XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
790 utakmica za dan Nedelja, 15 Oktobar 2023


Fudbal

15.10
15:00
Smederevo 1924
OFK Beograd
1
2
15.10.2023 15:00
Smederevo 1924
1 : 2
OFK Beograd
15.10
18:00
Ma─Źva
GFK Dubo─Źica
0
1
15.10.2023 18:00
Ma─Źva
0 : 1
GFK Dubo─Źica
15.10
18:00
Metalac
Jedinstvo (Ub)
0
0
15.10.2023 18:00
Metalac
0 : 0
Jedinstvo (Ub)
15.10
15:00
Budu─çnost (P)
SFS Borac
3
0
15.10.2023 15:00
Budu─çnost (P)
3 : 0
SFS Borac
15.10
19:00
Trayal
OFK Sin─Ĺeli─ç
3
1
15.10.2023 19:00
Trayal
3 : 1
OFK Sin─Ĺeli─ç
15.10
15:00
Vlasina
Dunav
1
1
15.10.2023 15:00
Vlasina
1 : 1
Dunav
15.10
15:00
Timo─Źanin
P─Źinja
3
1
15.10.2023 15:00
Timo─Źanin
3 : 1
P─Źinja
15.10
15:00
Radni─Źki (P)
GFK Jagodina
1
0
15.10.2023 15:00
Radni─Źki (P)
1 : 0
GFK Jagodina
15.10
15:00
Borac (Š)
Omladinac
0
1
15.10.2023 15:00
Borac (Š)
0 : 1
Omladinac
15.10
15:00
Jedinstvo
Torlak
2
1
15.10.2023 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Torlak
15.10
15:00
PKB
Teleoptik
1
3
15.10.2023 15:00
PKB
1 : 3
Teleoptik
15.10
11:00
Radni─Źki
Studentski grad
3
1
15.10.2023 11:00
Radni─Źki
3 : 1
Studentski grad
15.10
14:30
Real
Polet (Lj)
1
0
15.10.2023 14:30
Real
1 : 0
Polet (Lj)
15.10
14:30
Vrelo Sport
FAP
0
1
15.10.2023 14:30
Vrelo Sport
0 : 1
FAP
15.10
10:00
Index
Radni─Źki (NP)
0
5
15.10.2023 10:00
Index
0 : 5
Radni─Źki (NP)
15.10
15:00
Dunav
Cement
4
0
15.10.2023 15:00
Dunav
4 : 0
Cement
15.10
15:00
TSK
Sloboda
1
2
15.10.2023 15:00
TSK
1 : 2
Sloboda
15.10
15:00
Hajduk (D)
Mladost
3
0
15.10.2023 15:00
Hajduk (D)
3 : 0
Mladost
15.10
15:00
Jadran
Jedinstvo
4
0
15.10.2023 15:00
Jadran
4 : 0
Jedinstvo
15.10
15:00
Donji Srem 2015
Slavija
1
0
15.10.2023 15:00
Donji Srem 2015
1 : 0
Slavija
15.10
15:00
Hercegovac
Mladost (T)
2
1
15.10.2023 15:00
Hercegovac
2 : 1
Mladost (T)
15.10
15:00
Hajduk
Preporod
1
3
15.10.2023 15:00
Hajduk
1 : 3
Preporod
15.10
15:00
Radni─Źki 1905
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
2
2
15.10.2023 15:00
Radni─Źki 1905
2 : 2
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
15.10
15:00
Obili─ç
Sloga
2
1
15.10.2023 15:00
Obili─ç
2 : 1
Sloga
15.10
15:00
Mladost (BP)
Ba─Źka 1901
0
1
15.10.2023 15:00
Mladost (BP)
0 : 1
Ba─Źka 1901
15.10
15:00
Vojvodina (BG)
Bajša
1
2
15.10.2023 15:00
Vojvodina (BG)
1 : 2
Bajša
15.10
15:00
Borac
Jedinstvo (BK)
6
2
15.10.2023 15:00
Borac
6 : 2
Jedinstvo (BK)
15.10
15:00
Crvena zvezda
BAK
2
1
15.10.2023 15:00
Crvena zvezda
2 : 1
BAK
15.10
14:30
Napredak
Zastava 1973
3
0
15.10.2023 14:30
Napredak
3 : 0
Zastava 1973
15.10
14:30
Budu─çnost
Gru┼ża
0
1
15.10.2023 14:30
Budu─çnost
0 : 1
Gru┼ża
15.10
14:30
Budu─çnost (A)
Zlatar
2
4
15.10.2023 14:30
Budu─çnost (A)
2 : 4
Zlatar
15.10
14:30
Sloboda (─î)
Sloga (BB)
3
2
15.10.2023 14:30
Sloboda (─î)
3 : 2
Sloga (BB)
15.10
14:30
Savinac 1933
Jedinstvo Putevi
0
4
15.10.2023 14:30
Savinac 1933
0 : 4
Jedinstvo Putevi
15.10
14:30
OFK Ose─Źina
Drina
2
2
15.10.2023 14:30
OFK Ose─Źina
2 : 2
Drina
15.10
14:30
Hajduk Stanko
Cer
2
0
15.10.2023 14:30
Hajduk Stanko
2 : 0
Cer
15.10
14:30
┼Żelezni─Źar
OFK Divci
1
0
15.10.2023 14:30
┼Żelezni─Źar
1 : 0
OFK Divci
15.10
14:30
RSK
Sloboda
5
0
15.10.2023 14:30
RSK
5 : 0
Sloboda
15.10
15:00
Radan
SFK Morava
6
3
15.10.2023 15:00
Radan
6 : 3
SFK Morava
15.10
11:00
Svetlost
OFK Topli─Źanin
0
1
15.10.2023 11:00
Svetlost
0 : 1
OFK Topli─Źanin
15.10
15:00
Gracko
Sloga
1
0
15.10.2023 15:00
Gracko
1 : 0
Sloga
15.10
15:00
SU Dinamo Jug
Jablanica
4
0
15.10.2023 15:00
SU Dinamo Jug
4 : 0
Jablanica
15.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Gra─Źanica
3
0
