SLI: Radnički (P) - SFK Moravac 3:0

Počelo je iznenadjujuće po domaće. Gosti su bolje otvorili meč i za četiri minuta imali dve prilike. U 2. minutu precizan udarac Stakovića, golman domaćih Stevnović je iz levog ugla izbacio loptu u korner. Samo dva minuta kasnije Arsić je u petercu promašio loptu posle dobrog centaršuta sa leve strane. Ne pamti se gori početak Radničkog... Beli, pet minuta nisu šutirali na gol. Tek u 8. minutu N. Ćirić je šutirao sa 14 metara, ali je Zdravković izbacio loptu u korner. Skoro nije odigrano ovakvo poluvreme. Domaći su otvorili loše utakmicu i dozvolili ekipi iz donjeg dela tabele da stvori dve izgledne prilike. Beli su se probudili i krenuli u organizovanije napade petnaestak minuta od početka. Bio je to period u kojem su se redjale prilike iz minuta u minut. Pet-šest snažnih udaraca Mančića, Spasića, Ćirića zaustavio je golman Zdravković, a bilo je i udaraca iz blizine koje su gosti zaustavljali tako što su panično izbacivali loptu u korner. Bilo ih je šest u prvom delu. I konačno mreža se zatresla. Kad nisu mogli napadači, gol je postigao štoper Miloš Nikolić. Posle slobodnog udarca, na 10 metara od gola skočio je i glavom promenio lopti pravac!!! 43. Minut gol Miloša Nikolića 1: 0. Domaći i u nastavku stvaraju šanse. Posle drugog gola koji je postigao Mančić fudbaleri Moravca vratili su se na svoju polovinu strepeci da će doživeti ubedljiv poraz. To je najavio Nikola Ćirić, koji je posle centaršuta Kustrimovića, ponovo, sa pet metara savladao Zdravkovića u 62. minutu za konačnih 3:0.

RADNIČKI : Stefanović, Kostić, S. Ćirić, Ml. Nikolić, Mr. Nikolić, Spasić, Petrov, Vasić, Mančić, N. Ćirić, Kuštrimović