12.03
14:00
RadniÄki (N)
Voždovac
2
3
|
12.03.2023 14:00 | RadniÄki (N) | 2 : 3 | Voždovac | |||||
12.03
14:00
Radnik
Javor Matis
0
0
|
12.03.2023 14:00 | Radnik | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
12.03
18:15
Mladost (L)
Partizan
0
3
|
12.03.2023 18:15 | Mladost (L) | 0 : 3 | Partizan | |||||
12.03
16:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
5
1
|
12.03.2023 16:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Novi Pazar |
12.03
14:00
Jedinstvo (Ub)
OFK VrŔac
2
0
|
12.03.2023 14:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | OFK VrŔac | |||||
12.03
16:00
Trayal
RFK GrafiÄar
2
1
|
12.03.2023 16:00 | Trayal | 2 : 1 | RFK GrafiÄar | |||||
12.03
14:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloboda
0
0
|
12.03.2023 14:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 0 | GFK Sloboda | |||||
12.03
14:00
Zlatibor
RadniÄki (NB)
1
1
|
12.03.2023 14:00 | Zlatibor | 1 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
12.03
14:00
ŽelezniÄar
InÄija Toyo Tires
1
0
|
12.03.2023 14:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | InÄija Toyo Tires | |||||
12.03
14:00
IMT
Metalac
2
1
|
12.03.2023 14:00 | IMT | 2 : 1 | Metalac | |||||
12.03
14:00
Loznica
MaÄva
0
0
|
12.03.2023 14:00 | Loznica | 0 : 0 | MaÄva |
12.03
14:30
StaniÅ”iÄ
Borac (Å )
0
3
|
12.03.2023 14:30 | StaniÅ”iÄ | 0 : 3 | Borac (Å ) | |||||
12.03
14:30
Tisa
Kabel
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Tisa | 2 : 1 | Kabel |
12.03
14:30
Zvezdara
Jedinstvo
0
3
|
12.03.2023 14:30 | Zvezdara | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
12.03
10:00
Borac
Studentski grad
0
4
|
12.03.2023 10:00 | Borac | 0 : 4 | Studentski grad |
12.03
14:30
Polet (Lj)
MaÄva 1929
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Polet (Lj) | 2 : 1 | MaÄva 1929 | |||||
12.03
14:30
RaÄevac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
12.03.2023 14:30 | RaÄevac | 1 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
12.03
14:30
OFK Mihajlovac
Sloga (K)
0
1
|
12.03.2023 14:30 | OFK Mihajlovac | 0 : 1 | Sloga (K) |
12.03
15:00
TimoÄanin
OFK Brzi Brod
3
0
|
12.03.2023 15:00 | TimoÄanin | 3 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
12.03
11:00
Car Konstantin
GFK DuboÄica
0
4
|
12.03.2023 11:00 | Car Konstantin | 0 : 4 | GFK DuboÄica | |||||
12.03
15:00
Vlasina
OFK TopliÄanin
3
1
|
12.03.2023 15:00 | Vlasina | 3 : 1 | OFK TopliÄanin |
12.03
14:30
Preporod
Mladost (BP)
2
3
|
12.03.2023 14:30 | Preporod | 2 : 3 | Mladost (BP) | |||||
12.03
14:30
RadniÄki 1905
BaÄka 1901
1
2
|
12.03.2023 14:30 | RadniÄki 1905 | 1 : 2 | BaÄka 1901 | |||||
12.03
14:30
Hercegovac
Vojvodina
0
2
|
12.03.2023 14:30 | Hercegovac | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
12.03
14:30
Mladost (T)
BajŔa
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | BajŔa | |||||
12.03
14:30
ObiliÄ
Bratstvo 2019
1
2
|
12.03.2023 14:30 | ObiliÄ | 1 : 2 | Bratstvo 2019 |
12.03
10:00
Index
Å ajkaÅ” 1908
0
2
|
12.03.2023 10:00 | Index | 0 : 2 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
12.03
14:30
Dunav
Sloga (E)
1
0
|
12.03.2023 14:30 | Dunav | 1 : 0 | Sloga (E) | |||||
12.03
14:30
Jedinstvo
Donji Srem 2015
3
1
|
12.03.2023 14:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Donji Srem 2015 |
12.03
14:30
Crvena Zvezda
Jedinstvo (V)
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
12.03
14:30
Vojvodina 1928
Omladinac FAM
1
0
|
12.03.2023 14:30 | Vojvodina 1928 | 1 : 0 | Omladinac FAM | |||||
12.03
14:30
Mladost
Jedinstvo (BK)
2
3
|
12.03.2023 14:30 | Mladost | 2 : 3 | Jedinstvo (BK) |
12.03
14:30
Komgrap
Zuce 2019
1
0
|
12.03.2023 14:30 | Komgrap | 1 : 0 | Zuce 2019 | |||||
12.03
14:30
Crvena zvezda
PKB
0
1
|
12.03.2023 14:30 | Crvena zvezda | 0 : 1 | PKB | |||||
12.03
14:30
SremÄica
OFK Žarkovo
1
1
|
12.03.2023 14:30 | SremÄica | 1 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
12.03
14:30
Kosmaj
Barajevo
0
2
|
12.03.2023 14:30 | Kosmaj | 0 : 2 | Barajevo |
12.03
15:00
Svetlost
Mladost 1959
0
2
|
12.03.2023 15:00 | Svetlost | 0 : 2 | Mladost 1959 | |||||
12.03
15:00
Jablanica
SFK Morava
0
0
|
12.03.2023 15:00 | Jablanica | 0 : 0 | SFK Morava | |||||
12.03
15:00
ŽitoraÄa
OFK Alakince
1
0
|
12.03.2023 15:00 | ŽitoraÄa | 1 : 0 | OFK Alakince | |||||
12.03
15:00
Plantaža
Jedinstvo
4
4
|
12.03.2023 15:00 | Plantaža | 4 : 4 | Jedinstvo |
12.03
15:00
Jedinstvo
Bukovik
0
1
|
12.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Bukovik | |||||
12.03
15:00
Palilulac
NaŔa krila 1936
1
0
|
12.03.2023 15:00 | Palilulac | 1 : 0 | NaŔa krila 1936 | |||||
12.03
15:00
Rudar
Orljane
0
0
|
12.03.2023 15:00 | Rudar | 0 : 0 | Orljane | |||||
12.03
15:00
Delijski Vis
Mladost (B)
0
2
|
12.03.2023 15:00 | Delijski Vis | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
12.03
15:00
Morava
Mladost (M)
0
0
|
12.03.2023 15:00 | Morava | 0 : 0 | Mladost (M) | |||||
12.03
15:00
MaloŔiŔte
OFK NiÅ”
1
1
|
12.03.2023 15:00 | MaloŔiŔte | 1 : 1 | OFK NiŔ |
12.03
15:00
OFK Lugomir
Jedinstvo 1936
0
2
|
12.03.2023 15:00 | OFK Lugomir | 0 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
12.03
15:00
KuŔiljevo
Orlovi
2
0
|
12.03.2023 15:00 | KuŔiljevo | 2 : 0 | Orlovi | |||||
12.03
15:00
Jedinstvo (M)
Blagotin
2
3
|
12.03.2023 15:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 3 | Blagotin | |||||
12.03
15:00
Župa
Sloga (D)
2
1
|
12.03.2023 15:00 | Župa | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
12.03
15:00
Vinogradar
Trstenik PPT
1
3
|
12.03.2023 15:00 | Vinogradar | 1 : 3 | Trstenik PPT | |||||
