07.11
16:45
Vojvodina
Crvena zvezda
1
2
|
07.11.2021 16:45 | Vojvodina | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
07.11
19:00
Radnički (N)
Spartak ŽK
0
0
|
07.11.2021 19:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Spartak ŽK | |||||
07.11
20:15
Partizan
Proleter
0
0
|
07.11.2021 20:15 | Partizan | 0 : 0 | Proleter |
07.11
13:00
Radnički (SM)
Rad
0
0
|
07.11.2021 13:00 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Rad |
07.11
13:00
Tisa
Borac (Š)
3
0
|
07.11.2021 13:00 | Tisa | 3 : 0 | Borac (Š) |
07.11
13:00
Rađevac
GFK Sloboda
1
2
|
07.11.2021 13:00 | Rađevac | 1 : 2 | GFK Sloboda | |||||
07.11
13:00
RSK
Sušica
4
2
|
07.11.2021 13:00 | RSK | 4 : 2 | Sušica |
07.11
13:30
Zvezdara
OFK Beograd
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Zvezdara | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
07.11
13:30
Studentski grad
Teleoptik
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Studentski grad | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
07.11
13:30
Jedinstvo
Radnički (NB)
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Radnički (NB) |
07.11
13:00
Rembas
Meševo
5
0
|
07.11.2021 13:00 | Rembas | 5 : 0 | Meševo | |||||
07.11
13:00
Timočanin
GFK Jagodina
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Timočanin | 2 : 2 | GFK Jagodina | |||||
07.11
13:00
OFK Brzi Brod
GFK Dubočica
2
0
|
07.11.2021 13:00 | OFK Brzi Brod | 2 : 0 | GFK Dubočica | |||||
07.11
13:00
Vlasina
Budućnost (P)
1
3
|
07.11.2021 13:00 | Vlasina | 1 : 3 | Budućnost (P) | |||||
07.11
13:00
Radnički (P)
Trayal
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Radnički (P) | 0 : 1 | Trayal | |||||
07.11
13:00
Hajduk Veljko
Radnički (S)
1
0
|
07.11.2021 13:00 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Radnički (S) |
07.11
13:00
Mladost
Begej
4
1
|
07.11.2021 13:00 | Mladost | 4 : 1 | Begej | |||||
07.11
13:00
Vojvodina 1928
Sloboda
3
2
|
07.11.2021 13:00 | Vojvodina 1928 | 3 : 2 | Sloboda | |||||
07.11
13:00
Polet
Jedinstvo (V)
6
4
|
07.11.2021 13:00 | Polet | 6 : 4 | Jedinstvo (V) | |||||
07.11
13:00
Crvena zvezda (RS)
BAK
3
1
|
07.11.2021 13:00 | Crvena zvezda (RS) | 3 : 1 | BAK |
07.11
10:00
Index
Sloga (T)
2
0
|
07.11.2021 10:00 | Index | 2 : 0 | Sloga (T) | |||||
07.11
13:00
Donji Srem 2015
Dunav
1
0
|
07.11.2021 13:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 0 | Dunav |
07.11
13:00
Preporod
OFK Mladost APA
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Preporod | 2 : 2 | OFK Mladost APA | |||||
07.11
13:00
Njegoš
Tavankut
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Njegoš | 0 : 1 | Tavankut | |||||
07.11
13:00
Hercegovac
Bačka (P)
1
0
|
07.11.2021 13:00 | Hercegovac | 1 : 0 | Bačka (P) | |||||
07.11
13:00
ČSK Pivara
Mladost (T)
0
1
|
07.11.2021 13:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | Mladost (T) |
07.11
10:00
Torlak
PKB
2
1
|
07.11.2021 10:00 | Torlak | 2 : 1 | PKB | |||||
07.11
13:30
Crvena zvezda (MML)
BSK 1925
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Crvena zvezda (MML) | 3 : 0 | BSK 1925 |
07.11
13:00
Budućnost
Polet
1
0
|
07.11.2021 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Polet | |||||
07.11
13:00
Bane 1931
Mokra Gora
1
2
|
07.11.2021 13:00 | Bane 1931 | 1 : 2 | Mokra Gora | |||||
07.11
13:00
Šumadija (T)
Karađorđe
1
1
|
07.11.2021 13:00 | Šumadija (T) | 1 : 1 | Karađorđe |
07.11
13:00
Polimlje
Jedinstvo (K)
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Polimlje | 2 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
07.11
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (T)
1
3
|
07.11.2021 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 3 | Polet (T) | |||||
07.11
13:00
Savinac
Zlatar
5
3
|
07.11.2021 13:00 | Savinac | 5 : 3 | Zlatar | |||||
07.11
13:00
Omladinac
Sevojno
5
1
|
07.11.2021 13:00 | Omladinac | 5 : 1 | Sevojno | |||||
07.11
13:00
Prijevor
FAP
0
2
|
07.11.2021 13:00 | Prijevor | 0 : 2 | FAP | |||||
07.11
13:00
Sloboda
Parmenac
3
1
|
07.11.2021 13:00 | Sloboda | 3 : 1 | Parmenac | |||||
07.11
11:00
Polet (LJ)
Jasen
6
0
|
07.11.2021 11:00 | Polet (LJ) | 6 : 0 | Jasen |
07.11
13:00
OFK Divci
Borac
3
3
|
07.11.2021 13:00 | OFK Divci | 3 : 3 | Borac | |||||
07.11
13:00
Železničar
Zadrugar
1
3
|
07.11.2021 13:00 | Železničar | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
07.11
13:00
Mladost
Drina
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Mladost | 2 : 2 | Drina |
07.11
13:00
OFK Napredak
Morava
1
0
|
07.11.2021 13:00 | OFK Napredak | 1 : 0 | Morava | |||||
07.11
13:00
Mladi borac
Pomoravlje 1946
1
4
|
07.11.2021 13:00 | Mladi borac | 1 : 4 | Pomoravlje 1946 | |||||
07.11
13:00
Đerdap
Rudar (S)
3
1
|
07.11.2021 13:00 | Đerdap | 3 : 1 | Rudar (S) | |||||
07.11
13:00
OFK Mihajlovac
Sloga 33
4
0
|
07.11.2021 13:00 | OFK Mihajlovac | 4 : 0 | Sloga 33 |
07.11
13:00
OFK Napredak 1929
Jedinstvo (GM)
0
0
|
07.11.2021 13:00 | OFK Napredak 1929 | 0 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
07.11
13:00
Bukovik
Mladost (M)
0
0
|
07.11.2021 13:00 | Bukovik | 0 : 0 | Mladost (M) | |||||
07.11
13:00
Aluminijum
Car Konstantin
1
1
|
07.11.2021 13:00 | Aluminijum | 1 : 1 | Car Konstantin | |||||
07.11
13:00
Mladost (B)
OFK Niš
0
0
|
07.11.2021 13:00 | Mladost (B) | 0 : 0 | OFK Niš | |||||
07.11
13:00
Rudar
Pukovac
2
1
|
07.11.2021 13:00 | Rudar | 2 : 1 | Pukovac | |||||
07.11
13:00
Malošište
Morava
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Malošište | 0 : 1 | Morava | |||||
07.11
13:00
Orljane
Naša krila 1936
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Orljane | 2 : 2 | Naša krila 1936 |
07.11
13:00
OFK Alakince
Pusta Reka
2
1
|
07.11.2021 13:00 | OFK Alakince | 2 : 1 | Pusta Reka | |||||
07.11
10:30
Žitorađa
SFK Morava
5
1
|
07.11.2021 10:30 | Žitorađa | 5 : 1 | SFK Morava | |||||
07.11
13:00
Svetlost
Trnovac
4
0
|
07.11.2021 13:00 | Svetlost | 4 : 0 | Trnovac | |||||
07.11
13:00
Čekmin
Radan
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Čekmin | 0 : 1 | Radan | |||||
07.11
13:00
Plantaža
Jablanica
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Plantaža | 2 : 2 | Jablanica |
07.11
13:00
Sloga (M)
SFS Borac
0
3
|
07.11.2021 13:00 | Sloga (M) | 0 : 3 | SFS Borac | |||||
07.11
13:00
Jedinstvo (M)
Kušiljevo
3
2
|
07.11.2021 13:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 2 | Kušiljevo | |||||
07.11
13:00
Levač
Orlovi
1
1
|
07.11.2021 13:00 | Levač | 1 : 1 | Orlovi | |||||
07.11
13:00
OFK Lugomir
Sloga (D)
1
1
|
07.11.2021 13:00 | OFK Lugomir | 1 : 1 | Sloga (D) |
07.11
13:00
OFK 019
Jedinstvo (P)
4
1
|
07.11.2021 13:00 | OFK 019 | 4 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
07.11
11:00
Tanasko Rajić
OFK Knjaz
1
0
|
07.11.2021 11:00 | Tanasko Rajić | 1 : 0 | OFK Knjaz | |||||
07.11
13:00
OFK Slatina
Đerdap
1
2
|
07.11.2021 13:00 | OFK Slatina | 1 : 2 | Đerdap | |||||
07.11
11:00
Sloga
Rajko Mitić
0
0
|
07.11.2021 11:00 | Sloga | 0 : 0 | Rajko Mitić |
07.11
13:00
Rusin
Budućnost (G)
3
0
|
07.11.2021 13:00 | Rusin | 3 : 0 | Budućnost (G) | |||||
07.11
13:00
Borac 46
Budućnost (P)
2
0
|
07.11.2021 13:00 | Borac 46 | 2 : 0 | Budućnost (P) | |||||
07.11
13:00
Radnički 1918
Naša Zvezda
2
0
|
07.11.2021 13:00 | Radnički 1918 | 2 : 0 | Naša Zvezda | |||||
07.11
13:00
Lipar
ŽAK
1
3
|
07.11.2021 13:00 | Lipar | 1 : 3 | ŽAK |
07.11
13:30
Petrovaradin
Borac
4
1
|
07.11.2021 13:30 | Petrovaradin | 4 : 1 | Borac | |||||
07.11
13:30
Tatra
Fruškogorski partizan
4
0
|
07.11.2021 13:30 | Tatra | 4 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
07.11
13:30
Jugović
Jedinstvo
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Jugović | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.11
13:30
ŽSK
Fruškogorac
1
2
|
07.11.2021 13:30 | ŽSK | 1 : 2 | Fruškogorac |
07.11
13:30
Budućnost (A)
Partizan (G)
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Budućnost (A) | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
07.11
13:30
Stari Tamiš
Dolina
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Stari Tamiš | 1 : 2 | Dolina | |||||
07.11
13:30
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
1
1
|
07.11.2021 13:30 | Sloga (BNS) | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
07.11
13:30
Hajdučica
Vulturul
4
2
|
07.11.2021 13:30 | Hajdučica | 4 : 2 | Vulturul | |||||
07.11
13:30
Jugoslavija
Partizan (U)
0
2
|
07.11.2021 13:30 | Jugoslavija | 0 : 2 | Partizan (U) | |||||
07.11
13:30
Spartak 1911
Jedinstvo Stević
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Spartak 1911 | 1 : 2 | Jedinstvo Stević |
07.11
13:00
Napredak
Sremac (D)
3
1
|
07.11.2021 13:00 | Napredak | 3 : 1 | Sremac (D) | |||||
07.11
13:00
Sremac (V)
Radnički
3
1
|
07.11.2021 13:00 | Sremac (V) | 3 : 1 | Radnički | |||||
07.11
13:00
Sremac (Deč)
Fruškogorac
2
0
|
07.11.2021 13:00 | Sremac (Deč) | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
07.11
13:00
Hajduk
Partizan
1
1
|
07.11.2021 13:00 | Hajduk | 1 : 1 | Partizan | |||||
07.11
13:00
Jadran
Borac (M)
4
1
|
07.11.2021 13:00 | Jadran | 4 : 1 | Borac (M) | |||||
07.11
13:00
Borac (K)
GFK Sloven
1
8
|
07.11.2021 13:00 | Borac (K) | 1 : 8 | GFK Sloven |
07.11
13:00
Đurđin
OFK Vrbas
1
3
|
07.11.2021 13:00 | Đurđin | 1 : 3 | OFK Vrbas | |||||
07.11
13:00
Bačka
Iskra
2
3
|
07.11.2021 13:00 | Bačka | 2 : 3 | Iskra | |||||
07.11
13:00
Obilić (Z)
AFK
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Obilić (Z) | 0 : 1 | AFK | |||||
07.11
13:00
Sutjeska
Jadran
2
1
|
07.11.2021 13:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Jadran |
07.11
13:30
Osipaonica
Bačinac
0
3
|
07.11.2021 13:30 | Osipaonica | 0 : 3 | Bačinac | |||||
07.11
13:30
SASK
Radnik
1
1
|
07.11.2021 13:30 | SASK | 1 : 1 | Radnik | |||||
07.11
13:30
Železničar Kusadak
Sloga
2
4
|
07.11.2021 13:30 | Železničar Kusadak | 2 : 4 | Sloga | |||||
07.11
13:30
Jedinstvo
Podunavac
0
2
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Podunavac | |||||
07.11
13:30
Mladi radnik 1940
Jasenica 2017
3
2
|
07.11.2021 13:30 | Mladi radnik 1940 | 3 : 2 | Jasenica 2017 | |||||
07.11
13:30
Polet
Petlić SD 026
3
3
|
07.11.2021 13:30 | Polet | 3 : 3 | Petlić SD 026 |
07.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Mladi rudar 1954
0
0
|
07.11.2021 13:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 0 | Mladi rudar 1954 | |||||
07.11
13:30
Jasenica
Trnava
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Jasenica | 2 : 1 | Trnava | |||||
07.11
13:30
Omladinac (D.R.)