15.10.2023 15:00
Jedinstvo (GS)
3 : 0
Gra─Źanica
15.10
15:00
Naša krila 1936
Svrljig
1
0
15.10.2023 15:00
Naša krila 1936
1 : 0
Svrljig
15.10
15:00
Pukovac
OFK Niš
3
0
15.10.2023 15:00
Pukovac
3 : 0
OFK Niš
15.10
15:00
Morava
Mladost (M)
0
1
15.10.2023 15:00
Morava
0 : 1
Mladost (M)
15.10
15:00
Jedinstvo
Zemljoradnik
5
1
15.10.2023 15:00
Jedinstvo
5 : 1
Zemljoradnik
15.10
15:00
Orljane
Radni─Źki 2020
3
1
15.10.2023 15:00
Orljane
3 : 1
Radni─Źki 2020
15.10
15:00
Palilulac
OFK Brzi Brod
0
4
15.10.2023 15:00
Palilulac
0 : 4
OFK Brzi Brod
15.10
15:00
Bukovik
Mladost (B)
0
4
15.10.2023 15:00
Bukovik
0 : 4
Mladost (B)
15.10
11:00
Car Konstantin
OFK Napredak 1929
9
1
15.10.2023 11:00
Car Konstantin
9 : 1
OFK Napredak 1929
15.10
15:00
Hajduk Veljko
Bor 1919
1
2
15.10.2023 15:00
Hajduk Veljko
1 : 2
Bor 1919
15.10
15:00
OFK Slatina
OFK Knjaz
6
2
15.10.2023 15:00
OFK Slatina
6 : 2
OFK Knjaz
15.10
15:00
Rajko Miti─ç
Trebi─Ź
5
1
15.10.2023 15:00
Rajko Miti─ç
5 : 1
Trebi─Ź
15.10
15:00
Kušiljevo
Vinogradar
6
0
15.10.2023 15:00
Kušiljevo
6 : 0
Vinogradar
15.10
15:00
Mladost
OFK Lugomir
0
0
15.10.2023 15:00
Mladost
0 : 0
OFK Lugomir
15.10
15:00
┼Żupa
Leva─Ź
2
0
15.10.2023 15:00
┼Żupa
2 : 0
Leva─Ź
15.10
10:00
OFK Mladenovac
Kalu─Ĺerica 1969
6
0
15.10.2023 10:00
OFK Mladenovac
6 : 0
Kalu─Ĺerica 1969
15.10
15:00
Zuce 2019
OFK Budu─çnost
0
2
15.10.2023 15:00
Zuce 2019
0 : 2
OFK Budu─çnost
15.10
10:00
OFK ┼Żarkovo
Hajduk
1
2
15.10.2023 10:00
OFK ┼Żarkovo
1 : 2
Hajduk
15.10
15:00
Umka
KFK Ravna gora Barajevo
2
0
15.10.2023 15:00
Umka
2 : 0
KFK Ravna gora Barajevo
15.10
15:00
Crvena zvezda
Komgrap
4
4
15.10.2023 15:00
Crvena zvezda
4 : 4
Komgrap
15.10
11:00
Milo─Źajac
Koštampolje
1
0
15.10.2023 11:00
Milo─Źajac
1 : 0
Koštampolje
15.10
15:00
Radnik
Kara─Ĺor─Ĺe
4
2
15.10.2023 15:00
Radnik
4 : 2
Kara─Ĺor─Ĺe
15.10
15:00
Ibar
OFK Progorelica
1
2
15.10.2023 15:00
Ibar
1 : 2
OFK Progorelica
15.10
15:00
Borac (V)
Morava (M)
0
0
15.10.2023 15:00
Borac (V)
0 : 0
Morava (M)
15.10
11:00
Proleter
OFK Ras
0
3
15.10.2023 11:00
Proleter
0 : 3
OFK Ras
15.10
15:00
Kulpin
Polet
7
0
15.10.2023 15:00
Kulpin
7 : 0
Polet
15.10
15:00
Lipar
Budu─çnost (P)
2
1
15.10.2023 15:00
Lipar
2 : 1
Budu─çnost (P)
15.10
15:00
BSK
─îSK Pivara
2
0
15.10.2023 15:00
BSK
2 : 0
─îSK Pivara
15.10
15:00
Kolonija
Maršić
2
0
15.10.2023 15:00
Kolonija
2 : 0
Maršić
15.10
15:00
Budu─çnost
Pobeda 1926
3
1
15.10.2023 15:00
Budu─çnost
3 : 1
Pobeda 1926
15.10
15:00
Kori─çani
Sloboda
0
1
15.10.2023 15:00
Kori─çani
0 : 1
Sloboda
15.10
15:30
Ba─Źka (B)
Fruškogorac
0
3
15.10.2023 15:30
Ba─Źka (B)
0 : 3
Fruškogorac
15.10
15:30
OFK Sirig
Jedinstvo
3
1
15.10.2023 15:30
OFK Sirig
3 : 1
Jedinstvo
15.10
15:30
Jugovi─ç
Hajduk
1
0
15.10.2023 15:30
Jugovi─ç
1 : 0
Hajduk
15.10
15:30
Ba─Źka 1923
Crvena zvezda
2
1
15.10.2023 15:30
Ba─Źka 1923
2 : 1
Crvena zvezda
15.10
15:00
Sloga (BNS)
Ševac
2
1
15.10.2023 15:00
Sloga (BNS)
2 : 1
Ševac
15.10
15:00
Unirea
Spartak 1911
1
0
15.10.2023 15:00
Unirea
1 : 0
Spartak 1911
15.10
15:00
Budu─çnost (A)
Radni─Źki (B)
0
3
15.10.2023 15:00
Budu─çnost (A)
0 : 3
Radni─Źki (B)
15.10
15:00
Glogonj
Vulturul
2
1
15.10.2023 15:00
Glogonj
2 : 1
Vulturul
15.10
15:00
Potporanj
Jedinstvo Stevi─ç
0
1
15.10.2023 15:00
Potporanj
0 : 1
Jedinstvo Stevi─ç
15.10
15:00
Dolina
Dolovo
0
2
15.10.2023 15:00
Dolina
0 : 2
Dolovo
15.10
14:30
Radni─Źki 1911
Napredak (BT)
4
0
15.10.2023 14:30
Radni─Źki 1911
4 : 0
Napredak (BT)
15.10
14:30
Banat (─î)
Vojvodina
10
0
15.10.2023 14:30
Banat (─î)
10 : 0
Vojvodina
15.10
14:30
Napredak (─î)
2. Oktobar
5
0
15.10.2023 14:30
