19.03
15:00
Spartak ŽK
Radnički (N)
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
19.03
17:00
Napredak
Crvena zvezda
1
1
|
19.03.2023 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
19.03
19:00
Čukarički
Voždovac
3
1
|
19.03.2023 19:00 | Čukarički | 3 : 1 | Voždovac |
19.03
15:00
Radnički (SM)
IMT
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | IMT | |||||
19.03
15:00
Metalac
Železničar
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Metalac | 1 : 0 | Železničar | |||||
19.03
15:00
Inđija Toyo Tires
Zlatibor
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Inđija Toyo Tires | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
19.03
13:00
RFK Grafičar
Jedinstvo (Ub)
2
0
|
19.03.2023 13:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | Jedinstvo (Ub) |
19.03
15:00
Podunavac
Tisa
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Podunavac | 2 : 1 | Tisa | |||||
19.03
10:00
Kabel
Stanišić
1
0
|
19.03.2023 10:00 | Kabel | 1 : 0 | Stanišić | |||||
19.03
15:00
Borac (Š)
Omladinac
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Borac (Š) | 3 : 0 | Omladinac |
19.03
15:00
Jedinstvo
Teleoptik
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
19.03
11:00
Radnički (O)
Prva iskra
1
1
|
19.03.2023 11:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | Prva iskra |
19.03
15:00
Radnički (P)
Radnički (S)
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
19.03
15:00
Budućnost (P)
Dunav
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost (P) | 0 : 0 | Dunav | |||||
19.03
15:00
Timok 1919
Car Konstantin
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Timok 1919 | 4 : 1 | Car Konstantin | |||||
19.03
11:00
SFS Borac
Timočanin
2
2
|
19.03.2023 11:00 | SFS Borac | 2 : 2 | Timočanin | |||||
19.03
15:00
OFK Brzi Brod
Meševo
2
1
|
19.03.2023 15:00 | OFK Brzi Brod | 2 : 1 | Meševo |
19.03
15:00
Vojvodina
Radnički 1905
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Radnički 1905 | |||||
19.03
15:00
Mladost (BP)
Radnički 1918
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Mladost (BP) | 2 : 1 | Radnički 1918 |
19.03
10:00
Slavija
Radnički (NP)
2
1
|
19.03.2023 10:00 | Slavija | 2 : 1 | Radnički (NP) | |||||
19.03
15:00
Hajduk
GFK Sloven
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Hajduk | 1 : 0 | GFK Sloven | |||||
19.03
15:00
Donji Srem 2015
Dunav
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Donji Srem 2015 | 3 : 0 | Dunav |
19.03
15:00
ŽAK
Jedinstvo Stević
2
0
|
19.03.2023 15:00 | ŽAK | 2 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
19.03
15:00
Polet
Mladost
2
6
|
19.03.2023 15:00 | Polet | 2 : 6 | Mladost | |||||
19.03
15:00
Omladinac FAM
Begej
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Omladinac FAM | 2 : 1 | Begej | |||||
19.03
15:00
Borac
Proleter
3
1
|
19.03.2023 15:00 | Borac | 3 : 1 | Proleter |
19.03
10:00
OFK Žarkovo
Crvena zvezda
1
1
|
19.03.2023 10:00 | OFK Žarkovo | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
19.03
15:00
PKB
OFK Mladenovac
1
0
|
19.03.2023 15:00 | PKB | 1 : 0 | OFK Mladenovac | |||||
19.03
11:00
Hajduk
Komgrap
1
0
|
19.03.2023 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | Komgrap | |||||
19.03
15:00
Zuce 2019
Boleč
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Zuce 2019 | 2 : 1 | Boleč |
19.03
15:00
Plantaža
Svetlost
3
2
|
19.03.2023 15:00 | Plantaža | 3 : 2 | Svetlost | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo
OFK Kosanica
1
5
|
19.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | OFK Kosanica | |||||
19.03
15:00
Lugina
Žitorađa
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Lugina | 2 : 2 | Žitorađa | |||||
19.03
15:00
OFK Alakince
Jablanica
0
0
|
19.03.2023 15:00 | OFK Alakince | 0 : 0 | Jablanica | |||||
19.03
15:00
Radan
Pusta Reka
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Radan | 0 : 2 | Pusta Reka | |||||
19.03
15:00
Gracko
Mladost 1959
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Gracko | 1 : 2 | Mladost 1959 |
19.03
15:00
Svrljig
Jedinstvo
3
2
|
19.03.2023 15:00 | Svrljig | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:00
Pukovac
Malošište
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Pukovac | 5 : 0 | Malošište | |||||
19.03
15:00
OFK Niš
Morava
1
2
|
19.03.2023 15:00 | OFK Niš | 1 : 2 | Morava | |||||
19.03
15:00
Mladost (M)
Delijski Vis
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Mladost (M) | 0 : 0 | Delijski Vis | |||||
19.03
15:00
Mladost (B)
Rudar
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Rudar | |||||
19.03
15:00
Orljane
Palilulac
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Orljane | 2 : 1 | Palilulac | |||||
19.03
15:00
Naša krila 1936
OFK Sinđelić
2
4
|
19.03.2023 15:00 | Naša krila 1936 | 2 : 4 | OFK Sinđelić | |||||
19.03
15:00
OFK Napredak 1929
Bukovik
0
0
|
19.03.2023 15:00 | OFK Napredak 1929 | 0 : 0 | Bukovik |
19.03
15:00
Levač
Rembas
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Levač | 1 : 2 | Rembas | |||||
19.03
15:00
Orlovi
Jedinstvo 1936
4
6
|
19.03.2023 15:00 | Orlovi | 4 : 6 | Jedinstvo 1936 |
19.03
11:00
Jedinstvo
Rtanj
3
0
|
19.03.2023 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Rtanj | |||||
19.03
15:00
Hajduk Veljko
Radnički 1946
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | Radnički 1946 | |||||
19.03
15:00
Rajko Mitić
Bor 1919
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Rajko Mitić | 1 : 1 | Bor 1919 |
19.03
14:30
Jošanica
Bane 1931
4
0
|
19.03.2023 14:30 | Jošanica | 4 : 0 | Bane 1931 | |||||
19.03
14:30
Polet (R)
Mokra Gora
0
0
|
19.03.2023 14:30 | Polet (R) | 0 : 0 | Mokra Gora | |||||
19.03
14:30
Goč
Korićani
2
2
|
19.03.2023 14:30 | Goč | 2 : 2 | Korićani | |||||
19.03
14:30
OFK Ras
Budućnost (R)
2
0
|
19.03.2023 14:30 | OFK Ras | 2 : 0 | Budućnost (R) | |||||
19.03
14:30
Srbija
Šumadija 1903
0
2
|
19.03.2023 14:30 | Srbija | 0 : 2 | Šumadija 1903 |
19.03
14:30
Kej
Jedinstvo Putevi
0
5
|
19.03.2023 14:30 | Kej | 0 : 5 | Jedinstvo Putevi | |||||
19.03
14:30
Zlatar
Polimlje
1
1
|
19.03.2023 14:30 | Zlatar | 1 : 1 | Polimlje | |||||
19.03
14:30
Savinac 1933
Jasen
2
0
|
19.03.2023 14:30 | Savinac 1933 | 2 : 0 | Jasen | |||||
19.03
14:30
Polet (T)
Crnokosa
4
1
|
19.03.2023 14:30 | Polet (T) | 4 : 1 | Crnokosa | |||||
19.03
14:30
Lazarica
Omladinac (Z)
0
3
|
19.03.2023 14:30 | Lazarica | 0 : 3 | Omladinac (Z) | |||||
19.03
14:30
Sloboda (Č)
Jedinstvo (K)
1
0
|
19.03.2023 14:30 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | Jedinstvo (K) |
19.03
14:30
RSK
Sloga 33
0
2
|
19.03.2023 14:30 | RSK | 0 : 2 | Sloga 33 | |||||
19.03
14:30
Rudar
OFK Aranđelovac 1979
3
1
|
19.03.2023 14:30 | Rudar | 3 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
19.03
14:30
Borac 1932
Karađorđe
0
0
|
19.03.2023 14:30 | Borac 1932 | 0 : 0 | Karađorđe |
19.03
14:30
Borac
OFK Divci
2
1
|
19.03.2023 14:30 | Borac | 2 : 1 | OFK Divci | |||||
19.03
14:30
Zadrugar
Železničar
0
2
|
19.03.2023 14:30 | Zadrugar | 0 : 2 | Železničar | |||||
19.03
14:30
Vrelo Sport
Mladost
3
2
|
19.03.2023 14:30 | Vrelo Sport | 3 : 2 | Mladost |
19.03
15:00
Sloga (BNS)
Potporanj
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Potporanj | |||||
19.03
15:00
Unirea
BAK
1
5
|
19.03.2023 15:00 | Unirea | 1 : 5 | BAK | |||||
19.03
15:00
Dolovo
Vulturul
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Dolovo | 1 : 0 | Vulturul | |||||
19.03
15:00
Budućnost (A)
Dolina
1
5
