XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 129 utakmica za dan
Subota, 10 Februar 2024


Fudbal

10.02
15:00
Vojvodina
Mladost (L)
1
1
10.02.2024 15:00
Vojvodina
1 : 1
Mladost (L)
10.02
16:30
Crvena zvezda
Voždovac
2
1
10.02.2024 16:30
Crvena zvezda
2 : 1
Voždovac
10.02
13:00
Železničar
Novi Pazar
2
2
10.02.2024 13:00
Železničar
2 : 2
Novi Pazar
10.02
14:00
Javor Matis
Partizan
0
1
10.02.2024 14:00
Javor Matis
0 : 1
Partizan
10.02
14:00
Deportivo AlavƩs
Villarreal
1
1
10.02.2024 14:00
Deportivo AlavƩs
1 : 1
Villarreal
10.02
21:00
Las Palmas
Valencia
2
0
10.02.2024 21:00
Las Palmas
2 : 0
Valencia
10.02
18:30
Real Madrid
Girona
4
0
10.02.2024 18:30
Real Madrid
4 : 0
Girona
10.02
16:15
Real Sociedad
Osasuna
0
1
10.02.2024 16:15
Real Sociedad
0 : 1
Osasuna
10.02
17:00
Lens
Strasbourg
3
1
10.02.2024 17:00
Lens
3 : 1
Strasbourg
10.02
21:00
PSG
Lille
3
1
10.02.2024 21:00
PSG
3 : 1
Lille
10.02
16:00
Fulham
Bournemouth
3
1
10.02.2024 16:00
Fulham
3 : 1
Bournemouth
10.02
16:00
Liverpool
Burnley
3
1
10.02.2024 16:00
Liverpool
3 : 1
Burnley
10.02
16:00
Luton Town
Sheffield United
1
3
10.02.2024 16:00
Luton Town
1 : 3
Sheffield United
10.02
13:30
Manchester City
Everton
2
0
10.02.2024 13:30
Manchester City
2 : 0
Everton
10.02
18:30
Nottingham Forest
Newcastle United
2
3
10.02.2024 18:30
Nottingham Forest
2 : 3
Newcastle United
10.02
16:00
Tottenham Hotspur
Brighton & Hove Albion
10.02.2024 16:00
Tottenham Hotspur
:
Brighton & Hove Albion
10.02
16:00
Wolverhampton
Brentford
0
2
10.02.2024 16:00
Wolverhampton
0 : 2
Brentford
10.02
15:30
Union Berlin
Wolfsburg
1
0
10.02.2024 15:30
Union Berlin
1 : 0
Wolfsburg
10.02
18:30
Bayer 04 Leverkusen
Bayern MĆ¼nchen
3
0
10.02.2024 18:30
Bayer 04 Leverkusen
3 : 0
Bayern MĆ¼nchen
10.02
15:30
Borussia M'gladbach
Darmstadt 98
0
0
10.02.2024 15:30
Borussia M'gladbach
0 : 0
Darmstadt 98
10.02
15:30
Eintracht Frankfurt
Bochum 1848
1
1
10.02.2024 15:30
Eintracht Frankfurt
1 : 1
Bochum 1848
10.02
15:30
Augsburg
RB Leipzig
2
2
10.02.2024 15:30
Augsburg
2 : 2
RB Leipzig
10.02
15:30
Werder Bremen
Heidenheim
1
2
10.02.2024 15:30
Werder Bremen
1 : 2
Heidenheim
10.02
15:00
Cagliari
Lazio
1
3
10.02.2024 15:00
Cagliari
1 : 3
Lazio
10.02
18:00
Roma
Inter
2
4
10.02.2024 18:00
Roma
2 : 4
Inter
10.02
20:45
Sassuolo
Torino
1
1
10.02.2024 20:45
Sassuolo
1 : 1
Torino

