18.06
17:30
Banja
Šumadija
3
5
|
18.06.2023 17:30 | Banja | 3 : 5 | Šumadija | |||||
18.06
17:30
Šumadinac (S)
Sloga
3
4
|
18.06.2023 17:30 | Šumadinac (S) | 3 : 4 | Sloga | |||||
18.06
17:30
Grizli ML
Prvi srpski ustanak
2
0
|
18.06.2023 17:30 | Grizli ML | 2 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
18.06
17:30
Šumadinac (N)
Lokomotiva
4
0
|
18.06.2023 17:30 | Šumadinac (N) | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
18.06
17:30
Plaskovac
Vinča
0
1
|
18.06.2023 17:30 | Plaskovac | 0 : 1 | Vinča | |||||
18.06
17:30
Mladi rudar
ŽSK
0
4
|
18.06.2023 17:30 | Mladi rudar | 0 : 4 | ŽSK | |||||
18.06
17:30
BSK (Bo)
BSK (Be)
2
1
|
18.06.2023 17:30 | BSK (Bo) | 2 : 1 | BSK (Be) | |||||
18.06
17:30
Trnava
Marjan
1
2
|
18.06.2023 17:30 | Trnava | 1 : 2 | Marjan |
18.06
18:00
Železničar Kusadak
Mladost (NS)
4
1
|
18.06.2023 18:00 | Železničar Kusadak | 4 : 1 | Mladost (NS) | |||||
18.06
18:00
Radnik
Proleter 1947
2
1
|
18.06.2023 18:00 | Radnik | 2 : 1 | Proleter 1947 | |||||
18.06
18:00
Mladost 1948
OFK Napredak
2
4
|
18.06.2023 18:00 | Mladost 1948 | 2 : 4 | OFK Napredak | |||||
18.06
18:00
Polet
Sloga
2
0
|
18.06.2023 18:00 | Polet | 2 : 0 | Sloga | |||||
18.06
18:00
Mladi radnik 1940
Pobeda
1
1
|
18.06.2023 18:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 1 | Pobeda | |||||
18.06
18:00
Crvena zvezda
Mladi borac
3
0
|
18.06.2023 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
18.06
18:00
Petlić SD 2006
SASK
1
6
|
18.06.2023 18:00 | Petlić SD 2006 | 1 : 6 | SASK | |||||
18.06
18:00
Podunavac
Jasenica 2017
4
2
|
18.06.2023 18:00 | Podunavac | 4 : 2 | Jasenica 2017 |
18.06
18:00
Vidojevica
Drina (B)
6
0
|
18.06.2023 18:00 | Vidojevica | 6 : 0 | Drina (B) | |||||
18.06
18:00
Karađorđe
Hajduk Stanko
2
3
|
18.06.2023 18:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Hajduk Stanko | |||||
18.06
18:00
Mladi borac
Drina (Lj)
1
3
|
18.06.2023 18:00 | Mladi borac | 1 : 3 | Drina (Lj) | |||||
18.06
18:00
Gučevo 1929
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
18.06.2023 18:00 | Gučevo 1929 | 1 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
18.06
18:00
Lipolist
Podrinje
1
1
|
18.06.2023 18:00 | Lipolist | 1 : 1 | Podrinje | |||||
18.06
18:00
Jevremovac
Jedinstvo (Š)
5
3
|
18.06.2023 18:00 | Jevremovac | 5 : 3 | Jedinstvo (Š) | |||||
18.06
18:00
Majur
Rudar
1
4
|
18.06.2023 18:00 | Majur | 1 : 4 | Rudar | |||||
18.06
18:00
Antimon
Sloga
|
18.06.2023 18:00 | Antimon | : | Sloga |
18.06
17:00
Perućac
Prvi partizan
1
0
|
18.06.2023 17:00 | Perućac | 1 : 0 | Prvi partizan | |||||
18.06
17:00
Sečica
Tara
4
1
|
18.06.2023 17:00 | Sečica | 4 : 1 | Tara | |||||
18.06
17:00
Bakionica
Višesava
2
4
|
18.06.2023 17:00 | Bakionica | 2 : 4 | Višesava | |||||
18.06
17:00
Jedinstvo
Kotroman
2
1
|
18.06.2023 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Kotroman | |||||
18.06
17:00
Čajetina
Ježevica
2
0
|
18.06.2023 17:00 | Čajetina | 2 : 0 | Ježevica | |||||
18.06
17:00
Polet
Gorobilje
2
0
|
18.06.2023 17:00 | Polet | 2 : 0 | Gorobilje | |||||
18.06
17:00
Omladinac
Rampa
4
4
|