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost (A) | 1 : 5 | Dolina | |||||
19.03
15:00
Spartak 1911
Partizan (U)
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Spartak 1911 | 2 : 0 | Partizan (U) | |||||
19.03
15:00
Partizan (G)
Sloga (P)
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Partizan (G) | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
19.03
15:00
Crvena zvezda
Karaš (J)
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Karaš (J) |
19.03
15:00
Budućnost
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | |||||
19.03
15:00
Đurđin
Njegoš
4
0
|
19.03.2023 15:00 | Đurđin | 4 : 0 | Njegoš |
19.03
15:00
Budućnost (G)
Soko
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost (G) | 3 : 0 | Soko | |||||
19.03
15:00
Rusin
Budućnost (M)
1
3
|
19.03.2023 15:00 | Rusin | 1 : 3 | Budućnost (M) | |||||
19.03
15:00
Budućnost (P)
Kordun
3
1
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost (P) | 3 : 1 | Kordun | |||||
19.03
15:00
Borac 46
Tvrđava
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Borac 46 | 4 : 1 | Tvrđava | |||||
19.03
15:00
Naša Zvezda
Lipar
3
2
|
19.03.2023 15:00 | Naša Zvezda | 3 : 2 | Lipar |
19.03
15:00
Radnički 1911
Polet
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Radnički 1911 | 1 : 2 | Polet | |||||
19.03
15:00
Napredak
Delija
5
1
|
19.03.2023 15:00 | Napredak | 5 : 1 | Delija | |||||
19.03
15:00
Vojvodina
Budućnost
2
3
|
19.03.2023 15:00 | Vojvodina | 2 : 3 | Budućnost | |||||
19.03
15:00
Mladost
Rusanda
1
4
|
19.03.2023 15:00 | Mladost | 1 : 4 | Rusanda | |||||
19.03
15:00
Banat
ASK
9
1
|
19.03.2023 15:00 | Banat | 9 : 1 | ASK | |||||
19.03
15:00
ŽFK Banat
2. Oktobar
0
1
|
19.03.2023 15:00 | ŽFK Banat | 0 : 1 | 2. Oktobar | |||||
19.03
15:00
Crvena zvezda
Krajina
6
1
|
19.03.2023 15:00 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Krajina | |||||
19.03
15:00
OFK Stajićevo
MSK
1
1
|
19.03.2023 15:00 | OFK Stajićevo | 1 : 1 | MSK |
19.03
15:00
Sremac (D)
Radnički
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Sremac (D) | 0 : 1 | Radnički | |||||
19.03
15:00
Borac 1925
Fruškogorac
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Borac 1925 | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
19.03
15:00
Jadran
Napredak Meridian
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Jadran | 1 : 0 | Napredak Meridian | |||||
19.03
15:00
Šumar
Partizan
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Šumar | 0 : 1 | Partizan | |||||
19.03
15:00
Budućnost
Hajduk (V)
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Hajduk (V) | |||||
19.03
15:00
Sremac (V)
Srem
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Sremac (V) | 0 : 1 | Srem |
19.03
15:30
Fruškogorac
ŽSK
4
0
|
19.03.2023 15:30 | Fruškogorac | 4 : 0 | ŽSK | |||||
19.03
15:30
TSK
OFK Sirig
1
0
|
19.03.2023 15:30 | TSK | 1 : 0 | OFK Sirig | |||||
19.03
15:30
Tatra
Jedinstvo
3
1
|
19.03.2023 15:30 | Tatra | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:30
Bačka 1923
Omladinac
2
1
|
19.03.2023 15:30 | Bačka 1923 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
19.03
15:30
Jugović
OFK Futog
3
0
|
19.03.2023 15:30 | Jugović | 3 : 0 | OFK Futog | |||||
19.03
15:30
Petrovaradin
Dinamo
5
1
|
19.03.2023 15:30 | Petrovaradin | 5 : 1 | Dinamo |
19.03
15:00
Bratstvo
Siti Sport Klub
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
19.03
18:00
Šećeranac Ada
Umka
4
4
|
19.03.2023 18:00 | Šećeranac Ada | 4 : 4 | Umka | |||||
19.03
15:00
BSK 1925
Heroj Polet
2
3
|
19.03.2023 15:00 | BSK 1925 | 2 : 3 | Heroj Polet | |||||
19.03
15:00
Posavac Tišma
Balkan Mirijevo
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Posavac Tišma | 0 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
19.03
15:00
Busije
Dunav
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Busije | 1 : 1 | Dunav |
19.03
15:00
Vranić
Šumadija
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Vranić | 2 : 0 | Šumadija | |||||
19.03
15:00
OFK Budućnost
Strelac
4
0
|
19.03.2023 15:00 | OFK Budućnost | 4 : 0 | Strelac | |||||
19.03
15:00
Lisović 1977
Omladinac
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Lisović 1977 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Turbina
Budućnost
4
0
|
19.03.2023 15:00 | Turbina | 4 : 0 | Budućnost | |||||
19.03
15:00
Krtinska
OFK Zabrežje
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Krtinska | 1 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
19.03
15:00
Rušanj
Radnički
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Rušanj | 4 : 1 | Radnički |
19.03
11:00
Kaluđerica 1969
Vinča
3
2
|
19.03.2023 11:00 | Kaluđerica 1969 | 3 : 2 | Vinča | |||||
19.03
15:00
Hajduk
Rabrovac
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Hajduk | 0 : 2 | Rabrovac | |||||
19.03
15:00
Kovačevac 1956
Vis
3
2
|
19.03.2023 15:00 | Kovačevac 1956 | 3 : 2 | Vis | |||||
19.03
15:00
Dunavac
Vrčin
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Dunavac | 2 : 1 | Vrčin | |||||
19.03
15:00
Šumadija 1962
Velika Krsna
3
3
|
19.03.2023 15:00 | Šumadija 1962 | 3 : 3 | Velika Krsna | |||||
19.03
15:00
Gročanski fudbalski klub
Pudarci
0
5
|
19.03.2023 15:00 | Gročanski fudbalski klub | 0 : 5 | Pudarci |
19.03
15:30
Sloga (D)
Polet 57
0
0
|
19.03.2023 15:30 | Sloga (D) | 0 : 0 | Polet 57 | |||||
19.03
15:30
Dedina
FUD
3
5
|
19.03.2023 15:30 | Dedina | 3 : 5 | FUD | |||||
19.03
15:30
Gornji Stepoš
Parunovac
2
0
|
19.03.2023 15:30 | Gornji Stepoš | 2 : 0 | Parunovac | |||||
19.03
15:30
Čitluk
Sloga (Ć)
0
1
|
19.03.2023 15:30 | Čitluk | 0 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
19.03
15:30
Mačkovac
Temnić 1924
1
3
|
19.03.2023 15:30 | Mačkovac | 1 : 3 | Temnić 1924 |
19.03
14:30
Rajac
OFK Brđanac
0
4
|
19.03.2023 14:30 | Rajac | 0 : 4 | OFK Brđanac | |||||
19.03
14:30
Banjani
Proleter
2
2
|
19.03.2023 14:30 | Banjani | 2 : 2 | Proleter | |||||
19.03
14:30
Dimitrije Tucović
Iskra
0
1
|
19.03.2023 14:30 | Dimitrije Tucović | 0 : 1 | Iskra | |||||
19.03
15:30
Trlić
OFK Jabučje
1
0
|
19.03.2023 15:30 | Trlić | 1 : 0 | OFK Jabučje | |||||
19.03
14:30
OFK Senjak
Žabari
1
0
|
19.03.2023 14:30 | OFK Senjak | 1 : 0 | Žabari | |||||
19.03
14:30
Mladost
Radnik
2
1
|
19.03.2023 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Radnik |
19.03
15:00
Sloga
Banja
1
3
|
19.03.2023 15:00 | Sloga | 1 : 3 | Banja | |||||
19.03
15:00
Šumadija
Prvi srpski ustanak
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Šumadija | 0 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
19.03
15:00
Šumadinac (S)
Lokomotiva
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Šumadinac (S) | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
19.03
15:00
Grizli ML
Vinča
3
1
|
19.03.2023 15:00 | Grizli ML | 3 : 1 | Vinča | |||||
19.03
15:00
Plaskovac
BSK (Be)
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Plaskovac | 2 : 0 | BSK (Be) | |||||
19.03
15:00
Mladi rudar
Marjan
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Mladi rudar | 3 : 0 | Marjan | |||||
19.03
15:00
BSK (Bo)
Trnava
3
0
|
19.03.2023 15:00 | BSK (Bo) | 3 : 0 | Trnava |
19.03
15:00
Sloga 1980
Toplica
8
1
|
19.03.2023 15:00 | Sloga 1980 | 8 : 1 | Toplica | |||||
19.03
15:00
Polet
Radnički 1924
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Polet | 1 : 1 | Radnički 1924 | |||||
19.03
15:00
Naisus 1977
Jastrebac
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Naisus 1977 | 3 : 0 | Jastrebac | |||||
19.03
15:00
Zemljoradnik
Sloga (K)