Napredak (─î)
5 : 0
2. Oktobar
15.10
14:30
OFK Staji─çevo
Mladost
1
2
15.10.2023 14:30
OFK Staji─çevo
1 : 2
Mladost
15.10
14:30
Polet
Delija
2
0
15.10.2023 14:30
Polet
2 : 0
Delija
15.10
14:30
Bile─çanin
┼ŻFK Banat
4
1
15.10.2023 14:30
Bile─çanin
4 : 1
┼ŻFK Banat
15.10
15:00
─îoka
AFK
6
0
15.10.2023 15:00
─îoka
6 : 0
AFK
15.10
15:00
Jedinstvo
Budu─çnost
0
0
15.10.2023 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Budu─çnost
15.10
15:00
Radni─Źki (I)
Srem
2
2
15.10.2023 15:00
Radni─Źki (I)
2 : 2
Srem
15.10
15:00
Napredak
Partizan
4
2
15.10.2023 15:00
Napredak
4 : 2
Partizan
15.10
15:00
Polet (NK)
Budu─çnost
0
1
15.10.2023 15:00
Polet (NK)
0 : 1
Budu─çnost
15.10
15:00
Šumar
Fruškogorac
7
0
15.10.2023 15:00
Šumar
7 : 0
Fruškogorac
15.10
15:00
Grani─Źar (K)
Hajduk (V)
1
1
15.10.2023 15:00
Grani─Źar (K)
1 : 1
Hajduk (V)
15.10
15:00
Sremac (V)
LSK
2
1
15.10.2023 15:00
Sremac (V)
2 : 1
LSK
15.10
15:00
Sloga (V)
Podrinje
2
1
15.10.2023 15:00
Sloga (V)
2 : 1
Podrinje
15.10
15:00
Rubin
Jastrebac
4
2
15.10.2023 15:00
Rubin
4 : 2
Jastrebac
15.10
15:30
Sloga (L)
Gradina
1
0
15.10.2023 15:30
Sloga (L)
1 : 0
Gradina
15.10
15:00
Dedina
OFK Kopaonik 1931
0
1
15.10.2023 15:00
Dedina
0 : 1
OFK Kopaonik 1931
15.10
15:30
Sloga (D)
Trudbenik
1
2
15.10.2023 15:30
Sloga (D)
1 : 2
Trudbenik
15.10
15:00
Sloga (─ć)
Bošnjane
4
1
15.10.2023 15:00
Sloga (─ć)
4 : 1
Bošnjane
15.10
17:30
Borac
13. April
10
1
15.10.2023 17:30
Borac
10 : 1
13. April
15.10
15:30
─îitluk
Ma─Źkovac
2
1
15.10.2023 15:30
─îitluk
2 : 1
Ma─Źkovac
15.10
15:30
Polet 57
FUD
1
4
15.10.2023 15:30
Polet 57
1 : 4
FUD
15.10
10:00
Šumadija
Vin─Źa
1
0
15.10.2023 10:00
Šumadija
1 : 0
Vin─Źa
15.10
15:00
Šumadinac (S)
Plaskovac
5
2
15.10.2023 15:00
Šumadinac (S)
5 : 2
Plaskovac
15.10
15:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Kopljari
4
0
15.10.2023 15:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
4 : 0
Kopljari
15.10
15:00
┼ŻSK
BSK
6
4
15.10.2023 15:00
┼ŻSK
6 : 4
BSK
15.10
15:00
Mladi rudar
Lokomotiva
1
1
15.10.2023 15:00
Mladi rudar
1 : 1
Lokomotiva
15.10
15:00
Saranovo 1936
Banja
3
1
15.10.2023 15:00
Saranovo 1936
3 : 1
Banja
15.10
15:00
Prvi srpski ustanak
Marjan
1
3
15.10.2023 15:00
Prvi srpski ustanak
1 : 3
Marjan
15.10
15:00
Urovica
Mala Vrbica
0
3
15.10.2023 15:00
Urovica
0 : 3
Mala Vrbica
15.10
15:00
Polet
Nemetali
1
2
15.10.2023 15:00
Polet
1 : 2
Nemetali
15.10
15:00
Radni─Źki
Miloševo
2
1
15.10.2023 15:00
Radni─Źki
2 : 1
Miloševo
15.10
15:00
SFU Rudar 1934
Šarbanovac
6
0
15.10.2023 15:00
SFU Rudar 1934
6 : 0
Šarbanovac
15.10
11:00
Klju─Ź
Krivelj
2
0
15.10.2023 11:00
Klju─Ź
2 : 0
Krivelj
15.10
14:30
Rudar (P)
GFK Tabane
1
4
15.10.2023 14:30
Rudar (P)
1 : 4
GFK Tabane
15.10
14:30
Budu─çnost (─É)
Mladost
4
3
15.10.2023 14:30
Budu─çnost (─É)
4 : 3
Mladost
15.10
14:30
Napredak
Dragocvet
4
1
15.10.2023 14:30
Napredak
4 : 1
Dragocvet
15.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç
Rudar (SR)
2
2
15.10.2023 14:30
Sin─Ĺeli─ç
2 : 2
Rudar (SR)
15.10
14:30
Kolare
Budu─çnost (M)
2
2
15.10.2023 14:30
Kolare
2 : 2
Budu─çnost (M)
15.10
14:30
Donja Mutnica
Vinogradar
4
2
15.10.2023 14:30
Donja Mutnica
4 : 2
Vinogradar
15.10
14:30
Moravac 2015
Borac 1950
3
8
15.10.2023 14:30
Moravac 2015
3 : 8
Borac 1950
15.10
14:30
Morava
Kolonija
1
5
15.10.2023 14:30
Morava
1 : 5
Kolonija
15.10
14:30
Jedinstvo
Partizan
2
2
15.10.2023 14:30
Jedinstvo
2 : 2
Partizan
15.10
14:30
Iskra
Napredak
4
1
15.10.2023 14:30
Iskra
4 : 1
Napredak
15.10
14:30
┼Żabari
Dimitrije Tucovi─ç
5
3
15.10.2023 14:30
┼Żabari
5 : 3
Dimitrije Tucovi─ç
15.10
14:30
ZSK
─îu─Źuge
1
1
15.10.2023 14:30
ZSK
1 : 1
─îu─Źuge
15.10
11:00
Proleter
Toplica
6
2
15.10.2023 11:00
Proleter
6 : 2
Toplica
15.10
14:30
Trli─ç
Junior Novo Naselje
0
2
15.10.2023 14:30
Trli─ç
0 : 2
Junior Novo Naselje
15.10
14:30
Udarnik
Osipaonica
0
0
15.10.2023 14:30
Udarnik
0 : 0
Osipaonica
15.10
14:30
Mladi radnik 1940
SASK
2
0
15.10.2023 14:30
Mladi radnik 1940
2 : 0
SASK
15.10
14:30
Omladinac
Pobeda
1
3
15.10.2023 14:30
Omladinac
1 : 3
Pobeda
15.10
14:30
Sloga (L)
Sloga (M)
2
1
15.10.2023 14:30
Sloga (L)
2 : 1
Sloga (M)
15.10
14:30
Podunavac
Borac 1932
0
4
15.10.2023 14:30
Podunavac
0 : 4
Borac 1932
15.10
14:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Radnik
5
0
15.10.2023 14:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
5 : 0
Radnik
15.10
14:30
Crvena zvezda
Lunjevac
4
0
15.10.2023 14:30
Crvena zvezda
4 : 0
Lunjevac
15.10
14:30
Mladost
Jasenica 2017
0
3
15.10.2023 14:30
Mladost
0 : 3
Jasenica 2017
15.10
14:30
Lugovi
Zadrugar
0
5
15.10.2023 14:30
Lugovi
0 : 5
Zadrugar
15.10
14:30
Prilike
Kej
6
1
15.10.2023 14:30
Prilike
6 : 1
Kej
15.10
14:30
Morava
Ozremica
1
0
15.10.2023 14:30
Morava
1 : 0
Ozremica
15.10
14:30
Jedinstvo (GG)
Sloga
1
2
15.10.2023 14:30
Jedinstvo (GG)
1 : 2
Sloga
15.10
14:30
Devi─çi
Prijevor
0
0
15.10.2023 14:30
Devi─çi
0 : 0
Prijevor
15.10
15:00
Polet (SD)
Vojvoda Milenko
3
0
15.10.2023 15:00
Polet (SD)
3 : 0
Vojvoda Milenko
15.10
15:00
Sloga 1945
Trgova─Źki
0
1
15.10.2023 15:00
Sloga 1945
0 : 1
Trgova─Źki
15.10
15:00
Integral
Batovac
4
0
15.10.2023 15:00
Integral
4 : 0
Batovac
15.10
15:00
Sirakovo
Krilaš
5
1
15.10.2023 15:00
Sirakovo
5 : 1
Krilaš
15.10
15:00
Poštar Zvezdara
Borac
1
5
15.10.2023 15:00
Poštar Zvezdara
1 : 5
Borac
15.10
15:00
Busije
BUSK
3
3
15.10.2023 15:00
Busije
3 : 3
BUSK
15.10
15:00
PKB Kovilovo
Beograd Karaburma
1
1
15.10.2023 15:00
PKB Kovilovo
1 : 1
Beograd Karaburma
15.10
15:00
Dunav
Šećeranac Ada
2
1
15.10.2023 15:00
Dunav
2 : 1
Šećeranac Ada
15.10
15:00
Posavac Tišma
Siti Sport Klub
3
0
15.10.2023 15:00
Posavac Tišma
3 : 0
Siti Sport Klub
15.10
15:00
Srem─Źica
Heroj Polet
4
0
15.10.2023 15:00
Srem─Źica
4 : 0
Heroj Polet
15.10
15:00
OFK Borac
Turbina
3
3
15.10.2023 15:00
OFK Borac
3 : 3
Turbina
15.10
10:00
Radni─Źki
Beljina
0
0
15.10.2023 10:00
Radni─Źki
0 : 0
Beljina
15.10
15:00
Krtinska
Rojkovac
0
1
15.10.2023 15:00
Krtinska
0 : 1
Rojkovac
15.10
15:00
Rušanj
Šumadija
3
2
15.10.2023 15:00
Rušanj
3 : 2
Šumadija
15.10
15:00
Lisovi─ç 1977
Strelac
0
2
15.10.2023 15:00
Lisovi─ç 1977
0 : 2
Strelac
15.10
15:00
OFK Zabre┼żje
Vrani─ç
0
4
15.10.2023 15:00
OFK Zabre┼żje
0 : 4
Vrani─ç
15.10
15:00
OFK Mladost
Velika Krsna
0
1
15.10.2023 15:00
OFK Mladost
0 : 1
Velika Krsna
15.10
14:00
Rabrovac
Šumadija 1962
1
1
15.10.2023 14:00
Rabrovac
1 : 1
Šumadija 1962
15.10
15:00
Vr─Źin
Pudarci
1
0
15.10.2023 15:00
Vr─Źin
1 : 0
Pudarci
15.10
15:00
Malinik
Šljivar
6
1
15.10.2023 15:00
Malinik
6 : 1
Šljivar
15.10
15:00
Omladinac
OFK 019
3
3
15.10.2023 15:00
Omladinac
3 : 3
OFK 019
15.10
15:00
FSU Kraljevica
Radni─Źki 1946
2
0
15.10.2023 15:00
FSU Kraljevica
2 : 0
Radni─Źki 1946
15.10
15:00
Vulkan 1963
Rudar
6
3
15.10.2023 15:00
Vulkan 1963
6 : 3
Rudar
15.10
15:00
Sloga (DT)
Novoselac
0
1
15.10.2023 15:00
Sloga (DT)
0 : 1
Novoselac
15.10
15:00
Sloga 1948
Aluminijum
1
3
15.10.2023 15:00
Sloga 1948
1 : 3
Aluminijum
15.10
11:00
Proleter
OFK Morava 2022
3
1
15.10.2023 11:00
Proleter
3 : 1
OFK Morava 2022
15.10
15:00
Mladost
Omladinac
0
3
15.10.2023 15:00
Mladost
0 : 3
Omladinac
15.10
15:00
Stevan Nešticki
Sloboda
0
1
15.10.2023 15:00
Stevan Nešticki
