XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 700 utakmica za dan
Nedelja, 14 Novembar 2021


Fudbal

Portugalija
1 : 2
Srbija
14.11.2021 20:45
Portugalija
1 : 2
Srbija
Luksemburg
0 : 3
Irska
14.11.2021 20:45
Luksemburg
0 : 3
Irska
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
14.11.2021 13:00
Borac (Š)
2 : 1
Dinamo 1945
Borac (S)
Sakule
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
14.11.2021 13:00
Borac (S)
4 : 0
Radnički (Zr)
Borac 1926
Čačak
2 : 3
Real
Podunavci
14.11.2021 13:00
Borac 1926
2 : 3
Real
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
14.11.2021 13:00
Sušica
1 : 1
Mačva 1929
Prva iskra
Barič
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
14.11.2021 11:00
Prva iskra
2 : 1
Jedinstvo
Borac
Lazarevac
0 : 2
Zvezdara
Beograd
14.11.2021 10:00
Borac
0 : 2
Zvezdara
BSK Borča
Borča
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
14.11.2021 13:30
BSK Borča
1 : 0
Brodarac
Trayal
Kruševac
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
14.11.2021 13:00
Trayal
1 : 0
Hajduk Veljko
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
14.11.2021 13:00
Budućnost (P)
3 : 0
Sloga (L)
Rembas
Resavica
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
14.11.2021 13:00
Rembas
2 : 2
Timočanin
Borac
Starčevo
1 : 1
Sloga
Plandište
14.11.2021 13:00
Borac
1 : 1
Sloga
Omladinac FAM
Botoš
4 : 1
Polet
Idvor
14.11.2021 13:00
Omladinac FAM
4 : 1
Polet
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
14.11.2021 13:00
Budućnost
2 : 1
Jedinstvo
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 1
Mladost
Bački Jarak
14.11.2021 13:00
Sloboda
3 : 1
Mladost
Hajduk
Divoš
4 : 1
Cement
Beočin
14.11.2021 13:00
Hajduk
4 : 1
Cement
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
14.11.2021 13:00
Podunavac
1 : 0
Sloga (E)
Dunav
Stari Banovci
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
14.11.2021 13:00
Dunav
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
14.11.2021 13:00
Mladost (T)
3 : 2
Bačka 1901
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
14.11.2021 13:00
Bačka (P)
3 : 0
ČSK Pivara
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
14.11.2021 13:00
Tavankut
3 : 0
Hercegovac
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
4 : 3
Preporod
Novi Žednik
14.11.2021 13:00
Vojvodina (BG)
4 : 3
Preporod
Stanišić
Stanišić
4 : 2
Sloga
Čonoplja
14.11.2021 13:00
Stanišić
4 : 2
Sloga
Komgrap
Beograd
3 : 1
BSK 1925
Batajnica
14.11.2021 13:30
Komgrap
3 : 1
BSK 1925
Zuce 2019
Zuce
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
14.11.2021 13:30
Zuce 2019
2 : 0
Lokomotiva
PKB
Padinska skela
0 : 0
Napredak
Medoševac
14.11.2021 11:00
PKB
0 : 0
Napredak
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 2
Torlak
Beograd
14.11.2021 13:30
Poštar Zvezdara
1 : 2
Torlak
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Zvezda
Konatice
14.11.2021 11:00
Kosmaj
2 : 1
Zvezda
Jošanica
Novi Pazar
9 : 0
Šumadija (T)
Toponica
14.11.2021 13:00
Jošanica
9 : 0
Šumadija (T)
Polet
Ratina
0 : 2
Tutin
Tutin
14.11.2021 13:00
Polet
0 : 2
Tutin
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
14.11.2021 13:00
Jasen
1 : 0
Polimlje
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Omladinac
Zablaće
14.11.2021 13:00
Zlatar
0 : 0
Omladinac
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Savinac
Visibaba
14.11.2021 13:00
Polet (T)
2 : 0
Savinac
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
14.11.2021 13:00
Jedinstvo (K)
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Zadrugar
Lajkovac
0 : 1
Cer
Petkovica
14.11.2021 13:00
Zadrugar
0 : 1
Cer
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
14.11.2021 13:00
Vrelo Sport
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Borac
Lešnica
3 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
14.11.2021 13:00
Borac
3 : 1
Strmovo 1968
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
14.11.2021 13:00
Sloga (B)
2 : 1
Sloga 33
Rudar (S)
Stamnica
1 : 2
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
14.11.2021 13:00
Rudar (S)
1 : 2
OFK Mihajlovac
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
5 : 0
Đerdap
Golubac
14.11.2021 13:00
Pomoravlje 1946
5 : 0
Đerdap
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 3
OFK Napredak
Markovac
14.11.2021 13:00
OFK Aranđelovac 1979
4 : 3
OFK Napredak
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
14.11.2021 13:00
Jedinstvo (GM)
3 : 0
Naša krila 1936
Morava
Žitkovac
2 : 2
Orljane
Orljane
14.11.2021 13:00
Morava
2 : 2
Orljane
Pukovac
Pukovac
4 : 3
Malošište
Malošište
14.11.2021 13:00
Pukovac
4 : 3
Malošište
OFK Niš
Niš
1 : 2
Rudar
Jelašnica
14.11.2021 13:00
OFK Niš
1 : 2
Rudar
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
14.11.2021 11:00
Car Konstantin
2 : 1
Mladost (B)
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Aluminijum
Niš
14.11.2021 13:00
Mladost (M)
2 : 0
Aluminijum
Delijski Vis
Niš
3 : 0
Bukovik
Razanj
14.11.2021 13:00
Delijski Vis
3 : 0
Bukovik
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
14.11.2021 13:00
OFK Napredak 1929
1 : 0
OFK Sinđelić
Radan
Lebane
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
14.11.2021 13:00
Radan
3 : 0
Plantaža
Trnovac
Trnovac
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
14.11.2021 13:00
Trnovac
6 : 0
Moravac Orion
