XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
813 utakmica za dan Nedelja, 22 Oktobar 2023


Fudbal

22.10
18:00
Vojvodina
Radnik
3
0
22.10.2023 18:00
Vojvodina
3 : 0
Radnik
22.10
18:00
Mladost (L)
Radni─Źki (N)
1
2
22.10.2023 18:00
Mladost (L)
1 : 2
Radni─Źki (N)
22.10
14:00
RFK Novi Sad 1921
Ma─Źva
1
0
22.10.2023 14:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
Ma─Źva
22.10
14:00
RFK Grafi─Źar
OFK Vršac
1
2
22.10.2023 14:00
RFK Grafi─Źar
1 : 2
OFK Vršac
22.10
18:00
Kolubara
Radni─Źki (SM)
1
3
22.10.2023 18:00
Kolubara
1 : 3
Radni─Źki (SM)
22.10
15:00
┼Żitora─Ĺa
Radni─Źki (P)
2
4
22.10.2023 15:00
┼Żitora─Ĺa
2 : 4
Radni─Źki (P)
22.10
15:00
Timo─Źanin
Jedinstvo (P)
3
0
22.10.2023 15:00
Timo─Źanin
3 : 0
Jedinstvo (P)
22.10
11:00
SFS Borac
Trayal
0
4
22.10.2023 11:00
SFS Borac
0 : 4
Trayal
22.10
11:00
Dinamo 1945
Borac (Š)
2
3
22.10.2023 11:00
Dinamo 1945
2 : 3
Borac (Š)
22.10
10:00
Kabel
Podunavac
1
1
22.10.2023 10:00
Kabel
1 : 1
Podunavac
22.10
14:30
Tisa
OFK Kikinda
0
1
22.10.2023 14:30
Tisa
0 : 1
OFK Kikinda
22.10
11:00
Omladinac
Be─Źej 1918
2
0
22.10.2023 11:00
Omladinac
2 : 0
Be─Źej 1918
22.10
15:00
Zvezdara
Prva iskra
1
0
22.10.2023 15:00
Zvezdara
1 : 0
Prva iskra
22.10
12:00
Torlak
Budu─çnost
0
5
22.10.2023 12:00
Torlak
0 : 5
Budu─çnost
22.10
11:00
Polet (Lj)
OFK Mihajlovac
4
1
22.10.2023 11:00
Polet (Lj)
4 : 1
OFK Mihajlovac
22.10
10:00
Slavija
Sloga
1
4
22.10.2023 10:00
Slavija
1 : 4
Sloga
22.10
14:30
Jedinstvo
Donji Srem 2015
1
0
22.10.2023 14:30
Jedinstvo
1 : 0
Donji Srem 2015
22.10
14:30
─Éur─Ĺin
OFK Mladost APA
0
4
22.10.2023 14:30
─Éur─Ĺin
0 : 4
OFK Mladost APA
22.10
14:30
Preporod
Radni─Źki 1905
0
0
22.10.2023 14:30
Preporod
0 : 0
Radni─Źki 1905
22.10
14:30
Mladost (T)
Hajduk
2
2
22.10.2023 14:30
Mladost (T)
2 : 2
Hajduk
22.10
14:30
┼ŻAK
Borac
1
3
22.10.2023 14:30
┼ŻAK
1 : 3
Borac
22.10
14:30
Mladost
Jedinstvo (V)
1
1
22.10.2023 14:30
Mladost
1 : 1
Jedinstvo (V)
22.10
14:30
Polet
OFK Proleter
4
0
22.10.2023 14:30
Polet
4 : 0
OFK Proleter
22.10
14:30
Vojvodina 1928
Radni─Źki (K)
1
0
22.10.2023 14:30
Vojvodina 1928
1 : 0
Radni─Źki (K)
22.10
14:30
Zastava 1973
Budu─çnost
2
4
22.10.2023 14:30
Zastava 1973
2 : 4
Budu─çnost
22.10
13:30
Polet
Napredak
2
1
22.10.2023 13:30
Polet
2 : 1
Napredak
22.10
13:30
Zlatar
Polet (T)
2
1
22.10.2023 13:30
Zlatar
2 : 1
Polet (T)
22.10
13:30
Polimlje
Ov─Źar
2
0
22.10.2023 13:30
Polimlje
2 : 0
Ov─Źar
22.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
1
0
22.10.2023 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 0
Sevojno
22.10
13:30
Jedinstvo (K)
Savinac 1933
2
1
22.10.2023 13:30
Jedinstvo (K)
2 : 1
Savinac 1933
22.10
13:30
Budu─çnost (A)
Sloboda (─î)
1
4
22.10.2023 13:30
Budu─çnost (A)
1 : 4
Sloboda (─î)
22.10
13:30
Ra─Ĺevac
┼Żelezni─Źar
2
0
22.10.2023 13:30
Ra─Ĺevac
2 : 0
┼Żelezni─Źar
22.10
13:30
Borac (L)
Radni─Źki (V)
1
0
22.10.2023 13:30
Borac (L)
1 : 0
Radni─Źki (V)
22.10
13:30
Drina
Hajduk Stanko
6
0
22.10.2023 13:30
Drina
6 : 0
Hajduk Stanko
22.10
13:30
Obili─ç
Kara─Ĺor─Ĺe
2
3
22.10.2023 13:30
Obili─ç
2 : 3
Kara─Ĺor─Ĺe
22.10
15:00
Planta┼ża
Radan
0
1
22.10.2023 15:00
Planta┼ża
0 : 1
Radan
22.10
15:00
Jablanica
Jedinstvo (GS)
1
1
22.10.2023 15:00
Jablanica
1 : 1
Jedinstvo (GS)
22.10
15:00
Mineralac
SU Dinamo Jug
0
2
22.10.2023 15:00
Mineralac
0 : 2
SU Dinamo Jug
22.10
15:00
Sloga
OFK Kosanica
7
0
22.10.2023 15:00
Sloga
7 : 0
OFK Kosanica
22.10
15:00
Mladost (B)
Car Konstantin
4
3
22.10.2023 15:00
Mladost (B)
4 : 3
Car Konstantin
22.10
15:00
OFK Brzi Brod
Bukovik
8
0
22.10.2023 15:00
OFK Brzi Brod
8 : 0
Bukovik
22.10
15:00
Zemljoradnik
Orljane
2
0
22.10.2023 15:00
Zemljoradnik
2 : 0
Orljane
22.10
15:00
Mladost (M)
Jedinstvo
1
4
22.10.2023 15:00
Mladost (M)
1 : 4
Jedinstvo
22.10
15:00
OFK Niš
Morava
1
1
22.10.2023 15:00
OFK Niš
1 : 1
Morava