ŽSK
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac (D.R.) | 0 : 1 | ŽSK | |||||
07.11
13:30
Banja 1957
Lokomotiva
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Banja 1957 | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
07.11
13:30
Marjan
Šumadinac 1913
1
0
|
07.11.2021 13:30 | Marjan | 1 : 0 | Šumadinac 1913 | |||||
07.11
13:30
Sloga (M)
BSK
2
4
|
07.11.2021 13:30 | Sloga (M) | 2 : 4 | BSK | |||||
07.11
13:30
Vinča
Plaskovac
5
4
|
07.11.2021 13:30 | Vinča | 5 : 4 | Plaskovac |
07.11
13:30
Blizna
Ključ
5
0
|
07.11.2021 13:30 | Blizna | 5 : 0 | Ključ | |||||
07.11
11:00
Miloševo
Brestovac
2
3
|
07.11.2021 11:00 | Miloševo | 2 : 3 | Brestovac | |||||
07.11
13:30
Radnički (K)
Branik
0
4
|
07.11.2021 13:30 | Radnički (K) | 0 : 4 | Branik | |||||
07.11
11:00
Mala Vrbica
Rudna Glava
5
1
|
07.11.2021 11:00 | Mala Vrbica | 5 : 1 | Rudna Glava |
07.11
13:30
Zloćudovo
OFK Brza
4
0
|
07.11.2021 13:30 | Zloćudovo | 4 : 0 | OFK Brza | |||||
07.11
13:30
Mladost
Bratstvo
5
2
|
07.11.2021 13:30 | Mladost | 5 : 2 | Bratstvo | |||||
07.11
13:30
Vučje
Polet
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Vučje | 0 : 1 | Polet | |||||
07.11
13:30
Progres
Donja Lomnica
0
4
|
07.11.2021 13:30 | Progres | 0 : 4 | Donja Lomnica |
07.11
13:30
Moravac
Mladi borac
2
3
|
07.11.2021 13:30 | Moravac | 2 : 3 | Mladi borac | |||||
07.11
13:30
Železničar
Mladost 1959
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Železničar | 0 : 1 | Mladost 1959 | |||||
07.11
13:30
Jedinstvo (B)
Sloboda
4
1
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo (B) | 4 : 1 | Sloboda | |||||
07.11
13:30
Real
Milanovo
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Real | 0 : 1 | Milanovo | |||||
07.11
13:30
Bobište
Veliko Trnjane
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Bobište | 2 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
07.11
13:30
OFK Morava
BSK
3
3
|
07.11.2021 13:30 | OFK Morava | 3 : 3 | BSK |
07.11
13:00
Borac
Rad
8
0
|
07.11.2021 13:00 | Borac | 8 : 0 | Rad | |||||
07.11
13:00
Moravac
Jastrebac
3
0
|
07.11.2021 13:00 | Moravac | 3 : 0 | Jastrebac | |||||
07.11
13:00
Zemljoradnik
Pobeda
3
0
|
07.11.2021 13:00 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Pobeda | |||||
07.11
13:00
Toplica
Radnički 1924
1
2
|
07.11.2021 13:00 | Toplica | 1 : 2 | Radnički 1924 | |||||
07.11
13:00
Baličevac
Polet
7
2
|
07.11.2021 13:00 | Baličevac | 7 : 2 | Polet | |||||
07.11
13:00
Naisus 1977
Taskovići
1
1
|
07.11.2021 13:00 | Naisus 1977 | 1 : 1 | Taskovići |
07.11
14:00
Osnić
Omladinac
2
3
|
07.11.2021 14:00 | Osnić | 2 : 3 | Omladinac | |||||
07.11
14:00
FSU Kraljevica
OFK Rtanj
5
0
|
07.11.2021 14:00 | FSU Kraljevica | 5 : 0 | OFK Rtanj | |||||
07.11
14:00
Radnički 1946
Graničar
3
1
|
07.11.2021 14:00 | Radnički 1946 | 3 : 1 | Graničar | |||||
07.11
14:00
Velika Jasikova
Trebič
0
3
|
07.11.2021 14:00 | Velika Jasikova | 0 : 3 | Trebič | |||||
07.11
14:00
Sloga
Kosovo
4
0
|
07.11.2021 14:00 | Sloga | 4 : 0 | Kosovo |
07.11
13:30
Bošnjane
Kupci
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Bošnjane | 2 : 2 | Kupci | |||||
07.11
13:30
Sloga (L)
Mačkovac
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Sloga (L) | 1 : 2 | Mačkovac | |||||
07.11
13:30
FUD
Trudbenik
5
2
|
07.11.2021 13:30 | FUD | 5 : 2 | Trudbenik | |||||
07.11
13:30
Jastrebac (VŠ)
Parunovac
4
0
|
07.11.2021 13:30 | Jastrebac (VŠ) | 4 : 0 | Parunovac | |||||
07.11
13:30
13. April
Rubin
1
6
|
07.11.2021 13:30 | 13. April | 1 : 6 | Rubin | |||||
07.11
13:30
Sebečevac
Čitluk
5
2
|
07.11.2021 13:30 | Sebečevac | 5 : 2 | Čitluk | |||||
07.11
13:30
Sloga (Ć)
Temnić 1924
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Sloga (Ć) | 3 : 0 | Temnić 1924 |
07.11
13:00
Vojvodina (B)
Vojvodina (NM)
3
1
|
07.11.2021 13:00 | Vojvodina (B) | 3 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
07.11
13:00
ŽFK Banat
Rusanda
3
2
|
07.11.2021 13:00 | ŽFK Banat | 3 : 2 | Rusanda | |||||
07.11
13:00
ŽAK
Napredak
2
1
|
07.11.2021 13:00 | ŽAK | 2 : 1 | Napredak | |||||
07.11
13:00
Banat
Polet
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Banat | 2 : 2 | Polet |
07.11
13:30
Budućnost (Đ)
Kolare
1
0
|
07.11.2021 13:30 | Budućnost (Đ) | 1 : 0 | Kolare | |||||
07.11
13:30
Javor
Partizan (M)
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Javor | 2 : 2 | Partizan (M) | |||||
07.11
13:30
Juhor (G)
Mladost
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Juhor (G) | 1 : 2 | Mladost | |||||
07.11
13:30
Dragocvet
Moravac 2015
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Dragocvet | 3 : 0 | Moravac 2015 | |||||
07.11
13:30
Sloga
Rudar (SR)
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Rudar (SR) | |||||
07.11
13:30
Morava
Rudar (St)
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Morava | 3 : 1 | Rudar (St) | |||||
07.11
13:30
OFK Juhor 2016
Mladi Borac
0
2
|
07.11.2021 13:30 | OFK Juhor 2016 | 0 : 2 | Mladi Borac | |||||
07.11
13:30
GFK Tabane
Napredak
0
0
|
07.11.2021 13:30 | GFK Tabane | 0 : 0 | Napredak |
07.11
13:30
Budućnost (V)
Borac (K)
1
1
|
07.11.2021 13:30 | Budućnost (V) | 1 : 1 | Borac (K) | |||||
07.11
13:30
Sloga (L)
Vihor
0
4
|
07.11.2021 13:30 | Sloga (L) | 0 : 4 | Vihor | |||||
07.11
13:30
Šapine
Zvižd
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Šapine | 0 : 1 | Zvižd | |||||
07.11
13:30
Rudar (Kr)
Železničar
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Rudar (Kr) | 2 : 2 | Železničar | |||||
07.11
13:30
Krilaš
Borac (Ž)
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Krilaš | 0 : 1 | Borac (Ž) |
07.11
13:30
Mladost
OFK Budućnost
0
3
|
07.11.2021 13:30 | Mladost | 0 : 3 | OFK Budućnost | |||||
07.11
18:00
BSK 1926
Dimitrije Tucović
0
0
|
07.11.2021 18:00 | BSK 1926 | 0 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
07.11
13:30
Omladinac
Krtinska
3
2
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac | 3 : 2 | Krtinska | |||||
07.11
13:30
Lisović 1977
Beljina
5
1
|
07.11.2021 13:30 | Lisović 1977 | 5 : 1 | Beljina | |||||
07.11
10:00
Radnički (R)
Barajevo
0
4
|
07.11.2021 10:00 | Radnički (R) | 0 : 4 | Barajevo |
07.11
13:30
Pudarci
SUF Dubona
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Pudarci | 3 : 0 | SUF Dubona | |||||
07.11
13:30
Rabrovac
Podunavac
6
0
|
07.11.2021 13:30 | Rabrovac | 6 : 0 | Podunavac | |||||
07.11
13:30
SUF Kovačevac 1956
Zaklopača
2
1
|
07.11.2021 13:30 | SUF Kovačevac 1956 | 2 : 1 | Zaklopača | |||||
07.11
13:30
Boleč
Kaluđerica 1969
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Boleč | 2 : 1 | Kaluđerica 1969 | |||||
07.11
13:30
Šumadija 1962
Velika Krsna
4
1
|
07.11.2021 13:30 | Šumadija 1962 | 4 : 1 | Velika Krsna | |||||
07.11
13:30
Vrčin
Napredak
6
2
|
07.11.2021 13:30 | Vrčin | 6 : 2 | Napredak |
07.11
11:00
Hajduk
Beograd Karaburma
2
1
|
07.11.2021 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Beograd Karaburma | |||||
07.11
13:30
Posavac Tišma
Dunav
0
0
|
07.11.2021 13:30 | Posavac Tišma | 0 : 0 | Dunav | |||||
07.11
13:30
Srem
Rakovica
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Srem | 3 : 1 | Rakovica | |||||
07.11
13:30
Balkan Mirijevo
Šećeranac Ada
1
0
|
07.11.2021 13:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 0 | Šećeranac Ada |
07.11
14:00
Šumadinac
Mladost (P)
1
0
|
07.11.2021 14:00 | Šumadinac | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
07.11
14:00
Pobeda 1926
Jedinstvo
1
1
|
07.11.2021 14:00 | Pobeda 1926 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.11
14:00
Kutlovo
Maršić
1
1
|
07.11.2021 14:00 | Kutlovo | 1 : 1 | Maršić | |||||
07.11
14:00
Zastava
Sloga (D)
3
3
|
07.11.2021 14:00 | Zastava | 3 : 3 | Sloga (D) | |||||