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
14.11.2021 13:00
Jedinstvo
2 : 1
Žitorađa
OFK Alakince
Alakince
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
14.11.2021 13:00
OFK Alakince
0 : 0
OFK Topličanin
Župa
Aleksandrovac
8 : 0
Gradina
Pejovac
14.11.2021 13:00
Župa
8 : 0
Gradina
Juhor
Obrež
2 : 1
Levač
Rekovac
14.11.2021 13:00
Juhor
2 : 1
Levač
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
14.11.2021 13:00
Kušiljevo
2 : 3
Jedinstvo 1936
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
14.11.2021 11:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
Balkanski
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
14.11.2021 13:00
Rajko Mitić
3 : 0
Brodoremont
Đerdap
Kladovo
4 : 0
Sloga
Kobišnica
14.11.2021 13:00
Đerdap
4 : 0
Sloga
OFK 019
Zaječar
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
14.11.2021 13:00
OFK 019
3 : 1
Tanasko Rajić
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Lipar
Lipar
14.11.2021 13:00
Budućnost (M)
3 : 0
Lipar
Naša Zvezda
Silbaš
7 : 1
Crvenka
Crvenka
14.11.2021 13:00
Naša Zvezda
7 : 1
Crvenka
Kordun
Kljajićevo
4 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
14.11.2021 13:00
Kordun
4 : 3
Radnički 1918
Budućnost (P)
Parage
1 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
14.11.2021 13:00
Budućnost (P)
1 : 0
Borac (BG)
Budućnost (G)
Gložan
5 : 2
Borac 46
Obrovac
14.11.2021 13:00
Budućnost (G)
5 : 2
Borac 46
Partizan (G)
Gaj
0 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
14.11.2021 13:00
Partizan (G)
0 : 1
Jedinstvo Stević
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Potporanj
Potporanj
14.11.2021 13:00
Vulturul
1 : 3
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
14.11.2021 13:00
Crvena zvezda
1 : 1
Hajdučica
Dolina
Padina
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
14.11.2021 13:00
Dolina
3 : 0
Sloga (BNS)
Dolovo
Dolovo
2 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
14.11.2021 13:00
Dolovo
2 : 0
Stari Tamiš
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Radnički (K)
Kovin
14.11.2021 13:00
Budućnost (A)
0 : 1
Radnički (K)
Sremac (D)
Dobrinci
1 : 4
Ljukovo
Ljukovo
14.11.2021 13:00
Sremac (D)
1 : 4
Ljukovo
Borac (M)
Martinci
4 : 1
Borac (K)
Klenak
14.11.2021 13:00
Borac (M)
4 : 1
Borac (K)
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Jadran
Golubinci
14.11.2021 13:00
Partizan
3 : 1
Jadran
Fruškogorac
Manđelos
1 : 3
Hajduk
Beška
14.11.2021 13:00
Fruškogorac
1 : 3
Hajduk
Radnički
Irig
1 : 0
Sremac (Deč)
Deč
14.11.2021 13:00
Radnički
1 : 0
Sremac (Deč)
Sloga
Voganj
2 : 4
Sremac (V)
Vojka
14.11.2021 13:00
Sloga
2 : 4
Sremac (V)
Napredak
Popinci
0 : 2
Železničar
Inđija
14.11.2021 13:00
Napredak
0 : 2
Železničar
Budućnost
Savino Selo
0 : 1
Proleter
Ravno Selo
14.11.2021 13:00
Budućnost
0 : 1
Proleter
Iskra
Kucura
0 : 0
Napredak
Nadalj
14.11.2021 13:00
Iskra
0 : 0
Napredak
Đurđin
Đurđin
5 : 0
Bačka
Mol
14.11.2021 13:00
Đurđin
5 : 0
Bačka
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
14.11.2021 13:00
Bačinac
2 : 0
Petlić SD 026
Borac 1932
Ralja
4 : 1
Polet
Trnovče
14.11.2021 13:00
Borac 1932
4 : 1
Polet
Podunavac
Udovice
0 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
14.11.2021 13:00
Podunavac
0 : 1
Mladi radnik 1940
Glavaš
Glibovac
2 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
14.11.2021 13:00
Glavaš
2 : 3
Jedinstvo
Sloga
Lugavčina
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
14.11.2021 13:00
Sloga
4 : 1
Mladost 1948
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
14.11.2021 13:00
Radnik
0 : 0
Železničar Kusadak
Osipaonica
Osipaonica
0 : 2
SASK
Saraorci
14.11.2021 13:00
Osipaonica
0 : 2
SASK
Mladi rudar 1954
Bukovik
2 : 0
Plaskovac
Plaskovac
14.11.2021 13:00
Mladi rudar 1954
2 : 0
Plaskovac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Vinča
Vinča
14.11.2021 13:00
Badnjevac
1 : 1
Vinča
Šumadinac 1913
Natalinci
5 : 1
Sloga (M)
Milatovac
14.11.2021 13:00
Šumadinac 1913
5 : 1
Sloga (M)
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Marjan
Knić
14.11.2021 13:00
Lokomotiva
2 : 1
Marjan
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Banja 1957
Banja
14.11.2021 13:00
ŽSK
0 : 0
Banja 1957
Trnava
Donja Trnava
5 : 1
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
14.11.2021 13:00
Trnava
5 : 1
Omladinac (D.R.)
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 1
Jasenica
Božurnja
14.11.2021 13:00
Prvi srpski ustanak
5 : 1
Jasenica
Urovica
Urovica
2 : 3
Zlot
Zlot
14.11.2021 13:00
Urovica
2 : 3
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
14.11.2021 13:00
Nemetali
2 : 1
Poreč
Branik
Štubik
3 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
14.11.2021 13:00
Branik
3 : 1
Mala Vrbica
Brestovac
Borski Brestovac
6 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
14.11.2021 13:00
Brestovac
6 : 0
Radnički (K)
Ključ
Podvrška
2 : 1
Miloševo
Miloševo
14.11.2021 11:00
Ključ
2 : 1
Miloševo
Polom
Leskovo
1 : 0
Blizna
Blizna
14.11.2021 13:00
Polom
1 : 0
Blizna
Polet
Jabukovac
4 : 0
BSK
Bukovče
14.11.2021 13:00
Polet
4 : 0
BSK
Polet
Stajkovce
1 : 0
Progres
Ladovica
14.11.2021 13:00
Polet
1 : 0
Progres
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Vučje
Vučje
14.11.2021 13:00
Bratstvo
1 : 2
Vučje
Umac
Miroševce
2 : 2
Mladost
Batulovce
14.11.2021 13:00
Umac
2 : 2
Mladost
OFK Brza
Brza
5 : 2
Budućnost
Orašje
14.11.2021 13:00
OFK Brza
5 : 2
Budućnost
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 7
Zloćudovo
Zloćudovo
14.11.2021 13:00
Kumarevo 65
0 : 7
Zloćudovo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 1
OFK Morava
Leskovac
14.11.2021 13:00
Veliko Trnjane
3 : 1
OFK Morava
Milanovo
Milanovo
3 : 2
Bobište
Bobište
14.11.2021 13:00
Milanovo
3 : 2
Bobište
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 0
Real
Donja Jajina
14.11.2021 13:00
Sloboda
0 : 0
Real
Mladost 1959
Vinarce
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
14.11.2021 13:00
Mladost 1959
1 : 1
Jedinstvo (B)
Mladi borac
Živkovo
1 : 4
Železničar
Brestovac
14.11.2021 13:00
Mladi borac
1 : 4
Železničar
Sloga
Lipovica
4 : 3
Moravac
Pečenjevce
14.11.2021 13:00
Sloga
4 : 3
Moravac
Taskovići
Taskovići
4 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
14.11.2021 13:00
Taskovići
4 : 0
Radnički 1947
Polet
Radevac
2 : 3
Naisus 1977
Rožina
14.11.2021 13:00
Polet
2 : 3
Naisus 1977
Radnički 1924
Kočane
5 : 1
Baličevac
Baličevac
14.11.2021 13:00
Radnički 1924
5 : 1
Baličevac
Jastrebac
Tešica
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
14.11.2021 13:00
Jastrebac
0 : 2
Zemljoradnik
Rad
Merošina
2 : 2
Palilula
Aleksinac
14.11.2021 13:00
Rad
2 : 2
Palilula
Šljivar
Šljivar
2 : 1
Osnić
Osnić
14.11.2021 13:30
Šljivar
2 : 1
Osnić
Kosovo
Zvezdan
0 : 3
Rtanj
Boljevac
14.11.2021 13:30
Kosovo
0 : 3
Rtanj
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Sloga
Minićevo
14.11.2021 13:30
Trebič
1 : 0
Sloga
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
14.11.2021 13:30
Graničar
3 : 0
Velika Jasikova
Rudar (P)
Podvis
0 : 3
Radnički 1946
Lubnica
14.11.2021 13:30
Rudar (P)
0 : 3
Radnički 1946
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 2
Hajduk
Rujevica
14.11.2021 13:30
OFK Rtanj
3 : 2
Hajduk
Omladinac
Grezna
2 : 0
FSU Kraljevica
Zaječar
14.11.2021 13:30
Omladinac
2 : 0
FSU Kraljevica
Temnić 1924
Varvarin
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
14.11.2021 13:00
Temnić 1924
1 : 2
Vinogradar
Čitluk
Čitluk
4 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
14.11.2021 13:00
Čitluk
4 : 4
Sloga (Ć)
Rubin
Donji Stupanj
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
14.11.2021 16:00
Rubin
1 : 0
Sebečevac
Mladost (T)
Toljevac
3 : 2
13. April
Lomnica
14.11.2021 13:00
Mladost (T)
3 : 2
13. April
Trudbenik
Stalać
3 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
14.11.2021 13:00
Trudbenik
3 : 1
Jastrebac (VŠ)
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
FUD
Brus
14.11.2021 13:00
Mačkovac
2 : 2
FUD
Kupci
Kupci
5 : 2
Sloga (L)
Lozna
14.11.2021 13:00
Kupci
5 : 2
Sloga (L)
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
ASK
Aradac
14.11.2021 13:00
Vojvodina (NM)
2 : 1
ASK
Polet
Nakovo
5 : 2
Borac
Aleksandrovo
14.11.2021 13:00
Polet
5 : 2
Borac
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 4
Banat
Čenta
14.11.2021 13:00
Mladost (L)
2 : 4
Banat
Napredak
Čestereg
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
14.11.2021 13:00
Napredak
3 : 0
Budućnost
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 1
ŽAK
Kikinda
14.11.2021 13:00
Mladost (BD)
0 : 1
ŽAK
Rusanda
Melenci
3 : 4
Krajina
Krajišnik
14.11.2021 13:00
Rusanda
3 : 4
Krajina
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 5
ŽFK Banat
Zrenjanin
14.11.2021 13:00
Vojvodina (B)
1 : 5
ŽFK Banat
Kolare
Kolare
1 : 0
Napredak
Drenovac
14.11.2021 13:00
Kolare
1 : 0
Napredak
Moravac 2015
Krušar
6 : 1
Sloga
Voljavče
14.11.2021 13:00
Moravac 2015
6 : 1
Sloga
Mladost
Jovac
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
14.11.2021 13:00
Mladost
4 : 1
Dragocvet
Partizan (M)
Majur
2 : 2
Juhor (G)
Glavinci
14.11.2021 13:00
Partizan (M)
2 : 2
Juhor (G)
Budućnost (M)
Miliva
2 : 3
Javor
Sladaja
14.11.2021 13:00
Budućnost (M)
2 : 3
Javor
Budućnost (Đ)
Đurinac
4 : 0
Partizan (G)
Glogovac
14.11.2021 13:00
Budućnost (Đ)
4 : 0
Partizan (G)
Železničar
Požarevac
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
14.11.2021 13:00
Železničar
3 : 1
Krilaš
Mladost (R)
Ranovac
3 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
14.11.2021 13:00
Mladost (R)
3 : 0
Rudar (Kr)
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Šapine
Šapine
14.11.2021 13:00
Vihor
2 : 1
Šapine
Obilić
Živica
7 : 1
Sloga (L)
Lučica
14.11.2021 13:00
Obilić
7 : 1
Sloga (L)
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
14.11.2021 13:00
Borac (K)
3 : 0
Žitkovica 2017
Sirakovo
Sirakovo
1 : 4
Budućnost (V)
Vezičevo
14.11.2021 13:00
Sirakovo
1 : 4
Budućnost (V)
Budućnost (Z)
Zvečka
3 : 2
Šumadija
Šopić
14.11.2021 13:30
Budućnost (Z)
3 : 2
Šumadija
Beljina
Beljina
1 : 5
Strelac
Mislođin
14.11.2021 13:30
Beljina
1 : 5
Strelac
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Lisović 1977
Lisović
14.11.2021 13:30
Krtinska
2 : 1
Lisović 1977
OFK Budućnost
Dudovica
3 : 2
BSK 1926
Baćevac
14.11.2021 13:30
OFK Budućnost
3 : 2
BSK 1926
Dunavac
Grocka
1 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
14.11.2021 13:30
Dunavac
1 : 3
Šumadija 1962
Zaklopača
Zaklopača
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
14.11.2021 13:30
Zaklopača
1 : 0
Rabrovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Vrčin
Vrčin
14.11.2021 13:30
Velika Krsna