0 : 1
Sloboda
15.10
15:00
Planinac 1933
Jedinstvo
3
0
15.10.2023 15:00
Planinac 1933
3 : 0
Jedinstvo
15.10
14:30
Arbanasce
Borac
2
4
15.10.2023 14:30
Arbanasce
2 : 4
Borac
15.10
14:30
Taskovi─çi
Mekiš
4
5
15.10.2023 14:30
Taskovi─çi
4 : 5
Mekiš
15.10
14:30
Bali─Źevac
Jastrebac
2
5
15.10.2023 14:30
Bali─Źevac
2 : 5
Jastrebac
15.10
14:30
Rudar 2016
Sloga (K)
6
0
15.10.2023 14:30
Rudar 2016
6 : 0
Sloga (K)
15.10
14:30
Naisus 1977
Toplica
5
3
15.10.2023 14:30
Naisus 1977
5 : 3
Toplica
15.10
14:30
Sloga 1980
Rad 1974
6
2
15.10.2023 14:30
Sloga 1980
6 : 2
Rad 1974
15.10
15:00
Sloga
Budu─çnost
1
3
15.10.2023 15:00
Sloga
1 : 3
Budu─çnost
15.10
15:00
Progres
Polet
4
2
15.10.2023 15:00
Progres
4 : 2
Polet
15.10
15:00
BSK
Gradac
4
1
15.10.2023 15:00
BSK
4 : 1
Gradac
15.10
15:00
─îekmin
Donja Lomnica
1
3
15.10.2023 15:00
─îekmin
1 : 3
Donja Lomnica
15.10
15:00
Milanovo
Zlo─çudovo
4
1
15.10.2023 15:00
Milanovo
4 : 1
Zlo─çudovo
15.10
15:00
Bobište
Vu─Źje
0
3
15.10.2023 15:00
Bobište
0 : 3
Vu─Źje
15.10
15:00
Mladost
Lemind 1953
4
2
15.10.2023 15:00
Mladost
4 : 2
Lemind 1953
15.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Moravac
2
0
15.10.2023 15:00
┼Żelezni─Źar
2 : 0
Moravac
15.10
15:00
Antimon
Milan Orli─ç
0
2
15.10.2023 15:00
Antimon
0 : 2
Milan Orli─ç
15.10
15:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Mladi Borac
10
2
15.10.2023 15:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
10 : 2
Mladi Borac
15.10
15:00
Jedinstvo (Z)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
15.10.2023 15:00
Jedinstvo (Z)
1 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
15.10
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (MZ)
15.10.2023 11:00
Vidojevica
:
Jedinstvo (MZ)
15.10
15:00
Duško
Radni─Źki
1
6
15.10.2023 15:00
Duško
1 : 6
Radni─Źki
15.10
15:00
Stojan Lazarac
Mladost
0
3
15.10.2023 15:00
Stojan Lazarac
0 : 3
Mladost
15.10
15:00
Gluma─Ź
Tara
0
3
15.10.2023 15:00
Gluma─Ź
0 : 3
Tara
15.10
15:00
Jasen
Jedinstvo
3
0
15.10.2023 15:00
Jasen
3 : 0
Jedinstvo
15.10
15:00
Polet
Lazarica
0
1
15.10.2023 15:00
Polet
0 : 1
Lazarica
15.10
11:00
Bakionica
Omladinac
1
4
15.10.2023 11:00
Bakionica
1 : 4
Omladinac
15.10
15:00
Sloga
Prvi partizan
4
0
15.10.2023 15:00
Sloga
4 : 0
Prvi partizan
15.10
15:00
Kotroman
Višesava
1
4
15.10.2023 15:00
Kotroman
1 : 4
Višesava
15.10
15:00
Gorobilje
Rampa
2
3
15.10.2023 15:00
Gorobilje
2 : 3
Rampa
15.10
15:00
Gnjilan
Pobeda
4
0
15.10.2023 15:00
Gnjilan
4 : 0
Pobeda
15.10
15:00
Sloga
Mladost
0
12
15.10.2023 15:00
Sloga
0 : 12
Mladost
15.10
15:00
OFK Pavlovac
Mladost (B)
6
1
15.10.2023 15:00
OFK Pavlovac
6 : 1
Mladost (B)
15.10
15:00
Vihor
─îelik
3
0
15.10.2023 15:00
Vihor
3 : 0
─îelik
15.10
15:00
Lugina
Levosoje
3
1
15.10.2023 15:00
Lugina
3 : 1
Levosoje
15.10
15:00
FSU Ju┼żna pruga
BSK Bujanovac
0
3
15.10.2023 15:00
FSU Ju┼żna pruga
0 : 3
BSK Bujanovac
15.10
15:00
OFK Alakince
Trnovac
2
2
15.10.2023 15:00
OFK Alakince
2 : 2
Trnovac
15.10
15:00
Borac
Jug Bogdan
3
0
15.10.2023 15:00
Borac
3 : 0
Jug Bogdan
15.10
15:00
Kosovac
Dobri─Ź
2
1
15.10.2023 15:00
Kosovac
2 : 1
Dobri─Ź
15.10
15:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Re─Źica
0
2
15.10.2023 15:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
0 : 2
Re─Źica
15.10
19:00
Popovi─çi Vrnjci
Omladinac
2
2
15.10.2023 19:00
Popovi─çi Vrnjci
2 : 2
Omladinac
15.10
11:00
Biljanovac
Jedinstvo (G)
3
1
15.10.2023 11:00
Biljanovac
3 : 1
Jedinstvo (G)
15.10
15:00
Ribnica
Gru┼ża
1
0
15.10.2023 15:00
Ribnica
1 : 0
Gru┼ża
15.10
15:00
Magnohrom
Tavnik
0
3
15.10.2023 15:00
Magnohrom
0 : 3
Tavnik
