XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 660 utakmica za dan
Nedelja, 20 Mart 2022


Fudbal

Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Borac (S)
Sakule
20.03.2022 15:00
Borac (Š)
1 : 0
Borac (S)
Tisa
Adorjan
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
20.03.2022 15:00
Tisa
1 : 0
Omladinac
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
20.03.2022 14:30
Borac 1926
3 : 1
Sloga (BB)
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 1
Budućnost (A)
Arilje
20.03.2022 14:30
Smederevo 1924
3 : 1
Budućnost (A)
RSK
Rabrovo
0 : 4
Jedinstvo
Ub
20.03.2022 14:29
RSK
0 : 4
Jedinstvo
Borac
Lazarevac
1 : 0
Leštane
Leštane
20.03.2022 10:00
Borac
1 : 0
Leštane
Trayal
Kruševac
2 : 0
Budućnost (P)
Popovac
20.03.2022 18:00
Trayal
2 : 0
Budućnost (P)
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
20.03.2022 15:00
Radnički (S)
0 : 0
GFK Dubočica
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
20.03.2022 15:00
Radnički (P)
1 : 0
GFK Jagodina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
20.03.2022 15:00
OFK Brzi Brod
1 : 1
Jedinstvo (P)
Borac
Starčevo
4 : 1
BAK
Bela Crkva
20.03.2022 15:00
Borac
4 : 1
BAK
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 2
Naftagas
Elemir
20.03.2022 15:00
Crvena zvezda (RS)
0 : 2
Naftagas
Polet
Idvor
1 : 0
Mladost
Omoljica
20.03.2022 15:00
Polet
1 : 0
Mladost
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 3
Hajduk
Divoš
20.03.2022 15:00
Budućnost
2 : 3
Hajduk
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 3
Radnički (Š)
Šid
20.03.2022 15:00
Sloboda
3 : 3
Radnički (Š)
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Podunavac
Belegiš
20.03.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Podunavac
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Tavankut
Tavankut
20.03.2022 15:00
Mladost (T)
0 : 0
Tavankut
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
20.03.2022 15:00
Mladost (BP)
2 : 0
OFK Mladost APA
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 3
Stanišić
Stanišić
20.03.2022 15:00
ČSK Pivara
0 : 3
Stanišić
Hercegovac
Gajdobra
5 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
20.03.2022 15:00
Hercegovac
5 : 0
Krila Krajine
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Sloga
Čonoplja
20.03.2022 15:00
Preporod
1 : 2
Sloga
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
20.03.2022 15:00
Kosmaj
0 : 2
Lokomotiva
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
20.03.2022 15:00
Poštar Zvezdara
1 : 4
Crvena zvezda (MML)
PKB
Padinska skela
2 : 0
BSK 1925
Batajnica
20.03.2022 15:00
PKB
2 : 0
BSK 1925
Zuce 2019
Zuce
3 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
20.03.2022 15:00
Zuce 2019
3 : 2
OFK Mladenovac
Budućnost
Resnik
0 : 4
Tutin
Tutin
20.03.2022 14:30
Budućnost
0 : 4
Tutin
Korićani
Korićani
3 : 1
Bane 1931
Raška
20.03.2022 14:30
Korićani
3 : 1
Bane 1931
Sloboda
Grbice
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
20.03.2022 14:30
Sloboda
2 : 1
Goč
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Šumadija (T)
Toponica
20.03.2022 14:30
Mokra Gora
3 : 0
Šumadija (T)
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Gruža
Gruža
20.03.2022 14:30
Jošanica
2 : 0
Gruža
Polimlje
Prijepolje
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
20.03.2022 14:30
Polimlje
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
Konjevići
7 : 3
Savinac
Visibaba
20.03.2022 14:30
Jedinstvo (K)
7 : 3
Savinac
Polet (T)
Trbušani
0 : 0
Omladinac
Zablaće
20.03.2022 14:30
Polet (T)
0 : 0
Omladinac
Zlatar
Nova Varoš
0 : 3
Prijevor
Prijevor
20.03.2022 14:30
Zlatar
0 : 3
Prijevor
Parmenac
Parmenac
4 : 3
Jasen
Brodarevo
20.03.2022 14:30
Parmenac
4 : 3
Jasen
OFK Divci
Divci
1 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
20.03.2022 14:30
OFK Divci
1 : 1
Strmovo 1968
Borac
Lešnica
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
20.03.2022 14:30
Borac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
20.03.2022 14:30
Vrelo Sport
0 : 1
Železničar
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Mladost
Prnjavor
20.03.2022 11:00
Zadrugar
3 : 0
Mladost
Drina
Ljubovija
1 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
20.03.2022 14:30
Drina
1 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Grizli ML
Saranovo
0 : 3
OFK Napredak
Markovac
20.03.2022 14:30
Grizli ML
0 : 3
OFK Napredak
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Đerdap
Golubac
20.03.2022 14:30
OFK Aranđelovac 1979
2 : 1
Đerdap
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
1 : 2
Rudar (S)
Stamnica
20.03.2022 14:30
Pomoravlje 1946
1 : 2
Rudar (S)
Bukovik
Razanj
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
20.03.2022 15:00
Bukovik
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Aluminijum
Niš
0 : 3
OFK Sinđelić
Niš
20.03.2022 15:00
Aluminijum
0 : 3
OFK Sinđelić
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
20.03.2022 15:00
OFK Napredak 1929
1 : 1
Mladost (B)
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Rudar
Jelašnica
20.03.2022 11:00
Delijski Vis
2 : 0
Rudar
Mladost (M)
Medoševac
0 : 1
Malošište
Malošište
20.03.2022 15:00
Mladost (M)
0 : 1
Malošište
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Orljane
Orljane
20.03.2022 11:00
Car Konstantin
3 : 1