1 : 1
Vrčin
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 1
Pudarci
Pudarci
14.11.2021 11:00
Kaluđerica 1969
2 : 1
Pudarci
SUF Dubona
Dubona
0 : 5
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
14.11.2021 13:30
SUF Dubona
0 : 5
SUF Kovačevac 1956
Napredak
Međulužje
0 : 5
Boleč
Boleč
14.11.2021 13:30
Napredak
0 : 5
Boleč
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
14.11.2021 13:30
PKB Kovilovo
1 : 2
Siti Sport Klub
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 1
Milutinac
Zemun
14.11.2021 18:00
Šećeranac Ada
2 : 1
Milutinac
Dunav
Veliko Selo
5 : 0
Srem
Jakovo
14.11.2021 13:30
Dunav
5 : 0
Srem
Umka
Umka
4 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
14.11.2021 13:30
Umka
4 : 1
Posavac Tišma
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
14.11.2021 13:30
Beograd Karaburma
0 : 1
Borac (O)
Heroj Polet
Jajinci
0 : 4
Hajduk
Beograd
14.11.2021 13:30
Heroj Polet
0 : 4
Hajduk
Maršić
Maršić
1 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
14.11.2021 14:00
Maršić
1 : 1
Bratstvo 1975
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
14.11.2021 14:00
Jedinstvo
0 : 1
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
3 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
14.11.2021 14:00
Srbija
3 : 2
Pobeda 1926
Mladost (P)
Pajazitovo
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
14.11.2021 14:00
Mladost (P)
0 : 2
Šumadija 1934
OFK Osečina
Osečina
5 : 0
ZSK
Valjevo
14.11.2021 13:30
OFK Osečina
5 : 0
ZSK
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 4
Proleter
Bajevac
14.11.2021 13:30
Žabari
0 : 4
Proleter
Iskra
Donja Bukovica
4 : 1
Banjani
Banjani
14.11.2021 13:30
Iskra
4 : 1
Banjani
Trlić
Trlić
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
14.11.2021 13:30
Trlić
3 : 0
Spartak 1924
OFK Senjak
Valjevo
3 : 3
Mladost (D)
Dračić
14.11.2021 13:30
OFK Senjak
3 : 3
Mladost (D)
Toplica
Donja Toplica
0 : 1
Radnik
Ub
14.11.2021 11:00
Toplica
0 : 1
Radnik
Omladinac
Gornji Komren
1 : 2
Crvena zastava
Hum
14.11.2021 13:00
Omladinac
1 : 2
Crvena zastava
Proleter
Donja Vrežina
5 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
14.11.2021 13:00
Proleter
5 : 1
Stevan Nešticki
Planinac 1933
Prva Kutina
1 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
14.11.2021 13:00
Planinac 1933
1 : 2
Čegar 1946
Radnički 1936
Trupale
0 : 3
Palilulac
Niš
14.11.2021 13:00
Radnički 1936
0 : 3
Palilulac
Vulkan 1963
Brenica
3 : 0
Morava
Krušce
14.11.2021 13:00
Vulkan 1963
3 : 0
Morava
Gorušica
Viča
2 : 3
Dragačevo
Guča
14.11.2021 13:30
Gorušica
2 : 3
Dragačevo
Voćar
Kotraža
0 : 4
Prilike
Prilike
14.11.2021 13:30
Voćar
0 : 4
Prilike
Kej
Čačak
3 : 1
Morava
Katrga
14.11.2021 13:30
Kej
3 : 1
Morava
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Slatina
Slatina
14.11.2021 13:30
Jedinstvo
3 : 0
Slatina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Orlovac 1932
Mrčajevci
14.11.2021 13:30
Donja Vrbava
2 : 0
Orlovac 1932
Rudar
Bresnica
2 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
14.11.2021 13:30
Rudar
2 : 2
Zadrugar
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Rakova
Rakova
14.11.2021 13:30
Ozrem
3 : 0
Rakova
Napredak
Svračkovci
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
14.11.2021 13:30
Napredak
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Mladost
Preljina
4 : 0
Šumadija
Brđani
14.11.2021 13:30
Mladost
4 : 0
Šumadija
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Mataruge
Mataruge
14.11.2021 13:30
Tavnik
3 : 0
Mataruge
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
14.11.2021 13:30
OFK Ras
3 : 0
Jedinstvo 2017
Radnik
Ušće
3 : 0
Budućnost
Konarevo
14.11.2021 13:30
Radnik
3 : 0
Budućnost
Ribnica
Jovac
0 : 2
Ibar
Mataruška Banja
14.11.2021 13:30
Ribnica
0 : 2
Ibar
OFK Progorelica
Progorelica
4 : 2
Koštampolje
Delimeđe
14.11.2021 13:30
OFK Progorelica
4 : 2
Koštampolje
Zvezda
Čukojevac
2 : 3
Rudar
Baljevac
14.11.2021 13:30
Zvezda
2 : 3
Rudar
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Proleter
Pečenog
14.11.2021 13:30
Omladinac (NS)
1 : 1
Proleter
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
14.11.2021 13:00
Podrinje
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Radnički (Ko)
Koceljeva
14.11.2021 13:00
Lipolist
3 : 0
Radnički (Ko)
Majur
Majur
1 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
14.11.2021 13:00
Majur
1 : 1
Milan Orlić
Karađorđe
Mišar
0 : 1
Vidojevica
Lešnica
14.11.2021 13:00
Karađorđe
0 : 1
Vidojevica
Gučevo 1929
Banja Koviljača
0 : 3
Radnički (Kl)
Klupci
14.11.2021 13:00
Gučevo 1929
0 : 3
Radnički (Kl)
Drina
Badovinci
1 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
14.11.2021 13:00
Drina
1 : 3
Jedinstvo (Š)
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Sloga
Lipnički Šor
14.11.2021 13:00
Cer
0 : 3
Sloga
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Rudar
Brasina
14.11.2021 13:00
Hajduk Stanko
1 : 1
Rudar
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 1
OFK Kotroman
Mokra Gora
14.11.2021 13:00
Avijatičar Vranjani
2 : 1
OFK Kotroman
Ježevica
Velika Ježevica
2 : 0
Sečica
Seča reka
14.11.2021 13:00
Ježevica
2 : 0
Sečica
Polet
Rasna
6 : 0
Omladinac
Zdravčići
14.11.2021 13:00
Polet
6 : 0
Omladinac
Jedinstvo
Kalenić
6 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
14.11.2021 13:00
Jedinstvo