07.11
14:00
Slavija
Košutnjak
3
3
|
07.11.2021 14:00 | Slavija | 3 : 3 | Košutnjak |
07.11
14:00
ZSK
OFK Jabučje
0
2
|
07.11.2021 14:00 | ZSK | 0 : 2 | OFK Jabučje | |||||
07.11
14:00
Dimitrije Tucović
Toplica
4
1
|
07.11.2021 14:00 | Dimitrije Tucović | 4 : 1 | Toplica | |||||
07.11
14:00
Mladost (D)
Trlić
2
2
|
07.11.2021 14:00 | Mladost (D) | 2 : 2 | Trlić | |||||
07.11
11:00
Kačer
Iskra
6
1
|
07.11.2021 11:00 | Kačer | 6 : 1 | Iskra | |||||
07.11
14:00
Banjani
Žabari
3
1
|
07.11.2021 14:00 | Banjani | 3 : 1 | Žabari | |||||
07.11
11:00
Proleter
OFK Osečina
0
2
|
07.11.2021 11:00 | Proleter | 0 : 2 | OFK Osečina |
07.11
13:00
Vulkan 1963
Mladost
3
0
|
07.11.2021 13:00 | Vulkan 1963 | 3 : 0 | Mladost | |||||
07.11
13:00
Morava
Radnički 1936
4
1
|
07.11.2021 13:00 | Morava | 4 : 1 | Radnički 1936 | |||||
07.11
13:00
Palilulac
Planinac 1933
4
0
|
07.11.2021 13:00 | Palilulac | 4 : 0 | Planinac 1933 | |||||
07.11
13:00
Čegar 1946
Radnički 2020
0
5
|
07.11.2021 13:00 | Čegar 1946 | 0 : 5 | Radnički 2020 | |||||
07.11
13:00
Sloboda
Proleter
1
2
|
07.11.2021 13:00 | Sloboda | 1 : 2 | Proleter | |||||
07.11
13:00
Stevan Nešticki
Omladinac
3
4
|
07.11.2021 13:00 | Stevan Nešticki | 3 : 4 | Omladinac |
07.11
14:00
Dragačevo
Slatina
4
0
|
07.11.2021 14:00 | Dragačevo | 4 : 0 | Slatina | |||||
07.11
14:00
Morava
Ovčar
0
4
|
07.11.2021 14:00 | Morava | 0 : 4 | Ovčar | |||||
07.11
14:00
Prilike
Kej
2
1
|
07.11.2021 14:00 | Prilike | 2 : 1 | Kej | |||||
07.11
14:00
Gorušica
Voćar
1
1
|
07.11.2021 14:00 | Gorušica | 1 : 1 | Voćar |
07.11
14:00
Orlovac 1932
Šumadija
0
0
|
07.11.2021 14:00 | Orlovac 1932 | 0 : 0 | Šumadija | |||||
07.11
14:00
Jedinstvo (GG)
Mladost
1
2
|
07.11.2021 14:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 2 | Mladost | |||||
07.11
14:00
Zadrugar
Ozrem
2
2
|
07.11.2021 14:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Ozrem | |||||
07.11
14:00
Donja Vrbava
Rudar
0
4
|
07.11.2021 14:00 | Donja Vrbava | 0 : 4 | Rudar |
07.11
13:30
Omladinac (NS)
Tavnik
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac (NS) | 2 : 1 | Tavnik | |||||
07.11
11:00
Proleter
Zvezda
4
0
|
07.11.2021 11:00 | Proleter | 4 : 0 | Zvezda | |||||
07.11
13:30
Koštampolje
Ribnica
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Koštampolje | 1 : 2 | Ribnica | |||||
07.11
13:30
Ibar
Radnik
0
3
|
07.11.2021 13:30 | Ibar | 0 : 3 | Radnik | |||||
07.11
13:30
Budućnost
OFK Ras
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Ras | |||||
07.11
13:30
Jedinstvo 2017
Mladost (V)
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo 2017 | 0 : 1 | Mladost (V) | |||||
07.11
13:30
Napredak
Mataruge
6
1
|
07.11.2021 13:30 | Napredak | 6 : 1 | Mataruge |
07.11
13:30
Jedinstvo (MZ)
Hajduk Stanko
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
07.11
13:30
Rudar
Cer
7
1
|
07.11.2021 13:30 | Rudar | 7 : 1 | Cer | |||||
07.11
13:30
Sloga
Drina
3
4
|
07.11.2021 13:30 | Sloga | 3 : 4 | Drina | |||||
07.11
13:30
Jedinstvo (Š)
Gučevo 1929
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo (Š) | 2 : 1 | Gučevo 1929 | |||||
07.11
11:00
Vidojevica
Majur
2
0
|
07.11.2021 11:00 | Vidojevica | 2 : 0 | Majur | |||||
07.11
13:30
Milan Orlić
Lipolist
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Milan Orlić | 1 : 2 | Lipolist | |||||
07.11
13:30
Radnički (Ko)
Podrinje
4
1
|
07.11.2021 13:30 | Radnički (Ko) | 4 : 1 | Podrinje |
07.11
13:00
Omladinac
Jedinstvo
4
1
|
07.11.2021 13:00 | Omladinac | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.11
13:00
Sečica
Polet
1
2
|
07.11.2021 13:00 | Sečica | 1 : 2 | Polet | |||||
07.11
13:00
OFK Kotroman
Ježevica
0
1
|
07.11.2021 13:00 | OFK Kotroman | 0 : 1 | Ježevica | |||||
07.11
13:00
Bakionica
Avijatičar Vranjani
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Bakionica | 2 : 2 | Avijatičar Vranjani |
07.11
13:00
Čajetina
Sloga
1
0
|
07.11.2021 13:00 | Čajetina | 1 : 0 | Sloga | |||||
07.11
13:00
Perućac
Višesava
4
0
|
07.11.2021 13:00 | Perućac | 4 : 0 | Višesava | |||||
07.11
13:00
Lazarica
Tara
9
0
|
07.11.2021 13:00 | Lazarica | 9 : 0 | Tara |
07.11
13:00
FSU Južna pruga
Lugina
0
3
|
07.11.2021 13:00 | FSU Južna pruga | 0 : 3 | Lugina | |||||
07.11
13:00
Radnički 2021
Čelik
4
2
|
07.11.2021 13:00 | Radnički 2021 | 4 : 2 | Čelik | |||||
07.11
13:00
Pavlovac
Levosoje
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Pavlovac | 0 : 1 | Levosoje | |||||
07.11
13:00
BSK Bujanovac
Mineralac
0
1
|
07.11.2021 13:00 | BSK Bujanovac | 0 : 1 | Mineralac | |||||
07.11
13:00
Vihor
Mladost (S)
3
0
|
07.11.2021 13:00 | Vihor | 3 : 0 | Mladost (S) |
07.11
00:00
Akademija 10
Spartak
0
3
|
07.11.2021 00:00 | Akademija 10 | 0 : 3 | Spartak | |||||
07.11
13:00
Polet
Jastrebac
3
2
|
07.11.2021 13:00 | Polet | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
07.11
00:00
Jug Bogdan
Partizanski put
6
0
|
07.11.2021 00:00 | Jug Bogdan | 6 : 0 | Partizanski put | |||||
07.11
13:00
Kosovac
Borac
4
2
|
07.11.2021 13:00 | Kosovac | 4 : 2 | Borac |
07.11
11:00
Morava
Ropotovo
2
1
|
07.11.2021 11:00 | Morava | 2 : 1 | Ropotovo | |||||
07.11
13:00
Mineralac
Rudar
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Mineralac | 2 : 2 | Rudar |
07.11
11:00
Dračić 2018
Milenko Pavlović
3
1
|
07.11.2021 11:00 | Dračić 2018 | 3 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
07.11
11:00
Mali korak
Jadar 2013
3
1
|
07.11.2021 11:00 | Mali korak | 3 : 1 | Jadar 2013 | |||||
07.11
11:00
Popadić
Lukavac
0
0
|
07.11.2021 11:00 | Popadić | 0 : 0 | Lukavac | |||||
07.11
11:00
Rakac Stave
Stari drugari
2
4
|
07.11.2021 11:00 | Rakac Stave | 2 : 4 | Stari drugari | |||||
07.11
11:00
Kotešica
OFK Povlen
2
1
|
07.11.2021 11:00 | Kotešica | 2 : 1 | OFK Povlen | |||||
07.11
11:00
Kolubara 2
Tešnjar
3
1
|
07.11.2021 11:00 | Kolubara 2 | 3 : 1 | Tešnjar |
07.11
13:30
Graničar
Mladost
4
0
|
07.11.2021 13:30 | Graničar | 4 : 0 | Mladost | |||||
07.11
13:30
Polet
Hajduk
4
0
|
07.11.2021 13:30 | Polet | 4 : 0 | Hajduk | |||||
07.11
13:30
Aleksa Šantić
BSK
3
2
|
07.11.2021 13:30 | Aleksa Šantić | 3 : 2 | BSK | |||||
07.11
13:30
Omladinac (D)
Omladinac (B)
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac (D) | 2 : 0 | Omladinac (B) | |||||
07.11
13:30
Terekveš
OFK Odžaci
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Terekveš | 1 : 2 | OFK Odžaci | |||||
07.11
13:30
Kula
Dinamo 1923
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Kula | 3 : 1 | Dinamo 1923 |
07.11
13:30
Polet 57
Jezero 2017
1
0
|
07.11.2021 13:30 | Polet 57 | 1 : 0 | Jezero 2017 | |||||
07.11
13:30
Velika Drenova
Donji Kopaonik
5
2
|
07.11.2021 13:30 | Velika Drenova | 5 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
07.11
13:30
Stari Trstenik
14. Oktobar
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Stari Trstenik | 2 : 0 | 14. Oktobar | |||||
07.11
13:30
Mladost
Vinogradar
0
3
|
07.11.2021 13:30 | Mladost | 0 : 3 | Vinogradar |
07.11
13:30
Glogonj
Omladinac 1927
9
2
|
07.11.2021 13:30 | Glogonj | 9 : 2 | Omladinac 1927 | |||||
07.11
13:30
Omladinac (D)
Mladost (V)
12
1
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac (D) | 12 : 1 | Mladost (V) | |||||
07.11
13:30
BSK Bavanište
Mundial
4
0
|
07.11.2021 13:30 | BSK Bavanište | 4 : 0 | Mundial | |||||
07.11
13:30
Pobeda
Radnički (B)
2
3
|
07.11.2021 13:30 | Pobeda | 2 : 3 | Radnički (B) |
07.11
14:00
Šarbane
Čučuge
1
1
|
07.11.2021 14:00 | Šarbane | 1 : 1 | Čučuge | |||||
07.11
14:00
OFK Paljuvi
Joševa
4
1
|
07.11.2021 14:00 | OFK Paljuvi | 4 : 1 | Joševa | |||||
07.11
14:00
Tvrdojevac
Crvena Jabuka
2
0
|
07.11.2021 14:00 | Tvrdojevac | 2 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