22.10
15:00
Bor 1919
OFK Slatina
4
2
22.10.2023 15:00
Bor 1919
4 : 2
OFK Slatina
22.10
11:00
Tanasko Raji─ç
Jedinstvo
0
0
22.10.2023 11:00
Tanasko Raji─ç
0 : 0
Jedinstvo
22.10
15:00
Branik
Timok 1919
1
3
22.10.2023 15:00
Branik
1 : 3
Timok 1919
22.10
15:00
Brodoremont
Rtanj
0
2
22.10.2023 15:00
Brodoremont
0 : 2
Rtanj
22.10
15:00
Rembas
Trstenik PPT
4
1
22.10.2023 15:00
Rembas
4 : 1
Trstenik PPT
22.10
15:00
OFK Lugomir
Morava 1918
0
2
22.10.2023 15:00
OFK Lugomir
0 : 2
Morava 1918
22.10
15:00
Orlovi
Mladost
3
2
22.10.2023 15:00
Orlovi
3 : 2
Mladost
22.10
15:00
Vinogradar
Sloga
1
3
22.10.2023 15:00
Vinogradar
1 : 3
Sloga
22.10
15:00
Komgrap
OFK Mladenovac
1
0
22.10.2023 15:00
Komgrap
1 : 0
OFK Mladenovac
22.10
15:00
OFK Budu─çnost
OFK ┼Żarkovo
1
1
22.10.2023 15:00
OFK Budu─çnost
1 : 1
OFK ┼Żarkovo
22.10
15:00
Bole─Ź
Šušnjar 1977
0
2
22.10.2023 15:00
Bole─Ź
0 : 2
Šušnjar 1977
22.10
15:00
Kalu─Ĺerica 1969
BSK 1926
0
4
22.10.2023 15:00
Kalu─Ĺerica 1969
0 : 4
BSK 1926
22.10
14:00
OFK Ras
Milo─Źajac
3
0
22.10.2023 14:00
OFK Ras
3 : 0
Milo─Źajac
22.10
14:00
OFK Progorelica
Borac (V)
1
1
22.10.2023 14:00
OFK Progorelica
1 : 1
Borac (V)
22.10
14:00
Zvezda
Ibar
0
0
22.10.2023 14:00
Zvezda
0 : 0
Ibar
22.10
14:30
Budu─çnost (M)
┼ŻAK
1
1
22.10.2023 14:30
Budu─çnost (M)
1 : 1
┼ŻAK
22.10
14:30
Rusin
Crvenka
2
2
22.10.2023 14:30
Rusin
2 : 2
Crvenka
22.10
14:30
Borac 46
Soko
2
0
22.10.2023 14:30
Borac 46
2 : 0
Soko
22.10
14:30
Kula
BSK
0
1
22.10.2023 14:30
Kula
0 : 1
BSK
22.10
14:30
Budu─çnost (P)
Radni─Źki 1918
1
0
22.10.2023 14:30
Budu─çnost (P)
1 : 0
Radni─Źki 1918
22.10
14:30
Budu─çnost (G)
Kulpin
3
1
22.10.2023 14:30
Budu─çnost (G)
3 : 1
Kulpin
22.10
15:00
Kutlovo
Divostin
2
1
22.10.2023 15:00
Kutlovo
2 : 1
Divostin
22.10
15:00
Jedinstvo
Hajduk Jovanovac
4
4
22.10.2023 15:00
Jedinstvo
4 : 4
Hajduk Jovanovac
22.10
15:00
Sloboda
Stanovo 1941
2
0
22.10.2023 15:00
Sloboda
2 : 0
Stanovo 1941
22.10
15:00
Pobeda 1926
Kori─çani
1
1
22.10.2023 15:00
Pobeda 1926
1 : 1
Kori─çani
22.10
15:00
Maršić
Budu─çnost
3
2
22.10.2023 15:00
Maršić
3 : 2
Budu─çnost
22.10
15:00
Hajduk
┼ŻSK
1
2
22.10.2023 15:00
Hajduk
1 : 2
┼ŻSK
22.10
15:00
Jedinstvo
Petrovaradin
0
6
22.10.2023 15:00
Jedinstvo
0 : 6
Petrovaradin
22.10
15:00
Fruškogorac
OFK Futog
1
0
22.10.2023 15:00
Fruškogorac
1 : 0
OFK Futog
22.10
15:00
Budu─çnost (BB)
Dolovo
2
1
22.10.2023 15:00
Budu─çnost (BB)
2 : 1
Dolovo
22.10
15:00
Hajdu─Źica
Dolina
1
5
22.10.2023 15:00
Hajdu─Źica
1 : 5
Dolina
22.10
15:00
Jedinstvo Stevi─ç
Sloga (P)
5
1
22.10.2023 15:00
Jedinstvo Stevi─ç
5 : 1
Sloga (P)
22.10
15:00
Vulturul
Potporanj
0
1
22.10.2023 15:00
Vulturul
0 : 1
Potporanj
22.10
15:00
Radni─Źki (B)
Glogonj
4
6
22.10.2023 15:00
Radni─Źki (B)
4 : 6
Glogonj
22.10
15:00
Spartak 1911
Budu─çnost (A)
2
0
22.10.2023 15:00
Spartak 1911
2 : 0
Budu─çnost (A)
22.10
15:00
Ševac
Unirea
2
0
22.10.2023 15:00
Ševac
2 : 0
Unirea
22.10
13:30
┼ŻFK Banat
Radni─Źki 1911
3
1
22.10.2023 13:30
┼ŻFK Banat
3 : 1
Radni─Źki 1911
22.10
13:30
Crvena zvezda
Bile─çanin
3
2
22.10.2023 13:30
Crvena zvezda
3 : 2
Bile─çanin
22.10
13:30
MSK
Polet
3
0
22.10.2023 13:30
MSK
3 : 0
Polet
22.10
13:30
2. Oktobar
OFK Staji─çevo
2
1
22.10.2023 13:30
2. Oktobar
2 : 1
OFK Staji─çevo
22.10
13:30
Vojvodina
Napredak (─î)
0
7
22.10.2023 13:30
Vojvodina
0 : 7
Napredak (─î)
22.10
13:30
Napredak (BT)
Banat (─î)
0
5
22.10.2023 13:30
Napredak (BT)
0 : 5
Banat (─î)
22.10
14:30
Tavankut
Senta
0
1
22.10.2023 14:30
Tavankut
0 : 1
Senta
22.10
14:30
Sutjeska
Proleter
1
1
22.10.2023 14:30
Sutjeska
1 : 1
Proleter
22.10
14:30
Krušedol
Sloga (V)
1
2
22.10.2023 14:30
Krušedol
1 : 2
Sloga (V)
22.10
14:30
LSK
Sremac (D)
2
2
22.10.2023 14:30
LSK
2 : 2
Sremac (D)
22.10
14:30
Fruškogorac
Grani─Źar (K)
3
4
22.10.2023 14:30
Fruškogorac
3 : 4
Grani─Źar (K)
22.10
14:30
Budu─çnost
Šumar
