XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
569 utakmica za dan Nedelja, 12 Maj 2024


Fudbal

12.05
11:00
SFS Borac
Vlasina
12.05.2024 11:00
SFS Borac
:
Vlasina
12.05
17:00
Timo─Źanin
Radni─Źki (P)
12.05.2024 17:00
Timo─Źanin
:
Radni─Źki (P)
12.05
17:00
┼Żitora─Ĺa
GFK Jagodina
12.05.2024 17:00
┼Żitora─Ĺa
:
GFK Jagodina
12.05
11:00
Omladinac
Jedinstvo (SP)
12.05.2024 11:00
Omladinac
:
Jedinstvo (SP)
12.05
17:00
Tisa
Podunavac
12.05.2024 17:00
Tisa
:
Podunavac
12.05
17:00
Kabel
Dinamo 1945
12.05.2024 17:00
Kabel
:
Dinamo 1945
12.05
16:30
Zvezdara
Ušće Novi Beograd
12.05.2024 16:30
Zvezdara
:
Ušće Novi Beograd
12.05
11:00
Polet (Lj)
Loznica
12.05.2024 11:00
Polet (Lj)
:
Loznica
12.05
17:00
Jedinstvo
Slavija
12.05.2024 17:00
Jedinstvo
:
Slavija
12.05
17:00
Hajduk
Hercegovac
12.05.2024 17:00
Hajduk
:
Hercegovac
12.05
17:00
Mladost (T)
Radni─Źki 1905
12.05.2024 17:00
Mladost (T)
:
Radni─Źki 1905
12.05
17:00
Preporod
Obili─ç
12.05.2024 17:00
Preporod
:
Obili─ç
12.05
17:00
─Éur─Ĺin
Mladost (BP)
12.05.2024 17:00
─Éur─Ĺin
:
Mladost (BP)
12.05
17:00
Crvena zvezda
Borac
12.05.2024 17:00
Crvena zvezda
:
Borac
12.05
17:00
Vojvodina 1928
OFK Proleter
12.05.2024 17:00
Vojvodina 1928
:
OFK Proleter
12.05
17:00
Polet
Jedinstvo (V)
12.05.2024 17:00
Polet
:
Jedinstvo (V)
12.05
17:00
Mladost
Budu─çnost
12.05.2024 17:00
Mladost
:
Budu─çnost
12.05
17:00
Mineralac
OFK Kosanica
12.05.2024 17:00
Mineralac
:
OFK Kosanica
12.05
17:00
Jablanica
SU Dinamo Jug
12.05.2024 17:00
Jablanica
:
SU Dinamo Jug
12.05
17:00
Jastrebac
Pusta Reka
12.05.2024 17:00
Jastrebac
:
Pusta Reka
12.05
17:00
Planta┼ża
Nebeski Andjeli
12.05.2024 17:00
Planta┼ża
:
Nebeski Andjeli
12.05
17:00
Naša krila 1936
OFK Napredak 1929
12.05.2024 17:00
Naša krila 1936
:
OFK Napredak 1929
12.05
11:00
Car Konstantin
Mladost (B)
12.05.2024 11:00
Car Konstantin
:
Mladost (B)
12.05
17:00
Bukovik
OFK Brzi Brod
12.05.2024 17:00
Bukovik
:
OFK Brzi Brod
12.05
17:00
Palilulac
Radni─Źki 2020
12.05.2024 17:00
Palilulac
:
Radni─Źki 2020
12.05
17:00
Orljane
Zemljoradnik
12.05.2024 17:00
Orljane
:
Zemljoradnik
12.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (M)
12.05.2024 17:00
Jedinstvo
:
Mladost (M)
12.05
17:00
Morava
OFK Niš
12.05.2024 17:00
Morava
:
OFK Niš
12.05
17:00
Pukovac
Svrljig
12.05.2024 17:00
Pukovac
:
Svrljig
12.05
17:00
Rajko Miti─ç
OFK Knjaz
12.05.2024 17:00
Rajko Miti─ç
:
OFK Knjaz
12.05
17:00
OFK Slatina
Bor 1919
12.05.2024 17:00
OFK Slatina
:
Bor 1919
12.05
11:00
Jedinstvo
Tanasko Raji─ç
12.05.2024 11:00
Jedinstvo
:
Tanasko Raji─ç
12.05
17:00
Kušiljevo
Leva─Ź
12.05.2024 17:00
Kušiljevo
:
Leva─Ź
12.05
17:00
┼Żupa
Blagotin
12.05.2024 17:00
┼Żupa
:
Blagotin
12.05
17:00
Mladost
Orlovi
12.05.2024 17:00
Mladost
:
Orlovi
12.05
16:30
Crvena zvezda
KFK Ravna gora Barajevo
12.05.2024 16:30
Crvena zvezda
:
KFK Ravna gora Barajevo
12.05
16:30
Umka
Hajduk
12.05.2024 16:30
Umka
:
Hajduk
12.05
10:00
OFK ┼Żarkovo
OFK Budu─çnost
12.05.2024 10:00
OFK ┼Żarkovo
:
OFK Budu─çnost
12.05
16:30
Zuce 2019
BSK Bor─Źa
12.05.2024 16:30
Zuce 2019
:
BSK Bor─Źa
12.05
11:00
Milo─Źajac
OFK Ras
12.05.2024 11:00
Milo─Źajac
:
OFK Ras
12.05
11:00
Proleter
Morava (M)
12.05.2024 11:00
Proleter