6 : 1
Plavi Tok
Prvi partizan
Užice
0 : 0
Lazarica
Prilipac
14.11.2021 11:00
Prvi partizan
0 : 0
Lazarica
Tara
Kremna
1 : 3
Perućac
Perućac
14.11.2021 11:00
Tara
1 : 3
Perućac
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Čajetina
Čajetina
14.11.2021 13:00
Višesava
1 : 2
Čajetina
Sloga
Sjenica
1 : 1
Rampa
Požega
14.11.2021 13:00
Sloga
1 : 1
Rampa
Lugina
Preševo
4 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
14.11.2021 13:00
Lugina
4 : 0
Mladost (S)
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 3
Vihor
Žbevac
14.11.2021 13:00
Mineralac
1 : 3
Vihor
Levosoje
Levosoje
0 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
14.11.2021 13:00
Levosoje
0 : 1
BSK Bujanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 4
Radnički 2021
Vranje
14.11.2021 13:00
FSU Južna pruga
1 : 4
Radnički 2021
Dobrič
Pejkovac
3 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
14.11.2021
Dobrič
3 : 2
OFK Kosanica
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
14.11.2021
Partizanski put
0 : 3
Kosovac
Jastrebac
Blace
0 : 1
Jug Bogdan
Đakus
14.11.2021
Jastrebac
0 : 1
Jug Bogdan
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
3 : 3
Polet
Samarinovac
14.11.2021
Spartak
3 : 3
Polet
Tešnjar
Valjevo
6 : 2
Dračić 2018
Dračić
14.11.2021 10:00
Tešnjar
6 : 2
Dračić 2018
Polet
Popučke
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
14.11.2021 11:00
Polet
1 : 0
Kolubara 2
OFK Povlen
Brezovice
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
14.11.2021 11:00
OFK Povlen
2 : 2
Junior Novo Naselje
Stari drugari
Ljig
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
14.11.2021 11:00
Stari drugari
2 : 2
Rajac
Lukavac
Lukavac
0 : 0
Rakac Stave
Stave
14.11.2021 11:00
Lukavac
0 : 0
Rakac Stave
Jadar 2013
Valjevo
0 : 0
Popadić
Popadić
14.11.2021 11:00
Jadar 2013
0 : 0
Popadić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
6 : 4
Mali korak
Oglađenovac
14.11.2021 11:00
Milenko Pavlović
6 : 4
Mali korak
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 1
Graničar
Riđica
14.11.2021 13:30
Dinamo 1923
1 : 1
Graničar
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 1
Kula
Kula
14.11.2021 13:30
OFK Odžaci
5 : 1
Kula
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 0
Terekveš
Svilojevo
14.11.2021 13:30
Omladinac (B)
4 : 0
Terekveš
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 4
Omladinac (D)
Deronje
14.11.2021 13:30
Zadrugar
1 : 4
Omladinac (D)
Hajduk
Stapar
4 : 4
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
14.11.2021 13:00
Hajduk
4 : 4
Aleksa Šantić
Mladost
Kruščić
2 : 4
Polet
Sivac
14.11.2021 13:30
Mladost
2 : 4
Polet
Župski biseri
Lacisled
1 : 3
Vinogradar
Riljac
14.11.2021 13:00
Župski biseri
1 : 3
Vinogradar
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
14.11.2021 13:00
Donji Kopaonik
3 : 0
Stari Trstenik
Jezero 2017
Zlatari
2 : 2
Borac
Gornji Katun
14.11.2021 11:00
Jezero 2017
2 : 2
Borac
Omladinac
Ugljarevo
1 : 1
Polet 57
Milutovac
14.11.2021 13:00
Omladinac
1 : 1
Polet 57
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Glogonj
Glogonj
14.11.2021 13:00
Radnički (B)
1 : 1
Glogonj
Pobeda
Samoš
3 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
14.11.2021 13:00
Pobeda
3 : 3
BSK Bavanište
Mundial
Pančevo
2 : 5
Omladinac (D)
Deliblato
14.11.2021 13:00
Mundial
2 : 5
Omladinac (D)
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Proleter (M)
Mramorak
14.11.2021 13:00
Mladost (V)
1 : 0
Proleter (M)
Unirea
Uzdin
9 : 0
Omladinac 1927
Opovo
14.11.2021 13:00
Unirea
9 : 0
Omladinac 1927
Pambukovica
Pambukovica
2 : 1
Šarbane
Šarbane
14.11.2021 13:30
Pambukovica
2 : 1
Šarbane
Omladinac (K)
Kalinovac
3 : 1
Polet (T)
Takovo
14.11.2021 11:00
Omladinac (K)
3 : 1
Polet (T)
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 0
Nepričava
Nepričava
14.11.2021 13:30
Polet (DL)
2 : 0
Nepričava
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
14.11.2021 13:30
Pepeljevac
3 : 2
Jedinstvo (M)
Mladost (V)
Vračević
0 : 0
Sovljak
Sovljak
14.11.2021 13:30
Mladost (V)
0 : 0
Sovljak
Joševa
Joševa
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
14.11.2021 13:30
Joševa
1 : 2
Tvrdojevac
Čučuge
Čučuge
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
14.11.2021 13:30
Čučuge
1 : 1
OFK Paljuvi
Polet
Novi Karlovci
8 : 2
PSK Putinci
Putinci
14.11.2021 13:30
Polet
8 : 2
PSK Putinci
Krušedol
Krušedol
5 : 3
Mladost
Buđanovci
14.11.2021 13:30
Krušedol
5 : 3
Mladost
Graničar (O)
Obrež
4 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
14.11.2021 13:30
Graničar (O)
4 : 0
ČSK Čortanovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Šumar
Ogar
14.11.2021 13:30
Jedinstvo
1 : 0
Šumar
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
14.11.2021 13:30
Fruškogorac
2 : 0
Hajduk 1932
Tamiš
Farkaždin
3 : 3
Potisje
Knićanin
14.11.2021 13:00
Tamiš
3 : 3
Potisje
Bilećanin
Sečanj
4 : 2
Tisa 1933
Taraš
14.11.2021 13:00
Bilećanin
4 : 2
Tisa 1933
Partizan
Tomaševac
1 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
14.11.2021 13:00
Partizan
1 : 3
OFK Gradnulica
Lehel
Mužlja
2 : 2
OFK Klek
Klek
14.11.2021 13:00
Lehel
2 : 2
OFK Klek
Mladost
Belo Blato
1 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
14.11.2021 13:00
Mladost
1 : 3
Radnički 1911
MSK
Mihajlovo
3 : 1
Naftagas
Boka
14.11.2021 13:00
MSK
3 : 1
Naftagas
