XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
728 utakmica za dan Nedelja, 19 Maj 2024


Fudbal

19.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Dubo─Źica
2
3
19.05.2024 17:00 2 : 3
19.05
17:00
Metalac
Mladost GAT
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Radni─Źki (NB)
OFK Vršac
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Kolubara
GFK Sloboda
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Vlasina
Radni─Źki (S)
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
17:00
Budu─çnost (P)
Jedinstvo 1936
0
2
19.05.2024 17:00 0 : 2
19.05
17:00
Borac (Š)
Kabel
3
2
19.05.2024 17:00 3 : 2
19.05
17:00
Dinamo 1945
Tisa
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Jedinstvo
Sin─Ĺeli─ç
5
0
19.05.2024 17:00 5 : 0
19.05
17:00
OFK Mihajlovac
Mladi radnik 1926
1
4
19.05.2024 17:00 1 : 4
19.05
17:00
Vrelo Sport
Jošanica
0
2
19.05.2024 17:00 0 : 2
19.05
10:00
Slavija
Mladost
0
0
19.05.2024 10:00 0 : 0
19.05
17:00
Donji Srem 2015
Sloboda
1
2
19.05.2024 17:00 1 : 2
19.05
17:00
Jadran
Hajduk (B)
2
2
19.05.2024 17:00 2 : 2
19.05
17:00
Hajduk (D)
Cement
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
TSK
Radni─Źki (NP)
1
0
19.05.2024 17:00
TSK
1 : 0
19.05
17:00
Dunav
Index
4
2
19.05.2024 17:00 4 : 2
19.05
17:00
Vojvodina (BG)
─Éur─Ĺin
6
0
19.05.2024 17:00 6 : 0
19.05
17:00
Mladost (BP)
Sloga
4
3
19.05.2024 17:00 4 : 3
19.05
17:00
Obili─ç
Mladost (T)
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
17:00
Radni─Źki 1905
Hajduk
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Borac
Kozara
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
┼ŻAK
Mladost
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Sloboda
Crvena zvezda
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Šumadija 1903
Gru┼ża
5
1
19.05.2024 17:00 5 : 1
19.05
17:00
Trep─Źa
Mokra Gora
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
17:00
Napredak
Zastava 1973
5
2
19.05.2024 17:00 5 : 2
19.05
17:00
Jedinstvo (K)
Polet (T)
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Savinac 1933
Sloga (BB)
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Zlatar
Budu─çnost (A)
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Borac (L)
┼Żelezni─Źar
2
0
19.05.2024 17:00 2 : 0
19.05
17:00
OFK Ose─Źina
Drina
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
19.05
17:00
Ra─Ĺevac
Cer
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
Cer
19.05
17:00
RSK
─Éerdap
2
2
19.05.2024 17:00
RSK
2 : 2
19.05
17:00
Obili─ç
Šumadinac 1913
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Radan
Planta┼ża
4
0
19.05.2024 17:00 4 : 0
19.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Jablanica
6
1
19.05.2024 17:00 6 : 1
19.05
17:00
SU Dinamo Jug
Mineralac
2
0
19.05.2024 17:00 2 : 0
19.05
17:00
Gracko
OFK Topli─Źanin
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Pukovac
Naša krila 1936