07.11
14:00
Ratkovac
Mladost (V)
1
2
|
07.11.2021 14:00 | Ratkovac | 1 : 2 | Mladost (V) | |||||
07.11
14:00
Sovljak
Pepeljevac
0
1
|
07.11.2021 14:00 | Sovljak | 0 : 1 | Pepeljevac | |||||
07.11
14:00
Jedinstvo (M)
Polet (DL)
0
2
|
07.11.2021 14:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 2 | Polet (DL) | |||||
07.11
14:00
Nepričava
Omladinac (K)
3
1
|
07.11.2021 14:00 | Nepričava | 3 : 1 | Omladinac (K) | |||||
07.11
14:00
Polet (T)
Pambukovica
1
2
|
07.11.2021 14:00 | Polet (T) | 1 : 2 | Pambukovica |
07.11
13:00
Napredak
Fruškogorac
2
4
|
07.11.2021 13:00 | Napredak | 2 : 4 | Fruškogorac | |||||
07.11
13:00
Hajduk 1932
Jedinstvo
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Hajduk 1932 | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.11
13:00
Šumar
Graničar (O)
3
0
|
07.11.2021 13:00 | Šumar | 3 : 0 | Graničar (O) | |||||
07.11
13:00
ČSK Čortanovci
Krušedol
3
1
|
07.11.2021 13:00 | ČSK Čortanovci | 3 : 1 | Krušedol | |||||
07.11
13:00
Mladost
Rudar
2
1
|
07.11.2021 13:00 | Mladost | 2 : 1 | Rudar | |||||
07.11
13:00
Srem
Polet
5
0
|
07.11.2021 13:00 | Srem | 5 : 0 | Polet |
07.11
13:30
Potisje
MSK
2
3
|
07.11.2021 13:30 | Potisje | 2 : 3 | MSK | |||||
07.11
13:30
Naftagas
Mladost
1
5
|
07.11.2021 13:30 | Naftagas | 1 : 5 | Mladost | |||||
07.11
13:30
Radnički 1911
Lehel
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Radnički 1911 | 2 : 1 | Lehel | |||||
07.11
13:30
OFK Gradnulica
Zadrugar
1
1
|
07.11.2021 13:30 | OFK Gradnulica | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
07.11
13:30
OFK Stajićevo
Bilećanin
3
0
|
07.11.2021 13:30 | OFK Stajićevo | 3 : 0 | Bilećanin | |||||
07.11
13:30
Tisa 1933
Tamiš
5
3
|
07.11.2021 13:30 | Tisa 1933 | 5 : 3 | Tamiš |
07.11
11:00
Lemind 1953
Jašunja
7
0
|
07.11.2021 11:00 | Lemind 1953 | 7 : 0 | Jašunja |
07.11
13:30
Jedinstvo
Luk
0
3
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Luk | |||||
07.11
13:30
Jelav
Velika Reka
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Jelav | 2 : 1 | Velika Reka | |||||
07.11
13:30
Prva Iskra
Sloga
1
0
|
07.11.2021 13:30 | Prva Iskra | 1 : 0 | Sloga | |||||
07.11
13:30
Studenac
Jadar 1961
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Studenac | 2 : 1 | Jadar 1961 | |||||
07.11
13:30
Mladost (DB)
7. Juli
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Mladost (DB) | 2 : 1 | 7. Juli |
07.11
13:30
Munja
Rojkovac
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Munja | 1 : 2 | Rojkovac | |||||
07.11
13:30
Duboko
Jedinstvo
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Duboko | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
07.11
13:30
Rvati
Posavina
2
5
|
07.11.2021 13:30 | Rvati | 2 : 5 | Posavina | |||||
07.11
11:00
Polet
Pobednik
0
1
|
07.11.2021 11:00 | Polet | 0 : 1 | Pobednik | |||||
07.11
13:30
Borac
Skela
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Borac | 3 : 0 | Skela |
07.11
13:30
Omladinac
Sloga
0
3
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac | 0 : 3 | Sloga | |||||
07.11
13:30
Pomoravlje
Rudar
0
0
|
07.11.2021 13:30 | Pomoravlje | 0 : 0 | Rudar | |||||
07.11
13:30
Sinđelić
OFK Batinac
1
1
|
07.11.2021 13:30 | Sinđelić | 1 : 1 | OFK Batinac | |||||
07.11
13:30
15. Avgust 1950
Donja Mutnica
0
1
|
07.11.2021 13:30 | 15. Avgust 1950 | 0 : 1 | Donja Mutnica |
07.11
13:30
Busije
13. maj
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Busije | 3 : 0 | 13. maj | |||||
07.11
13:30
Šumadinac
BUSK
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Šumadinac | 0 : 1 | BUSK | |||||
07.11
10:00
Bežanija
Dedinje
3
2
|
07.11.2021 10:00 | Bežanija | 3 : 2 | Dedinje | |||||
07.11
13:30
Zmaj Novi grad
Velika Moštanica
0
0
|
07.11.2021 13:30 | Zmaj Novi grad | 0 : 0 | Velika Moštanica | |||||
07.11
20:15
Rekreativo 011
Borac
0
0
|
07.11.2021 20:15 | Rekreativo 011 | 0 : 0 | Borac | |||||
07.11
10:00
Železnik 1930
Sinđelić 2012
1
1
|
07.11.2021 10:00 | Železnik 1930 | 1 : 1 | Sinđelić 2012 |
07.11
13:30
Avala 1939
KFK Ravna gora
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Avala 1939 | 1 : 2 | KFK Ravna gora | |||||
07.11
13:30
Minel
Pionir
8
0
|
07.11.2021 13:30 | Minel | 8 : 0 | Pionir | |||||
07.11
13:30
Sveti Stefan
Lepušnica
5
0
|
07.11.2021 13:30 | Sveti Stefan | 5 : 0 | Lepušnica | |||||
07.11
11:00
Mladi proleter
OFK Crvenka
1
5
|
07.11.2021 11:00 | Mladi proleter | 1 : 5 | OFK Crvenka | |||||
07.11
11:00
Pinosava
Resnik
1
4
|
07.11.2021 11:00 | Pinosava | 1 : 4 | Resnik | |||||
07.11
13:30
Palilulac
OFK Lug 2020
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Palilulac | 2 : 1 | OFK Lug 2020 |
07.11
14:00
OFK Bagremar
Divostin
1
7
|
07.11.2021 14:00 | OFK Bagremar | 1 : 7 | Divostin | |||||
07.11
11:00
Kragujevac
OFK Žeželj
5
0
|
07.11.2021 11:00 | Kragujevac | 5 : 0 | OFK Žeželj | |||||
07.11
14:00
21. oktobar
Ćava
1
2
|
07.11.2021 14:00 | 21. oktobar | 1 : 2 | Ćava | |||||
07.11
11:00
Seljak
Dobrača
5
0
|
07.11.2021 11:00 | Seljak | 5 : 0 | Dobrača |
07.11
11:00
Karađorđe
BSK
0
2
|
07.11.2021 11:00 | Karađorđe | 0 : 2 | BSK |
07.11
13:30
Mladost (G)
GFK Strelište
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Mladost (G) | 2 : 0 | GFK Strelište | |||||
07.11
13:30
Trnava
Mladost (D)
0
2
|
07.11.2021 13:30 | Trnava | 0 : 2 | Mladost (D) | |||||
07.11
13:30
Osaonica
Mladost (K)
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Osaonica | 2 : 1 | Mladost (K) | |||||
07.11
13:30
Mladost (T)
Morava
4
0
|
07.11.2021 13:30 | Mladost (T) | 4 : 0 | Morava | |||||
07.11
13:30
Vinogradar
Ursule
4
2
|
07.11.2021 13:30 | Vinogradar | 4 : 2 | Ursule | |||||
07.11
13:30
Bratstvo
Kupinovac
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Bratstvo | 3 : 1 | Kupinovac |
07.11
13:30
Venčani
Borac
5
2
|
07.11.2021 13:30 | Venčani | 5 : 2 | Borac | |||||
07.11
10:00
Gorski Car
Trešnjevica
6
2
|
07.11.2021 10:00 | Gorski Car | 6 : 2 | Trešnjevica | |||||
07.11
13:30
Tulež
Šamot
4
1
|
07.11.2021 13:30 | Tulež | 4 : 1 | Šamot | |||||
07.11
10:00
B 2000
Šumadinac
1
3
|
07.11.2021 10:00 | B 2000 | 1 : 3 | Šumadinac | |||||
07.11
13:30
Mladost (R)
Mladost (J)
2
3
|
07.11.2021 13:30 | Mladost (R) | 2 : 3 | Mladost (J) | |||||
07.11
10:00
Kalipolje
Kopljari
3
2
|
07.11.2021 10:00 | Kalipolje | 3 : 2 | Kopljari |
07.11
13:30
Slavija (P)
Mladost
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Slavija (P) | 2 : 0 | Mladost | |||||
07.11
13:30
Maglić
Kulpin
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Maglić | 3 : 1 | Kulpin | |||||
07.11
13:30
Krivanj
Bački Hajduk
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Krivanj | 2 : 0 | Bački Hajduk | |||||
07.11
13:30
Neštin
Tvrđava
2
4
|
07.11.2021 13:30 | Neštin | 2 : 4 | Tvrđava | |||||
07.11
13:30
Slavija (B)
Borac
6
1
|
07.11.2021 13:30 | Slavija (B) | 6 : 1 | Borac |
07.11
13:30
Budućnost (Z)
Mladost
7
1
|
07.11.2021 13:30 | Budućnost (Z) | 7 : 1 | Mladost | |||||
07.11
13:30
Mladi borac
Petlovača
5
0
|
07.11.2021 13:30 | Mladi borac | 5 : 0 | Petlovača | |||||
07.11
13:30
Napredak
Duško
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Napredak | 1 : 2 | Duško | |||||
07.11
13:30
Omladinac
Budućnost (PD)
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac | 2 : 0 | Budućnost (PD) | |||||
07.11
13:30
Torpedo
Sloboda
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Torpedo | 2 : 1 | Sloboda | |||||
07.11
13:30
Sloga
Stojan Lazarac
0
6
|
07.11.2021 13:30 | Sloga | 0 : 6 | Stojan Lazarac |
07.11
13:30
Jedinstvo (G)
Gruža
3
2
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | Gruža | |||||
07.11
11:00
Mineral 2015
Borac
1
3
|
07.11.2021 11:00 | Mineral 2015 | 1 : 3 | Borac | |||||
07.11
13:30
Omladinac
Granit
