XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
388 utakmica za dan Subota, 1 Jun 2024


Fudbal

01.06
17:30
Meševo
Timo─Źanin
3
1
01.06.2024 17:30 3 : 1
01.06
17:30
┼Żitora─Ĺa
Dunav
1
7
01.06.2024 17:30 1 : 7
01.06
17:30
GFK Jagodina
OFK Sin─Ĺeli─ç
4
2
01.06.2024 17:30 4 : 2
01.06
17:30
Radni─Źki (P)
SFS Borac
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
Jedinstvo (P)
Radni─Źki (S)
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
Vlasina
Jedinstvo 1936
0
1
01.06.2024 17:30 0 : 1
01.06
17:30
Borac (Š)
Tisa
0
0
01.06.2024 17:30 0 : 0
01.06
17:30
Kabel
OFK Ba─Źka
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
Dinamo 1945
Radni─Źki (Z)
1
2
01.06.2024 17:30 1 : 2
01.06
17:30
Podunavac
1. Maj Ruma
8
1
01.06.2024 17:30 8 : 1
01.06
17:30
OFK Kikinda
┼Żelezni─Źar (I)
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
GFK Sloven
Omladinac
2
0
01.06.2024 17:30 2 : 0
01.06
17:30
Naftagas
Be─Źej 1918
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
Hajduk 1912
Jedinstvo (SP)
1
3
01.06.2024 17:30 1 : 3
01.06
17:00
Jedinstvo
Teleoptik
3
1
01.06.2024 17:00 3 : 1
01.06
17:00
Sin─Ĺeli─ç
GSP Polet Dor─çol
1
4
01.06.2024 17:00 1 : 4
01.06
17:00
Studentski grad
Brodarac
1
0
01.06.2024 17:00 1 : 0
01.06
17:00
Radni─Źki
Rad
4
0
01.06.2024 17:00 4 : 0
Rad
01.06
17:00
Zemun
Zvezdara
1
1
01.06.2024 17:00 1 : 1
01.06
17:00
PKB
Torlak
4
2
01.06.2024 17:00
PKB
4 : 2
01.06
17:00
BASK TEK
Budu─çnost
4
0
01.06.2024 17:00 4 : 0
01.06
17:00
Ušće Novi Beograd
Prva iskra
2
3
01.06.2024 17:00 2 : 3
01.06
17:30
Polet (Lj)
Borac 1926
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
Sloga
Mladost
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
Jedinstvo
Sloboda
0
2
01.06.2024 17:30 0 : 2
01.06
17:30
Slavija
Hajduk (B)
5
3
01.06.2024 17:30 5 : 3
01.06
17:30
Donji Srem 2015
Cement
5
0
01.06.2024 17:30 5 : 0
01.06
17:30
Jadran
Radni─Źki (NP)
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
Hajduk (D)
Veternik
4
1
01.06.2024 17:30 4 : 1
01.06
17:30
TSK
Index
4
1
01.06.2024 17:30
TSK
4 : 1
01.06
17:30
Radni─Źki (┼á)
Dunav
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
Ba─Źka 1901
─Éur─Ĺin
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
Bajša
Sloga
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
Ravangrad 2018
Hajduk
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
Borac
Mladost
0
2
01.06.2024 17:30 0 : 2
01.06
17:30
Kozara
Polet
2
6
01.06.2024 17:30 2 : 6
01.06
17:30
┼ŻAK
Vojvodina 1928
0
6
01.06.2024 17:30 0 : 6
01.06
17:30
Budu─çnost
Rusanda
5
2
01.06.2024 17:30 5 : 2
01.06
17:30
Jedinstvo (V)
BAK
3
1
01.06.2024 17:30 3 : 1
BAK
01.06
17:30
OFK Proleter
Jedinstvo (BK)
6
2
01.06.2024 17:30 6 : 2
01.06
17:30
Radni─Źki (K)
Crvena zvezda
3
3
01.06.2024 17:30 3 : 3
01.06
17:30