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Sloga (K) | |||||
19.03
15:00
Baličevac
Rad
1
3
|
19.03.2023 15:00 | Baličevac | 1 : 3 | Rad | |||||
19.03
15:00
Moravac (Č)
Moravac (ZT)
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Moravac (Č) | 1 : 0 | Moravac (ZT) |
19.03
15:00
BSK
Jedinstvo (B)
2
3
|
19.03.2023 15:00 | BSK | 2 : 3 | Jedinstvo (B) | |||||
19.03
15:00
Milanovo
Železničar
0
3
|
19.03.2023 15:00 | Milanovo | 0 : 3 | Železničar | |||||
19.03
15:00
Čekmin
Polet
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Čekmin | 0 : 1 | Polet | |||||
19.03
11:00
Lemind 1953
Jedinstvo (G)
0
3
|
19.03.2023 11:00 | Lemind 1953 | 0 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
19.03
11:00
Donja Lomnica
OFK Morava
2
1
|
19.03.2023 11:00 | Donja Lomnica | 2 : 1 | OFK Morava | |||||
19.03
15:00
Zloćudovo
Sloga
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Zloćudovo | 2 : 1 | Sloga | |||||
19.03
15:00
Mladost
Budućnost
0
5
|
19.03.2023 15:00 | Mladost | 0 : 5 | Budućnost |
19.03
14:30
Petlić SD 2006
Mladost (NS)
2
4
|
19.03.2023 14:30 | Petlić SD 2006 | 2 : 4 | Mladost (NS) | |||||
19.03
14:30
Podunavac
Crvena zvezda
1
0
|
19.03.2023 14:30 | Podunavac | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
19.03
14:30
SASK
Polet
0
1
|
19.03.2023 14:30 | SASK | 0 : 1 | Polet | |||||
19.03
14:30
Mladi borac
Mladost 1948
0
4
|
19.03.2023 14:30 | Mladi borac | 0 : 4 | Mladost 1948 | |||||
19.03
14:30
Pobeda
Radnik
1
0
|
19.03.2023 14:30 | Pobeda | 1 : 0 | Radnik | |||||
19.03
14:30
Sloga
Železničar Kusadak
2
4
|
19.03.2023 14:30 | Sloga | 2 : 4 | Železničar Kusadak |
19.03
15:00
Polet
Miloševo
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Polet | 2 : 2 | Miloševo | |||||
19.03
15:00
Blizna
Mala Vrbica
2
3
|
19.03.2023 15:00 | Blizna | 2 : 3 | Mala Vrbica | |||||
19.03
15:00
Ključ
Nemetali
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Ključ | 2 : 1 | Nemetali | |||||
19.03
15:00
Brestovac
Urovica
5
2
|
19.03.2023 15:00 | Brestovac | 5 : 2 | Urovica |
19.03
14:30
Vihor
Rudar (Kr)
1
3
|
19.03.2023 14:30 | Vihor | 1 : 3 | Rudar (Kr) | |||||
19.03
14:30
BSK 1931
Batovac
2
1
|
19.03.2023 14:30 | BSK 1931 | 2 : 1 | Batovac | |||||
19.03
14:30
Napredak (S)
Šapine
4
2
|
19.03.2023 14:30 | Napredak (S) | 4 : 2 | Šapine | |||||
19.03
14:30
Sloga 1945
Borac (K)
6
0
|
19.03.2023 14:30 | Sloga 1945 | 6 : 0 | Borac (K) | |||||
19.03
14:30
Železničar
Sirakovo
2
1
|
19.03.2023 14:30 | Železničar | 2 : 1 | Sirakovo | |||||
19.03
14:30
Budućnost (V)
Rudar 2001
0
2
|
19.03.2023 14:30 | Budućnost (V) | 0 : 2 | Rudar 2001 |
19.03
15:00
Budućnost (M)
Donja Mutnica
4
0
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost (M) | 4 : 0 | Donja Mutnica | |||||
19.03
15:00
Dragocvet
Sloga
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Dragocvet | 2 : 1 | Sloga | |||||
19.03
15:00
Juhor
Napredak
3
1
|
19.03.2023 15:00 | Juhor | 3 : 1 | Napredak | |||||
19.03
15:00
Mladost (T)
Moravac 2015
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | Moravac 2015 | |||||
19.03
15:00
Rudar (St)
Kolare
1
4
|
19.03.2023 15:00 | Rudar (St) | 1 : 4 | Kolare | |||||
19.03
15:00
Mladost (J)
Borac 1950
5
1
|
19.03.2023 15:00 | Mladost (J) | 5 : 1 | Borac 1950 | |||||
19.03
15:00
Budućnost (Đ)
GFK Tabane
4
0
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost (Đ) | 4 : 0 | GFK Tabane |
19.03
15:00
Mladost
Planinac 1933
3
3
|
19.03.2023 15:00 | Mladost | 3 : 3 | Planinac 1933 | |||||
19.03
15:00
Stevan Nešticki
Vulkan 1963
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Stevan Nešticki | 0 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
19.03
15:00
Radnički 1936
Sloga
4
2
|
19.03.2023 15:00 | Radnički 1936 | 4 : 2 | Sloga | |||||
19.03
15:00
Novoselac
Radnički 2020
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Novoselac | 1 : 0 | Radnički 2020 | |||||
19.03
15:00
Sloboda
Morava
3
2
|
19.03.2023 15:00 | Sloboda | 3 : 2 | Morava | |||||
19.03
15:00
Čegar 1946
Omladinac
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Čegar 1946 | 0 : 2 | Omladinac | |||||
19.03
11:00
Proleter
Aluminijum
3
2
|
19.03.2023 11:00 | Proleter | 3 : 2 | Aluminijum |
19.03
15:00
Hajduk Stanko
Vidojevica
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Hajduk Stanko | 2 : 0 | Vidojevica | |||||
19.03
15:00
Drina (B)
Drina (Lj)
0
5
|
19.03.2023 15:00 | Drina (B) | 0 : 5 | Drina (Lj) | |||||
19.03
15:00
Karađorđe
Jedinstvo (MZ)
4
2
|
19.03.2023 15:00 | Karađorđe | 4 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
19.03
15:00
Mladi borac
Podrinje
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Mladi borac | 1 : 1 | Podrinje | |||||
19.03
11:00
Majur
Antimon
0
2
|
19.03.2023 11:00 | Majur | 0 : 2 | Antimon |
19.03
14:30
Stanovo 1941
Kolonija
3
1
|
19.03.2023 14:30 | Stanovo 1941 | 3 : 1 | Kolonija | |||||
19.03
14:30
Zastava 1973
Kutlovo
3
1
|
19.03.2023 14:30 | Zastava 1973 | 3 : 1 | Kutlovo | |||||
19.03
14:30
Sloboda (G)
Šumadija 1934
1
2
|
19.03.2023 14:30 | Sloboda (G) | 1 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
19.03
14:30
Slavija
Jedinstvo
1
3
|
19.03.2023 14:30 | Slavija | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.03
14:30
Pobeda 1926
Divostin
0
3
|
19.03.2023 14:30 | Pobeda 1926 | 0 : 3 | Divostin |
19.03
Hajduk
Osnić
3
1
|
19.03.2023 | Hajduk | 3 : 1 | Osnić | |||||
19.03
Šljivar
Malinik
|
19.03.2023 | Šljivar | : | Malinik | |||||
19.03
Rudar
OFK 019
1
5
|
19.03.2023 | Rudar | 1 : 5 | OFK 019 | |||||
19.03
Sloga
FSU Kraljevica
0
2
|
19.03.2023 | Sloga | 0 : 2 | FSU Kraljevica | |||||
19.03
Kosovo
Trebič
1
3
|
19.03.2023 | Kosovo | 1 : 3 | Trebič |
19.03
11:00
Tara
Perućac
7
2
|
19.03.2023 11:00 | Tara | 7 : 2 | Perućac | |||||
19.03
10:30
Prvi partizan
Višesava
0
2
|
19.03.2023 10:30 | Prvi partizan | 0 : 2 | Višesava | |||||
19.03
14:30
Sečica
Kotroman
1
2
|
19.03.2023 14:30 | Sečica | 1 : 2 | Kotroman | |||||
19.03
14:30
Bakionica
Ježevica
0
1
|
19.03.2023 14:30 | Bakionica | 0 : 1 | Ježevica | |||||
19.03
14:30
Čajetina
Rampa
3
1
|
19.03.2023 14:30 | Čajetina | 3 : 1 | Rampa | |||||
19.03
14:30
Polet
Avijatičar Vranjani
1
0
|
19.03.2023 14:30 | Polet | 1 : 0 | Avijatičar Vranjani | |||||
19.03
14:30
Omladinac
Sloga
4
0
|
19.03.2023 14:30 | Omladinac | 4 : 0 | Sloga |
19.03
14:30
Mladost
Orlovac 1932
0
0
|
19.03.2023 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Orlovac 1932 | |||||
19.03
14:30
Donja Vrbava
Prijevor
1
1
|
19.03.2023 14:30 | Donja Vrbava | 1 : 1 | Prijevor | |||||
19.03
14:30
Ozrem PMH
Rudar
1
1
|
19.03.2023 14:30 | Ozrem PMH | 1 : 1 | Rudar | |||||
19.03
14:30
Zadrugar
Jedinstvo
2
1
|
19.03.2023 14:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Jedinstvo |
19.03
14:30
Gorušica
Dragačevo
0
1
|
19.03.2023 14:30 | Gorušica | 0 : 1 | Dragačevo | |||||
19.03
14:30
Prilike
Jedinstvo
3
0
|
19.03.2023 14:30 | Prilike | 3 : 0 | Jedinstvo |
19.03
14:00
FSU Južna pruga
Vihor
1
0
|
19.03.2023 14:00 | FSU Južna pruga | 1 : 0 | Vihor | |||||
19.03
14:00
SU Dinamo Jug
OFK AS
6
3
|
19.03.2023 14:00 | SU Dinamo Jug | 6 : 3 | OFK AS | |||||
19.03
14:00
Torpedo 1973
Radnički 2021
4
0
|
19.03.2023 14:00 | Torpedo 1973 | 4 : 0 | Radnički 2021 | |||||
19.03
14:00
BSK Bujanovac
Mladost (S)
5
1
|
19.03.2023 14:00 | BSK Bujanovac | 5 : 1 | Mladost (S) | |||||
19.03
14:00
Pavlovac
Čelik
|
19.03.2023 14:00 | Pavlovac | : | Čelik | |||||
19.03
14:00
Mineralac
Levosoje
7
0
|
19.03.2023 14:00 | Mineralac | 7 : 0 | Levosoje | |||||
19.03
14:00