1
2
19.05.2024 17:00 1 : 2
19.05
17:00
OFK Niš
Jedinstvo
4
1
19.05.2024 17:00 4 : 1
19.05
17:00
Mladost (M)
Orljane
8
1
19.05.2024 17:00 8 : 1
19.05
17:00
Zemljoradnik
Palilulac
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
OFK Brzi Brod
Car Konstantin
8
1
19.05.2024 17:00 8 : 1
19.05
17:00
Mladost (B)
OFK Napredak 1929
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Brodoremont
OFK Zlot
6
1
19.05.2024 17:00 6 : 1
19.05
17:00
Branik
Jedinstvo
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
19.05
11:00
Tanasko Raji─ç
Hajduk Veljko
4
1
19.05.2024 11:00 4 : 1
19.05
17:00
Bor 1919
Rajko Miti─ç
4
0
19.05.2024 17:00 4 : 0
19.05
17:00
Vinogradar
Mladost
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Orlovi
Morava 1918
2
4
19.05.2024 17:00 2 : 4
19.05
17:00
OFK Lugomir
Temni─ç 1924
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Rembas
┼Żupa
2
0
19.05.2024 17:00 2 : 0
19.05
17:00
Komgrap
Hajduk
7
2
19.05.2024 17:00 7 : 2
19.05
17:00
Crvena zvezda
OFK Budu─çnost
0
2
19.05.2024 17:00 0 : 2
19.05
10:00
OFK ┼Żarkovo
Bole─Ź
4
1
19.05.2024 10:00 4 : 1
19.05
17:00
Zuce 2019
Balkan Mirijevo
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Šušnjar 1977
Kalu─Ĺerica 1969
8
1
19.05.2024 17:00 8 : 1
19.05
17:30
Omladinac (NS)
Milo─Źajac
1
1
19.05.2024 17:30 1 : 1
19.05
17:30
Zvezda
Borac (V)
2
3
19.05.2024 17:30 2 : 3
19.05
17:30
OFK Progorelica
Proleter
2
0
19.05.2024 17:30 2 : 0
19.05
17:00
Kulpin
┼ŻAK
2
0
19.05.2024 17:00 2 : 0
19.05
17:00
Budu─çnost (G)
Lipar
7
1
19.05.2024 17:00 7 : 1
19.05
17:00
Budu─çnost (P)
BSK
5
0
19.05.2024 17:00 5 : 0
BSK
19.05
17:00
Kula
Krila Krajine
1
3
19.05.2024 17:00 1 : 3
19.05
17:00
Borac 46
Crvenka
1
3
19.05.2024 17:00 1 : 3
19.05
17:00
Rusin
Budu─çnost (M)
5
2
19.05.2024 17:00 5 : 2
19.05
17:00
Divostin
Kutlovo
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Kori─çani
Pobeda 1926
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Budu─çnost
Maršić
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:30
Fruškogorac
OFK Sirig
1
1
19.05.2024 17:30 1 : 1
19.05
17:30
Jedinstvo
Jugovi─ç
5
4
19.05.2024 17:30 5 : 4
19.05
17:30
Hajduk
Ba─Źka 1923
5
4
19.05.2024 17:30 5 : 4
19.05
17:00
Hajdu─Źica
Budu─çnost (BB)
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Dolovo
Jedinstvo Stevi─ç
0
3
19.05.2024 17:00 0 : 3
19.05
17:00
Dolina
Vulturul
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
19.05
17:00
Potporanj
Spartak 1911
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Glogonj
Ševac
3
4
19.05.2024 17:00 3 : 4
19.05
17:00
Budu─çnost (A)
Crvena zvezda
1
5
19.05.2024 17:00 1 : 5
19.05
17:00
Unirea
Sloga (BNS)
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Banat (─î)
Radni─Źki 1911
10
0
19.05.2024 17:00 10 : 0
19.05
17:00
Napredak (BT)
Napredak (─î)
3
3
19.05.2024 17:00 3 : 3
19.05
17:00
Vojvodina
OFK Staji─çevo
1
4
19.05.2024 17:00 1 : 4
19.05
17:00
Mladost
Polet
1
3
19.05.2024 17:00 1 : 3
19.05
17:00
MSK
Jedinstvo
0
1
19.05.2024 17:00
MSK
0 : 1
19.05
17:00
Crvena zvezda
┼ŻFK Banat
4
2
19.05.2024 17:00 4 : 2
19.05
17:00
Sutjeska
─îoka
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Tavankut
Tomislavci
1
3
19.05.2024 17:00 1 : 3
19.05
17:00
Iskra
Budu─çnost
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
17:00
Napredak
Radni─Źki (I)
7
3
19.05.2024 17:00 7 : 3
19.05
17:00
Srem
Polet (NK)
5
2
19.05.2024 17:00 5 : 2
19.05
17:00
Budu─çnost
Grani─Źar (K)
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Fruškogorac
Sremac (V)
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Hajduk (V)
Sremac (D)
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
LSK
Sloga (V)
2
2
19.05.2024 17:00
LSK
2 : 2
19.05
17:00
Krušedol
Podrinje
1
3
19.05.2024 17:00 1 : 3
19.05
17:30
Rubin
Ma─Źkovac
1
2
19.05.2024 17:30 1 : 2
19.05
17:30
FUD
13. April
10
0
19.05.2024 17:30
FUD
10 : 0
19.05
17:30
Polet 57
Bošnjane
3
0
19.05.2024 17:30 3 : 0
19.05
17:30
─îitluk
Parunovac
7
6
19.05.2024 17:30 7 : 6
19.05
17:30
Borac
Trudbenik
1
1
19.05.2024 17:30 1 : 1
19.05
17:30
Sloga (─ć)
OFK Kopaonik 1931
1
3
19.05.2024 17:30 1 : 3
19.05
17:30
Gornji Stepoš
Gradina
3
1
19.05.2024 17:30 3 : 1
19.05
17:30
Sloga (D)
Jastrebac
1
3
19.05.2024 17:30 1 : 3
19.05
17:30
Dedina
Sloga (L)
0
4
19.05.2024 17:30 0 : 4
19.05
17:00
Banja
Vin─Źa
9
0
19.05.2024 17:00 9 : 0
19.05
17:00
Marjan
Lokomotiva
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
19.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Omladinac
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Saranovo 1936
BSK
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
BSK
19.05
17:00
Mladi rudar
Kopljari
5
0
19.05.2024 17:00 5 : 0
19.05
17:00
┼ŻSK
Šumadija
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Šumadinac (S)
6
1
19.05.2024 17:00 6 : 1
19.05
17:00
Brestovac
Urovica
4
2
19.05.2024 17:00 4 : 2
19.05
11:00
Mala Vrbica
Sloga
5
1
19.05.2024 11:00 5 : 1
19.05
17:00
Nemetali
Rudna Glava
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
17:00
Blizna
SFU Rudar 1934
0
5
19.05.2024 17:00 0 : 5
19.05
11:00
Miloševo
Klju─Ź
3
1
19.05.2024 11:00 3 : 1
19.05
17:30
Rudar (P)
Partizan
1
1
19.05.2024 17:30 1 : 1
19.05
17:30
Jedinstvo
Kolonija
4
0
19.05.2024 17:30 4 : 0
19.05
17:30
Morava
Borac 1950
19.05.2024 17:30
19.05
17:30
Moravac 2015
Vinogradar
0
1
19.05.2024 17:30 0 : 1
19.05
17:30
Donja Mutnica
Budu─çnost (M)
1
0
19.05.2024 17:30 1 : 0
19.05
11:00
Kolare
Rudar (SR)
3
1
19.05.2024 11:00 3 : 1
19.05
17:30
Sin─Ĺeli─ç
Dragocvet
4
2
19.05.2024 17:30 4 : 2
19.05
17:30
Napredak
Mladost
4
0
19.05.2024 17:30 4 : 0
19.05
17:30
Budu─çnost (─É)
GFK Tabane
1
4
19.05.2024 17:30 1 : 4
19.05
17:00
Napredak
Zadrugar
1
4
19.05.2024 17:00 1 : 4
19.05
17:00
Iskra
┼Żabari
4
2
19.05.2024 17:00 4 : 2