Begej
Sloboda
4
2
01.06.2024 17:30 4 : 2
01.06
16:00
Bane 1931
Gru┼ża
2
0
01.06.2024 16:00 2 : 0
01.06
16:00
Trep─Źa
Šumadija 1903
1
3
01.06.2024 16:00 1 : 3
01.06
17:30
Napredak
Polet
4
1
01.06.2024 17:30 4 : 1
01.06
17:30
Zastava 1973
Budu─çnost
1
3
01.06.2024 17:30 1 : 3
01.06
17:30
Polimlje
Polet (T)
5
1
01.06.2024 17:30 5 : 1
01.06
17:30
Savinac 1933
Jedinstvo (K)
4
3
01.06.2024 17:30 4 : 3
01.06
17:30
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
1
2
01.06.2024 17:30 1 : 2
01.06
17:30
Zlatar
Sloboda (─î)
3
3
01.06.2024 17:30 3 : 3
01.06
17:30
Budu─çnost (A)
Sevojno
0
5
01.06.2024 17:30 0 : 5
01.06
17:30
Radni─Źki (V)
┼Żelezni─Źar
2
3
01.06.2024 17:30 2 : 3
01.06
17:30
OFK Ose─Źina
Borac (L)
1
3
01.06.2024 17:30 1 : 3
01.06
17:30
Drina
Lipolist
0
2
01.06.2024 17:30 0 : 2
01.06
17:30
Ribnica
Cer
3
1
01.06.2024 17:30 3 : 1
Cer
01.06
17:30
Ma─Źva 1929
Ra─Ĺevac
3
4
01.06.2024 17:30 3 : 4
01.06
17:30
Hajduk Stanko
OFK Divci
5
5
01.06.2024 17:30 5 : 5
01.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
─Éerdap
6
1
01.06.2024 17:30 6 : 1
01.06
17:30
Morava
RSK
3
1
01.06.2024 17:30 3 : 1
RSK
01.06
17:30
Omladinac (Š)
OFK Napredak
0
0
01.06.2024 17:30 0 : 0
01.06
17:30
Sloga 1924
Sloboda
6
1
01.06.2024 17:30 6 : 1
01.06
17:30
Obili─ç
Šumadija (A)
2
0
01.06.2024 17:30 2 : 0
01.06
17:30
Šumadinac 1913
VGSK
1
0
01.06.2024 17:30 1 : 0
01.06
17:30
Gracko
Radan
2
0
01.06.2024 17:30 2 : 0
01.06
17:30
Svetlost
OFK Kosanica
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
SFK Morava
SU Dinamo Jug
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
OFK Topli─Źanin
Jedinstvo (GS)
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Sloga
Pusta Reka
0
2
01.06.2024 17:30 0 : 2
01.06
17:30
Mineralac
Mladost 1959
8
0
01.06.2024 17:30 8 : 0
01.06
17:30
Jablanica
Nebeski Andjeli
1
2
01.06.2024 17:30 1 : 2
01.06
17:30
Gra─Źanica
Planta┼ża
0
7
01.06.2024 17:30 0 : 7
01.06
17:30
Jastrebac
Jedinstvo (B)
0
3
01.06.2024 17:30 0 : 3
01.06
17:30
Morava
Naša krila 1936
2
6
01.06.2024 17:30 2 : 6
01.06
17:30
Pukovac
Jedinstvo
6
5
01.06.2024 17:30 6 : 5
01.06
17:30
Svrljig
Orljane
5
3
01.06.2024 17:30 5 : 3
01.06
17:30
OFK Niš
Palilulac
1
2
01.06.2024 17:30 1 : 2
01.06
17:30
Mladost (M)
Bukovik
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
17:30
Zemljoradnik
Car Konstantin
3
3
01.06.2024 17:30 3 : 3
01.06
17:30
Radni─Źki 2020
OFK Napredak 1929
1
3
01.06.2024 17:30 1 : 3
01.06
17:30
Mladost (B)
OFK Brzi Brod
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
OFK Zlot
Balkanski
0
6
01.06.2024 17:30 0 : 6
01.06
17:30
Rtanj
Timok 1919
2
4
01.06.2024 17:30 2 : 4
01.06
17:30
Brodoremont
Jedinstvo
4
0
01.06.2024 17:30 4 : 0
01.06
17:30
Lu┼żnica
Hajduk Veljko
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Branik
