XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
471 utakmica za dan Subota, 4 Maj 2024


Fudbal

04.05
18:00
Kolubara
Radni─Źki (NB)
2
1
04.05.2024 18:00 2 : 1
04.05
16:30
Meševo
GFK Jagodina
4
2
04.05.2024 16:30 4 : 2
04.05
16:30
Radni─Źki (P)
┼Żitora─Ĺa
6
1
04.05.2024 16:30 6 : 1
04.05
16:30
Jedinstvo (P)
Timo─Źanin
3
2
04.05.2024 16:30 3 : 2
04.05
16:30
P─Źinja
Dunav
0
0
04.05.2024 16:30 0 : 0
04.05
16:30
Vlasina
OFK Sin─Ĺeli─ç
5
1
04.05.2024 16:30 5 : 1
04.05
16:30
Trayal
SFS Borac
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Budu─çnost (P)
Radni─Źki (S)
3
1
04.05.2024 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Jedinstvo 1936
─Éerdap
0
1
04.05.2024 16:30 0 : 1
04.05
17:00
Borac (Š)
Dinamo 1945
0
1
04.05.2024 17:00 0 : 1
04.05
17:00
Podunavac
Kabel
4
0
04.05.2024 17:00 4 : 0
04.05
17:00
OFK Kikinda
Tisa
1
3
04.05.2024 17:00 1 : 3
04.05
17:00
GFK Sloven
OFK Ba─Źka
4
1
04.05.2024 17:00 4 : 1
04.05
17:00
Naftagas
Radni─Źki (Z)
4
1
04.05.2024 17:00 4 : 1
04.05
17:00
Hajduk 1912
1. Maj Ruma
3
0
04.05.2024 17:00 3 : 0
04.05
17:00
Jedinstvo (SP)
┼Żelezni─Źar (I)
1
1
04.05.2024 17:00 1 : 1
04.05
17:00
Be─Źej 1918
Omladinac
0
0
04.05.2024 17:00 0 : 0
04.05
16:30
Radni─Źki
Sin─Ĺeli─ç
5
3
04.05.2024 16:30 5 : 3
04.05
16:30
Zemun
Teleoptik
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
PKB
GSP Polet Dor─çol
1
2
04.05.2024 16:30
PKB
1 : 2
04.05
11:00
Prva iskra
Zvezdara
3
1
04.05.2024 11:00 3 : 1
04.05
16:30
Budu─çnost
Torlak
3
3
04.05.2024 16:30 3 : 3
04.05
16:30
OFK Mihajlovac
Polet (Lj)
2
4
04.05.2024 16:30 2 : 4
04.05
16:30
Sloga 33
Sloga (P)
0
2
04.05.2024 16:30 0 : 2
04.05
16:30
Takovo
Mladi radnik 1926
1
0
04.05.2024 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Omladinac (Z)
FAP
4
4
04.05.2024 16:30 4 : 4
FAP
04.05
16:30
Vrelo Sport
Budućnost Krušik 2014
0
2
04.05.2024 16:30 0 : 2
04.05
16:30
Borac 1926
Zlatibor
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Tutin
Jošanica
0
0
04.05.2024 16:30 0 : 0
04.05
16:30
Loznica
Real
1
2
04.05.2024 16:30 1 : 2
04.05
17:00
Sloga
Slavija
1
3
04.05.2024 17:00 1 : 3
04.05
17:00
Donji Srem 2015
Jedinstvo
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Radni─Źki (┼á)
Cement
0
0
04.05.2024 17:00 0 : 0
04.05
17:00
Dunav
Radni─Źki (NP)
1
1
04.05.2024 17:00 1 : 1
04.05
17:00
Index
Veternik
0
3
04.05.2024 17:00 0 : 3
04.05
17:00
Hercegovac
Bajša
3
2
04.05.2024 17:00 3 : 2
04.05
17:00
OFK Mladost APA
─Éur─Ĺin
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Ravangrad 2018
Sloga
4
1
04.05.2024 17:00 4 : 1
04.05
17:00
Obili─ç
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
3
2
04.05.2024 17:00 3 : 2
04.05
17:00
Budu─çnost
Kozara
4
3
04.05.2024 17:00 4 : 3
04.05
17:00
Jedinstvo (V)
Mladost
0
2
04.05.2024 17:00 0 : 2