Orljane
OFK Niš
Niš
1 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
20.03.2022 15:00
OFK Niš
1 : 3
Naša krila 1936
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
20.03.2022 15:00
Žitorađa
0 : 0
Pusta Reka
OFK Alakince
Alakince
9 : 0
Moravac Orion
Mrštane
20.03.2022 15:00
OFK Alakince
9 : 0
Moravac Orion
Trnovac
Trnovac
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
20.03.2022 15:00
Trnovac
2 : 0
Plantaža
Sloga (M)
Majdevo
1 : 2
Jedinstvo (M)
Mijatovac
20.03.2022 15:00
Sloga (M)
1 : 2
Jedinstvo (M)
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Levač
Rekovac
20.03.2022 11:00
SFS Borac
2 : 0
Levač
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
20.03.2022 15:00
Kušiljevo
2 : 1
Trstenik PPT
Juhor
Obrež
6 : 0
Gradina
Pejovac
20.03.2022 15:00
Juhor
6 : 0
Gradina
Orlovi
Jasenovo
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
20.03.2022 15:00
Orlovi
1 : 0
Sloga (D)
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
20.03.2022 15:00
Lužnica
2 : 0
Jedinstvo (P)
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
OFK Slatina
Bor
20.03.2022 11:00
Tanasko Rajić
3 : 0
OFK Slatina
OFK 019
Zaječar
2 : 1
Sloga
Kobišnica
20.03.2022 15:00
OFK 019
2 : 1
Sloga
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
20.03.2022 15:00
Rajko Mitić
0 : 0
Balkanski
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
20.03.2022 15:00
Budućnost (M)
3 : 0
Naša Zvezda
Lipar
Lipar
0 : 0
Budućnost (P)
Parage
20.03.2022 15:00
Lipar
0 : 0
Budućnost (P)
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
20.03.2022 15:00
Radnički 1918
1 : 0
Rusin
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 1
Dinamo
Budisava
20.03.2022 16:00
Bačka 1923
1 : 1
Dinamo
TSK
Temerin
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
20.03.2022 16:00
TSK
1 : 0
Fruškogorac
ŽSK
Žabalj
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
20.03.2022 16:00
ŽSK
0 : 1
Fruškogorski partizan
Jugović
Kać
1 : 1
Borac
Novi Sad
20.03.2022 16:00
Jugović
1 : 1
Borac
Tatra
Kisač
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
20.03.2022 16:00
Tatra
2 : 1
Petrovaradin
Spartak 1911
Debeljača
2 : 2
Dolina
Padina
20.03.2022 15:00
Spartak 1911
2 : 2
Dolina
Jugoslavija
Jabuka
0 : 3
Dolovo
Dolovo
20.03.2022 15:00
Jugoslavija
0 : 3
Dolovo
Potporanj
Potporanj
0 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
20.03.2022 15:00
Potporanj
0 : 1
Budućnost (A)
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
20.03.2022 15:00
Hajdučica
2 : 0
Radnički (K)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
20.03.2022 15:00
Sloga (BNS)
0 : 1
Stari Tamiš
Sremac (D)
Dobrinci
4 : 2
Borac (M)
Martinci
20.03.2022 15:00
Sremac (D)
4 : 2
Borac (M)
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
Fruškogorac
Manđelos
20.03.2022 15:00
Ljukovo
1 : 2
Fruškogorac
Borac (K)
Klenak
2 : 1
Sloga
Voganj
20.03.2022 15:00
Borac (K)
2 : 1
Sloga
Jadran
Golubinci
2 : 1
Napredak
Popinci
20.03.2022 15:00
Jadran
2 : 1
Napredak
Hajduk
Beška
2 : 3
Železničar
Inđija
20.03.2022 15:00
Hajduk
2 : 3
Železničar
Sremac (Deč)
Deč
3 : 1
Sremac (V)
Vojka
20.03.2022 15:00
Sremac (Deč)
3 : 1
Sremac (V)
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Obilić (NK)
Novi Kneževac
20.03.2022 15:00
Sutjeska
3 : 1
Obilić (NK)
Obilić (Z)
Zmajevo
2 : 0
Iskra
Kucura
20.03.2022 15:00
Obilić (Z)
2 : 0
Iskra
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 0
Bačinac
Bačinac
20.03.2022 14:30
Železničar Kusadak
0 : 0
Bačinac
SASK
Saraorci
1 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
20.03.2022 14:30
SASK
1 : 0
Mladost 1948
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
20.03.2022 14:30
Osipaonica
4 : 0
Jedinstvo
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
20.03.2022 14:30
Radnik
0 : 0
Mladi radnik 1940
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Polet
Trnovče
20.03.2022 14:30
Glavaš
2 : 1
Polet
Podunavac
Udovice
1 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
20.03.2022 14:30
Podunavac
1 : 1
Petlić SD 026
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
20.03.2022 15:00
Mladi rudar 1954
1 : 0
Badnjevac
Plaskovac
Plaskovac
2 : 1
BSK
Belosavci
20.03.2022 15:00
Plaskovac
2 : 1
BSK
Vinča
Vinča
0 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
20.03.2022 15:00
Vinča
0 : 2
Šumadinac 1913
Sloga (M)
Milatovac
1 : 2
ŽSK
Žirovnica
20.03.2022 15:00
Sloga (M)
1 : 2
ŽSK
Marjan
Knić
0 : 4
Trnava
Donja Trnava
20.03.2022 15:00
Marjan
0 : 4
Trnava
Banja 1957
Banja
4 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
20.03.2022 15:00
Banja 1957
4 : 1
Prvi srpski ustanak
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
2 : 0
Jasenica
Božurnja
20.03.2022 15:00
Omladinac (D.R.)
2 : 0
Jasenica
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Branik
Štubik
20.03.2022 15:00
Nemetali
2 : 1
Branik
Urovica
Urovica
3 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
20.03.2022 15:00
Urovica
3 : 3
Brestovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 0
Polet
Jabukovac
20.03.2022 11:00
Mala Vrbica
3 : 0
Polet
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 0
BSK
Bukovče
20.03.2022 15:00
Radnički (K)
2 : 0
BSK
Miloševo
Miloševo
2 : 0
Blizna
Blizna
20.03.2022 11:00
Miloševo
2 : 0
Blizna
Donja Lomnica
Donja Lomnica
4 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
20.03.2022 11:00
Donja Lomnica
4 : 1
Bratstvo
Progres
Ladovica
4 : 1
Umac
Miroševce
20.03.2022 15:00
Progres
4 : 1
Umac
Vučje
Vučje
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
20.03.2022 15:00
Vučje
2 : 0
Jedinstvo (G)
Mladost
Batulovce
2 : 1
OFK Brza
Brza
20.03.2022 15:00
Mladost
2 : 1
OFK Brza
BSK
Belanovce
3 : 2
Milanovo
Milanovo
20.03.2022 15:00
BSK
3 : 2
Milanovo
OFK Morava
Leskovac
0 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
20.03.2022 15:00
OFK Morava
0 : 1
Sloboda
Bobište
Bobište
1 : 2
Mladost 1959
Vinarce
20.03.2022 15:00
Bobište
1 : 2
Mladost 1959
Real
Donja Jajina
5 : 2
Mladi borac
Živkovo
20.03.2022 15:00
Real
5 : 2
Mladi borac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 0
Sloga
Lipovica
20.03.2022 15:00
Jedinstvo (B)
5 : 0
Sloga
Železničar
Brestovac
2 : 1
Moravac
Pečenjevce
20.03.2022 15:00
Železničar
2 : 1
Moravac
Polet
Radevac
2 : 1
Borac
Azbresnica
20.03.2022 15:00
Polet
2 : 1
Borac
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 5
Jastrebac
Tešica
20.03.2022 15:00
Radnički 1947
1 : 5
Jastrebac
Baličevac
Baličevac
3 : 2
Rad
Merošina
20.03.2022 15:00
Baličevac
3 : 2
Rad
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 0
Moravac
Čečina
20.03.2022 15:00
Zemljoradnik
0 : 0
Moravac
Kosovo
Zvezdan
1 : 0
Osnić
Osnić
20.03.2022
Kosovo
1 : 0
Osnić
Šljivar
Šljivar
0 : 3
Graničar
Veliki Izvor
20.03.2022
Šljivar
0 : 3
Graničar
Sloga
Minićevo
2 : 2
Omladinac
Grezna
20.03.2022
Sloga
2 : 2
Omladinac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 3
FSU Kraljevica
Zaječar
20.03.2022
Velika Jasikova
0 : 3
FSU Kraljevica
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
FUD
Brus
20.03.2022 15:00
Vinogradar
2 : 2
FUD
Sloga (L)
Lozna
1 : 2
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
20.03.2022 13:00
Sloga (L)
1 : 2
Jastrebac (VŠ)
Kupci
Kupci
1 : 2
Sebečevac
Sebečevac
20.03.2022 15:00
Kupci
1 : 2
Sebečevac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
20.03.2022 15:00
Mačkovac
2 : 3
Sloga (Ć)
Trudbenik
Stalać
2 : 3
Temnić 1924
Varvarin
20.03.2022 15:00
Trudbenik
2 : 3
Temnić 1924
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Čitluk
Čitluk
20.03.2022 15:00
Parunovac
3 : 1
Čitluk
Mladost (T)
Toljevac
1 : 5
Rubin
Donji Stupanj
20.03.2022 15:00
Mladost (T)
1 : 5
Rubin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 1
Polet
Nakovo
20.03.2022 15:30
Vojvodina (NM)
0 : 1
Polet
ASK
Aradac
4 : 4
Napredak
Čestereg
20.03.2022 15:30
ASK
4 : 4
Napredak
Borac
Aleksandrovo
1 : 2
Rusanda
Melenci
20.03.2022 15:30
Borac
1 : 2
Rusanda
Banat
Čenta
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
20.03.2022 15:30
Banat
2 : 1
Vojvodina (B)
ŽAK
Kikinda
5 : 0
Krajina
Krajišnik
20.03.2022 15:30
ŽAK
5 : 0
Krajina
Javor
Sladaja
2 : 0
Kolare
Kolare
20.03.2022 15:00
Javor
2 : 0
Kolare
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
20.03.2022 15:00
Budućnost (Đ)
1 : 1
Dragocvet
Budućnost (M)
Miliva
2 : 0
Sloga
Voljavče
20.03.2022 15:00
Budućnost (M)
2 : 0
Sloga
Partizan (M)
Majur
0 : 2
Morava
Kočino Selo
20.03.2022 15:00
Partizan (M)
0 : 2
Morava
Mladost
Jovac
5 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
20.03.2022 15:00
Mladost
5 : 1
OFK Juhor 2016
Moravac 2015
Krušar
4 : 1
GFK Tabane
Jagodina
20.03.2022 15:00
Moravac 2015
4 : 1
GFK Tabane
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 1
Mladi Borac
Sedlare
20.03.2022 15:00
Rudar (St)
3 : 1
Mladi Borac
Budućnost (V)
Vezičevo
6 : 0
Sloga (L)
Lučica
20.03.2022 14:30
Budućnost (V)
6 : 0
Sloga (L)
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Šapine
Šapine
20.03.2022 14:30
Sirakovo
3 : 0
Šapine
Borac (K)
Klenovnik
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
20.03.2022 14:30
Borac (K)
1 : 2
Omladinac (Š)
Obilić
Živica
1 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
20.03.2022 14:30
Obilić
1 : 2
Rudar (Kr)
Vihor
Маljurevac
1 : 5
Krilaš
Ćovdin
20.03.2022 14:30
Vihor
1 : 5
Krilaš
Mladost (R)
Ranovac
1 : 2
Železničar
Požarevac
20.03.2022 14:30
Mladost (R)
1 : 2
Železničar
Turbina
Vreoci
2 : 1
Mladost
Cvetovac
20.03.2022 15:00
Turbina
2 : 1
Mladost
Radnički (R)
Rudovci
2 : 2
Beljina
Beljina
20.03.2022 10:00
Radnički (R)
2 : 2
Beljina
Šumadija
Šopić
3 : 1
Krtinska
Krtinska
20.03.2022 15:00
Šumadija
3 : 1
Krtinska
Strelac
Mislođin
0 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
20.03.2022 15:00
Strelac
0 : 1
Dimitrije Tucović
Lisović 1977
Lisović
1 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
20.03.2022 15:00
Lisović 1977
1 : 3
OFK Budućnost
Omladinac
Veliko Polje
2 : 5
BSK 1926
Baćevac
20.03.2022 15:00
Omladinac
2 : 5
BSK 1926
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Podunavac
Ritopek
20.03.2022 15:00
Vrčin
2 : 1
Podunavac
SUF Dubona
Dubona
4 : 3
Rabrovac
Rabrovac
20.03.2022 15:00
SUF Dubona
4 : 3
Rabrovac
Boleč
Boleč
4 : 2
Dunavac
Grocka
20.03.2022 15:00
Boleč
4 : 2
Dunavac
Zaklopača
Zaklopača
0 : 3
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
20.03.2022 15:00
Zaklopača
0 : 3
Kaluđerica 1969
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
3 : 0
Napredak
Međulužje
20.03.2022 15:00
SUF Kovačevac 1956
3 : 0
Napredak
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
20.03.2022 15:00
Pudarci
0 : 0
Velika Krsna
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
20.03.2022 17:00
Šećeranac Ada
3 : 2
Siti Sport Klub
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Rakovica
Beograd
20.03.2022 15:00
PKB Kovilovo
1 : 0
Rakovica
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 0
Umka
Umka
20.03.2022 15:00
Balkan Mirijevo
2 : 0
Umka
Srem
Jakovo
1 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
20.03.2022 15:00
Srem
1 : 0
Beograd Karaburma
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
Heroj Polet
Jajinci
20.03.2022 15:00
Posavac Tišma
0 : 0
Heroj Polet
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Srbija
Ilićevo
20.03.2022 14:30
Slavija
0 : 2
Srbija
Zastava
Kragujevac
0 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
20.03.2022 14:30
Zastava
0 : 0
Mladost (P)
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Šumadinac
Kragujevac
20.03.2022 14:30
Kutlovo
4 : 0
Šumadinac
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 4
Šumadija 1934
Drača
20.03.2022 14:30
Pobeda 1926
0 : 4
Šumadija 1934
ZSK
Valjevo
1 : 4
Radnik
Ub
20.03.2022 14:30
ZSK
1 : 4
Radnik
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 2
Mladost (D)
Dračić
20.03.2022 14:30
Dimitrije Tucović
1 : 2
Mladost (D)
Toplica
Donja Toplica
0 : 3
Kačer
Belanovica
20.03.2022 14:30
Toplica
0 : 3
Kačer
Trlić
Trlić
3 : 1
Proleter
Bajevac
20.03.2022 14:30
Trlić
3 : 1
Proleter
Iskra
Donja Bukovica
1 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
20.03.2022 14:30
Iskra
1 : 3
Žabari
Mladost
Lalinac
0 : 0
Omladinac
Gornji Komren
20.03.2022 15:00
Mladost
0 : 0
Omladinac
Crvena zastava
Hum
1 : 3
Radnički 2020
Knez Selo
20.03.2022 15:00
Crvena zastava
1 : 3
Radnički 2020
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Planinac 1933
Prva Kutina
20.03.2022 15:00
Stevan Nešticki
1 : 2
Planinac 1933
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Radnički 1936
Trupale
20.03.2022 15:00
Sloboda
2 : 0
Radnički 1936
Čegar 1946
Donji Matejevac
1 : 1
Vulkan 1963
Brenica
20.03.2022 15:00
Čegar 1946
1 : 1
Vulkan 1963
Palilulac
Niš
3 : 0
Morava
Krušce
20.03.2022 15:00
Palilulac
3 : 0
Morava
Prilike
Prilike
1 : 0
Dragačevo
Guča
20.03.2022 14:30
Prilike
1 : 0
Dragačevo
Gorušica
Viča
4 : 3
Morava
Katrga
20.03.2022 14:30
Gorušica
4 : 3
Morava
Voćar
Kotraža
4 : 2
Spartak 1976
Trnava
20.03.2022 14:30
Voćar
4 : 2
Spartak 1976
Zadrugar
Donja Trepča
5 : 0
Orlovac 1932
Mrčajevci
20.03.2022 14:30
Zadrugar
5 : 0
Orlovac 1932
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 3
Rakova
Rakova
20.03.2022 14:30
Donja Vrbava
3 : 3
Rakova
Rudar
Bresnica
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
20.03.2022 14:30
Rudar
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Ozrem
Ozrem
2 : 1
Šumadija
Brđani
20.03.2022 14:30
Ozrem
2 : 1
Šumadija
Napredak
Svračkovci
0 : 2
Mladost
Preljina
20.03.2022 14:30
Napredak
0 : 2
Mladost
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Mladost (V)
Vrdila
20.03.2022 15:00
Tavnik
2 : 1
Mladost (V)
Mataruge
Mataruge
0 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
20.03.2022 15:00
Mataruge
0 : 2
OFK Ras
Napredak
Gračac
1 : 1
Radnik
Ušće
20.03.2022 15:00
Napredak
1 : 1
Radnik
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Ribnica
Jovac
20.03.2022 15:00
Jedinstvo 2017
3 : 0
Ribnica
Budućnost
Konarevo
3 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
20.03.2022 15:00
Budućnost
3 : 0
OFK Progorelica
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Zvezda
Čukojevac
20.03.2022 15:00
Ibar
1 : 2
Zvezda
Koštampolje
Delimeđe
3 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
20.03.2022 13:00
Koštampolje
3 : 1
Omladinac (NS)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
20.03.2022 14:30
Jedinstvo (MZ)
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Sloga
Lipnički Šor
0 : 2
Radnički (Kl)
Klupci
20.03.2022 14:30
Sloga
0 : 2
Radnički (Kl)
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
20.03.2022 14:30
Hajduk Stanko
3 : 1
Milan Orlić
Drina
Badovinci
0 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
20.03.2022 14:30
Drina
0 : 1
Podrinje
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Majur
Majur
20.03.2022 14:30
Karađorđe
2 : 0
Majur
Bakionica
Bakionica
4 : 1
Sečica
Seča reka
20.03.2022 14:30
Bakionica
4 : 1
Sečica
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 2
Omladinac
Zdravčići
20.03.2022 14:30
Avijatičar Vranjani
2 : 2
Omladinac
Ježevica
Velika Ježevica
5 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
20.03.2022 14:30
Ježevica
5 : 1
Plavi Tok
Polet
Rasna
1 : 1
Jedinstvo
Kalenić
20.03.2022 14:30
Polet
1 : 1
Jedinstvo
Prvi partizan
Užice
0 : 2
Čajetina
Čajetina
20.03.2022 13:00
Prvi partizan
0 : 2
Čajetina
Tara
Kremna
1 : 4
Rampa
Požega
20.03.2022 11:00
Tara
1 : 4
Rampa
Višesava
Bajina Bašta
4 : 0
Sloga
Sjenica
20.03.2022 14:30
Višesava
4 : 0
Sloga
Lugina
Preševo
1 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
20.03.2022 14:30
Lugina
1 : 1
Mineralac
Vihor
Žbevac
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
20.03.2022 14:30
Vihor
3 : 0
Mladost (B)
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Čelik
Belo polje
20.03.2022 14:30
BSK Bujanovac
1 : 1
Čelik
Pavlovac
Pavlovac
0 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