:
Morava (M)
12.05
17:00
Borac (V)
OFK Progorelica
12.05.2024 17:00
Borac (V)
:
OFK Progorelica
12.05
17:00
Ibar
Zvezda
12.05.2024 17:00
Ibar
:
Zvezda
12.05
17:00
Omladinac (NS)
Koštampolje
12.05.2024 17:00
Omladinac (NS)
:
Koštampolje
12.05
17:00
Soko
Borac 46
12.05.2024 17:00
Soko
:
Borac 46
12.05
17:00
BSK
Kula
12.05.2024 17:00
BSK
:
Kula
12.05
17:00
Lipar
Polet
12.05.2024 17:00
Lipar
:
Polet
12.05
17:00
Kulpin
Budu─çnost (G)
12.05.2024 17:00
Kulpin
:
Budu─çnost (G)
12.05
16:30
Kutlovo
Mladost
12.05.2024 16:30
Kutlovo
:
Mladost
12.05
16:30
Maršić
Kolonija
12.05.2024 16:30
Maršić
:
Kolonija
12.05
16:30
Pobeda 1926
Budu─çnost
12.05.2024 16:30
Pobeda 1926
:
Budu─çnost
12.05
16:30
Sloboda
Kori─çani
12.05.2024 16:30
Sloboda
:
Kori─çani
12.05
16:30
Jedinstvo
Stanovo 1941
12.05.2024 16:30
Jedinstvo
:
Stanovo 1941
12.05
16:30
Divostin
Hajduk Jovanovac
12.05.2024 16:30
Divostin
:
Hajduk Jovanovac
12.05
17:30
Fruškogorac
Ba─Źka (B)
12.05.2024 17:30
Fruškogorac
:
Ba─Źka (B)
12.05
17:30
Jedinstvo
OFK Sirig
12.05.2024 17:30
Jedinstvo
:
OFK Sirig
12.05
17:30
Hajduk
Jugovi─ç
12.05.2024 17:30
Hajduk
:
Jugovi─ç
12.05
17:00
Budu─çnost (BB)
Sloga (BNS)
12.05.2024 17:00
Budu─çnost (BB)
:
Sloga (BNS)
12.05
17:00
Ševac
Budu─çnost (A)
12.05.2024 17:00
Ševac
:
Budu─çnost (A)
12.05
17:00
Spartak 1911
Glogonj
12.05.2024 17:00
Spartak 1911
:
Glogonj
12.05
17:00
Radni─Źki (B)
Potporanj
12.05.2024 17:00
Radni─Źki (B)
:
Potporanj
12.05
17:00
Vulturul
Sloga (P)
12.05.2024 17:00
Vulturul
:
Sloga (P)
12.05
17:00
Jedinstvo Stevi─ç
Dolina
12.05.2024 17:00
Jedinstvo Stevi─ç
:
Dolina
12.05
17:00
Hajdu─Źica
Dolovo
12.05.2024 17:00
Hajdu─Źica
:
Dolovo
12.05
17:00
Radni─Źki 1911
┼ŻFK Banat
12.05.2024 17:00
Radni─Źki 1911
:
┼ŻFK Banat
12.05
17:00
Bile─çanin
Crvena zvezda
12.05.2024 17:00
Bile─çanin
:
Crvena zvezda
12.05
17:00
Polet
MSK
12.05.2024 17:00
Polet
:
MSK
12.05
17:00
OFK Staji─çevo
2. Oktobar
12.05.2024 17:00
OFK Staji─çevo
:
2. Oktobar
12.05
17:00
Napredak (─î)
Vojvodina
12.05.2024 17:00
Napredak (─î)
:
Vojvodina
12.05
17:00
Banat (─î)
Napredak (BT)
12.05.2024 17:00
Banat (─î)
:
Napredak (BT)
12.05
17:00
Jedinstvo
Iskra
12.05.2024 17:00
Jedinstvo
:
Iskra
12.05
17:00
─îoka
Udarnik Višnjevac
12.05.2024 17:00
─îoka
:
Udarnik Višnjevac
12.05
17:00
Sloga (V)
Krušedol
12.05.2024 17:00
Sloga (V)
:
Krušedol
12.05
17:00
Sremac (V)
Hajduk (V)
12.05.2024 17:00
Sremac (V)
:
Hajduk (V)
12.05
17:00
Grani─Źar (K)
Fruškogorac
12.05.2024 17:00
Grani─Źar (K)
:
Fruškogorac
12.05
17:00
Šumar
Budu─çnost
12.05.2024 17:00
Šumar
:
Budu─çnost
12.05
17:00
Polet (NK)
Partizan
12.05.2024 17:00
Polet (NK)
:
Partizan
12.05
17:00
Napredak
Srem
12.05.2024 17:00
Napredak
:
Srem
12.05
17:00
Sloga (L)
Rubin
12.05.2024 17:00
Sloga (L)
:
Rubin
12.05
17:00
Jastrebac
Dedina
12.05.2024 17:00
Jastrebac
:
Dedina
12.05
17:00
Gradina
Sloga (D)
12.05.2024 17:00
Gradina
:
Sloga (D)
12.05
17:00
OFK Kopaonik 1931
Gornji Stepoš
12.05.2024 17:00
OFK Kopaonik 1931
:
Gornji Stepoš
12.05
17:00
Trudbenik
Sloga (─ć)
12.05.2024 17:00
Trudbenik
:
Sloga (─ć)
12.05
17:00
Parunovac
Borac
12.05.2024 17:00
Parunovac
:
Borac
12.05
17:00
13. April
Polet 57
12.05.2024 17:00
13. April
:
Polet 57
12.05