1
0
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac | 1 : 0 | Granit | |||||
07.11
11:00
Studen Vitez
Jedinstvo (D)
0
3
|
07.11.2021 11:00 | Studen Vitez | 0 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
07.11
13:30
Lazac
Popovići Vrnjci
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Lazac | 3 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
07.11
11:00
Miločajac
Jovo Kursula
2
2
|
07.11.2021 11:00 | Miločajac | 2 : 2 | Jovo Kursula | |||||
07.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Mlada krila
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 1 | Mlada krila |
07.11
13:30
Dumača
Vlašić
3
5
|
07.11.2021 13:30 | Dumača | 3 : 5 | Vlašić | |||||
07.11
13:30
Sloga (M)
OFK Letnjikovac 1983
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Sloga (M) | 1 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
07.11
13:30
Pričinović
Jevremovac
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Pričinović | 1 : 2 | Jevremovac | |||||
07.11
13:30
Dobrava Žabar 2020
Dobrava
4
1
|
07.11.2021 13:30 | Dobrava Žabar 2020 | 4 : 1 | Dobrava | |||||
07.11
13:30
Trešnjevka
Sloga (K)
4
0
|
07.11.2021 13:30 | Trešnjevka | 4 : 0 | Sloga (K) | |||||
07.11
13:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Mladost (PP)
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 0 | Mladost (PP) | |||||
07.11
13:30
Šipurske livade
Mrovska
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Šipurske livade | 3 : 0 | Mrovska |
07.11
13:00
Novoselac
Vrtište
5
0
|
07.11.2021 13:00 | Novoselac | 5 : 0 | Vrtište | |||||
07.11
13:00
Mezgraja
Mladost
1
0
|
07.11.2021 13:00 | Mezgraja | 1 : 0 | Mladost | |||||
07.11
13:00
Real Niš
Sloga 1948
4
0
|
07.11.2021 13:00 | Real Niš | 4 : 0 | Sloga 1948 | |||||
07.11
13:00
Mramor
Sloga (DT)
4
2
|
07.11.2021 13:00 | Mramor | 4 : 2 | Sloga (DT) | |||||
07.11
13:00
Standard 2021
Jasenovik 2018
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Standard 2021 | 2 : 2 | Jasenovik 2018 | |||||
07.11
13:00
Spartak
Supovac
0
3
|
07.11.2021 13:00 | Spartak | 0 : 3 | Supovac |
07.11
11:00
Mršinci
Planinac
2
2
|
07.11.2021 11:00 | Mršinci | 2 : 2 | Planinac | |||||
07.11
14:00
Lugovi
Remont
1
5
|
07.11.2021 14:00 | Lugovi | 1 : 5 | Remont | |||||
07.11
14:00
Malba
Gaučosi
3
0
|
07.11.2021 14:00 | Malba | 3 : 0 | Gaučosi | |||||
07.11
14:00
Budućnost
Morava
5
1
|
07.11.2021 14:00 | Budućnost | 5 : 1 | Morava | |||||
07.11
14:00
Prijatelji
Čačak 94
|
07.11.2021 14:00 | Prijatelji | : | Čačak 94 | |||||
07.11
14:00
Vujan
Gladijator
6
1
|
07.11.2021 14:00 | Vujan | 6 : 1 | Gladijator |
07.11
13:30
Mladi Borac
Stig 1955
1
0
|
07.11.2021 13:30 | Mladi Borac | 1 : 0 | Stig 1955 | |||||
07.11
13:30
Napredak 1934
Napredak (B)
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Napredak 1934 | 2 : 0 | Napredak (B) | |||||
07.11
13:30
BSK 1931
Polet (V)
2
1
|
07.11.2021 13:30 | BSK 1931 | 2 : 1 | Polet (V) | |||||
07.11
13:30
Beli Orao
Barič
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Beli Orao | 1 : 2 | Barič | |||||
07.11
13:30
Batovac
Ljubičevo
7
2
|
07.11.2021 13:30 | Batovac | 7 : 2 | Ljubičevo |
07.11
13:30
Integral
Soko
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Integral | 3 : 1 | Soko | |||||
07.11
13:30
Jedinstvo (S)
Mlava (ML)
4
2
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo (S) | 4 : 2 | Mlava (ML) | |||||
07.11
13:30
Rade Milošević
Zadrugar 1947
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Rade Milošević | 2 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
07.11
13:30
Napredak (S)
Manastirica
8
1
|
07.11.2021 13:30 | Napredak (S) | 8 : 1 | Manastirica | |||||
07.11
13:30
Sloga 1945
Pobeda 1953
1
2
|
07.11.2021 13:30 | Sloga 1945 | 1 : 2 | Pobeda 1953 |
07.11
13:30
Veliki Suvodol
Padež
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Veliki Suvodol | 3 : 1 | Padež | |||||
07.11
13:30
Lokomotiva
Temac
1
1
|
07.11.2021 13:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Temac | |||||
07.11
13:30
Sloga
Rongo Siti
4
1
|
07.11.2021 13:30 | Sloga | 4 : 1 | Rongo Siti |
07.11
13:00
Rudar 2016
Tempo
4
1
|
07.11.2021 13:00 | Rudar 2016 | 4 : 1 | Tempo | |||||
07.11
10:00
Ratar
Škriljac
6
0
|
07.11.2021 10:00 | Ratar | 6 : 0 | Škriljac | |||||
07.11
10:00
Borac
Sloga
5
3
|
07.11.2021 10:00 | Borac | 5 : 3 | Sloga |
07.11
13:30
Badljevica
Godomin
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Badljevica | 2 : 1 | Godomin | |||||
07.11
13:30
Budućnost
Lunjevac
1
1
|
07.11.2021 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | Lunjevac | |||||
07.11
13:30
Jezava
Landol
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Jezava | 2 : 2 | Landol | |||||
07.11
13:30
Stari Hrast 2018
Vožd 2020
4
4
|
07.11.2021 13:30 | Stari Hrast 2018 | 4 : 4 | Vožd 2020 | |||||
07.11
13:30
Skobalj
Crvena zvezda
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Skobalj | 2 : 0 | Crvena zvezda |
07.11
13:00
Tromeđa
Čoka
2
7
|
07.11.2021 13:00 | Tromeđa | 2 : 7 | Čoka | |||||
07.11
13:00
Šampion
Horgoš 1911
0
2
|
07.11.2021 13:00 | Šampion | 0 : 2 | Horgoš 1911 | |||||
07.11
13:00
Tisa
Jedinstvo (M)
2
1
|
07.11.2021 13:00 | Tisa | 2 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
07.11
13:00
Jadran
Graničar
5
2
|
07.11.2021 13:00 | Jadran | 5 : 2 | Graničar | |||||
07.11
13:00
Jedinstvo (SK)
Slavija
6
0
|
07.11.2021 13:00 | Jedinstvo (SK) | 6 : 0 | Slavija |
07.11
13:00
OFK Zeka Buljubaša
Zmaj
2
0
|
07.11.2021 13:00 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 0 | Zmaj | |||||
07.11
13:00
Jedinstvo
Obilić 1993
0
2
|
07.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Obilić 1993 | |||||
07.11
13:00
Graničar (K)
Erdevik 2017
4
0
|
07.11.2021 13:00 | Graničar (K) | 4 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
07.11
13:00
Graničar (A)
LSK Laćarak
2
1
|
07.11.2021 13:00 | Graničar (A) | 2 : 1 | LSK Laćarak | |||||
07.11
13:00
BSK
Srem
2
1
|
07.11.2021 13:00 | BSK | 2 : 1 | Srem | |||||
07.11
13:00
OFK Bikić
Hajduk
2
3
|
07.11.2021 13:00 | OFK Bikić | 2 : 3 | Hajduk |
07.11
13:00
Lunjevica
Backovac Junajted
1
4
|
07.11.2021 13:00 | Lunjevica | 1 : 4 | Backovac Junajted | |||||
07.11
13:00
Takovski Ustanak
Jablanica
1
5
|
07.11.2021 13:00 | Takovski Ustanak | 1 : 5 | Jablanica | |||||
07.11
13:00
Šilopaj
Ozremica
0
2
|
07.11.2021 13:00 | Šilopaj | 0 : 2 | Ozremica | |||||
07.11
13:00
Brezak
Omladinac
6
0
|
07.11.2021 13:00 | Brezak | 6 : 0 | Omladinac | |||||
07.11
13:00
Semedraž
FC Stella Rossa
3
1
|
07.11.2021 13:00 | Semedraž | 3 : 1 | FC Stella Rossa | |||||
07.11
13:00
Majdan
Velereč 94
0
3
|
07.11.2021 13:00 | Majdan | 0 : 3 | Velereč 94 |
07.11
10:00
Koprijan
Jugovići 1976
1
5
|
07.11.2021 10:00 | Koprijan | 1 : 5 | Jugovići 1976 | |||||
07.11
10:00
Jastrebac 1979
Dobrič 1974
0
2
|
07.11.2021 10:00 | Jastrebac 1979 | 0 : 2 | Dobrič 1974 | |||||
07.11
10:00
Omladinac 1977
Arbanasce
5
6
|
07.11.2021 10:00 | Omladinac 1977 | 5 : 6 | Arbanasce |
07.11
13:30
Solid
Žednik
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Solid | 2 : 1 | Žednik | |||||
07.11
13:30
Udarnik Višnjevac
Čantavir
1
1
|
07.11.2021 13:30 | Udarnik Višnjevac | 1 : 1 | Čantavir | |||||
07.11
13:30
Lokomotiva
OFK Mala Bosna 2015
4
0
|
07.11.2021 13:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
07.11
13:30
Bikovo
Palić
0
4
|
07.11.2021 13:30 | Bikovo | 0 : 4 | Palić |
07.11
13:30
Banat (D)
Vitorul
8
2
|
07.11.2021 13:30 | Banat (D) | 8 : 2 | Vitorul | |||||
07.11
13:30
Karaš (K)
Borac (VS)
8
3
|
07.11.2021 13:30 | Karaš (K) | 8 : 3 | Borac (VS) | |||||
07.11
13:30
Graničar
Ševac
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Graničar | 2 : 2 | Ševac | |||||
07.11
13:30