20.03.2022 14:30
Pavlovac
0 : 0
FSU Južna pruga
Dračić 2018
Dračić
1 : 4
Popadić
Popadić
20.03.2022 11:00
Dračić 2018
1 : 4
Popadić
Mali korak
Oglađenovac
1 : 4
Rakac Stave
Stave
20.03.2022 11:00
Mali korak
1 : 4
Rakac Stave
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 6
Rajac
Kadina Luka
20.03.2022 11:00
Milenko Pavlović
0 : 6
Rajac
Jadar 2013
Valjevo
2 : 2
Kotešica
Kotešica
20.03.2022 11:00
Jadar 2013
2 : 2
Kotešica
Lukavac
Lukavac
3 : 3
Junior Novo Naselje
Valjevo
20.03.2022 11:00
Lukavac
3 : 3
Junior Novo Naselje
Stari drugari
Ljig
2 : 0
Kolubara 2
Valjevo
20.03.2022 11:00
Stari drugari
2 : 0
Kolubara 2
OFK Povlen
Brezovice
1 : 3
Polet
Popučke
20.03.2022 11:00
OFK Povlen
1 : 3
Polet
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 0
Graničar
Riđica
20.03.2022 14:30
OFK Odžaci
5 : 0
Graničar
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
20.03.2022 14:30
Dinamo 1923
3 : 2
Omladinac (B)
Kula
Kula
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
20.03.2022 14:30
Kula
1 : 0
Zadrugar
Terekveš
Svilojevo
1 : 3
BSK
Bački Brestovac
20.03.2022 14:30
Terekveš
1 : 3
BSK
Omladinac (D)
Deronje
1 : 5
Hajduk
Stapar
20.03.2022 14:30
Omladinac (D)
1 : 5
Hajduk
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Polet
Sivac
20.03.2022 14:30
Aleksa Šantić
1 : 1
Polet
Župski biseri
Lacisled
3 : 0
14. Oktobar
Izbenica
20.03.2022 15:00
Župski biseri
3 : 0
14. Oktobar
Vinogradar
Riljac
5 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
20.03.2022 15:00
Vinogradar
5 : 3
Ribnik
Mladost
Donji Katun
1 : 0
Jezero 2017
Zlatari
20.03.2022 15:00
Mladost
1 : 0
Jezero 2017
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
20.03.2022 15:00
Velika Drenova
2 : 1
Poljoprivrednik
Borac
Gornji Katun
2 : 0
Polet 57
Milutovac
20.03.2022 15:00
Borac
2 : 0
Polet 57
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 1
Glogonj
Glogonj
20.03.2022 14:00
BSK Bavanište
3 : 1
Glogonj
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
20.03.2022 15:00
Radnički (B)
1 : 1
Omladinac (D)
Pobeda
Samoš
1 : 3
Proleter (M)
Mramorak
20.03.2022 15:00
Pobeda
1 : 3
Proleter (M)
Mundial
Pančevo
3 : 3
Omladinac 1927
Opovo
20.03.2022 15:00
Mundial
3 : 3
Omladinac 1927
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Unirea
Uzdin
20.03.2022 15:00
Mladost (V)
1 : 2
Unirea
Šarbane
Šarbane
0 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
20.03.2022 14:30
Šarbane
0 : 2
Tvrdojevac
OFK Paljuvi
Paljuvi
5 : 0
Ratkovac
Ratkovac
20.03.2022 14:30
OFK Paljuvi
5 : 0
Ratkovac
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Sovljak
Sovljak
20.03.2022 14:30
Čučuge
2 : 1
Sovljak
Joševa
Joševa
0 : 4
Jedinstvo (M)
Milorci
20.03.2022 14:30
Joševa
0 : 4
Jedinstvo (M)
Mladost (V)
Vračević
4 : 0
Polet (T)
Takovo
20.03.2022 14:30
Mladost (V)
4 : 0
Polet (T)
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 2
Omladinac (K)
Kalinovac
20.03.2022 14:30
Polet (DL)
4 : 2
Omladinac (K)
Polet
Novi Karlovci
5 : 4
Krušedol
Krušedol
20.03.2022 15:00
Polet
5 : 4
Krušedol
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Graničar (O)
Obrež
20.03.2022 15:00
Srem
3 : 0
Graničar (O)
Mladost
Buđanovci
4 : 1
Jedinstvo
Platičevo
20.03.2022 15:00
Mladost
4 : 1
Jedinstvo
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
20.03.2022 15:00
ČSK Čortanovci
3 : 0
Fruškogorac
Hajduk 1932
Šimanovci
2 : 2
Napredak
Žarkovac
20.03.2022 15:00
Hajduk 1932
2 : 2
Napredak
Bilećanin
Sečanj
9 : 2
Potisje
Knićanin
20.03.2022 15:00
Bilećanin
9 : 2
Potisje
Tamiš
Farkaždin
0 : 7
Zadrugar
Lazarevo
20.03.2022 15:00
Tamiš
0 : 7
Zadrugar
Tisa 1933
Taraš
0 : 0
Partizan
Tomaševac
20.03.2022 15:00
Tisa 1933
0 : 0
Partizan
OFK Stajićevo
Stajićevo
6 : 0
Lehel
Mužlja
20.03.2022 15:00
OFK Stajićevo
6 : 0
Lehel
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 2
Mladost
Belo Blato
20.03.2022 15:00
OFK Gradnulica
1 : 2
Mladost
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
Naftagas
Boka
20.03.2022 15:00
Radnički 1911
3 : 1
Naftagas
Jelav
Jelav
2 : 1
Sinđelić
Lipnica
20.03.2022 14:30
Jelav
2 : 1
Sinđelić
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
20.03.2022 14:30
Jedinstvo
1 : 1
Prva Iskra
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
20.03.2022 14:30
Velika Reka
3 : 1
Studenac
Antimon
Zajača
3 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
20.03.2022 14:30
Antimon
3 : 0
Mladost (DB)
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 5
7. Juli
Bela Crkva
20.03.2022 14:30
TE Gučevo
2 : 5
7. Juli
Sloga
Straža
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
20.03.2022 14:30
Sloga
1 : 1
Jadar 1961
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 0
Vojvoda
Dučina
20.03.2022 15:00
Nemenikuće
0 : 0
Vojvoda
Popović
Popovići
4 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
20.03.2022 15:00
Popović
4 : 2
Mladost (MI)
Mladost (G)
Guberevac
4 : 7
Crvena zvezda
Ralja
20.03.2022 15:00
Mladost (G)
4 : 7
Crvena zvezda
Stojnik
Stojnik
2 : 5
Mali Požarevac
Mali Požarevac
20.03.2022 15:00
Stojnik
2 : 5
Mali Požarevac
OFK Rogača
Rogača
1 : 1
Vis
Parcani
20.03.2022 15:00
OFK Rogača
1 : 1
Vis
OFK Slatina
Slatina
0 : 2
Sibnica
Sibnica
20.03.2022 15:00
OFK Slatina
0 : 2
Sibnica
Rojkovac
Obrenovac
3 : 2
Skela
Skela
20.03.2022 15:30
Rojkovac