15.10
15:00
Bogutova─Źka Banja
Stubal
3
1
15.10.2023 15:00
Bogutova─Źka Banja
3 : 1
Stubal
15.10
15:00
Jovo Kursula
Jedinstvo 2017
3
2
15.10.2023 15:00
Jovo Kursula
3 : 2
Jedinstvo 2017
15.10
15:00
Jadran
Borba
1
0
15.10.2023 15:00
Jadran
1 : 0
Borba
15.10
15:00
Seljak
21. oktobar
2
0
15.10.2023 15:00
Seljak
2 : 0
21. oktobar
15.10
15:00
─ćava
Apolon 4
3
1
15.10.2023 15:00
─ćava
3 : 1
Apolon 4
15.10
15:00
Šumadinac KG
Borac
2
0
15.10.2023 15:00
Šumadinac KG
2 : 0
Borac
15.10
15:00
Dunav
Banatul
1
5
15.10.2023 15:00
Dunav
1 : 5
Banatul
15.10
15:00
Polet
Omladinac
2
1
15.10.2023 15:00
Polet
2 : 1
Omladinac
15.10
15:00
Banat (VŠ)
Sloga (M)
5
3
15.10.2023 15:00
Banat (VŠ)
5 : 3
Sloga (M)
15.10
15:00
Ratar
Banat (D)
4
1
15.10.2023 15:00
Ratar
4 : 1
Banat (D)
15.10
15:00
Borac (VS)
Karaš (J)
0
2
15.10.2023 15:00
Borac (VS)
0 : 2
Karaš (J)
15.10
15:00
Ba─Źka (D)
Neštin
3
2
15.10.2023 15:00
Ba─Źka (D)
3 : 2
Neštin
15.10
15:00
Borac (V)
Magli─ç
5
5
15.10.2023 15:00
Borac (V)
5 : 5
Magli─ç
15.10
15:00
OFK Stari Grad
Tvr─Ĺava
7
2
15.10.2023 15:00
OFK Stari Grad
7 : 2
Tvr─Ĺava
15.10
13:00
Kamenorezac 76
Garevina
5
1
15.10.2023 13:00
Kamenorezac 76
5 : 1
Garevina
15.10
13:00
Vinogradar
Mladost (T)
3
0
15.10.2023 13:00
Vinogradar
3 : 0
Mladost (T)
15.10
13:00
Beli Orlovi
Ribnik
3
1
15.10.2023 13:00
Beli Orlovi
3 : 1
Ribnik
15.10
13:00
Jezero 2017
Borac
3
1
15.10.2023 13:00
Jezero 2017
3 : 1
Borac
15.10
15:00
Mladost
Terekveš
2
2
15.10.2023 15:00
Mladost
2 : 2
Terekveš
15.10
15:00
Omladinac
Zadrugar
1
1
15.10.2023 15:00
Omladinac
1 : 1
Zadrugar
15.10
15:00
Aleksa Šantić
OFK Od┼żaci
3
2
15.10.2023 15:00
Aleksa Šantić
3 : 2
OFK Od┼żaci
15.10
15:00
Jedinstvo Lemeš
Polet (S)
0
4
15.10.2023 15:00
Jedinstvo Lemeš
0 : 4
Polet (S)
15.10
15:00
Voja Ga─Źi─ç
Stari Tamiš
3
1
15.10.2023 15:00
Voja Ga─Źi─ç
3 : 1
Stari Tamiš
15.10
15:00
Tempo
Proleter
4
1
15.10.2023 15:00
Tempo
4 : 1
Proleter
15.10
15:00
Borac
Partizan
7
3
15.10.2023 15:00
Borac
7 : 3
Partizan
15.10
15:00
OFK Mladost
Omladinac
1
2
15.10.2023 15:00
OFK Mladost
1 : 2
Omladinac
15.10
15:00
BSK Bavanište
Jugoslavija
3
2
15.10.2023 15:00
BSK Bavanište
3 : 2
Jugoslavija
15.10
15:00
Hajduk 1932
Kameni
4
1
15.10.2023 15:00
Hajduk 1932
4 : 1
Kameni
15.10
15:00
OFK Bresta─Ź
Planinac
4
1
15.10.2023 15:00
OFK Bresta─Ź
4 : 1
Planinac
15.10
15:00
Fruškogorac
Hrtkovci
4
2
15.10.2023 15:00
Fruškogorac
4 : 2
Hrtkovci
15.10
15:00
Polet
Napredak
3
0
15.10.2023 15:00
Polet
3 : 0
Napredak
15.10
15:00
Rudar
Grani─Źar
2
2
15.10.2023 15:00
Rudar
2 : 2
Grani─Źar
15.10
15:00
─îSK ─îortanovci
Ljukovo
1
2
15.10.2023 15:00
─îSK ─îortanovci
1 : 2
Ljukovo
15.10
15:00
Mladost
Car Uroš
4
1
15.10.2023 15:00
Mladost
4 : 1
Car Uroš
15.10
15:00
Omladinac
Munja
1
1
15.10.2023 15:00
Omladinac
1 : 1
Munja
15.10
15:00
OFK Urovci
Duboko
0
5
15.10.2023 15:00
OFK Urovci
0 : 5
Duboko
15.10
14:30
Osaonica
Jedinstvo
4
1
15.10.2023 14:30
Osaonica
4 : 1
Jedinstvo
15.10
14:30
Vinora─Źa
Partizan
0
5
15.10.2023 14:30
Vinora─Źa
0 : 5
Partizan
15.10
14:30
Šumadinac
Sloboda
5
1
15.10.2023 14:30
Šumadinac
5 : 1
Sloboda
15.10
14:30
Šantarovac
Omladinac
2
0
15.10.2023 14:30
Šantarovac
2 : 0
Omladinac
15.10
14:30
OFK Klek
Jedinstvo 2014
5
4
15.10.2023 14:30
OFK Klek
5 : 4
Jedinstvo 2014
15.10
14:30
KSK Konak 1926
Tamiš
1
6
15.10.2023 14:30
KSK Konak 1926
1 : 6
Tamiš
15.10
14:30
Zadrugar
OFK Gradnulica
3
1
15.10.2023 14:30
Zadrugar
3 : 1
OFK Gradnulica
15.10
14:30
ASK
Lehel
0
5
15.10.2023 14:30
ASK
0 : 5
Lehel
15.10
14:30
Potisje
Krajina
6
0
15.10.2023 14:30
Potisje
6 : 0
Krajina
15.10
14:30
Borac
Naftagas