12.03
15:00
Rembas
Mladi borac
4
2
|
12.03.2023 15:00 | Rembas | 4 : 2 | Mladi borac | |||||
12.03
15:00
Majdevo-Kupci
LevaÄ
0
1
|
12.03.2023 15:00 | Majdevo-Kupci | 0 : 1 | LevaÄ |
12.03
15:00
RadniÄki 1946
Rajko MitiÄ
2
2
|
12.03.2023 15:00 | RadniÄki 1946 | 2 : 2 | Rajko MitiÄ | |||||
12.03
15:00
Lužnica
Balkanski
0
4
|
12.03.2023 15:00 | Lužnica | 0 : 4 | Balkanski | |||||
12.03
11:00
Tanasko RajiÄ
Jedinstvo
0
1
|
12.03.2023 11:00 | Tanasko RajiÄ | 0 : 1 | Jedinstvo |
12.03
14:30
Dolina
Spartak 1911
1
1
|
12.03.2023 14:30 | Dolina | 1 : 1 | Spartak 1911 | |||||
12.03
14:30
Vulturul
BuduÄnost (A)
0
2
|
12.03.2023 14:30 | Vulturul | 0 : 2 | BuduÄnost (A) | |||||
12.03
14:30
HajduÄica
Dolovo
3
1
|
12.03.2023 14:30 | HajduÄica | 3 : 1 | Dolovo | |||||
12.03
14:30
Potporanj
Unirea
1
0
|
12.03.2023 14:30 | Potporanj | 1 : 0 | Unirea |
12.03
14:30
Sutjeska
ÄurÄin
1
4
|
12.03.2023 14:30 | Sutjeska | 1 : 4 | ÄurÄin | |||||
12.03
14:30
Tavankut
BuduÄnost
2
2
|
12.03.2023 14:30 | Tavankut | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
12.03
14:30
Jedinstvo
Proleter
2
2
|
12.03.2023 14:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Proleter |
12.03
14:30
Lipar
BuduÄnost (G)
2
3
|
12.03.2023 14:30 | Lipar | 2 : 3 | BuduÄnost (G) | |||||
12.03
14:30
Hajduk
Borac 46
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Hajduk | 2 : 1 | Borac 46 | |||||
12.03
14:30
BuduÄnost (M)
BuduÄnost (P)
3
0
|
12.03.2023 14:30 | BuduÄnost (M) | 3 : 0 | BuduÄnost (P) |
12.03
14:30
MSK
RadniÄki 1911
3
0
|
12.03.2023 14:30 | MSK | 3 : 0 | RadniÄki 1911 | |||||
12.03
14:30
2. Oktobar
Crvena zvezda
2
1
|
12.03.2023 14:30 | 2. Oktobar | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
12.03
14:30
ASK
ŽFK Banat
0
5
|
12.03.2023 14:30 | ASK | 0 : 5 | ŽFK Banat | |||||
12.03
14:30
Rusanda
Banat
4
1
|
12.03.2023 14:30 | Rusanda | 4 : 1 | Banat | |||||
12.03
14:30
Polet
Napredak
5
2
|
12.03.2023 14:30 | Polet | 5 : 2 | Napredak |
12.03
14:30
Srem
Sremac (D)
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Srem | 2 : 1 | Sremac (D) | |||||
12.03
14:30
Hajduk (V)
Sremac (V)
1
0
|
12.03.2023 14:30 | Hajduk (V) | 1 : 0 | Sremac (V) | |||||
12.03
14:30
GraniÄar (K)
BuduÄnost
1
0
|
12.03.2023 14:30 | GraniÄar (K) | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
12.03
14:30
Napredak Meridian
Å umar
2
4
|
12.03.2023 14:30 | Napredak Meridian | 2 : 4 | Å umar | |||||
12.03
14:30
FruŔkogorac
Jadran
3
1
|
12.03.2023 14:30 | FruŔkogorac | 3 : 1 | Jadran | |||||
12.03
14:30
Sloga
Borac 1925
4
0
|
12.03.2023 14:30 | Sloga | 4 : 0 | Borac 1925 | |||||
12.03
14:30
RadniÄki
Hajduk (B)
1
4
|
12.03.2023 14:30 | RadniÄki | 1 : 4 | Hajduk (B) |
12.03
15:30
ŽSK
Dinamo
2
0
|
12.03.2023 15:30 | ŽSK | 2 : 0 | Dinamo | |||||
12.03
15:30
Jedinstvo
Crvena zvezda
4
1
|
12.03.2023 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
12.03
15:30
BaÄka (B)
Tatra
2
0
|
12.03.2023 15:30 | BaÄka (B) | 2 : 0 | Tatra | |||||
12.03
15:30
OFK Sirig
FruŔkogorski partizan
1
3
|
12.03.2023 15:30 | OFK Sirig | 1 : 3 | FruŔkogorski partizan | |||||
12.03
15:30
FruŔkogorac
TSK
1
1
|
12.03.2023 15:30 | FruŔkogorac | 1 : 1 | TSK |
12.03
14:30
PoŔtar Zvezdara
BSK 1925
2
1
|
12.03.2023 14:30 | PoŔtar Zvezdara | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
12.03
14:00
Umka
Siti Sport Klub
2
0
|
12.03.2023 14:00 | Umka | 2 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
12.03
14:30
Dunav
KFK Ravna gora
9
1
|
12.03.2023 14:30 | Dunav | 9 : 1 | KFK Ravna gora | |||||
12.03
14:30
Heroj Polet
Posavac TiŔma
1
1
|
12.03.2023 14:30 | Heroj Polet | 1 : 1 | Posavac TiŔma | |||||
12.03
16:00
Å eÄeranac Ada
Borac
4
2
|
12.03.2023 16:00 | Å eÄeranac Ada | 4 : 2 | Borac |
12.03
14:30
Å umadija
RadniÄki
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Å umadija | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
12.03
14:30
OFK Zabrežje
RuŔanj
0
4
|
12.03.2023 14:30 | OFK Zabrežje | 0 : 4 | RuŔanj | |||||
12.03
14:30
BuduÄnost
Krtinska
4
3
|
12.03.2023 14:30 | BuduÄnost | 4 : 3 | Krtinska | |||||
12.03
14:30
Omladinac
Turbina
0
7
|
12.03.2023 14:30 | Omladinac | 0 : 7 | Turbina | |||||
12.03
14:30
Strelac
LisoviÄ 1977
3
0
|
12.03.2023 14:30 | Strelac | 3 : 0 | LisoviÄ 1977 | |||||
12.03
14:30
Rojkovac
OFK BuduÄnost
2
5
|
12.03.2023 14:30 | Rojkovac | 2 : 5 | OFK BuduÄnost | |||||
12.03
14:30
VraniÄ
BSK 1926
2
1
|
12.03.2023 14:30 | VraniÄ | 2 : 1 | BSK 1926 |
12.03
11:00
Vis
VinÄa
1
3
|
12.03.2023 11:00 | Vis | 1 : 3 | VinÄa | |||||
12.03
14:30
Pudarci
ZaklopaÄa
1
1
|
12.03.2023 14:30 | Pudarci | 1 : 1 | ZaklopaÄa | |||||
12.03
14:30
VrÄin
GroÄanski fudbalski klub
5
2
|
12.03.2023 14:30 | VrÄin | 5 : 2 | GroÄanski fudbalski klub | |||||
12.03
14:30
KovaÄevac 1956
Hajduk
7
1
|
12.03.2023 14:30 | KovaÄevac 1956 | 7 : 1 | Hajduk | |||||
12.03
14:30
Rabrovac
Å umadija 1962
2
0
|
12.03.2023 14:30 | Rabrovac | 2 : 0 | Å umadija 1962 | |||||
12.03
14:30
Velika Krsna
Dunavac
3
1
|
12.03.2023 14:30 | Velika Krsna | 3 : 1 | Dunavac |
12.03
15:00
Sloga (L)
TemniÄ 1924
0
0
|
12.03.2023 15:00 | Sloga (L) | 0 : 0 | TemniÄ 1924 | |||||
12.03
15:00
Sloga (Ä)
MaÄkovac
2
1
|
12.03.2023 15:00 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | MaÄkovac | |||||
12.03
15:00
Parunovac
Äitluk
3
2
|
12.03.2023 15:00 | Parunovac | 3 : 2 | Äitluk | |||||
12.03
15:00
Trudbenik
Gornji StepoÅ”
0
0
|
12.03.2023 15:00 | Trudbenik | 0 : 0 | Gornji StepoÅ” | |||||
12.03
15:00
FUD
Gradina
4
1
|
12.03.2023 15:00 | FUD | 4 : 1 | Gradina | |||||
12.03
15:00
Rubin
Dedina
5
1
|
12.03.2023 15:00 | Rubin | 5 : 1 | Dedina | |||||
12.03
15:00
Polet 57
13. April
5
0
|
12.03.2023 15:00 | Polet 57 | 5 : 0 | 13. April |
12.03
15:00
Banja
Trnava
3
0
|
12.03.2023 15:00 | Banja | 3 : 0 | Trnava | |||||
12.03
15:00
Marjan
BSK (Bo)
3
2
|
12.03.2023 15:00 | Marjan | 3 : 2 | BSK (Bo) | |||||
12.03
15:00
BSK (Be)
Mladi rudar
4
3
|
12.03.2023 15:00 | BSK (Be) | 4 : 3 | Mladi rudar | |||||
12.03
15:00
ŽSK
Plaskovac
2
1
|
12.03.2023 15:00 | ŽSK | 2 : 1 | Plaskovac | |||||
12.03
15:00
VinÄa
Å umadinac (N)
1
2
|
12.03.2023 15:00 | VinÄa | 1 : 2 | Å umadinac (N) | |||||
12.03
15:00
Lokomotiva
Grizli ML
1
1
|
12.03.2023 15:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Grizli ML | |||||
12.03
15:00
Prvi srpski ustanak
Å umadinac (S)
1
2
|
12.03.2023 15:00 | Prvi srpski ustanak | 1 : 2 | Å umadinac (S) | |||||
12.03
15:00
Sloga
Å umadija
3
0
|
12.03.2023 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Å umadija |
12.03
15:00
Toplica
Borac
2
2
|
12.03.2023 15:00 | Toplica | 2 : 2 | Borac | |||||
12.03
15:00
Moravac (ZT)
Pobeda
2
3
|
12.03.2023 15:00 | Moravac (ZT) | 2 : 3 | Pobeda | |||||
12.03
15:00
TaskoviÄi
Moravac (Ä)
1
2
|
12.03.2023 15:00 | TaskoviÄi | 1 : 2 | Moravac (Ä) | |||||
12.03
15:00
Sloga (K)
BaliÄevac
1
3
|
12.03.2023 15:00 | Sloga (K) | 1 : 3 | BaliÄevac | |||||
12.03
15:00
Sloga 1980
Polet
2
2
|
12.03.2023 15:00 | Sloga 1980 | 2 : 2 | Polet |
12.03
14:30
Mladost (NS)
Proleter 1947
1
0
|
12.03.2023 14:30 | Mladost (NS) | 1 : 0 | Proleter 1947 | |||||
12.03
14:30
ŽelezniÄar Kusadak
OFK Napredak
0
1
|
12.03.2023 14:30 | ŽelezniÄar Kusadak | 0 : 1 | OFK Napredak | |||||
12.03
14:30
Radnik
Sloga
2
0
|
12.03.2023 14:30 | Radnik | 2 : 0 | Sloga | |||||
12.03
14:30
Polet
Mladi borac
6
1
|
12.03.2023 14:30 | Polet | 6 : 1 | Mladi borac | |||||
12.03
14:30
Mladi radnik 1940
SASK
0
0
|
12.03.2023 14:30 | Mladi radnik 1940 | 0 : 0 | SASK | |||||
12.03
14:30
PetliÄ SD 2006
Podunavac
1
1
|
12.03.2023 14:30 | PetliÄ SD 2006 | 1 : 1 | Podunavac |
12.03
14:30
KrilaÅ”
Rudar 2001
0
5
|
12.03.2023 14:30 | KrilaÅ” | 0 : 5 | Rudar 2001 | |||||
12.03
14:30
Sirakovo
ObiliÄ
1
1
|
12.03.2023 14:30 | Sirakovo | 1 : 1 | ObiliÄ | |||||
12.03
14:30
Borac (K)
ŽelezniÄar
0
2
|
12.03.2023 14:30 | Borac (K) | 0 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
12.03
14:30
Å apine
Sloga 1945
0
0
|
12.03.2023 14:30 | Å apine | 0 : 0 | Sloga 1945 | |||||
12.03
14:30
Batovac
Napredak (S)
2
4
|
12.03.2023 14:30 | Batovac | 2 : 4 | Napredak (S) | |||||
12.03
14:30
Rudar (Kr)
BSK 1931
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Rudar (Kr) | 2 : 1 | BSK 1931 |
12.03
15:00
Osaonica
Partizan
2
1
|
12.03.2023 15:00 | Osaonica | 2 : 1 | Partizan | |||||
12.03
15:00
GFK Tabane
Rudar (SR)
2
0
|
12.03.2023 15:00 | GFK Tabane | 2 : 0 | Rudar (SR) | |||||
12.03
15:00
Kolare
Mladost (J)
1
1
|
12.03.2023 15:00 | Kolare | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
12.03
15:00
Moravac 2015
Rudar (St)
1
0
|
12.03.2023 15:00 | Moravac 2015 | 1 : 0 | Rudar (St) | |||||
12.03
15:00
Napredak
Mladost (T)
3
0
|
12.03.2023 15:00 | Napredak | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
12.03
15:00
Sloga
Juhor
0
1
|
12.03.2023 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Juhor | |||||
12.03
15:00
Donja Mutnica
Dragocvet
1
2
|
12.03.2023 15:00 | Donja Mutnica | 1 : 2 | Dragocvet |
12.03
11:00
Vidojevica
Antimon
3
1
|
12.03.2023 11:00 | Vidojevica | 3 : 1 | Antimon | |||||
12.03
14:30
Sloga
Majur
5
2
|
12.03.2023 14:30 | Sloga | 5 : 2 | Majur | |||||
12.03
14:30
Jedinstvo (Å )
Lipolist
1
2
|
12.03.2023 14:30 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 2 | Lipolist | |||||
12.03
14:30
Podrinje
GuÄevo 1929
0
0
|
12.03.2023 14:30 | Podrinje | 0 : 0 | GuÄevo 1929 | |||||
12.03
14:30
Jedinstvo (MZ)
Mladi borac
1
1
|
12.03.2023 14:30 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
12.03
14:30
Drina (Lj)
KaraÄorÄe
2
0
|
12.03.2023 14:30 | Drina (Lj) | 2 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
12.03
14:30
Hajduk Stanko
Drina (B)
11
0
|
12.03.2023 14:30 | Hajduk Stanko | 11 : 0 | Drina (B) |
12.03
14:30
Kolonija
Divostin
0
0
|
12.03.2023 14:30 | Kolonija | 0 : 0 | Divostin | |||||
12.03
14:30
Jedinstvo
Bratstvo 1975
0
1
|
12.03.2023 14:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Bratstvo 1975 | |||||
12.03
14:30
MarÅ”iÄ
Sloboda (G)
5
1
|
12.03.2023 14:30 | MarÅ”iÄ | 5 : 1 | Sloboda (G) | |||||
12.03
14:30
Kutlovo
Sloga 1934
4
1
|
12.03.2023 14:30 | Kutlovo | 4 : 1 | Sloga 1934 | |||||
12.03
14:30
Stanovo 1941
Zastava 1973
0
2
|
12.03.2023 14:30 | Stanovo 1941 | 0 : 2 | Zastava 1973 |
12.03
OsniÄ
TrebiÄ
1
3
|
12.03.2023 | OsniÄ | 1 : 3 | TrebiÄ | |||||
12.03
FSU Kraljevica
Kosovo
3
0
|
12.03.2023 | FSU Kraljevica | 3 : 0 | Kosovo | |||||
12.03
GraniÄar
Sloga
1
0
|
12.03.2023 | GraniÄar | 1 : 0 | Sloga | |||||
12.03
OFK 019
Rudar VrÅ”ka Äuka
1
4
|
12.03.2023 | OFK 019 | 1 : 4 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
12.03
Malinik
Rudar
3
0
|
12.03.2023 | Malinik | 3 : 0 | Rudar | |||||
12.03
Omladinac
Å ljivar
|
12.03.2023 | Omladinac | : | Å ljivar | |||||
12.03
Hajduk
Midžor
0
1
|
12.03.2023 | Hajduk | 0 : 1 | Midžor |
12.03
14:00
PeruÄac
Sloga
3
1
|
12.03.2023 14:00 | PeruÄac | 3 : 1 | Sloga | |||||
12.03
14:00
AvijatiÄar Vranjani
Omladinac
1
1
|
12.03.2023 14:00 | AvijatiÄar Vranjani | 1 : 1 | Omladinac | |||||
12.03
11:00
Rampa
Polet
1
2
|
12.03.2023 11:00 | Rampa | 1 : 2 | Polet | |||||
12.03
14:00
Gorobilje
Äajetina
1
2
|
