XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
87 utakmica za dan Sreda, 15 Maj 2024


Fudbal

15.05
17:00
BSK 1926
OFK Mladenovac
0
2
15.05.2024 17:00 0 : 2
15.05
17:00
Kaluđerica 1969
Napredak
0
3
15.05.2024 17:00 0 : 3
15.05
17:00
Balkan Mirijevo
Šušnjar 1977
1
1
15.05.2024 17:00 1 : 1
15.05
17:00
Boleč
Zuce 2019
0
4
15.05.2024 17:00 0 : 4
15.05
17:00
BSK Borča
OFK Žarkovo
0
0
15.05.2024 17:00 0 : 0
15.05
17:00
OFK Budućnost
Umka
1
0
15.05.2024 17:00 1 : 0
15.05
17:00
Hajduk
Crvena zvezda
1
4
15.05.2024 17:00 1 : 4
15.05
17:00
KFK Ravna gora Barajevo
Komgrap
3
1
15.05.2024 17:00 3 : 1
15.05
17:30
Bačka (B)
Fruškogorski partizan
1
7
15.05.2024 17:30 1 : 7
15.05
17:30
Proleter 1951
Crvena zvezda
0
7
15.05.2024 17:30 0 : 7
15.05
17:30
ŽSK
Hajduk
2
3
15.05.2024 17:30 2 : 3
15.05
17:30
Jugović
Šajkaš 1908
3
5
15.05.2024 17:30 3 : 5
15.05
17:30
Petrovaradin
Jedinstvo
2
2
15.05.2024 17:30 2 : 2
15.05
17:30
OFK Sirig
Omladinac
2
0
15.05.2024 17:30 2 : 0
15.05
17:30
OFK Futog
Fruškogorac
3
3
15.05.2024 17:30 3 : 3
15.05
18:00
13. April
Borac
0
9
15.05.2024 18:00 0 : 9
15.05
17:00
Polom
Mala Vrbica
1
0
15.05.2024 17:00 1 : 0
15.05
17:00
Nemetali
Polet
5
0
15.05.2024 17:00 5 : 0
15.05
17:00
Krivelj
Ključ
10
0
15.05.2024 17:00 10 : 0
15.05
17:00
Mladost (B)
Levosoje
3
0
15.05.2024 17:00 3 : 0
15.05
17:00
OFK Alakince
Torpedo 1973
5
0
15.05.2024 17:00 5 : 0
15.05
14:00
FSU Južna pruga
Trnovac
0
3
15.05.2024 14:00 0 : 3
15.05
20:00
Rujišnik
Omladinac (V)
0
2
15.05.2024 20:00 0 : 2
15.05
17:00
Drina
Sloboda
3
0
15.05.2024 17:00 3 : 0
15.05
17:00
Borac
Leotar
4
2
15.05.2024 17:00 4 : 2
15.05
17:00
Kozara
Laktaši
0
5
15.05.2024 17:00 0 : 5
15.05
17:00
Modriča
BSK
2
0
15.05.2024 17:00 2 : 0
BSK
15.05
17:00
Slavija
Famos
3
2
15.05.2024 17:00 3 : 2
15.05
13:00
Rudar Prijedor
Omarska
5
0
15.05.2024 13:00 5 : 0
15.05
17:00
Romanija
Sutjeska
1
0
15.05.2024 17:00 1 : 0
15.05
17:00
Velež
Željezničar
4
0
15.05.2024 17:00 4 : 0
15.05
17:00
Ljubić
Radnik
2
1
15.05.2024 17:00 2 : 1
15.05
22:00
Celta Vigo
Athletic Club
2
1
15.05.2024 22:00 2 : 1
15.05
22:00
Getafe
Atlético Madrid
0
3
15.05.2024 22:00 0 : 3
15.05
19:30
Rayo Vallecano
Granada
2
1
15.05.2024 19:30 2 : 1
15.05
19:30
Sevilla
Cádiz
0
1
15.05.2024 19:30 0 : 1
15.05
21:00
OGC Nice
PSG
1
2
15.05.2024 21:00 1 : 2
PSG
15.05
21:00
Reims
Olympique de Marseille
1
0
15.05.2024 21:00 1 : 0
15.05
20:45
Brighton & Hove Albion
Chelsea
1
2
15.05.2024 20:45 1 : 2
15.05
21:00
Manchester United
Newcastle United
3
2
15.05.2024 21:00 3 : 2
15.05
13:00
RFK Grafičar
Jedinstvo (Ub)
3
1
15.05.2024 13:00 3 : 1
15.05
14:30
Radnički 1923
Spartak ŽK
4
2
15.05.2024 14:30 4 : 2
15.05
11:00
Čukarički
Brodarac
2
2
15.05.2024 11:00 2 : 2
15.05
11:00
IMT
Voždovac
2
0
15.05.2024 11:00
IMT
2 : 0
15.05
14:00
Radnički (NB)
Novi Pazar
2
3
15.05.2024 14:00 2 : 3
15.05
13:00
Zemun
Mladost (L)
1
5
15.05.2024 13:00 1 : 5
15.05
17:00
Rad
Kolubara
1
4
15.05.2024 17:00
Rad
1 : 4
15.05
15:45
Armija SK
Naftagas
7
4
15.05.2024 15:45 7 : 4
15.05
11:00
RFK Grafičar
OLE
5
0
15.05.2024 11:00 5 : 0
OLE
15.05
12:00
Radnički 1923
Spartak ŽK
2
1
15.05.2024 12:00 2 : 1
15.05
13:30
Čukarički
Brodarac
1
0
15.05.2024 13:30 1 : 0
15.05
13:00
GFK Jagodina
Voždovac
4
1
15.05.2024 13:00 4 : 1
15.05
17:00
OFK Vršac
Kiker
3
0
15.05.2024 17:00 3 : 0
15.05
15:30
Teleoptik
Mladost (L)
2
2
15.05.2024 15:30 2 : 2
15.05
16:00
TSC
Crvenka
11
0
15.05.2024 16:00
TSC
11 : 0
15.05
18:00
Podunavac
Omladinac
3
2
15.05.2024 18:00 3 : 2
15.05
17:00
Radnički 1905
Bajša
2
2
15.05.2024 17:00 2 : 2
15.05
16:00
Topličanin
Mladost
15.05.2024 16:00
15.05
16:30
Morava
Car Konstantin
2
7
15.05.2024 16:30 2 : 7
15.05
18:00
Petar Puača
Vošini klinci
0
8
15.05.2024 18:00 0 : 8
15.05
15:00
Loznica
Lavice Dubočica
1
3
15.05.2024 15:00 1 : 3
15.05
10:00
Derby 2015
Arena Su
3
1
15.05.2024 10:00 3 : 1
15.05
17:30
Vojvodina
OFK Bačka
5
0
15.05.2024 17:30 5 : 0
15.05
18:00
Bajša
Spartak ŽK
1
4
15.05.2024 18:00 1 : 4
15.05
17:30
BSK
Jedinstvo Stević
6
2
15.05.2024 17:30
BSK
6 : 2
15.05
17:00
Obilić
Omladinac
0
3
15.05.2024 17:00 0 : 3
15.05
18:00
Polet
Titan
1
0
15.05.2024 18:00 1 : 0
15.05
17:30
Cer
Hajduk Stanko
17
2
15.05.2024 17:30
Cer
17 : 2
15.05
17:00
Arena SU
TSC 11
1
3
15.05.2024 17:00 1 : 3
15.05
Sport Club 99
SU Fa Al Ahli
15.05.2024 :
15.05
17:00
Jasenica 2017
Olimp 2015
0
4
15.05.2024 17:00 0 : 4
15.05
17:00
Sirakovo
Železničar
1
1
15.05.2024 17:00 1 : 1
15.05
17:00
Krilaš
Trgovački
6
0
15.05.2024 17:00 6 : 0
15.05
17:00
Sloga 1945
Vojvoda Milenko
2
3
15.05.2024 17:00 2 : 3
15.05
17:00
OPK Rudar 1933
SFU Gornjak
1
1
15.05.2024 17:00 1 : 1

Košarka

15.05
19:30
Crvena zvezda Meridianbet
Partizan Mozzart Bet
80
73
15.05.2024 19:30 80 : 73
2:0

Rukomet

15.05
18:00
Proleter
Vranje 1957
22
32
15.05.2024 18:00 22 : 32
15.05
19:30
Dubočica 54
Ub
37
32
15.05.2024 19:30 37 : 32
Ub
15.05
20:30
Crvena zvezda
Jugović
41
31
15.05.2024 20:30 41 : 31
15.05
19:00
SPD Radnički
Obilić
36
34
15.05.2024 19:00 36 : 34
15.05
21:00
Metaloplastika 2021
Hajduk (Č)
40
30
15.05.2024 21:00 40 : 30
15.05
20:00
Pirot
Radan
36
26
15.05.2024 20:00 36 : 26

Vaterpolo

15.05
19:00
Pro Recco
Novi Beograd
15
7
15.05.2024 19:00 15 : 7
15.05
20:00
CN Marseille
Jadran ST
17
10
15.05.2024 20:00 17 : 10
15.05
20:00
Vojvodina
Crvena zvezda
13
11
15.05.2024 20:00 13 : 11

Futsal

15.05
19:30
Loznica Grad 2018
Winter sport
3
1
15.05.2024 19:30 3 : 1

Stoni tenis

15.05
19:00
Kučevo
Melnica
0
4
15.05.2024 19:00 0 : 4
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac