Prijateljske utakmice : Ove subote tri remija, pobeda Korduna u Staparu i šantićana kući

Tri remija identičnih rezultata, jedna pobeda gostiju i jedna domaćih fudbalera, obeležili su prvi dan vikenda odigranih prijateljskih utakmica, koje se igraju u okviru priprema pred početak prvenstva. Somborski trećeligaš ugostio je člana Bačke Lige, Zadrugara iz Srpskog Miletića na gradskom stadionu u Somboru i u ravnopravnoj igri postigao nerešen rezultat , 1:1  (0:0). Novajlija u redovima somboraca, Petronijević je bio strelac gola za domaći tim u 70 minuti. U Čonoplji su igrali : SLOGA -PIK PRIGREVICA  1:1 (0:0) Dugo je rezultat bio nepopularan  a domaćin je poveo golom bivšeg igrača iz Prigrevice, Radojčića u 83 minuti, a rezultat je poravnao igrač gostiju Mandić u 90 minuti iz penala. U Kupusini su se sastali  domaći PARTIZAN i gost sa Bukovca, OMLADINAC. I ovde je bilo nerešeno .1:1 (0:1). Gosti su poveli golom Jovanovića, a izjednačio je Komušanac.

U Staparu su igrali HAJDUK-KORDUN (Kljajićevo)  0:1 (0:0). Strelac jedinog gola bio je Đ. ILIĆ. Pobedu , ali pred svojim navijačima u Aleksi Šantiću, izvojevali su domaći fudbaleri, koji su ugostili SOLID iz Subotice, člana Gradske lige grada sa severa Bačke. Šantićani su golovima :Trivunovića, Babića, Lazarevića i Pejića, dali gostima 4, a primili dva gola, poluvreme 2:0.U Stanišiću su igrali : STANIŠIĆ-RADNIČKI (B)  1:2 (0:1) Strelac jedinog gola za domaćine bio je Vračarić.

Za sutra (nedelja 22. februar) , pored najavljenih utakmica, Radnički će u Somboru na Gradskom Stadionu ugostiti bačko-brestovački BSK, a na igralištu kraj pruge ŽAK dočekuje Omladinac sa Bukovca. Utakmice se igraju od 14,30 sati.