25.04
16:30
Tanasko Rajić
Ozren
7
2
|
25.04.2022 16:30 | Tanasko Rajić | 7 : 2 | Ozren |
25.04
16:30
Sečica
OFK Kotroman
2
1
|
25.04.2022 16:30 | Sečica | 2 : 1 | OFK Kotroman |
25.04
17:00
Župski biseri
Jezero 2017
1
2
|
25.04.2022 17:00 | Župski biseri | 1 : 2 | Jezero 2017 | |||||
25.04
17:00
Ribnik
Omladinac
1
3
|
25.04.2022 17:00 | Ribnik | 1 : 3 | Omladinac | |||||
25.04
17:00
Donji Kopaonik
Kamenorezac 76
1
1
|
25.04.2022 17:00 | Donji Kopaonik | 1 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
25.04
17:00
14. Oktobar
Poljoprivrednik
0
0
|
25.04.2022 17:00 | 14. Oktobar | 0 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
25.04
17:00
Varvarin
Polet 57
1
3
|
25.04.2022 17:00 | Varvarin | 1 : 3 | Polet 57 | |||||
25.04
17:00
Mladost
Velika Drenova
2
4
|
25.04.2022 17:00 | Mladost | 2 : 4 | Velika Drenova | |||||
25.04
17:00
Garevina
Stari Trstenik
2
2
|
25.04.2022 17:00 | Garevina | 2 : 2 | Stari Trstenik |
25.04
16:00
Crvena zvezda
Budućnost
0
3
|
25.04.2022 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Budućnost |
25.04
14:00
Omladinac (V)
Velika Morava
5
0
|
25.04.2022 14:00 | Omladinac (V) | 5 : 0 | Velika Morava | |||||
25.04
17:00
Borjak 2013
Parcane
3
0
|
25.04.2022 17:00 | Borjak 2013 | 3 : 0 | Parcane | |||||
25.04
17:00
Šampion 2013
Mladost (MD)
1
1
|
25.04.2022 17:00 | Šampion 2013 | 1 : 1 | Mladost (MD) | |||||
25.04
17:00
Ratajac
Beli Orlovi
1
4
|
25.04.2022 17:00 | Ratajac | 1 : 4 | Beli Orlovi | |||||
25.04
17:00
Gradac
Stara Čaršija
3
2
|
25.04.2022 17:00 | Gradac | 3 : 2 | Stara Čaršija |
25.04
17:00
Borac 1950
Železničar
3
0
|
25.04.2022 17:00 | Borac 1950 | 3 : 0 | Železničar | |||||
25.04
17:00
Polet
ISK Izvor
0
4
|
25.04.2022 17:00 | Polet | 0 : 4 | ISK Izvor | |||||
25.04
17:00
Radnik
Napredak (St)
0
4
|
25.04.2022 17:00 | Radnik | 0 : 4 | Napredak (St) | |||||
25.04
17:00
Popovac
BSK
2
2
|
25.04.2022 17:00 | Popovac | 2 : 2 | BSK | |||||
25.04
17:00
Mladost
Istok 63
0
1
|
25.04.2022 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Istok 63 |
25.04
17:00
Budućnost
Sloboda
3
2
|
25.04.2022 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Sloboda | |||||
25.04
17:00
Hajduk
Potočac
1
0
|
25.04.2022 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Potočac | |||||
25.04
17:00
Razvitak
Moravac
0
1
|
25.04.2022 17:00 | Razvitak | 0 : 1 | Moravac | |||||
25.04
17:00
Napredak (Sv)
Jedinstvo
1
2
|
25.04.2022 17:00 | Napredak (Sv) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
25.04
17:00
Heroj
Zemljoradnik
4
2
|
25.04.2022 17:00 | Heroj | 4 : 2 | Zemljoradnik |
25.04
18:00
Velež
Posušje
5
2
|
25.04.2022 18:00 | Velež | 5 : 2 | Posušje |
25.04
21:00
Crystal Palace
Leeds United
0
0