17:00
Ma─Źkovac
FUD
12.05.2024 17:00
Ma─Źkovac
:
FUD
12.05
17:00
Vin─Źa
Šumadinac (S)
12.05.2024 17:00
Vin─Źa
:
Šumadinac (S)
12.05
10:00
Šumadija
OFK Aran─Ĺelovac 1979
12.05.2024 10:00
Šumadija
:
OFK Aran─Ĺelovac 1979
12.05
17:00
Plaskovac
┼ŻSK
12.05.2024 17:00
Plaskovac
:
┼ŻSK
12.05
17:00
Kopljari
Trnava
12.05.2024 17:00
Kopljari
:
Trnava
12.05
17:00
BSK
Mladi rudar
12.05.2024 17:00
BSK
:
Mladi rudar
12.05
17:00
Omladinac
Saranovo 1936
12.05.2024 17:00
Omladinac
:
Saranovo 1936
12.05
17:00
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
12.05.2024 17:00
Lokomotiva
:
Prvi srpski ustanak
12.05
17:00
Banja
Marjan
12.05.2024 17:00
Banja
:
Marjan
12.05
11:00
Klju─Ź
Šarbanovac
12.05.2024 11:00
Klju─Ź
:
Šarbanovac
12.05
17:00
SFU Rudar 1934
Miloševo
12.05.2024 17:00
SFU Rudar 1934
:
Miloševo
12.05
17:00
Radni─Źki
Blizna
12.05.2024 17:00
Radni─Źki
:
Blizna
12.05
17:00
Polet
Mala Vrbica
12.05.2024 17:00
Polet
:
Mala Vrbica
12.05
17:00
Urovica
Polom
12.05.2024 17:00
Urovica
:
Polom
12.05
17:00
GFK Tabane
Rudar (P)
12.05.2024 17:00
GFK Tabane
:
Rudar (P)
12.05
17:00
Mladost
Budu─çnost (─É)
12.05.2024 17:00
Mladost
:
Budu─çnost (─É)
12.05
17:00
Dragocvet
Napredak
12.05.2024 17:00
Dragocvet
:
Napredak
12.05
17:00
Budu─çnost (M)
Kolare
12.05.2024 17:00
Budu─çnost (M)
:
Kolare
12.05
17:00
Vinogradar
Donja Mutnica
12.05.2024 17:00
Vinogradar
:
Donja Mutnica
12.05
17:00
Kolonija
Morava
12.05.2024 17:00
Kolonija
:
Morava
12.05
17:00
Partizan
Jedinstvo
12.05.2024 17:00
Partizan
:
Jedinstvo
12.05
17:00
Trli─ç
Toplica
12.05.2024 17:00
Trli─ç
:
Toplica
12.05
11:00
Proleter
─îu─Źuge
12.05.2024 11:00
Proleter
:
─îu─Źuge
12.05
17:00
ZSK
OFK Jabu─Źje
12.05.2024 17:00
ZSK
:
OFK Jabu─Źje
12.05
17:00
┼Żabari
OFK Br─Ĺanac
12.05.2024 17:00
┼Żabari
:
OFK Br─Ĺanac
12.05
16:30
Osipaonica
Mladi radnik 1940
12.05.2024 16:30
Osipaonica
:
Mladi radnik 1940
12.05
16:30
Udarnik
Omladinac
12.05.2024 16:30
Udarnik
:
Omladinac
12.05
16:30
Pobeda
Podunavac
12.05.2024 16:30
Pobeda
:
Podunavac
12.05
16:30
Sloga (M)
┼Żelezni─Źar Kusadak
12.05.2024 16:30
Sloga (M)
:
┼Żelezni─Źar Kusadak
12.05
16:30
Borac 1932
Crvena zvezda
12.05.2024 16:30
Borac 1932
:
Crvena zvezda
12.05
16:30
Radnik
Mladost
12.05.2024 16:30
Radnik
:
Mladost
12.05
16:30
Lunjevac
Jasenica 2017
12.05.2024 16:30
Lunjevac
:
Jasenica 2017
12.05
16:30
Devi─çi
Mladost
12.05.2024 16:30
Devi─çi
:
Mladost
12.05
16:30
Jedinstvo (GG)
Rudar
12.05.2024 16:30
Jedinstvo (GG)
:
Rudar
12.05
16:30
Morava
Kej
12.05.2024 16:30
Morava
:
Kej
12.05
16:30
Prilike
Zadrugar
12.05.2024 16:30
Prilike
:
Zadrugar
12.05
16:30
Pomoravlje 1946
Krilaš
12.05.2024 16:30
Pomoravlje 1946
:
Krilaš
12.05
16:30
Sirakovo
Batovac
12.05.2024 16:30
Sirakovo
:
Batovac
12.05
16:30
Integral
Trgova─Źki
12.05.2024 16:30
Integral
:
Trgova─Źki
12.05
16:30
Sloga 1945
Jasenovac
12.05.2024 16:30
Sloga 1945
:
Jasenovac
12.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Vojvoda Milenko
12.05.2024 16:30
┼Żelezni─Źar
:
Vojvoda Milenko
12.05
16:30
Polet (SD)
BSK 1931
12.05.2024 16:30
Polet (SD)
:
BSK 1931
12.05
16:30
Poštar Zvezdara
Heroj Polet
12.05.2024 16:30
Poštar Zvezdara
:
Heroj Polet
12.05
16:30
Srem─Źica
Siti Sport Klub
12.05.2024 16:30