12.03.2023 14:00 | Gorobilje | 1 : 2 | Äajetina | |||||
12.03
14:00
Ježevica
Jedinstvo
0
0
|
12.03.2023 14:00 | Ježevica | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.03
14:00
Kotroman
Bakionica
1
3
|
12.03.2023 14:00 | Kotroman | 1 : 3 | Bakionica | |||||
12.03
14:00
ViŔesava
SeÄica
5
0
|
12.03.2023 14:00 | ViÅ”esava | 5 : 0 | SeÄica | |||||
12.03
11:00
Tara
Prvi partizan
2
0
|
12.03.2023 11:00 | Tara | 2 : 0 | Prvi partizan |
12.03
14:30
BSK
Aleksa Å antiÄ
1
1
|
12.03.2023 14:30 | BSK | 1 : 1 | Aleksa Å antiÄ | |||||
12.03
14:30
Omladinac (B)
TeleÄka
5
0
|
12.03.2023 14:30 | Omladinac (B) | 5 : 0 | TeleÄka | |||||
12.03
14:30
Omladinac (D)
Polet (R)
7
0
|
12.03.2023 14:30 | Omladinac (D) | 7 : 0 | Polet (R) | |||||
12.03
14:30
Mladost
RadniÄki (S)
0
3
|
12.03.2023 14:30 | Mladost | 0 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
12.03
14:30
Polet (S)
Dinamo 1923
0
1
|
12.03.2023 14:30 | Polet (S) | 0 : 1 | Dinamo 1923 | |||||
12.03
14:30
TerekveÅ”
Zadrugar
3
1
|
12.03.2023 14:30 | TerekveÅ” | 3 : 1 | Zadrugar |
12.03
12:00
Beli Orlovi
Ribnik
15
1
|
12.03.2023 12:00 | Beli Orlovi | 15 : 1 | Ribnik | |||||
12.03
15:00
Donji Kopaonik
Velika Drenova
2
3
|
12.03.2023 15:00 | Donji Kopaonik | 2 : 3 | Velika Drenova | |||||
12.03
15:00
Mladost 1977
Omladinac
1
1
|
12.03.2023 15:00 | Mladost 1977 | 1 : 1 | Omladinac | |||||
12.03
15:00
Kamenorezac 76
Mladost (T)
4
1
|
12.03.2023 15:00 | Kamenorezac 76 | 4 : 1 | Mladost (T) | |||||
12.03
12:00
Stari Trstenik
Vinogradar
2
2
|
12.03.2023 12:00 | Stari Trstenik | 2 : 2 | Vinogradar |
12.03
14:30
Ljukovo
Hajduk 1932
1
1
|
12.03.2023 14:30 | Ljukovo | 1 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
12.03
14:30
Rudar
FruŔkogorac
0
0
|
12.03.2023 14:30 | Rudar | 0 : 0 | FruŔkogorac | |||||
12.03
14:30
Kameni
Mladost
3
1
|
12.03.2023 14:30 | Kameni | 3 : 1 | Mladost | |||||
12.03
14:30
Polet (NK)
ÄSK Äortanovci
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Polet (NK) | 2 : 1 | ÄSK Äortanovci | |||||
12.03
14:30
Sremac
Napredak
0
2
|
12.03.2023 14:30 | Sremac | 0 : 2 | Napredak | |||||
12.03
14:30
Car UroÅ”
Polet (N)
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Car UroÅ” | 2 : 1 | Polet (N) | |||||
12.03
14:30
KruŔedol
GraniÄar
5
0
|
12.03.2023 14:30 | KruÅ”edol | 5 : 0 | GraniÄar |
12.03
15:30
Sloga
Sofeks
0
10
|
12.03.2023 15:30 | Sloga | 0 : 10 | Sofeks | |||||
12.03
15:30
Äenej
ObiliÄ
2
1
|
12.03.2023 15:30 | Äenej | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
12.03
15:30
Vinogradar
MiletiÄ
4
0
|
12.03.2023 15:30 | Vinogradar | 4 : 0 | MiletiÄ | |||||
12.03
15:30
Titel
Hajduk (G)
1
3
|
12.03.2023 15:30 | Titel | 1 : 3 | Hajduk (G) | |||||
12.03
15:30
ŽelezniÄar NS
Borac (R)
0
1
|
12.03.2023 15:30 | ŽelezniÄar NS | 0 : 1 | Borac (R) | |||||
12.03
15:30
Susek
Proleter 1951
6
1
|
12.03.2023 15:30 | Susek | 6 : 1 | Proleter 1951 |
12.03
15:00
Jedinstvo
Vinogradar
3
1
|
12.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
12.03
15:00
Sloboda
Mladost (G)
6
2
|
12.03.2023 15:00 | Sloboda | 6 : 2 | Mladost (G) | |||||
12.03
15:00
Å umadinac
VinoraÄa
2
2
|
12.03.2023 15:00 | Å umadinac | 2 : 2 | VinoraÄa | |||||
12.03
15:00
Ursule
Morava (R)
2
1
|
12.03.2023 15:00 | Ursule | 2 : 1 | Morava (R) |
12.03
14:30
Napredak
OFK BikiÄ
0
4
|
12.03.2023 14:30 | Napredak | 0 : 4 | OFK BikiÄ | |||||
12.03
10:00
FruŔka Gora
Zmaj
6
1
|
12.03.2023 10:00 | FruŔka Gora | 6 : 1 | Zmaj | |||||
12.03
14:30
Borac (VR)
BSK
8
1
|
12.03.2023 14:30 | Borac (VR) | 8 : 1 | BSK | |||||
12.03
14:30
Srem
OFK Zeka BuljubaŔa
1
1
|
12.03.2023 14:30 | Srem | 1 : 1 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
12.03
14:30
ObiliÄ 1993
Erdevik 2017
2
1
|
12.03.2023 14:30 | ObiliÄ 1993 | 2 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
12.03
14:30
Borac (R)
Jedinstvo
2
0
|
12.03.2023 14:30 | Borac (R) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.03
14:30
LSK
GraniÄar
1
1
|
12.03.2023 14:30 | LSK | 1 : 1 | GraniÄar |
12.03
15:00
Mladost
Kulpin
0
3
|
12.03.2023 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Kulpin | |||||
12.03
15:00
Borac
BaÄka
1
4
|
12.03.2023 15:00 | Borac | 1 : 4 | BaÄka | |||||
12.03
15:00
Slavija (B)
NeŔtin
3
2
|
12.03.2023 15:00 | Slavija (B) | 3 : 2 | NeŔtin | |||||
12.03
15:00
Krivanj
OFK Stari Grad
3
1
|
12.03.2023 15:00 | Krivanj | 3 : 1 | OFK Stari Grad | |||||
12.03
15:00
BaÄki Hajduk
LabudnjaÄa
5
1
|
12.03.2023 15:00 | BaÄki Hajduk | 5 : 1 | LabudnjaÄa |
12.03
14:30
Omladinac
Sloga
2
0
|
12.03.2023 14:30 | Omladinac | 2 : 0 | Sloga | |||||
12.03
14:30
Napredak
Mladost (MM)
3
0
|
12.03.2023 14:30 | Napredak | 3 : 0 | Mladost (MM) | |||||
12.03
14:30
PetlovaÄa
Stojan Lazarac
1
1
|
12.03.2023 14:30 | PetlovaÄa | 1 : 1 | Stojan Lazarac | |||||
12.03
14:30
Zadrugar
Torpedo
4
1
|
12.03.2023 14:30 | Zadrugar | 4 : 1 | Torpedo | |||||
12.03
14:30
BuduÄnost (PD)
Bair
4
0
|
12.03.2023 14:30 | BuduÄnost (PD) | 4 : 0 | Bair | |||||
12.03
14:30
Sloboda
DuŔko
0
2
|
12.03.2023 14:30 | Sloboda | 0 : 2 | DuŔko | |||||
12.03
14:30
BuduÄnost (Z)
Milicionar
1
0
|
12.03.2023 14:30 | BuduÄnost (Z) | 1 : 0 | Milicionar |
12.03
14:30
RadniÄki (K)
PriÄinoviÄ
1
0
|
12.03.2023 14:30 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | PriÄinoviÄ | |||||
12.03
14:30
MiŔar
Dobrava Žabar 2020
3
2
|
12.03.2023 14:30 | MiŔar | 3 : 2 | Dobrava Žabar 2020 | |||||
12.03
14:30
Mrovska
Bobovik
0
2
|
12.03.2023 14:30 | Mrovska | 0 : 2 | Bobovik | |||||
12.03
14:30
Sloga (K)
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
0
4
|
12.03.2023 14:30 | Sloga (K) | 0 : 4 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ |
12.03
14:30
Jedinstvo
Jadar 1961
3
0
|
12.03.2023 14:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Jadar 1961 | |||||
12.03
14:30
Prva Iskra
Velika Reka
4
1
|
12.03.2023 14:30 | Prva Iskra | 4 : 1 | Velika Reka | |||||
12.03
14:30
Sloga
Luk
2
2
|
12.03.2023 14:30 | Sloga | 2 : 2 | Luk | |||||
12.03
14:30
Studenac
Hajduk
2
2
|
12.03.2023 14:30 | Studenac | 2 : 2 | Hajduk | |||||
12.03
14:30
Cer
Milan OrliÄ
0
3
|
12.03.2023 14:30 | Cer | 0 : 3 | Milan OrliÄ | |||||
12.03
14:30
Jelav
Mladost
2
1
|
12.03.2023 14:30 | Jelav | 2 : 1 | Mladost |
12.03
11:00
Modrica
Naupare
3
1
|
12.03.2023 11:00 | Modrica | 3 : 1 | Naupare | |||||
12.03
11:00
Mudrakovac
MakreŔane
1
2
|
12.03.2023 11:00 | Mudrakovac | 1 : 2 | MakreŔane | |||||
12.03
11:00
Kapidžija
Kaonik
2
2
|
12.03.2023 11:00 | Kapidžija | 2 : 2 | Kaonik | |||||
12.03
15:00
Polet
Žabare
4
1
|
12.03.2023 15:00 | Polet | 4 : 1 | Žabare | |||||
12.03
15:00
BSK
Bukovica
3
0
|
12.03.2023 15:00 | BSK | 3 : 0 | Bukovica |
12.03
14:30
BUSK
Å umadinac
3
2
|
12.03.2023 14:30 | BUSK | 3 : 2 | Å umadinac | |||||
12.03
14:30
SinÄeliÄ 2012
Dedinje
5
0
|
12.03.2023 14:30 | SinÄeliÄ 2012 | 5 : 0 | Dedinje | |||||
12.03
11:00
13. maj
Bežanija
0
3
|
12.03.2023 11:00 | 13. maj | 0 : 3 | Bežanija | |||||
12.03
14:30
Novi Beograd
Miljakovac
0
1
|
12.03.2023 14:30 | Novi Beograd | 0 : 1 | Miljakovac | |||||
12.03
10:00
Rekreativo 011
Velika MoŔtanica
2
2
|
12.03.2023 10:00 | Rekreativo 011 | 2 : 2 | Velika MoŔtanica |
12.03
14:30
Palilulac
Resnik
6
2
|
12.03.2023 14:30 | Palilulac | 6 : 2 | Resnik | |||||
12.03
10:00
OFK Lug 2020
OFK Crvenka
3
3
|
12.03.2023 10:00 | OFK Lug 2020 | 3 : 3 | OFK Crvenka | |||||
12.03
14:30
PKB Kovilovo
Avala 1939
2
0
|
12.03.2023 14:30 | PKB Kovilovo | 2 : 0 | Avala 1939 |
12.03
11:00
Jadar (S)
Mladost (DD)
0
2
|
12.03.2023 11:00 | Jadar (S) | 0 : 2 | Mladost (DD) | |||||
12.03
11:00
Sloga
SinÄeliÄ
2
3
|
12.03.2023 11:00 | Sloga | 2 : 3 | SinÄeliÄ | |||||
12.03
11:00
KrajiŔnici
Granit
1
2
|
12.03.2023 11:00 | KrajiŔnici | 1 : 2 | Granit | |||||
12.03
11:00
Borac
GradiliŔte (L)
8
0
|
12.03.2023 11:00 | Borac | 8 : 0 | GradiliŔte (L) | |||||
12.03
11:00
Jadar 07
Paskovac
0
3
|
12.03.2023 11:00 | Jadar 07 | 0 : 3 | Paskovac | |||||
12.03
11:00
Mladost (L)
Vuk
0
3
|
12.03.2023 11:00 | Mladost (L) | 0 : 3 | Vuk | |||||
12.03
11:00
14. oktobar
Stolice
1
1
|
12.03.2023 11:00 | 14. oktobar | 1 : 1 | Stolice |
12.03
15:00
Sloga Meridian
ŽeljezniÄar
0
1
|
12.03.2023 15:00 | Sloga Meridian | 0 : 1 | ŽeljezniÄar | |||||
12.03
13:00
PosuŔje
Å iroki Brijeg
0
1
|
12.03.2023 13:00 | PosuŔje | 0 : 1 | Široki Brijeg | |||||
12.03
15:00
Sarajevo
Velež
0
1
|
12.03.2023 15:00 | Sarajevo | 0 : 1 | Velež |
12.03
14:00
Slavija
Sloboda (NG)
2
3
|
12.03.2023 14:00 | Slavija | 2 : 3 | Sloboda (NG) | |||||
12.03
14:00
Podrinje
ModriÄa
2
0
|
12.03.2023 14:00 | Podrinje | 2 : 0 | ModriÄa | |||||
12.03
14:00
Zvijezda 09
Omarska
6
2
|
12.03.2023 14:00 | Zvijezda 09 | 6 : 2 | Omarska | |||||
12.03
14:00
Sloboda (MG)
Kozara
2
2
|
12.03.2023 14:00 | Sloboda (MG) | 2 : 2 | Kozara | |||||
12.03
14:00
Rudar Prijedor
Krupa
1
2
|
12.03.2023 14:00 | Rudar Prijedor | 1 : 2 | Krupa | |||||
12.03
14:00
ŽeljezniÄar
LaktaŔi
2
0
|
12.03.2023 14:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 0 | LaktaÅ”i | |||||
12.03
14:00
Drina
Tekstilac
1
0
|
12.03.2023 14:00 | Drina | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
12.03
14:00
LjubiÄ
Sutjeska
3
1
|
12.03.2023 14:00 | LjubiÄ | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
12.03
14:00
Radnik
Famos
1
0
|
12.03.2023 14:00 | Radnik | 1 : 0 | Famos |
12.03
15:00
RadniÄki
Goražde
0
2
|
12.03.2023 15:00 | RadniÄki | 0 : 2 | Goražde | |||||
12.03
15:00
Jedinstvo
Mladost
1
2
|
12.03.2023 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladost | |||||
12.03
15:00
StupÄanica
Radnik
1
0
|
12.03.2023 15:00 | StupÄanica | 1 : 0 | Radnik | |||||
12.03
15:00
Travnik
Simm-Bau
0
1
|
12.03.2023 15:00 | Travnik | 0 : 1 | Simm-Bau |
12.03
14:00
Mornar
OFK Petrovac
0
1
|
12.03.2023 14:00 | Mornar | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
12.03
18:00
BuduÄnost
Jedinstvo
4
0
|
12.03.2023 18:00 | BuduÄnost | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.03
18:00
DeÄiÄ
Arsenal
0
0
|
12.03.2023 18:00 | DeÄiÄ | 0 : 0 | Arsenal | |||||
12.03
15:00
Rudar
Sutjeska
1
4
|
12.03.2023 15:00 | Rudar | 1 : 4 | Sutjeska |
12.03
15:00
Fulham
Arsenal
0
3
|
12.03.2023 15:00 | Fulham | 0 : 3 | Arsenal | |||||
12.03
15:00
Manchester United
Southampton
0
0
|
12.03.2023 15:00 | Manchester United | 0 : 0 | Southampton | |||||
12.03
17:30
Newcastle United
Wolverhampton
2
1
|
12.03.2023 17:30 | Newcastle United | 2 : 1 | Wolverhampton | |||||
12.03
15:00
West Ham United
Aston Villa
1
1
|
12.03.2023 15:00 | West Ham United | 1 : 1 | Aston Villa |
12.03
15:30
SC Freiburg
1899 Hoffenheim
2
1
|
12.03.2023 15:30 | SC Freiburg | 2 : 1 | 1899 Hoffenheim | |||||
12.03
19:30
VfL Wolfsburg
1. FC Union Berlin
1
1
|
12.03.2023 19:30 | VfL Wolfsburg | 1 : 1 | 1. FC Union Berlin | |||||
12.03
17:30
Werder Bremen
Bayer 04 Leverkusen
2
3
|
12.03.2023 17:30 | Werder Bremen | 2 : 3 | Bayer 04 Leverkusen |
12.03
17:00
AC Ajaccio
Montpellier
0
1
|
12.03.2023 17:00 | AC Ajaccio | 0 : 1 | Montpellier | |||||
12.03
17:00
AJ Auxerre
Stade Rennais
0
0
|
12.03.2023 17:00 | AJ Auxerre | 0 : 0 | Stade Rennais | |||||
12.03
15:00
Angers
Toulouse
0
2
|