Dinamo (V)
Mladost (B)
4
4
|
19.03.2023 14:00 | Dinamo (V) | 4 : 4 | Mladost (B) |
19.03
15:00
Terekveš
BSK
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Terekveš | 0 : 1 | BSK | |||||
19.03
15:00
Zadrugar
Polet (S)
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Polet (S) | |||||
19.03
15:00
Dinamo 1923
Mladost
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Dinamo 1923 | 5 : 0 | Mladost | |||||
19.03
15:00
Radnički (S)
OFK Odžaci
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | OFK Odžaci | |||||
19.03
15:00
Kula
Omladinac (D)
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Kula | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
19.03
15:00
Polet (R)
Omladinac (B)
4
5
|
19.03.2023 15:00 | Polet (R) | 4 : 5 | Omladinac (B) | |||||
19.03
15:00
Telečka
Aleksa Šantić
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Telečka | 0 : 1 | Aleksa Šantić |
19.03
13:00
Stari Trstenik
Beli Orlovi
1
1
|
19.03.2023 13:00 | Stari Trstenik | 1 : 1 | Beli Orlovi | |||||
19.03
15:30
Vinogradar
Poljoprivrednik
1
0
|
19.03.2023 15:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
19.03
15:30
Mladost (T)
Mladost 1977
1
4
|
19.03.2023 15:30 | Mladost (T) | 1 : 4 | Mladost 1977 | |||||
19.03
15:30
Omladinac
Donji Kopaonik
3
0
|
19.03.2023 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
19.03
15:30
Borac
Ribnik
6
0
|
19.03.2023 15:30 | Borac | 6 : 0 | Ribnik |
19.03
15:00
Mundial
Radnički
2
4
|
19.03.2023 15:00 | Mundial | 2 : 4 | Radnički | |||||
19.03
15:00
Omladinac (D)
Proleter
1
3
|
19.03.2023 15:00 | Omladinac (D) | 1 : 3 | Proleter | |||||
19.03
15:00
Stari Tamiš
BSK Bavanište
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Stari Tamiš | 0 : 2 | BSK Bavanište | |||||
19.03
15:00
Budućnost
Mladost
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Mladost | |||||
19.03
15:00
Omladinac (O)
Jugoslavija
1
5
|
19.03.2023 15:00 | Omladinac (O) | 1 : 5 | Jugoslavija |
19.03
14:30
Šarbane
Ratkovac
3
0
|
19.03.2023 14:30 | Šarbane | 3 : 0 | Ratkovac | |||||
19.03
14:30
Polet (T)
Jedinstvo (M)
1
2
|
19.03.2023 14:30 | Polet (T) | 1 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
19.03
14:30
Tulari
Joševa
3
2
|
19.03.2023 14:30 | Tulari | 3 : 2 | Joševa | |||||
19.03
14:30
Pepeljevac
OFK Paljuvi
4
1
|
19.03.2023 14:30 | Pepeljevac | 4 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
19.03
14:30
Tvrdojevac
Sovljak
5
2
|
19.03.2023 14:30 | Tvrdojevac | 5 : 2 | Sovljak | |||||
19.03
14:30
Pambukovica
Polet (DL)
2
1
|
19.03.2023 14:30 | Pambukovica | 2 : 1 | Polet (DL) | |||||
19.03
14:30
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
3
1
|
19.03.2023 14:30 | OFK Stublenica | 3 : 1 | Crvena Jabuka |
19.03
11:00
ZSK
Junior Novo Naselje
0
0
|
19.03.2023 11:00 | ZSK | 0 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
19.03
11:00
Polet
Tešnjar
3
0
|
19.03.2023 11:00 | Polet | 3 : 0 | Tešnjar | |||||
19.03
11:00
Napredak
Mali korak
3
2
|
19.03.2023 11:00 | Napredak | 3 : 2 | Mali korak | |||||
19.03
11:00
Jadar 2013
Popadić
1
1
|
19.03.2023 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 1 | Popadić | |||||
19.03
11:00
Milenko Pavlović
Kotešica
3
0
|
19.03.2023 11:00 | Milenko Pavlović | 3 : 0 | Kotešica | |||||
19.03
14:30
Stari drugari
Rakac Stave
3
2
|
19.03.2023 14:30 | Stari drugari | 3 : 2 | Rakac Stave | |||||
19.03
11:00
Ribnikar
Kolubara 2
0
7
|
19.03.2023 11:00 | Ribnikar | 0 : 7 | Kolubara 2 |
19.03
15:00
Banat (I)
Banatul
2
4
|
19.03.2023 15:00 | Banat (I) | 2 : 4 | Banatul | |||||
19.03
15:00
Partizan
Borac (VS)
1
5
|
19.03.2023 15:00 | Partizan | 1 : 5 | Borac (VS) | |||||
19.03
15:00
Vinogradar
Sloga
3
3
|
19.03.2023 15:00 | Vinogradar | 3 : 3 | Sloga | |||||
19.03
15:00
Vladimirovac
Omladinac
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Vladimirovac | 2 : 0 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Ševac
Karaš (K)
3
1
|
19.03.2023 15:00 | Ševac | 3 : 1 | Karaš (K) | |||||
19.03
15:00
Polet
Dunav
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Polet | 2 : 1 | Dunav | |||||
19.03
15:00
Banat (D)
Ratar
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Banat (D) | 1 : 2 | Ratar |
19.03
15:00
Krušedol
Ljukovo
5
1
|
19.03.2023 15:00 | Krušedol | 5 : 1 | Ljukovo | |||||
19.03
15:00
Graničar
Car Uroš
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Graničar | 3 : 0 | Car Uroš | |||||
19.03
15:00
Polet (N)
Sremac
6
1
|
19.03.2023 15:00 | Polet (N) | 6 : 1 | Sremac | |||||
19.03
15:00
Napredak
Polet (NK)
1
3
|
19.03.2023 15:00 | Napredak | 1 : 3 | Polet (NK) | |||||
19.03
15:00
ČSK Čortanovci
Kameni
4
1
|
19.03.2023 15:00 | ČSK Čortanovci | 4 : 1 | Kameni | |||||
19.03
15:00
Mladost
Rudar
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Mladost | 0 : 1 | Rudar | |||||
19.03
15:00
Fruškogorac
Hajduk 1932
0
3
|
19.03.2023 15:00 | Fruškogorac | 0 : 3 | Hajduk 1932 |
19.03
15:30
Borac (R)
Titel
5
2
|
19.03.2023 15:30 | Borac (R) | 5 : 2 | Titel | |||||
19.03
15:30
Hajduk (G)
Borac (NS)
1
0
|
19.03.2023 15:30 | Hajduk (G) | 1 : 0 | Borac (NS) | |||||
19.03
15:30
Slanobarac
Vinogradar
1
3
|
19.03.2023 15:30 | Slanobarac | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
19.03
15:30
Miletić
Čenej
5
2
|
19.03.2023 15:30 | Miletić | 5 : 2 | Čenej | |||||
19.03
15:30
Obilić
Sloga
4
0
|
19.03.2023 15:30 | Obilić | 4 : 0 | Sloga |
19.03
15:00
Beljanica
Resavski Despoti
5
1
|
19.03.2023 15:00 | Beljanica | 5 : 1 | Resavski Despoti | |||||
19.03
15:00
15. Avgust 1950
Omladinac
1
0
|
19.03.2023 15:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Mladost
Kolonija
3
3
|
19.03.2023 15:00 | Mladost | 3 : 3 | Kolonija | |||||
19.03
15:00
Istok 63
Šumadija
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Istok 63 | 2 : 0 | Šumadija | |||||
19.03
15:00
Pomoravlje
OFK Batinac
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Pomoravlje | 0 : 1 | OFK Batinac |
19.03
15:00
Morava (R)
GFK Strelište
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Morava (R) | 3 : 0 | GFK Strelište | |||||
19.03
15:00
Vinorača
Sloboda
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Vinorača | 2 : 2 | Sloboda | |||||
19.03
15:00
Mladost (G)
Jedinstvo
3
1
|
19.03.2023 15:00 | Mladost (G) | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:00
Vinogradar
Partizan
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Partizan |
19.03
15:00
Omladinac
Magnohrom
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Omladinac | 5 : 0 | Magnohrom | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo (D)
Gruža
1
3
|
19.03.2023 15:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 3 | Gruža | |||||
19.03
15:00
Apolon 2018
Mineral 2015
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Apolon 2018 | 0 : 1 | Mineral 2015 | |||||
19.03
15:00
Mataruge
Zvezda
0
4
|
19.03.2023 15:00 | Mataruge | 0 : 4 | Zvezda | |||||
19.03
15:00
Jovo Kursula
Kraljevo Hajduk
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Jovo Kursula | 5 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
19.03
15:00
Popovići Vrnjci
Jedinstvo (G)
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Popovići Vrnjci | 2 : 0 | Jedinstvo (G) |
19.03
15:00
LSK
Napredak
7
2
|
19.03.2023 15:00 | LSK | 7 : 2 | Napredak | |||||
19.03
15:00
Graničar
Borac (R)
5
1
|
19.03.2023 15:00 | Graničar | 5 : 1 | Borac (R) | |||||
19.03
15:00
Jedinstvo
Obilić 1993
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Obilić 1993 | |||||
19.03
15:00