0
0
22.10.2023 14:30
Budu─çnost
0 : 0
Šumar
22.10
14:30
Srem
Napredak
1
1
22.10.2023 14:30
Srem
1 : 1
Napredak
22.10
15:30
FUD
Rubin
1
1
22.10.2023 15:30
FUD
1 : 1
Rubin
22.10
15:30
Ma─Źkovac
Polet 57
3
1
22.10.2023 15:30
Ma─Źkovac
3 : 1
Polet 57
22.10
15:00
13. April
─îitluk
0
8
22.10.2023 15:00
13. April
0 : 8
─îitluk
22.10
15:30
Bošnjane
Borac
0
7
22.10.2023 15:30
Bošnjane
0 : 7
Borac
22.10
15:00
Parunovac
Sloga (─ć)
1
0
22.10.2023 15:00
Parunovac
1 : 0
Sloga (─ć)
22.10
15:30
Trudbenik
Gornji Stepoš
2
1
22.10.2023 15:30
Trudbenik
2 : 1
Gornji Stepoš
22.10
15:30
Gradina
Dedina
4
2
22.10.2023 15:30
Gradina
4 : 2
Dedina
22.10
16:00
Jastrebac
Sloga (L)
2
0
22.10.2023 16:00
Jastrebac
2 : 0
Sloga (L)
22.10
14:00
Vin─Źa
Marjan
2
10
22.10.2023 14:00
Vin─Źa
2 : 10
Marjan
22.10
14:00
Banja
Prvi srpski ustanak
2
1
22.10.2023 14:00
Banja
2 : 1
Prvi srpski ustanak
22.10
14:00
Lokomotiva
Saranovo 1936
3
1
22.10.2023 14:00
Lokomotiva
3 : 1
Saranovo 1936
22.10
14:00
Omladinac
Mladi rudar
4
0
22.10.2023 14:00
Omladinac
4 : 0
Mladi rudar
22.10
14:00
BSK
Trnava
0
1
22.10.2023 14:00
BSK
0 : 1
Trnava
22.10
14:00
Kopljari
┼ŻSK
4
0
22.10.2023 14:00
Kopljari
4 : 0
┼ŻSK
22.10
14:00
Plaskovac
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
1
22.10.2023 14:00
Plaskovac
1 : 1
OFK Aran─Ĺelovac 1979
22.10
10:00
Šumadija
Šumadinac (S)
4
1
22.10.2023 10:00
Šumadija
4 : 1
Šumadinac (S)
22.10
15:00
Brestovac
Krivelj
3
1
22.10.2023 15:00
Brestovac
3 : 1
Krivelj
22.10
11:00
Miloševo
SFU Rudar 1934
2
3
22.10.2023 11:00
Miloševo
2 : 3
SFU Rudar 1934
22.10
15:00
Blizna
Radni─Źki
0
2
22.10.2023 15:00
Blizna
0 : 2
Radni─Źki
22.10
15:00
Nemetali
Sloga
0
2
22.10.2023 15:00
Nemetali
0 : 2
Sloga
22.10
11:00
Mala Vrbica
Polet
8
0
22.10.2023 11:00
Mala Vrbica
8 : 0
Polet
22.10
14:30
Partizan
Rudar (P)
3
2
22.10.2023 14:30
Partizan
3 : 2
Rudar (P)
22.10
14:30
Kolonija
Jedinstvo
3
2
22.10.2023 14:30
Kolonija
3 : 2
Jedinstvo
22.10
14:30
Vinogradar
Moravac 2015
3
0
22.10.2023 14:30
Vinogradar
3 : 0
Moravac 2015
22.10
14:30
Budu─çnost (M)
Donja Mutnica
3
0
22.10.2023 14:30
Budu─çnost (M)
3 : 0
Donja Mutnica
22.10
14:30
Dragocvet
Sin─Ĺeli─ç
3
3
22.10.2023 14:30
Dragocvet
3 : 3
Sin─Ĺeli─ç
22.10
14:30
Mladost
Napredak
2
4
22.10.2023 14:30
Mladost
2 : 4
Napredak
22.10
14:30
GFK Tabane
Budu─çnost (─É)
7
4
22.10.2023 14:30
GFK Tabane
7 : 4
Budu─çnost (─É)
22.10
14:30
Toplica
Trli─ç
1
5
22.10.2023 14:30
Toplica
1 : 5
Trli─ç
22.10
14:30
─îu─Źuge
Proleter
1
0
22.10.2023 14:30
─îu─Źuge
1 : 0
Proleter
22.10
14:30
Dimitrije Tucovi─ç
Radnik
2
1
22.10.2023 14:30
Dimitrije Tucovi─ç
2 : 1
Radnik
22.10
14:30
Iskra
Zadrugar
1
0
22.10.2023 14:30
Iskra
1 : 0
Zadrugar
22.10
13:30
Osipaonica
Jasenica 2017
2
3
22.10.2023 13:30
Osipaonica
2 : 3
Jasenica 2017
22.10
13:30
Lunjevac
Mladost
4
0
22.10.2023 13:30
Lunjevac
4 : 0
Mladost
22.10
13:30
Radnik
Crvena zvezda
0
3
22.10.2023 13:30
Radnik
0 : 3
Crvena zvezda
22.10
13:30
Borac 1932
┼Żelezni─Źar Kusadak
3
0
22.10.2023 13:30
Borac 1932
3 : 0
┼Żelezni─Źar Kusadak
22.10
13:30
Sloga (M)
Podunavac
4
0
22.10.2023 13:30
Sloga (M)
4 : 0
Podunavac
22.10
13:30
Pobeda
Sloga (L)
1
3
22.10.2023 13:30
Pobeda
1 : 3
Sloga (L)
22.10
13:30
Udarnik
Mladi radnik 1940
1
5
22.10.2023 13:30
Udarnik
1 : 5
Mladi radnik 1940
22.10
13:30
Prijevor
Slatina
1
0
22.10.2023 13:30
Prijevor
1 : 0
Slatina
22.10
13:30
Mladost
Devi─çi
2
0
22.10.2023 13:30
Mladost
2 : 0
Devi─çi
22.10
13:30
Rudar
Jedinstvo (GG)
4
0
22.10.2023 13:30
Rudar
4 : 0
Jedinstvo (GG)
22.10
13:30
Ozremica
Ozrem PMH
1
4
22.10.2023 13:30
Ozremica
1 : 4
Ozrem PMH
22.10
13:30
Kej
Morava
4
2
22.10.2023 13:30
Kej
4 : 2
Morava
22.10
13:30
Zadrugar
Prilike
3
0
22.10.2023 13:30
Zadrugar
3 : 0
Prilike
22.10
13:30
Jedinstvo (P)
Lugovi
3
2
22.10.2023 13:30
Jedinstvo (P)
3 : 2
Lugovi
22.10
14:30
Krilaš
