XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
11.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.06.2011 18:00 Sindjelic (G) 6 : 2 Mladi Radnik
11.06.2011 18:00 Crni Vrh 6 : 1 Sloboda
11.06.2011 18:00 Mladost (D) 1 : 2 Rudar
11.06.2011 18:00 Ursule 2 : 0 Mladost (S)
11.06.2011 18:00 Napredak 5 : 0 Radnicki
11.06.2011 18:00 BSK 2 : 3 Sindjelic (V)
11.06.2011 18:00 Polet 6 : 0 Javor
U ovom kolu slobodan je tim: Kolare
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Napredak 28 19 4 5 61
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Sindjelic (G) 28 18 4 6 58
3 Polet 28 17 5 6 56
4 Mladost (S) 28 13 6 9 45
5 Ursule 28 13 5 10 44
6 Javor 28 13 2 13 41
7 BSK 28 12 2 14 38
8 Rudar 28 10 5 13 35
9 Crni Vrh 28 11 2 15 35
10 Kolare 28 9 7 12 34
11 Mladost (D) 28 10 4 14 34
12 Sindjelic (V) 28 8 9 11 33
13 Mladi Radnik (-1) 28 10 4 14 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva opštinska liga Paraćin Radnicki 28 8 7 13 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva opštinska liga Jagodina Sloboda 28 5 2 21 17

Takmičenje je napustio tim: Osaonica
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Z.Filipovic
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu