XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
596 utakmica za dan Subota, 14 Oktobar 2023


Fudbal

14.10
15:00
In─Ĺija Toyo Tires
Kolubara
0
2
14.10.2023 15:00
In─Ĺija Toyo Tires
0 : 2
Kolubara
14.10
15:00
GFK Sloboda
Radni─Źki (NB)
3
1
14.10.2023 15:00
GFK Sloboda
3 : 1
Radni─Źki (NB)
14.10
15:00
Meševo
─Éerdap
4
1
14.10.2023 15:00
Meševo
4 : 1
─Éerdap
14.10
15:00
Jedinstvo 1936
Radni─Źki (S)
3
2
14.10.2023 15:00
Jedinstvo 1936
3 : 2
Radni─Źki (S)
14.10
15:00
Jedinstvo (P)
┼Żitora─Ĺa
4
1
14.10.2023 15:00
Jedinstvo (P)
4 : 1
┼Żitora─Ĺa
14.10
15:00
Be─Źej 1918
┼Żelezni─Źar (I)
0
4
14.10.2023 15:00
Be─Źej 1918
0 : 4
┼Żelezni─Źar (I)
14.10
15:00
Jedinstvo (SP)
1. Maj Ruma
4
1
14.10.2023 15:00
Jedinstvo (SP)
4 : 1
1. Maj Ruma
14.10
15:00
Hajduk 1912
Radni─Źki (Z)
2
2
14.10.2023 15:00
Hajduk 1912
2 : 2
Radni─Źki (Z)
14.10
15:00
Naftagas
OFK Ba─Źka
2
3
14.10.2023 15:00
Naftagas
2 : 3
OFK Ba─Źka
14.10
15:00
GFK Sloven
Tisa
1
0
14.10.2023 15:00
GFK Sloven
1 : 0
Tisa
14.10
15:00
OFK Kikinda
Kabel
1
1
14.10.2023 15:00
OFK Kikinda
1 : 1
Kabel
14.10
15:00
Podunavac
Dinamo 1945
1
1
14.10.2023 15:00
Podunavac
1 : 1
Dinamo 1945
14.10
15:00
Budu─çnost
Zvezdara
1
3
14.10.2023 15:00
Budu─çnost
1 : 3
Zvezdara
14.10
11:00
Prva iskra
Rad
1
1
14.10.2023 11:00
Prva iskra
1 : 1
Rad
14.10
15:00
Zemun
Sin─Ĺeli─ç
2
1
14.10.2023 15:00
Zemun
2 : 1
Sin─Ĺeli─ç
14.10
14:30
Loznica
Jošanica
5
1
14.10.2023 14:30
Loznica
5 : 1
Jošanica
14.10
14:30
Tutin
Zlatibor
0
1
14.10.2023 14:30
Tutin
0 : 1
Zlatibor
14.10
14:30
Borac 1926
Budućnost Krušik 2014
0
0
14.10.2023 14:30
Borac 1926
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
14.10
14:30
Omladinac (Z)
Mladi radnik 1926
1
0
14.10.2023 14:30
Omladinac (Z)
1 : 0
Mladi radnik 1926
14.10
14:30
Takovo
Sloga (P)
0
2
14.10.2023 14:30
Takovo
0 : 2
Sloga (P)
14.10
14:30
Sloga 33
OFK Mihajlovac
0
0
14.10.2023 14:30
Sloga 33
0 : 0
OFK Mihajlovac
14.10
15:00
Sloga
Veternik
1
0
14.10.2023 15:00
Sloga
1 : 0
Veternik
14.10
15:00
Radni─Źki (┼á)
Hajduk (B)
5
2
14.10.2023 15:00
Radni─Źki (┼á)
5 : 2
Hajduk (B)
14.10
15:00
Ravangrad 2018
─Éur─Ĺin
2
0
14.10.2023 15:00
Ravangrad 2018
2 : 0
─Éur─Ĺin
14.10
15:00
OFK Mladost APA
OFK Vrbas
1
1
14.10.2023 15:00
OFK Mladost APA
1 : 1
OFK Vrbas
14.10
15:00
Sloboda
Rusanda
2
1
14.10.2023 15:00
Sloboda
2 : 1
Rusanda
14.10
15:00
Begej
Vojvodina 1928
0
1
14.10.2023 15:00
Begej
0 : 1
Vojvodina 1928
14.10
15:00
Radni─Źki (K)
Polet
1
2
14.10.2023 15:00
Radni─Źki (K)
1 : 2
Polet
14.10
15:00
OFK Proleter
Mladost
1
5
14.10.2023 15:00
OFK Proleter
1 : 5
Mladost
14.10
15:00
Jedinstvo (V)
Kozara
3
2
14.10.2023 15:00
Jedinstvo (V)
3 : 2
Kozara
14.10
15:00
Budu─çnost
┼ŻAK
1
0
14.10.2023 15:00
Budu─çnost
1 : 0
┼ŻAK
14.10
14:30
Sloga
Trep─Źa
4
2
14.10.2023 14:30
Sloga
4 : 2
Trep─Źa
14.10
14:30
Šumadija 1903
Polet
7
0
14.10.2023 14:30
Šumadija 1903
7 : 0
Polet
14.10
14:30
Mokra Gora
Go─Ź
0
0
14.10.2023 14:30
Mokra Gora
0 : 0
Go─Ź
14.10
14:30
Sevojno
Polimlje
1
1
14.10.2023 14:30
Sevojno
1 : 1
Polimlje
14.10
14:30
Ov─Źar
Polet (T)
1
3
14.10.2023 14:30
Ov─Źar
1 : 3
Polet (T)
14.10
14:30
Ribnica
Ma─Źva 1929
4
3
14.10.2023 14:30
Ribnica
4 : 3
Ma─Źva 1929
14.10
14:30
Lipolist
Borac (L)
2
1
14.10.2023 14:30
Lipolist
2 : 1
Borac (L)
14.10
14:30
Radni─Źki (V)
Ra─Ĺevac
2
0
14.10.2023 14:30
Radni─Źki (V)
2 : 0
Ra─Ĺevac
14.10
14:30
Šumadinac 1913
Obili─ç
2
0
14.10.2023 14:30
Šumadinac 1913
2 : 0
Obili─ç
14.10
14:30
Morava
Šumadija (A)
3
0
14.10.2023 14:30
Morava
3 : 0
Šumadija (A)
14.10
14:30
Sloga 1924
─Éerdap
2
2
14.10.2023 14:30
Sloga 1924
2 : 2
─Éerdap
14.10
14:30
VGSK
Omladinac (Š)
0
1
14.10.2023 14:30
VGSK
0 : 1
Omladinac (Š)
14.10
14:30
OFK Napredak
Kara─Ĺor─Ĺe
4
0
14.10.2023 14:30
OFK Napredak
4 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
14.10
15:00
Pusta Reka
Jastrebac
2
0
14.10.2023 15:00
Pusta Reka
2 : 0
Jastrebac
14.10
15:00
Mladost 1959
Jedinstvo (B)
0
3
14.10.2023 15:00
Mladost 1959
0 : 3
Jedinstvo (B)
14.10
15:00
Nebeski Andjeli
Planta┼ża
0
2
14.10.2023 15:00
Nebeski Andjeli
0 : 2
Planta┼ża
14.10
15:00
Balkanski
Brodoremont
7
0
14.10.2023 15:00
Balkanski
7 : 0
Brodoremont
14.10
15:00
Rtanj
Lu┼żnica
1
1
14.10.2023 15:00
Rtanj
1 : 1
Lu┼żnica
14.10
15:00
OFK Zlot
Branik
2
2
14.10.2023 15:00
OFK Zlot
2 : 2
Branik
14.10
15:00
Timok 1919
Tanasko Raji─ç
3
0
14.10.2023 15:00
Timok 1919
3 : 0
Tanasko Raji─ç
14.10
15:00
Sloga
Orlovi
4
2
14.10.2023 15:00
Sloga
4 : 2
Orlovi
14.10
15:00
Temni─ç 1924
Juhor
4
1
14.10.2023 15:00
Temni─ç 1924
4 : 1
Juhor
14.10
15:00
Mladi borac
Rembas
1
1
14.10.2023 15:00
Mladi borac
1 : 1
Rembas
14.10
15:00
Trstenik PPT
Blagotin
2
0
14.10.2023 15:00
Trstenik PPT
2 : 0
Blagotin
14.10
13:30
BSK 1926
Balkan Mirijevo
3
1
14.10.2023 13:30
BSK 1926
3 : 1
Balkan Mirijevo
14.10
15:00
Napredak
Bole─Ź
3
1
14.10.2023 15:00
Napredak
3 : 1
Bole─Ź
14.10
15:00
Šušnjar 1977
BSK Bor─Źa
3
0
14.10.2023 15:00
Šušnjar 1977
3 : 0
BSK Bor─Źa
14.10
15:00
Rudar
Zvezda
4
0
14.10.2023 15:00
Rudar
4 : 0
Zvezda
14.10
15:00
┼ŻAK
Budu─çnost (G)
0
4
14.10.2023 15:00
┼ŻAK
0 : 4
Budu─çnost (G)
14.10
15:00
Radni─Źki 1918
Kula
3
1
14.10.2023 15:00
Radni─Źki 1918
3 : 1
Kula
14.10
15:00
Krila Krajine
Borac 46
0
0
14.10.2023 15:00
Krila Krajine
0 : 0
Borac 46
14.10
15:00
Soko
Rusin
1
1
14.10.2023 15:00
Soko
1 : 1
Rusin
14.10
15:00
Crvenka
Budu─çnost (M)
1
4
14.10.2023 15:00
Crvenka
1 : 4
Budu─çnost (M)
14.10
15:00
Mladost
Kutlovo
6
0
14.10.2023 15:00
Mladost
6 : 0
Kutlovo
14.10
15:00
Stanovo 1941
Jedinstvo
3
3
14.10.2023 15:00
Stanovo 1941
3 : 3
Jedinstvo
14.10
15:00
Hajduk Jovanovac
Divostin
1
2
14.10.2023 15:00
Hajduk Jovanovac
1 : 2
Divostin
14.10
15:30
OFK Futog
Omladinac
3
0
14.10.2023 15:30
OFK Futog
3 : 0
Omladinac
14.10
15:30
Petrovaradin
Šajkaš 1908
0
4
14.10.2023 15:30
Petrovaradin
0 : 4
Šajkaš 1908
14.10
15:30
Proleter 1951
Fruškogorski partizan
1
4
14.10.2023 15:30
Proleter 1951
1 : 4
Fruškogorski partizan
14.10
15:00
Crvena zvezda
Budu─çnost (BB)
5
2
14.10.2023 15:00
Crvena zvezda
5 : 2
Budu─çnost (BB)
14.10
15:00
Sloga (P)
Hajdu─Źica
1
3
14.10.2023 15:00
Sloga (P)
1 : 3
Hajdu─Źica
14.10
14:30
Jedinstvo
Crvena zvezda
2
0
14.10.2023 14:30
Jedinstvo
2 : 0
Crvena zvezda
14.10
15:00
Jadran
Sutjeska
2
0
14.10.2023 15:00
Jadran
2 : 0
Sutjeska
14.10
15:00
Proleter
Udarnik Višnjevac
4
2
14.10.2023 15:00
Proleter
4 : 2
Udarnik Višnjevac
14.10
15:00
Srbobran
Napredak
1
0
14.10.2023 15:00
Srbobran
1 : 0
Napredak
14.10
15:00
Vinogradar
Tavankut
1
2
14.10.2023 15:00
Vinogradar
1 : 2
Tavankut
14.10
15:00
Senta
Njegoš
6
1
14.10.2023 15:00
Senta
6 : 1
Njegoš
14.10
15:00
Tomislavci
Iskra
0
2
14.10.2023 15:00
Tomislavci
0 : 2
Iskra
14.10
15:00
Sremac (D)
Krušedol
2
0