12.03.2023 15:00 | Angers | 0 : 2 | Toulouse | |||||
12.03
17:05
AS Monaco
Stade de Reims
0
1
|
12.03.2023 17:05 | AS Monaco | 0 : 1 | Stade de Reims | |||||
12.03
17:00
Clermont Foot 63
RC Lens
0
4
|
12.03.2023 17:00 | Clermont Foot 63 | 0 : 4 | RC Lens | |||||
12.03
17:00
FC Nantes
OGC Nice
2
2
|
12.03.2023 17:00 | FC Nantes | 2 : 2 | OGC Nice | |||||
12.03
17:00
Lille OSC
Olympique Lyonnais
3
3
|
12.03.2023 17:00 | Lille OSC | 3 : 3 | Olympique Lyonnais | |||||
12.03
15:00
Lorient
Troyes
2
0
|
12.03.2023 15:00 | Lorient | 2 : 0 | Troyes | |||||
12.03
17:00
Olympique de Marseille
RC Strasbourg
2
2
|
12.03.2023 17:00 | Olympique de Marseille | 2 : 2 | RC Strasbourg | |||||
12.03
17:00
Stade Brestois 29
Paris Saint-Germain
1
2
|
12.03.2023 17:00 | Stade Brestois 29 | 1 : 2 | Paris Saint-Germain |
12.03
15:00
Cremonese
Fiorentina
0
2
|
12.03.2023 15:00 | Cremonese | 0 : 2 | Fiorentina | |||||
12.03
15:00
Hellas Verona
Monza
1
1
|
12.03.2023 15:00 | Hellas Verona | 1 : 1 | Monza | |||||
12.03
20:45
Juventus
Sampdoria
4
2
|
12.03.2023 20:45 | Juventus | 4 : 2 | Sampdoria | |||||
12.03
12:30
Lecce
Torino
0
2
|
12.03.2023 12:30 | Lecce | 0 : 2 | Torino | |||||
12.03
18:00
Roma
Sassuolo
3
4
|
12.03.2023 18:00 | Roma | 3 : 4 | Sassuolo |
12.03
21:00
Athletic Club
Barcelona
0
1
|
12.03.2023 21:00 | Athletic Club | 0 : 1 | Barcelona | |||||
12.03
20:00
CƔdiz CF
Getafe
2
2
|
12.03.2023 20:00 | CƔdiz CF | 2 : 2 | Getafe | |||||
12.03
20:00
Elche CF
Real Valladolid
1
1
|
12.03.2023 20:00 | Elche CF | 1 : 1 | Real Valladolid | |||||
12.03
20:00
Girona FC
AtlƩtico Madrid
0
1
|
12.03.2023 20:00 | Girona FC | 0 : 1 | AtlƩtico Madrid | |||||
12.03
20:00
RCD Mallorca
Real Sociedad
1
1
|
12.03.2023 20:00 | RCD Mallorca | 1 : 1 | Real Sociedad | |||||
12.03
20:00
Sevilla
UD AlmerĆa
2
1
|
12.03.2023 20:00 | Sevilla | 2 : 1 | UD AlmerĆa | |||||
12.03
20:00
Villarreal
Real Betis BalompiƩ
1
1
|
12.03.2023 20:00 | Villarreal | 1 : 1 | Real Betis BalompiƩ |
12.03
12:00
Sloga
Crvena zvezda
0
3
|
12.03.2023 12:00 | Sloga | 0 : 3 | Crvena zvezda |
12.03
15:00
Rad
Požarevac
0
1
|
12.03.2023 15:00 | Rad | 0 : 1 | Požarevac | |||||
12.03
13:00
Moskva
Zemun
1
5
|
12.03.2023 13:00 | Moskva | 1 : 5 | Zemun | |||||
12.03
15:00
Napredak Junior 2018
Kolubara
2
3
|
12.03.2023 15:00 | Napredak Junior 2018 | 2 : 3 | Kolubara | |||||
12.03
15:15
RadniÄki 1923
ŽGFK Lavice DuboÄica
8
0
|
12.03.2023 15:15 | RadniÄki 1923 | 8 : 0 | ŽGFK Lavice DuboÄica |
12.03
12:00
Ekonomist
Cvetex
7
0
|
12.03.2023 12:00 | Ekonomist | 7 : 0 | Cvetex |
12.03
11:00
Spartak ŽK
ŽelezniÄar
6
0
|
12.03.2023 11:00 | Spartak ŽK | 6 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
12.03
12:00
Kabel
InÄija
0
1
|
12.03.2023 12:00 | Kabel | 0 : 1 | InÄija | |||||
12.03
12:00
GFK Sloven
Vojvodina
0
4
|
12.03.2023 12:00 | GFK Sloven | 0 : 4 | Vojvodina |
12.03
14:00
Novi Pazar
Sloga (P)
4
2
|
12.03.2023 14:00 | Novi Pazar | 4 : 2 | Sloga (P) |
12.03
13:00
Zemun
Lokomotiva
1
1
|
12.03.2023 13:00 | Zemun | 1 : 1 | Lokomotiva |
12.03
RadniÄki (P)
Knez 2022
3
0
|
12.03.2023 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Knez 2022 | |||||
12.03
BuduÄnost
Radnik
9
1
|
12.03.2023 | BuduÄnost | 9 : 1 | Radnik |
12.03
13:00
RadniÄki 1923
Brodarac
1
1
|
12.03.2023 13:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Brodarac | |||||
12.03
13:00
RadniÄki (NB)
ÄukariÄki
0
0
|
12.03.2023 13:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 0 | ÄukariÄki | |||||
12.03
10:00
Rad
Voždovac
1
1
|
12.03.2023 10:00 | Rad | 1 : 1 | Voždovac |
12.03
13:00
Spartak ŽK
ŽelezniÄar
2
2
|
12.03.2023 13:00 | Spartak ŽK | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
12.03
10:00
Kabel
InÄija
3
0
|
12.03.2023 10:00 | Kabel | 3 : 0 | InÄija | |||||
12.03
10:00
Mladost (L)
Petrika
1
3
|
12.03.2023 10:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Petrika | |||||
12.03
12:00
OFK VrŔac
Vojvodina
2
3
|
12.03.2023 12:00 | OFK VrŔac | 2 : 3 | Vojvodina |
12.03
12:00
Novi Pazar
Sloga (P)
0
0
|
12.03.2023 12:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
12.03
11:00
BuduÄnost
Mladi radnik 1926
0
1
|
12.03.2023 11:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Mladi radnik 1926 |
12.03
TimoÄanin
RadniÄki (N)
0
1
|
12.03.2023 | TimoÄanin | 0 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
12.03
Timok 1919
MeŔevo
2
1
|
12.03.2023 | Timok 1919 | 2 : 1 | MeŔevo |
12.03
13:00
GFK Jagodina
Brodarac
1
0
|
12.03.2023 13:00 | GFK Jagodina | 1 : 0 | Brodarac | |||||
12.03
12:30
Rad
OLE
1
2
|
12.03.2023 12:30 | Rad | 1 : 2 | OLE |
12.03
10:00
ŽAK
Sloga
2
1
|
12.03.2023 10:00 | ŽAK | 2 : 1 | Sloga |
12.03
10:00
ÄukariÄki
OLE
3
0
|
12.03.2023 10:00 | ÄukariÄki | 3 : 0 | OLE | |||||
12.03
10:00
Zemun
Teleoptik
0
1
|
12.03.2023 10:00 | Zemun | 0 : 1 | Teleoptik |
12.03
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (Z)
0
1
|
12.03.2023 10:00 | GFK Sloven | 0 : 1 | RadniÄki (Z) | |||||
12.03
10:00
Jedinstvo (SP)
Petrika
0
3
|
12.03.2023 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Petrika | |||||
12.03
11:00
1. maj
Voja GaÄiÄ
2
1
|
12.03.2023 11:00 | 1. maj | 2 : 1 | Voja GaÄiÄ |
12.03
11:00
Petar PuaÄa
RadniÄki 1912
1
1
|
12.03.2023 11:00 | Petar PuaÄa | 1 : 1 | RadniÄki 1912 | |||||
12.03
11:00
OFK BaÄka
Kabel
0
2
|
12.03.2023 11:00 | OFK BaÄka | 0 : 2 | Kabel | |||||
12.03
10:00
Arena Su
Derby 2015
0
3
|
12.03.2023 10:00 | Arena Su | 0 : 3 | Derby 2015 | |||||
12.03
13:00
Vojvodina
Krila Krajine
10
0
|
12.03.2023 13:00 | Vojvodina | 10 : 0 | Krila Krajine | |||||
12.03