Banat (I)
Polet
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Banat (I) | 3 : 0 | Polet | |||||
07.11
13:30
Omladinac
Karaš (J)
0
2
|
07.11.2021 13:30 | Omladinac | 0 : 2 | Karaš (J) | |||||
07.11
13:30
Dunav
Partizan
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Dunav | 3 : 1 | Partizan |
07.11
13:00
Elid
Moravac
0
5
|
07.11.2021 13:00 | Elid | 0 : 5 | Moravac |
07.11
13:00
Proleter
Tomislavci
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Proleter | 2 : 2 | Tomislavci | |||||
07.11
13:00
Pobeda
Sloboda
2
4
|
07.11.2021 13:00 | Pobeda | 2 : 4 | Sloboda | |||||
07.11
12:45
Eđšeg
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
0
3
|
07.11.2021 12:45 | Eđšeg | 0 : 3 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | |||||
07.11
13:00
Mladost
Slavija
3
1
|
07.11.2021 13:00 | Mladost | 3 : 1 | Slavija |
07.11
14:00
OFK Tamnič
OFK Sikole
1
1
|
07.11.2021 14:00 | OFK Tamnič | 1 : 1 | OFK Sikole |
07.11
13:00
Egeta
Rtkovo
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Egeta | 0 : 1 | Rtkovo | |||||
07.11
13:00
Lokomotiva
Omladinac
1
1
|
07.11.2021 13:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Omladinac |
07.11
10:30
Duškovci
Knjaz
0
3
|
07.11.2021 10:30 | Duškovci | 0 : 3 | Knjaz |
07.11
13:30
Padež
Gaglovo
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Padež | 2 : 2 | Gaglovo | |||||
07.11
13:30
Naupare
Modrica
4
2
|
07.11.2021 13:30 | Naupare | 4 : 2 | Modrica | |||||
07.11
13:30
Bukovica
Polet
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Bukovica | 2 : 0 | Polet | |||||
07.11
16:30
Borac
Žabare
3
0
|
07.11.2021 16:30 | Borac | 3 : 0 | Žabare | |||||
07.11
13:30
Mudrakovac
Rasina
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Mudrakovac | 2 : 0 | Rasina | |||||
07.11
11:00
Dedina
Kapidžija
3
2
|
07.11.2021 11:00 | Dedina | 3 : 2 | Kapidžija | |||||
07.11
11:00
Konjuh
Makrešane
4
4
|
07.11.2021 11:00 | Konjuh | 4 : 4 | Makrešane |
07.11
13:30
Sloga
Obilić
0
2
|
07.11.2021 13:30 | Sloga | 0 : 2 | Obilić | |||||
07.11
13:30
Borac
Vinogradar
1
4
|
07.11.2021 13:30 | Borac | 1 : 4 | Vinogradar | |||||
07.11
10:00
Moskva
Čenej
1
1
|
07.11.2021 10:00 | Moskva | 1 : 1 | Čenej | |||||
07.11
13:30
OFK Hajduk
Miletić
1
4
|
07.11.2021 13:30 | OFK Hajduk | 1 : 4 | Miletić | |||||
07.11
13:30
Susek
Bačka
0
1
|
07.11.2021 13:30 | Susek | 0 : 1 | Bačka | |||||
07.11
13:30
OFK Sirig
Proleter
5
0
|
07.11.2021 13:30 | OFK Sirig | 5 : 0 | Proleter | |||||
07.11
13:30
Hajduk (Č)
Hajduk (G)
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Hajduk (Č) | 2 : 2 | Hajduk (G) |
07.11
13:30
Rušanj
OFK Boždarevac
8
1
|
07.11.2021 13:30 | Rušanj | 8 : 1 | OFK Boždarevac | |||||
07.11
13:30
OFK Borac
Veliki Borak
7
1
|
07.11.2021 13:30 | OFK Borac | 7 : 1 | Veliki Borak |
07.11
14:00
Hajduk 1936
Kremenac
3
1
|
07.11.2021 14:00 | Hajduk 1936 | 3 : 1 | Kremenac | |||||
07.11
14:00
Azbest
Borba
4
1
|
07.11.2021 14:00 | Azbest | 4 : 1 | Borba | |||||
07.11
14:00
Bukorovac
Apolon 4
1
0
|
07.11.2021 14:00 | Bukorovac | 1 : 0 | Apolon 4 | |||||
07.11
14:00
Šumadija
Jovanovac
1
1
|
07.11.2021 14:00 | Šumadija | 1 : 1 | Jovanovac |
07.11
11:00
Bresno Polje
Omladinac (V)
0
0
|
07.11.2021 11:00 | Bresno Polje | 0 : 0 | Omladinac (V) | |||||
07.11
11:00
Stara Čaršija
Velika Morava
4
0
|
07.11.2021 11:00 | Stara Čaršija | 4 : 0 | Velika Morava | |||||
07.11
11:00
Gradac
Borjak 2013
4
3
|
07.11.2021 11:00 | Gradac | 4 : 3 | Borjak 2013 |
07.11
13:00
Jedinstvo Lemeš
PIK
1
3
|
07.11.2021 13:00 | Jedinstvo Lemeš | 1 : 3 | PIK | |||||
07.11
13:00
Jedinstvo (R)
Dinamo
6
2
|
07.11.2021 13:00 | Jedinstvo (R) | 6 : 2 | Dinamo | |||||
07.11
13:00
Polet
Telečka
1
2
|
07.11.2021 13:00 | Polet | 1 : 2 | Telečka |
07.11
13:00
Omladinac
Dražmirovac
4
1
|
07.11.2021 13:00 | Omladinac | 4 : 1 | Dražmirovac | |||||
07.11
13:00
Kolonija
Mladi radnik
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Kolonija | 2 : 2 | Mladi radnik | |||||
07.11
13:00
Sloboda
Dobra Voda
5
1
|
07.11.2021 13:00 | Sloboda | 5 : 1 | Dobra Voda | |||||
07.11
13:00
Jedinstvo
Mladost
3
4
|
07.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 3 : 4 | Mladost | |||||
07.11
13:00
Belica
OFK Dragoševac
3
3
|
07.11.2021 13:00 | Belica | 3 : 3 | OFK Dragoševac | |||||
07.11
13:00
Domaćin
Napredak
2
4
|
07.11.2021 13:00 | Domaćin | 2 : 4 | Napredak |
07.11
14:00
Razvitak
Jedinstvo
4
2
|
07.11.2021 14:00 | Razvitak | 4 : 2 | Jedinstvo |
07.11
13:00
Žika Marković - Uča
Dunavac 1929
0
1
|
07.11.2021 13:00 | Žika Marković - Uča | 0 : 1 | Dunavac 1929 | |||||
07.11
13:00
Ram
Baštovan 2015
9
0
|
07.11.2021 13:00 | Ram | 9 : 0 | Baštovan 2015 | |||||
07.11
13:00
Mirko Tomić
Mladost 1970
2
0
|
07.11.2021 13:00 | Mirko Tomić | 2 : 0 | Mladost 1970 | |||||
07.11
13:00
Sloga TOP
Radnički
1
1
|
07.11.2021 13:00 | Sloga TOP | 1 : 1 | Radnički | |||||
07.11
13:00
Polet
Kumane
1
3
|
07.11.2021 13:00 | Polet | 1 : 3 | Kumane |
07.11
13:00
Borac
Proleter
15
0
|
07.11.2021 13:00 | Borac | 15 : 0 | Proleter | |||||
07.11
11:00
Izviđač
Napredak
0
3
|
07.11.2021 11:00 | Izviđač | 0 : 3 | Napredak | |||||
07.11
13:00
Mladost
Rubribreza
0
2
|
07.11.2021 13:00 | Mladost | 0 : 2 | Rubribreza | |||||
07.11
13:00
Kolubara
Stepanje
0
0
|
07.11.2021 13:00 | Kolubara | 0 : 0 | Stepanje |
07.11
10:00
Vukovac 98
Sloga (J)
4
2
|
07.11.2021 10:00 | Vukovac 98 | 4 : 2 | Sloga (J) | |||||
07.11
10:00
Mlava (R)
Vrelo
1
1
|
07.11.2021 10:00 | Mlava (R) | 1 : 1 | Vrelo |
07.11
11:00
BSK 1924
Radnik
5
1
|
07.11.2021 11:00 | BSK 1924 | 5 : 1 | Radnik |
07.11
13:30
Rapid
Naša Krajina
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Rapid | 3 : 0 | Naša Krajina | |||||
07.11
13:30
Dobrica
Banatul
1
5
|
07.11.2021 13:30 | Dobrica | 1 : 5 | Banatul | |||||
07.11
13:30
Janošik
Vladimirovac
2
2
|
07.11.2021 13:30 | Janošik | 2 : 2 | Vladimirovac |
07.11
10:00
Krćevac 04
Maskar
2
4
|
07.11.2021 10:00 | Krćevac 04 | 2 : 4 | Maskar | |||||
07.11
10:00
Junkovac
Jarmenovci
3
0
|
07.11.2021 10:00 | Junkovac | 3 : 0 | Jarmenovci | |||||
07.11
10:00
Budućnost (B)
Šumadinac
2
3
|
07.11.2021 10:00 | Budućnost (B) | 2 : 3 | Šumadinac |
07.11
10:00
Partizan
Roma - Odžino selo
3
0
|
07.11.2021 10:00 | Partizan | 3 : 0 | Roma - Odžino selo | |||||
07.11
10:00
Varna
Culjković
2
6
|
07.11.2021 10:00 | Varna | 2 : 6 | Culjković |
07.11
10:00
Mišar
Rankovac
4
0
|
07.11.2021 10:00 | Mišar | 4 : 0 | Rankovac | |||||
07.11
10:00
Zablaće
Bojić
5
0
|
07.11.2021 10:00 | Zablaće | 5 : 0 | Bojić | |||||
07.11
10:00
Borac BTG
Korman
1
3
|
07.11.2021 10:00 | Borac BTG | 1 : 3 | Korman | |||||
07.11
10:00
Sava
Mladost Svileuva
4
0
|
07.11.2021 10:00 | Sava | 4 : 0 | Mladost Svileuva |
07.11
10:00
Stolice
Krajišnici
5
0
|
07.11.2021 10:00 | Stolice | 5 : 0 | Krajišnici | |||||
07.11
10:00
Jadar
Mladost (B)
1
2
|
07.11.2021 10:00 | Jadar | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
07.11
10:00
Sloga
Mladost Gradilište
2
1
|
07.11.2021 10:00 | Sloga | 2 : 1 | Mladost Gradilište | |||||
07.11
10:00
Granit
Hajduk
0
3
|
07.11.2021 10:00 | Granit | 0 : 3 | Hajduk | |||||
07.11
10:00
Vuk
Borac
4
0
|
07.11.2021 10:00 | Vuk | 4 : 0 | Borac | |||||
07.11
10:00
Gradilište
14. Oktobar
0
7
|
07.11.2021 10:00 | Gradilište | 0 : 7 | 14. Oktobar |
07.11
13:30
Resavac
Resava
0
3
|
07.11.2021 13:30 | Resavac | 0 : 3 | Resava |
07.11
13:30
Kolarac
Železničar
2
0
|
07.11.2021 13:30 | Kolarac | 2 : 0 | Železničar | |||||
07.11
13:30
Petrijevac
Drugovac
4
4
|
07.11.2021 13:30 | Petrijevac | 4 : 4 | Drugovac |
07.11
13:00
Rudar Prijedor
Željezničar
2
2
|
07.11.2021 13:00 | Rudar Prijedor | 2 : 2 | Željezničar | |||||
07.11
13:00
Posušje
Tuzla City
1
1
|