14.10.2023 15:00
Sremac (D)
2 : 0
Krušedol
14.10
15:00
Gornji Stepoš
Parunovac
3
0
14.10.2023 15:00
Gornji Stepoš
3 : 0
Parunovac
14.10
20:00
Trnava
Omladinac
2
0
14.10.2023 20:00
Trnava
2 : 0
Omladinac
14.10
15:00
Polom
Brestovac
4
0
14.10.2023 15:00
Polom
4 : 0
Brestovac
14.10
15:00
Sloga
Pore─Ź
5
1
14.10.2023 15:00
Sloga
5 : 1
Pore─Ź
14.10
15:00
Rudna Glava
Blizna
0
2
14.10.2023 15:00
Rudna Glava
0 : 2
Blizna
14.10
14:30
Zadrugar
OFK Br─Ĺanac
1
1
14.10.2023 14:30
Zadrugar
1 : 1
OFK Br─Ĺanac
14.10
14:30
Radnik
OFK Jabu─Źje
2
0
14.10.2023 14:30
Radnik
2 : 0
OFK Jabu─Źje
14.10
14:30
Slatina
Jedinstvo (P)
4
2
14.10.2023 14:30
Slatina
4 : 2
Jedinstvo (P)
14.10
14:30
Ozrem PMH
Rudar
5
2
14.10.2023 14:30
Ozrem PMH
5 : 2
Rudar
14.10
14:30
Spartak 1976
Mladost
3
0
14.10.2023 14:30
Spartak 1976
3 : 0
Mladost
14.10
15:00
Zvi┼żd
BSK 1931
2
1
14.10.2023 15:00
Zvi┼żd
2 : 1
BSK 1931
14.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Napredak (S)
3
1
14.10.2023 15:00
┼Żelezni─Źar
3 : 1
Napredak (S)
14.10
15:00
Rudar Kostolac
Jasenovac
8
0
14.10.2023 15:00
Rudar Kostolac
8 : 0
Jasenovac
14.10
15:00
Lokomotiva
Be┼żanija
1
3
14.10.2023 15:00
Lokomotiva
1 : 3
Be┼żanija
14.10
15:00
Vin─Źa
Omladinac
12
0
14.10.2023 15:00
Vin─Źa
12 : 0
Omladinac
14.10
15:00
Zaklopa─Źa
Dunavac
0
1
14.10.2023 15:00
Zaklopa─Źa
0 : 1
Dunavac
14.10
15:00
Rudar Vrška Čuka
Hajduk
3
2
14.10.2023 15:00
Rudar Vrška Čuka
3 : 2
Hajduk
14.10
15:00
Grani─Źar
BSK
5
0
14.10.2023 15:00
Grani─Źar
5 : 0
BSK
14.10
15:00
Osni─ç
Rudar (P)
3
0
14.10.2023 15:00
Osni─ç
3 : 0
Rudar (P)
14.10
15:00
Kosovo
Rgotina
2
3
14.10.2023 15:00
Kosovo
2 : 3
Rgotina
14.10
14:30
Moravac
Polet (V)
2
2
14.10.2023 14:30
Moravac
2 : 2
Polet (V)
14.10
15:00
Jedinstvo
OFK Morava
3
0
14.10.2023 15:00
Jedinstvo
3 : 0
OFK Morava
14.10
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Jedinstvo (Š)
3
0
14.10.2023 15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
3 : 0
Jedinstvo (Š)
14.10
15:00
Gu─Źevo 1929
Podrinje
1
1
14.10.2023 15:00
Gu─Źevo 1929
1 : 1
Podrinje
14.10
15:00
Crnokosa
Je┼żevica
1
1
14.10.2023 15:00
Crnokosa
1 : 1
Je┼żevica
14.10
15:00
Zvezda
┼Żelju┼ía
4
3
14.10.2023 15:00
Zvezda
4 : 3
┼Żelju┼ía
14.10
15:00
Zadrugar
Sloboda
0
0
14.10.2023 15:00
Zadrugar
0 : 0
Sloboda
14.10
15:00
Radni─Źki 2021
OFK AS
3
0
14.10.2023 15:00
Radni─Źki 2021
3 : 0
OFK AS
14.10
15:00
Mladost (S)
Torpedo 1973
0
6
14.10.2023 15:00
Mladost (S)
0 : 6
Torpedo 1973
14.10
15:00
Trbunje
Omladinac
1
1
14.10.2023 15:00
Trbunje
1 : 1
Omladinac
14.10
15:00
Sloga 1934
OFK ┼Że┼żelj
3
3
14.10.2023 15:00
Sloga 1934
3 : 3
OFK ┼Że┼żelj
14.10
15:00
Bratstvo 1975
Slavija
2
0
14.10.2023 15:00
Bratstvo 1975
2 : 0
Slavija
14.10
15:00
Partizan (U)
Karaš (K)
2
2
14.10.2023 15:00
Partizan (U)
2 : 2
Karaš (K)
14.10
15:00
Vojvodina
Proleter
8
1
14.10.2023 15:00
Vojvodina
8 : 1
Proleter
14.10
15:00
Naša Zvezda
Slavija (P)
5
2
14.10.2023 15:00
Naša Zvezda
5 : 2
Slavija (P)
14.10
15:00
OFK Orašje 1960
Mladost (DK)
3
1
14.10.2023 15:00
OFK Orašje 1960
3 : 1
Mladost (DK)
14.10
15:00
Poljoprivrednik
Velika Drenova
2
0
14.10.2023 15:00
Poljoprivrednik
2 : 0
Velika Drenova
14.10
16:30
Mladost 1977
Omladinac
5
0
14.10.2023 16:30
Mladost 1977
5 : 0
Omladinac
14.10
15:00
Stari Trstenik
Donji Kopaonik
3
0
14.10.2023 15:00
Stari Trstenik
3 : 0
Donji Kopaonik
14.10
15:00
Kordun