11:00
OFK Kikinda
Spartak ŽK
2
1
|
12.03.2023 11:00 | OFK Kikinda | 2 : 1 | Spartak ŽK |
12.03
11:00
GFK Sloboda
Borac 1926
2
3
|
12.03.2023 11:00 | GFK Sloboda | 2 : 3 | Borac 1926 |
12.03
12:00
Kiker
Kosmet
1
0
|
12.03.2023 12:00 | Kiker | 1 : 0 | Kosmet | |||||
12.03
10:00
Novi Pazar
Bane 1931
3
2
|
12.03.2023 10:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Bane 1931 | |||||
12.03
10:00
Rudar (KM)
Apolon 2018
|
12.03.2023 10:00 | Rudar (KM) | : | Apolon 2018 | |||||
12.03
13:00
Sloga (K)
Pazar Juniors
0
7
|
12.03.2023 13:00 | Sloga (K) | 0 : 7 | Pazar Juniors | |||||
12.03
10:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1903
|
12.03.2023 10:00 | RadniÄki 1923 | : | Å umadija 1903 |
12.03
10:00
GFK Sloboda
Polimlje
|
12.03.2023 10:00 | GFK Sloboda | : | Polimlje | |||||
12.03
10:00
Borac 1926
Javor Matis
|
12.03.2023 10:00 | Borac 1926 | : | Javor Matis |
12.03
10:00
Omladinac 2014
MaÄva
2
2
|
12.03.2023 10:00 | Omladinac 2014 | 2 : 2 | MaÄva |
12.03
10:00
RadniÄki (N)
Duel Juniors
1
3
|
12.03.2023 10:00 | RadniÄki (N) | 1 : 3 | Duel Juniors | |||||
12.03
12:00
BuduÄnost
Timok 1919
2
0
|
12.03.2023 12:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Timok 1919 | |||||
12.03
11:00
Napredak
Real
0
4
|
12.03.2023 11:00 | Napredak | 0 : 4 | Real | |||||
12.03
11:00
Lider MGM
Trayal Knez Lazar
2
0
|
12.03.2023 11:00 | Lider MGM | 2 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
12.03
11:00
OFK RadniÄki
RadniÄki (P)
1
3
|
12.03.2023 11:00 | OFK RadniÄki | 1 : 3 | RadniÄki (P) |
12.03
10:00
SU Prestiž - Joca RistiÄ
GFK DuboÄica
5
1
|
12.03.2023 10:00 | SU Prestiž - Joca RistiÄ | 5 : 1 | GFK DuboÄica |
12.03
12:00
RadniÄki (N)
Duel Juniors
1
1
|
12.03.2023 12:00 | RadniÄki (N) | 1 : 1 | Duel Juniors |
12.03
12:00
Mega MIS
MZT Skopje Aerodrom
93
86
|
12.03.2023 12:00 | Mega MIS | 93 : 86 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
12.03
19:30
Mornar Barsko zlato
Borac Mozzart
104
99
|
12.03.2023 19:30 | Mornar Barsko zlato | 104 : 99 | Borac Mozzart | |||||
12.03
17:30
Zadar
Cedevita Olimpija
81
59
|
12.03.2023 17:30 | Zadar | 81 : 59 | Cedevita Olimpija |
12.03
12:00
Vrijednosnice Osijek
Spars Ilidža
77
80
|
12.03.2023 12:00 | Vrijednosnice Osijek | 77 : 80 | Spars Ilidža | |||||
12.03
18:00
Sutjeska
Sloga
77
70
|
12.03.2023 18:00 | Sutjeska | 77 : 70 | Sloga | |||||
12.03
15:00
Zlatibor Gold Gondola
Krka
97
106
|
12.03.2023 15:00 | Zlatibor Gold Gondola | 97 : 106 | Krka |
12.03
16:30
Borac
Star
98
88
|
12.03.2023 16:30 | Borac | 98 : 88 | Star |
12.03
19:30
Proleter
Mladost
52
73
|
12.03.2023 19:30 | Proleter | 52 : 73 | Mladost | |||||
12.03
15:00
Marina
BeoÄin
59
66
|
12.03.2023 15:00 | Marina | 59 : 66 | BeoÄin |
12.03
15:00
Sivac
Torpedo
62
81
|
12.03.2023 15:00 | Sivac | 62 : 81 | Torpedo | |||||
12.03
20:00
Petrovgrad
Sport's World
122
86
|
12.03.2023 20:00 | Petrovgrad | 122 : 86 | Sport's World |
12.03
20:00
Ru koÅ”
Partizan
72
58
|
12.03.2023 20:00 | Ru koÅ” | 72 : 58 | Partizan |
12.03
18:20
Cerak
Abba
82
61
|
12.03.2023 18:20 | Cerak | 82 : 61 | Abba | |||||
12.03
19:30
Barajevo Bambi
Zvezdara
71
80
|
12.03.2023 19:30 | Barajevo Bambi | 71 : 80 | Zvezdara |
12.03
19:00
OKK Sokobanja
Pusta Reka
65
94
|
12.03.2023 19:00 | OKK Sokobanja | 65 : 94 | Pusta Reka | |||||
12.03
18:30
Borac
KurŔumlija
104
63
|
12.03.2023 18:30 | Borac | 104 : 63 | KurŔumlija | |||||
12.03
14:00
Svrljig
Hisar
82
78
|
12.03.2023 14:00 | Svrljig | 82 : 78 | Hisar | |||||
12.03
16:00
Play off
Actavis Academy
66
71
|
12.03.2023 16:00 | Play off | 66 : 71 | Actavis Academy |
12.03
19:00
Partizan 1953
Vojvodina 021
74
72
|
12.03.2023 19:00 | Partizan 1953 | 74 : 72 | Vojvodina 021 |
12.03
16:30
Student
Karaburma
87
64
|
12.03.2023 16:30 | Student | 87 : 64 | Karaburma | |||||
12.03
19:00
Ljubovija
Ras
57
69
|
12.03.2023 19:00 | Ljubovija | 57 : 69 | Ras | |||||
12.03
19:00
MileŔevka
Rudar 1903
20
0
|
12.03.2023 19:00 | MileŔevka | 20 : 0 | Rudar 1903 |
12.03
14:00
Žitko Basket
Borac Mozzart
73
100
|
12.03.2023 14:00 | Žitko Basket | 73 : 100 | Borac Mozzart | |||||
12.03
16:30
Konstantin
Partizan
77
100
|
12.03.2023 16:30 | Konstantin | 77 : 100 | Partizan | |||||
12.03
16:00
Spartak Office Shoes
Crvena zvezda MTS
78
90
|
12.03.2023 16:00 | Spartak Office Shoes | 78 : 90 | Crvena zvezda MTS | |||||
12.03
16:00
RadniÄki 1950
Sloboda
89
82
|
12.03.2023 16:00 | RadniÄki 1950 | 89 : 82 | Sloboda |
12.03
16:00
Mega MIS
Vojvodina
93
65
|
12.03.2023 16:00 | Mega MIS | 93 : 65 | Vojvodina |
12.03
19:30
ParaÄin
Sloga
50
82
|
12.03.2023 19:30 | ParaÄin | 50 : 82 | Sloga | |||||
12.03
13:45
SPD RadniÄki
Radivoj KoraÄ
49
58
|
12.03.2023 13:45 | SPD RadniÄki | 49 : 58 | Radivoj KoraÄ |
12.03
18:00
TopliÄanin 97
Borac (S)
0
3
|
12.03.2023 18:00 | TopliÄanin 97 | 0 : 3 | Borac (S) | |||||
12.03
16:00
Borac (P)
VGSK
0
3
|
12.03.2023 16:00 | Borac (P) | 0 : 3 | VGSK |
12.03
17:00
Radan
TopliÄanin
0
3
|
12.03.2023 17:00 | Radan | 0 : 3 | TopliÄanin | |||||
12.03
17:00
Jagodina
Pirot
3
0
|
12.03.2023 17:00 | Jagodina | 3 : 0 | Pirot | |||||
12.03
19:00
Vranje
NiÅ” 2
1
3
|
12.03.2023 19:00 | Vranje | 1 : 3 | NiÅ” 2 | |||||
12.03
17:00
Jablanica
Desetka
3
1
|
12.03.2023 17:00 | Jablanica | 3 : 1 | Desetka | |||||
12.03
18:00
Knjaževac
TopliÄki Vitezovi
0
3
|
12.03.2023 18:00 | Knjaževac | 0 : 3 | TopliÄki Vitezovi |
12.03
16:00
Kikinda
Partizan
3
1
|
12.03.2023 16:00 | Kikinda | 3 : 1 | Partizan |
12.03
16:00
GraÄac
Kosovska Mitrovica
2
3
|
12.03.2023 16:00 | GraÄac | 2 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