|
25.04.2022 21:00 | Crystal Palace | 0 : 0 | Leeds United |
25.04
20:30
Preston North End
Blackburn Rovers
1
4
|
25.04.2022 20:30 | Preston North End | 1 : 4 | Blackburn Rovers |
25.04
20:45
Sassuolo
Juventus
1
2
|
25.04.2022 20:45 | Sassuolo | 1 : 2 | Juventus |
25.04
16:00
Vojvodina
TSC
2
8
|
25.04.2022 16:00 | Vojvodina | 2 : 8 | TSC |
25.04
13:00
Zemun
Radnički 1923
2
6
|
25.04.2022 13:00 | Zemun | 2 : 6 | Radnički 1923 |
25.04
13:30
Jedinstvo
Šumadija 1903
5
0
|
25.04.2022 13:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Šumadija 1903 |
25.04
Trayal
Radnički
1
4
|
25.04.2022 | Trayal | 1 : 4 | Radnički | |||||
25.04
GFK Jagodina
Real
5
4
|
25.04.2022 | GFK Jagodina | 5 : 4 | Real |
25.04
GFK Dubočica
Morava 1918
3
1
|
25.04.2022 | GFK Dubočica | 3 : 1 | Morava 1918 |
25.04
10:00
RFK Novi Sad 1921
GFK Sloven
4
0
|
25.04.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 0 | GFK Sloven |
25.04
10:00
OFK Bačka
Mladost GAT
13
0
|
25.04.2022 10:00 | OFK Bačka | 13 : 0 | Mladost GAT | |||||
25.04
10:00
Radnički 1912
Hajduk 1912
5
0
|
25.04.2022 10:00 | Radnički 1912 | 5 : 0 | Hajduk 1912 |
25.04
15:30
Petrika
Radnički (Š)
1
0
|
25.04.2022 15:30 | Petrika | 1 : 0 | Radnički (Š) | |||||
25.04
10:00
Dinamo 1945
Radnički (Z)
4
0
|
25.04.2022 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Radnički (Z) |
25.04
11:00
Internacional
Lokomotiva
5
0
|
25.04.2022 11:00 | Internacional | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
25.04
12:00
Radnički
IMT 2
5
2
|
25.04.2022 12:00 | Radnički | 5 : 2 | IMT 2 |
25.04
14:00
Karađorđe
OFK Aranđelovac 1979
0
1
|
25.04.2022 14:00 | Karađorđe | 0 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 |
25.04
16:00
OFK Kikinda
Jedinstvo (SP)
6
0
|
25.04.2022 16:00 | OFK Kikinda | 6 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
25.04
13:00
Hajduk
Borac (Š)
3
1
|
25.04.2022 13:00 | Hajduk | 3 : 1 | Borac (Š) | |||||
25.04
16:30
Feniks 1995
Veternik
7
1
|
25.04.2022 16:30 | Feniks 1995 | 7 : 1 | Veternik |
25.04
00:00
Brodarac
OFK Beograd
1
0
|
25.04.2022 00:00 | Brodarac | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
25.04
00:00
Zemun
Rad
1
3
|
25.04.2022 00:00 | Zemun | 1 : 3 | Rad | |||||
25.04
00:00
Crvena zvezda
IMT
5
4
|
25.04.2022 00:00 | Crvena zvezda | 5 : 4 | IMT | |||||
25.04
09:00
RFK Grafičar
Radnički (NB)
4
0
|
25.04.2022 09:00 | RFK Grafičar | 4 : 0 | Radnički (NB) | |||||
25.04
00:00
Lokomotiva
Studentski grad
2
0
|
25.04.2022 00:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Studentski grad | |||||
25.04
00:00
Sopot
Partizan
2
2
|
25.04.2022 00:00 | Sopot | 2 : 2 | Partizan | |||||
25.04
00:00
Sinđelić
OLE
3
2
|
25.04.2022 00:00 | Sinđelić | 3 : 2 | OLE |