Erdevik 2017
Srem
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Erdevik 2017 | 0 : 0 | Srem | |||||
19.03
15:00
OFK Zeka Buljubaša
Borac (VR)
1
0
|
19.03.2023 15:00 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 0 | Borac (VR) | |||||
19.03
15:00
BSK
Fruška Gora
0
1
|
19.03.2023 15:00 | BSK | 0 : 1 | Fruška Gora | |||||
19.03
15:00
Zmaj
OFK Bikić
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Zmaj | 2 : 0 | OFK Bikić |
19.03
14:30
Jedinstvo (S)
Zadrugar 1947
1
2
|
19.03.2023 14:30 | Jedinstvo (S) | 1 : 2 | Zadrugar 1947 | |||||
19.03
14:30
Mladost (K)
Trgovački
0
1
|
19.03.2023 14:30 | Mladost (K) | 0 : 1 | Trgovački | |||||
19.03
14:30
BSK 1924
Integral
2
0
|
19.03.2023 14:30 | BSK 1924 | 2 : 0 | Integral | |||||
19.03
14:30
Rade Milošević
Borac (V)
3
1
|
19.03.2023 14:30 | Rade Milošević | 3 : 1 | Borac (V) | |||||
19.03
14:30
Pobeda 1953
Zabrđe 1936
2
3
|
19.03.2023 14:30 | Pobeda 1953 | 2 : 3 | Zabrđe 1936 | |||||
19.03
14:30
Mlava (ML)
Jasenovac
0
0
|
19.03.2023 14:30 | Mlava (ML) | 0 : 0 | Jasenovac | |||||
19.03
14:30
Polet (SD)
Bata Bulić
2
1
|
19.03.2023 14:30 | Polet (SD) | 2 : 1 | Bata Bulić |
19.03
14:30
Beli Orao
Napredak 1934
4
1
|
19.03.2023 14:30 | Beli Orao | 4 : 1 | Napredak 1934 | |||||
19.03
14:30
Vojvoda Milenko
Napredak (P)
5
0
|
19.03.2023 14:30 | Vojvoda Milenko | 5 : 0 | Napredak (P) | |||||
19.03
14:30
Kumane
Napredak (B)
1
0
|
19.03.2023 14:30 | Kumane | 1 : 0 | Napredak (B) | |||||
19.03
14:30
Mladi Borac
Polet (V)
1
0
|
19.03.2023 14:30 | Mladi Borac | 1 : 0 | Polet (V) | |||||
19.03
14:30
OFK Braničevo
Barič
2
1
|
19.03.2023 14:30 | OFK Braničevo | 2 : 1 | Barič | |||||
19.03
14:30
Mlava (B)
Sloga (L)
3
0
|
19.03.2023 14:30 | Mlava (B) | 3 : 0 | Sloga (L) |
19.03
15:00
Slavija (P)
Bački Hajduk
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Slavija (P) | 5 : 0 | Bački Hajduk | |||||
19.03
15:00
Labudnjača
Krivanj
0
4
|
19.03.2023 15:00 | Labudnjača | 0 : 4 | Krivanj | |||||
19.03
15:00
OFK Stari Grad
Slavija (B)
1
0
|
19.03.2023 15:00 | OFK Stari Grad | 1 : 0 | Slavija (B) | |||||
19.03
15:00
Neštin
Borac
6
4
|
19.03.2023 15:00 | Neštin | 6 : 4 | Borac | |||||
19.03
15:00
Bačka
Mladost
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Bačka | 1 : 1 | Mladost | |||||
19.03
15:00
Kulpin
Vojvodina
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Kulpin | 5 : 0 | Vojvodina |
19.03
15:00
Budućnost (Z)
Omladinac
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Budućnost (Z) | 1 : 2 | Omladinac | |||||
19.03
15:00
Milicionar
Sloboda
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Milicionar | 1 : 1 | Sloboda | |||||
19.03
15:00
Duško
Budućnost (PD)
3
1
|
19.03.2023 15:00 | Duško | 3 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
19.03
15:00
Bair
Zadrugar
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Bair | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
19.03
15:00
Torpedo
Petlovača
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Torpedo | 0 : 2 | Petlovača | |||||
19.03
15:00
Stojan Lazarac
Napredak
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Stojan Lazarac | 4 : 1 | Napredak | |||||
19.03
15:00
Mladost (MM)
Sloga
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Mladost (MM) | 4 : 1 | Sloga |
19.03
15:00
OFK Brza
Real
1
3
|
19.03.2023 15:00 | OFK Brza | 1 : 3 | Real | |||||
19.03
15:00
Sloboda
Gradac
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Sloboda | 3 : 0 | Gradac | |||||
19.03
15:00
Veliko Trnjane
Bratstvo
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Veliko Trnjane | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
19.03
15:00
Moravac (G)
Šumadija
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Moravac (G) | 0 : 2 | Šumadija | |||||
19.03
15:00
Mladi borac
Moravac (P)
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Moravac (P) |
19.03
15:00
Šipurske Livade
Sloga (K)
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Šipurske Livade | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
19.03
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Trešnjevka
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 4 : 1 | Trešnjevka | |||||
19.03
15:00
Bobovik
OFK Letnjikovac 1983
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Bobovik | 2 : 1 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
19.03
15:00
Vlašić
Mišar
1
4
|
19.03.2023 15:00 | Vlašić | 1 : 4 | Mišar | |||||
19.03
15:00
Dobrava Žabar 2020
Pričinović
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Dobrava Žabar 2020 | 2 : 2 | Pričinović |
19.03
15:00
Jelav
Jedinstvo
0
3
|
19.03.2023 15:00 | Jelav | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:00
Mladost
Cer
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Cer | |||||
19.03
15:00
Milan Orlić
Studenac
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Milan Orlić | 1 : 0 | Studenac | |||||
19.03
15:00
Hajduk
TE Gučevo
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Hajduk | 1 : 1 | TE Gučevo | |||||
19.03
15:00
7. Juli
Sloga
5
1
|
19.03.2023 15:00 | 7. Juli | 5 : 1 | Sloga | |||||
19.03
15:00
Luk
Prva Iskra
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Luk | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
19.03
15:00
Velika Reka
Jadar 1961
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Velika Reka | 4 : 1 | Jadar 1961 |
19.03
11:00
Bukovica
Modrica
4
1
|
19.03.2023 11:00 | Bukovica | 4 : 1 | Modrica | |||||
19.03
11:00
Žabare
Kapidžija
1
0
|
19.03.2023 11:00 | Žabare | 1 : 0 | Kapidžija | |||||
19.03
11:00
Naupare
Borac
2
3
|
19.03.2023 11:00 | Naupare | 2 : 3 | Borac | |||||
19.03
11:00
Kaonik
Pepeljevac 1947
1
0
|
19.03.2023 11:00 | Kaonik | 1 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
19.03
11:00
Gaglovo
Padež
6
1
|
19.03.2023 11:00 | Gaglovo | 6 : 1 | Padež | |||||
19.03
15:00
Konjuh
Mudrakovac
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Konjuh | 1 : 2 | Mudrakovac | |||||
19.03
15:00
Makrešane
Polet
6
1
|
19.03.2023 15:00 | Makrešane | 6 : 1 | Polet |
19.03
15:00
Velika Moštanica
Novi Beograd
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Velika Moštanica | 1 : 2 | Novi Beograd | |||||
19.03
10:00
Dedinje
Železnik 1930
0
2
|
19.03.2023 10:00 | Dedinje | 0 : 2 | Železnik 1930 | |||||
19.03
15:00
Srem
BUSK
1
5
|
19.03.2023 15:00 | Srem | 1 : 5 | BUSK | |||||
19.03
15:00
Šumadinac
Borac
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Borac |
19.03
15:00
Avala 1939
Zmaj Novi grad
0
2
|
19.03.2023 15:00 | Avala 1939 | 0 : 2 | Zmaj Novi grad | |||||
19.03
15:00
Sveti Stefan
OFK Lug 2020
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Sveti Stefan | 1 : 1 | OFK Lug 2020 | |||||
19.03
15:00
OFK Crvenka
Palilulac
1
3
|
19.03.2023 15:00 | OFK Crvenka | 1 : 3 | Palilulac | |||||
19.03
15:00
Resnik
Mladi proleter
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Resnik | 2 : 1 | Mladi proleter |
19.03
15:00
Jasenovik 2018
OFK Budućnost 2020
5
4
|
19.03.2023 15:00 | Jasenovik 2018 | 5 : 4 | OFK Budućnost 2020 | |||||
19.03
15:00
Spartak
Mladost
2
3
|
19.03.2023 15:00 | Spartak | 2 : 3 | Mladost | |||||
19.03
15:00
Moravac 1948
OFK Morava 2022
1
4
|
19.03.2023 15:00 | Moravac 1948 | 1 : 4 | OFK Morava 2022 | |||||
19.03
15:00
Vrtište
Sloga 1948
1
6
|
19.03.2023 15:00 | Vrtište | 1 : 6 | Sloga 1948 | |||||
19.03
15:00
Supovac
Real Niš
1
3
|
19.03.2023 15:00 | Supovac | 1 : 3 | Real Niš |
19.03
14:30
Godomin
Osipaonica
0
1
|
19.03.2023 14:30 | Godomin | 0 : 1 | Osipaonica | |||||
19.03
14:30
Železničar 1930
Vožd 2020
0
0
|
19.03.2023 14:30 | Železničar 1930 | 0 : 0 | Vožd 2020 | |||||
19.03
14:30
Landol
Ravni Gaj
0
3
|
19.03.2023 14:30 | Landol | 0 : 3 | Ravni Gaj | |||||
19.03
14:30
Jezava
Budućnost
2
1
|
19.03.2023 14:30 | Jezava | 2 : 1 | Budućnost | |||||
19.03
14:30
Badljevica
Lunjevac
0
0
|
19.03.2023 14:30 | Badljevica | 0 : 0 | Lunjevac |
19.03
15:00
Elektrovojvodina
SFU Graničar 024
3
0
|
19.03.2023 15:00 | Elektrovojvodina | 3 : 0 | SFU Graničar 024 | |||||
19.03
15:00
Lokomotiva
Vinogradar
1
2
|
19.03.2023 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
19.03
15:00
Hajduk 1950
Kelebijska šuma
0
6
|
19.03.2023 15:00 | Hajduk 1950 | 0 : 6 | Kelebijska šuma | |||||
19.03
15:00
Bikovo
Čantavir
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Bikovo | 0 : 0 | Čantavir | |||||
19.03
15:00
Žednik
Solid
3
1
|
19.03.2023 15:00 | Žednik | 3 : 1 | Solid | |||||
19.03
15:00
Palić
OFK Mala Bosna 2015
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Palić | 0 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 |
19.03
13:00
Omladinac
Omladinac
1
1
|
19.03.2023 13:00 | Omladinac | 1 : 1 | Omladinac |
19.03
14:30
Respekt
Jadar (S)
2
0
|
19.03.2023 14:30 | Respekt | 2 : 0 | Jadar (S) |
19.03
15:00
Mladi radnik
Morava
4
0
|
19.03.2023 15:00 | Mladi radnik | 4 : 0 | Morava | |||||
19.03
15:00
Napredak
Domaćin
1
8
|
19.03.2023 15:00 | Napredak | 1 : 8 | Domaćin | |||||
19.03
15:00
Belica
SFK Glogovac
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Belica | 5 : 0 | SFK Glogovac | |||||
19.03
15:00
OFK Borac
Bratstvo
1
3
|
19.03.2023 15:00 | OFK Borac | 1 : 3 | Bratstvo |
19.03
11:00
Badince
Mladost (DB)
5
3
|
19.03.2023 11:00 | Badince | 5 : 3 | Mladost (DB) | |||||
19.03
11:00
Morava
Napredak
6
0
|
19.03.2023 11:00 | Morava | 6 : 0 | Napredak | |||||
19.03
11:00
Turekovac
Jašunja
2
0
|
19.03.2023 11:00 | Turekovac | 2 : 0 | Jašunja | |||||
19.03
11:00
Gornje Sinkovce
ŠFU Derbi 2016
0
8
|
19.03.2023 11:00 | Gornje Sinkovce | 0 : 8 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
19.03
11:00
Marjan MB
Rudar 1973
6
3
|
19.03.2023 11:00 | Marjan MB | 6 : 3 | Rudar 1973 | |||||
19.03
11:00
Todorovce
Pomoravlje
3
3
|
19.03.2023 11:00 | Todorovce | 3 : 3 | Pomoravlje |
19.03
15:00
Potočac
Železničar
1
1
|
19.03.2023 15:00 | Potočac | 1 : 1 | Železničar | |||||
19.03
15:00
Sloboda
Razvitak
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Sloboda | 2 : 2 | Razvitak | |||||
19.03
15:00
Popovac
Zemljoradnik
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Popovac | 0 : 0 | Zemljoradnik | |||||
19.03
15:00
Moravac
Radnik
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Moravac | 4 : 1 | Radnik | |||||
19.03
15:00
Heroj
Jedinstvo
2
0
|
19.03.2023 15:00 | Heroj | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.03
15:00
Mladost (GM)
Budućnost
0
1
|
19.03.2023 15:00 | Mladost (GM) | 0 : 1 | Budućnost | |||||
19.03
10:00
BSK
ISK Izvor
1
3
|
19.03.2023 10:00 | BSK | 1 : 3 | ISK Izvor |
19.03
17:00
Široki Brijeg
Tuzla City
1
1
|
19.03.2023 17:00 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Tuzla City | |||||
19.03
15:00
Željezničar
Sloga Meridian
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Željezničar | 4 : 1 | Sloga Meridian | |||||
19.03
19:00
Velež
Sloboda
0
0
|
19.03.2023 19:00 | Velež | 0 : 0 | Sloboda |
19.03
14:30
Omarska
Podrinje
1
0
|
19.03.2023 14:30 | Omarska | 1 : 0 | Podrinje |
19.03
15:00
Tošk
Bratstvo
0
0
|
19.03.2023 15:00 | Tošk | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
19.03
15:00
GOŠK
Zvijezda
4
1
|
19.03.2023 15:00 | GOŠK | 4 : 1 | Zvijezda |
19.03
15:00
Arsenal
Crystal Palace
4
1
|
19.03.2023 15:00 | Arsenal | 4 : 1 | Crystal Palace |
19.03
15:30
1. FC Union Berlin
Eintracht Frankfurt
2
0
|
19.03.2023 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2 : 0 | Eintracht Frankfurt | |||||
19.03
19:30
1. FSV Mainz 05
SC Freiburg
1
1
|
19.03.2023 19:30 | 1. FSV Mainz 05 | 1 : 1 | SC Freiburg | |||||
19.03
17:30
Bayer 04 Leverkusen
Bayern München
2
1
|
19.03.2023 17:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 1 | Bayern München |
19.03
13:00
AC Ajaccio
AS Monaco
0
2
|
19.03.2023 13:00 | AC Ajaccio | 0 : 2 | AS Monaco | |||||
19.03
15:00
Montpellier
Clermont Foot 63
2
1
|
19.03.2023 15:00 | Montpellier | 2 : 1 | Clermont Foot 63 | |||||
19.03
15:00
OGC Nice
Lorient
1
1
|
19.03.2023 15:00 | OGC Nice | 1 : 1 | Lorient | |||||
19.03
17:05
Paris Saint-Germain
Stade Rennais
0
2
|
19.03.2023 17:05 | Paris Saint-Germain | 0 : 2 | Stade Rennais | |||||
19.03
15:00
RC Strasbourg
AJ Auxerre
2
0
|
19.03.2023 15:00 | RC Strasbourg | 2 : 0 | AJ Auxerre | |||||
19.03
20:45
Stade de Reims
Olympique de Marseille
1
2
|
19.03.2023 20:45 | Stade de Reims | 1 : 2 | Olympique de Marseille | |||||
19.03
15:00
Troyes
Stade Brestois 29
2
2
|
19.03.2023 15:00 | Troyes | 2 : 2 | Stade Brestois 29 |
19.03
15:00
Fiorentina
Lecce
1
0
|
19.03.2023 15:00 | Fiorentina | 1 : 0 | Lecce | |||||
19.03
18:00
Lazio
Roma
1
0
|
19.03.2023 18:00 | Lazio | 1 : 0 | Roma | |||||
19.03
12:30
Sampdoria
Hellas Verona
3
1
|
19.03.2023 12:30 | Sampdoria | 3 : 1 | Hellas Verona | |||||
19.03
15:00
Torino
Napoli
0
4
|
19.03.2023 15:00 | Torino | 0 : 4 | Napoli | |||||
19.03
20:45
Inter
Juventus
0
1
|
19.03.2023 20:45 | Inter | 0 : 1 | Juventus |
19.03
21:00
Barcelona
Real Madrid
2
1
|
19.03.2023 21:00 | Barcelona | 2 : 1 | Real Madrid | |||||
19.03
18:30
Getafe
Sevilla
2
0
|
19.03.2023 18:30 | Getafe | 2 : 0 | Sevilla | |||||
19.03
16:15
Osasuna
Villarreal
0
3
|
19.03.2023 16:15 | Osasuna | 0 : 3 | Villarreal | |||||
19.03
14:00
Real Betis Balompié
RCD Mallorca
1
0
|
19.03.2023 14:00 | Real Betis Balompié | 1 : 0 | RCD Mallorca | |||||
19.03
16:15
Real Sociedad
Elche CF
2
0
|
19.03.2023 16:15 | Real Sociedad | 2 : 0 | Elche CF |
19.03
12:00
Sloga
Mašinac
0
0
|
19.03.2023 12:00 | Sloga | 0 : 0 | Mašinac | |||||
19.03
18:00
Crvena zvezda
Spartak
2
2
|
19.03.2023 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Spartak | |||||
19.03
11:00
TSC
Vojvodina
3
1
|
19.03.2023 11:00 | TSC | 3 : 1 | Vojvodina |
19.03
11:00
Radnički 2012
Napredak Junior 2018
0
3
|
19.03.2023 11:00 | Radnički 2012 | 0 : 3 | Napredak Junior 2018 | |||||
19.03
17:00
Kolubara
Moskva
11
0
|
19.03.2023 17:00 | Kolubara | 11 : 0 | Moskva | |||||
19.03
15:00
Zemun
Požarevac
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Zemun | 5 : 0 | Požarevac |
19.03
12:00
Knjaževac 2015
Jagodina
0
3
|
19.03.2023 12:00 | Knjaževac 2015 | 0 : 3 | Jagodina |
19.03
12:00
Dinamo 1945
Kabel
1
1
|
19.03.2023 12:00 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | Kabel | |||||
19.03
11:00
Železničar
Radnički 1912
4
0
|
19.03.2023 11:00 | Železničar | 4 : 0 | Radnički 1912 |
19.03
13:30
Javor Matis
Budućnost Krušik 2014
2
3
|
19.03.2023 13:30 | Javor Matis | 2 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
19.03
15:00
GFK Sloboda
Jedinstvo
0
2
|
19.03.2023 15:00 | GFK Sloboda | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.03
14:00
Borac 1926
Novi Pazar
3
1
|
19.03.2023 14:00 | Borac 1926 | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
19.03
15:00
Sloga (P)
Radnički 1923
5
0
|
19.03.2023 15:00 | Sloga (P) | 5 : 0 | Radnički 1923 |
19.03
10:00
BSK Borča
IMT 2
0
3
|
19.03.2023 10:00 | BSK Borča | 0 : 3 | IMT 2 | |||||
19.03
10:00
DIF
Brodarac 2
1
0
|
19.03.2023 10:00 | DIF | 1 : 0 | Brodarac 2 |
19.03