Srem─Źica
:
Siti Sport Klub
12.05
16:30
Posavac Tišma
Be┼żanija
12.05.2024 16:30
Posavac Tišma
:
Be┼żanija
12.05
11:00
Lokomotiva
Šećeranac Ada
12.05.2024 11:00
Lokomotiva
:
Šećeranac Ada
12.05
16:30
Dunav
Beograd Karaburma
12.05.2024 16:30
Dunav
:
Beograd Karaburma
12.05
16:30
PKB Kovilovo
BUSK
12.05.2024 16:30
PKB Kovilovo
:
BUSK
12.05
16:30
Busije
Borac
12.05.2024 16:30
Busije
:
Borac
12.05
16:30
OFK Borac
Vrani─ç
12.05.2024 16:30
OFK Borac
:
Vrani─ç
12.05
16:30
OFK Zabre┼żje
Strelac
12.05.2024 16:30
OFK Zabre┼żje
:
Strelac
12.05
16:30
Lisovi─ç 1977
Šumadija
12.05.2024 16:30
Lisovi─ç 1977
:
Šumadija
12.05
16:30
Krtinska
Beljina
12.05.2024 16:30
Krtinska
:
Beljina
12.05
10:00
Radni─Źki
Turbina
12.05.2024 10:00
Radni─Źki
:
Turbina
12.05
16:30
Mali Po┼żarevac
Dunavac
12.05.2024 16:30
Mali Po┼żarevac
:
Dunavac
12.05
16:30
Zaklopa─Źa
Pudarci
12.05.2024 16:30
Zaklopa─Źa
:
Pudarci
12.05
16:30
Vr─Źin
Omladinac
12.05.2024 16:30
Vr─Źin
:
Omladinac
12.05
16:30
Rabrovac
Velika Krsna
12.05.2024 16:30
Rabrovac
:
Velika Krsna
12.05
17:00
Šljivar
Rudar Vrška Čuka
12.05.2024 17:00
Šljivar
:
Rudar Vrška Čuka
12.05
17:00
Malinik
Omladinac
12.05.2024 17:00
Malinik
:
Omladinac
12.05
17:00
Radni─Źki 1946
Grani─Źar
12.05.2024 17:00
Radni─Źki 1946
:
Grani─Źar
12.05
17:00
Rudar (P)
Rgotina
12.05.2024 17:00
Rudar (P)
:
Rgotina
12.05
17:00
Vulkan 1963
Jedinstvo
12.05.2024 17:00
Vulkan 1963
:
Jedinstvo
12.05
17:00
Planinac 1933
Sloboda
12.05.2024 17:00
Planinac 1933
:
Sloboda
12.05
17:00
Stevan Nešticki
Omladinac
12.05.2024 17:00
Stevan Nešticki
:
Omladinac
12.05
17:00
Mladost
OFK Morava 2022
12.05.2024 17:00
Mladost
:
OFK Morava 2022
12.05
17:00
Proleter
Aluminijum
12.05.2024 17:00
Proleter
:
Aluminijum
12.05
17:00
Sloga 1948
Novoselac
12.05.2024 17:00
Sloga 1948
:
Novoselac
12.05
17:00
Sloga (DT)
Rudar
12.05.2024 17:00
Sloga (DT)
:
Rudar
12.05
16:30
Jastrebac
Rudar 2016
12.05.2024 16:30
Jastrebac
:
Rudar 2016
12.05
16:30
Mekiš
Malošište
12.05.2024 16:30
Mekiš
:
Malošište
12.05
16:30
Radni─Źki 1924
Bali─Źevac
12.05.2024 16:30
Radni─Źki 1924
:
Bali─Źevac
12.05
16:30
Moravac
Polet (R)
12.05.2024 16:30
Moravac
:
Polet (R)
12.05
16:30
Polet (V)
Arbanasce
12.05.2024 16:30
Polet (V)
:
Arbanasce
12.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Budu─çnost
12.05.2024 16:30
┼Żelezni─Źar
:
Budu─çnost
12.05
16:30
Mladost
Moravac
12.05.2024 16:30
Mladost
:
Moravac
12.05
16:30
Bobište
Lemind 1953
12.05.2024 16:30
Bobište
:
Lemind 1953
12.05
16:30
Milanovo
OFK Morava
12.05.2024 16:30
Milanovo
:
OFK Morava
12.05
16:30
─îekmin
Zlo─çudovo
12.05.2024 16:30
─îekmin
:
Zlo─çudovo
12.05
16:30
BSK
Donja Lomnica
12.05.2024 16:30
BSK
:
Donja Lomnica
12.05
16:30
Progres
Gradac
12.05.2024 16:30
Progres
:
Gradac
12.05
16:30
Sloga
Polet
12.05.2024 16:30
Sloga
:
Polet
12.05
17:00
Mladost
Milan Orli─ç
12.05.2024 17:00
Mladost
:
Milan Orli─ç
12.05
17:00
Stojan Lazarac
Radni─Źki
12.05.2024 17:00
Stojan Lazarac
:
Radni─Źki
12.05
17:00
Duško
Jedinstvo (MZ)
12.05.2024 17:00
Duško
:
Jedinstvo (MZ)
12.05
11:00
Vidojevica
Kara─Ĺor─Ĺe
12.05.2024 11:00
Vidojevica
:
Kara─Ĺor─Ĺe
12.05
17:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Jedinstvo (Š)