Polet
6
1
14.10.2023 15:00
Kordun
6 : 1
Polet
14.10
15:00
Borac
Radni─Źki
0
6
14.10.2023 15:00
Borac
0 : 6
Radni─Źki
14.10
15:00
Rekreativo
Jedinstvo
1
5
14.10.2023 15:00
Rekreativo
1 : 5
Jedinstvo
14.10
15:00
Posavina
Sloga
8
0
14.10.2023 15:00
Posavina
8 : 0
Sloga
14.10
15:00
Belo Polje
Rvati
3
0
14.10.2023 15:00
Belo Polje
3 : 0
Rvati
14.10
15:00
Polet
Budu─çnost
0
7
14.10.2023 15:00
Polet
0 : 7
Budu─çnost
14.10
14:30
GFK Strelište
OFK Dragoševac
6
0
14.10.2023 14:30
GFK Strelište
6 : 0
OFK Dragoševac
14.10
14:30
Mladi radnik
Ursule
4
2
14.10.2023 14:30
Mladi radnik
4 : 2
Ursule
14.10
14:30
Mladost (K)
Mladost (G)
4
1
14.10.2023 14:30
Mladost (K)
4 : 1
Mladost (G)
14.10
14:30
Crvena Jabuka
Tulari
0
1
14.10.2023 14:30
Crvena Jabuka
0 : 1
Tulari
14.10
14:30
Rajac
Popadi─ç
1
1
14.10.2023 14:30
Rajac
1 : 1
Popadi─ç
14.10
15:00
┼Żitkovica 2017
Sloga TOP
2
1
14.10.2023 15:00
┼Żitkovica 2017
2 : 1
Sloga TOP
14.10
15:00
Radni─Źki (K)
Mlava (ML)
3
2
14.10.2023 15:00
Radni─Źki (K)
3 : 2
Mlava (ML)
14.10
15:30
Borac (NS)
Borac (R)
3
1
14.10.2023 15:30
Borac (NS)
3 : 1
Borac (R)
14.10
15:30
Stra┼żilovo
Dinamo
3
1
14.10.2023 15:30
Stra┼żilovo
3 : 1
Dinamo
14.10
14:30
Javor
Beljanica
2
1
14.10.2023 14:30
Javor
2 : 1
Beljanica
14.10
14:30
Radni─Źki
15. Avgust 1950
3
1
14.10.2023 14:30
Radni─Źki
3 : 1
15. Avgust 1950
14.10
15:00
Milicionar
Majur
2
1
14.10.2023 15:00
Milicionar
2 : 1
Majur
14.10
10:00
Milutinac
Blokovi
1
1
14.10.2023 10:00
Milutinac
1 : 1
Blokovi
14.10
16:00
Kelti
Sin─Ĺeli─ç 2012
3
4
14.10.2023 16:00
Kelti
3 : 4
Sin─Ĺeli─ç 2012
14.10
15:00
Luk
Velika Reka
1
0
14.10.2023 15:00
Luk
1 : 0
Velika Reka
14.10
15:00
Borac
Rudar
4
2
14.10.2023 15:00
Borac
4 : 2
Rudar
14.10
13:00
Miljakovac
OFK Lug 2020
3
0
14.10.2023 13:00
Miljakovac
3 : 0
OFK Lug 2020
14.10
15:00
Draga─Źevo
Bjelica
3
1
14.10.2023 15:00
Draga─Źevo
3 : 1
Bjelica
14.10
15:00
Jevremovac
Bobovik
3
1
14.10.2023 15:00
Jevremovac
3 : 1
Bobovik
14.10
15:00
Mladost
Budu─çnost
4
0
14.10.2023 15:00
Mladost
4 : 0
Budu─çnost
14.10
15:00
Nišavac
Napredak
5
1
14.10.2023 15:00
Nišavac
5 : 1
Napredak
14.10
14:30
Proleter
Glavaš
4
1
14.10.2023 14:30
Proleter
4 : 1
Glavaš
14.10
14:30
Cerovac 2013
Bukovac
1
1
14.10.2023 14:30
Cerovac 2013
1 : 1
Bukovac
14.10
14:30
Mladost 1955
Kraljevo
7
1
14.10.2023 14:30
Mladost 1955
7 : 1
Kraljevo
14.10
15:00
Rasina
BSK
0
3
14.10.2023 15:00
Rasina
0 : 3
BSK
14.10
15:00
Potisje
Horgoš 1911
1
0
14.10.2023 15:00
Potisje
1 : 0
Horgoš 1911
14.10
15:00
Hajduk
Grani─Źar
3
2
14.10.2023 15:00
Hajduk
3 : 2
Grani─Źar
14.10
15:00
Slavija
Šampion
2
2
14.10.2023 15:00
Slavija
2 : 2
Šampion
14.10
15:00
Obili─ç
Trome─Ĺa
7
0
14.10.2023 15:00
Obili─ç
7 : 0
Trome─Ĺa
14.10
15:00
Kotlenik
Mladost (P)
1
2
14.10.2023 15:00
Kotlenik
1 : 2
Mladost (P)
14.10
14:30
Vujan
Malba
5
1
14.10.2023 14:30
Vujan
5 : 1
Malba
14.10
14:30
Ravni Gaj
Vo┼żd 2020
0
1
14.10.2023 14:30
Ravni Gaj
0 : 1
Vo┼żd 2020
14.10
15:00
Sloboda
OFK Burovo
1
1
14.10.2023 15:00
Sloboda
1 : 1
OFK Burovo
14.10
Sokograd
Ozren
4
2
14.10.2023
Sokograd
4 : 2
Ozren
14.10
15:00
Omladinac
Egeta
2
4
14.10.2023 15:00
Omladinac
2 : 4
Egeta
14.10
15:00
Lokomotiva
Ko─Źa An─Ĺelkovi─ç
3
3
14.10.2023 15:00
Lokomotiva
3 : 3
Ko─Źa An─Ĺelkovi─ç
14.10
10:00
Be─Źevica
Omladinac
1
3
14.10.2023 10:00
Be─Źevica
1 : 3
Omladinac
14.10
10:00
Beli Orlovi