25.04
11:00
Jedinstvo
Šumadija 1903
3
0
|
25.04.2022 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Šumadija 1903 |
25.04
GFK Dubočica
OFK Radnički
5
0
|
25.04.2022 | GFK Dubočica | 5 : 0 | OFK Radnički |
25.04
14:00
OFK Vršac
Spartak ŽK
3
1
|
25.04.2022 14:00 | OFK Vršac | 3 : 1 | Spartak ŽK |
25.04
12:00
Radnički 1912
Hajduk 1912
8
0
|
25.04.2022 12:00 | Radnički 1912 | 8 : 0 | Hajduk 1912 |
25.04
12:00
Petar Puača
Podrinje
1
2
|
25.04.2022 12:00 | Petar Puača | 1 : 2 | Podrinje | |||||
25.04
12:00
Dinamo 1945
Radnički (Z)
0
2
|
25.04.2022 12:00 | Dinamo 1945 | 0 : 2 | Radnički (Z) |
25.04
10:00
OLE
Voždovac
1
3
|
25.04.2022 10:00 | OLE | 1 : 3 | Voždovac | |||||
25.04
09:00
Radnički (NB)
BSK Borča
1
4
|
25.04.2022 09:00 | Radnički (NB) | 1 : 4 | BSK Borča | |||||
25.04
15:00
RFK Grafičar
Sinđelić
1
3
|
25.04.2022 15:00 | RFK Grafičar | 1 : 3 | Sinđelić | |||||
25.04
11:00
Lokomotiva
011
1
4
|
25.04.2022 11:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | 011 |
25.04
13:00
Bane 1931
Kiker
1
1
|
25.04.2022 13:00 | Bane 1931 | 1 : 1 | Kiker |
25.04
10:00
Borac (Š)
Mladost (L)
|
25.04.2022 10:00 | Borac (Š) | : | Mladost (L) | |||||
25.04
10:00
OFK Jugović
Petrika
|
25.04.2022 10:00 | OFK Jugović | : | Petrika |
25.04
12:00
Mačva 1929
Budućnost Krušik 2014
0
3
|
25.04.2022 12:00 | Mačva 1929 | 0 : 3 | Budućnost Krušik 2014 |
25.04
11:00
Takovo
Sloboda (Č)
4
4
|
25.04.2022 11:00 | Takovo | 4 : 4 | Sloboda (Č) |
25.04
15:00
Sloga (K)
Bane 1931
7
5
|
25.04.2022 15:00 | Sloga (K) | 7 : 5 | Bane 1931 |
25.04
Real
Kopernikus Železničar
1
0
|
25.04.2022 | Real | 1 : 0 | Kopernikus Železničar |
25.04
10:00
RFK NS 1921
OFK Bačka
0
1
|
25.04.2022 10:00 | RFK NS 1921 | 0 : 1 | OFK Bačka |
25.04
10:00
GFK Sloven
Omladinac
7
0
|
25.04.2022 10:00 | GFK Sloven | 7 : 0 | Omladinac | |||||
25.04
12:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (Š)
3
0
|
25.04.2022 12:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Radnički (Š) | |||||
25.04
17:30
Petrika
ODR
1
2
|
25.04.2022 17:30 | Petrika | 1 : 2 | ODR | |||||
25.04
11:00
OFK Vršac
Proleter 2006
2
1
|
25.04.2022 11:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Proleter 2006 |
25.04
11:00
Respekt
Senjak
0
4
|
25.04.2022 11:00 | Respekt | 0 : 4 | Senjak | |||||
25.04
10:00
Mačva 1929
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
25.04.2022 10:00 | Mačva 1929 | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 |
25.04
16:00
Čantavir
AFK
1
7
|
25.04.2022 16:00 | Čantavir | 1 : 7 | AFK |
25.04
11:30
Voša AS
Moskva
1
1
|
25.04.2022 11:30 | Voša AS | 1 : 1 | Moskva |
25.04
14:00
Čukarički
Kampione
1
0
|
25.04.2022 14:00 | Čukarički | 1 : 0 | Kampione |
25.04