12.05.2024 17:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
:
Jedinstvo (Š)
12.05
15:00
Gluma─Ź
Višesava
12.05.2024 15:00
Gluma─Ź
:
Višesava
12.05
15:00
Rampa
Je┼żevica
12.05.2024 15:00
Rampa
:
Je┼żevica
12.05
15:00
Gorobilje
Prvi partizan
12.05.2024 15:00
Gorobilje
:
Prvi partizan
12.05
15:00
Kotroman
Omladinac
12.05.2024 15:00
Kotroman
:
Omladinac
12.05
15:00
Sloga
Jedinstvo
12.05.2024 15:00
Sloga
:
Jedinstvo
12.05
15:00
Bakionica
Tara
12.05.2024 15:00
Bakionica
:
Tara
12.05
15:00
Polet
Jasen
12.05.2024 15:00
Polet
:
Jasen
12.05
16:30
Mladost
Spartak
12.05.2024 16:30
Mladost
:
Spartak
12.05
16:00
OFK Pavlovac
Torpedo 1973
12.05.2024 16:00
OFK Pavlovac
:
Torpedo 1973
12.05
16:00
OFK Alakince
BSK Bujanovac
12.05.2024 16:00
OFK Alakince
:
BSK Bujanovac
12.05
16:00
FSU Ju┼żna pruga
Levosoje
12.05.2024 16:00
FSU Ju┼żna pruga
:
Levosoje
12.05
16:00
OFK AS
Lugina
12.05.2024 16:00
OFK AS
:
Lugina
12.05
16:00
Vihor
Mladost (B)
12.05.2024 16:00
Vihor
:
Mladost (B)
12.05
17:00
Jug Bogdan
Borac
12.05.2024 17:00
Jug Bogdan
:
Borac
12.05
17:00
Dobri─Ź
Kosovac
12.05.2024 17:00
Dobri─Ź
:
Kosovac
12.05
17:00
Omladinac
Trbunje
12.05.2024 17:00
Omladinac
:
Trbunje
12.05
17:00
Re─Źica
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
12.05.2024 17:00
Re─Źica
:
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
12.05
17:00
Jovo Kursula
Stubal
12.05.2024 17:00
Jovo Kursula
:
Stubal
12.05
17:00
Magnohrom
Gru┼ża
12.05.2024 17:00
Magnohrom
:
Gru┼ża
12.05
17:00
Ribnica
Jedinstvo (G)
12.05.2024 17:00
Ribnica
:
Jedinstvo (G)
12.05
11:00
Biljanovac
Omladinac
12.05.2024 11:00
Biljanovac
:
Omladinac
12.05
16:30
Sloga 1934
Šumadinac KG
12.05.2024 16:30
Sloga 1934
:
Šumadinac KG
12.05
16:30
─ćava
Borac
12.05.2024 16:30
─ćava
:
Borac
12.05
16:30
Seljak
Apolon 4
12.05.2024 16:30
Seljak
:
Apolon 4
12.05
16:30
Jadran
Slavija
12.05.2024 16:30
Jadran
:
Slavija
12.05
16:30
OFK ┼Że┼żelj
Borba
12.05.2024 16:30
OFK ┼Że┼żelj
:
Borba
12.05
17:00
Dunav
Karaš (J)
12.05.2024 17:00
Dunav
:
Karaš (J)
12.05
17:00
Borac (VS)
Karaš (K)
12.05.2024 17:00
Borac (VS)
:
Karaš (K)
12.05
17:00
Vojvodina (S)
Sloga (M)
12.05.2024 17:00
Vojvodina (S)
:
Sloga (M)
12.05
17:00
Banat (VŠ)
Omladinac
12.05.2024 17:00
Banat (VŠ)
:
Omladinac
12.05
17:00
Polet
Banatul
12.05.2024 17:00
Polet
:
Banatul
12.05
17:00
Naša Zvezda
Proleter
12.05.2024 17:00
Naša Zvezda
:
Proleter
12.05
17:00
OFK Stari Grad
Magli─ç
12.05.2024 17:00
OFK Stari Grad
:
Magli─ç
12.05
17:00
Borac (V)
Neštin
12.05.2024 17:00
Borac (V)
:
Neštin
12.05
17:00
Ba─Źka (D)
Krivanj
12.05.2024 17:00
Ba─Źka (D)
:
Krivanj
12.05
17:00
OFK Orašje 1960
Donji Kopaonik
12.05.2024 17:00
OFK Orašje 1960
:
Donji Kopaonik
12.05
17:00
Stari Trstenik
Omladinac
12.05.2024 17:00
Stari Trstenik
:
Omladinac
12.05
17:00
Mladost 1977
Borac
12.05.2024 17:00
Mladost 1977
:
Borac
12.05
17:00
Jezero 2017
Velika Drenova
12.05.2024 17:00
Jezero 2017
:
Velika Drenova
12.05
17:00
Poljoprivrednik
Ribnik
12.05.2024 17:00
Poljoprivrednik
:
Ribnik
12.05
17:00
Beli Orlovi
Mladost (T)
12.05.2024 17:00
Beli Orlovi
:
Mladost (T)
12.05
17:00
Vinogradar
Garevina
12.05.2024 17:00
Vinogradar
:
Garevina
12.05
17:00
Kamenorezac 76
Mladost (DK)
12.05.2024 17:00