2
2
15.10.2023 14:30
Borac
2 : 2
Naftagas
15.10
14:30
Mladost (L)
Mladost (BB)
1
0
15.10.2023 14:30
Mladost (L)
1 : 0
Mladost (BB)
15.10
14:30
Sloga (V)
Šarbane
3
2
15.10.2023 14:30
Sloga (V)
3 : 2
Šarbane
15.10
14:30
Brezovica
OFK Stublenica
4
2
15.10.2023 14:30
Brezovica
4 : 2
OFK Stublenica
15.10
14:30
Joševa
Polet (DL)
0
1
15.10.2023 14:30
Joševa
0 : 1
Polet (DL)
15.10
11:00
Trnjaci 2021
OFK Paljuvi
0
5
15.10.2023 11:00
Trnjaci 2021
0 : 5
OFK Paljuvi
15.10
14:30
Polet (T)
Kolubara (LP)
2
1
15.10.2023 14:30
Polet (T)
2 : 1
Kolubara (LP)
15.10
11:00
Rakac Stave
Milenko Pavlovi─ç
4
5
15.10.2023 11:00
Rakac Stave
4 : 5
Milenko Pavlovi─ç
15.10
11:00
Stari drugari
Polet
0
3
15.10.2023 11:00
Stari drugari
0 : 3
Polet
15.10
11:00
Kolubara 2
Mali korak
3
2
15.10.2023 11:00
Kolubara 2
3 : 2
Mali korak
15.10
11:00
Beloševac
Kotešica
2
2
15.10.2023 11:00
Beloševac
2 : 2
Kotešica
15.10
11:00
Babaji─ç
Tešnjar
2
3
15.10.2023 11:00
Babaji─ç
2 : 3
Tešnjar
15.10
11:00
Jadar 2013
OFK Povlen
2
0
15.10.2023 11:00
Jadar 2013
2 : 0
OFK Povlen
15.10
15:00
Morava 1932
Mladi Borac
3
5
15.10.2023 15:00
Morava 1932
3 : 5
Mladi Borac
15.10
15:00
Dizel
Beli Orao
2
1
15.10.2023 15:00
Dizel
2 : 1
Beli Orao
15.10
15:00
Sloga (L)
Napredak (B)
2
0
15.10.2023 15:00
Sloga (L)
2 : 0
Napredak (B)
15.10
15:00
Stig 1955
Borac (K)
1
4
15.10.2023 15:00
Stig 1955
1 : 4
Borac (K)
15.10
15:00
Polet (V)
Kumane
4
0
15.10.2023 15:00
Polet (V)
4 : 0
Kumane
15.10
15:00
Napredak 1934
Zemljoradnik 1932
1
3
15.10.2023 15:00
Napredak 1934
1 : 3
Zemljoradnik 1932
15.10
15:00
Proleter
E─Ĺ┼íeg
3
0
15.10.2023 15:00
Proleter
3 : 0
E─Ĺ┼íeg
15.10
15:00
Ba─Źka
Sloboda
1
1
15.10.2023 15:00
Ba─Źka
1 : 1
Sloboda
15.10
15:00
Mladost
Jedinstvo
0
1
15.10.2023 15:00
Mladost
0 : 1
Jedinstvo
15.10
15:00
Soko
Zadrugar 1947
3
1
15.10.2023 15:00
Soko
3 : 1
Zadrugar 1947
15.10
15:00
Homoljac
Mladost (K)
4
1
15.10.2023 15:00
Homoljac
4 : 1
Mladost (K)
15.10
15:00
Rade Milošević
Polet 1930
2
1
15.10.2023 15:00
Rade Milošević
2 : 1
Polet 1930
15.10
15:00
Pobeda 1953
Jedinstvo (S)
2
2
15.10.2023 15:00
Pobeda 1953
2 : 2
Jedinstvo (S)
15.10
15:00
Borac (V)
BSK 1924
1
2
15.10.2023 15:00
Borac (V)
1 : 2
BSK 1924
15.10
15:00
Crni Vitez 1924
Rudar (K)
3
2
15.10.2023 15:00
Crni Vitez 1924
3 : 2
Rudar (K)
15.10
15:30
Mileti─ç
─îenej
4
1
15.10.2023 15:30
Mileti─ç
4 : 1
─îenej
15.10
15:30
Tatra
Sofeks
2
5
15.10.2023 15:30
Tatra
2 : 5
Sofeks
15.10
15:30
┼Żelezni─Źar NS
Petar Pua─Źa
1
3
15.10.2023 15:30
┼Żelezni─Źar NS
1 : 3
Petar Pua─Źa
15.10
15:30
Obili─ç
Hajduk (G)
1
2
15.10.2023 15:30
Obili─ç
1 : 2
Hajduk (G)
15.10
15:30
Slanobarac
Vinogradar
1
3
15.10.2023 15:30
Slanobarac
1 : 3
Vinogradar
15.10
15:00
Mladost 1976
Radni─Źki
0
2
15.10.2023 15:00
Mladost 1976
0 : 2
Radni─Źki
15.10
15:00
OFK Brza
OFK Pomoravlje
1
5
15.10.2023 15:00
OFK Brza
1 : 5
OFK Pomoravlje
15.10
15:00
Šumadija
Moravac Orion
3
2
15.10.2023 15:00
Šumadija
3 : 2
Moravac Orion
15.10
15:00
Veliko Trnjane
Derbi 2016
0
2
15.10.2023 15:00
Veliko Trnjane
0 : 2
Derbi 2016
15.10
15:00
Morava
Bratstvo
1
2
15.10.2023 15:00
Morava
1 : 2
Bratstvo
15.10
15:00
Moravac (G)
Sloboda
0
5
15.10.2023 15:00
Moravac (G)
0 : 5
Sloboda
15.10
15:00
Umac
Mladi borac
4
1
15.10.2023 15:00
Umac
4 : 1
Mladi borac
15.10
14:30
Heroj
Napredak (S)
2
1
15.10.2023 14:30
Heroj
2 : 1
Napredak (S)
15.10
14:30
Istok 63
Dra┼żmirovac
6
0
15.10.2023 14:30
Istok 63
6 : 0
Dra┼żmirovac
15.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç
OFK Batinac
1
1
15.10.2023 14:30
Sin─Ĺeli─ç
1 : 1
OFK Batinac
15.10
14:30
Pomoravlje
Resavski Despoti
