PTZ: Kablovi - Morava (Ć) 1:0

Danas je odigrana utakmica poslednjeg  kola u Pomoravsko-Timočkoj zoni između Kablova i Morave iz Ćuprije. Kablovi su se na najbolji način oprostili od svojih navijača, pobedom od 1:0. U bledoj igri i po teškom terenu za igru bolje su se snašli i od gosta Morave koja nije opravdala visoki plasman na tabeli. Veoma mirno i dosadno prvo poluvreme. Pratila ga je loša igra obe ekipe, puno nepovezanih akcija.
U drugom poluvremenu ista igra kao u prvom. Jedini trenutak koji se treba pomenuti jeste kada je Petković, igrač Morave, napravio kiks, posle koga su Kablovi poveli golom Dimitrijevića sa 1:0. Morava je i posle primljenog gola nastavila sa bledom igrom. Imam utisak da su obe ekipe jedva čekale da sudija Erić iz Bora skrati mučenje na terenu. Sudija je korekno obavio svoj posao.

Zaječar - Gledalaca – oko 100. Rezultat: Kablovi – Morava 1:0 Sudija: Nikola Erić (Bor). Strelci: Dimitrijević 58. Žuti kartoni: Miljan Iliić (Kablovi).