11:00
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
3
0
|
19.03.2023 11:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
19.03
11:00
Morava 1918
Meševo
2
1
|
19.03.2023 11:00 | Morava 1918 | 2 : 1 | Meševo |
19.03
14:00
Budućnost
OFK Žarkovo
5
1
|
19.03.2023 14:00 | Budućnost | 5 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
19.03
15:00
OLE
Rakovica
2
1
|
19.03.2023 15:00 | OLE | 2 : 1 | Rakovica |
19.03
10:00
BASK TEK
Barajevo
8
0
|
19.03.2023 10:00 | BASK TEK | 8 : 0 | Barajevo |
19.03
10:00
IMT
Crvena zvezda
1
2
|
19.03.2023 10:00 | IMT | 1 : 2 | Crvena zvezda |
19.03
13:00
Železničar
Radnički 1912
1
1
|
19.03.2023 13:00 | Železničar | 1 : 1 | Radnički 1912 |
19.03
11:00
Javor Matis
Budućnost
2
1
|
19.03.2023 11:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Budućnost | |||||
19.03
12:00
Mladi radnik 1926
Mačva
0
0
|
19.03.2023 12:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Mačva | |||||
19.03
13:00
GFK Sloboda
Jedinstvo
1
1
|
19.03.2023 13:00 | GFK Sloboda | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.03
12:00
Borac 1926
Novi Pazar
0
2
|
19.03.2023 12:00 | Borac 1926 | 0 : 2 | Novi Pazar | |||||
19.03
12:00
Sloga (P)
Radnički 1923
1
0
|
19.03.2023 12:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | Radnički 1923 |
19.03
Kopernikus Želežničar
Trayal
1
4
|
19.03.2023 | Kopernikus Želežničar | 1 : 4 | Trayal |
19.03
14:00
Ada
OFK Beograd
0
3
|
19.03.2023 14:00 | Ada | 0 : 3 | OFK Beograd |
19.03
09:30
Beograd
OFK Crvenka
7
1
|
19.03.2023 09:30 | Beograd | 7 : 1 | OFK Crvenka | |||||
19.03
09:00
Bežanija
Lokomotiva
1
0
|
19.03.2023 09:00 | Bežanija | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
19.03
13:00
Zvezdara
OFK Balkan
1
2
|
19.03.2023 13:00 | Zvezdara | 1 : 2 | OFK Balkan |
19.03
10:00
Obilić
Sloga
3
2
|
19.03.2023 10:00 | Obilić | 3 : 2 | Sloga | |||||
19.03
10:00
Preporod
Tekstilac
1
6
|
19.03.2023 10:00 | Preporod | 1 : 6 | Tekstilac |
19.03
12:00
Spartak DOO
Heroj
5
0
|
19.03.2023 12:00 | Spartak DOO | 5 : 0 | Heroj |
19.03
13:00
Zemun
Radnički (NB)
3
1
|
19.03.2023 13:00 | Zemun | 3 : 1 | Radnički (NB) | |||||
19.03
11:30
Rad
Čukarički
0
2
|
19.03.2023 11:30 | Rad | 0 : 2 | Čukarički | |||||
19.03
09:00
OLE
RFK Grafičar
2
5
|
19.03.2023 09:00 | OLE | 2 : 5 | RFK Grafičar | |||||
19.03
10:00
Sinđelić
OFK Beograd
0
0
|
19.03.2023 10:00 | Sinđelić | 0 : 0 | OFK Beograd |
19.03
12:00
OFK Vršac
1. maj
8
0
|
19.03.2023 12:00 | OFK Vršac | 8 : 0 | 1. maj | |||||
19.03
11:00
Voja Gačić
Jedinstvo (SP)
1
5
|
19.03.2023 11:00 | Voja Gačić | 1 : 5 | Jedinstvo (SP) | |||||
19.03
10:00
Sporto 023
GFK Sloven
2
0
|
19.03.2023 10:00 | Sporto 023 | 2 : 0 | GFK Sloven | |||||
19.03
10:00
Radnički (Z)
Inđija
1
2
|
19.03.2023 10:00 | Radnički (Z) | 1 : 2 | Inđija |
19.03
11:00
Radnički 1912
OFK Kikinda
0
0
|
19.03.2023 11:00 | Radnički 1912 | 0 : 0 | OFK Kikinda | |||||
19.03
10:00
CFK
Vojvodina
0
4
|
19.03.2023 10:00 | CFK | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
19.03
10:00
Krila Krajine
TSC
0
4
|
19.03.2023 10:00 | Krila Krajine | 0 : 4 | TSC | |||||
19.03
13:30
Kabel
Petar Puača
0
2
|
19.03.2023 13:30 | Kabel | 0 : 2 | Petar Puača |
19.03
10:00
Radnički 1923
Apolon 2018
1
0
|
19.03.2023 10:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Apolon 2018 | |||||
19.03
13:00
GFK Sloboda
Loznica
7
2
|
19.03.2023 13:00 | GFK Sloboda | 7 : 2 | Loznica |
19.03
10:00
Radnički 1923
Apolon 4
|
19.03.2023 10:00 | Radnički 1923 | : | Apolon 4 | |||||
19.03
10:00
Šumadija 1903
Sloga (K)
2
1
|
19.03.2023 10:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
19.03
10:00
Apolon 2018
Novi Pazar
|
19.03.2023 10:00 | Apolon 2018 | : | Novi Pazar | |||||
19.03
11:00
Bubamara 91
Kiker
0
4
|
19.03.2023 11:00 | Bubamara 91 | 0 : 4 | Kiker | |||||
19.03
14:00
Kosmet
IFA Titan
1
2
|
19.03.2023 14:00 | Kosmet | 1 : 2 | IFA Titan |
19.03
12:00
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
2
3
|
19.03.2023 12:00 | Zlatibor | 2 : 3 | Jedinstvo Putevi | |||||
19.03
11:00
Spartak 1976
FAP
2
1
|
19.03.2023 11:00 | Spartak 1976 | 2 : 1 | FAP | |||||
19.03
10:00
Sloga (BB)
GFK Sloboda
|
19.03.2023 10:00 | Sloga (BB) | : | GFK Sloboda |
19.03
10:00
OFK Osečina
Radnički (V)
0
6
|
19.03.2023 10:00 | OFK Osečina | 0 : 6 | Radnički (V) | |||||
19.03
11:00
Ribnica
SFU Fenix
0
3
|
19.03.2023 11:00 | Ribnica | 0 : 3 | SFU Fenix |
19.03
09:00
IMT
011
0
0
|
19.03.2023 09:00 | IMT | 0 : 0 | 011 | |||||
19.03
12:30
Teleoptik
Voždovac
2
2
|
19.03.2023 12:30 | Teleoptik | 2 : 2 | Voždovac |
19.03
10:00
GFK Jagodina
Duel Juniors
3
1
|
19.03.2023 10:00 | GFK Jagodina | 3 : 1 | Duel Juniors | |||||
19.03
12:00
Budućnost
Trayal Knez Lazar
0
0
|
19.03.2023 12:00 | Budućnost | 0 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
19.03
11:30
OFK Radnički
Timočanin
4
0
|
19.03.2023 11:30 | OFK Radnički | 4 : 0 | Timočanin |
19.03
Filip Filipović
GFK Dubočica
1
4
|
19.03.2023 | Filip Filipović | 1 : 4 | GFK Dubočica |
19.03
14:00
Torlak
Obilić 1924
1
6
|
19.03.2023 14:00 | Torlak | 1 : 6 | Obilić 1924 | |||||
19.03
16:30
Zemun
Balkan
0
0
|
19.03.2023 16:30 | Zemun | 0 : 0 | Balkan |
19.03
11:00
OFK 019
Radnički
6
0
|
19.03.2023 11:00 | OFK 019 | 6 : 0 | Radnički | |||||
19.03
10:00
OFK Morava 2012
OFK Knez Lazar
1
1
|
19.03.2023 10:00 | OFK Morava 2012 | 1 : 1 | OFK Knez Lazar | |||||
19.03
10:00
Trstenik PTT
OFK Bratstvo
3
1
|
19.03.2023 10:00 | Trstenik PTT | 3 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
19.03
10:00
Finale 2013
Jedinstvo
9
2
|
19.03.2023 10:00 | Finale 2013 | 9 : 2 | Jedinstvo |
19.03
10:00
Budućnost
GFK Sloboda
1
0
|
19.03.2023 10:00 | Budućnost | 1 : 0 | GFK Sloboda | |||||
19.03
Crnokosa
Zlatar
3
0
|
19.03.2023 | Crnokosa | 3 : 0 | Zlatar |
19.03
13:00
Akademija fudbala Lazarevac
Velika Moštanica
0
7
|
19.03.2023 13:00 | Akademija fudbala Lazarevac | 0 : 7 | Velika Moštanica |
19.03
19:00
Crvena zvezda Meridianbet
SC Derby
90
70
|
19.03.2023 19:00 | Crvena zvezda Meridianbet | 90 : 70 | SC Derby | |||||
19.03
17:00
Borac Mozzart
Mega MIS
80
86
|
19.03.2023 17:00 | Borac Mozzart | 80 : 86 | Mega MIS |
19.03
18:00
Vršac
Metalac
86
82
|
19.03.2023 18:00 | Vršac | 86 : 82 | Metalac | |||||
19.03
12:00
OKK Beograd
Čačak 94 Quantox
102
70
|
19.03.2023 12:00 | OKK Beograd | 102 : 70 | Čačak 94 Quantox |
19.03
11:00
Mladost
Budućnost
65
54
|
19.03.2023 11:00 | Mladost | 65 : 54 | Budućnost | |||||
19.03
14:30
Futog
Futog 1276
67
44
|
19.03.2023 14:30 | Futog | 67 : 44 | Futog 1276 | |||||
19.03
12:30
Veternik 1998
Marina
57
53
|
19.03.2023 12:30 | Veternik 1998 | 57 : 53 | Marina |
19.03
20:00
Crvenka
Petrovgrad
0
20
|
19.03.2023 20:00 | Crvenka | 0 : 20 | Petrovgrad |
19.03
17:00
Jedinstvo
Dinamo
83
86
|
19.03.2023 17:00 | Jedinstvo | 83 : 86 | Dinamo |
19.03
13:00
Gorica
Cerak
114
80
|
19.03.2023 13:00 | Gorica | 114 : 80 | Cerak | |||||
19.03
20:23
Abba
Borča
68
78
|
19.03.2023 20:23 | Abba | 68 : 78 | Borča |
19.03
18:00
Apač
Radnički
76
83
|
19.03.2023 18:00 | Apač | 76 : 83 | Radnički | |||||
19.03
14:00
Babajić
Železničar
103
67
|
19.03.2023 14:00 | Babajić | 103 : 67 | Železničar | |||||
19.03
20:00
Student 014
Krupanj
70
57
|
19.03.2023 20:00 | Student 014 | 70 : 57 | Krupanj |
19.03
19:30
Sloga
Mladost 2014
64
66
|
19.03.2023 19:30 | Sloga | 64 : 66 | Mladost 2014 |
19.03
13:00
Play off
OKK Sokobanja
70
65
|
19.03.2023 13:00 | Play off | 70 : 65 | OKK Sokobanja | |||||
19.03
16:30
Jastreb
Pusta Reka
71