Pomoravlje 1946
0
5
22.10.2023 14:30
Krilaš
0 : 5
Pomoravlje 1946
22.10
14:30
Batovac
Sirakovo
5
1
22.10.2023 14:30
Batovac
5 : 1
Sirakovo
22.10
11:00
Trgova─Źki
Integral
1
0
22.10.2023 11:00
Trgova─Źki
1 : 0
Integral
22.10
14:30
Napredak (S)
Rudar Kostolac
2
2
22.10.2023 14:30
Napredak (S)
2 : 2
Rudar Kostolac
22.10
14:30
Vojvoda Milenko
┼Żelezni─Źar
2
5
22.10.2023 14:30
Vojvoda Milenko
2 : 5
┼Żelezni─Źar
22.10
14:30
BSK 1931
Polet (SD)
5
3
22.10.2023 14:30
BSK 1931
5 : 3
Polet (SD)
22.10
15:00
Siti Sport Klub
Srem─Źica
2
1
22.10.2023 15:00
Siti Sport Klub
2 : 1
Srem─Źica
22.10
16:00
Šećeranac Ada
Lokomotiva
2
4
22.10.2023 16:00
Šećeranac Ada
2 : 4
Lokomotiva
22.10
15:00
BUSK
PKB Kovilovo
1
0
22.10.2023 15:00
BUSK
1 : 0
PKB Kovilovo
22.10
15:00
Vrani─ç
OFK Borac
0
0
22.10.2023 15:00
Vrani─ç
0 : 0
OFK Borac
22.10
13:00
Strelac
OFK Zabre┼żje
5
1
22.10.2023 13:00
Strelac
5 : 1
OFK Zabre┼żje
22.10
15:00
Beljina
Krtinska
4
0
22.10.2023 15:00
Beljina
4 : 0
Krtinska
22.10
15:00
Turbina
Radni─Źki
0
0
22.10.2023 15:00
Turbina
0 : 0
Radni─Źki
22.10
15:00
Dunavac
Mali Po┼żarevac
4
1
22.10.2023 15:00
Dunavac
4 : 1
Mali Po┼żarevac
22.10
15:00
Pudarci
Zaklopa─Źa
1
1
22.10.2023 15:00
Pudarci
1 : 1
Zaklopa─Źa
22.10
15:00
Omladinac
Vr─Źin
0
6
22.10.2023 15:00
Omladinac
0 : 6
Vr─Źin
22.10
15:00
Hajduk
Vin─Źa
1
11
22.10.2023 15:00
Hajduk
1 : 11
Vin─Źa
22.10
15:00
Velika Krsna
Rabrovac
6
1
22.10.2023 15:00
Velika Krsna
6 : 1
Rabrovac
22.10
15:00
Šljivar
Rgotina
0
3
22.10.2023 15:00
Šljivar
0 : 3
Rgotina
22.10
15:00
Rudar (P)
Kosovo
3
2
22.10.2023 15:00
Rudar (P)
3 : 2
Kosovo
22.10
15:00
OFK 019
FSU Kraljevica
5
2
22.10.2023 15:00
OFK 019
5 : 2
FSU Kraljevica
22.10
15:00
Malinik
Rudar Vrška Čuka
2
0
22.10.2023 15:00
Malinik
2 : 0
Rudar Vrška Čuka
22.10
15:00
Jedinstvo
Vulkan 1963
2
7
22.10.2023 15:00
Jedinstvo
2 : 7
Vulkan 1963
22.10
15:00
Sloboda
Planinac 1933
2
5
22.10.2023 15:00
Sloboda
2 : 5
Planinac 1933
22.10
15:00
Omladinac
Stevan Nešticki
3
0
22.10.2023 15:00
Omladinac
3 : 0
Stevan Nešticki
22.10
15:00
OFK Morava 2022
Mladost
6
1
22.10.2023 15:00
OFK Morava 2022
6 : 1
Mladost
22.10
15:00
Aluminijum
Proleter
1
3
22.10.2023 15:00
Aluminijum
1 : 3
Proleter
22.10
15:00
Novoselac
Sloga 1948
2
0
22.10.2023 15:00
Novoselac
2 : 0
Sloga 1948
22.10
11:00
Rudar
Sloga (DT)
2
1
22.10.2023 11:00
Rudar
2 : 1
Sloga (DT)
22.10
14:30
Polet (V)
Rad 1974
3
8
22.10.2023 14:30
Polet (V)
3 : 8
Rad 1974
22.10
14:30
Toplica
Sloga 1980
4
4
22.10.2023 14:30
Toplica
4 : 4
Sloga 1980
22.10
14:30
Sloga (K)
Naisus 1977
1
5
22.10.2023 14:30
Sloga (K)
1 : 5
Naisus 1977
22.10
14:30
Mekiš
Bali─Źevac
2
1
22.10.2023 14:30
Mekiš
2 : 1
Bali─Źevac
22.10
14:30
Radni─Źki 1924
Taskovi─çi
3
2
22.10.2023 14:30
Radni─Źki 1924
3 : 2
Taskovi─çi
22.10
14:30
Borac
Polet (R)
2
4
22.10.2023 14:30
Borac
2 : 4
Polet (R)
22.10
11:00
Lemind 1953
┼Żelezni─Źar
0
2
22.10.2023 11:00
Lemind 1953
0 : 2
┼Żelezni─Źar
22.10
15:00
Vu─Źje
Mladost
2
3
22.10.2023 15:00
Vu─Źje
2 : 3
Mladost
22.10
15:00
OFK Morava
Bobište
0
5
22.10.2023 15:00
OFK Morava
0 : 5
Bobište
22.10
15:00
Zlo─çudovo
Jedinstvo
5
1
22.10.2023 15:00
Zlo─çudovo
5 : 1
Jedinstvo
22.10
11:00
Donja Lomnica
Milanovo
5
0
22.10.2023 11:00
Donja Lomnica
5 : 0
Milanovo
22.10
15:00
Gradac
─îekmin
0
3
22.10.2023 15:00
Gradac
0 : 3
─îekmin
22.10
15:00
Polet
BSK
4
1
22.10.2023 15:00
Polet
4 : 1
BSK
22.10
15:00
Sloga
Progres
0
0
22.10.2023 15:00
Sloga
0 : 0
Progres
22.10
15:00
Milan Orli─ç
Mladost
0
0
22.10.2023 15:00
Milan Orli─ç
0 : 0
Mladost
22.10
15:00
Radni─Źki
Stojan Lazarac
3
1
22.10.2023 15:00
Radni─Źki
3 : 1
Stojan Lazarac
22.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Duško
0
4
22.10.2023 15:00
Jedinstvo (MZ)
0 : 4
Duško
22.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Vidojevica
1
0
22.10.2023 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 0
Vidojevica
22.10
15:00
Podrinje
Jedinstvo (Z)
1
1
22.10.2023 15:00
Podrinje
1 : 1
Jedinstvo (Z)
22.10
15:00
Mladi Borac
Gu─Źevo 1929
0
3
22.10.2023 15:00
Mladi Borac
0 : 3
Gu─Źevo 1929
22.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
0
2
22.10.2023 15:00
Jedinstvo (Š)
0 : 2
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
22.10
15:00
Antimon
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
1
22.10.2023 15:00
Antimon
1 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
22.10
11:00
Rampa
Gluma─Ź
2
0
22.10.2023 11:00
Rampa
2 : 0
Gluma─Ź
22.10
14:00
Višesava
Gorobilje
4
1
22.10.2023 14:00
Višesava
4 : 1
Gorobilje
22.10
14:00
Je┼żevica
Kotroman
9
1
22.10.2023 14:00
Je┼żevica
9 : 1
Kotroman
22.10
11:00
Prvi partizan
Crnokosa
0
4
22.10.2023 11:00
Prvi partizan
0 : 4
Crnokosa
22.10
14:00
Omladinac
Sloga
1
0
22.10.2023 14:00
Omladinac
1 : 0
Sloga
22.10
14:00
Lazarica
Bakionica
6
0
22.10.2023 14:00
Lazarica
6 : 0
Bakionica
22.10
11:00
Tara
Jasen
3
2
22.10.2023 11:00
Tara
3 : 2
Jasen
22.10
15:00
┼Żelju┼ía
Zadrugar
5
1
22.10.2023 15:00
┼Żelju┼ía
5 : 1
Zadrugar
22.10
15:00
Mladost
Zvezda
3
1
22.10.2023 15:00
Mladost
3 : 1
Zvezda
22.10
15:00
Pobeda
Sloga
7
0
22.10.2023 15:00
Pobeda
7 : 0
Sloga
22.10
15:00
Spartak
Gnjilan
2
0
22.10.2023 15:00
Spartak
2 : 0
Gnjilan
22.10
14:00
Torpedo 1973
OFK Pavlovac
1
3
22.10.2023 14:00
Torpedo 1973
1 : 3
OFK Pavlovac
22.10
14:00
Trnovac
Mladost (S)
3
0
22.10.2023 14:00
Trnovac
3 : 0
Mladost (S)
22.10
14:00
BSK Bujanovac
OFK Alakince
2
0
22.10.2023 14:00
BSK Bujanovac
2 : 0
OFK Alakince
22.10
14:00
Lugina
OFK AS
4
2
22.10.2023 14:00
Lugina
4 : 2
OFK AS
22.10
14:00
─îelik
Radni─Źki 2021
3
0
22.10.2023 14:00
─îelik
3 : 0
Radni─Źki 2021
22.10
14:00
Mladost (B)
Vihor
3
2
22.10.2023 14:00
Mladost (B)
3 : 2
Vihor
22.10
15:00
Jug Bogdan
Re─Źica
5
1
22.10.2023 15:00
Jug Bogdan
5 : 1
Re─Źica
22.10
15:00
Omladinac
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
2
0
22.10.2023 15:00
Omladinac
2 : 0
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
22.10
15:00
Dobri─Ź
Trbunje
8
2
22.10.2023 15:00
Dobri─Ź
8 : 2
Trbunje
22.10
15:00
Borac
Kosovac
1
3
22.10.2023 15:00
Borac
1 : 3
Kosovac
22.10
14:00
Jedinstvo 2017
Mlada krila
7
1
22.10.2023 14:00
Jedinstvo 2017
7 : 1
Mlada krila
22.10
14:00
Stubal
Jovo Kursula
3
2
22.10.2023 14:00
Stubal
3 : 2
Jovo Kursula
22.10
14:00
Gru┼ża
Magnohrom
0
1
22.10.2023 14:00
Gru┼ża
0 : 1
Magnohrom
22.10
14:00
Jedinstvo (G)
Ribnica
2
1
22.10.2023 14:00
Jedinstvo (G)
2 : 1
Ribnica
22.10
14:00
Omladinac
Biljanovac
2
0
22.10.2023 14:00
Omladinac
2 : 0
Biljanovac
22.10
15:00
Borac
Sloga 1934
7
1
22.10.2023 15:00
Borac
7 : 1
Sloga 1934
22.10
15:00
Apolon 4
Šumadinac KG
1
7
22.10.2023 15:00
Apolon 4
1 : 7
Šumadinac KG
22.10
15:00
21. oktobar
─ćava
2
0
22.10.2023 15:00
21. oktobar
2 : 0
─ćava
22.10
15:00
Borba
Bratstvo 1975
2
4
22.10.2023 15:00
Borba
2 : 4
Bratstvo 1975
22.10
15:00
OFK ┼Że┼żelj
Jadran
7
2
22.10.2023 15:00
OFK ┼Że┼żelj
7 : 2
Jadran
22.10
15:00
Karaš (K)
Borac (VS)
2
1
22.10.2023 15:00
Karaš (K)
2 : 1
Borac (VS)
22.10
15:00
Banat (D)
Partizan (U)
1
2
22.10.2023 15:00
Banat (D)
1 : 2
Partizan (U)
22.10
15:00
Omladinac
Banat (VŠ)
4
1
22.10.2023 15:00
Omladinac
4 : 1
Banat (VŠ)
22.10
15:00
Banatul
Polet
6
1
22.10.2023 15:00
Banatul
6 : 1
Polet
22.10
14:30
Ba─Źki Hajduk
Mladost (MB)
3
3
22.10.2023 14:30
Ba─Źki Hajduk
3 : 3
Mladost (MB)
22.10
14:30
Proleter
Naša Zvezda
1
6
22.10.2023 14:30
Proleter
1 : 6
Naša Zvezda
22.10
14:30
Neštin
Borac (V)
10
0
22.10.2023 14:30
Neštin
10 : 0
Borac (V)
22.10
14:30
Krivanj
Ba─Źka (D)
1
1
22.10.2023 14:30
Krivanj
1 : 1
Ba─Źka (D)
22.10
13:00
Donji Kopaonik
OFK Orašje 1960
4
0
22.10.2023 13:00
Donji Kopaonik
4 : 0
OFK Orašje 1960
22.10
13:00
Omladinac
Stari Trstenik
6
0
22.10.2023 13:00
Omladinac
6 : 0
Stari Trstenik
22.10
15:00
Velika Drenova
Jezero 2017
1
3
22.10.2023 15:00
Velika Drenova
1 : 3
Jezero 2017
22.10
13:00
Ribnik
Poljoprivrednik
0
3
22.10.2023 13:00
Ribnik
0 : 3
Poljoprivrednik
22.10
13:00
Mladost (T)
Beli Orlovi
0
1
22.10.2023 13:00
Mladost (T)
0 : 1
Beli Orlovi
22.10
13:00
Garevina
Vinogradar
2
1
22.10.2023 13:00
Garevina
2 : 1
Vinogradar
22.10
13:00
Mladost (DK)
Kamenorezac 76
5
2
22.10.2023 13:00
Mladost (DK)
5 : 2
Kamenorezac 76
22.10
14:30
Polet
Borac
0
4
22.10.2023 14:30
Polet
0 : 4
Borac
22.10
14:30
Polet (S)
Kordun
2
1
22.10.2023 14:30
Polet (S)
2 : 1
Kordun
22.10
14:30
Zadrugar
Aleksa Šantić
1
0
22.10.2023 14:30
Zadrugar
1 : 0
Aleksa Šantić
22.10
14:30
Terekveš
Omladinac
1
3
22.10.2023 14:30
Terekveš
1 : 3
Omladinac
22.10
14:30
Dinamo 1923
Mladost
2
0
22.10.2023 14:30
Dinamo 1923
2 : 0
Mladost
22.10
15:00
Jugoslavija
Voja Ga─Źi─ç
4
0
22.10.2023 15:00
Jugoslavija
4 : 0
Voja Ga─Źi─ç
22.10
15:00
Omladinac
BSK Bavanište
0
1
22.10.2023 15:00
Omladinac
0 : 1
BSK Bavanište
22.10
15:00
Partizan
OFK Mladost
2
1
22.10.2023 15:00
Partizan
2 : 1
OFK Mladost
22.10
15:00
Proleter
Borac
1
1
22.10.2023 15:00
Proleter
1 : 1
Borac
22.10
15:00
Stari Tamiš
Tempo
0
4
22.10.2023 15:00
Stari Tamiš
0 : 4
Tempo
22.10
14:30
Kameni
Car Uroš
3
0
22.10.2023 14:30
Kameni
3 : 0
Car Uroš
22.10
14:30
Ljukovo
Mladost
3
0
22.10.2023 14:30
Ljukovo
3 : 0
Mladost
22.10
14:30
Grani─Źar
─îSK ─îortanovci
1
2
22.10.2023 14:30
Grani─Źar
1 : 2
─îSK ─îortanovci
22.10
14:30
Napredak
Rudar
0
0
22.10.2023 14:30
Napredak
0 : 0
Rudar
22.10
14:30
Hrtkovci
Polet
0
0
22.10.2023 14:30
Hrtkovci
0 : 0
Polet
22.10
14:30
Planinac
Fruškogorac
4
2
22.10.2023 14:30
Planinac
4 : 2
Fruškogorac
22.10
14:30
Hajduk 1932
OFK Bresta─Ź
4
2
22.10.2023 14:30
Hajduk 1932
4 : 2
OFK Bresta─Ź
22.10
15:00
Budu─çnost
Rekreativo
7
0
22.10.2023 15:00
Budu─çnost
7 : 0
Rekreativo
22.10
15:00
Rvati
Borac
0
3
22.10.2023 15:00
Rvati
0 : 3
Borac
22.10
10:00
Duboko
Belo Polje
1
3
22.10.2023 10:00
Duboko
1 : 3
Belo Polje
22.10
15:00
Sloga
OFK Urovci
1
6
22.10.2023 15:00
Sloga
1 : 6
OFK Urovci
22.10
10:00
Jedinstvo
Omladinac
2
0
22.10.2023 10:00
Jedinstvo
2 : 0
Omladinac
22.10
14:30
Mladost (G)
Osaonica
3
4
22.10.2023 14:30
Mladost (G)
3 : 4
Osaonica
22.10
14:30
Omladinac
Mladost (K)
1
5
22.10.2023 14:30
Omladinac
1 : 5
Mladost (K)
22.10
14:30
OFK Dragoševac
Mladi radnik
0
7
22.10.2023 14:30
OFK Dragoševac
0 : 7
Mladi radnik
22.10
14:30
Sloboda
GFK Strelište
2
3
22.10.2023 14:30
Sloboda
2 : 3
GFK Strelište
22.10
14:00
Jedinstvo 2014
Mladost (BB)
2
1
22.10.2023 14:00
Jedinstvo 2014
2 : 1
Mladost (BB)
22.10
14:00
Naftagas
Mladost (L)
0
0
22.10.2023 14:00
Naftagas
0 : 0
Mladost (L)
22.10
14:00
Krajina
Borac
2
2
22.10.2023 14:00
Krajina
2 : 2
Borac
22.10
14:00
Lehel
Potisje
0
2
22.10.2023 14:00
Lehel
0 : 2
Potisje
22.10
14:00
OFK Gradnulica
ASK
14
0
22.10.2023 14:00
OFK Gradnulica
14 : 0
ASK
22.10
14:00
Tamiš
Zadrugar
0
1
22.10.2023 14:00
Tamiš
0 : 1
Zadrugar
22.10
14:00
OFK Klek
KSK Konak 1926
5
3
22.10.2023 14:00
OFK Klek
5 : 3
KSK Konak 1926
22.10
14:30
Šarbane
Kolubara (LP)
1
1
22.10.2023 14:30
Šarbane
1 : 1
Kolubara (LP)
22.10
14:30
OFK Paljuvi
Polet (T)
1
1
22.10.2023 14:30
OFK Paljuvi
1 : 1
Polet (T)
22.10
14:30
Polet (DL)
Trnjaci 2021
0
1
22.10.2023 14:30
Polet (DL)
0 : 1
Trnjaci 2021
22.10
14:30
OFK Stublenica
Joševa
2
3
22.10.2023 14:30
OFK Stublenica
2 : 3
Joševa
22.10
14:30
Tulari
Brezovica
1
0
22.10.2023 14:30
Tulari
1 : 0
Brezovica
22.10
14:30
Sloga (V)
Jedinstvo (M)
0
4
22.10.2023 14:30
Sloga (V)
0 : 4
Jedinstvo (M)
22.10
11:00
Milenko Pavlovi─ç
OFK Povlen
2
1
22.10.2023 11:00
Milenko Pavlovi─ç
2 : 1
OFK Povlen
22.10
11:00
Tešnjar
Jadar 2013
6
1
22.10.2023 11:00
Tešnjar
6 : 1
Jadar 2013
22.10
11:00
Kotešica
Babaji─ç
8
3
22.10.2023 11:00
Kotešica