OFK Slatina
9
0
01.06.2024 17:30 9 : 0
01.06
15:30
Tanasko Raji─ç
Rajko Miti─ç
3
0
01.06.2024 15:30 3 : 0
01.06
17:30
Bor 1919
OFK Knjaz
5
1
01.06.2024 17:30 5 : 1
01.06
17:30
Mladost
Kušiljevo
3
1
01.06.2024 17:30 3 : 1
01.06
17:30
Sloga
Morava 1918
0
0
01.06.2024 17:30 0 : 0
01.06
17:30
Vinogradar
Temni─ç 1924
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
Orlovi
Mladi borac
1
3
01.06.2024 17:30 1 : 3
01.06
17:30
OFK Lugomir
Trstenik PPT
1
3
01.06.2024 17:30 1 : 3
01.06
17:30
Juhor
Leva─Ź
7
0
01.06.2024 17:30 7 : 0
01.06
17:30
Rembas
Blagotin
11
1
01.06.2024 17:30 11 : 1
01.06
17:00
OFK Mladenovac
Hajduk
5
0
01.06.2024 17:00 5 : 0
01.06
17:00
KFK Ravna gora Barajevo
OFK Budu─çnost
3
7
01.06.2024 17:00 3 : 7
01.06
17:00
Komgrap
BSK Bor─Źa
3
0
01.06.2024 17:00 3 : 0
01.06
17:00
Crvena zvezda
Bole─Ź
6
3
01.06.2024 17:00 6 : 3
01.06
17:00
Umka
Balkan Mirijevo
4
1
01.06.2024 17:00 4 : 1
01.06
17:00
OFK ┼Żarkovo
Kalu─Ĺerica 1969
7
1
01.06.2024 17:00 7 : 1
01.06
17:00
Zuce 2019
BSK 1926
2
1
01.06.2024 17:00 2 : 1
01.06
17:00
Šušnjar 1977
Napredak
2
0
01.06.2024 17:00 2 : 0
01.06
18:00
Radnik
Milo─Źajac
3
1
01.06.2024 18:00 3 : 1
01.06
18:00
Omladinac (NS)
Rudar
3
0
01.06.2024 18:00 3 : 0
01.06
18:00
Koštampolje
Ibar
3
0
01.06.2024 18:00 3 : 0
01.06
18:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Proleter
0
3
01.06.2024 18:00 0 : 3
01.06
18:00
Zvezda
OFK Ras
1
3
01.06.2024 18:00 1 : 3
01.06
18:00
OFK Progorelica
Morava (M)
1
0
01.06.2024 18:00 1 : 0
01.06
17:30
Jedinstvo
Kutlovo
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
Divostin
Sloboda
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
17:30
Hajduk Jovanovac
Pobeda 1926
6
0
01.06.2024 17:30 6 : 0
01.06
17:30
Stanovo 1941
Maršić
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
Budu─çnost
Mladost
5
0
01.06.2024 17:30 5 : 0
01.06
17:30
Kolonija
Šumadija 1934
2
4
01.06.2024 17:30 2 : 4
01.06
18:00
OFK Sirig
Ba─Źka (B)
4
0
01.06.2024 18:00 4 : 0
01.06
18:00
OFK Futog
Petrovaradin
3
2
01.06.2024 18:00 3 : 2
01.06
18:00
Fruškogorac
Jugovi─ç
5
1
01.06.2024 18:00 5 : 1
01.06
18:00
Omladinac
┼ŻSK
2
0
01.06.2024 18:00 2 : 0
01.06
18:00
Jedinstvo
Ba─Źka 1923
3
2
01.06.2024 18:00 3 : 2
01.06
18:00
Šajkaš 1908
Proleter 1951
8
0
01.06.2024 18:00 8 : 0
01.06
18:00
Hajduk
Fruškogorski partizan
3
7
01.06.2024 18:00 3 : 7
01.06
17:30
2. Oktobar
Jedinstvo
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
─îoka
Jadran
5
2
01.06.2024 17:30 5 : 2
01.06
17:30
Proleter
Srbobran
0
2
01.06.2024 17:30 0 : 2
01.06
17:30
Sutjeska
Vinogradar
1
0
01.06.2024 17:30 1 : 0
01.06
17:30
AFK
Tomislavci
4
2
01.06.2024 17:30
AFK
4 : 2
01.06
17:30
Napredak
Jedinstvo
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
Tavankut
Budu─çnost