19.05
17:00
Dimitrije Tucovi─ç
ZSK
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
ZSK
19.05
17:00
─îu─Źuge
Trli─ç
5
1
19.05.2024 17:00 5 : 1
19.05
17:00
Lunjevac
Osipaonica
1
3
19.05.2024 17:00 1 : 3
19.05
17:00
Mladost
Borac 1932
6
1
19.05.2024 17:00 6 : 1
19.05
17:00
Crvena zvezda
Sloga (M)
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
Pobeda
5
1
19.05.2024 17:00 5 : 1
19.05
17:00
Podunavac
SASK
2
3
19.05.2024 17:00 2 : 3
19.05
17:00
Sloga (L)
Udarnik
12
3
19.05.2024 17:00 12 : 3
19.05
17:00
Omladinac
Mladi radnik 1940
2
7
19.05.2024 17:00 2 : 7
19.05
16:30
Jedinstvo (P)
Prilike
3
1
19.05.2024 16:30 3 : 1
19.05
16:30
Zadrugar
Morava
6
0
19.05.2024 16:30 6 : 0
19.05
19:00
Kej
Ozrem PMH
1
1
19.05.2024 19:00
Kej
1 : 1
19.05
11:00
Ozremica
Jedinstvo (GG)
0
3
19.05.2024 11:00 0 : 3
19.05
16:30
Rudar
Spartak 1976
3
0
19.05.2024 16:30 3 : 0
19.05
16:30
Mladost
Prijevor
19.05.2024 16:30
19.05
17:00
Polet (SD)
Zvi┼żd
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
19.05
17:00
BSK 1931
┼Żelezni─Źar
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Vojvoda Milenko
Rudar Kostolac
3
3
19.05.2024 17:00 3 : 3
19.05
17:00
Napredak (S)
Sloga 1945
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
11:00
Trgova─Źki
Sirakovo
1
13
19.05.2024 11:00 1 : 13
19.05
17:00
Batovac
Pomoravlje 1946
1
3
19.05.2024 17:00 1 : 3
19.05
17:00
Busije
Poštar Zvezdara
4
1
19.05.2024 17:00 4 : 1
19.05
17:30
Borac
PKB Kovilovo
1
1
19.05.2024 17:30 1 : 1
19.05
17:00
BUSK
Dunav
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
11:00
Siti Sport Klub
Heroj Polet
1
1
19.05.2024 11:00 1 : 1
19.05
10:00
Radni─Źki
OFK Borac
0
1
19.05.2024 10:00 0 : 1
19.05
17:00
Turbina
Krtinska
19.05.2024 17:00
19.05
17:00
Rojkovac
Rušanj
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
19.05
17:00
Torpedo
Lisovi─ç 1977
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Strelac
Vrani─ç
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Rabrovac
OFK Mladost
3
3
19.05.2024 17:00 3 : 3
19.05
17:00
Šumadija 1962
Vin─Źa
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
19.05
17:00
Hajduk
Vr─Źin
1
13
19.05.2024 17:00 1 : 13
19.05
17:00
Omladinac
Zaklopa─Źa
2
0
19.05.2024 17:00 2 : 0
19.05
17:00
Pudarci
Mali Po┼żarevac
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:30
Rudar (P)
Šljivar
2
2
19.05.2024 17:30 2 : 2
19.05
17:30
Kosovo
Mid┼żor
0
2
19.05.2024 17:30 0 : 2
19.05
17:00
Osni─ç
Radni─Źki 1946
2
3
19.05.2024 17:00 2 : 3
19.05
17:30
Omladinac
Rudar Vrška Čuka
1
3
19.05.2024 17:30 1 : 3
19.05
17:00
Sloga (DT)
Vulkan 1963
3
2
19.05.2024 17:00 3 : 2
19.05
11:00
Rudar
Sloga 1948
2
3
19.05.2024 11:00 2 : 3
19.05
17:00
Novoselac
Proleter
0
3
19.05.2024 17:00 0 : 3
19.05
17:00
Aluminijum
Mladost
3
5
19.05.2024 17:00 3 : 5
19.05
17:00
OFK Morava 2022
Stevan Nešticki
2
3
19.05.2024 17:00 2 : 3
19.05
17:00