07.11.2021 13:00 | Posušje | 1 : 1 | Tuzla City |
07.11
13:30
TOŠK
Orašje
3
1
|
07.11.2021 13:30 | TOŠK | 3 : 1 | Orašje | |||||
07.11
13:30
Travnik
Budućnost
0
2
|
07.11.2021 13:30 | Travnik | 0 : 2 | Budućnost | |||||
07.11
13:30
GOŠK
Bratstvo
2
2
|
07.11.2021 13:30 | GOŠK | 2 : 2 | Bratstvo |
07.11
14:00
Rudar
OFK Petrovac
2
2
|
07.11.2021 14:00 | Rudar | 2 : 2 | OFK Petrovac | |||||
07.11
14:00
Jezero
Mornar
0
0
|
07.11.2021 14:00 | Jezero | 0 : 0 | Mornar |
07.11
13:00
Ibar
Petnjica
6
1
|
07.11.2021 13:00 | Ibar | 6 : 1 | Petnjica | |||||
07.11
13:00
Polimlje
Brskovo
5
2
|
07.11.2021 13:00 | Polimlje | 5 : 2 | Brskovo |
07.11
10:00
Lovćen
Sloga (SB)
9
1
|
07.11.2021 10:00 | Lovćen | 9 : 1 | Sloga (SB) |
07.11
14:00
Polet Stars
Drezga
2
1
|
07.11.2021 14:00 | Polet Stars | 2 : 1 | Drezga | |||||
07.11
14:00
Zora
Ribnica
6
1
|
07.11.2021 14:00 | Zora | 6 : 1 | Ribnica | |||||
07.11
14:00
Karioke
Ilarion
1
6
|
07.11.2021 14:00 | Karioke | 1 : 6 | Ilarion | |||||
07.11
14:00
OFK Nikšić
Zabjelo
1
0
|
07.11.2021 14:00 | OFK Nikšić | 1 : 0 | Zabjelo | |||||
07.11
14:00
Crvena stijena
Ilarion 2
6
2
|
07.11.2021 14:00 | Crvena stijena | 6 : 2 | Ilarion 2 | |||||
07.11
14:00
Iskra 2
Adria
3
1
|
07.11.2021 14:00 | Iskra 2 | 3 : 1 | Adria |
07.11
15:00
Arsenal
Watford
1
0
|
07.11.2021 15:00 | Arsenal | 1 : 0 | Watford | |||||
07.11
15:00
Everton
Tottenham Hotspur
0
0
|
07.11.2021 15:00 | Everton | 0 : 0 | Tottenham Hotspur | |||||
07.11
15:00
Leeds United
Leicester City
1
1
|
07.11.2021 15:00 | Leeds United | 1 : 1 | Leicester City | |||||
07.11
17:30
West Ham United
Liverpool
3
2
|
07.11.2021 17:30 | West Ham United | 3 : 2 | Liverpool |
07.11
21:00
Real Betis
Sevilla
0
2
|
07.11.2021 21:00 | Real Betis | 0 : 2 | Sevilla | |||||
07.11
18:30
Mallorca
Elche
2
2
|
07.11.2021 18:30 | Mallorca | 2 : 2 | Elche | |||||
07.11
18:30
Osasuna
Real Sociedad
0
2
|
07.11.2021 18:30 | Osasuna | 0 : 2 | Real Sociedad | |||||
07.11
16:15
Valencia
Atletico Madrid
3
3
|
07.11.2021 16:15 | Valencia | 3 : 3 | Atletico Madrid | |||||
07.11
14:00
Villarreal
Getafe
1
0
|
07.11.2021 14:00 | Villarreal | 1 : 0 | Getafe |
07.11
15:30
Hertha BSC
Bayer 04 Leverkusen
1
1
|
07.11.2021 15:30 | Hertha BSC | 1 : 1 | Bayer 04 Leverkusen | |||||
07.11
17:30
Köln
Union Berlin
2
2
|
07.11.2021 17:30 | Köln | 2 : 2 | Union Berlin | |||||
07.11
19:30
Greuther Fürth
Eintracht
1
2
|
07.11.2021 19:30 | Greuther Fürth | 1 : 2 | Eintracht |
07.11
18:00
Lazio
Salernitana
3
0
|
07.11.2021 18:00 | Lazio | 3 : 0 | Salernitana | |||||
07.11
20:45
Milan
Inter
1
1
|
07.11.2021 20:45 | Milan | 1 : 1 | Inter | |||||
07.11
18:00
Napoli
Hellas Verona
1
1
|
07.11.2021 18:00 | Napoli | 1 : 1 | Hellas Verona | |||||
07.11
15:00
Sampdoria
Bologna
1
2
|
07.11.2021 15:00 | Sampdoria | 1 : 2 | Bologna | |||||
07.11
15:00
Udinese
Sassuolo
3
2
|
07.11.2021 15:00 | Udinese | 3 : 2 | Sassuolo | |||||
07.11
12:30
Venezia
Roma
3
2
|
07.11.2021 12:30 | Venezia | 3 : 2 | Roma |
07.11
15:00
Lorient
Brest
1
2
|
07.11.2021 15:00 | Lorient | 1 : 2 | Brest | |||||
07.11
13:00
Olympique Marseille
Metz
0
0
|
07.11.2021 13:00 | Olympique Marseille | 0 : 0 | Metz | |||||
07.11
15:00
Nantes
Strasbourg
2
2
|
07.11.2021 15:00 | Nantes | 2 : 2 | Strasbourg | |||||
07.11
17:00
Nice
Montpellier
0
1
|
07.11.2021 17:00 | Nice | 0 : 1 | Montpellier | |||||
07.11
15:00
Reims
Monaco
0
0
|
07.11.2021 15:00 | Reims | 0 : 0 | Monaco | |||||
07.11
20:45
Rennes
Olympique Lyonnais
4
1
|
07.11.2021 20:45 | Rennes | 4 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
07.11
15:00
Saint-Étienne
Clermont
3
2
|
07.11.2021 15:00 | Saint-Étienne | 3 : 2 | Clermont |
07.11
12:30
Vojvodina
Crvena zvezda
0
2
|
07.11.2021 12:30 | Vojvodina | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
07.11
17:00
ŽFU Zvezda B 2018
Mašinac
0
4
|
07.11.2021 17:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 4 | Mašinac | |||||
07.11
14:00
TSC
Sloga
2
1
|
07.11.2021 14:00 | TSC | 2 : 1 | Sloga | |||||
07.11
13:30
Požarevac
Spartak
0
29
|
07.11.2021 13:30 | Požarevac | 0 : 29 | Spartak |
07.11
14:00
Karađorđe
Radnički 1923
0
2
|
07.11.2021 14:00 | Karađorđe | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
07.11
14:00
Kolubara
Jedinstvo 2014
4
0
|
07.11.2021 14:00 | Kolubara | 4 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
07.11
14:00
Mačva
Napredak Junior 2018
5
5
|
07.11.2021 14:00 | Mačva | 5 : 5 | Napredak Junior 2018 | |||||
07.11
13:00
Zemun
ŽGFK Lavice Dubočica
4
2
|
07.11.2021 13:00 | Zemun | 4 : 2 | ŽGFK Lavice Dubočica |
07.11
12:00
Voša AS
Voja Gačić
2
2
|
07.11.2021 12:00 | Voša AS | 2 : 2 | Voja Gačić |
07.11
13:30
Sunrise Šabac
Šumadija 1903
6
1
|
07.11.2021 13:30 | Sunrise Šabac | 6 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
07.11
13:30
Zlatibor
Mladi radnik 1926
0
2
|
07.11.2021 13:30 | Zlatibor | 0 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
07.11
13:30
Radnički (V)
GFK Sloboda
4
1
|
07.11.2021 13:30 | Radnički (V) | 4 : 1 | GFK Sloboda | |||||
07.11
13:30
Jedinstvo
Novi Pazar
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
07.11
13:30
Loznica
Borac 1926
2
3
|
07.11.2021 13:30 | Loznica | 2 : 3 | Borac 1926 | |||||
07.11
13:30
Metalac (GM)
Sloga (K)
2
1
|
07.11.2021 13:30 | Metalac (GM) | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
07.11
13:30
Sloga (P)
Javor
3
1
|
07.11.2021 13:30 | Sloga (P) | 3 : 1 | Javor |
07.11
Morava 1918
Napredak
0
5
|
07.11.2021 | Morava 1918 | 0 : 5 | Napredak | |||||
07.11
Timok 1919
Jedinstvo
3
0
|
07.11.2021 | Timok 1919 | 3 : 0 | Jedinstvo |
07.11
10:00
Mladost (NS)
Spartak ŽK
1
4
|
07.11.2021 10:00 | Mladost (NS) | 1 : 4 | Spartak ŽK | |||||
07.11
10:00
Hajduk 1912
Radnički 1912
1
3
|
07.11.2021 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 3 | Radnički 1912 |
07.11
10:00
Železničar
Radnički (Š)
7
0
|
07.11.2021 10:00 | Železničar | 7 : 0 | Radnički (Š) | |||||
07.11
10:00
Petar Puača
Radnički (NP)
8
1
|
07.11.2021 10:00 | Petar Puača | 8 : 1 | Radnički (NP) | |||||
07.11
10:00
Inđija
Radnički (SM)
0
0
|
07.11.2021 10:00 | Inđija | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
07.11
10:00
Radnički (Zr)
Petrika
1
4
|
07.11.2021 10:00 | Radnički (Zr) | 1 : 4 | Petrika | |||||
07.11
10:00
Omladinac
Dinamo 1945
1
0
|
07.11.2021 10:00 | Omladinac | 1 : 0 | Dinamo 1945 |
07.11
10:00
IMT 2
Sinđelić
1
2
|
07.11.2021 10:00 | IMT 2 | 1 : 2 | Sinđelić |
07.11
12:00
Feniks 1995
OFK Kikinda
4
1
|
07.11.2021 12:00 | Feniks 1995 | 4 : 1 | OFK Kikinda |
07.11
10:00
Radnički (K)
Budućnost Krušik 2014
1
0
|
07.11.2021 10:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
07.11
10:00
Budućnost (A)
Takovo
0
12
|
07.11.2021 10:00 | Budućnost (A) | 0 : 12 | Takovo | |||||
07.11
10:00
Karađorđe
Crnokosa
4
1
|
07.11.2021 10:00 | Karađorđe | 4 : 1 | Crnokosa | |||||
07.11
10:00
OFK Senjak
Novi Pazar
1
2
|
07.11.2021 10:00 | OFK Senjak | 1 : 2 | Novi Pazar |
07.11
Stari Hrast 2018
Vožd 2020
2
0
|
07.11.2021 | Stari Hrast 2018 | 2 : 0 | Vožd 2020 | |||||
07.11
00:00
Skobalj
Crvena Zvezda Suvodol
2
3
|
07.11.2021 00:00 | Skobalj | 2 : 3 | Crvena Zvezda Suvodol |
07.11
15:00
RFK Grafičar
Voždovac
3
2
|
07.11.2021 15:00 | RFK Grafičar | 3 : 2 | Voždovac | |||||
07.11
13:00
Crvena zvezda
Mladost (L)
2
1
|
07.11.2021 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
07.11
16:00
Zemun
Vojvodina
2
3
|
07.11.2021 16:00 | Zemun | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
07.11
11:00
TSC
Radnički 1923
3
2
|
07.11.2021 11:00 | TSC | 3 : 2 | Radnički 1923 |
07.11
11:00
Partizan
Zemun
|
07.11.2021 11:00 | Partizan | : | Zemun | |||||
07.11
00:00
OLE
Crvena zvezda
1
4
|