3 : 2
Skela
Borac
Ušće
2 : 0
Pobednik
Piroman
20.03.2022 11:00
Borac
2 : 0
Pobednik
Polet
Grabovac
2 : 1
Partizan
Draževac
20.03.2022 11:00
Polet
2 : 1
Partizan
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Posavina
Stubline
20.03.2022 11:00
OFK Zabrežje
1 : 1
Posavina
Rvati
Obrenovac
0 : 1
Jedinstvo
Dren
20.03.2022 15:30
Rvati
0 : 1
Jedinstvo
Duboko
Mala Moštanica
1 : 1
Munja
Barič
20.03.2022 15:30
Duboko
1 : 1
Munja
Omladinac
Šaludovac
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
20.03.2022 15:00
Omladinac
3 : 0
Šumadija
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
20.03.2022 15:00
Sloga
3 : 0
Pomoravlje
Rudar
Plazane
6 : 2
Beljanica
Strmosten
20.03.2022 15:00
Rudar
6 : 2
Beljanica
Radnički
Tekija
2 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
20.03.2022 15:00
Radnički
2 : 0
15. Avgust 1950
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
20.03.2022 15:00
OFK Batinac
1 : 2
Donja Mutnica
Borac
Progar
1 : 0
Busije
Zemun
20.03.2022 15:00
Borac
1 : 0
Busije
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
20.03.2022 15:00
Sinđelić 2012
2 : 3
Novi Beograd
Železnik 1930
Železnik
3 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
20.03.2022 10:00
Železnik 1930
3 : 0
Velika Moštanica
Rekreativo 011
Beograd
1 : 3
Dedinje
Beograd
20.03.2022 10:00
Rekreativo 011
1 : 3
Dedinje
Zmaj Novi grad
Zemun
3 : 0
13. maj
Zemun
20.03.2022 15:00
Zmaj Novi grad
3 : 0
13. maj
Bežanija
Beograd
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
20.03.2022 10:00
Bežanija
3 : 0
Šumadinac
Resnik
Resnik
1 : 2
Bratstvo
Krnjača
20.03.2022 15:00
Resnik
1 : 2
Bratstvo
OFK Lug 2020
Lug
1 : 1
OFK Crvenka
Borča
20.03.2022 11:00
OFK Lug 2020
1 : 1
OFK Crvenka
Palilulac
Beograd
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
20.03.2022 15:00
Palilulac
0 : 1
Lepušnica
Pinosava
Pinosava
3 : 0
Pionir
Besni Fok
20.03.2022 15:00
Pinosava
3 : 0
Pionir
Mladi proleter
Beograd
1 : 3
KFK Ravna gora
Zemun
20.03.2022 11:00
Mladi proleter
1 : 3
KFK Ravna gora
Minel
Ripanj
2 : 3
Avala 1939
Beli Potok
20.03.2022 15:00
Minel
2 : 3
Avala 1939
Trnava
Trnava
1 : 1
GFK Strelište
Jagodina
20.03.2022 15:00
Trnava
1 : 1
GFK Strelište
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Osaonica
Bagrdan
20.03.2022 15:00
Vinorača
1 : 1
Osaonica
Mladost (G)
Gložane
0 : 2
Mladost (T)
Tečić
20.03.2022 15:00
Mladost (G)
0 : 2
Mladost (T)
Mladost (K)
Končarevo
2 : 2
Bratstvo
Međureč
20.03.2022 15:00
Mladost (K)
2 : 2
Bratstvo
Morava
Ribare
0 : 2
Kupinovac
Kupinovac
20.03.2022 15:00
Morava
0 : 2
Kupinovac
Šantarovac
Šantarovac
1 : 2
Ursule
Ursule
20.03.2022 15:00
Šantarovac
1 : 2
Ursule
Borac
Vizić
1 : 5
Orlovi
Bačka Palanka
20.03.2022 15:00
Borac
1 : 5
Orlovi
Slavija (B)
Bođani
0 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
20.03.2022 15:00
Slavija (B)
0 : 3
Bački Hajduk
Neštin
Neštin
0 : 2
Kulpin
Kulpin
20.03.2022 15:00
Neštin
0 : 2
Kulpin
Krivanj
Selenča
2 : 2
Mladost
Mali Bač
20.03.2022 15:00
Krivanj
2 : 2
Mladost
Maglić
Bački Maglić
1 : 3
Soko
Nova Gajdobra
20.03.2022 15:00
Maglić
1 : 3
Soko
Mladi borac
Dublje
3 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
20.03.2022 14:30
Mladi borac
3 : 0
Mladost
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
20.03.2022 14:30
Milicionar
2 : 0
Napredak
Budućnost (Z)
Zminjak
4 : 0
Omladinac
Slepčević
20.03.2022 14:30
Budućnost (Z)
4 : 0
Omladinac
Gorki
Glušci
5 : 0
Torpedo
Tabanović
20.03.2022 14:30
Gorki
5 : 0
Torpedo
Petlovača
Petlovača
4 : 1
Sloga
Duvanište
20.03.2022 14:30
Petlovača
4 : 1
Sloga
Duško
Klenje
1 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
20.03.2022 14:30
Duško
1 : 0
Stojan Lazarac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
20.03.2022 14:30
Budućnost (PD)
1 : 1
Sloboda
Gruža
Vitanovac
5 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
20.03.2022 15:00
Gruža
5 : 0
Jovo Kursula
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
20.03.2022 15:00
Kraljevo Hajduk
1 : 2
Jedinstvo (D)
Lazac
Lazac
3 : 0
Granit
Jošanička banja
20.03.2022 15:00
Lazac
3 : 0
Granit
Studen Vitez
Studenica
0 : 5
Borac
Vraneši
20.03.2022 11:00
Studen Vitez
0 : 5
Borac
Apolon 2018
Kovači
0 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
20.03.2022 15:00
Apolon 2018
0 : 3
Jedinstvo (G)
Omladinac
Drakčići
4 : 2
Mineral 2015
Rudno
20.03.2022 15:00
Omladinac
4 : 2
Mineral 2015
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
20.03.2022 14:30
Pričinović
1 : 1
Vlašić
Sloga (M)
Matijevac
3 : 4
Dobrava Žabar 2020
Žabar
20.03.2022 14:30
Sloga (M)
3 : 4
Dobrava Žabar 2020
Dumača
Pocerski Metković
2 : 4
Trešnjevka
Trbusac
20.03.2022 14:30
Dumača
2 : 4
Trešnjevka
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
20.03.2022 14:30
OFK Letnjikovac 1983
0 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Jevremovac
Jevremovac
2 : 0
Šipurske livade
Šabac
20.03.2022 14:30
Jevremovac
2 : 0
Šipurske livade
Dobrava
Vukošić
2 : 0
Mrovska
Mrovska
20.03.2022 14:30
Dobrava
2 : 0
Mrovska
Sloga (K)
Krnić
6 : 5
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
20.03.2022 14:30
Sloga (K)
6 : 5
Mladost (PP)
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 0
Barič
Barič
20.03.2022 14:30
Ljubičevo
2 : 0
Barič
Batovac
Batovac
4 : 0
Polet (V)
Voluja
20.03.2022 14:30