12.03
16:00
Partizan (L)
Takovo 2
2
3
|
12.03.2023 16:00 | Partizan (L) | 2 : 3 | Takovo 2 |
12.03
19:00
Klek SrbijaŔume 2
Novi Sad 2
1
3
|
12.03.2023 19:00 | Klek SrbijaŔume 2 | 1 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
12.03
17:00
Mladost
Srem Iton
0
3
|
12.03.2023 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Srem Iton |
12.03
16:00
Novi Sad
Omladinac
1
3
|
12.03.2023 16:00 | Novi Sad | 1 : 3 | Omladinac |
12.03
17:00
Takovo Zvezda Helios
Beograd
3
2
|
12.03.2023 17:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 2 | Beograd |
12.03
14:00
Jagodina
Sloga 2016
3
1
|
12.03.2023 14:00 | Jagodina | 3 : 1 | Sloga 2016 | |||||
12.03
17:00
Panda
Leskovac 98 - 2
3
0
|
12.03.2023 17:00 | Panda | 3 : 0 | Leskovac 98 - 2 |
12.03
14:00
Mokra Gora
ŽOK Napredak 037
2
3
|
12.03.2023 14:00 | Mokra Gora | 2 : 3 | ŽOK Napredak 037 | |||||
12.03
15:00
TehniÄar
Drina
3
2
|
12.03.2023 15:00 | TehniÄar | 3 : 2 | Drina | |||||
12.03
14:00
Kosovska Mitrovica
Trendtex
0
3
|
12.03.2023 14:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Trendtex |
12.03
15:30
VrŔac
Å trand Volej
0
3
|
12.03.2023 15:30 | VrŔac | 0 : 3 | Štrand Volej | |||||
12.03
19:15
Mladost 1979
Srem 2
3
0
|
12.03.2023 19:15 | Mladost 1979 | 3 : 0 | Srem 2 |
12.03
16:00
Klek SrbijaŔume 2
Banat
0
3
|
12.03.2023 16:00 | Klek SrbijaŔume 2 | 0 : 3 | Banat | |||||
12.03
20:00
BagljaÅ” 023
Proleter
2
3
|
12.03.2023 20:00 | BagljaÅ” 023 | 2 : 3 | Proleter |
12.03
16:00
Goks IN
Spartak 2
0
3
|
12.03.2023 16:00 | Goks IN | 0 : 3 | Spartak 2 |
12.03
11:00
Lavovi 07
SK Volej
3
1
|
12.03.2023 11:00 | Lavovi 07 | 3 : 1 | SK Volej | |||||
12.03
16:00
NS Volej Team 2
GrbiÄ
3
0
|
12.03.2023 16:00 | NS Volej Team 2 | 3 : 0 | GrbiÄ | |||||
12.03
13:45
Star
Merkur
0
3
|
12.03.2023 13:45 | Star | 0 : 3 | Merkur | |||||
12.03
16:00
Blok aut
Panonija 2
3
2
|
12.03.2023 16:00 | Blok aut | 3 : 2 | Panonija 2 |
12.03
13:00
TSK Volley 2018
BeoÄin
3
0
|
12.03.2023 13:00 | TSK Volley 2018 | 3 : 0 | BeoÄin |
12.03
20:30
Lavovi
SinÄeliÄ
24
27
|
12.03.2023 20:30 | Lavovi | 24 : 27 | SinÄeliÄ |
12.03
14:00
Studentski grad
RSU Akademija LeÄiÄ
36
33
|
12.03.2023 14:00 | Studentski grad | 36 : 33 | RSU Akademija LeÄiÄ |
12.03
17:00
Metalac (V)
SPD RadniÄki 2
29
25
|
12.03.2023 17:00 | Metalac (V) | 29 : 25 | SPD RadniÄki 2 | |||||
12.03
19:00
Jagodina
ParaÄin
29
34
|
12.03.2023 19:00 | Jagodina | 29 : 34 | ParaÄin | |||||
12.03
18:00
Zlatar
Å amot 65 2
36
26
|
12.03.2023 18:00 | Zlatar | 36 : 26 | Å amot 65 2 |
12.03
20:00
Sloga (PM)
Jastrebac
34
31
|
12.03.2023 20:00 | Sloga (PM) | 34 : 31 | Jastrebac | |||||
12.03
14:00
Mladost
ZajeÄar 1949
28
33
|
12.03.2023 14:00 | Mladost | 28 : 33 | ZajeÄar 1949 | |||||
12.03
17:30
Rtanj
Jedinstvo 1974
30
26
|
12.03.2023 17:30 | Rtanj | 30 : 26 | Jedinstvo 1974 |
12.03
18:00
Halas Jožef
Crvena zvezda
34
42
|
12.03.2023 18:00 | Halas Jožef | 34 : 42 | Crvena zvezda |
12.03
19:00
RadniÄki (S)
Bekament BB - 2
21
24
|
12.03.2023 19:00 | RadniÄki (S) | 21 : 24 | Bekament BB - 2 | |||||
12.03
16:30
KoŔutnjak
Prijepolje
19
30
|
12.03.2023 16:30 | KoŔutnjak | 19 : 30 | Prijepolje | |||||
12.03
18:00
ORK Loznica
Pazar 2003
37
28
|
12.03.2023 18:00 | ORK Loznica | 37 : 28 | Pazar 2003 |
12.03
19:30
Rtanj
NemanjiÄ
32
26
|
12.03.2023 19:30 | Rtanj | 32 : 26 | NemanjiÄ | |||||
12.03
16:00
Aleksinac
Požarevac
32
30
|
12.03.2023 16:00 | Aleksinac | 32 : 30 | Požarevac |
12.03
18:00
Mladost
Pirot
28
23
|
12.03.2023 18:00 | Mladost | 28 : 23 | Pirot | |||||
12.03
20:00
Vlasotince
Vranje
29
20
|
12.03.2023 20:00 | Vlasotince | 29 : 20 | Vranje |
12.03
18:00
RU VoždovaÄki
Junior
34
34
|
12.03.2023 18:00 | RU VoždovaÄki | 34 : 34 | Junior |
12.03
18:00
Proleter
Laki
30
23
|
12.03.2023 18:00 | Proleter | 30 : 23 | Laki |
12.03
16:00
Apatin
Jadran
26
20
|
12.03.2023 16:00 | Apatin | 26 : 20 | Jadran | |||||
12.03
16:00
Odžaci
Halas Jožef 2
25
46
|
12.03.2023 16:00 | Odžaci | 25 : 46 | Halas Jožef 2 |
12.03
21:00
Stari Grad
TaÅ”
7
6
|
12.03.2023 21:00 | Stari Grad | 7 : 6 | TaÅ” |
12.03
18:00
Ivanjica
Novi Sad
3
4
|
12.03.2023 18:00 | Ivanjica | 3 : 4 | Novi Sad | |||||
12.03
18:00
Ekonomac
Loznica Grad 2018
2
2
|
12.03.2023 18:00 | Ekonomac | 2 : 2 | Loznica Grad 2018 |
12.03
19:00
Spartak GP
Leskovac
1
5
|
12.03.2023 19:00 | Spartak GP | 1 : 5 | Leskovac | |||||
12.03
19:00
Partenon
Smederevo
7
5
|
12.03.2023 19:00 | Partenon | 7 : 5 | Smederevo | |||||
12.03
18:30
Winter sport
KalÄa
4
1
|
12.03.2023 18:30 | Winter sport | 4 : 1 | KalÄa | |||||
12.03
20:00
SU Banjica 011
Ekonomist
3
7
|
12.03.2023 20:00 | SU Banjica 011 | 3 : 7 | Ekonomist |
12.03
18:00
KosjeriÄ
Bajina BaŔta
4
4
|
12.03.2023 18:00 | KosjeriÄ | 4 : 4 | Bajina BaÅ”ta |
12.03
16:00
Intelektualac
Student
4
1
|
12.03.2023 16:00 | Intelektualac | 4 : 1 | Student |
12.03
15:30
92
RaŔka
0
4
|
12.03.2023 15:30 | 92 | 0 : 4 | RaŔka |
12.03
18:30
Timok 2013
Rasadnik
5
2
|
12.03.2023 18:30 | Timok 2013 | 5 : 2 | Rasadnik |
12.03
18:30
NiÅ” 92
Dolap
5
1
|
12.03.2023 18:30 | NiÅ” 92 | 5 : 1 | Dolap |
12.03
18:00
Sloga
Sarajevo
6
2
|
12.03.2023 18:00 | Sloga | 6 : 2 | Sarajevo | |||||
12.03
20:00
Doboj
Salines
3
9
|
12.03.2023 20:00 | Doboj | 3 : 9 | Salines | |||||
12.03
17:00
Mostar SG
Radnik MD Å op
5
6
|
12.03.2023 17:00 | Mostar SG | 5 : 6 | Radnik MD Å op |
12.03
12:00
RadniÄki
Morava Gepardi
40
22
|
12.03.2023 12:00 | RadniÄki | 40 : 22 | Morava Gepardi |
12.03
15:00
Rad Mozzart
Dinamo 1954
62
5
|
12.03.2023 15:00 | Rad Mozzart | 62 : 5 | Dinamo 1954 |