Na svom terenu Kamenorezac 76 pobedio Stevku Božurevku

Lider na tabeli OFL Trstenik dubljanski Kamenorezac 76 pobedom nad ekipom Stevka Božurevka sa 2:0 u Dublju, sada beži svojim rivalima čak 13 bodova uz najbolju gol razliku +49. Susret je vodio glavni sudija Marko Spasojević a dužnost delegata obavljao je Dragan Poljaković. Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, ekipe su se smenjivale u promašajima, da bi u nastavku fudbaler domaćih Nenad Mladenović dva puta zatresao protivničku mrežu i tako omogućio pobedu i tri nova boda svome timu. Malobrojni gledaoci zadovoljni su napustili igralište, u 19. kolu dubljani gostuju u Ugljarevu kod Omladinca a Stevka Božurevka dočekuje ekipu Morave i jedni i drugi očekuju pobede, a da li će tako biti videćemo u narednu subotu.

Sloboda 1948 2 : 2 Stara Čaršija
Jugovići 13 : 0 Rujišnik
Vinogradar 1 : 2 Topoljak
Morava 3 : 2 Stragari
Kamenorezac 76 2 : 0 Stevka Božurevka
Borjak 2013 1 : 2 Omladinac