20.02
18:00
Voždovac
Radnički (N)
0
0
|
20.02.2022 18:00 | Voždovac | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
20.02
15:30
Partizan
Radnički 1923
2
0
|
20.02.2022 15:30 | Partizan | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
20.02
13:00
Proleter
Crvena zvezda
1
2
|
20.02.2022 13:00 | Proleter | 1 : 2 | Crvena zvezda |
20.02
15:00
Leeds United
Manchester United
2
4
|
20.02.2022 15:00 | Leeds United | 2 : 4 | Manchester United | |||||
20.02
17:30
Wolverhampton Wanderers
Leicester City
2
1
|
20.02.2022 17:30 | Wolverhampton Wanderers | 2 : 1 | Leicester City |
20.02
21:00
Athletic Bilbao
Real Sociedad
4
0
|
20.02.2022 21:00 | Athletic Bilbao | 4 : 0 | Real Sociedad | |||||
20.02
18:30
Real Betis
Mallorca
2
1
|
20.02.2022 18:30 | Real Betis | 2 : 1 | Mallorca | |||||
20.02
14:00
Espanyol
Sevilla
1
1
|
20.02.2022 14:00 | Espanyol | 1 : 1 | Sevilla | |||||
20.02
16:15
Valencia
Barcelona
1
4
|
20.02.2022 16:15 | Valencia | 1 : 4 | Barcelona |
20.02
15:30
Bayern
Greuther Fürth
4
1
|
20.02.2022 15:30 | Bayern | 4 : 1 | Greuther Fürth | |||||
20.02
17:30
Borussia Dortmund
Borussia M'gladbach
6
0
|
20.02.2022 17:30 | Borussia Dortmund | 6 : 0 | Borussia M'gladbach | |||||
20.02
19:30
Hertha BSC
RB Leipzig
1
6
|
20.02.2022 19:30 | Hertha BSC | 1 : 6 | RB Leipzig |
20.02
12:30
Fiorentina
Atalanta
1
0
|
20.02.2022 12:30 | Fiorentina | 1 : 0 | Atalanta | |||||
20.02
18:00
Inter
Sassuolo
0
2
|
20.02.2022 18:00 | Inter | 0 : 2 | Sassuolo | |||||
20.02
20:45
Udinese
Lazio
1
1
|
20.02.2022 20:45 | Udinese | 1 : 1 | Lazio | |||||
20.02
15:00
Venezia
Genoa
1
1
|
20.02.2022 15:00 | Venezia | 1 : 1 | Genoa |
20.02
17:05
Bordeaux
Monaco
1
1
|
20.02.2022 17:05 | Bordeaux | 1 : 1 | Monaco | |||||
20.02
15:00
Lorient
Montpellier
0
1
|
20.02.2022 15:00 | Lorient | 0 : 1 | Montpellier | |||||
20.02
20:45
Olympique Marseille
Clermont
0
2
|
20.02.2022 20:45 | Olympique Marseille | 0 : 2 | Clermont | |||||
20.02
13:00
Nice
Angers
1
0
|
20.02.2022 13:00 | Nice | 1 : 0 | Angers | |||||
20.02
15:00
Reims
Brest
1
1
|
20.02.2022 15:00 | Reims | 1 : 1 | Brest | |||||
20.02
15:00
Rennes
Troyes
4
1
|
20.02.2022 15:00 | Rennes | 4 : 1 | Troyes | |||||
20.02
15:00
Saint-Étienne
Strasbourg
2
2
|
20.02.2022 15:00 | Saint-Étienne | 2 : 2 | Strasbourg |
20.02
17:00
Mileševac
Požarevac
92
71
|
20.02.2022 17:00 | Mileševac | 92 : 71 | Požarevac |
20.02
14:00
Bor RTB
Ratnici Target Sport
103
82
|
20.02.2022 14:00 | Bor RTB | 103 : 82 | Ratnici Target Sport |
20.02
18:30
Sloven
Topola
77
48
|
20.02.2022 18:30 | Sloven | 77 : 48 | Topola |
20.02
20:00
Stara Pazova
Vrbas
96
66
|
20.02.2022 20:00 | Stara Pazova | 96 : 66 | Vrbas |
20.02
20:00
Babajić
Morava
61
83
|
20.02.2022 20:00 | Babajić | 61 : 83 | Morava |