Batovac
4 : 0
Polet (V)
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
20.03.2022 14:30
OFK Braničevo
0 : 0
Napredak (B)
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Stig 1955
Beranje
20.03.2022 14:30
Beli Orao
2 : 1
Stig 1955
BSK 1931
Brežane
4 : 1
Dizel
Bare
20.03.2022 14:30
BSK 1931
4 : 1
Dizel
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Mladi Borac
Majilovac
20.03.2022 14:30
Napredak 1934
1 : 2
Mladi Borac
Soko
Krvije
0 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
20.03.2022 14:30
Soko
0 : 3
Trgovački
Pobeda 1953
Osanica
2 : 2
Manastirica
Manastirica
20.03.2022 14:30
Pobeda 1953
2 : 2
Manastirica
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
20.03.2022 14:30
Sloga 1945
1 : 0
Jasenovac
Napredak (S)
Simićevo
5 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
20.03.2022 14:30
Napredak (S)
5 : 3
Mlava (ML)
Mladost (K)
Krupaja
3 : 4
Integral
Batuša
20.03.2022 14:30
Mladost (K)
3 : 4
Integral
Rade Milošević
Dubočka
2 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
20.03.2022 14:30
Rade Milošević
2 : 3
Jedinstvo (S)
Badljevica
Badljevica
1 : 1
Budućnost
Mala Krsna
20.03.2022 14:30
Badljevica
1 : 1
Budućnost
Lunjevac
Lunjevac
4 : 4
Jezava
Smederevo
20.03.2022 14:30
Lunjevac
4 : 4
Jezava
Proleter 1947
Vranovo
3 : 0
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
20.03.2022 14:30
Proleter 1947
3 : 0
Stari Hrast 2018
Landol
Landol
3 : 2
Skobalj
Skobalj
20.03.2022 14:30
Landol
3 : 2
Skobalj
Vožd 2020
Vodanj
1 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
20.03.2022 14:30
Vožd 2020
1 : 4
Crvena zvezda
Srem
Sremska Rača
0 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
20.03.2022 15:00
Srem
0 : 1
OFK Bačinci
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
20.03.2022 15:00
Hajduk
3 : 0
LSK Laćarak
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
20.03.2022 15:00
OFK Bikić
0 : 0
Erdevik 2017
BSK
Bešenovo
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
20.03.2022 15:00
BSK
1 : 1
Obilić 1993
Graničar (A)
Adaševci
3 : 0
Zmaj
Noćaj
20.03.2022 15:00
Graničar (A)
3 : 0
Zmaj
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
20.03.2022 15:00
Graničar (K)
2 : 0
Fruška Gora
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
20.03.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Solid
Subotica
3 : 3
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
20.03.2022 15:00
Solid
3 : 3
Hajduk 1950
Žednik
Stari Žednik
0 : 6
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
20.03.2022 15:00
Žednik
0 : 6
Udarnik Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 2
Lokomotiva
Subotica
20.03.2022 15:00
Elektrovojvodina
0 : 2
Lokomotiva
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Bikovo
Bikovo
20.03.2022 15:00
Čantavir
2 : 0
Bikovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 2
Palić
Palić
20.03.2022 15:00
OFK Mala Bosna 2015
1 : 2
Palić
Banat (D)
Dupljaja
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
20.03.2022 15:00
Banat (D)
1 : 1
Karaš (K)
Vitorul
Straža
1 : 2
Sloga (M)
Margita
20.03.2022 15:00
Vitorul
1 : 2
Sloga (M)
Borac (VS)
Veliko Središte
6 : 1
Graničar
Miletićevo
20.03.2022 15:00
Borac (VS)
6 : 1
Graničar
Ratar
Kruščica
2 : 1
Banat (I)
Ilandža
20.03.2022 15:00
Ratar
2 : 1
Banat (I)
Ševac
Kusić
4 : 2
Omladinac
Zagajica
20.03.2022 15:00
Ševac
4 : 2
Omladinac
Polet
Izbište
5 : 0
Dunav
Banatska Palanka
20.03.2022 15:00
Polet
5 : 0
Dunav
Karaš (J)
Jasenovo
5 : 3
Partizan
Kajtasovo
20.03.2022 15:00
Karaš (J)
5 : 3
Partizan
Gaglovo
Gaglovo
1 : 6
Kapidžija
Kapidžija
20.03.2022 15:00
Gaglovo
1 : 6
Kapidžija
Makrešane
Makrešane
4 : 1
Rasina
Vitanovac
20.03.2022 15:00
Makrešane
4 : 1
Rasina
Konjuh
Konjuh
4 : 2
Žabare
Žabare
20.03.2022 15:00
Konjuh
4 : 2
Žabare
Dedina
Dedina
2 : 0
Polet
Šavrane
20.03.2022 11:00
Dedina
2 : 0
Polet
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 1
Modrica
Modrica
20.03.2022 11:00
Mudrakovac
1 : 1
Modrica
Bukovica
Bukovica
4 : 0
Padež
Padež
20.03.2022 11:00
Bukovica
4 : 0
Padež
Naupare
Naupare
1 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
20.03.2022 11:00
Naupare
1 : 1
Pepeljevac 1947
Obilić
Vilovo
0 : 2
Hajduk (G)
Gardinovci
20.03.2022 16:00
Obilić
0 : 2
Hajduk (G)
Titel
Titel
0 : 5
Proleter
Banoštor
20.03.2022 16:00
Titel
0 : 5
Proleter
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 0
Miletić
Mošorin
20.03.2022 16:00
Hajduk (Č)
4 : 0
Miletić
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Čenej
Čenej
20.03.2022 16:00
OFK Sirig
1 : 0
Čenej
Susek
Susek
2 : 0
Vinogradar
Ledinci
20.03.2022 16:00
Susek
2 : 0
Vinogradar
OFK Hajduk
Novi Sad
7 : 1
Sloga
Lok
20.03.2022 16:00
OFK Hajduk
7 : 1
Sloga
Moskva
Budisava
0 : 2
Borac
Rakovac
20.03.2022 10:00
Moskva
0 : 2
Borac
Bresno Polje
Bresno Polje
2 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
20.03.2022 11:00
Bresno Polje
2 : 2
Beli Orlovi
Parcane
Parcane
3 : 0
Gradac
Pločnik
20.03.2022 17:30
Parcane
3 : 0
Gradac
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 4
Ratajac
Donje Rataje
20.03.2022 12:30
Velika Morava
1 : 4
Ratajac
Mladost 1977
Garevina
1 : 0
OFK Orašje 1960
Orašje
20.03.2022 13:00
Mladost 1977
1 : 0
OFK Orašje 1960
Sloga (K)
Krnješevci
5 : 5
Vojvodina
Neradin
20.03.2022 15:00
Sloga (K)
5 : 5
