Neočekivan poraz “brzog voza”
U opstinskom derbiju prvog kola drugog dela Srpske lige, grupa Vojvodina fudbaleri Dinama neočekivano su poraženi od Radnika sa Starog Tamisa sa 1:2, poluvreme 0:1. Dinamo je bio favorit na papiru, Radnik "fenjeras" koji je osvojio samo 6 bodova u prvom delu prvenstva, priredio je na Gradskom stadionu u Pančevu prijatno iznenadenje. Vec u 26.minutu zatresla se mreža golmana domaće ekipe Vasića posle odlicnog voleja Dušana Vukadinovića. Pokušavali su Dinamovci da sustignu rezultat do poluvremena, ali bezuspešno. Na odmor se otišlo sa golom prednosti za goste. U nastavku neprijatno iznenadenje ponovo za domacine . Šalipurović u 62.minutu postiže gol i Radnik vodi sa 2:0. Bio je to blagi šok za fudbalere Dinama koji su cini se ležerno ušli u ovaj meč. Samo dva minuta kasnije Goran Antelj postiže gol za Dinamo i smanjuje vodjstvo gostiju na 2:1 što je bio i konačan rezultat utakmice.
FK Dinamo: Vasić, Jovanović, Karić, Bilić, Velčanović, Antelj, Ranković, Stajičić, Dubajić i Kelečević. Igrali su jos: Kovačević, Lukić i Živić.
FK Radnik: Mladenović, Ivanković, Stefanović, Radmanović, Vulin, Savanović, Knežević, Andonovski, Vukadinović, Nikolov i Šalipurović. Igrali su jos: Radojević, Tosić i Ćosić.