Kotlenik
3
3
14.10.2023 10:00
Beli Orlovi
3 : 3
Kotlenik
14.10
15:00
PIK 2023
Jedinstvo (S)
0
2
14.10.2023 15:00
PIK 2023
0 : 2
Jedinstvo (S)
14.10
15:00
Borac 1935
Dobra─Źa
2
0
14.10.2023 15:00
Borac 1935
2 : 0
Dobra─Źa
14.10
14:30
Dunav
Margum
1
4
14.10.2023 14:30
Dunav
1 : 4
Margum
14.10
15:00
Mladost (Sv)
Mladost (Sl)
0
1
14.10.2023 15:00
Mladost (Sv)
0 : 1
Mladost (Sl)
14.10
15:00
Šatornja
Kr─çevac 04
2
2
14.10.2023 15:00
Šatornja
2 : 2
Kr─çevac 04
14.10
15:00
Roma - Od┼żino selo
Culjkovi─ç
2
1
14.10.2023 15:00
Roma - Od┼żino selo
2 : 1
Culjkovi─ç
14.10
15:00
Mladost (GM)
Moravac
2
2
14.10.2023 15:00
Mladost (GM)
2 : 2
Moravac
14.10
15:00
Jedinstvo
Radnik
2
3
14.10.2023 15:00
Jedinstvo
2 : 3
Radnik
14.10
15:30
Šampion 2013
Rujišnik
1
0
14.10.2023 15:30
Šampion 2013
1 : 0
Rujišnik
14.10
15:00
Gra─Ĺanski 2023
Mladost (DL)
2
0
14.10.2023 15:00
Gra─Ĺanski 2023
2 : 0
Mladost (DL)
14.10
15:00
Banat
Dobrica
0
1
14.10.2023 15:00
Banat
0 : 1
Dobrica
14.10
15:00
Janošik
Naša Krajina
5
0
14.10.2023 15:00
Janošik
5 : 0
Naša Krajina
14.10
15:00
Vladimirovac
Rapid
2
1
14.10.2023 15:00
Vladimirovac
2 : 1
Rapid
14.10
15:00
Srem
Sloga (─î)
4
1
14.10.2023 15:00
Srem
4 : 1
Sloga (─î)
14.10
15:00
Mitros
OFK Bosut
3
5
14.10.2023 15:00
Mitros
3 : 5
OFK Bosut
14.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Mineral 2015
2
0
14.10.2023 15:30
Kraljevo Hajduk
2 : 0
Mineral 2015
14.10
14:30
Mladost (V)
Ratkovac
4
1
14.10.2023 14:30
Mladost (V)
4 : 1
Ratkovac
14.10
14:30
Kolubara
Spartak 1924
1
5
14.10.2023 14:30
Kolubara
1 : 5
Spartak 1924
14.10
14:30
Ka─Źer
Mladost (L)
1
2
14.10.2023 14:30
Ka─Źer
1 : 2
Mladost (L)
14.10
15:00
Omladinac 1927
Jedinstvo
2
1
14.10.2023 15:00
Omladinac 1927
2 : 1
Jedinstvo
14.10
15:30
Respekt
Granit
4
4
14.10.2023 15:30
Respekt
4 : 4
Granit
14.10
15:30
TE Gu─Źevo
Mladost
0
0
14.10.2023 15:30
TE Gu─Źevo
0 : 0
Mladost
14.10
15:30
Paskovac
14. Oktobar
4
0
14.10.2023 15:30
Paskovac
4 : 0
14. Oktobar
14.10
14:30
Zvizdar 2012
Dokmir
0
0
14.10.2023 14:30
Zvizdar 2012
0 : 0
Dokmir
14.10
15:00
Borac
Šumadija
0
4
14.10.2023 15:00
Borac
0 : 4
Šumadija
14.10
15:00
Stig (C)
Mladi Hrast
6
1
14.10.2023 15:00
Stig (C)
6 : 1
Mladi Hrast
14.10
15:00
Bata Buli─ç
Melnica
0
4
14.10.2023 15:00
Bata Buli─ç
0 : 4
Melnica
14.10
15:00
Vukan
Mladost
1
1
14.10.2023 15:00
Vukan
1 : 1
Mladost
14.10
15:00
Jedinstvo
Manastirica
3
0
14.10.2023 15:00
Jedinstvo
3 : 0
Manastirica
14.10
15:00
Rudar 1947
Zabr─Ĺe 1936
7
0
14.10.2023 15:00
Rudar 1947
7 : 0
Zabr─Ĺe 1936
14.10
14:00
Mladost
Selanac
3
2
14.10.2023 14:00
Mladost
3 : 2
Selanac
14.10
14:00
Grabovica
Sloga (DB)
3
3
14.10.2023 14:00
Grabovica
3 : 3
Sloga (DB)
14.10
15:00
Rudar Stenjevac
Lipovica
1
3
14.10.2023 15:00
Rudar Stenjevac
1 : 3
Lipovica
14.10
15:00
Hajduk
Zemljoradnik
1
2
14.10.2023 15:00
Hajduk
1 : 2
Zemljoradnik
14.10
15:00
BSK
Mladost (C)
0
3
14.10.2023 15:00
BSK
0 : 3
Mladost (C)
14.10
14:30
┼Żeljezni─Źar
Sloboda
3
0
14.10.2023 14:30
┼Żeljezni─Źar
3 : 0
Sloboda
14.10
18:00
Radnik
Sutjeska
4
0
14.10.2023 18:00
Radnik
4 : 0
Sutjeska
14.10
14:30
Ljubi─ç
Omarska
1
2
14.10.2023 14:30
Ljubi─ç
1 : 2
Omarska
14.10
14:30
Vele┼ż
Famos
3
1
14.10.2023 14:30
Vele┼ż
3 : 1
Famos
14.10
14:30
Romanija
BSK
2
1
14.10.2023 14:30
Romanija
2 : 1
BSK
14.10
14:30
Rudar Prijedor
Laktaši
0
1
14.10.2023 14:30
Rudar Prijedor
0 : 1
