KKM Liga: Radjevac – Mali Zvornik 3:0

U derbiju osmog kola Kolubarsko-mačvanske lige za kadetkinje Radjevac je ubedljivim rezultatom 3:0 savladao gošće iz Malog Zvornika. Prva dva seta su tako nešto i nagovestila jer su domaće igračice iz minuta u minut povećavale prednost i stigle do 2:0. Oba seta su trajala po 14 minuta. U trećem setu u izjednačenoj igri smenjivali su se u vodjstvu i jedna i druga ekipa sve do rezultata 9:12. Malu neizvesnost u konačan rezultat utakmice unele su svojom dobrom igrom gostujuće igračice, pre svih Katarina Delić i Jovana Pantelić, što nije bilo dovoljno za preokret. U nastavku igre Radjevac je napravio dve serije i stigao do maksimalne pobede. Najveće zasluge za to ima Sandra Radonjić koja je u tom periodu igre donela 4 direktna poena, a set je završila sa tri odlična servisa.
Posle ove pobede jasno je da u igri za prvo mesto ostaju samo Radjevac i Bravo i da će se pitanje prvaka rešiti u njihovom medjusobnom susretu u drugom delu prvenstva.

Krupanj: Hala osnovne škole. Gledalaca: oko 80. Sudije: Aleksandar Jovanović i Jovana Ristivojević (oba iz Valjeva), zapisničar:  Vladimir Vićentić (Krupanj).

Radjevac: Radonjić Sandra, Djurić Milica, Simić Ksenija, Despić Milica, Djurić Gorica (libero), Stajčić Dragana, Vasiljević Bojana, Štefika Mirjana, Mišković Ivana, Matić Katarina (kapiten), Gligorić Aleksandra, Marković Jelena.
Mali Zvornik: Delić Katarina, Ristić Tamara, Vukićević Nevena (libero), Pantelić Jovana, Ikonić Maja (kapiten), Belić Dragana, Bajić Dajana, Lipovac Kristina.

Rezultati 8. kola:

Proleter (Loznica) – Spartak (Ljig)  3:0 (25:12, 25:19, 25:18), Zaslon (Šabac) – Ribnica (Mionica) 3:0 (25:19, 25:21, 25:21), Bravo (Valjevo) – Mladost (Ub) (25:12, 25:10, 25:20) i  Radjevac (Krupanj) – Mali Zvornik 3:0 (25:9, 25:13, 25:14). Slobodna je bila Osečina.