20.02
16:00
Agrobanat
Dinamo
84
64
|
20.02.2022 16:00 | Agrobanat | 84 : 64 | Dinamo |
20.02
13:00
Hisar
Radan
56
83
|
20.02.2022 13:00 | Hisar | 56 : 83 | Radan | |||||
20.02
12:30
Trijumf
Svrljig
|
20.02.2022 12:30 | Trijumf | : | Svrljig | |||||
20.02
13:30
Bin
Pusta Reka
85
72
|
20.02.2022 13:30 | Bin | 85 : 72 | Pusta Reka |
20.02
21:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
85
68
|
20.02.2022 21:00 | Crvena zvezda MTS | 85 : 68 | Partizan NIS |
20.02
17:00
Železničar
Trepča
103
77
|
20.02.2022 17:00 | Železničar | 103 : 77 | Trepča |
20.02
15:00
Trstenik
Hisar
58
73
|
20.02.2022 15:00 | Trstenik | 58 : 73 | Hisar | |||||
20.02
12:30
Radnički SPD 2
Student 2
81
65
|
20.02.2022 12:30 | Radnički SPD 2 | 81 : 65 | Student 2 |
20.02
20:30
Proleter
SO ŽKK
69
54
|
20.02.2022 20:30 | Proleter | 69 : 54 | SO ŽKK | |||||
20.02
14:45
Borča
Vojvodina 021- 2
20
0
|
20.02.2022 14:45 | Borča | 20 : 0 | Vojvodina 021- 2 |
20.02
15:00
Girl Basket
Titel
89
63
|
20.02.2022 15:00 | Girl Basket | 89 : 63 | Titel | |||||
20.02
18:00
Jedinstvo
Delfin
77
44
|
20.02.2022 18:00 | Jedinstvo | 77 : 44 | Delfin |
20.02
15:00
Proleter 023
Duga
67
77
|
20.02.2022 15:00 | Proleter 023 | 67 : 77 | Duga | |||||
20.02
18:00
Art Basket
Vrbas Medela
109
52
|
20.02.2022 18:00 | Art Basket | 109 : 52 | Vrbas Medela |
20.02
18:00
Spartak
Ljubovija
73
43
|
20.02.2022 18:00 | Spartak | 73 : 43 | Ljubovija | |||||
20.02
16:30
Sloga
Mileševka
66
53
|
20.02.2022 16:30 | Sloga | 66 : 53 | Mileševka | |||||
20.02
17:00
Rudar 1903
Novosadska ŽKA
65
90
|
20.02.2022 17:00 | Rudar 1903 | 65 : 90 | Novosadska ŽKA |
20.02
14:30
Borac
Vojvodina
88
64
|
20.02.2022 14:30 | Borac | 88 : 64 | Vojvodina | |||||
20.02
16:00
Dynamic VIP PAY
Actavis Academy
86
62
|
20.02.2022 16:00 | Dynamic VIP PAY | 86 : 62 | Actavis Academy |
20.02
17:00
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Vojvodina 021
53
84
|
20.02.2022 17:00 | Hajduk Veljko Spajic D.O.O. | 53 : 84 | Vojvodina 021 | |||||
20.02
14:00
Crvena zvezda MTS
Radivoj Korać
86
83
|
20.02.2022 14:00 | Crvena zvezda MTS | 86 : 83 | Radivoj Korać | |||||
20.02
17:00
Kraljevo
Ras
54
59
|
20.02.2022 17:00 | Kraljevo | 54 : 59 | Ras |
20.02
12:00
Metalac Takovo 2
Antena
0
3
|
20.02.2022 12:00 | Metalac Takovo 2 | 0 : 3 | Antena | |||||
20.02
13:00
Rudar
Ribnica 3
1
3
|
20.02.2022 13:00 | Rudar | 1 : 3 | Ribnica 3 |
20.02
16:00
Vojvodina 3
Bavanište
3
0
|
20.02.2022 16:00 | Vojvodina 3 | 3 : 0 | Bavanište | |||||
20.02
19:00
Partizan
Kikinda
3
0
|
20.02.2022 19:00 | Partizan | 3 : 0 | Kikinda | |||||
20.02
19:00
Hajduk
Vest
3
2
|
20.02.2022 19:00 | Hajduk | 3 : 2 | Vest |
20.02
16:45
Loznica
Užice
0
3
|
20.02.2022 16:45 | Loznica | 0 : 3 | Užice | |||||