Laktaši
14.10
14:30
Slavija
Leotar
1
0
14.10.2023 14:30
Slavija
1 : 0
Leotar
14.10
14:30
Modri─Źa
Drina
1
0
14.10.2023 14:30
Modri─Źa
1 : 0
Drina
14.10
14:30
Kozara
Borac
4
3
14.10.2023 14:30
Kozara
4 : 3
Borac
14.10
14:00
Radni─Źki 2014
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
1
1
14.10.2023 14:00
Radni─Źki 2014
1 : 1
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
14.10
15:00
┼ŻGFK Borac
Milutinac 2023
0
7
14.10.2023 15:00
┼ŻGFK Borac
0 : 7
Milutinac 2023
14.10
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Prave Dame
7
1
14.10.2023 15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
7 : 1
Prave Dame
14.10
Ruma
BAK
8
0
14.10.2023
Ruma
8 : 0
BAK
14.10
Banat
Miljakovac
0
1
14.10.2023
Banat
0 : 1
Miljakovac
14.10
Proleter
┼Żeleznik 1930
2
4
14.10.2023
Proleter
2 : 4
┼Żeleznik 1930
14.10
11:00
Radni─Źki (SM)
OFK Vršac
1
4
14.10.2023 11:00
Radni─Źki (SM)
1 : 4
OFK Vršac
14.10
11:00
Vojvodina
In─Ĺija
5
1
14.10.2023 11:00
Vojvodina
5 : 1
In─Ĺija
14.10
14:00
Derby 2015
Petrika
2
4
14.10.2023 14:00
Derby 2015
2 : 4
Petrika
14.10
09:00
ODR
Petar Pua─Źa
8
0
14.10.2023 09:00
ODR
8 : 0
Petar Pua─Źa
14.10
15:30
Ma─Źva
Sloga (K)
4
0
14.10.2023 15:30
Ma─Źva
4 : 0
Sloga (K)
14.10
13:00
Javor Matis
Loznica
0
2
14.10.2023 13:00
Javor Matis
0 : 2
Loznica
14.10
10:00
Tekstilac
Naftagas
0
0
14.10.2023 10:00
Tekstilac
0 : 0
Naftagas
14.10
10:00
Udarnik
Sloga 1924
5
2
14.10.2023 10:00
Udarnik
5 : 2
Sloga 1924
14.10
10:00
Rudar Kostolac
Morava (VP)
0
6
14.10.2023 10:00
Rudar Kostolac
0 : 6
Morava (VP)
14.10
12:00
Ljukovo
┼Żelezni─Źar
1
4
14.10.2023 12:00
Ljukovo
1 : 4
┼Żelezni─Źar
14.10
10:00
Radni─Źki (Z)
Sloboda
4
1
14.10.2023 10:00
Radni─Źki (Z)
4 : 1
Sloboda
14.10
10:00
Omladinac
Radni─Źki (NP)
2
1
14.10.2023 10:00
Omladinac
2 : 1
Radni─Źki (NP)
14.10
15:00
OLE
OFK Beograd
2
3
14.10.2023 15:00
OLE
2 : 3
OFK Beograd
14.10
14:30
Ušće
Be┼żanija
1
2
14.10.2023 14:30
Ušće
1 : 2
Be┼żanija
14.10
10:00
Zvezdara
FSFV
4
7
14.10.2023 10:00
Zvezdara
4 : 7
FSFV
14.10
10:00
Dunav
Rakovica
1
9
14.10.2023 10:00
Dunav
1 : 9
Rakovica
14.10
10:00
Zmaj Novi grad
Milutinac
7
0
14.10.2023 10:00
Zmaj Novi grad
7 : 0
Milutinac
14.10
16:00
GSP Polet
Jedinstvo
2
8
14.10.2023 16:00
GSP Polet
2 : 8
Jedinstvo
14.10
18:30
Meševo
GFK Jagodina
5
1
14.10.2023 18:30
Meševo
5 : 1
GFK Jagodina
14.10
10:00
Trayal
Jedinstvo (P)
12
0
14.10.2023 10:00
Trayal
12 : 0
Jedinstvo (P)
14.10
10:00
Knez 2022
Real
0
2
14.10.2023 10:00
Knez 2022
0 : 2
Real
14.10
15:00
Sloga
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
3
0
14.10.2023 15:00
Sloga
3 : 0
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
14.10
11:00
Radnik
OFK Sin─Ĺeli─ç
5
0
14.10.2023 11:00
Radnik
5 : 0
OFK Sin─Ĺeli─ç
14.10
14:30
Sloga (M)
Napredak
6
0
14.10.2023 14:30
Sloga (M)
6 : 0
Napredak
14.10
14:30
Podunavac
Mladi radnik 1940
3
6
14.10.2023 14:30
Podunavac
3 : 6
Mladi radnik 1940
14.10
11:00
SASK
┼Żelezni─Źar Kusadak
3
1
14.10.2023 11:00
SASK
3 : 1
┼Żelezni─Źar Kusadak
14.10
11:00
Crvena zvezda
OFK Mihajlovac
10
0
14.10.2023 11:00
Crvena zvezda
10 : 0
OFK Mihajlovac
14.10
10:00
Sloboda
Radnik
8
0
14.10.2023 10:00
Sloboda
8 : 0
Radnik
14.10
18:30
Borac 1932
Lunjevac
6
2
14.10.2023 18:30
Borac 1932
6 : 2
Lunjevac
14.10
Radni─Źki
Vulturul
1
1
14.10.2023
Radni─Źki
1 : 1
Vulturul
14.10
Borac
Budu─çnost
7
1
14.10.2023
