Bane - Štrpce Tandems 22:21

Rukometaši Bana pobedom nad ekipom Štrpca došli su do druge pobede u sezoni. Domaćin je do trijumfa došao 15 sekundi pre kraja, kada je Milićević iskoristio sedmerac i tako svom timu doneo zaslužena dva boda. U poslednjih petnaest minuta bilo je dosta neisvesno, igralo se gol za gol, a na kraju deblje nerve imao je mladi tim iz Raške. Tokom čitavog meča rukometaši Bana su imali vođstvo, koje je u tri navrata u drugom pluvremnu iznosilo i pet golova prednosti. Najbolji period igre raščani su imali u finišu prvog dela. Gosti iz Štrpca se nisu predavali, upornom igrom polovinom drugog poluvremena uspeli su serijom 5:0 da dođu do izjednačenja, ali nisu imali snage za potpuni preokret. Posle četiri odigrana kola rukometaši Bana sakupili su pet bodova.

BANE - ŠTRPCE TANDEMS  22:21 (13:9)

Raška - Sportska hala. Gledalaca: 100. Sudije: Bojan i Goran Tepavčević (Čačak). Sedmerci: Bane 5 (5), Štrpce 4 (3). Isključenja: Bane 10, Štrpce 10 minuta. Crveni kartoni: Milojković (Bane), Biševac (Štrpce) u 60.minutu.

BANE: Arsović (12 odbrana, sedmerac), Savković, Zečević, Topalović, Milojković 5 (2), Milićević 7 (2), Jelić, Matović, Glišović 2, Milosavljević, M.Đorđević, Beočanin, Popović 6 (1), Radomirović 2, N.Đorđević, Veličanin.

ŠTRPCE TANDEMS: I.Rusimović (10 odbrana), Filipović, Andrejić, Ristić 3, Popović, Šutraković, Janićijević 1, L.Kecić, Joksimović 3, Biševac 7 (2), M.Rusimović, S.Kecić, Ivanović, Gradačević, Mladenović 1, Radičević 6 (1).

Šamot 65 -2 40 : 30 Knez Lazar 2
Bane 22 : 21 Štrpce Tandems
Karađorđe 23 : 36 Prva Petoletka
Lokomotiva 44 : 15 Sloga