52
|
19.03.2023 16:30 | Jastreb | 71 : 52 | Pusta Reka |
19.03
17:30
Art Basket
Partizan 1953
92
76
|
19.03.2023 17:30 | Art Basket | 92 : 76 | Partizan 1953 | |||||
19.03
20:00
Crvena zvezda
Kraljevo
64
57
|
19.03.2023 20:00 | Crvena zvezda | 64 : 57 | Kraljevo |
19.03
14:30
Sloboda
Spartak Office Shoes
65
86
|
19.03.2023 14:30 | Sloboda | 65 : 86 | Spartak Office Shoes | |||||
19.03
14:00
Crvena zvezda MTS
Vojvodina
86
63
|
19.03.2023 14:00 | Crvena zvezda MTS | 86 : 63 | Vojvodina | |||||
19.03
16:00
Mega MIS
Joker
113
75
|
19.03.2023 16:00 | Mega MIS | 113 : 75 | Joker | |||||
19.03
16:00
Dynamic VIP PAY
Konstantin
91
59
|
19.03.2023 16:00 | Dynamic VIP PAY | 91 : 59 | Konstantin |
19.03
18:00
Karađorđe
Spartak (S)
3
0
|
19.03.2023 18:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Spartak (S) |
19.03
Topličanin
Knjaževac
3
0
|
19.03.2023 | Topličanin | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
19.03
Toplički Vitezovi
Jablanica
3
2
|
19.03.2023 | Toplički Vitezovi | 3 : 2 | Jablanica | |||||
19.03
Desetka
Vranje
1
3
|
19.03.2023 | Desetka | 1 : 3 | Vranje | |||||
19.03
Niš 2
Jagodina
3
0
|
19.03.2023 | Niš 2 | 3 : 0 | Jagodina | |||||
19.03
Pirot
Radan
3
0
|
19.03.2023 | Pirot | 3 : 0 | Radan |
19.03
13:00
Topola
Bačka Palanka
0
3
|
19.03.2023 13:00 | Topola | 0 : 3 | Bačka Palanka | |||||
19.03
18:00
Dunav Voley 2
Vrbas
2
3
|
19.03.2023 18:00 | Dunav Voley 2 | 2 : 3 | Vrbas |
19.03
19:00
Stražilovo 2
SK Volej
3
0
|
19.03.2023 19:00 | Stražilovo 2 | 3 : 0 | SK Volej | |||||
19.03
11:00
Vest
Mladost
3
0
|
19.03.2023 11:00 | Vest | 3 : 0 | Mladost | |||||
19.03
14:00
Srem Iton
Klek Srbijašume 2
3
0
|
19.03.2023 14:00 | Srem Iton | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 |
19.03
18:00
Jedinstvo
Srbijanka 014
3
0
|
19.03.2023 18:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Srbijanka 014 |
19.03
13:00
Trendtex
Sloboda S
2
3
|
19.03.2023 13:00 | Trendtex | 2 : 3 | Sloboda S | |||||
19.03
16:00
ŽOK Napredak 037
Novi Pazar
0
3
|
19.03.2023 16:00 | ŽOK Napredak 037 | 0 : 3 | Novi Pazar |
19.03
17:00
Srem 2
NS Volej Team
0
3
|
19.03.2023 17:00 | Srem 2 | 0 : 3 | NS Volej Team | |||||
19.03
16:00
Kikinda 0230
Novi Sad 2
1
3
|
19.03.2023 16:00 | Kikinda 0230 | 1 : 3 | Novi Sad 2 |
19.03
18:00
Proleter
Klek Srbijašume 2
1
3
|
19.03.2023 18:00 | Proleter | 1 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
19.03
11:00
Subotica
Goks IN
1
3
|
19.03.2023 11:00 | Subotica | 1 : 3 | Goks IN |
19.03
18:00
Mladost
Blok aut
3
0
|
19.03.2023 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Blok aut | |||||
19.03
17:00
Merkur
NS Volej Team 2
1
3
|
19.03.2023 17:00 | Merkur | 1 : 3 | NS Volej Team 2 |
19.03
16:30
Inđija 2
Partizan
3
0
|
19.03.2023 16:30 | Inđija 2 | 3 : 0 | Partizan | |||||
19.03
20:00
Ruma
TSK Volley 2018
3
0
|
19.03.2023 20:00 | Ruma | 3 : 0 | TSK Volley 2018 | |||||
19.03
16:30
Jedinstvo 2
FOK
3
0
|
19.03.2023 16:30 | Jedinstvo 2 | 3 : 0 | FOK |
19.03
13:00
Zaječar
Timok
1
3
|
19.03.2023 13:00 | Zaječar | 1 : 3 | Timok |
19.03
13:00
Mladenovac
Obilić
1
3
|
19.03.2023 13:00 | Mladenovac | 1 : 3 | Obilić |
19.03
18:00
Crvenka
Vrbas Petrol
26
35
|
19.03.2023 18:00 | Crvenka | 26 : 35 | Vrbas Petrol | |||||
19.03
18:00
Ub
Sinđelić
35
26
|
19.03.2023 18:00 | Ub | 35 : 26 | Sinđelić |
19.03
18:00
Mladi radnik
Priboj
30
31
|
19.03.2023 18:00 | Mladi radnik | 30 : 31 | Priboj | |||||
19.03
16:30
Železničar 1949
Metalac
24
42
|
19.03.2023 16:30 | Železničar 1949 | 24 : 42 | Metalac | |||||
19.03
18:00
Loznica
Mokra Gora
34
25
|
19.03.2023 18:00 | Loznica | 34 : 25 | Mokra Gora |
19.03
18:00
Slavija
Banatski Karlovac
33
30
|
19.03.2023 18:00 | Slavija | 33 : 30 | Banatski Karlovac | |||||
19.03
17:00
Mladost TSK
Jabuka
34
24
|
19.03.2023 17:00 | Mladost TSK | 34 : 24 | Jabuka | |||||
19.03
18:30
Metalac
Potisje Pleteks
33
29
|
19.03.2023 18:30 | Metalac | 33 : 29 | Potisje Pleteks |
19.03
19:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Studentski grad
23
36
|
19.03.2023 19:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 23 : 36 | Studentski grad |
19.03
14:00
Sloga (K)
Zlatar
25
33
|
19.03.2023 14:00 | Sloga (K) | 25 : 33 | Zlatar | |||||
19.03
15:30
Šamot 65 2
Karađorđe
39
22
|
19.03.2023 15:30 | Šamot 65 2 | 39 : 22 | Karađorđe | |||||
19.03
19:00
Paraćin
Metalac (V)
39
29
|
19.03.2023 19:00 | Paraćin | 39 : 29 | Metalac (V) | |||||
19.03
12:00
SPD Radnički 2
Mačva
17
35
|
19.03.2023 12:00 | SPD Radnički 2 | 17 : 35 | Mačva | |||||
19.03
18:00
Župa 54
Mladost
23
24
|
19.03.2023 18:00 | Župa 54 | 23 : 24 | Mladost |
19.03
16:30
Dubočica 54 - 2
Rtanj
40
36
|
19.03.2023 16:30 | Dubočica 54 - 2 | 40 : 36 | Rtanj | |||||
19.03
18:00
Jedinstvo 1974
Mladost
27
31
|
19.03.2023 18:00 | Jedinstvo 1974 | 27 : 31 | Mladost |
19.03
14:00
Ruma
Sombor
35
30
|
19.03.2023 14:00 | Ruma | 35 : 30 | Sombor | |||||
19.03
18:00
Crvena zvezda
Crepaja
34
32
|
19.03.2023 18:00 | Crvena zvezda | 34 : 32 | Crepaja |
19.03
20:00
Vukovi 22
Mladost 2012
33
25
|
19.03.2023 20:00 | Vukovi 22 | 33 : 25 | Mladost 2012 | |||||
19.03
18:00
Pirot
BSK Heba
25
29
|
19.03.2023 18:00 | Pirot | 25 : 29 | BSK Heba |
19.03
14:00
Gučevo
Arilje
22
18
|
19.03.2023 14:00 | Gučevo | 22 : 18 | Arilje |
19.03
18:00
Omladinac
Kruševac
24
21
|
19.03.2023 18:00 | Omladinac | 24 : 21 | Kruševac |
19.03
17:00
Mladost (NP)
Bor Zijin Copper
32
16
|
19.03.2023 17:00 | Mladost (NP) | 32 : 16 | Bor Zijin Copper |
19.03
19:00
Sloga
Halas Jožef
41
38
|
19.03.2023 19:00 | Sloga | 41 : 38 | Halas Jožef | |||||
19.03
19:00
Temerin
Beograd
29
29
|
19.03.2023 19:00 | Temerin | 29 : 29 | Beograd |
19.03
13:30
Bekament BB - 2
Metalac 2015
34
35
|
19.03.2023 13:30 | Bekament BB - 2 | 34 : 35 | Metalac 2015 | |||||
19.03
14:00
SPD Radnički - 2
ORK Loznica
39
20
|
19.03.2023 14:00 | SPD Radnički - 2 | 39 : 20 | ORK Loznica | |||||
19.03
15:30
Loznica grad
Košutnjak
42
12
|
19.03.2023 15:30 | Loznica grad | 42 : 12 | Košutnjak | |||||
19.03
19:30
Prijepolje
Radnički (S)
34
26
|
19.03.2023 19:30 | Prijepolje | 34 : 26 | Radnički (S) |
19.03
20:00
Požarevac
Đerdap
22
25
|
19.03.2023 20:00 | Požarevac | 22 : 25 | Đerdap |
19.03
20:30
Mladost
Žitorađa
31
25
|
19.03.2023 20:30 | Mladost | 31 : 25 | Žitorađa |
19.03
16:00
Ruma
Krule
31
19
|
19.03.2023 16:00 | Ruma | 31 : 19 | Krule | |||||
19.03
18:00
Sloven
Proleter
38
21
|
19.03.2023 18:00 | Sloven | 38 : 21 | Proleter |
19.03
17:00
Jadran
Vrbas
37
12
|
19.03.2023 17:00 | Jadran | 37 : 12 | Vrbas | |||||
19.03
16:00
Petrovaradin
Odžaci
43
24
|
19.03.2023 16:00 | Petrovaradin | 43 : 24 | Odžaci |
19.03
17:00
Taurunum
Spartak Prozivka
8
18
|
19.03.2023 17:00 | Taurunum | 8 : 18 | Spartak Prozivka |
19.03
21:15
Vračar
Singidunum
3
8
|
19.03.2023 21:15 | Vračar | 3 : 8 | Singidunum |
19.03
21:00
Prokuplje
Rosulja
3
3
|
19.03.2023 21:00 | Prokuplje | 3 : 3 | Rosulja |
19.03
18:20
Student
Crvena zvezda
1
0
|
19.03.2023 18:20 | Student | 1 : 0 | Crvena zvezda |
19.03
16:00
Sarajevo
MNK Hercegovina
8
8
|
19.03.2023 16:00 | Sarajevo | 8 : 8 | MNK Hercegovina | |||||
19.03
19:00
Brotnjo
Doboj
9
2
|
19.03.2023 19:00 | Brotnjo | 9 : 2 | Doboj |
19.03
15:00
Heroj Polet
Partizan 1953
6
56
|
19.03.2023 15:00 | Heroj Polet | 6 : 56 | Partizan 1953 | |||||
19.03
00:00
Radnički
Dorćol Tigrovi
18
0
|
19.03.2023 00:00 | Radnički | 18 : 0 | Dorćol Tigrovi |
19.03
14:00
Dinamo 1954
Torpedo Mlava
39
7
|
19.03.2023 14:00 | Dinamo 1954 | 39 : 7 | Torpedo Mlava |