Omladinac
Planinac 1933
1
7
19.05.2024 17:00 1 : 7
19.05
17:00
Sloboda
Jedinstvo
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Bali─Źevac
Borac
5
6
19.05.2024 17:00 5 : 6
19.05
17:00
Polet (R)
Arbanasce
1
2
19.05.2024 17:00 1 : 2
19.05
17:00
Malošište
Radni─Źki 1924
4
0
19.05.2024 17:00 4 : 0
19.05
17:00
Toplica
Polet (V)
2
5
19.05.2024 17:00 2 : 5
19.05
17:00
Rudar 2016
Mekiš
5
0
19.05.2024 17:00 5 : 0
19.05
17:00
Naisus 1977
Jastrebac
1
2
19.05.2024 17:00 1 : 2
19.05
17:00
Moravac
Budu─çnost
2
0
19.05.2024 17:00 2 : 0
19.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Lemind 1953
3
5
19.05.2024 17:00 3 : 5
19.05
17:00
Mladost
Vu─Źje
2
2
19.05.2024 17:00 2 : 2
19.05
17:00
Bobište
OFK Morava
4
2
19.05.2024 17:00 4 : 2
19.05
17:00
Jedinstvo
Zlo─çudovo
3
4
19.05.2024 17:00 3 : 4
19.05
17:00
Milanovo
Donja Lomnica
2
4
19.05.2024 17:00 2 : 4
19.05
17:00
─îekmin
Gradac
6
1
19.05.2024 17:00 6 : 1
19.05
17:00
BSK
Polet
2
5
19.05.2024 17:00
BSK
2 : 5
19.05
17:00
Milan Orli─ç
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
2
19.05.2024 17:00 3 : 2
19.05
17:00
Antimon
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
1
2
19.05.2024 17:00 1 : 2
19.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Gu─Źevo 1929
1
2
19.05.2024 17:00 1 : 2
19.05
17:00
Mladi Borac
Jedinstvo (Z)
2
5
19.05.2024 17:00 2 : 5
19.05
17:00
Podrinje
Vidojevica
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Duško
0
2
19.05.2024 17:00 0 : 2
19.05
17:00
Radni─Źki
Mladost
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
16:30
Polet
Gluma─Ź
5
1
19.05.2024 16:30 5 : 1
19.05
11:00
Tara
Sloga
1
4
19.05.2024 11:00 1 : 4
19.05
16:30
Lazarica
Kotroman
2
0
19.05.2024 16:30 2 : 0
19.05
16:30
Omladinac
Gorobilje
3
2
19.05.2024 16:30 3 : 2
19.05
11:00
Prvi partizan
Rampa
1
1
19.05.2024 11:00 1 : 1
19.05
16:30
Je┼żevica
Višesava
5
1
19.05.2024 16:30 5 : 1
19.05
17:00
Sloga
┼Żelju┼ía
8
1
19.05.2024 17:00 8 : 1
19.05
17:00
Gnjilan
Mladost
4
1
19.05.2024 17:00 4 : 1
19.05
17:00
Spartak
Pobeda
2
4
19.05.2024 17:00 2 : 4
19.05
17:00
Vihor
OFK Pavlovac
5
4
19.05.2024 17:00 5 : 4
19.05
17:00
Mladost (B)
Radni─Źki 2021
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
17:00
─îelik
Lugina
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
OFK AS
FSU Ju┼żna pruga
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
17:00
Levosoje
OFK Alakince
5
2
19.05.2024 17:00 5 : 2
19.05
17:00
Trnovac
Torpedo 1973
5
0
19.05.2024 17:00 5 : 0
19.05
17:00
Re─Źica
Jug Bogdan
0
3
19.05.2024 17:00 0 : 3
19.05
17:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Omladinac
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Kosovac
Borac
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
20:00
Popovi─çi Vrnjci
Mlada krila
2
0
19.05.2024 20:00 2 : 0
19.05
17:30
Omladinac
Ribnica
2
0
19.05.2024 17:30 2 : 0
19.05
17:30
Jedinstvo (G)