20.02
19:00
MOK Topličanin 97
Banat
3
0
|
20.02.2022 19:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 0 | Banat | |||||
20.02
20:00
Kulpin
Šumadija
1
3
|
20.02.2022 20:00 | Kulpin | 1 : 3 | Šumadija |
20.02
14:30
Stampedo
Knjaževac
3
2
|
20.02.2022 14:30 | Stampedo | 3 : 2 | Knjaževac | |||||
20.02
20:30
Student
Topličanin
3
0
|
20.02.2022 20:30 | Student | 3 : 0 | Topličanin | |||||
20.02
13:00
Jagodina
Majdanpek FBC
3
0
|
20.02.2022 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
20.02
12:00
Radan
Panda
0
3
|
20.02.2022 12:00 | Radan | 0 : 3 | Panda | |||||
20.02
16:30
Desetka
Kuršumlija
3
1
|
20.02.2022 16:30 | Desetka | 3 : 1 | Kuršumlija |
20.02
15:00
Tehničar
Volej Stars Junior
3
0
|
20.02.2022 15:00 | Tehničar | 3 : 0 | Volej Stars Junior | |||||
20.02
12:00
Mokra Gora
Sloboda S
1
3
|
20.02.2022 12:00 | Mokra Gora | 1 : 3 | Sloboda S | |||||
20.02
15:00
Novi Pazar
Tara
3
0
|
20.02.2022 15:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Tara | |||||
20.02
18:00
Drina
Kosovska Mitrovica
3
1
|
20.02.2022 18:00 | Drina | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica |
20.02
18:00
Futog West
NS Volej Team
0
3
|
20.02.2022 18:00 | Futog West | 0 : 3 | NS Volej Team | |||||
20.02
16:30
Mladost 1979
Ruma
3
0
|
20.02.2022 16:30 | Mladost 1979 | 3 : 0 | Ruma | |||||
20.02
15:30
Novi Sad 2
Odbojka 013
3
2
|
20.02.2022 15:30 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | Odbojka 013 |
20.02
18:00
Železničar
Ub
3
0
|
20.02.2022 18:00 | Železničar | 3 : 0 | Ub |
20.02
16:00
Roda
Crno Bele 011
3
0
|
20.02.2022 16:00 | Roda | 3 : 0 | Crno Bele 011 | |||||
20.02
18:00
Spartak
Novi Sad
1
3
|
20.02.2022 18:00 | Spartak | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
20.02
15:00
Radnički Blasters
Smederevo
3
0
|
20.02.2022 15:00 | Radnički Blasters | 3 : 0 | Smederevo |
20.02
17:00
Valjevo
Vranje
3
1
|
20.02.2022 17:00 | Valjevo | 3 : 1 | Vranje | |||||
20.02
15:00
Panonija
Leskovac 98
1
3
|
20.02.2022 15:00 | Panonija | 1 : 3 | Leskovac 98 |
20.02
18:00
Dubočica 54
Šamot 65
35
31
|
20.02.2022 18:00 | Dubočica 54 | 35 : 31 | Šamot 65 | |||||
20.02
17:30
Vojvodina
Metaloplastika
33
26
|
20.02.2022 17:30 | Vojvodina | 33 : 26 | Metaloplastika | |||||
20.02
18:00
Partizan
Rudar
31
26
|
20.02.2022 18:00 | Partizan | 31 : 26 | Rudar |
20.02
17:00
Jagodina
Jastrebac
29
30
|
20.02.2022 17:00 | Jagodina | 29 : 30 | Jastrebac | |||||
20.02
19:00
Metalac
Zlatar
28
27
|
20.02.2022 19:00 | Metalac | 28 : 27 | Zlatar |
20.02
18:00
Ub
Sportski Centar Voždovac 2012
30
21
|
20.02.2022 18:00 | Ub | 30 : 21 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
20.02
19:00
Hercegovina
Vojvoda Stepa
29
25
|
20.02.2022 19:00 | Hercegovina | 29 : 25 | Vojvoda Stepa | |||||