8 : 3
Babaji─ç
22.10
11:00
Mali korak
Beloševac
4
0
22.10.2023 11:00
Mali korak
4 : 0
Beloševac
22.10
11:00
Popadi─ç
Kolubara 2
0
2
22.10.2023 11:00
Popadi─ç
0 : 2
Kolubara 2
22.10
11:00
Polet
Rajac
2
2
22.10.2023 11:00
Polet
2 : 2
Rajac
22.10
14:30
Rakac Stave
Stari drugari
0
2
22.10.2023 14:30
Rakac Stave
0 : 2
Stari drugari
22.10
14:30
Zemljoradnik 1932
Morava 1932
3
0
22.10.2023 14:30
Zemljoradnik 1932
3 : 0
Morava 1932
22.10
14:30
Kumane
Napredak 1934
3
0
22.10.2023 14:30
Kumane
3 : 0
Napredak 1934
22.10
14:30
Borac (K)
Polet (V)
1
1
22.10.2023 14:30
Borac (K)
1 : 1
Polet (V)
22.10
14:30
Napredak (B)
Stig 1955
6
1
22.10.2023 14:30
Napredak (B)
6 : 1
Stig 1955
22.10
14:30
Beli Orao
Sloga (L)
0
1
22.10.2023 14:30
Beli Orao
0 : 1
Sloga (L)
22.10
14:30
Sloga TOP
Dizel
0
1
22.10.2023 14:30
Sloga TOP
0 : 1
Dizel
22.10
14:30
Mladi Borac
┼Żitkovica 2017
3
0
22.10.2023 14:30
Mladi Borac
3 : 0
┼Żitkovica 2017
22.10
14:30
E─Ĺ┼íeg
Ba─Źka
1
4
22.10.2023 14:30
E─Ĺ┼íeg
1 : 4
Ba─Źka
22.10
14:30
Slavija
Proleter
0
0
22.10.2023 14:30
Slavija
0 : 0
Proleter
22.10
14:30
Rudar (K)
Soko
3
2
22.10.2023 14:30
Rudar (K)
3 : 2
Soko
22.10
14:30
BSK 1924
Crni Vitez 1924
4
1
22.10.2023 14:30
BSK 1924
4 : 1
Crni Vitez 1924
22.10
14:30
Jedinstvo (S)
Borac (V)
3
1
22.10.2023 14:30
Jedinstvo (S)
3 : 1
Borac (V)
22.10
14:30
Polet 1930
Pobeda 1953
2
0
22.10.2023 14:30
Polet 1930
2 : 0
Pobeda 1953
22.10
14:30
Mladost (K)
Rade Milošević
6
2
22.10.2023 14:30
Mladost (K)
6 : 2
Rade Milošević
22.10
14:30
Mlava (ML)
Homoljac
2
0
22.10.2023 14:30
Mlava (ML)
2 : 0
Homoljac
22.10
14:30
Zadrugar 1947
Radni─Źki (K)
1
3
22.10.2023 14:30
Zadrugar 1947
1 : 3
Radni─Źki (K)
22.10
15:00
Hajduk (G)
Slanobarac
4
0
22.10.2023 15:00
Hajduk (G)
4 : 0
Slanobarac
22.10
15:00
Petar Pua─Źa
Obili─ç
5
0
22.10.2023 15:00
Petar Pua─Źa
5 : 0
Obili─ç
22.10
15:00
Dinamo
┼Żelezni─Źar NS
2
1
22.10.2023 15:00
Dinamo
2 : 1
┼Żelezni─Źar NS
22.10
15:00
─îenej
Tatra
1
5
22.10.2023 15:00
─îenej
1 : 5
Tatra
22.10
15:00
Borac (R)
Mileti─ç
2
2
22.10.2023 15:00
Borac (R)
2 : 2
Mileti─ç
22.10
15:00
Titel
Borac (NS)
2
2
22.10.2023 15:00
Titel
2 : 2
Borac (NS)
22.10
15:00
Radni─Źki
Mladi borac
3
0
22.10.2023 15:00
Radni─Źki
3 : 0
Mladi borac
22.10
15:00
Sloboda
Umac
3
3
22.10.2023 15:00
Sloboda
3 : 3
Umac
22.10
15:00
Bratstvo
Moravac (G)
2
0
22.10.2023 15:00
Bratstvo
2 : 0
Moravac (G)
22.10
15:00
Mladost 1976
OFK Brza
7
0
22.10.2023 15:00
Mladost 1976
7 : 0
OFK Brza
22.10
14:30
Omladinac
Javor
1
0
22.10.2023 14:30
Omladinac
1 : 0
Javor
22.10
14:30
Resavski Despoti
Šumadija
0
4
22.10.2023 14:30
Resavski Despoti
0 : 4
Šumadija
22.10
14:30
OFK Batinac
Pomoravlje
1
0
22.10.2023 14:30
OFK Batinac
1 : 0
Pomoravlje
22.10
14:30
15. Avgust 1950
Sin─Ĺeli─ç
1
4
22.10.2023 14:30
15. Avgust 1950
1 : 4
Sin─Ĺeli─ç
22.10
14:30
Dra┼żmirovac
Radni─Źki
5
0
22.10.2023 14:30
Dra┼żmirovac
5 : 0
Radni─Źki
22.10
15:00
Sloboda
Milicionar
1
3
22.10.2023 15:00
Sloboda
1 : 3
Milicionar
22.10
15:00
Budu─çnost 1929
Budu─çnost (PD)
3
2
22.10.2023 15:00
Budu─çnost 1929
3 : 2
Budu─çnost (PD)
22.10
15:00
Zadrugar
Omladinac
1
0
22.10.2023 15:00
Zadrugar
1 : 0
Omladinac
22.10
15:00
Bair
OFK Napredak
7
3
22.10.2023 15:00
Bair
7 : 3
OFK Napredak
22.10
15:00
Petlova─Źa
Mladost
0
3
22.10.2023 15:00
Petlova─Źa
0 : 3
Mladost
22.10
15:00
Majur
Drina
2
0
22.10.2023 15:00
Majur
2 : 0
Drina
22.10
11:00
13. maj
Novi Beograd
0
1
22.10.2023 11:00
13. maj
0 : 1
Novi Beograd
22.10
15:00
Srem
Kelti
2
1
22.10.2023 15:00
Srem
2 : 1
Kelti
22.10
12:00
Blokovi
Šumadinac
2
0
22.10.2023 12:00
Blokovi
2 : 0
Šumadinac
22.10
15:00
Mladost
Stolice
3
0
22.10.2023 15:00
Mladost
3 : 0
Stolice
22.10
15:00
Jadar 1961
Azbukovica
6
4
22.10.2023 15:00
Jadar 1961
6 : 4
Azbukovica
22.10
15:00
Velika Reka
Borac
0
0
22.10.2023 15:00
Velika Reka
0 : 0
Borac
22.10