Magnohrom
2
1
19.05.2024 17:30 2 : 1
19.05
17:30
Gru┼ża
Bogutova─Źka Banja
3
0
19.05.2024 17:30 3 : 0
19.05
17:30
Tavnik
Jovo Kursula
2
1
19.05.2024 17:30 2 : 1
19.05
17:30
Stubal
Jedinstvo 2017
2
2
19.05.2024 17:30 2 : 2
19.05
17:00
OFK ┼Że┼żelj
Sloga 1934
5
5
19.05.2024 17:00 5 : 5
19.05
17:00
21. oktobar
Seljak
1
1
19.05.2024 17:00 1 : 1
19.05
17:00
Apolon 4
─ćava
4
1
19.05.2024 17:00 4 : 1
19.05
17:00
Borac
Šumadinac KG
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Polet
Dunav
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Banatul
Banat (VŠ)
6
2
19.05.2024 17:00 6 : 2
19.05
17:00
Omladinac
Vojvodina (S)
4
2
19.05.2024 17:00 4 : 2
19.05
17:00
Banat (D)
Borac (VS)
2
0
19.05.2024 17:00 2 : 0
19.05
17:00
Karaš (K)
Karaš (J)
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:30
Krivanj
Borac (V)
6
0
19.05.2024 17:30 6 : 0
19.05
17:30
Slavija (P)
Mladost (MB)
3
1
19.05.2024 17:30 3 : 1
19.05
15:00
Kamenorezac 76
OFK Orašje 1960
3
0
19.05.2024 15:00 3 : 0
19.05
15:00
Mladost (DK)
Vinogradar
3
0
19.05.2024 15:00 3 : 0
19.05
17:30
Garevina
Beli Orlovi
3
3
19.05.2024 17:30 3 : 3
19.05
15:00
Mladost (T)
Poljoprivrednik
2
1
19.05.2024 15:00 2 : 1
19.05
17:30
Ribnik
Jezero 2017
3
5
19.05.2024 17:30 3 : 5
19.05
15:00
Borac
Stari Trstenik
3
0
19.05.2024 15:00 3 : 0
19.05
15:00
Omladinac
Donji Kopaonik
4
5
19.05.2024 15:00 4 : 5
19.05
17:00
Dinamo 1923
Omladinac
7
1
19.05.2024 17:00 7 : 1
19.05
17:00
Terekveš
Aleksa Šantić
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
17:00
Zadrugar
Jedinstvo Lemeš
0
6
19.05.2024 17:00 0 : 6
19.05
17:00
Polet
Radni─Źki
4
3
19.05.2024 17:00 4 : 3
19.05
17:00
OFK Mladost
Proleter
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
BSK Bavanište
Stari Tamiš
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
17:00
Borac
Partizan
2
0
19.05.2024 17:00 2 : 0
19.05
17:00
Tempo
Omladinac
7
0
19.05.2024 17:00 7 : 0
19.05
17:00
Jugoslavija
Voja Ga─Źi─ç
5
1
19.05.2024 17:00 5 : 1
19.05
17:00
Kameni
OFK Bresta─Ź
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
17:00
Hajduk 1932
Fruškogorac
2
2
19.05.2024 17:00 2 : 2
19.05
17:00
Planinac
Polet
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
17:00
Hrtkovci
Rudar
5
2
19.05.2024 17:00 5 : 2
19.05
17:00
Napredak
─îSK ─îortanovci
1
3
19.05.2024 17:00 1 : 3
19.05
17:00
Grani─Źar
Mladost
4
2
19.05.2024 17:00 4 : 2
19.05
17:00
Ljukovo
Car Uroš
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
11:00
Polet
Duboko
4
3
19.05.2024 11:00 4 : 3
19.05
17:30
Belo Polje
Pobednik
0
1
19.05.2024 17:30 0 : 1
19.05
10:00
OFK Urovci
Munja
3
1
19.05.2024 10:00 3 : 1
19.05
17:30
Posavina
Jedinstvo
3
0
19.05.2024 17:30 3 : 0
19.05
17:30
Vinora─Źa
Osaonica
2
1
19.05.2024 17:30 2 : 1
19.05
17:30
Sloboda
Mladi radnik
0
3
19.05.2024 17:30 0 : 3
19.05
17:30
Ursule
Mladost (K)
1
0
19.05.2024 17:30 1 : 0
19.05
17:30
Omladinac