Borac
7 : 1
Budu─çnost
14.10
┼ŻSK
Mladost
7
2
14.10.2023
┼ŻSK
7 : 2
Mladost
14.10
Sloga
Borac
14.10.2023
Sloga
:
Borac
14.10
OFK Be─Źej 1918
Cement
0
3
14.10.2023
OFK Be─Źej 1918
0 : 3
Cement
14.10
13:00
RFK Grafi─Źar
Kiker
5
0
14.10.2023 13:00
RFK Grafi─Źar
5 : 0
Kiker
14.10
13:30
Teleoptik
Brodarac
1
1
14.10.2023 13:30
Teleoptik
1 : 1
Brodarac
14.10
15:00
OFK Vršac
Spartak ┼ŻK
3
4
14.10.2023 15:00
OFK Vršac
3 : 4
Spartak ┼ŻK
14.10
13:00
GFK Jagodina
Vojvodina
1
2
14.10.2023 13:00
GFK Jagodina
1 : 2
Vojvodina
14.10
13:00
─îukari─Źki
Radni─Źki (N)
3
0
14.10.2023 13:00
─îukari─Źki
3 : 0
Radni─Źki (N)
14.10
11:00
Partizan
Crvena zvezda
2
1
14.10.2023 11:00
Partizan
2 : 1
Crvena zvezda
14.10
13:30
Vojvodina
In─Ĺija
3
0
14.10.2023 13:30
Vojvodina
3 : 0
In─Ĺija
14.10
11:00
Mladost (L)
Petrika
2
5
14.10.2023 11:00
Mladost (L)
2 : 5
Petrika
14.10
10:00
RSK
Radni─Źki 1923
0
2
14.10.2023 10:00
RSK
0 : 2
Radni─Źki 1923
14.10
10:00
Arsenal
AF Duljaj
1
2
14.10.2023 10:00
Arsenal
1 : 2
AF Duljaj
14.10
13:00
Ma─Źva
Sloga (K)
5
1
14.10.2023 13:00
Ma─Źva
5 : 1
Sloga (K)
14.10
10:00
Apolon 2018
Jedinstvo (Ub)
2
1
14.10.2023 10:00
Apolon 2018
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
14.10
15:00
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
5
0
14.10.2023 15:00
Novi Pazar
5 : 0
Jedinstvo Putevi
14.10
13:00
FAP
Apolon 4
0
2
14.10.2023 13:00
FAP
0 : 2
Apolon 4
14.10
12:30
Savacijum
Sušica
3
0
14.10.2023 12:30
Savacijum
3 : 0
Sušica
14.10
10:00
Arena Su
Crvenka
5
0
14.10.2023 10:00
Arena Su
5 : 0
Crvenka
14.10
10:00
Tisa Njerš
OFK Kikinda
0
3
14.10.2023 10:00
Tisa Njerš
0 : 3
OFK Kikinda
14.10
10:00
Go─Ź
Bane 1931
3
0
14.10.2023 10:00
Go─Ź
3 : 0
Bane 1931
14.10
13:00
Jošanica
Takovo
3
1
14.10.2023 13:00
Jošanica
3 : 1
Takovo
14.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Nacional
1
2
14.10.2023 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 2
Nacional
14.10
12:30
Respekt
OFK Senjak
5
0
14.10.2023 12:30
Respekt
5 : 0
OFK Senjak
14.10
10:00
Borac
Sunrise Šabac
0
3
14.10.2023 10:00
Borac
0 : 3
Sunrise Šabac
14.10
13:30
Vrelo Sport
Loznica
0
8
14.10.2023 13:30
Vrelo Sport
0 : 8
Loznica
14.10
12:30
SFU Fenix
Radni─Źki (V)
4
2
14.10.2023 12:30
SFU Fenix
4 : 2
Radni─Źki (V)
14.10
12:15
Rvati
Skela
2
1
14.10.2023 12:15
Rvati
2 : 1
Skela
14.10
10:00
Podunavac
┼Żelezni─Źar
4
1
14.10.2023 10:00
Podunavac
4 : 1
┼Żelezni─Źar
14.10
10:00
Proleter 2006
Voja Ga─Źi─ç
6
1
14.10.2023 10:00
Proleter 2006
6 : 1
Voja Ga─Źi─ç
14.10
10:00
Radni─Źki 1905
AFK
0
0
14.10.2023 10:00
Radni─Źki 1905
0 : 0
AFK
14.10
13:00
Beograd Karaburma
Radni─Źki (NB)
1
7
14.10.2023 13:00
Beograd Karaburma
1 : 7
Radni─Źki (NB)
14.10
11:00
Rakovica
Rad
1
4
14.10.2023 11:00
Rakovica
1 : 4
Rad
14.10
18:00
011
Zemun
0
2
14.10.2023 18:00
011
0 : 2
Zemun
14.10
09:00
Sin─Ĺeli─ç
Prva Iskra
8
0
14.10.2023 09:00
Sin─Ĺeli─ç
8 : 0
Prva Iskra
14.10
10:30
Crvenka
Milutinac
2
5
14.10.2023 10:30
Crvenka
2 : 5
Milutinac
14.10
10:00
Lokomotiva
Zvezdara
1
0
14.10.2023 10:00
Lokomotiva
1 : 0
Zvezdara
14.10
09:00
Radni─Źki (O)
DIF
5
0
14.10.2023 09:00
Radni─Źki (O)
5 : 0
DIF
14.10
14:00
Timok 1919
Trayal
0
9
14.10.2023 14:00
Timok 1919
0 : 9
Trayal
14.10
10:00
Budu─çnost
Mineralac
4
1
14.10.2023 10:00
Budu─çnost
4 : 1
Mineralac
14.10
12:00
GFK Dubo─Źica
Radni─Źki (P)
3
1
14.10.2023 12:00
GFK Dubo─Źica