Kamenorezac 76
:
Mladost (DK)
12.05
17:00
Jedinstvo Lemeš
OFK Od┼żaci
12.05.2024 17:00
Jedinstvo Lemeš
:
OFK Od┼żaci
12.05
17:00
Aleksa Šantić
Zadrugar
12.05.2024 17:00
Aleksa Šantić
:
Zadrugar
12.05
17:00
Omladinac
Terekveš
12.05.2024 17:00
Omladinac
:
Terekveš
12.05
17:00
Mladost
Dinamo 1923
12.05.2024 17:00
Mladost
:
Dinamo 1923
12.05
17:00
Jugoslavija
OFK Mladost
12.05.2024 17:00
Jugoslavija
:
OFK Mladost
12.05
17:00
Voja Ga─Źi─ç
Tempo
12.05.2024 17:00
Voja Ga─Źi─ç
:
Tempo
12.05
17:00
Omladinac
Borac
12.05.2024 17:00
Omladinac
:
Borac
12.05
17:00
Partizan
BSK Bavanište
12.05.2024 17:00
Partizan
:
BSK Bavanište
12.05
17:00
Stari Tamiš
Proleter
12.05.2024 17:00
Stari Tamiš
:
Proleter
12.05
17:00
Car Uroš
Kameni
12.05.2024 17:00
Car Uroš
:
Kameni
12.05
17:00
Mladost
Ljukovo
12.05.2024 17:00
Mladost
:
Ljukovo
12.05
17:00
─îSK ─îortanovci
Grani─Źar
12.05.2024 17:00
─îSK ─îortanovci
:
Grani─Źar
12.05
17:00
Rudar
Napredak
12.05.2024 17:00
Rudar
:
Napredak
12.05
17:00
Polet
Hrtkovci
12.05.2024 17:00
Polet
:
Hrtkovci
12.05
17:00
Fruškogorac
Planinac
12.05.2024 17:00
Fruškogorac
:
Planinac
12.05
17:00
OFK Bresta─Ź
Hajduk 1932
12.05.2024 17:00
OFK Bresta─Ź
:
Hajduk 1932
12.05
17:00
Munja
Posavina
12.05.2024 17:00
Munja
:
Posavina
12.05
17:00
Duboko
Borac
12.05.2024 17:00
Duboko
:
Borac
12.05
17:00
Osaonica
Mladost (G)
12.05.2024 17:00
Osaonica
:
Mladost (G)
12.05
17:00
Šantarovac
Ursule
12.05.2024 17:00
Šantarovac
:
Ursule
12.05
17:00
Mladi radnik
OFK Dragoševac
12.05.2024 17:00
Mladi radnik
:
OFK Dragoševac
12.05
17:00
Bratstvo
Partizan
12.05.2024 17:00
Bratstvo
:
Partizan
12.05
17:00
Vinora─Źa
Jedinstvo
12.05.2024 17:00
Vinora─Źa
:
Jedinstvo
12.05
17:00
Jedinstvo 2014
OFK Klek
12.05.2024 17:00
Jedinstvo 2014
:
OFK Klek
12.05
17:00
Tamiš
KSK Konak 1926
12.05.2024 17:00
Tamiš
:
KSK Konak 1926
12.05
17:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
12.05.2024 17:00
OFK Gradnulica
:
Zadrugar
12.05
17:00
Lehel
ASK
12.05.2024 17:00
Lehel
:
ASK
12.05
17:00
Krajina
Potisje
12.05.2024 17:00
Krajina
:
Potisje
12.05
17:00
Naftagas
Borac
12.05.2024 17:00
Naftagas
:
Borac
12.05
17:00
Mladost (BB)
Mladost (L)
12.05.2024 17:00
Mladost (BB)
:
Mladost (L)
12.05
16:30
Polet (T)
Šarbane
12.05.2024 16:30
Polet (T)
:
Šarbane
12.05
11:00
Trnjaci 2021
Kolubara (LP)
12.05.2024 11:00
Trnjaci 2021
:
Kolubara (LP)
12.05
16:30
Joševa
OFK Paljuvi
12.05.2024 16:30
Joševa
:
OFK Paljuvi
12.05
16:30
Brezovica
Polet (DL)
12.05.2024 16:30
Brezovica
:
Polet (DL)
12.05
16:30
Jedinstvo (M)
Tulari
12.05.2024 16:30
Jedinstvo (M)
:
Tulari
12.05
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlovi─ç
12.05.2024 11:00
Jadar 2013
:
Milenko Pavlovi─ç
12.05
16:30
Babaji─ç
OFK Povlen
12.05.2024 16:30
Babaji─ç
:
OFK Povlen
12.05
11:00
Beloševac
Tešnjar
12.05.2024 11:00
Beloševac
:
Tešnjar
12.05
11:00
Kolubara 2
Kotešica
12.05.2024 11:00
Kolubara 2
:
Kotešica
12.05
11:00
Rajac
Mali korak
12.05.2024 11:00
Rajac
:
Mali korak
12.05
11:00
Stari drugari
Popadi─ç
12.05.2024 11:00
Stari drugari
:
Popadi─ç
12.05
11:00
Rakac Stave
Polet
12.05.2024 11:00
Rakac Stave
:
Polet
12.05
16:30
Morava 1932
Zemljoradnik 1932
12.05.2024 16:30
Morava 1932
:
Zemljoradnik 1932
12.05
