19.06
18:00
Bačinac
SASK
4
1
|
19.06.2022 18:00 | Bačinac | 4 : 1 | SASK | |||||
19.06
18:00
Osipaonica
Železničar Kusadak
3
2
|
19.06.2022 18:00 | Osipaonica | 3 : 2 | Železničar Kusadak | |||||
19.06
18:00
Radnik
Mladost 1948
3
4
|
19.06.2022 18:00 | Radnik | 3 : 4 | Mladost 1948 | |||||
19.06
18:00
Sloga
Jedinstvo
6
0
|
19.06.2022 18:00 | Sloga | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.06
18:00
Jasenica 2017
Polet
4
4
|
19.06.2022 18:00 | Jasenica 2017 | 4 : 4 | Polet | |||||
19.06
18:00
Borac 1932
Petlić SD 026
1
3
|
19.06.2022 18:00 | Borac 1932 | 1 : 3 | Petlić SD 026 |
19.06
17:30
Mladi rudar 1954
Jasenica
1
1
|
19.06.2022 17:30 | Mladi rudar 1954 | 1 : 1 | Jasenica | |||||
19.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Omladinac (D.R.)
4
0
|
19.06.2022 17:30 | Prvi srpski ustanak | 4 : 0 | Omladinac (D.R.) | |||||
19.06
17:30
ŽSK
Marjan
4
0
|
19.06.2022 17:30 | ŽSK | 4 : 0 | Marjan | |||||
19.06
17:30
Lokomotiva
Sloga (M)
5
2
|
19.06.2022 17:30 | Lokomotiva | 5 : 2 | Sloga (M) | |||||
19.06
17:30
BSK
Vinča
0
0
|
19.06.2022 17:30 | BSK | 0 : 0 | Vinča |
19.06
11:00
Mali korak
Dračić 2018
3
2
|
19.06.2022 11:00 | Mali korak | 3 : 2 | Dračić 2018 | |||||
19.06
11:00
Milenko Pavlović
Popadić
4
0
|
19.06.2022 11:00 | Milenko Pavlović | 4 : 0 | Popadić | |||||
19.06
11:00
Jadar 2013
Rakac Stave
3
2
|
19.06.2022 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 2 | Rakac Stave | |||||
19.06
11:00
Lukavac
Rajac
0
6
|
19.06.2022 11:00 | Lukavac | 0 : 6 | Rajac | |||||
19.06
11:00
Stari drugari
Kotešica
8
1
|
19.06.2022 11:00 | Stari drugari | 8 : 1 | Kotešica | |||||
19.06
11:00
OFK Povlen
Kolubara 2
2
6
|
19.06.2022 11:00 | OFK Povlen | 2 : 6 | Kolubara 2 | |||||
19.06
11:00
Polet
Tešnjar
1
5
|
19.06.2022 11:00 | Polet | 1 : 5 | Tešnjar |
19.06
17:30
OFK Paljuvi
Šarbane
2
2
|
19.06.2022 17:30 | OFK Paljuvi | 2 : 2 | Šarbane | |||||
19.06
17:30
Čučuge
Tvrdojevac
0
0
|
19.06.2022 17:30 | Čučuge | 0 : 0 | Tvrdojevac | |||||
19.06
17:30
Joševa
Ratkovac
5
2
|
19.06.2022 17:30 | Joševa | 5 : 2 | Ratkovac | |||||
19.06
17:30
Crvena Jabuka
Sovljak
4
2
|
19.06.2022 17:30 | Crvena Jabuka | 4 : 2 | Sovljak | |||||
19.06
17:30
Mladost (V)
Jedinstvo (M)
1
0
|
19.06.2022 17:30 | Mladost (V) | 1 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
19.06
17:30
Pepeljevac
Nepričava
3
4
|
19.06.2022 17:30 | Pepeljevac | 3 : 4 | Nepričava | |||||
19.06
17:30
Polet (DL)
Polet (T)
3
7
|
19.06.2022 17:30 | Polet (DL) | 3 : 7 | Polet (T) | |||||
19.06
17:30
Omladinac (K)
Pambukovica
3
0
|
19.06.2022 17:30 | Omladinac (K) | 3 : 0 | Pambukovica |
19.06
18:00
Gruža
Mineral 2015
5
1
|
19.06.2022 18:00 | Gruža | 5 : 1 | Mineral 2015 | |||||
19.06
18:00
Jedinstvo (G)
Omladinac
2
0
|
19.06.2022 18:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