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Njegoš
Iskra
3
1
01.06.2024 17:30 3 : 1
01.06
17:30
Polet (NK)
Radni─Źki (I)
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Napredak
Šumar
3
5
01.06.2024 17:30 3 : 5
01.06
17:30
Srem
Grani─Źar (K)
4
0
01.06.2024 17:30 4 : 0
01.06
17:30
Partizan
Sremac (V)
3
4
01.06.2024 17:30 3 : 4
01.06
17:30
Budu─çnost
Sremac (D)
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
Fruškogorac
Sloga (V)
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Hajduk (V)
Podrinje
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
LSK
Krušedol
3
0
01.06.2024 17:30
LSK
3 : 0
01.06
17:30
Sloga (D)
Rubin
0
5
01.06.2024 17:30 0 : 5
01.06
17:30
OFK Kopaonik 1931
Polet 57
4
2
01.06.2024 17:30 4 : 2
01.06
17:30
Miloševo
Brestovac
3
5
01.06.2024 17:30 3 : 5
01.06
17:30
Šarbanovac
Blizna
4
2
01.06.2024 17:30 4 : 2
01.06
17:30
Krivelj
Pore─Ź
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
17:30
Klju─Ź
Nemetali
0
3
01.06.2024 17:30 0 : 3
01.06
17:30
SFU Rudar 1934
Mala Vrbica
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
17:30
Radni─Źki
Polom
1
0
01.06.2024 17:30 1 : 0
01.06
17:30
Rudna Glava
Urovica
5
2
01.06.2024 17:30 5 : 2
01.06
17:30
Sloga
Polet
6
4
01.06.2024 17:30 6 : 4
01.06
18:00
GFK Tabane
Kolare
3
5
01.06.2024 18:00 3 : 5
01.06
18:00
Dragocvet
Moravac 2015
2
1
01.06.2024 18:00 2 : 1
01.06
17:00
Zadrugar
Radnik
0
0
01.06.2024 17:00 0 : 0
01.06
17:00
OFK Jabu─Źje
Pepeljevac
1
2
01.06.2024 17:00 1 : 2
01.06
17:00
OFK Borac
Šumadija
6
1
01.06.2024 17:00 6 : 1
01.06
17:00
Strelac
Torpedo
3
1
01.06.2024 17:00 3 : 1
01.06
17:00
Vrani─ç
Rojkovac
1
2
01.06.2024 17:00 1 : 2
01.06
17:00
OFK Zabre┼żje
Beljina
1
4
01.06.2024 17:00 1 : 4
01.06
17:00
Lisovi─ç 1977
Turbina
2
2
01.06.2024 17:00 2 : 2
01.06
17:00
Rušanj
Radni─Źki
1
2
01.06.2024 17:00 1 : 2
01.06
17:00
OFK Mladost
Pudarci
2
3
01.06.2024 17:00 2 : 3
01.06
17:00
Dunavac
Omladinac
9
2
01.06.2024 17:00 9 : 2
01.06
17:00
Mali Po┼żarevac
Šumadija 1962
2
3
01.06.2024 17:00 2 : 3
01.06
17:00
Zaklopa─Źa
Velika Krsna
0
1
01.06.2024 17:00 0 : 1
01.06
17:00
Vr─Źin
Rabrovac
3
2
01.06.2024 17:00 3 : 2
01.06
17:30
BSK
Šljivar
10
0
01.06.2024 17:30
BSK
10 : 0
01.06
17:30
Rgotina
Radni─Źki 1946
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
16:00
Kosovo
OFK 019
1
3
01.06.2024 16:00 1 : 3
01.06
17:30
Osni─ç
Hajduk
4
3
01.06.2024 17:30 4 : 3
01.06
18:00
Grani─Źar
Malinik
2
1
01.06.2024 18:00 2 : 1
01.06
17:30
Budu─çnost
BSK
4
1
01.06.2024 17:30 4 : 1
BSK
01.06
17:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Gu─Źevo 1929
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
Radni─Źki 2021
OFK Pavlovac
1
4
01.06.2024 17:30 1 : 4
01.06
17:30
Vihor
Lugina
01.06.2024 17:30
01.06
17:30
Mladost (B)
FSU Ju┼żna pruga
4
0