Rudar 1973
Rudare
1 : 5
Lemind 1953
Leskovac
14.11.2021 11:00
Rudar 1973
1 : 5
Lemind 1953
Jašunja
Jašunja
5 : 3
Šumadija
Razgojna
14.11.2021 11:00
Jašunja
5 : 3
Šumadija
Badince
Badince
2 : 3
Gradac
Konopnica
14.11.2021 11:00
Badince
2 : 3
Gradac
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
14.11.2021 13:30
Jadar 1961
2 : 1
Mladost (DB)
Sloga
Straža
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
14.11.2021 13:30
Sloga
2 : 0
Studenac
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 2
Prva Iskra
Runjani
14.11.2021 13:30
TE Gučevo
4 : 2
Prva Iskra
Antimon
Zajača
5 : 2
Sinđelić
Lipnica
14.11.2021 13:30
Antimon
5 : 2
Sinđelić
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Jelav
Jelav
14.11.2021 13:30
Jedinstvo
1 : 1
Jelav
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
14.11.2021 13:30
Donja Mutnica
2 : 2
Omladinac
OFK Batinac
Batinac
4 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
14.11.2021 13:30
OFK Batinac
4 : 2
15. Avgust 1950
Radnički
Tekija
4 : 1
Sinđelić
Vojnik
14.11.2021 13:30
Radnički
4 : 1
Sinđelić
Rudar
Plazane
6 : 3
Planinac
Panjevac
14.11.2021 13:30
Rudar
6 : 3
Planinac
Sloga
Donje Vidovo
1 : 1
Šumadija
Trešnjevica
14.11.2021 13:30
Sloga
1 : 1
Šumadija
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 8
Busije
Zemun
14.11.2021 13:30
Sinđelić 2012
1 : 8
Busije
Borac
Progar
5 : 1
Železnik 1930
Železnik
14.11.2021 13:30
Borac
5 : 1
Železnik 1930
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Rekreativo 011
Beograd
14.11.2021 13:30
Novi Beograd
2 : 0
Rekreativo 011
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 2
Miljakovac
Beograd
14.11.2021 13:30
Velika Moštanica
2 : 2
Miljakovac
BUSK
Beograd
3 : 4
Bežanija
Beograd
14.11.2021 13:30
BUSK
3 : 4
Bežanija
13. maj
Zemun
2 : 3
Šumadinac
Bečmen
14.11.2021 11:00
13. maj
2 : 3
Šumadinac
OFK Lug 2020
Lug
14.11.2021
13:30
Bratstvo
Krnjača
14.11.2021 13:30
OFK Lug 2020
:
Bratstvo
Resnik
Resnik
0 : 0
Palilulac
Beograd
14.11.2021 13:30
Resnik
0 : 0
Palilulac
OFK Crvenka
Borča
2 : 2
Pinosava
Pinosava
14.11.2021 13:30
OFK Crvenka
2 : 2
Pinosava
Lepušnica
Glogonjski rit
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
14.11.2021 13:30
Lepušnica
4 : 1
Mladi proleter
Pionir
Besni Fok
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
14.11.2021 13:30
Pionir
1 : 2
Sveti Stefan
Ursule
Ursule
1 : 1
Bratstvo
Međureč
14.11.2021 13:30
Ursule
1 : 1
Bratstvo
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Vinogradar
Crkvenac
14.11.2021 13:30
Šantarovac
2 : 2
Vinogradar
Morava
Ribare
6 : 1
Šumadinac
Dragovo
14.11.2021 13:30
Morava
6 : 1
Šumadinac
Mladost (K)
Končarevo
0 : 3
Mladost (T)
Tečić
14.11.2021 13:30
Mladost (K)
0 : 3
Mladost (T)
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Vinorača
Vinorača
14.11.2021 13:30
Mladost (G)
2 : 1
Vinorača
Borac
Vizić
0 : 6
Slavija (P)
Pivnice
14.11.2021 13:00
Borac
0 : 6
Slavija (P)
Orlovi
Bačka Palanka
4 : 1
Neštin
Neštin
14.11.2021 13:00
Orlovi
4 : 1
Neštin
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Krivanj
Selenča
14.11.2021 13:00
Kulpin
3 : 2
Krivanj
Bačka (D)
Despotovo
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
14.11.2021 13:00
Bačka (D)
1 : 1
Maglić
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Soko
Nova Gajdobra
14.11.2021 13:00
Mladost
1 : 3
Soko
Mladost
Mačvanski Metković
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
14.11.2021 13:00
Mladost
1 : 3
Stojan Lazarac
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 0
Sloga
Duvanište
14.11.2021 13:00
Sloboda
4 : 0
Sloga
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 0
Torpedo
Tabanović
14.11.2021 13:00
Budućnost (PD)
4 : 0
Torpedo
Duško
Klenje
1 : 0
Omladinac
Slepčević
14.11.2021 13:00
Duško
1 : 0
Omladinac
Petlovača
Petlovača
2 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
14.11.2021 13:00
Petlovača
2 : 2
Napredak
Gorki
Glušci
0 : 3
Mladi borac
Dublje
14.11.2021 13:00
Gorki
0 : 3
Mladi borac
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 1
Milicionar
Bogatić
14.11.2021 13:00
Budućnost (Z)
1 : 1
Milicionar
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
14.11.2021 13:30
Gruža
2 : 0
Mlada krila
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
14.11.2021 13:30
Jovo Kursula
4 : 3
Kraljevo Hajduk
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 3
Miločajac
Miločaj
14.11.2021 13:30
Popovići Vrnjci
2 : 3
Miločajac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Lazac
Lazac
14.11.2021 13:30
Jedinstvo (D)
1 : 2
Lazac
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Apolon 2018
Kovači
14.11.2021 13:30
Granit
1 : 2
Apolon 2018
Borac
Vraneši
3 : 0
Omladinac
Drakčići
14.11.2021 13:30
Borac
3 : 0
Omladinac
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Mineral 2015
Rudno
14.11.2021 13:30
Jedinstvo (G)
1 : 0
Mineral 2015
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Mrovska
Mrovska
14.11.2021 13:00
Vlašić
2 : 1
Mrovska
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 3
Šipurske livade
Šabac
14.11.2021 13:00
Mladost (PP)
3 : 3
Šipurske livade
Sloga (K)
Krnić
2 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
14.11.2021 13:00
Sloga (K)
2 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
14.11.2021 13:00
Dobrava
1 : 2
Trešnjevka
Jevremovac
Jevremovac
6 : 0
Dobrava Žabar 2020