3
0
15.10.2023 14:30
Pomoravlje
3 : 0
Resavski Despoti
15.10
14:30
Šumadija
Omladinac
2
1
15.10.2023 14:30
Šumadija
2 : 1
Omladinac
15.10
15:00
Drina
Petlova─Źa
1
3
15.10.2023 15:00
Drina
1 : 3
Petlova─Źa
15.10
15:00
Mladost
Bair
4
0
15.10.2023 15:00
Mladost
4 : 0
Bair
15.10
15:00
OFK Napredak
Zadrugar
2
0
15.10.2023 15:00
OFK Napredak
2 : 0
Zadrugar
15.10
15:00
Omladinac
Budu─çnost 1929
2
1
15.10.2023 15:00
Omladinac
2 : 1
Budu─çnost 1929
15.10
15:00
Budu─çnost (PD)
POFK Metaloplastika 2006
6
0
15.10.2023 15:00
Budu─çnost (PD)
6 : 0
POFK Metaloplastika 2006
15.10
15:00
Sloga
Sloboda
2
3
15.10.2023 15:00
Sloga
2 : 3
Sloboda
15.10
15:00
Novi Beograd
┼Żeleznik 1930
5
0
15.10.2023 15:00
Novi Beograd
5 : 0
┼Żeleznik 1930
15.10
15:00
Šumadinac
Zmaj Novi grad
1
1
15.10.2023 15:00
Šumadinac
1 : 1
Zmaj Novi grad
15.10
15:00
BSK 1925
Srem
1
1
15.10.2023 15:00
BSK 1925
1 : 1
Srem
15.10
15:00
Velika Moštanica
Rekreativo 011
4
0
15.10.2023 15:00
Velika Moštanica
4 : 0
Rekreativo 011
15.10
15:00
Borac 1923
13. maj
2
0
15.10.2023 15:00
Borac 1923
2 : 0
13. maj
15.10
15:00
Stolice
Jelav
1
1
15.10.2023 15:00
Stolice
1 : 1
Jelav
15.10
15:00
Studenac
Prva Iskra
1
1
15.10.2023 15:00
Studenac
1 : 1
Prva Iskra
15.10
15:00
7. Juli
Sin─Ĺeli─ç
2
3
15.10.2023 15:00
7. Juli
2 : 3
Sin─Ĺeli─ç
15.10
15:00
Sloga
Jadar 1961
2
2
15.10.2023 15:00
Sloga
2 : 2
Jadar 1961
15.10
15:00
Azbukovica
Mladost
2
6
15.10.2023 15:00
Azbukovica
2 : 6
Mladost
15.10
15:00
OFK Crvenka
Rakovica
1
7
15.10.2023 15:00
OFK Crvenka
1 : 7
Rakovica
15.10
10:00
Dedinje
Omladinac
4
0
15.10.2023 10:00
Dedinje
4 : 0
Omladinac
15.10
15:00
Resnik
Palilulac
1
3
15.10.2023 15:00
Resnik
1 : 3
Palilulac
15.10
15:00
T6 NIKA Lepušnica
Bratstvo
4
0
15.10.2023 15:00
T6 NIKA Lepušnica
4 : 0
Bratstvo
15.10
11:00
Pinosava
Avala 1939
1
4
15.10.2023 11:00
Pinosava
1 : 4
Avala 1939
15.10
11:00
Šiljakovac
Um─Źari
8
1
15.10.2023 11:00
Šiljakovac
8 : 1
Um─Źari
15.10
15:00
OFK Bo┼żdarevac
FU Minel 1956
0
3
15.10.2023 15:00
OFK Bo┼żdarevac
0 : 3
FU Minel 1956
15.10
15:00
Veliki Borak
Podunavac
0
1
15.10.2023 15:00
Veliki Borak
0 : 1
Podunavac
15.10
15:00
Vo─çar
Vrelo
3
0
15.10.2023 15:00
Vo─çar
3 : 0
Vrelo
15.10
15:00
Gorušica
Radni─Źki
5
2
15.10.2023 15:00
Gorušica
5 : 2
Radni─Źki
15.10
11:00
Brezova
Bratstvo
2
2
15.10.2023 11:00
Brezova
2 : 2
Bratstvo
15.10
15:00
Mišar
Korman
2
3
15.10.2023 15:00
Mišar
2 : 3
Korman
15.10
15:00
Trešnjevka
Dobrava ┼Żabar 2020
2
2
15.10.2023 15:00
Trešnjevka
2 : 2
Dobrava ┼Żabar 2020
15.10
15:00
Pri─Źinovi─ç
Šipurske Livade
1
0
15.10.2023 15:00
Pri─Źinovi─ç
1 : 0
Šipurske Livade
15.10
15:00
Sloga (K)
Polet
4
1
15.10.2023 15:00
Sloga (K)
4 : 1
Polet
15.10
15:00
Radni─Źki (K)
Mladost (PP)
3
2
15.10.2023 15:00
Radni─Źki (K)
3 : 2
Mladost (PP)
15.10
15:00
Rankovac
OFK Letnjikovac 1983
1
0
15.10.2023 15:00
Rankovac
1 : 0
OFK Letnjikovac 1983
15.10
10:00
Fruška Gora
Napredak
2
2
15.10.2023 10:00
Fruška Gora
2 : 2
Napredak
15.10
15:00
Zmaj
Sloga 1919
0
0
15.10.2023 15:00
Zmaj
0 : 0
Sloga 1919
15.10
15:00
Grani─Źar
Srem
1
0
15.10.2023 15:00
Grani─Źar
1 : 0
Srem
15.10
15:00
Trgova─Źki
OFK Biki─ç
0
0
15.10.2023 15:00
Trgova─Źki
0 : 0
OFK Biki─ç
15.10
15:00
Borac (R)
OFK Zeka Buljubaša
2
4
15.10.2023 15:00
Borac (R)
2 : 4
OFK Zeka Buljubaša
15.10
15:00
Borac 1925
Jedinstvo
6
0
15.10.2023 15:00
Borac 1925
6 : 0
Jedinstvo
15.10
15:00
BSK
Obili─ç 1993
2
0
15.10.2023 15:00
BSK
2 : 0
Obili─ç 1993
15.10
15:00
Hajduk 1950
Elektrovojvodina
3
2
15.10.2023 15:00
Hajduk 1950
3 : 2
Elektrovojvodina
15.10
15:00
┼Żednik
Lokomotiva
0
2
15.10.2023 15:00