01.06.2024 17:30 4 : 0
01.06
17:30
OFK AS
Mladost (S)
01.06.2024 17:30
01.06
16:30
Levosoje
Torpedo 1973
3
0
01.06.2024 16:30 3 : 0
01.06
18:00
Gru┼ża
Jedinstvo 2017
4
3
01.06.2024 18:00 4 : 3
01.06
18:00
Tvr─Ĺava
Mladost (MB)
3
2
01.06.2024 18:00 3 : 2
01.06
13:00
Garevina
Jezero 2017
0
3
01.06.2024 13:00 0 : 3
01.06
17:30
Kameni
Fruškogorac
4
3
01.06.2024 17:30 4 : 3
01.06
17:30
OFK Bresta─Ź
Polet
2
0
01.06.2024 17:30 2 : 0
01.06
17:30
Hajduk 1932
Rudar
4
2
01.06.2024 17:30 4 : 2
01.06
17:30
Planinac
─îSK ─îortanovci
0
5
01.06.2024 17:30 0 : 5
01.06
17:30
Hrtkovci
Mladost
6
1
01.06.2024 17:30 6 : 1
01.06
17:30
Napredak
Car Uroš
3
7
01.06.2024 17:30 3 : 7
01.06
17:30
Grani─Źar
Ljukovo
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
Rekreativo
Rvati
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Budu─çnost
Sloga
5
1
01.06.2024 17:30 5 : 1
01.06
17:30
Belo Polje
Jedinstvo
5
4
01.06.2024 17:30 5 : 4
01.06
17:30
OFK Urovci
Omladinac
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
18:00
Bratstvo
Osaonica
0
3
01.06.2024 18:00 0 : 3
01.06
18:00
Vinora─Źa
Šumadinac
1
2
01.06.2024 18:00 1 : 2
01.06
18:00
Jedinstvo
GFK Strelište
1
1
01.06.2024 18:00 1 : 1
01.06
18:00
Partizan
Mladi radnik
2
0
01.06.2024 18:00 2 : 0
01.06
18:00
Sloboda
Mladost (K)
3
4
01.06.2024 18:00 3 : 4
01.06
18:00
OFK Dragoševac
Mladost (G)
4
1
01.06.2024 18:00 4 : 1
01.06
18:00
Ursule
Omladinac
1
2
01.06.2024 18:00 1 : 2
01.06
17:30
Sloboda
Proleter
1
2
01.06.2024 17:30 1 : 2
01.06
18:00
Borac (NS)
Tatra
5
0
01.06.2024 18:00 5 : 0
01.06
18:00
Titel
Stra┼żilovo
0
1
01.06.2024 18:00 0 : 1
01.06
18:00
Borac (R)
┼Żelezni─Źar NS
1
1
01.06.2024 18:00 1 : 1
01.06
18:00
─îenej
Obili─ç
2
2
01.06.2024 18:00 2 : 2
01.06
18:00
Slanobarac
Sofeks
0
3
01.06.2024 18:00 0 : 3
01.06
18:00
Dinamo
Vinogradar
6
1
01.06.2024 18:00 6 : 1
01.06
18:00
Petar Pua─Źa
Hajduk (G)
1
1
01.06.2024 18:00 1 : 1
01.06
17:30
OFK Pomoravlje
Morava
5
1
01.06.2024 17:30 5 : 1
01.06
17:30
Moravac Orion
Moravac (G)
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
17:30
Jedinstvo Šišava
Umac
4
1
01.06.2024 17:30 4 : 1
01.06
17:30
Derbi 2016
Mladi borac
4
3
01.06.2024 17:30 4 : 3
01.06
18:00
Mladost
Pomoravlje
0
0
01.06.2024 18:00 0 : 0
01.06
17:00
Novi Beograd
Sin─Ĺeli─ç 2012
3
2
01.06.2024 17:00 3 : 2
01.06
17:00
Rekreativo 011
Srem
5
2
01.06.2024 17:00 5 : 2
01.06
17:00
13. maj
Zmaj Novi grad
1
8
01.06.2024 17:00 1 : 8
01.06
17:00
Borac 1923
Blokovi
6
1
01.06.2024 17:00 6 : 1
01.06
17:00
Velika Moštanica
┼Żeleznik 1930
10
3
01.06.2024 17:00 10 : 3
01.06
17:00
Kelti
Milutinac
0
6
01.06.2024 17:00 0 : 6
01.06
17:00
BSK 1925
Šumadinac
5
1
01.06.2024 17:00 5 : 1
01.06
17:30
Pri─Źinovi─ç
Mišar
0
0
01.06.2024 17:30 0 : 0
01.06
17:30
Trešnjevka
Sloga (K)
6
8