12:00
Vukovi
Župa
6
4
|
25.04.2022 12:00 | Vukovi | 6 : 4 | Župa |
25.04
16:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
0
0
|
25.04.2022 16:00 | Sloga (P) | 0 : 0 | GFK Sloboda |
25.04
17:30
Rekreativo
Policajac
2
0
|
25.04.2022 17:30 | Rekreativo | 2 : 0 | Policajac | |||||
25.04
17:30
Taurunum
Kosovo i Metohija
3
1
|
25.04.2022 17:30 | Taurunum | 3 : 1 | Kosovo i Metohija | |||||
25.04
17:30
Mladenovac
Beograd
2
5
|
25.04.2022 17:30 | Mladenovac | 2 : 5 | Beograd |
25.04
17:30
Kovilovo
Borac
4
0
|
25.04.2022 17:30 | Kovilovo | 4 : 0 | Borac | |||||
25.04
18:00
Adanex
TENT 1994
4
0
|
25.04.2022 18:00 | Adanex | 4 : 0 | TENT 1994 | |||||
25.04
17:30
Bubamara 2010
Železnik
3
1
|
25.04.2022 17:30 | Bubamara 2010 | 3 : 1 | Železnik |
25.04
17:30
Torlak
13. Maj
4
1
|
25.04.2022 17:30 | Torlak | 4 : 1 | 13. Maj | |||||
25.04
17:30
Minel
BSV
1
2
|
25.04.2022 17:30 | Minel | 1 : 2 | BSV | |||||
25.04
18:30
Plavi 2000
Sremčica
4
1
|
25.04.2022 18:30 | Plavi 2000 | 4 : 1 | Sremčica | |||||
25.04
17:30
TEK Sloga
Dunavac
5
2
|
25.04.2022 17:30 | TEK Sloga | 5 : 2 | Dunavac | |||||
25.04
17:30
Budućnost
Slavija
6
0
|
25.04.2022 17:30 | Budućnost | 6 : 0 | Slavija |
25.04
17:30
Crvenka
Kaluđerica
3
0
|
25.04.2022 17:30 | Crvenka | 3 : 0 | Kaluđerica | |||||
25.04
17:30
Batajnica
Pola pola
3
0
|
25.04.2022 17:30 | Batajnica | 3 : 0 | Pola pola | |||||
25.04
17:30
Old Tajmeri
Borusija
5
1
|
25.04.2022 17:30 | Old Tajmeri | 5 : 1 | Borusija |
25.04
17:30
Div
Obrenovac
2
3
|
25.04.2022 17:30 | Div | 2 : 3 | Obrenovac | |||||
25.04
17:30
Veterani 78
Peks
4
2
|
25.04.2022 17:30 | Veterani 78 | 4 : 2 | Peks | |||||
25.04
17:30
Lavirint Company
Beljina
2
4
|
25.04.2022 17:30 | Lavirint Company | 2 : 4 | Beljina | |||||
25.04
17:30
Lokomotiva
Republički organi
5
1
|
25.04.2022 17:30 | Lokomotiva | 5 : 1 | Republički organi | |||||
25.04
17:30
Umka
Posavina
0
0
|
25.04.2022 17:30 | Umka | 0 : 0 | Posavina | |||||
25.04
17:30
Rakovica
Strelac
3
2
|
25.04.2022 17:30 | Rakovica | 3 : 2 | Strelac |
25.04
17:00
Sloboda
Selevac
3
2
|
25.04.2022 17:00 | Sloboda | 3 : 2 | Selevac | |||||
25.04
17:00
Radnički
Borac
5
4
|
25.04.2022 17:00 | Radnički | 5 : 4 | Borac | |||||
25.04
17:00
Dunav Osiguranje
Železničar
1
4
|
25.04.2022 17:00 | Dunav Osiguranje | 1 : 4 | Železničar | |||||
25.04
17:00
Omladinac
Mladi radnik
5
4
|
25.04.2022 17:00 | Omladinac | 5 : 4 | Mladi radnik |
25.04
17:00
Mihajlovac
Podunavac
4
1
|
25.04.2022 17:00 | Mihajlovac | 4 : 1 | Podunavac | |||||
25.04
17:00
Drugovac
Drugari
0
0
|
25.04.2022 17:00 | Drugovac | 0 : 0 | Drugari |
25.04
13:30
Borac
Spartak Office shoes
85
50
|
25.04.2022 13:30 | Borac | 85 : 50 | Spartak Office shoes |