10.09.2013 Željko Marinković

ZD: Šumadinac (B)-Šumadinac 1913 2:1

Duel imenjaka koji se nalaze na dnu tabele doneo je potpunu neizvesnost, a obema ekipama pripalo je po jedno poluvreme, s tim što su brzanci ipoak uspeli na kraju da slave. Poveli su natalinčani u 19. minutu preko Božilovića nakon udarca glavo, da bi domaći tek dobrim izmenama uspeli da preokrenu rezultat. Kod oba gola domaćina učestvovao je Petković, koji je prvo uspeo da izjednači u 49. minutu, a zatim i da asistira za pobedu strelcu Lazarević pet minuta kasnije. ŠUMADINAC B. : B. Stojanović 6, 5, Milisavljević 7, Milić 6, , 5 (Stojanović 6, 5), Petrović 7, Miladinović 7, Milanović 7, Lazarević 7, Đurić 6, 5, Petković 7, 5, Pavlović 6, 5, Marković 6, 5 (Knežević 7, 5) Brzan. Strelci: 0: 1 Božilović u 19, 1: 1 Petković 49, 2: 1 Lazarević u 54. minutu. Stadion: Šumadinca . Gledalaca: 100 Sudija: Igor Radovanović (Knić)7. Igrač utakmice: Petković (Sloga).