04.05
17:00
OFK Proleter
Polet
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Radni─Źki (K)
Vojvodina 1928
0
6
04.05.2024 17:00 0 : 6
04.05
17:00
Begej
Rusanda
0
3
04.05.2024 17:00 0 : 3
04.05
17:00
Sloboda
BAK
4
0
04.05.2024 17:00 4 : 0
BAK
04.05
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (BK)
4
1
04.05.2024 17:00 4 : 1
04.05
16:30
Sloga
Gru┼ża
1
2
04.05.2024 16:30 1 : 2
04.05
16:30
Šumadija 1903
Mokra Gora
2
0
04.05.2024 16:30 2 : 0
04.05
16:30
Bane 1931
Trep─Źa
2
2
04.05.2024 16:30 2 : 2
04.05
16:30
Polet
Zastava 1973
4
3
04.05.2024 16:30 4 : 3
04.05
18:30
Go─Ź
Napredak
2
1
04.05.2024 18:30 2 : 1
04.05
16:30
Jedinstvo Putevi
Polet (T)
4
0
04.05.2024 16:30 4 : 0
04.05
16:30
Jedinstvo (K)
Sloga (BB)
4
1
04.05.2024 16:30 4 : 1
04.05
16:30
Polimlje
Savinac 1933
2
0
04.05.2024 16:30 2 : 0
04.05
16:30
Sloboda (─î)
Budu─çnost (A)
5
0
04.05.2024 16:30 5 : 0
04.05
16:30
Ov─Źar
Zlatar
5
1
04.05.2024 16:30 5 : 1
04.05
16:30
Lipolist
┼Żelezni─Źar
3
1
04.05.2024 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Borac (L)
Drina
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Radni─Źki (V)
OFK Ose─Źina
2
0
04.05.2024 16:30 2 : 0
04.05
16:30
OFK Divci
Cer
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
Cer
04.05
16:30
Ra─Ĺevac
Hajduk Stanko
5
1
04.05.2024 16:30 5 : 1
04.05
16:30
Ribnica
Ma─Źva 1929
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
OFK Napredak
─Éerdap
6
1
04.05.2024 16:30 6 : 1
04.05
16:30
RSK
Omladinac (Š)
1
0
04.05.2024 16:30
RSK
1 : 0
04.05
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Morava
1
4
04.05.2024 16:30 1 : 4
04.05
16:30
VGSK
Sloboda
13
0
04.05.2024 16:30 13 : 0
04.05
16:30
Šumadija (A)
Šumadinac 1913
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Sloga 1924
Obili─ç
4
1
04.05.2024 16:30 4 : 1
04.05
16:30
Radan
Nebeski Andjeli
3
1
04.05.2024 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Mladost 1959
Planta┼ża
1
5
04.05.2024 16:30 1 : 5
04.05
16:30
Pusta Reka
Jedinstvo (B)
3
2
04.05.2024 16:30 3 : 2
04.05
16:30
Jedinstvo (GS)
Jastrebac
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
SU Dinamo Jug
Gra─Źanica
6
0
04.05.2024 16:30 6 : 0
04.05
16:30
OFK Kosanica
Jablanica
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
13:30
Gracko
Mineralac
4
0
04.05.2024 13:30 4 : 0
04.05
16:30
Svetlost
Sloga
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
SFK Morava
OFK Topli─Źanin
1
4
04.05.2024 16:30 1 : 4
04.05
16:30
Svrljig
Naša krila 1936
2
0
04.05.2024 16:30 2 : 0
04.05
16:30
OFK Niš
Pukovac
7
0
04.05.2024 16:30 7 : 0
04.05
16:30
Mladost (M)
Morava
3
2
04.05.2024 16:30 3 : 2
04.05
16:30
Zemljoradnik
Jedinstvo
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Radni─Źki 2020
Orljane
3
2
04.05.2024 16:30 3 : 2
04.05
16:30