3 : 1
Radni─Źki (P)
14.10
10:30
Napredak
OFK Radni─Źki
8
0
14.10.2023 10:30
Napredak
8 : 0
OFK Radni─Źki
14.10
11:00
Morava
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
3
14.10.2023 11:00
Morava
1 : 3
OFK Sin─Ĺeli─ç
14.10
15:00
Grani─Źar 1924
Srem
1
2
14.10.2023 15:00
Grani─Źar 1924
1 : 2
Srem
14.10
10:00
Grani─Źar
Budu─çnost
0
7
14.10.2023 10:00
Grani─Źar
0 : 7
Budu─çnost
14.10
10:00
Sremac
Fruskogorac
6
1
14.10.2023 10:00
Sremac
6 : 1
Fruskogorac
14.10
10:00
Sofeks
ODR
0
0
14.10.2023 10:00
Sofeks
0 : 0
ODR
14.10
10:00
1. Maj
RFK Novi Sad 1921
0
3
14.10.2023 10:00
1. Maj
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
14.10
11:00
Derby 2015
Podrinje
9
0
14.10.2023 11:00
Derby 2015
9 : 0
Podrinje
14.10
09:00
Jedinstvo 1936
Morava 1918
5
2
14.10.2023 09:00
Jedinstvo 1936
5 : 2
Morava 1918
14.10
12:00
Stanovo 1941
Gru┼ża
3
2
14.10.2023 12:00
Stanovo 1941
3 : 2
Gru┼ża
14.10
BAK
Sloga (P)
3
1
14.10.2023
BAK
3 : 1
Sloga (P)
14.10
Radni─Źki
Polet (Id)
0
0
14.10.2023
Radni─Źki
0 : 0
Polet (Id)
14.10
Polet (Iz)
Hajdu─Źica
2
1
14.10.2023
Polet (Iz)
2 : 1
Hajdu─Źica
14.10
Sloga (BNS)
Jugoslavija
6
0
14.10.2023
Sloga (BNS)
6 : 0
Jugoslavija
14.10
12:30
─Éerdap
Obili─ç
4
2
14.10.2023 12:30
─Éerdap
4 : 2
Obili─ç
14.10
14:30
Budu─çnost
Smederevo 1924
4
7
14.10.2023 14:30
Budu─çnost
4 : 7
Smederevo 1924
14.10
14:30
Polet
Pobeda
3
3
14.10.2023 14:30
Polet
3 : 3
Pobeda
14.10
10:00
Kordun
Polet
6
1
14.10.2023 10:00
Kordun
6 : 1
Polet
14.10
10:00
Ravangrad 2018
Mladost APA
2
1
14.10.2023 10:00
Ravangrad 2018
2 : 1
Mladost APA
14.10
10:00
SFU Internacional 2020
Hajduk (S)
3
4
14.10.2023 10:00
SFU Internacional 2020
3 : 4
Hajduk (S)
14.10
10:00
Hajduk 1912
Spektar
14
2
14.10.2023 10:00
Hajduk 1912
14 : 2
Spektar
14.10
Derby 2015
Kabel
2
6
14.10.2023
Derby 2015
2 : 6
Kabel
14.10
OFK Be─Źej 1918
TSK
1
3
14.10.2023
OFK Be─Źej 1918
1 : 3
TSK
14.10
Proleter
Srbobran
0
3
14.10.2023
Proleter
0 : 3
Srbobran
14.10
OFK Sirig
OFK Jugovi─ç
1
13
14.10.2023
OFK Sirig
1 : 13
OFK Jugovi─ç
14.10
Susek
Prof. Bolesnikov
0
14
14.10.2023
Susek
0 : 14
Prof. Bolesnikov
14.10
Borac
Mladost
0
1
14.10.2023
Borac
0 : 1
Mladost
14.10
Petrika
RFK Novi Sad 1921
0
3
14.10.2023
Petrika
0 : 3
RFK Novi Sad 1921
14.10
08:30
PFK ┼Żarkovo 2000
Sin─Ĺeli─ç
4
4
14.10.2023 08:30
PFK ┼Żarkovo 2000
4 : 4
Sin─Ĺeli─ç
14.10
11:00
─îukari─Źki
Rad
3
0
14.10.2023 11:00
─îukari─Źki
3 : 0
Rad
14.10
15:00
RFK Grafi─Źar
Brodarac
2
0
14.10.2023 15:00
RFK Grafi─Źar
2 : 0
Brodarac
14.10
10:00
Ravangrad 2018
Krila Krajine
1
2
14.10.2023 10:00
Ravangrad 2018
1 : 2
Krila Krajine
14.10
10:00
TSC
Vojvodina
1
2
14.10.2023 10:00
TSC
1 : 2
Vojvodina
14.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
Arena Su
2
1
14.10.2023 14:30
RFK Novi Sad 1921
2 : 1
Arena Su
14.10
10:00
Radni─Źki 1910
Radni─Źki (SM)
4
5
14.10.2023 10:00
Radni─Źki 1910
4 : 5
Radni─Źki (SM)
14.10
10:00
Dinamo 1945
1.maj
3
0
14.10.2023 10:00
Dinamo 1945
3 : 0
1.maj
14.10
12:15
Rudar
Bane 1931
2
5
14.10.2023 12:15
Rudar
2 : 5
Bane 1931
14.10
11:00
Apolon 2018
Kiker
4
0
14.10.2023 11:00
Apolon 2018
4 : 0
Kiker
14.10
11:00
Pazar Juniors
Bubamara 91
8
2
14.10.2023 11:00
Pazar Juniors
8 : 2
Bubamara 91
14.10
10:00
Javor Matis
Metalac
5
3
14.10.2023 10:00
Javor Matis
5 : 3
Metalac
14.10
11:30
Sloga (BB)
Spartak 1976
1
1
14.10.2023 11:30
Sloga (BB)
1 :