KoŔarka

10.02
17:00
Cedevita Olimpija
FMP Soccerbet
82
74
10.02.2024 17:00
Cedevita Olimpija
82 : 74
FMP Soccerbet
10.02
19:00
Split
Budućnost VOLI
75
81
10.02.2024 19:00
Split
75 : 81
Budućnost VOLI
10.02
21:00
Cibona
Krka
91
63
10.02.2024 21:00
Cibona
91 : 63
Krka
10.02
19:00
Metalac
Sloga
89
84
10.02.2024 19:00
Metalac
89 : 84
Sloga
10.02
18:00
VrŔac
Dynamic BalkanBet
98
93
10.02.2024 18:00
VrŔac
98 : 93
Dynamic BalkanBet
10.02
19:00
Spartak
Zlatibor Gold gondola
79
71
10.02.2024 19:00
Spartak
79 : 71
Zlatibor Gold gondola
10.02
16:00
Vojvodina mts
TamiÅ”
100
65
10.02.2024 16:00
Vojvodina mts
100 : 65
TamiÅ”
10.02
19:00
OKK Beograd
Sloboda
83
100
10.02.2024 19:00
OKK Beograd
83 : 100
Sloboda
10.02
18:00
Dunav
Pirot
103
106
10.02.2024 18:00
Dunav
103 : 106
Pirot
10.02
18:00
Beko
Klik
96
90
10.02.2024 18:00
Beko
96 : 90
Klik
10.02
18:00
Loznica
Kolubara LA 2003
85
76
10.02.2024 18:00
Loznica
85 : 76
Kolubara LA 2003
10.02
18:00
Železničar
BKK Radnički
79
84
10.02.2024 18:00
Železničar
79 : 84
BKK Radnički
10.02
19:00
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
77
72
10.02.2024 19:00
Mladost (SP)
77 : 72
Proleter Naftagas
10.02
13:30
Bin
Panteri
72
75
10.02.2024 13:30
Bin
72 : 75
Panteri
10.02
16:00
Topličanin
Napredak
105
62
10.02.2024 16:00
Topličanin
105 : 62
Napredak
10.02
19:00
Knjaževac 1950
Borac 016
61
76
10.02.2024 19:00
Knjaževac 1950
61 : 76
Borac 016
10.02
19:00
Akademik
Srem
77
73
10.02.2024 19:00
Akademik
77 : 73
Srem
10.02
I Came To Play
Radnički
10.02.2024
I Came To Play
:
Radnički
10.02
19:30
Sveti Đorđe
Hajduk
75
83
10.02.2024 19:30
Sveti Đorđe
75 : 83
Hajduk
10.02
20:30
Podrinje
Petrovgrad
70
78
10.02.2024 20:30
Podrinje
70 : 78
Petrovgrad
10.02
18:00
Dunav 2014
Nova Pazova
112
57
10.02.2024 18:00
Dunav 2014
112 : 57
Nova Pazova
10.02
14:20
Mladenovac
Zemun
83
91
10.02.2024 14:20
Mladenovac
83 : 91
Zemun
10.02
14:50
Real
Vizura
74
76
10.02.2024 14:50
Real
74 : 76
Vizura
10.02
14:00
Gorica
Mladost Veba
62
76
10.02.2024 14:00
Gorica
62 : 76
Mladost Veba
10.02
18:30
ABBA
Zvezdara
87
72
10.02.2024 18:30
ABBA
87 : 72
Zvezdara
10.02
Eko Sport
ABBA
10.02.2024
Eko Sport
:
ABBA
10.02
18:00
Umka Džez
Gro-Basket
84
70
10.02.2024 18:00
Umka Džez
84 : 70
Gro-Basket
10.02
17:00
Jastrebac
OKK Sokobanja
85
60
10.02.2024 17:00
Jastrebac
85 : 60
OKK Sokobanja
10.02
20:00
OKK Vlasotince
Mladost Vesna
82
55
10.02.2024 20:00
OKK Vlasotince
82 : 55
Mladost Vesna
10.02
18:30
Rtanj
Play off
79
66
10.02.2024 18:30
Rtanj
79 : 66
Play off
10.02
Sloga Maya Consulting
Mega MIS
10.02.2024
Sloga Maya Consulting
:
Mega MIS
10.02
14:00
Crvena zvezda
Mega MIS
71
96
10.02.2024 14:00
Crvena zvezda
71 : 96
Mega MIS
10.02
14:30
NiÅ”
Joker
67
94
10.02.2024 14:30
NiÅ”
67 : 94
Joker
10.02
13:30
Partizan
Mladost
97
74
10.02.2024 13:30
Partizan
97 : 74
Mladost
10.02
15:30
Sloga
Zemun
76
64
10.02.2024 15:30
Sloga
76 : 64
Zemun