OFK Brzi Brod
Palilulac
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Mladost (B)
Bukovik
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
OFK Napredak 1929
Car Konstantin
4
3
04.05.2024 16:30 4 : 3
04.05
16:30
Brodoremont
Balkanski
2
4
04.05.2024 16:30 2 : 4
04.05
16:30
Branik
OFK Zlot
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Tanasko Raji─ç
Timok 1919
0
0
04.05.2024 16:30 0 : 0
04.05
16:30
Bor 1919
Hajduk Veljko
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
OFK Knjaz
OFK Slatina
2
2
04.05.2024 16:30 2 : 2
04.05
16:30
Trebi─Ź
Rajko Miti─ç
2
3
04.05.2024 16:30 2 : 3
04.05
16:30
Vinogradar
Kušiljevo
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Orlovi
Sloga
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
OFK Lugomir
Mladost
3
1
04.05.2024 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Juhor
Temni─ç 1924
4
2
04.05.2024 16:30 4 : 2
04.05
16:30
Rembas
Mladi borac
2
2
04.05.2024 16:30 2 : 2
04.05
16:30
Blagotin
Trstenik PPT
0
0
04.05.2024 16:30 0 : 0
04.05
16:30
Leva─Ź
┼Żupa
0
6
04.05.2024 16:30 0 : 6
04.05
17:00
Koštampolje
Milo─Źajac
1
1
04.05.2024 17:00 1 : 1
04.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Radnik
1
3
04.05.2024 17:00 1 : 3
04.05
17:00
Zvezda
Rudar
1
6
04.05.2024 17:00 1 : 6
04.05
17:00
OFK Progorelica
Ibar
2
4
04.05.2024 17:00 2 : 4
04.05
17:00
Morava (M)
Borac (V)
3
0
04.05.2024 17:00 3 : 0
04.05
17:00
OFK Ras
Proleter
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Polet
Kulpin
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Kula
Radni─Źki 1918
5
3
04.05.2024 17:00 5 : 3
04.05
17:00
─îSK Pivara
BSK
3
1
04.05.2024 17:00 3 : 1
BSK
04.05
17:00
Rusin
Soko
4
2
04.05.2024 17:00 4 : 2
04.05
16:30
Hajduk Jovanovac
Kutlovo
1
1
04.05.2024 16:30 1 : 1
04.05
16:30
Stanovo 1941
Divostin
1
2
04.05.2024 16:30 1 : 2
04.05
16:30
Kori─çani
Jedinstvo
1
0
04.05.2024 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Budu─çnost
Sloboda
2
0
04.05.2024 16:30 2 : 0
04.05
16:30
Kolonija
Pobeda 1926
2
3
04.05.2024 16:30 2 : 3
04.05
16:30
Šumadija 1934
Maršić
1
1
04.05.2024 16:30 1 : 1
04.05
17:00
Sloga (P)
Jedinstvo Stevi─ç
3
3
04.05.2024 17:00 3 : 3
04.05
17:00
Napredak (BT)
Radni─Źki 1911
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Vojvodina
Banat (─î)
0
3
04.05.2024 17:00 0 : 3
04.05
17:00
2. Oktobar
Napredak (─î)
3
3
04.05.2024 17:00 3 : 3
04.05
17:00
Delija
Polet
1
3
04.05.2024 17:00 1 : 3
04.05
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
0
0
04.05.2024 17:00 0 : 0
04.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Proleter
2
4
04.05.2024 17:00 2 : 4
04.05
17:00
AFK
─îoka
2
1
04.05.2024 17:00
AFK
2 : 1
04.05
17:00
Napredak
Srbobran
1
0
04.05.2024 17:00 1 : 0
04.05
17:00
Njegoš
Senta
3
1
04.05.2024 17:00 3 : 1
