Prijateljska utakmica: Inđija - Proleter 1:2
Drugu trening utakmicu inđijski prvoligaš je odigrao protiv starog rivala sa "Slane bare". Inđija i Proleter u poslednjoj deceniji iza nas su odigrali veliki broj utakmica, a tim sa „Bombonjere“ se opet rezultatski pokazao kao neugodan rival. Na početku meča, bar u prvom poluvremenu to nije izgledalo tako, a Inđija je goste često ugrožavala, a najistaknutiji igrač u tom delu meča je bio Suraka. Njegov najbolji potez ili pre akcija je viđena u 30. minutu kada je u trku prevario nekoliko igrača iz odbrane gosta, a potom i golmana Buzadžiju te je lagano poslao loptu u nezaštićenu mrežu. 1:0.

Pet minuta kasnije penal. Tekla je akcija gosta po levoj strani napada, ubačena lopta u kazneni prostor, tu ista stiže do Milašinovića koji bespotrebno iga na loptu rukom i sjajni sudija Radojčić je pokazao na belu tačku. Siguran sa kreča je bio Karanov iako je Milinović dobro procenio gde će strelac šutirati, 1:1.

Praktično samo što se u drugom poluvremenu krenulo sa centra i gost je poveo. Igrao se 47. minut. Lopta je ubačena iz auta do nečubvanog Grgića kome nije bilo teško da savlada Stanivukovića. Odbrane domaćina u tom momentu jednostavno nije bilo, 1:2.

U nastavku prava promacija neverovatnih promašaja domaćih igrača u fazi napada. Redom su u prilikama bili, Dimitrić u 52’, 60’ i 86’ i Rajak u 85. minutu. Taj deo igre su obeležili mladi igrači Proletera, Grgić u 54. minutu i Stefan Petrović u 90. minutu zaradivši direktne crvene kartone. Prvi najverovatnije zbog psovke sudiji utakmice, a drugi zbog namernog gaženja rivala.

Sledeću utakmicu Inđija igra u subotu u Staroj pazovi. Rival će biti tim Jedinstva.

Inđija, Gradski stadion, gledalaca oko 200. Sudija: Petar Radojčić, pomoćnici: Ljubica Čubrilo i Dušan Ralić svi iz Inđije. Strelci: Suraka 30’ – Inđija, Karanov 35’ (penal) i Grgić 47’ – Proleter. Crveni kartoni: Grgić 54’ i Stefan Petrović 90’ – Proleter.

Inđija: Milinović, Pejić, Nikola Jovanović, Simunović, Milašinović. Tomanović, Nenad Jovanović, Vuković, Šaka, Sava Kovačević, Suraka. Igrali su još: Stanivuković, Vitorović, Bojan Kovačević, Jun, Srbijanac, Knežević, Zdravković, Bogićević, Plaćaš, Bosančić, Rajak, Dimitrić. Trener: Miloš Veselinović

Proleter: Buzadžija, Dragojlović, Kovačević, Petrić, Švonja, Miljković, Ilić, Karanov, Mirosavljević, Grgić, Vujičić. Igrali su još: Rackov, Leškov, Finić, Desančić, Arsić, Petrović, Vukaljević, Milošević, Žigić, Novaković, Vukajlović. Trener: Zoran Janković