Odbojka

10.02
19:00
Jedinstvo (SP)
NiÅ”
3
2
10.02.2024 19:00
Jedinstvo (SP)
3 : 2
NiÅ”
10.02
18:00
Mladi radnik
Takovo
3
2
10.02.2024 18:00
Mladi radnik
3 : 2
Takovo
10.02
17:00
Borac (S)
Karađorđe
1
3
10.02.2024 17:00
Borac (S)
1 : 3
Karađorđe
10.02
17:00
SPD Radnički
Spartak (S)
3
1
10.02.2024 17:00
SPD Radnički
3 : 1
Spartak (S)
10.02
19:00
Smederevo Carina
Dubočica
0
3
10.02.2024 19:00
Smederevo Carina
0 : 3
Dubočica
10.02
20:00
Železničar
Novi Pazar
1
3
10.02.2024 20:00
Železničar
1 : 3
Novi Pazar
10.02
19:00
VGSK
Novi Sad
3
0
10.02.2024 19:00
VGSK
3 : 0
Novi Sad
10.02
19:00
Partizan
Sloven
1
3
10.02.2024 19:00
Partizan
1 : 3
Sloven
10.02
20:00
Kulpin
Stražilovo
3
1
10.02.2024 20:00
Kulpin
3 : 1
Stražilovo
10.02
18:00
Futog
Vojvodina 2
3
2
10.02.2024 18:00
Futog
3 : 2
Vojvodina 2
10.02
17:00
Proleter
Kikinda
0
3
10.02.2024 17:00
Proleter
0 : 3
Kikinda
10.02
18:00
Rudar
Ribnica 2
2
3
10.02.2024 18:00
Rudar
2 : 3
Ribnica 2
10.02
16:00
Lotus
Užice
0
3
10.02.2024 16:00
Lotus
0 : 3
Užice
10.02
Sloga 2015
Crnjanski
0
3
10.02.2024
Sloga 2015
0 : 3
Crnjanski
10.02
Spas
VA 014
3
0
10.02.2024
Spas
3 : 0
VA 014
10.02
Rudar
Loznica
0
3
10.02.2024
Rudar
0 : 3
Loznica
10.02
16:00
Partizan EFBET
Spartak (S)
3
0
10.02.2024 16:00
Partizan EFBET
3 : 0
Spartak (S)
10.02
18:30
Inđija
Omladinac
2
3
10.02.2024 18:30
Inđija
2 : 3
Omladinac
10.02
19:00
Klek
Srem
2
3
10.02.2024 19:00
Klek
2 : 3
Srem
10.02
19:00
Crno Bele 011
Zlatibor
3
0
10.02.2024 19:00
Crno Bele 011
3 : 0
Zlatibor
10.02
17:00
Borac (Č)
Leskovac 98
3
2
10.02.2024 17:00
Borac (Č)
3 : 2
Leskovac 98
10.02
18:00
Takovo
Valjevo
0
3
10.02.2024 18:00
Takovo
0 : 3
Valjevo
10.02
16:30
Beograd
Panonija
3
0
10.02.2024 16:30
Beograd
3 : 0
Panonija
10.02
16:00
Student
AS Batajnica
1
3
10.02.2024 16:00
Student
1 : 3
AS Batajnica
10.02
13:00
Tehničar
Trendtex
1
3
10.02.2024 13:00
Tehničar
1 : 3
Trendtex
10.02
13:00
Å trand Volej
Elbraco Technoland CVS
0
3
10.02.2024 13:00
Å trand Volej
0 : 3
Elbraco Technoland CVS
10.02
17:00
NS Volej Team
Omladinac 2
0
3
10.02.2024 17:00
NS Volej Team
0 : 3
Omladinac 2
10.02
Smeč 5
Obilić
0
3
10.02.2024
Smeč 5
0 : 3
Obilić
10.02
Crnjanski
Srbijanka 014
1
3
10.02.2024
Crnjanski
1 : 3
Srbijanka 014
10.02
Ub 2
TENT 2
0
3
10.02.2024
Ub 2
0 : 3
TENT 2
10.02
Å umadija
Kolubara
0
3
10.02.2024
Å umadija
0 : 3
Kolubara
10.02
Radnički
Lazarevac
0
3
10.02.2024
Radnički
0 : 3
Lazarevac
10.02
Spartak
Smederevo
0
3
10.02.2024
Spartak
0 : 3
Smederevo
10.02
17:00
Tutin
ŽOK Napredak 037
3
0
10.02.2024 17:00
Tutin
3 : 0
ŽOK Napredak 037
10.02
15:00
Rudar
Stopanja
3
0
10.02.2024 15:00
Rudar
3 : 0
Stopanja
10.02
14:00
Vrba 2019
Sportisimo
3
0
10.02.2024 14:00
Vrba 2019
3 : 0
Sportisimo
10.02
14:00
Župa
Sloboda S
3
0
10.02.2024 14:00
Župa
3 : 0
Sloboda S
10.02
18:00
RaŔka
Trstenik
1
3
10.02.2024 18:00
RaŔka
1 : 3
Trstenik
10.02
13:00
Novi Pazar 2
ŽOK Napredak 037
3
0
10.02.2024 13:00
Novi Pazar 2
3 : 0
ŽOK Napredak 037
10.02
20:30
AS
Lucky Star
3
0
10.02.2024 20:30
AS
3 : 0
Lucky Star
10.02
20:30
Volleyland
Sterija
0
3
10.02.2024 20:30
Volleyland
0 : 3
Sterija
10.02
17:00
Timok
Viner
3
0
10.02.2024 17:00
Timok
3 : 0
Viner
10.02
15:00
Ozren
Knjaževac
3
0
10.02.2024 15:00
Ozren
3 : 0
Knjaževac
10.02
14:00
Zaječar
Đerdap
3
0
10.02.2024 14:00
Zaječar
3 : 0
Đerdap
10.02
19:00
Majdanpek FBC
Timok
10.02.2024 19:00
Majdanpek FBC
:
Timok
10.02
15:00
Hajduk Veljko
Volejbor-Tim
1
3
10.02.2024 15:00
Hajduk Veljko
1 : 3
Volejbor-Tim