Žabar
14.11.2021 13:00
Jevremovac
6 : 0
Dobrava Žabar 2020
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
14.11.2021 13:00
OFK Letnjikovac 1983
3 : 0
Pričinović
Dumača
Pocerski Metković
8 : 0
Sloga (M)
Matijevac
14.11.2021 13:00
Dumača
8 : 0
Sloga (M)
Supovac
Supovac
3 : 4
Novoselac
Novo Selo
14.11.2021 13:00
Supovac
3 : 4
Novoselac
Jasenovik 2018
Jasenovik
4 : 2
Spartak
Sićevo
14.11.2021 13:00
Jasenovik 2018
4 : 2
Spartak
Sloga (DT)
Donja Trnava
5 : 3
Standard 2021
Čamurlija
14.11.2021 13:00
Sloga (DT)
5 : 3
Standard 2021
Sloga 1948
Malča
2 : 3
Mramor
Mramor
14.11.2021 13:00
Sloga 1948
2 : 3
Mramor
Mladost
Donji Komren
3 : 4
Real Niš
Niš
14.11.2021 13:00
Mladost
3 : 4
Real Niš
Vrtište
Vrtište
0 : 2
Mezgraja
Mezgraja
14.11.2021 13:00
Vrtište
0 : 2
Mezgraja
Planinac
Vujetinci
5 : 2
Gladijator
Čačak
14.11.2021 13:30
Planinac
5 : 2
Gladijator
Morava
Mojsinje
14.11.2021
13:30
Prijatelji
Čačak
14.11.2021 13:30
Morava
:
Prijatelji
Gaučosi
Čačak
1 : 1
Budućnost
Stančići
14.11.2021 13:30
Gaučosi
1 : 1
Budućnost
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 5
Malba
Žaočani
14.11.2021 13:30
Gavrilo Princip
1 : 5
Malba
Remont
Čačak
0 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
14.11.2021 13:30
Remont
0 : 2
Tigrovi Mija Gold
Mršinci
Mršinci
0 : 3
Lugovi
Čačak
14.11.2021 11:00
Mršinci
0 : 3
Lugovi
Mlava (B)
Bratinac
0 : 1
Batovac
Batovac
14.11.2021 13:00
Mlava (B)
0 : 1
Batovac
Barič
Barič
4 : 3
OFK Braničevo
Braničevo
14.11.2021 13:00
Barič
4 : 3
OFK Braničevo
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 3
BSK 1931
Brežane
14.11.2021 13:00
Napredak (B)
4 : 3
BSK 1931
Stig 1955
Beranje
2 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
14.11.2021 13:00
Stig 1955
2 : 2
Napredak 1934
Dizel
Bare
4 : 3
Mladi Borac
Majilovac
14.11.2021 13:00
Dizel
4 : 3
Mladi Borac
Soko
Krvije
0 : 2
Pobeda 1953
Osanica
14.11.2021 13:00
Soko
0 : 2
Pobeda 1953
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
14.11.2021 13:00
Trgovački
1 : 2
Sloga 1945
Manastirica
Manastirica
4 : 3
Bata Bulić
Bistrica
14.11.2021 13:00
Manastirica
4 : 3
Bata Bulić
Zadrugar 1947
Tabanovac
7 : 0
Mladost (K)
Krupaja
14.11.2021 13:00
Zadrugar 1947
7 : 0
Mladost (K)
Mlava (ML)
Malo Laole
6 : 3
Rade Milošević
Dubočka
14.11.2021 13:00
Mlava (ML)
6 : 3
Rade Milošević
Integral
Batuša
1 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
14.11.2021 13:00
Integral
1 : 0
Jedinstvo (S)
Mladost (PR)
Poljska Ržana
5 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
14.11.2021 13:00
Mladost (PR)
5 : 1
Sloga
Temac
Temska
1 : 1
Nišavac
Staničenje
14.11.2021 13:00
Temac
1 : 1
Nišavac
Tempo
Mozgovo
2 : 5
Napredak 2012
Krušje
14.11.2021 13:00
Tempo
2 : 5
Napredak 2012
Rutevac
Rutevac
1 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
14.11.2021 10:00
Rutevac
1 : 2
Ratar
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
2 : 0
Polet
Vitoševac
14.11.2021 10:00
Rudar 2016
2 : 0
Polet
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Badljevica
Badljevica
14.11.2021 13:00
Crvena zvezda
2 : 1
Badljevica
Vožd 2020
Vodanj
0 : 6
Skobalj
Skobalj
14.11.2021 13:00
Vožd 2020
0 : 6
Skobalj
Landol
Landol
4 : 3
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
14.11.2021 13:00
Landol
4 : 3
Stari Hrast 2018
Proleter 1947
Vranovo
2 : 1
Jezava
Smederevo
14.11.2021 13:00
Proleter 1947
2 : 1
Jezava
Godomin
Smederevo
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
14.11.2021 13:00
Godomin
3 : 0
Budućnost
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 2
Tromeđa
Majdan
14.11.2021 13:00
Slavija
3 : 2
Tromeđa
Graničar
Đala
0 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
14.11.2021 13:00
Graničar
0 : 3
Jedinstvo (SK)
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 2
Jadran
Sanad
14.11.2021 13:00
Jedinstvo (M)
1 : 2
Jadran
Hajduk
Podlokanj
1 : 2
Tisa
Padej
14.11.2021 13:00
Hajduk
1 : 2
Tisa
Čoka
Čoka
5 : 0
Šampion
Orom
14.11.2021 13:00
Čoka
5 : 0
Šampion
Hajduk
Višnjićevo
7 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
14.11.2021 13:00
Hajduk
7 : 0
OFK Bačinci
Srem
Sremska Rača
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
14.11.2021 13:00
Srem
1 : 3
OFK Bikić
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 2
BSK
Bešenovo
14.11.2021 13:00
LSK Laćarak
4 : 2
BSK
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 3
Graničar (A)
Adaševci
14.11.2021 13:00
Erdevik 2017
0 : 3
Graničar (A)
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
14.11.2021 13:00
Obilić 1993
1 : 1
Graničar (K)
Zmaj
Noćaj
0 : 3
Jedinstvo
Ruma
14.11.2021 13:00
Zmaj
0 : 3
Jedinstvo
Fruška Gora
Ruma
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
14.11.2021 10:00
Fruška Gora
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Sloga 1980
Jovanovac
0 : 8
Omladinac 1977
Arbanasce
14.11.2021 10:00
Sloga 1980
0 : 8
Omladinac 1977
Dobrič 1974
Brest
5 : 5
Lepaja 2018
Lepaja
14.11.2021 10:00
Dobrič 1974
5 : 5
Lepaja 2018
Balajnac 2019
Balajnac
2 : 0
Koprijan
Gradište
14.11.2021 10:00
Balajnac 2019
2 : 0
Koprijan
Partizan
Kajtasovo
0 : 4
Banat (D)
Dupljaja
14.11.2021 13:00
Partizan
0 : 4
Banat (D)
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
14.11.2021 13:00
Karaš (J)
3 : 2
Dunav
Polet
Izbište
1 : 2
Omladinac
Zagajica
14.11.2021 13:00
Polet
1 : 2
Omladinac
Ševac