18.06.2023 17:00 | Omladinac | 4 : 4 | Rampa | |||||
18.06
17:00
Sloga
Avijatičar Vranjani
6
0
|
18.06.2023 17:00 | Sloga | 6 : 0 | Avijatičar Vranjani |
18.06
17:30
Velereč 94
Prijevor
1
1
|
18.06.2023 17:30 | Velereč 94 | 1 : 1 | Prijevor | |||||
18.06
17:30
Ozrem PMH
Orlovac 1932
0
1
|
18.06.2023 17:30 | Ozrem PMH | 0 : 1 | Orlovac 1932 | |||||
18.06
17:30
Rudar
Mladost
2
1
|
18.06.2023 17:30 | Rudar | 2 : 1 | Mladost | |||||
18.06
17:30
Jedinstvo
Zadrugar
2
3
|
18.06.2023 17:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Zadrugar |
18.06
17:30
Morava
Parmenac
6
0
|
18.06.2023 17:30 | Morava | 6 : 0 | Parmenac | |||||
18.06
17:30
Gorušica
Prilike
5
2
|
18.06.2023 17:30 | Gorušica | 5 : 2 | Prilike | |||||
18.06
17:30
Dragačevo
Slatina
3
0
|
18.06.2023 17:30 | Dragačevo | 3 : 0 | Slatina |
18.06
17:30
Dobrič
Partizanski put
3
0
|
18.06.2023 17:30 | Dobrič | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
18.06
17:30
Nikodije Stojanović Tatko
Jug Bogdan
0
9
|
18.06.2023 17:30 | Nikodije Stojanović Tatko | 0 : 9 | Jug Bogdan | |||||
18.06
17:30
Polet
Borac
0
3
|
18.06.2023 17:30 | Polet | 0 : 3 | Borac | |||||
18.06
17:30
Kosovac
Jastrebac
0
3
|
18.06.2023 17:30 | Kosovac | 0 : 3 | Jastrebac |
18.06
17:30
Polet (T)
Šarbane
2
5
|
18.06.2023 17:30 | Polet (T) | 2 : 5 | Šarbane | |||||
18.06
17:30
Tulari
Ratkovac
3
1
|
18.06.2023 17:30 | Tulari | 3 : 1 | Ratkovac | |||||
18.06
17:30
Tvrdojevac
Joševa
1
0
|
18.06.2023 17:30 | Tvrdojevac | 1 : 0 | Joševa | |||||
18.06
17:30
Pambukovica
OFK Paljuvi
1
2
|
18.06.2023 17:30 | Pambukovica | 1 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
18.06
17:30
OFK Stublenica
Polet (DL)
0
0
|
18.06.2023 17:30 | OFK Stublenica | 0 : 0 | Polet (DL) | |||||
18.06
17:30
Crvena Jabuka
Omladinac (K)
3
2
|
18.06.2023 17:30 | Crvena Jabuka | 3 : 2 | Omladinac (K) |
18.06
17:30
Ratar
Rudar 2016
1
2
|
18.06.2023 17:30 | Ratar | 1 : 2 | Rudar 2016 | |||||
18.06
17:30
Škriljac
Vukašinovac
7
4
|
18.06.2023 17:30 | Škriljac | 7 : 4 | Vukašinovac | |||||
18.06
11:00
Rutevac
Polet
2
4
|
18.06.2023 11:00 | Rutevac | 2 : 4 | Polet | |||||
18.06
17:30
Mladost 1955
Borac
2
4
|
18.06.2023 17:30 | Mladost 1955 | 2 : 4 | Borac | |||||
18.06
17:30
Kraljevo
Crvena zvezda
3
0
|
18.06.2023 17:30 | Kraljevo | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.06
17:30
Jastrebac 2022
OFK Sloga
3
1
|
18.06.2023 17:30 | Jastrebac 2022 | 3 : 1 | OFK Sloga |
18.06
18:00
Omladinac
Karađorđe
4
1
|
18.06.2023 18:00 | Omladinac | 4 : 1 | Karađorđe | |||||
18.06
18:00
Borac
Mladi radnik
3
4
|
18.06.2023 18:00 | Borac | 3 : 4 | Mladi radnik | |||||
18.06
18:00
Bare
Kruševica 1980
4
2
|
18.06.2023 18:00 | Bare | 4 : 2 | Kruševica 1980 | |||||
18.06
18:00
Sloga
Mladost (R)
4
2
|
18.06.2023 18:00 | Sloga | 4 : 2 | Mladost (R) | |||||
18.06
18:00
Jedinstvo
Partizan
1
1
|
18.06.2023 18:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Partizan |
18.06
17:30
Mladost
SFU Rudar 1934
1
3
|
18.06.2023 17:30 | Mladost | 1 : 3 | SFU Rudar 1934 |
18.06
11:00
ZT Gorovič
Šumadinac
0
1
|