Rukomet

10.02
18:00
Proleter
Jugović
31
30
10.02.2024 18:00
Proleter
31 : 30
Jugović
10.02
18:00
Ub
Obilić
19
26
10.02.2024 18:00
Ub
19 : 26
Obilić
10.02
19:30
Partizan
Vojvodina
25
30
10.02.2024 19:30
Partizan
25 : 30
Vojvodina
10.02
18:00
Sivac 69
Kikinda Grindex
24
26
10.02.2024 18:00
Sivac 69
24 : 26
Kikinda Grindex
10.02
19:30
Sinđelić
Crvenka Jaffa
33
38
10.02.2024 19:30
Sinđelić
33 : 38
Crvenka Jaffa
10.02
18:00
Hercegovac
SU Lavovi
16
32
10.02.2024 18:00
Hercegovac
16 : 32
SU Lavovi
10.02
17:30
Kolubara
Lavovi BP
33
25
10.02.2024 17:30
Kolubara
33 : 25
Lavovi BP
10.02
20:00
Morava
Topličanin
30
32
10.02.2024 20:00
Morava
30 : 32
Topličanin
10.02
18:00
Jagodina
Naisa
24
14
10.02.2024 18:00
Jagodina
24 : 14
Naisa
10.02
20:00
SPD Radnički
Medicinar
24
25
10.02.2024 20:00
SPD Radnički
24 : 25
Medicinar
10.02
19:00
Mladost
Crvena zvezda
26
30
10.02.2024 19:00
Mladost
26 : 30
Crvena zvezda
10.02
18:00
Vojvodina
Napredak 12
26
25
10.02.2024 18:00
Vojvodina
26 : 25
Napredak 12
10.02
15:00
Železničar
Bekament BB
27
21
10.02.2024 15:00
Železničar
27 : 21
Bekament BB
10.02
19:30
Pančevo
Temerin
28
23
10.02.2024 19:30
Pančevo
28 : 23
Temerin
10.02
16:30
Radnički BG
Topličanin
27
19
10.02.2024 16:30
Radnički BG
27 : 19
Topličanin
10.02
15:30
Srem (SM)
Metalac 2015
38
27
10.02.2024 15:30
Srem (SM)
38 : 27
Metalac 2015

Futsal

10.02
16:20
Hram
Leteći Holandjanin
4
4
10.02.2024 16:20
Hram
4 : 4
Leteći Holandjanin
10.02
19:00
Gvozdeni puk
Kalča
7
4
10.02.2024 19:00
Gvozdeni puk
7 : 4
Kalča
10.02
20:45
ViŔe od igre
Lapovo
4
3
10.02.2024 20:45
ViŔe od igre
4 : 3
Lapovo
10.02
20:30
Ares
Flash
4
1
10.02.2024 20:30
Ares
4 : 1
Flash

Hokej

10.02
19:15
Triglav
Mladost
13
5
10.02.2024 19:15
Triglav
13 : 5
Mladost
10.02
18:00
HDD Acroni Jesenice
Zagreb
3
4
10.02.2024 18:00
HDD Acroni Jesenice
3 : 4
Zagreb
20' Gol (Dolap)
Đorđe MiloÅ”ević
36' Gol (Dolap)
Milan Orović
20' Gol (Dolap)
Milan Orović
14' Gol (Dolap)
Milan Jovanović
34' Gol (Doktori fudbala)
Kristijan Paprica