Mladost (G)
5
1
19.05.2024 17:30 5 : 1
19.05
17:00
Mladost (BB)
Jedinstvo 2014
1
2
19.05.2024 17:00 1 : 2
19.05
17:00
Mladost (L)
Naftagas
4
2
19.05.2024 17:00 4 : 2
19.05
17:00
Borac
Krajina
5
1
19.05.2024 17:00 5 : 1
19.05
17:00
Potisje
Lehel
4
1
19.05.2024 17:00 4 : 1
19.05
17:00
ASK
OFK Gradnulica
0
2
19.05.2024 17:00
ASK
0 : 2
19.05
17:00
Zadrugar
Tamiš
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
KSK Konak 1926
OFK Klek
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Kolubara (LP)
Šarbane
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Polet (T)
OFK Paljuvi
0
7
19.05.2024 17:00 0 : 7
19.05
11:00
Trnjaci 2021
Polet (DL)
6
4
19.05.2024 11:00 6 : 4
19.05
17:00
Joševa
OFK Stublenica
1
4
19.05.2024 17:00 1 : 4
19.05
17:00
Brezovica
Tulari
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga (V)
2
4
19.05.2024 17:00 2 : 4
19.05
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Rakac Stave
1
2
19.05.2024 11:00 1 : 2
19.05
11:00
Polet
Stari drugari
2
1
19.05.2024 11:00 2 : 1
19.05
11:00
Mali korak
Kolubara 2
0
0
19.05.2024 11:00 0 : 0
19.05
11:00
Kotešica
Beloševac
4
1
19.05.2024 11:00 4 : 1
19.05
11:00
Tešnjar
Babaji─ç
1
1
19.05.2024 11:00 1 : 1
19.05
11:00
OFK Povlen
Jadar 2013
2
0
19.05.2024 11:00 2 : 0
19.05
17:00
Mladi Borac
Dizel
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Sloga TOP
Sloga (L)
4
1
19.05.2024 17:00 4 : 1
19.05
11:00
Beli Orao
Stig 1955
8
0
19.05.2024 11:00 8 : 0
19.05
17:00
Napredak (B)
Polet (V)
3
5
19.05.2024 17:00 3 : 5
19.05
17:00
Borac (K)
Napredak 1934
1
0
19.05.2024 17:00 1 : 0
19.05
17:00
Kumane
Zemljoradnik 1932
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Mladost
Proleter
0
1
19.05.2024 17:00 0 : 1
19.05
17:00
Jedinstvo
Slavija
0
0
19.05.2024 17:00 0 : 0
19.05
17:00
Zadrugar 1947
Homoljac
3
0
19.05.2024 17:00 3 : 0
19.05
17:00
Mlava (ML)
Rade Milošević
2
3
19.05.2024 17:00 2 : 3
19.05
17:00
Mladost (K)
Pobeda 1953
0
2
19.05.2024 17:00 0 : 2
19.05
17:00
Jedinstvo (S)
Crni Vitez 1924
3
1
19.05.2024 17:00 3 : 1
19.05
17:00
BSK 1924
Rudar (K)
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:30
Slanobarac
Hajduk (G)
2
4
19.05.2024 17:30 2 : 4
19.05
17:30
Obili─ç
Petar Pua─Źa
2
0
19.05.2024 17:30 2 : 0
19.05
17:30
┼Żelezni─Źar NS
Dinamo
2
0
19.05.2024 17:30 2 : 0
19.05
17:30
Tatra
─îenej
3
0
19.05.2024 17:30 3 : 0
19.05
17:30
Mileti─ç
Borac (R)
3
0
19.05.2024 17:30 3 : 0
19.05
17:00
Radni─Źki
OFK Brza
7
0
19.05.2024 17:00 7 : 0
19.05
17:00
Mladost 1976
Šumadija
4
5
19.05.2024 17:00 4 : 5
19.05
17:00
Moravac Orion
Veliko Trnjane
4
1
19.05.2024 17:00 4 : 1
19.05
17:00
Bratstvo
Umac
2
1
19.05.2024 17:00 2 : 1
19.05
17:00
Sloboda
Mladi borac
6
0
19.05.2024 17:00 6 : 0
19.05
17:30
Heroj
Javor
3
3
19.05.2024 17:30 3 : 3
19.05
17:30
Napredak (S)
Istok 63
1
3
19.05.2024 17:30 1 : 3
19.05
17:30
Mladost
Radni─Źki
3
1
19.05.2024 17:30