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Luk
3
2
22.10.2023 15:00
Sin─Ĺeli─ç
3 : 2
Luk
22.10
15:00
Prva Iskra
7. Juli
1
3
22.10.2023 15:00
Prva Iskra
1 : 3
7. Juli
22.10
15:00
Jelav
Studenac
2
0
22.10.2023 15:00
Jelav
2 : 0
Studenac
22.10
11:00
OFK Lug 2020
OFK Crvenka
0
1
22.10.2023 11:00
OFK Lug 2020
0 : 1
OFK Crvenka
22.10
15:00
Bratstvo
Miljakovac
3
0
22.10.2023 15:00
Bratstvo
3 : 0
Miljakovac
22.10
15:00
Palilulac
T6 NIKA Lepušnica
3
1
22.10.2023 15:00
Palilulac
3 : 1
T6 NIKA Lepušnica
22.10
11:00
Omladinac
Resnik
3
3
22.10.2023 11:00
Omladinac
3 : 3
Resnik
22.10
14:30
Podunavac
Pinosava
2
3
22.10.2023 14:30
Podunavac
2 : 3
Pinosava
22.10
14:30
FU Minel 1956
Veliki Borak
5
0
22.10.2023 14:30
FU Minel 1956
5 : 0
Veliki Borak
22.10
14:30
Um─Źari
OFK Bo┼żdarevac
3
4
22.10.2023 14:30
Um─Źari
3 : 4
OFK Bo┼żdarevac
22.10
14:30
Avala 1939
Šiljakovac
4
1
22.10.2023 14:30
Avala 1939
4 : 1
Šiljakovac
22.10
14:30
Vrelo
Bratstvo
3
2
22.10.2023 14:30
Vrelo
3 : 2
Bratstvo
22.10
14:30
Radni─Źki
Brezova
1
0
22.10.2023 14:30
Radni─Źki
1 : 0
Brezova
22.10
14:30
Vo─çar
Jelica
8
1
22.10.2023 14:30
Vo─çar
8 : 1
Jelica
22.10
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Mišar
3
1
22.10.2023 15:00
OFK Letnjikovac 1983
3 : 1
Mišar
22.10
15:00
Bobovik
Radni─Źki (K)
1
4
22.10.2023 15:00
Bobovik
1 : 4
Radni─Źki (K)
22.10
15:00
Polet
Jevremovac
1
3
22.10.2023 15:00
Polet
1 : 3
Jevremovac
22.10
15:00
Dobrava ┼Żabar 2020
Pri─Źinovi─ç
3
1
22.10.2023 15:00
Dobrava ┼Żabar 2020
3 : 1
Pri─Źinovi─ç
22.10
15:00
Korman
Trešnjevka
7
2
22.10.2023 15:00
Korman
7 : 2
Trešnjevka
22.10
14:30
Napredak
Obili─ç 1993
2
1
22.10.2023 14:30
Napredak
2 : 1
Obili─ç 1993
22.10
14:30
Jedinstvo
BSK
2
0
22.10.2023 14:30
Jedinstvo
2 : 0
BSK
22.10
14:30
OFK Zeka Buljubaša
Borac 1925
1
3
22.10.2023 14:30
OFK Zeka Buljubaša
1 : 3
Borac 1925
22.10
14:30
OFK Biki─ç
Borac (R)
3
1
22.10.2023 14:30
OFK Biki─ç
3 : 1
Borac (R)
22.10
14:30
Srem
Trgova─Źki
2
0
22.10.2023 14:30
Srem
2 : 0
Trgova─Źki
22.10
14:30
Sloga 1919
Grani─Źar
3
1
22.10.2023 14:30
Sloga 1919
3 : 1
Grani─Źar
22.10
10:00
Fruška Gora
Zmaj
0
1
22.10.2023 10:00
Fruška Gora
0 : 1
Zmaj
22.10
14:30
─îantavir
Solid
3
0
22.10.2023 14:30
─îantavir
3 : 0
Solid
22.10
14:30
Mala Bosna 2015
Prozivka
4
1
22.10.2023 14:30
Mala Bosna 2015
4 : 1
Prozivka
22.10
14:30
Lokomotiva
Pali─ç
6
2
22.10.2023 14:30
Lokomotiva
6 : 2
Pali─ç
22.10
14:30
Elektrovojvodina
┼Żednik
6
0
22.10.2023 14:30
Elektrovojvodina
6 : 0
┼Żednik
22.10
14:30
Bikovo
Hajduk 1950
1
3
22.10.2023 14:30
Bikovo
1 : 3
Hajduk 1950
22.10
15:00
Ponor SU
Mladost
0
0
22.10.2023 15:00
Ponor SU
0 : 0
Mladost
22.10
11:00
Pade┼ż
Lokomotiva
1
3
22.10.2023 11:00
Pade┼ż
1 : 3
Lokomotiva
22.10
13:30
Bukovac
Beli Orlovi
2
2
22.10.2023 13:30
Bukovac
2 : 2
Beli Orlovi
22.10
13:30
Novi Mladi borac
Cerovac 2013
1
1
22.10.2023 13:30
Novi Mladi borac
1 : 1
Cerovac 2013
22.10
13:30
Selevac 1919
Proleter
2
1
22.10.2023 13:30
Selevac 1919
2 : 1
Proleter
22.10
13:30
Budu─çnost 1948
Ba─Źinac
0
0
22.10.2023 13:30
Budu─çnost 1948
0 : 0
Ba─Źinac
22.10
15:00
Mladost
Radni─Źki 1936
2
3
22.10.2023 15:00
Mladost
2 : 3
Radni─Źki 1936
22.10
15:00
Moravac 1948
Mezgraja
0
4
22.10.2023 15:00
Moravac 1948
0 : 4
Mezgraja
22.10
15:00
OFK Budu─çnost 2020
Vrtište
4
2
22.10.2023 15:00
OFK Budu─çnost 2020
4 : 2
Vrtište
22.10
15:00
Standard 2021
Jasenovik 2018
5
2
22.10.2023 15:00
Standard 2021
5 : 2
Jasenovik 2018
22.10
11:00
Spartak
─îegar 1946
9
1
22.10.2023 11:00
Spartak
9 : 1
─îegar 1946
22.10
11:00
Crvena zvezda
Ratar
5
1
22.10.2023 11:00
Crvena zvezda
5 : 1
Ratar
22.10
11:00
Jedinstvo
OFK Sloga
3
1
22.10.2023 11:00
Jedinstvo
3 : 1
OFK Sloga
22.10
14:30
Kraljevo
Rutevac
1
5
22.10.2023 14:30
Kraljevo
1 : 5
Rutevac
22.10
11:00
Jastrebac 2022
Borac
3
2
22.10.2023 11:00
Jastrebac 2022
3 : 2
Borac