04.05
17:00
Budu─çnost
Jedinstvo
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Partizan
Napredak
0
1
04.05.2024 17:00 0 : 1
04.05
17:00
Fruškogorac
Šumar
0
5
04.05.2024 17:00 0 : 5
04.05
17:00
Krušedol
Sremac (D)
0
5
04.05.2024 17:00 0 : 5
04.05
17:00
Podrinje
Sloga (V)
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
16:30
Brestovac
Polom
5
2
04.05.2024 16:30 5 : 2
04.05
16:30
Mala Vrbica
Urovica
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Pore─Ź
Sloga
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Blizna
Rudna Glava
3
4
04.05.2024 16:30 3 : 4
04.05
16:30
Miloševo
Radni─Źki
2
4
04.05.2024 16:30 2 : 4
04.05
16:30
Šarbanovac
SFU Rudar 1934
2
0
04.05.2024 16:30 2 : 0
04.05
17:00
Moravac 2015
Kolonija
1
3
04.05.2024 17:00 1 : 3
04.05
17:00
Donja Mutnica
Borac 1950
4
3
04.05.2024 17:00 4 : 3
04.05
11:00
Sin─Ĺeli─ç
Budu─çnost (M)
3
1
04.05.2024 11:00 3 : 1
04.05
17:00
Napredak
Rudar (SR)
1
2
04.05.2024 17:00 1 : 2
04.05
17:00
Budu─çnost (─É)
Dragocvet
2
7
04.05.2024 17:00 2 : 7
04.05
17:00
GFK Tabane
Mladost
5
0
04.05.2024 17:00 5 : 0
04.05
16:30
Pepeljevac
Napredak
8
0
04.05.2024 16:30 8 : 0
04.05
16:30
ZSK
Toplica
2
1
04.05.2024 16:30
ZSK
2 : 1
04.05
19:00
Radnik
─îu─Źuge
4
0
04.05.2024 19:00 4 : 0
04.05
16:30
Zadrugar
Dimitrije Tucovi─ç
3
2
04.05.2024 16:30 3 : 2
04.05
16:30
Iskra
OFK Br─Ĺanac
3
1
04.05.2024 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Jasenica 2017
Osipaonica
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
16:30
Crvena zvezda
Radnik
5
0
04.05.2024 16:30 5 : 0
04.05
16:30
Sloga
Jedinstvo (GG)
1
1
04.05.2024 16:30 1 : 1
04.05
16:30
Prijevor
Devi─çi
4
1
04.05.2024 16:30 4 : 1
04.05
16:30
Napredak (S)
┼Żelezni─Źar
0
0
04.05.2024 16:30 0 : 0
04.05
16:30
Jasenovac
Rudar Kostolac
0
3
04.05.2024 16:30 0 : 3
04.05
16:30
Krilaš
Sirakovo
5
2
04.05.2024 16:30 5 : 2
04.05
17:30
Radni─Źki 1946
FSU Kraljevica
1
5
04.05.2024 17:30 1 : 5
04.05
17:30
BSK
Grani─Źar
5
2
04.05.2024 17:30
BSK
5 : 2
04.05
17:30
Rgotina
Kosovo
6
1
04.05.2024 17:30 6 : 1
04.05
16:30
Rudar
Vulkan 1963
1
0
04.05.2024 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Novoselac
Sloga (DT)
1
3
04.05.2024 16:30 1 : 3
04.05
16:30
Aluminijum
Sloga 1948
2
5
04.05.2024 16:30 2 : 5
04.05
16:30
OFK Morava 2022
Proleter
1
0
04.05.2024 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Omladinac
Mladost
1
1
04.05.2024 16:30 1 : 1
04.05
16:30
Sloboda
Stevan Nešticki
1
3
04.05.2024 16:30 1 : 3
04.05
16:30
Jedinstvo
Planinac 1933
0
3
04.05.2024 16:30 0 : 3
04.05
16:30
Jastrebac
Bali─Źevac
1
0
04.05.2024 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Borac
Arbanasce
0
2
04.05.2024 16:30 0 : 2
04.05
16:30
Radni─Źki 1924
Polet (R)
3
1
04.05.2024 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Sloga (K)