Vojvodina
Sloga (M)
Maradik
0 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
20.03.2022 15:00
Sloga (M)
0 : 1
27. Oktobar
Dunav
Novi Slankamen
0 : 1
Car Uroš
Jazak
20.03.2022 15:00
Dunav
0 : 1
Car Uroš
Planinac
Rivica
3 : 1
Borac
Jarkovci
20.03.2022 15:00
Planinac
3 : 1
Borac
Strelac 001
Kožuar
2 : 1
Vukona
Vukona
20.03.2022 11:00
Strelac 001
2 : 1
Vukona
Budućnost 1995
Slatina
1 : 4
Zvizdar 2012
Zvizdar
20.03.2022 11:00
Budućnost 1995
1 : 4
Zvizdar 2012
OFK Takovo
Takovo
0 : 3
Vrelo
Vrelo
20.03.2022 11:00
OFK Takovo
0 : 3
Vrelo
Tulari
Tulari
1 : 2
Gunjevac
Gunjevac
20.03.2022 11:00
Tulari
1 : 2
Gunjevac
Dokmir
Dokmir
0 : 4
Brezovica
Brezovica
20.03.2022 11:00
Dokmir
0 : 4
Brezovica
Kumane
Kumane
3 : 1
Radnički
Požeženo
20.03.2022 14:30
Kumane
3 : 1
Radnički
Polet
Bikinje
2 : 4
Mladost 1970
Radoševac
20.03.2022 14:30
Polet
2 : 4
Mladost 1970
Pek
Kusiće
0 : 9
Baštovan 2015
Carevac
20.03.2022 14:30
Pek
0 : 9
Baštovan 2015
Sloga TOP
Topolovnik
0 : 4
Dunavac 1929
Kisiljevo
20.03.2022 14:30
Sloga TOP
0 : 4
Dunavac 1929
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
20.03.2022 14:30
Mirko Tomić
1 : 2
Borac 2016
Ram
Ram
2 : 1
Žika Marković - Uča
Miljević
20.03.2022 14:30
Ram
2 : 1
Žika Marković - Uča
Sloga (V)
Vrhovine
3 : 1
Trnjaci 2021
Trnjaci
20.03.2022 11:00
Sloga (V)
3 : 1
Trnjaci 2021
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 3
Rudar 1945
Radljevo
20.03.2022 11:00
OFK Stublenica
1 : 3
Rudar 1945
Brgule
Brgule
2 : 1
Kalenić
Kalenić
20.03.2022 11:00
Brgule
2 : 1
Kalenić
Borac (V)
Vukovac
3 : 1
Laznica
Laznica
20.03.2022 14:30
Borac (V)
3 : 1
Laznica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
3 : 1
Vukovac 98
Vukovac
20.03.2022 14:30
Budućnost (M)
3 : 1
Vukovac 98
Zvezda
Izvarica
1 : 2
Osanica
Osanica
20.03.2022 14:30
Zvezda
1 : 2
Osanica
Sloga (J)
Jošanica
0 : 7
Homoljac
Žagubica
20.03.2022 10:00
Sloga (J)
0 : 7
Homoljac
Jelen
Jelenča
2 : 3
Proleter
Šabac
20.03.2022 11:00
Jelen
2 : 3
Proleter
Metlić
Metlić
3 : 4
Galeb
Cerovac
20.03.2022 11:00
Metlić
3 : 4
Galeb
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
20.03.2022 11:00
Rudar
1 : 0
Jedinstvo
Stolice
Krupanj
1 : 0
Sloga
Korenita
20.03.2022 11:00
Stolice
1 : 0
Sloga
Jadar
Stupnica
0 : 4
Granit
Radalj
20.03.2022 15:00
Jadar
0 : 4
Granit
Krajišnici
Loznica
2 : 4
Paskovac
Paskovac
20.03.2022 11:00
Krajišnici
2 : 4
Paskovac
Mladost (B)
Brezjak
1 : 3
Vuk
Tršić
20.03.2022 11:00
Mladost (B)
1 : 3
Vuk
Mladost Gradilište
Loznica
3 : 0
Gradilište
Loznica
20.03.2022 15:00
Mladost Gradilište
3 : 0
Gradilište
Hajduk
Ribarica
2 : 0
14. Oktobar
Draginac
20.03.2022 11:00
Hajduk
2 : 0
14. Oktobar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
20.03.2022 15:00
Tuzla City
1 : 0
Rudar Prijedor
Borac
Banja Luka
2 : 0
Leotar
Trebinje
20.03.2022 17:00
Borac
2 : 0
Leotar
Sarajevo
Sarajevo
6 : 0
Posušje
Posušje
20.03.2022 13:00
Sarajevo
6 : 0
Posušje
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Velež
Mostar
20.03.2022 19:00
Željezničar
1 : 0
Velež
Omarska
Omarska
3 : 2
Podrinje
Janja
20.03.2022 14:30
Omarska
3 : 2
Podrinje
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 0
Budućnost
Pilica
20.03.2022 14:30
Krupa
5 : 0
Budućnost
GOŠK
Gabela
2 : 0
Orašje
Orašje
20.03.2022 15:00
GOŠK
2 : 0
Orašje
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Jezero
Plav
20.03.2022 16:00
Budućnost
1 : 2
Jezero
Rudar
Pljevlja
0 : 3
Zeta
Golubovci
20.03.2022 14:00
Rudar
0 : 3
Zeta
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Podgorica
Podgorica
20.03.2022 16:00
Iskra
2 : 0
Podgorica
Dečić
Tuzi
4 : 0
Mornar
Bar
20.03.2022 16:00
Dečić
4 : 0
Mornar
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
20.03.2022 14:00
Sutjeska
1 : 1
OFK Petrovac
Arsenal
Tivat
3 : 2
Mladost
Podgorica
20.03.2022 14:30
Arsenal
3 : 2
Mladost
Kom
Podgorica
1 : 1
OFK Titograd
Podgorica
20.03.2022 14:30
Kom
1 : 1
OFK Titograd
Berane
Berane
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
20.03.2022 14:30
Berane
1 : 0
Igalo
Cetinje
Cetinje
0 : 2
Bokelj
Kotor
20.03.2022 14:30
Cetinje
0 : 2
Bokelj
Grbalj
Radanovići
1 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
20.03.2022 14:30
Grbalj
1 : 2
Jedinstvo
Budva
Budva
4 : 0
Orjen
Zelenika
20.03.2022 13:00
Budva
4 : 0
Orjen
Obilić
Herceg Novi
0 : 4
Otrant Olympic
Ulcinj
20.03.2022 00:00
Obilić
0 : 4
Otrant Olympic
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Hajduk
Bar
20.03.2022 00:00
Lovćen
1 : 1
Hajduk
Sloga (SB)
Stari Bar
0 : 1
Sloga (R)
Radovići
20.03.2022 12:00
Sloga (SB)
0 : 1
Sloga (R)
Ribnica
Podgorica
1 : 8
Ilarion
Golubovci
20.03.2022 00:00
Ribnica
1 : 8
Ilarion
Internacional
Podgorica
4 : 0
Ilarion 2
Golubovci
20.03.2022 00:00
Internacional
4 : 0
Ilarion 2
Zabjelo
Podgorica
3 : 1
Adria
Podgorica
20.03.2022 00:00
Zabjelo
3 : 1
Adria
OFK Nikšić
Nikšić
1 : 0
Crvena stijena
Podgorica
20.03.2022 00:00
OFK Nikšić
1 : 0
Crvena stijena
Olympico
Zeta
1 : 9
Iskra 2
Danilovgrad
20.03.2022 00:00
Olympico
1 : 9
Iskra 2
Karioke
Podgorica
1 : 0
Drezga
Piperi
20.03.2022 00:00
Karioke
1 : 0
Drezga
Leicester City
Leicester
2 : 1
Brentford
Brentford, Middlesex
20.03.2022 15:00
Leicester City
2 : 1
Brentford
Tottenham Hotspur
London
3 : 1
West Ham United
London
20.03.2022 17:30
Tottenham Hotspur
3 : 1
West Ham United