Kusić
1 : 2
Banat (I)
Ilandža
14.11.2021 13:00
Ševac
1 : 2
Banat (I)
Ratar
Kruščica
0 : 2
Graničar
Miletićevo
14.11.2021 13:00
Ratar
0 : 2
Graničar
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Sloga (M)
Margita
14.11.2021 13:00
Borac (VS)
4 : 1
Sloga (M)
Vitorul
Straža
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
14.11.2021 13:00
Vitorul
0 : 3
Karaš (K)
Gaglovo
Gaglovo
5 : 2
Makrešane
Makrešane
14.11.2021 11:00
Gaglovo
5 : 2
Makrešane
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Konjuh
Konjuh
14.11.2021 13:00
Kapidžija
2 : 2
Konjuh
Rasina
Vitanovac
1 : 3
Dedina
Dedina
14.11.2021 13:00
Rasina
1 : 3
Dedina
Žabare
Žabare
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
14.11.2021 13:00
Žabare
2 : 1
Mudrakovac
Polet
Šavrane
0 : 2
Borac
Bivolje
14.11.2021 11:00
Polet
0 : 2
Borac
Modrica
Modrica
4 : 2
Bukovica
Bukovica
14.11.2021 11:00
Modrica
4 : 2
Bukovica
Padež
Padež
2 : 4
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
14.11.2021 13:00
Padež
2 : 4
Pepeljevac 1947
Apolon 4
Kragujevac
1 : 5
Šumadija
Čumić
14.11.2021 14:00
Apolon 4
1 : 5
Šumadija
Ratajac
Donje Rataje
2 : 0
Mladost (MD)
Mala Drenova
14.11.2021
Ratajac
2 : 0
Mladost (MD)
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 2
Dunav
Novi Slankamen
14.11.2021 13:00
27. Oktobar
1 : 2
Dunav
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 5
Razvitak
Mirilovac
14.11.2021 13:30
Napredak (Sv)
2 : 5
Razvitak
Radnički
Požeženo
4 : 1
Pek
Kusiće
14.11.2021 13:00
Radnički
4 : 1
Pek
Mladost 1970
Radoševac
2 : 1
Sloga TOP
Topolovnik
14.11.2021 13:00
Mladost 1970
2 : 1
Sloga TOP
Baštovan 2015
Carevac
0 : 5
Mirko Tomić
Tribrode
14.11.2021 13:00
Baštovan 2015
0 : 5
Mirko Tomić
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 1
Ram
Ram
14.11.2021 13:00
Dunavac 1929
2 : 1
Ram
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 1
Žika Marković - Uča
Miljević
14.11.2021 13:00
Borac 2016
2 : 1
Žika Marković - Uča
Proleter
Latković
1 : 18
Izviđač
Lajkovac
14.11.2021 13:00
Proleter
1 : 18
Izviđač
Babajić
Babajić
1 : 1
Borac
Rajković
14.11.2021 13:00
Babajić
1 : 1
Borac
Sloga (J)
Jošanica
6 : 1
Osanica
Osanica
14.11.2021 10:00
Sloga (J)
6 : 1
Osanica
Zvezda
Izvarica
1 : 2
Selište
Selište
14.11.2021 10:00
Zvezda
1 : 2
Selište
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 3
Borac (V)
Vukovac
14.11.2021 10:00
Budućnost (M)
2 : 3
Borac (V)
Radnik
Salakovac
0 : 3
Crni Vitez
Kalište
14.11.2021 11:00
Radnik
0 : 3
Crni Vitez
Stig (MC)
Malo Crniće
6 : 5
Napredak
Toponica
14.11.2021 11:00
Stig (MC)
6 : 5
Napredak
Radoje Domanović
Ovsište
7 : 4
Budućnost (B)
Blaznava
14.11.2021 10:00
Radoje Domanović
7 : 4
Budućnost (B)
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 3
Proleter 1936
Svetlić
14.11.2021 10:00
Jarmenovci
3 : 3
Proleter 1936
Maskar
Maskar
5 : 2
Junkovac
Junkovac
14.11.2021 10:00
Maskar
5 : 2
Junkovac
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
5 : 0
Krćevac 04
Krćevac
14.11.2021 10:00
Gornja Trnava 1938
5 : 0
Krćevac 04
Jelen
Jelenča
4 : 3
Napredak
Ševarice
14.11.2021 10:00
Jelen
4 : 3
Napredak
Proleter
Šabac
1 : 6
Jedinstvo 2020
Maovi
14.11.2021 10:00
Proleter
1 : 6
Jedinstvo 2020
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 0
Partizan
Drenovac
14.11.2021 10:00
Zadrugar
2 : 0
Partizan
Mladost Svileuva
Svileuva
1 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
14.11.2021 10:00
Mladost Svileuva
1 : 1
Rudar
Korman
Korman (Šabac)
1 : 2
Sava
Mrđenovac
14.11.2021 10:00
Korman
1 : 2
Sava
Bojić
Bojić
2 : 6
Borac BTG
Batalage
14.11.2021 10:00
Bojić
2 : 6
Borac BTG
Galeb
Cerovac
2 : 4
Mišar
Mišar
14.11.2021 10:00
Galeb
2 : 4
Mišar
Mladost Slatina
Slatina
2 : 2
Metlić
Metlić
14.11.2021 10:00
Mladost Slatina
2 : 2
Metlić
14. Oktobar
Draginac
1 : 2
Stolice
Krupanj
14.11.2021 10:00
14. Oktobar
1 : 2
Stolice
Borac
Kozjak
0 : 2
Gradilište
Loznica
14.11.2021 10:00
Borac
0 : 2
Gradilište
Hajduk
Ribarica
3 : 1
Paskovac
Paskovac
14.11.2021 10:00
Hajduk
3 : 1
Paskovac
Mladost Gradilište
Loznica
4 : 1
Granit
Radalj
14.11.2021 10:00
Mladost Gradilište
4 : 1
Granit
Mladost (B)
Brezjak
2 : 0
Sloga
Korenita
14.11.2021 10:00
Mladost (B)
2 : 0
Sloga
Napredak
Zlatovo
3 : 0
Resavac
Subotica
14.11.2021 13:30
Napredak
3 : 0
Resavac
Železničar
Smederevo
0 : 2
Petrijevac
Petrijevo
14.11.2021 13:00
Železničar
0 : 2
Petrijevac
Vrbovac
Vrbovac
3 : 3
Kolarac
Kolari
14.11.2021 13:00
Vrbovac
3 : 3
Kolarac
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 3
Zeppelin 026
Smederevo
14.11.2021 13:00
Ravni Gaj
1 : 3
Zeppelin 026
OFK Slavija
Smederevo
0 : 4
Vučak
Vučak
14.11.2021 13:00
OFK Slavija
0 : 4
Vučak
Ljubić
Prnjavor
3 : 2
Tekstilac
Derventa
14.11.2021 13:00
Ljubić
3 : 2
Tekstilac
Modriča
Modriča
4 : 0
Budućnost
Pilica
14.11.2021 13:00
Modriča
4 : 0
Budućnost
Zvijezda
Gradačac
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
14.11.2021 13:30
Zvijezda
2 : 1
Bratstvo
Budućnost
Banovići
1 : 1
GOŠK
Gabela
14.11.2021 13:00
Budućnost
1 : 1
GOŠK
Simm Bau
Kosova
2 : 2
Travnik
Travnik
14.11.2021 13:30
Simm Bau
2 : 2
Travnik
Rudar
Kakanj
1 : 0
Goražde
Goražde
14.11.2021 13:30
Rudar
1 : 0
Goražde
Igman
Konjic
3 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
14.11.2021 13:30
Igman
3 : 0
Mladost
Orašje
Orašje
1 : 0
Gradina
Srebrenik
14.11.2021 13:30
Orašje
1 : 0
Gradina