Rudar 2016
0
6
04.05.2024 16:30 0 : 6
04.05
16:30
Toplica
Naisus 1977
2
2
04.05.2024 16:30 2 : 2
04.05
16:30
Rad 1974
Sloga 1980
1
0
04.05.2024 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Polet (V)
Moravac
3
1
04.05.2024 16:30 3 : 1
04.05
16:30
Mekiš
Taskovi─çi
1
2
04.05.2024 16:30 1 : 2
04.05
16:30
Budu─çnost
Polet
3
2
04.05.2024 16:30 3 : 2
04.05
16:30
Zlo─çudovo
BSK
4
2
04.05.2024 16:30 4 : 2
BSK
04.05
16:30
OFK Morava
─îekmin
4
6
04.05.2024 16:30 4 : 6
04.05
16:00
Jasen
Gluma─Ź
5
2
04.05.2024 16:00 5 : 2
04.05
16:00
Jedinstvo
Bakionica
3
2
04.05.2024 16:00 3 : 2
04.05
11:00
Prvi partizan
Kotroman
2
0
04.05.2024 11:00 2 : 0
04.05
16:00
Je┼żevica
Gorobilje
3
1
04.05.2024 16:00 3 : 1
04.05
16:00
Višesava
Rampa
4
4
04.05.2024 16:00 4 : 4
04.05
16:30
OFK Pavlovac
Mladost (S)
5
0
04.05.2024 16:30 5 : 0
04.05
16:30
Lugina
BSK Bujanovac
0
4
04.05.2024 16:30 0 : 4
04.05
14:00
Radni─Źki 2021
Levosoje
1
5
04.05.2024 14:00 1 : 5
04.05
16:30
Mladost (B)
─îelik
1
2
04.05.2024 16:30 1 : 2
04.05
17:00
Jedinstvo (G)
Biljanovac
2
2
04.05.2024 17:00 2 : 2
04.05
17:00
Gru┼ża
Ribnica
0
2
04.05.2024 17:00 0 : 2
04.05
16:30
Borba
Sloga 1934
0
2
04.05.2024 16:30 0 : 2
04.05
16:30
Slavija
OFK ┼Że┼żelj
4
1
04.05.2024 16:30 4 : 1
04.05
16:30
21. oktobar
Jadran
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Apolon 4
Bratstvo 1975
5
3
04.05.2024 16:30 5 : 3
04.05
16:30
Borac
Seljak
2
1
04.05.2024 16:30 2 : 1
04.05
13:00
Šumadinac KG
─ćava
3
0
04.05.2024 13:00 3 : 0
04.05
17:00
Banatul
Dunav
10
0
04.05.2024 17:00 10 : 0
04.05
17:00
Omladinac
Polet
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Sloga (M)
Banat (VŠ)
3
0
04.05.2024 17:00 3 : 0
04.05
17:00
Karaš (J)
Borac (VS)
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Magli─ç
Borac (V)
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Tvr─Ĺava
OFK Stari Grad
0
5
04.05.2024 17:00 0 : 5
04.05
17:00
Proleter
Vojvodina
0
1
04.05.2024 17:00 0 : 1
04.05
17:00
Mladost (DK)
OFK Orašje 1960
3
1
04.05.2024 17:00 3 : 1
04.05
17:00
Garevina
Kamenorezac 76
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Mladost (T)
Vinogradar
1
0
04.05.2024 17:00 1 : 0
04.05
17:00
Ribnik
Beli Orlovi
0
6
04.05.2024 17:00 0 : 6
04.05
17:00
Velika Drenova
Poljoprivrednik
4
2
04.05.2024 17:00 4 : 2
04.05
17:00
Borac
Jezero 2017
3
0
04.05.2024 17:00 3 : 0
04.05
17:00
Omladinac
Mladost 1977
1
1
04.05.2024 17:00 1 : 1
04.05
17:00
Donji Kopaonik
Stari Trstenik
5
4
04.05.2024 17:00 5 : 4
04.05
17:00
OFK Od┼żaci
Aleksa Šantić
0
0
04.05.2024 17:00 0 : 0
04.05
17:00
Polet
Kordun
3
2
04.05.2024 17:00 3 : 2
04.05
17:00
Kameni
Hajduk 1932
0
1
04.05.2024 17:00 0 : 1
04.05
17:00
Grani─Źar
Rudar
1
0
04.05.2024 17:00 1 : 0
04.05
17:00
Car Uroš
Mladost
4
0