16:30
Napredak 1934
Kumane
12.05.2024 16:30
Napredak 1934
:
Kumane
12.05
16:30
Polet (V)
Borac (K)
12.05.2024 16:30
Polet (V)
:
Borac (K)
12.05
16:30
Stig 1955
Napredak (B)
12.05.2024 16:30
Stig 1955
:
Napredak (B)
12.05
16:30
Sloga (L)
Beli Orao
12.05.2024 16:30
Sloga (L)
:
Beli Orao
12.05
16:30
Dizel
Sloga TOP
12.05.2024 16:30
Dizel
:
Sloga TOP
12.05
16:30
Soko
Rudar (K)
12.05.2024 16:30
Soko
:
Rudar (K)
12.05
16:30
Crni Vitez 1924
BSK 1924
12.05.2024 16:30
Crni Vitez 1924
:
BSK 1924
12.05
16:30
Borac (V)
Jedinstvo (S)
12.05.2024 16:30
Borac (V)
:
Jedinstvo (S)
12.05
16:30
Pobeda 1953
Polet 1930
12.05.2024 16:30
Pobeda 1953
:
Polet 1930
12.05
16:30
Rade Milošević
Mladost (K)
12.05.2024 16:30
Rade Milošević
:
Mladost (K)
12.05
17:30
Borac (R)
Borac (NS)
12.05.2024 17:30
Borac (R)
:
Borac (NS)
12.05
17:30
─îenej
Mileti─ç
12.05.2024 17:30
─îenej
:
Mileti─ç
12.05
17:30
Dinamo
Stra┼żilovo
12.05.2024 17:30
Dinamo
:
Stra┼żilovo
12.05
17:30
Hajduk (G)
Obili─ç
12.05.2024 17:30
Hajduk (G)
:
Obili─ç
12.05
17:30
Vinogradar
Slanobarac
12.05.2024 17:30
Vinogradar
:
Slanobarac
12.05
17:00
Mladi borac
Radni─Źki
12.05.2024 17:00
Mladi borac
:
Radni─Źki
12.05
17:00
Umac
Sloboda
12.05.2024 17:00
Umac
:
Sloboda
12.05
17:00
Moravac (G)
Bratstvo
12.05.2024 17:00
Moravac (G)
:
Bratstvo
12.05
17:00
Morava
Derbi 2016
12.05.2024 17:00
Morava
:
Derbi 2016
12.05
17:00
Veliko Trnjane
Jedinstvo Šišava
12.05.2024 17:00
Veliko Trnjane
:
Jedinstvo Šišava
12.05
17:00
Šumadija
OFK Pomoravlje
12.05.2024 17:00
Šumadija
:
OFK Pomoravlje
12.05
17:00
OFK Brza
Mladost 1976
12.05.2024 17:00
OFK Brza
:
Mladost 1976
12.05
17:00
Pomoravlje
OFK Batinac
12.05.2024 17:00
Pomoravlje
:
OFK Batinac
12.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç
15. Avgust 1950
12.05.2024 17:00
Sin─Ĺeli─ç
:
15. Avgust 1950
12.05
17:00
Radni─Źki
Dra┼żmirovac
12.05.2024 17:00
Radni─Źki
:
Dra┼żmirovac
12.05
17:00
Istok 63
Mladost
12.05.2024 17:00
Istok 63
:
Mladost
12.05
17:00
Heroj
Beljanica
12.05.2024 17:00
Heroj
:
Beljanica
12.05
17:00
Sloga
POFK Metaloplastika 2006
12.05.2024 17:00
Sloga
:
POFK Metaloplastika 2006
12.05
17:00
Budu─çnost (PD)
Budu─çnost 1929
12.05.2024 17:00
Budu─çnost (PD)
:
Budu─çnost 1929
12.05
17:00
Omladinac
Zadrugar
12.05.2024 17:00
Omladinac
:
Zadrugar
12.05
17:00
OFK Napredak
Bair
12.05.2024 17:00
OFK Napredak
:
Bair
12.05
17:00
Mladost
Petlova─Źa
12.05.2024 17:00
Mladost
:
Petlova─Źa
12.05
17:00
Drina
Majur
12.05.2024 17:00
Drina
:
Majur
12.05
16:30
Novi Beograd
13. maj
12.05.2024 16:30
Novi Beograd
:
13. maj
12.05
16:30
Borac 1923
Rekreativo 011
12.05.2024 16:30
Borac 1923
:
Rekreativo 011
12.05
16:30
Velika Moštanica
Sin─Ĺeli─ç 2012
12.05.2024 16:30
Velika Moštanica
:
Sin─Ĺeli─ç 2012
12.05
16:30
BSK 1925
Zmaj Novi grad
12.05.2024 16:30
BSK 1925
:
Zmaj Novi grad
12.05
16:30
Šumadinac
Blokovi
12.05.2024 16:30
Šumadinac
:
Blokovi
12.05
17:00
Stolice
Mladost
12.05.2024 17:00
Stolice
:
Mladost
12.05
17:00
Azbukovica
Jadar 1961
12.05.2024 17:00
Azbukovica
:
Jadar 1961
12.05
17:00
Sloga
Rudar
12.05.2024 17:00
Sloga
:
Rudar
12.05
17:00
Borac
Velika Reka
12.05.2024 17:00
Borac
:
Velika Reka
12.05
17:00
7. Juli
Prva Iskra
12.05.2024 17:00
7. Juli