19.06
18:00
Borac
Apolon 2018
7
0
|
19.06.2022 18:00 | Borac | 7 : 0 | Apolon 2018 | |||||
19.06
18:00
Granit
Studen Vitez
4
4
|
19.06.2022 18:00 | Granit | 4 : 4 | Studen Vitez | |||||
19.06
18:00
Jedinstvo (D)
Miločajac
5
2
|
19.06.2022 18:00 | Jedinstvo (D) | 5 : 2 | Miločajac | |||||
19.06
18:00
Popovići Vrnjci
Kraljevo Hajduk
5
0
|
19.06.2022 18:00 | Popovići Vrnjci | 5 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
19.06
18:00
Jovo Kursula
Mlada krila
4
1
|
19.06.2022 18:00 | Jovo Kursula | 4 : 1 | Mlada krila |
19.06
Planinac
Lugovi
0
3
|
19.06.2022 | Planinac | 0 : 3 | Lugovi | |||||
19.06
00:00
Mršinci
Tigrovi Mija Gold
3
0
|
19.06.2022 00:00 | Mršinci | 3 : 0 | Tigrovi Mija Gold | |||||
19.06
Remont
Malba
7
0
|
19.06.2022 | Remont | 7 : 0 | Malba | |||||
19.06
Gavrilo Princip
Budućnost
0
3
|
19.06.2022 | Gavrilo Princip | 0 : 3 | Budućnost | |||||
19.06
Gaučosi
Prijatelji
|
19.06.2022 | Gaučosi | : | Prijatelji | |||||
19.06
Morava
Vujan
2
3
|
19.06.2022 | Morava | 2 : 3 | Vujan | |||||
19.06
Čačak 94
Gladijator
3
0
|
19.06.2022 | Čačak 94 | 3 : 0 | Gladijator |
19.06
17:30
Tempo
Polet
0
4
|
19.06.2022 17:30 | Tempo | 0 : 4 | Polet | |||||
19.06
17:30
Rudar 2016
Ratar
3
7
|
19.06.2022 17:30 | Rudar 2016 | 3 : 7 | Ratar | |||||
19.06
11:00
Rutevac
Crvena zvezda
0
7
|
19.06.2022 11:00 | Rutevac | 0 : 7 | Crvena zvezda | |||||
19.06
11:00
Škriljac
Borac
6
1
|
19.06.2022 11:00 | Škriljac | 6 : 1 | Borac | |||||
19.06
11:00
Jedinstvo
OFK Sloga
7
1
|
19.06.2022 11:00 | Jedinstvo | 7 : 1 | OFK Sloga | |||||
19.06
17:30
Sloga
Napredak 2012
1
1
|
19.06.2022 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Napredak 2012 |
19.06
11:00
Metlić
Zablaće
0
3
|
19.06.2022 11:00 | Metlić | 0 : 3 | Zablaće | |||||
19.06
11:00
Mladost Slatina
Borac BTG
2
5
|
19.06.2022 11:00 | Mladost Slatina | 2 : 5 | Borac BTG | |||||
19.06
11:00
Galeb
Sava
5
5
|
19.06.2022 11:00 | Galeb | 5 : 5 | Sava | |||||
19.06
11:00
Rankovac
Rudar
6
1
|
19.06.2022 11:00 | Rankovac | 6 : 1 | Rudar | |||||
19.06
11:00
Bojić
Jedinstvo
3
3
|
19.06.2022 11:00 | Bojić | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.06
11:00
Korman
Mladost Svileuva
2
1
|
19.06.2022 11:00 | Korman | 2 : 1 | Mladost Svileuva |
19.06
18:00
OFK Tamnič
Mladost
2
1
|
19.06.2022 18:00 | OFK Tamnič | 2 : 1 | Mladost |
19.06
17:30
Obilić
Radnički 1918
0
0
|
19.06.2022 17:30 | Obilić | 0 : 0 | Radnički 1918 | |||||
19.06
17:30
Polet
Jedinstvo Stević
6
2
|
19.06.2022 17:30 | Polet | 6 : 2 | Jedinstvo Stević |
19.06
20:00
FMP Meridian
Crvena zvezda MTS
59
71
|
19.06.2022 20:00 | FMP Meridian | 59 : 71 | Crvena zvezda MTS |
19.06
00:00
Pastuvi Požarevac
Giurgiu Gladiators
35
0
|
19.06.2022 00:00 | Pastuvi Požarevac | 35 : 0 | Giurgiu Gladiators |