04.05.2024 17:00 4 : 0
04.05
17:00
Sloga
Posavina
0
5
04.05.2024 17:00 0 : 5
04.05
17:00
Rvati
Belo Polje
0
4
04.05.2024 17:00 0 : 4
04.05
17:00
Budu─çnost
Polet
3
1
04.05.2024 17:00 3 : 1
04.05
17:00
Osaonica
Mladost (K)
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Šantarovac
Mladost (G)
4
3
04.05.2024 17:00 4 : 3
04.05
17:00
GFK Strelište
Ursule
6
3
04.05.2024 17:00 6 : 3
04.05
17:00
Bratstvo
Sloboda
1
5
04.05.2024 17:00 1 : 5
04.05
17:00
Jedinstvo
Partizan
2
5
04.05.2024 17:00 2 : 5
04.05
16:30
Potisje
Naftagas
4
1
04.05.2024 16:30 4 : 1
04.05
16:30
Brezovica
Polet (DL)
2
3
04.05.2024 16:30 2 : 3
04.05
16:30
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
2
0
04.05.2024 16:30 2 : 0
04.05
16:30
Borac (K)
Stig 1955
5
0
04.05.2024 16:30 5 : 0
04.05
17:00
Mladost
E─Ĺ┼íeg
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
16:30
Mladost (K)
Homoljac
0
3
04.05.2024 16:30 0 : 3
04.05
16:30
Polet 1930
Rade Milošević
5
3
04.05.2024 16:30 5 : 3
04.05
17:30
Obili─ç
Vinogradar
3
0
04.05.2024 17:30 3 : 0
04.05
17:30
┼Żelezni─Źar NS
Hajduk (G)
5
1
04.05.2024 17:30 5 : 1
04.05
17:30
Stra┼żilovo
Petar Pua─Źa
2
0
04.05.2024 17:30 2 : 0
04.05
17:30
Tatra
Dinamo
2
3
04.05.2024 17:30 2 : 3
04.05
17:30
Mileti─ç
Sofeks
1
5
04.05.2024 17:30 1 : 5
04.05
17:30
Borac (NS)
─îenej
9
1
04.05.2024 17:30 9 : 1
04.05
17:30
Titel
Borac (R)
5
0
04.05.2024 17:30 5 : 0
04.05
16:30
Radni─Źki
Mladost 1976
3
2
04.05.2024 16:30 3 : 2
04.05
16:30
OFK Pomoravlje
OFK Brza
4
0
04.05.2024 16:30 4 : 0
04.05
16:30
Moravac Orion
Šumadija
1
1
04.05.2024 16:30 1 : 1
04.05
16:30
Derbi 2016
Veliko Trnjane
4
0
04.05.2024 16:30 4 : 0
04.05
16:30
Bratstvo
Morava
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Sloboda
Moravac (G)
6
1
04.05.2024 16:30 6 : 1
04.05
16:30
Mladi borac
Umac
3
3
04.05.2024 16:30 3 : 3
04.05
17:00
Pomoravlje
Omladinac
2
2
04.05.2024 17:00 2 : 2
04.05
17:00
Radni─Źki
OFK Batinac
0
2
04.05.2024 17:00 0 : 2
04.05
17:00
Istok 63
15. Avgust 1950
6
0
04.05.2024 17:00 6 : 0
04.05
17:00
Beljanica
Napredak (S)
4
0
04.05.2024 17:00 4 : 0
04.05
17:00
POFK Metaloplastika 2006
Budu─çnost (PD)
0
3
04.05.2024 17:00 0 : 3
04.05
17:00
Bjelica
Draga─Źevo
0
1
04.05.2024 17:00 0 : 1
04.05
17:00
Radni─Źki
Gorušica
0
3
04.05.2024 17:00 0 : 3
04.05
17:00
Šipurske Livade
Pri─Źinovi─ç
1
0
04.05.2024 17:00 1 : 0
04.05
17:00
Polet
Sloga (K)
4
3
04.05.2024 17:00 4 : 3
04.05
17:00
Mladost (PP)
Radni─Źki (K)
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
OFK Biki─ç
Trgova─Źki
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Borac (R)
1
2
04.05.2024 17:00 1 : 2
04.05
16:30
Proleter
Selevac 1919
2
2
04.05.2024 16:30 2 : 2
04.05
16:30
Šamot
Kalipolje
4
2
04.05.2024 16:30 4 : 2
04.05
17:00
Šanac
Rasina
1
7
04.05.2024 17:00 1 : 7
