XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tavnik
Tavnik
3 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
08.05.2022 17:00
Tavnik
3 : 1
OFK Progorelica
Ribnica
Jovac
4 : 2
Zvezda
Čukojevac
08.05.2022 17:00
Ribnica
4 : 2
Zvezda
Radnik
Ušće
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
08.05.2022 17:00
Radnik
3 : 0
Omladinac (NS)
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Proleter
Pečenog
08.05.2022 17:00
OFK Ras
2 : 0
Proleter
Mladost (V)
Vrdila
6 : 0
Rudar
Baljevac
07.05.2022 17:00
Mladost (V)
6 : 0
Rudar
Mataruge
Mataruge
1 : 3
Koštampolje
Delimeđe
08.05.2022 17:00
Mataruge
1 : 3
Koštampolje
Napredak
Gračac
3 : 0
Ibar
Mataruška Banja
08.05.2022 17:00
Napredak
3 : 0
Ibar
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 1
Budućnost
Konarevo
08.05.2022 17:00
Jedinstvo 2017
3 : 1
Budućnost
08.05.2022 19:21 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška OFK Ras 24 18 1 5 55
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Napredak 24 15 4 5 49
3 Prelazi u ligu višeg ranga Tavnik 24 16 1 7 49
4 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (-1) 24 14 3 7 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost (V) 24 13 4 7 43
6 Prelazi u ligu višeg ranga Ibar 24 10 6 8 36
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 2017 24 10 5 9 35
8 Prelazi u ligu višeg ranga Proleter 24 10 4 10 34
9 Prelazi u ligu višeg ranga Rudar 24 10 3 11 33
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 24 9 5 10 32
11 Prelazi u ligu višeg ranga Ribnica 24 8 6 10 30
12 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac (NS) 24 7 7 10 28
13 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Progorelica (-1) 24 9 2 13 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Zvezda 24 5 3 16 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Koštampolje (-3) 24 4 4 16 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Mataruge 24 3 4 17 13

25.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 0
Tavnik
Tavnik
15.05.2022 17:30
Jedinstvo 2017
0 : 0
Tavnik
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Napredak
Gračac
15.05.2022 17:30
Budućnost
1 : 2
Napredak
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Mataruge
Mataruge
15.05.2022 17:30
Ibar
3 : 0
Mataruge
Koštampolje
Delimeđe
2 : 0
Mladost (V)
Vrdila
15.05.2022 17:30
Koštampolje
2 : 0
Mladost (V)
Rudar
Baljevac
0 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
14.05.2022 17:30
Rudar
0 : 1
OFK Ras
Proleter
Pečenog
3 : 0
Radnik
Ušće
15.05.2022 11:00
Proleter
3 : 0
Radnik
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 3
Ribnica
Jovac
15.05.2022 17:30
Omladinac (NS)
1 : 3
Ribnica
Zvezda
Čukojevac
6 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
15.05.2022 17:30
Zvezda
6 : 1
OFK Progorelica
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

nekoizmase
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 16 korisnika
Takmičenje prati 62 korisnika
M. Milanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ugren i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Sketaaaa i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Djordje11MB i još 21 korisnika su tipovali utakmicu
igorerak i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nekoizmase i još 5 korisnika su tipovali utakmicu