18.06.2023 11:00 | ZT Gorovič | 0 : 1 | Šumadinac | |||||
18.06
10:00
Junkovac
Jarmenovci
3
1
|
18.06.2023 10:00 | Junkovac | 3 : 1 | Jarmenovci | |||||
18.06
11:00
Maskar
Radoje Domanović
0
3
|
18.06.2023 11:00 | Maskar | 0 : 3 | Radoje Domanović |
18.06
17:30
Omladinac
Kosmajac
4
0
|
18.06.2023 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | Kosmajac | |||||
18.06
17:30
Borac
Napredak
4
6
|
18.06.2023 17:30 | Borac | 4 : 6 | Napredak | |||||
18.06
17:30
Markovac
Sloga
0
5
|
18.06.2023 17:30 | Markovac | 0 : 5 | Sloga | |||||
18.06
17:30
Vlaška
Selo Mladenovac
3
0
|
18.06.2023 17:30 | Vlaška | 3 : 0 | Selo Mladenovac |
18.06
11:00
Mladost (DB)
Badince
3
0
|
18.06.2023 11:00 | Mladost (DB) | 3 : 0 | Badince | |||||
18.06
11:00
Napredak
Morava
0
3
|
18.06.2023 11:00 | Napredak | 0 : 3 | Morava | |||||
18.06
11:00
Jašunja
Turekovac
1
0
|
18.06.2023 11:00 | Jašunja | 1 : 0 | Turekovac | |||||
18.06
11:00
Rudar 1973
Marjan MB
3
0
|
18.06.2023 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 0 | Marjan MB | |||||
18.06
11:00
Pomoravlje
Todorovce
1
0
|
18.06.2023 11:00 | Pomoravlje | 1 : 0 | Todorovce |
18.06
11:00
Misača
Ranilović 1970
3
2
|
18.06.2023 11:00 | Misača | 3 : 2 | Ranilović 1970 | |||||
18.06
11:00
Šamot
Vrbica
7
1
|
18.06.2023 11:00 | Šamot | 7 : 1 | Vrbica |
18.06
11:00
Dokmir
Trnjaci 2021
0
0
|
18.06.2023 11:00 | Dokmir | 0 : 0 | Trnjaci 2021 | |||||
18.06
11:00
Brezovica
Vrelo
2
2
|
18.06.2023 11:00 | Brezovica | 2 : 2 | Vrelo |
18.06
17:30
Đurđin
Rusin
2
1
|
18.06.2023 17:30 | Đurđin | 2 : 1 | Rusin |
18.06
11:00
BSK 1925
Budućnost
0
5
|
18.06.2023 11:00 | BSK 1925 | 0 : 5 | Budućnost | |||||
18.06
13:00
Mladenovac
Siti Sport Klub
5
2
|
18.06.2023 13:00 | Mladenovac | 5 : 2 | Siti Sport Klub |
18.06
11:00
OFK Beograd
Radnički (NB)
0
1
|
18.06.2023 11:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
18.06
16:30
Prva Iskra
Ada
2
3
|
18.06.2023 16:30 | Prva Iskra | 2 : 3 | Ada |
18.06
11:00
Radnički (O)
Zvezdara
4
2
|
18.06.2023 11:00 | Radnički (O) | 4 : 2 | Zvezdara | |||||
18.06
10:00
DIF
Dunavac
5
2
|
18.06.2023 10:00 | DIF | 5 : 2 | Dunavac |
18.06
11:00
Rad
Voždovac
0
1
|
18.06.2023 11:00 | Rad | 0 : 1 | Voždovac |
18.06
18:00
OFK Beograd
Kolubara
4
0
|
18.06.2023 18:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | Kolubara |
18.06
11:00
Mladost 1948
Budućnost
0
5
|
18.06.2023 11:00 | Mladost 1948 | 0 : 5 | Budućnost |
18.06
10:00
Zvezdara
Trudbenik
6
1
|
18.06.2023 10:00 | Zvezdara | 6 : 1 | Trudbenik |
18.06
20:30
Crvena zvezda Meridianbet
Partizan
91
78
|
18.06.2023 20:30 | Crvena zvezda Meridianbet | 91 : 78 | Partizan | 1:2 |
18.06
16:00
Crvena zvezda
Partizan 1953
26
22
|
18.06.2023 16:00 | Crvena zvezda | 26 : 22 | Partizan 1953 | |||||
18.06
13:00
Radnički
Radnički
58
22
|
18.06.2023 13:00 | Radnički | 58 : 22 | Radnički |
18.06
16:00
Blue Dragons Zemun
Wild Boars Kragujevac
12
51
|
18.06.2023 16:00 | Blue Dragons Zemun | 12 : 51 | Wild Boars Kragujevac | |||||
18.06
16:00
Novi Sad Wild Dogs
Wild Boars Kragujevac
0
35
|
18.06.2023 16:00 | Novi Sad Wild Dogs | 0 : 35 | Wild Boars Kragujevac |