01.06.2024 17:30 6 : 8
01.06
17:30
Korman
Jevremovac
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
Dobrava ┼Żabar 2020
Radni─Źki (K)
3
3
01.06.2024 17:30 3 : 3
01.06
17:30
Šipurske Livade
Rankovac
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Polet
OFK Letnjikovac 1983
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Bobovik
Mladost (PP)
4
4
01.06.2024 17:30 4 : 4
01.06
17:30
Napredak
Grani─Źar
1
1
01.06.2024 17:30 1 : 1
01.06
17:30
Zmaj
Trgova─Źki
0
3
01.06.2024 17:30 0 : 3
01.06
17:30
Fruška Gora
Borac (R)
6
0
01.06.2024 17:30 6 : 0
01.06
17:30
Sloga 1919
Borac 1925
0
1
01.06.2024 17:30 0 : 1
01.06
17:30
Srem
BSK
3
1
01.06.2024 17:30 3 : 1
BSK
01.06
17:30
OFK Biki─ç
Obili─ç 1993
1
3
01.06.2024 17:30 1 : 3
01.06
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:00
Ponor SU
Temac
4
4
01.06.2024 17:00 4 : 4
01.06
17:00
Budu─çnost
Nišavac
3
3
01.06.2024 17:00 3 : 3
01.06
17:00
Napredak
Dragoš
0
4
01.06.2024 17:00 0 : 4
01.06
17:00
Crvena zvezda
Borac
1
2
01.06.2024 17:00 1 : 2
01.06
17:30
B 2000
Gorski Car
6
4
01.06.2024 17:30 6 : 4
01.06
17:30
Budu─çnost
Kalipolje
1
2
01.06.2024 17:30 1 : 2
01.06
17:30
Mladost
Tule┼ż
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
17:30
Partizan 1945
Ven─Źani
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
17:30
Šamot
BSK
4
5
01.06.2024 17:30 4 : 5
BSK
01.06
17:30
Omladinac
Velere─Ź 94
2
3
01.06.2024 17:30 2 : 3
01.06
17:30
Makrešane
Gaglovo
4
1
01.06.2024 17:30 4 : 1
01.06
17:30
Rasina
Kruševica
3
4
01.06.2024 17:30 3 : 4
01.06
20:00
Šanac
Kapid┼żija
0
1
01.06.2024 20:00 0 : 1
01.06
17:30
Obili─ç
Ba─Źka
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
16:00
Slavija
Tornjoš
4
0
01.06.2024 16:00 4 : 0
01.06
17:30
Sloga
Mladi radnik
2
0
01.06.2024 17:30 2 : 0
01.06
17:30
Mladost (R)
Kotlenik
0
4
01.06.2024 17:30 0 : 4
01.06
17:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo
2
3
01.06.2024 17:30 2 : 3
01.06
17:30
Borac
Partizan
3
1
01.06.2024 17:30 3 : 1
01.06
17:30
Mladost (P)
Bare
5
4
01.06.2024 17:30 5 : 4
01.06
20:00
Vujan
Remont 1959
0
3
01.06.2024 20:00 0 : 3
01.06
17:30
Proleter 1932
Borac 012
1
5
01.06.2024 17:30 1 : 5
01.06
17:30
Borac
Sloga (─î)
6
0
01.06.2024 17:30 6 : 0
01.06
17:30
Sremac
Sloga (Z)
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
01.06
17:30
Mitros
Planinac
5
3
01.06.2024 17:30 5 : 3
01.06
17:30
Srem
Napredak 2021
1
2
01.06.2024 17:30 1 : 2
01.06
17:30
Sloboda
OFK Sparta
2
4
01.06.2024 17:30 2 : 4
01.06
18:00
Jednota
Borac
2
6
01.06.2024 18:00 2 : 6
01.06
18:00
Grani─Źar
Jedinstvo (LJ)
1
1
01.06.2024 18:00 1 : 1
01.06
18:00
Jedinstvo (M)
OFK Bingula
3
0
01.06.2024 18:00 3 : 0
01.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Studen Vitez
3
0
01.06.2024 18:00 3 : 0
01.06
18:00
Lazac
Budu─çnost
2
0
01.06.2024 18:00 2 : 0
01.06
17:00
Spartak 1924
Mladost (L)
4
1
01.06.2024 17:00 4 : 1
01.06
17:30
Respekt
Cer
3
0
01.06.2024 17:30 3 : 0
Cer
01.06
17:30
Zemljoradnik
Napredak
2
0
01.06.2024 17:30 2 : 0
01.06
17:30
Sloboda
Vele┼ż
1
2
01.06.2024 17:30 1 : 2
01.06
17:30
Ljubi─ç
Romanija
2
1
01.06.2024 17:30 2 : 1
01.06
17:30
┼Żeljezni─Źar
Slavija
3
2
01.06.2024 17:30 3 : 2
01.06
17:30
Sutjeska
Modri─Źa
2
0
01.06.2024 17:30 2 : 0
01.06
17:30
Famos
Borac
2
2
01.06.2024 17:30 2 : 2
01.06
17:30
BSK
Drina
2
2
01.06.2024 17:30
BSK
2 : 2
01.06
21:00
Borussia Dortmund
Real Madrid
0
2
01.06.2024 21:00 0 : 2
01.06
18:00
Vojvodina
Napredak Junior 2018
4
1
01.06.2024 18:00 4 : 1
01.06
16:00
Petrika
┼Żelezni─Źar
3
1
01.06.2024 16:00 3 : 1
01.06
10:00
Derby 2015
ODR
3
2
01.06.2024 10:00 3 : 2
ODR
01.06
11:30
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
1
4
01.06.2024 11:30 1 : 4
01.06
09:30
Kolubara
OLE
6
1
01.06.2024 09:30 6 : 1
OLE
01.06
10:00
Mladost GAT
Hajduk 1912
3
0
01.06.2024 10:00 3 : 0
01.06
11:00
Obili─ç
OFK Kikinda
2
2
01.06.2024 11:00 2 : 2
01.06
17:00
Spartak 1976
Sloboda
0
0
01.06.2024 17:00 0 : 0
01.06
Podunavac
Ljukovo
01.06.2024 :
01.06
15:00
Budu─çnost
Rakovica
0
3
01.06.2024 15:00 0 : 3
01.06
12:30
Crvena zvezda
Bole─Ź
2
1
01.06.2024 12:30 2 : 1
01.06
10:00
IMT
GSP Polet
11
0
01.06.2024 10:00
IMT
11 : 0
01.06
10:00
Umka
OFK Budu─çnost
0
10
01.06.2024 10:00 0 : 10
01.06
17:30
Lunjevac
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
9
01.06.2024 17:30 0 : 9
01.06
17:30
Borac 1932
Mladi radnik 1940
3
5
01.06.2024 17:30 3 : 5
01.06
17:30
Sloga (L)
Sloga (M)
3
3
01.06.2024 17:30 3 : 3
01.06
17:30
Crvena zvezda
SASK
2
3
01.06.2024 17:30 2 : 3
01.06
10:00
Radni─Źki (SM)
Sloven
4
4
01.06.2024 10:00 4 : 4
01.06
11:00
In─Ĺija
Petrika
9
3
01.06.2024 11:00 9 : 3
01.06
10:00
Ravangrad 2018
TSC
0
3
01.06.2024 10:00 0 : 3
TSC
01.06
10:00
Arsenal
Jasenica 2017
3
3
01.06.2024 10:00 3 : 3
01.06
17:00
Smederevo 1924
Radni─Źki 1923
1
2
01.06.2024 17:00 1 : 2
01.06
10:00
Mihajlovac 1934
Šumadija (A)
2
2
01.06.2024 10:00 2 : 2
01.06
10:00
Sloga (P)
Borac 1926
2
1
01.06.2024 10:00 2 : 1
01.06
14:00
Ma─Źva
Apolon 2018
3
0
01.06.2024 14:00 3 : 0
01.06
14:00
Mladi radnik 1926
Novi Pazar
1
3
01.06.2024 14:00 1 : 3
01.06
10:00
Radni─Źki (V)
Savacijum
8
4
01.06.2024 10:00 8 : 4
01.06
10:00
Jedinstvo Putevi
GFK Sloboda
2
3
01.06.2024 10:00 2 : 3
01.06
10:00
Apolon 4
Sušica
2
3
01.06.2024 10:00 2 : 3
01.06
10:00
OFK Ba─Źka
Krila Krajine
0
2
01.06.2024 10:00 0 : 2
01.06
10:00
Tisa Njerš
Crvenka
5
2
01.06.2024 10:00 5 : 2
01.06
10:00
Tekstilac
Mladost GAT
2
0
01.06.2024 10:00 2 : 0
01.06
10:00
Arena Su
┼ŻAK
5
0
01.06.2024 10:00 5 : 0
01.06
13:00
Rudar (KM)
Go─Ź
2
2
01.06.2024 13:00 2 : 2
01.06
11:00
Javor Matis<