04.05
17:00
Obili─ç
Šampion
8
0
04.05.2024 17:00 8 : 0
04.05
17:00
Slavija
Sloga
1
0
04.05.2024 17:00 1 : 0
04.05
17:00
Potisje
Ba─Źka
2
3
04.05.2024 17:00 2 : 3
04.05
16:30
Borac
Mladi radnik
3
2
04.05.2024 16:30 3 : 2
04.05
16:30
Mladost (P)
Kotlenik
5
3
04.05.2024 16:30 5 : 3
04.05
16:30
Partizan
Jedinstvo
2
2
04.05.2024 16:30 2 : 2
04.05
19:00
Vujan
Tigrovi Mija Gold
3
0
04.05.2024 19:00 3 : 0
04.05
16:30
Planinac
─îa─Źak 94
4
4
04.05.2024 16:30 4 : 4
04.05
16:30
Morava
Parmenac
4
3
04.05.2024 16:30 4 : 3
04.05
16:00
Gau─Źosi
Remont 1959
4
2
04.05.2024 16:00 4 : 2
04.05
16:30
Borac (I)
SU Podgrme─Ź
1
0
04.05.2024 16:30 1 : 0
04.05
16:30
Landol
Petli─ç SD 2006
2
5
04.05.2024 16:30 2 : 5
04.05
17:00
Plavi Tok
Se─Źica
2
4
04.05.2024 17:00 2 : 4
04.05
17:00
Omladinac
Beli Orlovi
5
1
04.05.2024 17:00 5 : 1
04.05
17:00
Grivac
Be─Źevica
2
2
04.05.2024 17:00 2 : 2
04.05
17:00
PIK 2023
Bratstvo 2019
3
1
04.05.2024 17:00 3 : 1
04.05
17:00
Jedinstvo 1947
Jedinstvo (S)
1
2
04.05.2024 17:00 1 : 2
04.05
11:00
Kragujevac
Partizan
11
0
04.05.2024 11:00 11 : 0
04.05
16:30
Borac 1935
OFK Bagremar
2
3
04.05.2024 16:30 2 : 3
04.05
16:30
Sloga 1924
Bukorovac
3
0
04.05.2024 16:30 3 : 0
04.05
16:30
Arsenal 1930
Sušica 1929
0
1
04.05.2024 16:30 0 : 1
04.05
16:30
Margum
Dunav
0
1
04.05.2024 16:30 0 : 1
04.05
16:30
Dunavac
Moravac 1933
4
1
04.05.2024 16:30 4 : 1
04.05
16:30
Metalac
Mip Majdan
3
4
04.05.2024 16:30 3 : 4
04.05
16:30
Borac 012
Vihor
7
0
04.05.2024 16:30 7 : 0
04.05
16:30
Šatornja
Vitlina 2023
1
2
04.05.2024 16:30 1 : 2
04.05
16:30
Radoje Domanovi─ç
Kr─çevac 04
6
2
04.05.2024 16:30 6 : 2
04.05
17:00
Partizan
Sloga
3
2
04.05.2024 17:00 3 : 2
04.05
17:00
Jugovi─çi
Mladost
1
2
04.05.2024 17:00 1 : 2
04.05
17:00
Gradac
Rujišnik
2
3
04.05.2024 17:00 2 : 3
04.05
17:00
Banat
Solunac
2
4
04.05.2024 17:00 2 : 4
04.05
17:00
Janošik
Rapid
10
0
04.05.2024 17:00 10 : 0
04.05
16:30
Jedinstvo
BSK
1
3
04.05.2024 16:30 1 : 3
BSK
04.05
17:00
Mitros
Borac
4
8
04.05.2024 17:00 4 : 8
04.05
17:00
Srem
OFK Bosut
3
0
04.05.2024 17:00 3 : 0
04.05
17:00
Napredak 2021
Planinac
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Hajduk
Vitorul
4
1
04.05.2024 17:00 4 : 1
04.05
17:00
Partizan
Vojvodina
1
4
04.05.2024 17:00 1 : 4
04.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Granit
2
1
04.05.2024 17:00 2 : 1
04.05
17:00
Budu─çnost
Stara Čaršija
0
5
04.05.2024 17:00 0 : 5
04.05
16:30
Spartak 1924
Kolubara
6
4
04.05.2024 16:30 6 : 4
04.05
16:30
Mali Borak
Izvi─Ĺa─Ź
8
0
04.05.2024 16:30 8 : 0
04.05
17:00
Lasta
Sloga Obrva
2
0
04.05.2024 17:00 2 : 0
04.05
17:00
Šumadija
Milakovac 2018
4
1
04.05.2024 17:00 4 : 1
04.05
17:00
Omladinac 1927
Borac
6
3
04.05.2024 17:00 6 : 3
04.05
16:30
Zeppelin 026
Petrijevac
2
4
04.05.2024 16:30 2 : 4