:
Prva Iskra
12.05
17:00
Studenac
Jelav
12.05.2024 17:00
Studenac
:
Jelav
12.05
11:00
Dedinje
OFK Crvenka
12.05.2024 11:00
Dedinje
:
OFK Crvenka
12.05
11:00
Omladinac
T6 NIKA Lepušnica
12.05.2024 11:00
Omladinac
:
T6 NIKA Lepušnica
12.05
16:30
Palilulac
Miljakovac
12.05.2024 16:30
Palilulac
:
Miljakovac
12.05
16:30
Bratstvo
OFK Lug 2020
12.05.2024 16:30
Bratstvo
:
OFK Lug 2020
12.05
11:00
Pinosava
Podunavac
12.05.2024 11:00
Pinosava
:
Podunavac
12.05
16:30
Veliki Borak
FU Minel 1956
12.05.2024 16:30
Veliki Borak
:
FU Minel 1956
12.05
16:30
OFK Bo┼żdarevac
Um─Źari
12.05.2024 16:30
OFK Bo┼żdarevac
:
Um─Źari
12.05
11:00
Šiljakovac
Avala 1939
12.05.2024 11:00
Šiljakovac
:
Avala 1939
12.05
17:00
Bratstvo
Vrelo
12.05.2024 17:00
Bratstvo
:
Vrelo
12.05
11:00
Brezova
Radni─Źki
12.05.2024 11:00
Brezova
:
Radni─Źki
12.05
17:00
Gorušica
Bjelica
12.05.2024 17:00
Gorušica
:
Bjelica
12.05
17:00
Jelica
Vo─çar
12.05.2024 17:00
Jelica
:
Vo─çar
12.05
17:00
Mišar
OFK Letnjikovac 1983
12.05.2024 17:00
Mišar
:
OFK Letnjikovac 1983
12.05
17:00
Rankovac
Mladost (PP)
12.05.2024 17:00
Rankovac
:
Mladost (PP)
12.05
17:00
Sloga (K)
Šipurske Livade
12.05.2024 17:00
Sloga (K)
:
Šipurske Livade
12.05
17:00
Pri─Źinovi─ç
Dobrava ┼Żabar 2020
12.05.2024 17:00
Pri─Źinovi─ç
:
Dobrava ┼Żabar 2020
12.05
17:00
Trešnjevka
Korman
12.05.2024 17:00
Trešnjevka
:
Korman
12.05
17:00
Obili─ç 1993
Napredak
12.05.2024 17:00
Obili─ç 1993
:
Napredak
12.05
17:00
BSK
Jedinstvo
12.05.2024 17:00
BSK
:
Jedinstvo
12.05
17:00
Borac 1925
OFK Zeka Buljubaša
12.05.2024 17:00
Borac 1925
:
OFK Zeka Buljubaša
12.05
17:00
Borac (R)
OFK Biki─ç
12.05.2024 17:00
Borac (R)
:
OFK Biki─ç
12.05
17:00
Trgova─Źki
Srem
12.05.2024 17:00
Trgova─Źki
:
Srem
12.05
17:00
Grani─Źar
Sloga 1919
12.05.2024 17:00
Grani─Źar
:
Sloga 1919
12.05
17:00
Zmaj
Fruška Gora
12.05.2024 17:00
Zmaj
:
Fruška Gora
12.05
17:00
Solid
─îantavir
12.05.2024 17:00
Solid
:
─îantavir
12.05
17:00
Prozivka
Mala Bosna 2015
12.05.2024 17:00
Prozivka
:
Mala Bosna 2015
12.05
17:00
Pali─ç
Lokomotiva
12.05.2024 17:00
Pali─ç
:
Lokomotiva
12.05
17:00
┼Żednik
Elektrovojvodina
12.05.2024 17:00
┼Żednik
:
Elektrovojvodina
12.05
17:00
Hajduk 1950
Bikovo
12.05.2024 17:00
Hajduk 1950
:
Bikovo
12.05
16:30
Temac
Napredak
12.05.2024 16:30
Temac
:
Napredak
12.05
16:30
Lokomotiva
Budu─çnost
12.05.2024 16:30
Lokomotiva
:
Budu─çnost
12.05
11:00
Pade┼ż
Ponor SU
12.05.2024 11:00
Pade┼ż
:
Ponor SU
12.05
16:30
Ba─Źinac
Beli Orlovi
12.05.2024 16:30
Ba─Źinac
:
Beli Orlovi
12.05
16:30
Budu─çnost 1948
Proleter
12.05.2024 16:30
Budu─çnost 1948
:
Proleter
12.05
16:30
Selevac 1919
Šumadija
12.05.2024 16:30
Selevac 1919
:
Šumadija
12.05
16:30
Glavaš
Cerovac 2013
12.05.2024 16:30
Glavaš
:
Cerovac 2013
12.05
16:30
Novi Mladi borac
Bukovac
12.05.2024 16:30
Novi Mladi borac
:
Bukovac
12.05
17:00
Radni─Źki 1936
Mezgraja
12.05.2024 17:00
Radni─Źki 1936
:
Mezgraja
12.05
17:00
Vrtište
Mladost
12.05.2024 17:00
Vrtište
:
Mladost
12.05
17:00
Jasenovik 2018
Moravac 1948
12.05.2024 17:00
Jasenovik 2018
:
Moravac 1948
12.05
17:00
─îegar 1946
OFK Budu─çnost 2020
12.05.2024 17:00
─îegar 1946
:
OFK Budu─çnost 2020
12.05
11:00
Spartak
Standard 2021
12.05.2024 11:00
Spartak
: