XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
515 utakmica za dan Nedelja, 26 Maj 2024


Fudbal

26.05
17:30
Budu─çnost (P)
Meševo
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jedinstvo 1936
Trayal
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
─Éerdap
Vlasina
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Radni─Źki (S)
P─Źinja
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
SFS Borac
Jedinstvo (P)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Radni─Źki (P)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Dunav
GFK Jagodina
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Timo─Źanin
┼Żitora─Ĺa
26.05.2024 17:30
26.05
17:00
Mladi radnik 1926
Polet (Lj)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloga (P)
FAP
26.05.2024 17:00
FAP
26.05
17:00
OFK Mihajlovac
Budućnost Krušik 2014
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloga 33
Zlatibor
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Takovo
Jošanica
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Omladinac (Z)
Real
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Vrelo Sport
Loznica
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Borac 1926
Tutin
26.05.2024 17:00
26.05
17:30
Radni─Źki 1905
Hercegovac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Hajduk
Obili─ç
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Mladost (T)
Ravangrad 2018
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Preporod
OFK Mladost APA
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Mladost (BP)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Sloga
Vojvodina (BG)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
─Éur─Ĺin
Bajša
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
OFK Vrbas
Ba─Źka 1901
26.05.2024 17:30
26.05
17:00
Budu─çnost
Napredak
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Polet
Go─Ź
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Polet (T)
Sloga (BB)
26.05.2024 17:00
26.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Savinac 1933
26.05.2024 11:00
26.05
17:00
Jedinstvo (K)
Polimlje
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloboda (─î)
Ov─Źar
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
RSK
Kara─Ĺor─Ĺe
26.05.2024 17:00
RSK
26.05
11:00
Svetlost
Radan
26.05.2024 11:00
26.05
17:00
Mineralac
Jedinstvo (GS)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Jablanica
Pusta Reka
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Jastrebac
Nebeski Andjeli
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Naša krila 1936
Mladost (B)
26.05.2024 17:00
26.05
11:00
Car Konstantin
Radni─Źki 2020
26.05.2024 11:00
26.05
17:00
Bukovik
Zemljoradnik
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Palilulac
Mladost (M)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Orljane
OFK Niš
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Jedinstvo
Svrljig
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Morava
Pukovac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
OFK Slatina
Tanasko Raji─ç
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Hajduk Veljko
Branik
26.05.2024 17:00
26.05
11:00
Jedinstvo
Lu┼żnica
26.05.2024 11:00
26.05
17:00
Kušiljevo
Blagotin
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
┼Żupa
Juhor
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Mladost
Sloga
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Napredak
OFK Mladenovac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
BSK 1926
Šušnjar 1977
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Kalu─Ĺerica 1969
Zuce 2019
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Balkan Mirijevo
OFK ┼Żarkovo
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Bole─Ź
Umka
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
BSK Bor─Źa
Crvena zvezda
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
OFK Budu─çnost
Komgrap
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Hajduk
KFK Ravna gora Barajevo
26.05.2024 17:00
26.05
11:00
Milo─Źajac
Morava (M)
26.05.2024 11:00
26.05
17:30
OFK Ras
OFK Progorelica
26.05.2024 17:30
26.05
11:00
Proleter
Zvezda
26.05.2024 11:00
26.05
17:30
Borac (V)
Kara─Ĺor─Ĺe
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Radnik
Omladinac (NS)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Budu─çnost (M)
Borac 46
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Soko
Kula
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
BSK
Polet
26.05.2024 17:30
BSK
26.05
17:30
Lipar
Kulpin
26.05.2024 17:30
26.05
17:00
Kutlovo
Šumadija 1934
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Maršić
Kori─çani
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Pobeda 1926
Stanovo 1941
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloboda
Hajduk Jovanovac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Jedinstvo
Divostin
26.05.2024 17:00
26.05
18:00
Ba─Źka (B)
Crvena zvezda
26.05.2024 18:00
26.05
18:00
Ba─Źka 1923
Šajkaš 1908
26.05.2024 18:00
26.05
18:00
Jugovi─ç
Omladinac
26.05.2024 18:00
26.05
17:30
Budu─çnost (BB)
Unirea
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Sloga (BNS)
Budu─çnost (A)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Ševac
Potporanj
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Spartak 1911
Sloga (P)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Radni─Źki (B)
Dolina
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Vulturul
Dolovo
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jedinstvo Stevi─ç
Hajdu─Źica
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Radni─Źki 1911
Crvena zvezda
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
┼ŻFK Banat
Delija
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Bile─çanin
MSK
26.05.2024 17:30
MSK
26.05
17:30
Polet
2. Oktobar
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
OFK Staji─çevo
Napredak (BT)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Napredak (─î)
Banat (─î)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jedinstvo
Tavankut
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
─îoka
Proleter
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Sloga (V)
Hajduk (V)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Sremac (V)
Budu─çnost
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Grani─Źar (K)
Partizan
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Šumar
Srem
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Polet (NK)
Napredak
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Dedina
Rubin
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Sloga (L)
Sloga (D)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jastrebac
Gornji Stepoš
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Gradina
Sloga (─ć)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
OFK Kopaonik 1931
Borac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Trudbenik
─îitluk
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Parunovac
Polet 57
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
13. April
Ma─Źkovac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Vin─Źa
OFK Aran─Ĺelovac 1979
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Šumadinac (S)
┼ŻSK
26.05.2024 17:30
26.05
10:00
Šumadija
Trnava
26.05.2024 10:00
26.05
17:30
Plaskovac
Mladi rudar
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Kopljari
Saranovo 1936
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
BSK
Prvi srpski ustanak
26.05.2024 17:30
BSK
26.05
17:30
Omladinac
Marjan
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Lokomotiva
Banja
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Brestovac
Polet
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Urovica
Sloga
26.05.2024 17:30
26.05
11:00
Mala Vrbica
Radni─Źki
26.05.2024 11:00
26.05
17:30
Nemetali
SFU Rudar 1934
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Blizna
Krivelj
26.05.2024 17:30
26.05
11:00
Miloševo
Šarbanovac
26.05.2024 11:00
26.05
17:30
Rudar (P)
Kolonija
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Partizan
Borac 1950
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jedinstvo
Vinogradar
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Morava
Budu─çnost (M)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Moravac 2015
Rudar (SR)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Donja Mutnica
Dragocvet
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Kolare
Mladost
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Sin─Ĺeli─ç
GFK Tabane
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Napredak
Budu─çnost (─É)
26.05.2024 17:30
26.05
17:00
Trli─ç
OFK Jabu─Źje
26.05.2024 17:00
26.05
11:00
Proleter
Dimitrije Tucovi─ç
26.05.2024 11:00
26.05
17:00
ZSK
OFK Br─Ĺanac
26.05.2024 17:00
ZSK
26.05
17:00
┼Żabari
Zadrugar
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Osipaonica
Omladinac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Mladi radnik 1940
Sloga (L)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Udarnik
Podunavac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Pobeda
Crvena zvezda
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloga (M)
Mladost
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Borac 1932
Jasenica 2017
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Radnik
Lunjevac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Prijevor
Sloga
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Devi─çi
Rudar
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Kej
26.05.2024 17:00
Kej
26.05
17:00
Morava
Jedinstvo (P)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Prilike
Lugovi
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Pomoravlje 1946
Trgova─Źki
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sirakovo
Jasenovac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Integral
Napredak (S)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloga 1945
Vojvoda Milenko
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Polet (SD)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Krtinska
OFK Borac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Turbina
Rušanj
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Beljina
Lisovi─ç 1977
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Rojkovac
OFK Zabre┼żje
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Torpedo
Vrani─ç
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Šumadija
Strelac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Rabrovac
Vin─Źa
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Velika Krsna
Vr─Źin
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Šumadija 1962
Zaklopa─Źa
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Hajduk
Mali Po┼żarevac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Pudarci
Dunavac
26.05.2024 17:00
26.05
17:30
Šljivar
Omladinac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
OFK 019
Osni─ç
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Radni─Źki 1946
Kosovo
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Vulkan 1963
Sloboda
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jedinstvo
Omladinac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Planinac 1933
OFK Morava 2022
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Stevan Nešticki
Aluminijum
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Mladost
Novoselac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Proleter
Rudar
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Sloga 1948
Sloga (DT)
26.05.2024 17:30
26.05
17:00
Bali─Źevac
Moravac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Mekiš
Naisus 1977
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Arbanasce
Taskovi─çi
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Borac
Malošište
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloga (K)
Toplica
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloga
BSK
26.05.2024 17:00
BSK
26.05
17:00
Polet
─îekmin
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Gradac
Milanovo
26.05.2024 17:00
26.05
11:00
Donja Lomnica
Jedinstvo
26.05.2024 11:00
26.05
17:00
Zlo─çudovo
Bobište
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
OFK Morava
Mladost
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Vu─Źje
┼Żelezni─Źar
26.05.2024 17:00
26.05
11:00
Lemind 1953
Moravac
26.05.2024 11:00
26.05
17:30
Radni─Źki
Milan Orli─ç
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Stojan Lazarac
Kara─Ĺor─Ĺe
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Duško
Podrinje
26.05.2024 17:30
26.05
11:00
Vidojevica
Mladi Borac
26.05.2024 11:00
26.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Jedinstvo Vladimirci 1924
26.05.2024 17:30
26.05
16:00
Gluma─Ź
Je┼żevica
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
Višesava
Prvi partizan
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
Rampa
Omladinac
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
Gorobilje
Lazarica
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
Kotroman
Jedinstvo
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
Sloga
Jasen
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
Bakionica
Polet
26.05.2024 16:00
26.05
17:00
Pobeda
Gnjilan
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Mladost
Sloga
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
┼Żelju┼ía
Zvezda
26.05.2024 17:00
26.05
16:00
OFK Pavlovac
Trnovac
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
Torpedo 1973
BSK Bujanovac
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
OFK AS
OFK Alakince
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
FSU Ju┼żna pruga
─îelik
26.05.2024 16:00
26.05
16:00
Lugina
Mladost (B)
26.05.2024 16:00
26.05
17:00
Jug Bogdan
Kosovac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Borac
Trbunje
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Dobri─Ź
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Omladinac
Re─Źica
26.05.2024 17:00
26.05
17:30
Jedinstvo 2017
Tavnik
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jovo Kursula
Gru┼ża
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Magnohrom
Omladinac
26.05.2024 17:30
26.05
11:00
Biljanovac
Popovi─çi Vrnjci
26.05.2024 11:00
26.05
17:00
Sloga 1934
Borac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Šumadinac KG
Apolon 4
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
─ćava
21. oktobar
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Seljak
Slavija
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Jadran
OFK ┼Że┼żelj
26.05.2024 17:00
26.05
17:30
Dunav
Karaš (K)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Ratar
Omladinac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Vojvodina (S)
Banatul
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Banat (VŠ)
Polet
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Naša Zvezda
Magli─ç
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
OFK Stari Grad
Krivanj
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Borac (V)
Ba─Źka (D)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
OFK Orašje 1960
Omladinac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Donji Kopaonik
Borac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Stari Trstenik
Velika Drenova
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Mladost 1977
Ribnik
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jezero 2017
Mladost (T)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Poljoprivrednik
Garevina
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Beli Orlovi
Mladost (DK)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Vinogradar
Kamenorezac 76
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Radni─Źki
Polet (S)
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Borac
OFK Od┼żaci
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Kordun
Zadrugar
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Jedinstvo Lemeš
Terekveš
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Omladinac
Mladost
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Voja Ga─Źi─ç
OFK Mladost
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Omladinac
Jugoslavija
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Partizan
Tempo
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Stari Tamiš
Borac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Proleter
BSK Bavanište
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Ljukovo
Kameni
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Car Uroš
Grani─Źar
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Mladost
Napredak
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
─îSK ─îortanovci
Hrtkovci
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Rudar
Planinac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Polet
Hajduk 1932
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Fruškogorac
OFK Bresta─Ź
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Osaonica
Omladinac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Mladost (G)
Ursule
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Mladost (K)
OFK Dragoševac
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Šantarovac
Sloboda
26.05.2024 17:30
26.05
17:30
Šumadinac
Jedinstvo
26.05.2024 17:30
26.05
17:00
Jedinstvo 2014
KSK Konak 1926
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
OFK Klek
Zadrugar
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Tamiš
ASK
26.05.2024 17:00
ASK
26.05
17:00
OFK Gradnulica
Potisje
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Lehel
Borac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Krajina
Mladost (L)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Naftagas
Mladost (BB)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Šarbane
Jedinstvo (M)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloga (V)
Crvena Jabuka
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Tulari
Joševa
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
OFK Stublenica
Trnjaci 2021
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Polet (DL)
Polet (T)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
OFK Paljuvi
Kolubara (LP)
26.05.2024 17:00
26.05
11:00
OFK Povlen
Milenko Pavlovi─ç
26.05.2024 11:00
26.05
11:00
Jadar 2013
Tešnjar
26.05.2024 11:00
26.05
11:00
Babaji─ç
Kotešica
26.05.2024 11:00
26.05
11:00
Beloševac
Mali korak
26.05.2024 11:00
26.05
11:00
Kolubara 2
Popadi─ç
26.05.2024 11:00
26.05
11:00
Rajac
Polet
26.05.2024 11:00
26.05
17:00
Stari drugari
Rakac Stave
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Morava 1932
Kumane
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Zemljoradnik 1932
Borac (K)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Napredak 1934
Napredak (B)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Polet (V)
Beli Orao
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Stig 1955
Sloga TOP
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Sloga (L)
Mladi Borac
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Dizel
┼Żitkovica 2017
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Soko
BSK 1924
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Rudar (K)
Jedinstvo (S)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Crni Vitez 1924
Polet 1930
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Borac (V)
Mladost (K)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Pobeda 1953
Mlava (ML)
26.05.2024 17:00
26.05
17:00
Rade Milošević
Zadrugar 1947
26.05.2024 17:00
26.05
18:00
Vinogradar
Petar Pua─Źa
26.05.2024 18:00
26.05
18:00