20.02
18:00
Potisje Pleteks
Hercegovac
24
21
|
20.02.2022 18:00 | Potisje Pleteks | 24 : 21 | Hercegovac | |||||
20.02
18:00
Lavovi BP
Radnički 1958
35
36
|
20.02.2022 18:00 | Lavovi BP | 35 : 36 | Radnički 1958 |
20.02
11:30
Osipaonica
Udarnik
30
16
|
20.02.2022 11:30 | Osipaonica | 30 : 16 | Udarnik | |||||
20.02
18:00
Majdanpek
Jedinstvo 1974
25
26
|
20.02.2022 18:00 | Majdanpek | 25 : 26 | Jedinstvo 1974 |
20.02
18:30
SU Lavovi
Mladenovac
33
22
|
20.02.2022 18:30 | SU Lavovi | 33 : 22 | Mladenovac | |||||
20.02
20:00
Partizan 2
Rakovica
32
34
|
20.02.2022 20:00 | Partizan 2 | 32 : 34 | Rakovica | |||||
20.02
19:00
Radnički
RSU Akademija Lečić
28
26
|
20.02.2022 19:00 | Radnički | 28 : 26 | RSU Akademija Lečić | |||||
20.02
13:30
Crvena zvezda 2
Beograd
30
22
|
20.02.2022 13:30 | Crvena zvezda 2 | 30 : 22 | Beograd |
20.02
19:00
Senta
Zrenjanin
26
29
|
20.02.2022 19:00 | Senta | 26 : 29 | Zrenjanin | |||||
20.02
19:00
Crvena zvezda
ŽSK 1955
27
37
|
20.02.2022 19:00 | Crvena zvezda | 27 : 37 | ŽSK 1955 | |||||
20.02
19:30
Dalmatinac
Metalac
38
29
|
20.02.2022 19:30 | Dalmatinac | 38 : 29 | Metalac | |||||
20.02
16:00
Ruma
Budućnost
35
31
|
20.02.2022 16:00 | Ruma | 35 : 31 | Budućnost | |||||
20.02
17:00
Crepaja
PIK Prigrevica
0
10
|
20.02.2022 17:00 | Crepaja | 0 : 10 | PIK Prigrevica |
20.02
19:00
Temerin
Mladost
39
25
|
20.02.2022 19:00 | Temerin | 39 : 25 | Mladost | |||||
20.02
18:30
Ravangrad
Spartak
23
29
|
20.02.2022 18:30 | Ravangrad | 23 : 29 | Spartak | |||||
20.02
18:00
Krule
Sloven
23
24
|
20.02.2022 18:00 | Krule | 23 : 24 | Sloven |
20.02
17:00
Topličanin
Kikinda
25
30
|
20.02.2022 17:00 | Topličanin | 25 : 30 | Kikinda |
20.02
20:00
Proleter
Valis
14
15
|
20.02.2022 20:00 | Proleter | 14 : 15 | Valis |
20.02
19:00
Banjica
Valjevo
9
11
|
20.02.2022 19:00 | Banjica | 9 : 11 | Valjevo | |||||
20.02
10:30
Beograd
Palilula
18
5
|
20.02.2022 10:30 | Beograd | 18 : 5 | Palilula |
20.02
20:30
Vračar
Banja Luka
10
6
|
20.02.2022 20:30 | Vračar | 10 : 6 | Banja Luka |
20.02
20:00
Kikinda
Kraljevićevo
3
3
|
20.02.2022 20:00 | Kikinda | 3 : 3 | Kraljevićevo |
20.02
19:30
Župski rubin
Partenon
7
2
|
20.02.2022 19:30 | Župski rubin | 7 : 2 | Partenon |
20.02
14:00
92
Raška
5
2
|
20.02.2022 14:00 | 92 | 5 : 2 | Raška |
20.02
18:30
Winter sport
FON
2
2
|
20.02.2022 18:30 | Winter sport | 2 : 2 | FON |
20.02
16:30
Student
Nova Pazova
1
6
|
20.02.2022 16:30 | Student | 1 : 6 | Nova Pazova |
20.02
15:45
Zagreb
Mladost
3
6
|
20.02.2022 15:45 | Zagreb | 3 : 6 | Mladost |
20.02
00:00
Crvena zvezda
NSA Sofija
|
20.02.2022 00:00 | Crvena zvezda | : | NSA Sofija | |||||
20.02
16:00
Partizan
Marbo
20
2
|
20.02.2022 16:00 | Partizan | 20 : 2 | Marbo |