07.11.2021 00:00 | OLE | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
07.11
10:00
Sinđelić
RFK Grafičar
1
1
|
07.11.2021 10:00 | Sinđelić | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
07.11
11:00
Sopot
Lokomotiva
0
1
|
07.11.2021 11:00 | Sopot | 0 : 1 | Lokomotiva |
07.11
10:00
BASK
Kovačevac
3
0
|
07.11.2021 10:00 | BASK | 3 : 0 | Kovačevac |
07.11
11:00
Mačva
Apolon 2018
0
2
|
07.11.2021 11:00 | Mačva | 0 : 2 | Apolon 2018 | |||||
07.11
11:00
Jedinstvo
Novi Pazar
1
1
|
07.11.2021 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
07.11
11:00
Savacijum
Javor
3
2
|
07.11.2021 11:00 | Savacijum | 3 : 2 | Javor |
07.11
Budućnost
GFK Jagodina
0
3
|
07.11.2021 | Budućnost | 0 : 3 | GFK Jagodina | |||||
07.11
Dinamo
OFK Radnički
2
0
|
07.11.2021 | Dinamo | 2 : 0 | OFK Radnički | |||||
07.11
Radnik
Real Niš
3
2
|
07.11.2021 | Radnik | 3 : 2 | Real Niš |
07.11
12:00
Prof. Bolesnikov
OFK Bačka
2
2
|
07.11.2021 12:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 2 | OFK Bačka | |||||
07.11
12:00
Hajduk 1912
Radnički 1912
2
1
|
07.11.2021 12:00 | Hajduk 1912 | 2 : 1 | Radnički 1912 |
07.11
15:00
Železničar
Podrinje
1
0
|
07.11.2021 15:00 | Železničar | 1 : 0 | Podrinje | |||||
07.11
12:00
Petar Puača
Proleter 2006
1
3
|
07.11.2021 12:00 | Petar Puača | 1 : 3 | Proleter 2006 | |||||
07.11
12:00
Inđija
Radnički (SM)
4
0
|
07.11.2021 12:00 | Inđija | 4 : 0 | Radnički (SM) | |||||
07.11
12:00
Radnički (Zr)
Petrika
1
3
|
07.11.2021 12:00 | Radnički (Zr) | 1 : 3 | Petrika | |||||
07.11
11:00
OFK Vršac
ODR
1
0
|
07.11.2021 11:00 | OFK Vršac | 1 : 0 | ODR |
07.11
14:30
Internacional
Voždovac
0
4
|
07.11.2021 14:30 | Internacional | 0 : 4 | Voždovac |
07.11
11:00
Karađorđe
Tutin
6
4
|
07.11.2021 11:00 | Karađorđe | 6 : 4 | Tutin |
07.11
12:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (Š)
0
2
|
07.11.2021 12:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 2 | Radnički (Š) |
07.11
10:00
Radnički 1923
VGSK
15
0
|
07.11.2021 10:00 | Radnički 1923 | 15 : 0 | VGSK | |||||
07.11
10:00
Sušica
Rudar (S)
2
4
|
07.11.2021 10:00 | Sušica | 2 : 4 | Rudar (S) | |||||
07.11
10:00
Mladi radnik 1926
Smederevo 1924
4
1
|
07.11.2021 10:00 | Mladi radnik 1926 | 4 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
07.11
10:00
Arsenal
Đerdap
7
1
|
07.11.2021 10:00 | Arsenal | 7 : 1 | Đerdap | |||||
07.11
10:00
Šumadija (A)
OPK Rudar 1933
1
0
|
07.11.2021 10:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | OPK Rudar 1933 | |||||
07.11
10:00
Jasenica 2017
Železničar
|
07.11.2021 10:00 | Jasenica 2017 | : | Železničar |
07.11
11:00
Takovo
Spartak 1976
0
1
|
07.11.2021 11:00 | Takovo | 0 : 1 | Spartak 1976 | |||||
07.11
10:00
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
0
1
|
07.11.2021 10:00 | Zlatibor | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi |
07.11
13:00
Vinogradar
Radnički 1905
5
2
|
07.11.2021 13:00 | Vinogradar | 5 : 2 | Radnički 1905 |
07.11
Sutjeska
Kabel
1
4
|
07.11.2021 | Sutjeska | 1 : 4 | Kabel |
07.11
13:00
Sloga (P)
Rad
4
0
|
07.11.2021 13:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Rad | |||||
07.11
13:00
Vojvodina
Ada
6
0
|
07.11.2021 13:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Ada | |||||
07.11
13:00
Spartak ŽK
Čukarički
1
5
|
07.11.2021 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 5 | Čukarički | |||||
07.11
14:00
Mladost (L)
RFK Grafičar
1
0
|
07.11.2021 14:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | RFK Grafičar |
07.11
10:00
OFK Beograd
Partizan
0
5
|
07.11.2021 10:00 | OFK Beograd | 0 : 5 | Partizan |
07.11
10:30
Rakovica
Kolubara
5
3
|
07.11.2021 10:30 | Rakovica | 5 : 3 | Kolubara |
07.11
10:00
AF AS Novi Pazar
Šumadija 1903
5
1
|
07.11.2021 10:00 | AF AS Novi Pazar | 5 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
07.11
12:00
Rudar (KM)
Kosmet
1
0
|
07.11.2021 12:00 | Rudar (KM) | 1 : 0 | Kosmet | |||||
07.11
10:00
Radnički 1923
Novi Pazar
2
1
|
07.11.2021 10:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
07.11
10:00
Sport Klub 99
Sušica
1
2
|
07.11.2021 10:00 | Sport Klub 99 | 1 : 2 | Sušica | |||||
07.11
10:00
Pazar Juniors
Bubamara
4
1
|
07.11.2021 10:00 | Pazar Juniors | 4 : 1 | Bubamara |
07.11
10:00
Gaučosi
Polimlje
5
1
|
07.11.2021 10:00 | Gaučosi | 5 : 1 | Polimlje | |||||
07.11
10:00
Sloga (BB)
Zlatibor
2
0
|
07.11.2021 10:00 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Zlatibor | |||||
07.11
10:00
Ares 2015
Metalac
5
2
|
07.11.2021 10:00 | Ares 2015 | 5 : 2 | Metalac | |||||
07.11
10:00
Borac 1926
Sloga (P)
3
3
|
07.11.2021 10:00 | Borac 1926 | 3 : 3 | Sloga (P) | |||||
07.11
10:00
Jedinstvo Putevi
Takovo
11
1
|
07.11.2021 10:00 | Jedinstvo Putevi | 11 : 1 | Takovo | |||||
07.11
10:00
Mladost (L)
GFK Sloboda
6
2
|
07.11.2021 10:00 | Mladost (L) | 6 : 2 | GFK Sloboda |
07.11
Lider MGM
Napredak
2
2
|
07.11.2021 | Lider MGM | 2 : 2 | Napredak | |||||
07.11
10:00
OFK Radnički
Vlasina
4
0
|
07.11.2021 10:00 | OFK Radnički | 4 : 0 | Vlasina | |||||
07.11
Timok 1919
Radnički (N)
0
2
|
07.11.2021 | Timok 1919 | 0 : 2 | Radnički (N) |
07.11
10:00
CFK
Petar Puača
7
0
|
07.11.2021 10:00 | CFK | 7 : 0 | Petar Puača | |||||
07.11
10:00
Radnički 1912
Hajduk 1912
6
1
|
07.11.2021 10:00 | Radnički 1912 | 6 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
07.11
13:00
Vojvodina
OFK Kikinda 1909
6
0
|
07.11.2021 13:00 | Vojvodina | 6 : 0 | OFK Kikinda 1909 | |||||
07.11
10:00
Kabel
RFK NS 1921
4
3
|
07.11.2021 10:00 | Kabel | 4 : 3 | RFK NS 1921 | |||||
07.11
10:00
Arena Su
Krila Krajine
4
1
|
07.11.2021 10:00 | Arena Su | 4 : 1 | Krila Krajine |
07.11
12:00
Derby 2015
Radnički (Š)
5
0
|
07.11.2021 12:00 | Derby 2015 | 5 : 0 | Radnički (Š) | |||||
07.11
10:00
Sporto 023
Železničar
2
0
|
07.11.2021 10:00 | Sporto 023 | 2 : 0 | Železničar | |||||
07.11
10:00
Radnički (Zr)
Petrika
1
1
|
07.11.2021 10:00 | Radnički (Zr) | 1 : 1 | Petrika |
07.11
10:00
Radnički (NB)
OLE
2
2
|
07.11.2021 10:00 | Radnički (NB) | 2 : 2 | OLE |
07.11
10:00
Sun Rise
Drina
4
0
|
07.11.2021 10:00 | Sun Rise | 4 : 0 | Drina | |||||
07.11
10:00
Ribnica
Loznica
0
3
|
07.11.2021 10:00 | Ribnica | 0 : 3 | Loznica | |||||
07.11
10:00
Budućnost Krušik 2014
Mačva (Š)
0
4
|
07.11.2021 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 4 | Mačva (Š) |
07.11
10:00
VGSK
Jasenica 2017
2
1
|
07.11.2021 10:00 | VGSK | 2 : 1 | Jasenica 2017 | |||||
07.11
10:00
Plana
AF Đokić
1
1
|
07.11.2021 10:00 | Plana | 1 : 1 | AF Đokić | |||||
07.11
10:00
OPK Rudar 1933
Šumadija
3
0
|
07.11.2021 10:00 | OPK Rudar 1933 | 3 : 0 | Šumadija | |||||
07.11
10:00
Sloga 33
Mladi radnik 1926
6
1
|
07.11.2021 10:00 | Sloga 33 | 6 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
07.11
10:00
Smederevo 1924
Soko 2015
4
0
|
07.11.2021 10:00 | Smederevo 1924 | 4 : 0 | Soko 2015 | |||||
07.11
10:00
Petlić SD 2006
AF Duljaj
1
2
|
07.11.2021 10:00 | Petlić SD 2006 | 1 : 2 | AF Duljaj | |||||
07.11
10:00
Cepelin 026
RSK
2
1
|
07.11.2021 10:00 | Cepelin 026 | 2 : 1 | RSK | |||||
07.11
10:00
Zvižd
Železničar
2
3
|
07.11.2021 10:00 | Zvižd | 2 : 3 | Železničar |
07.11
14:00
Budućnost
SFK Morava
13
0
|
07.11.2021 14:00 | Budućnost | 13 : 0 | SFK Morava | |||||
07.11
10:00
Real Niš
Mineralac
5
1
|
07.11.2021 10:00 | Real Niš | 5 : 1 | Mineralac | |||||
07.11
10:00
Kopernikus Železničar 2
OFK Topličanin
3
2
|
07.11.2021 10:00 | Kopernikus Železničar 2 | 3 : 2 | OFK Topličanin | |||||
07.11
09:30
Vučje
Trnovac
1
3
|
07.11.2021 09:30 | Vučje | 1 : 3 | Trnovac |
07.11
10:00
AFK
Spartak ŽK
1
3
|
07.11.2021 10:00 | AFK | 1 : 3 | Spartak ŽK |
07.11
10:30
Proleter
Modoš
9
0
|
07.11.2021 10:30 | Proleter | 9 : 0 | Modoš | |||||
07.11
13:00
Vojvodina
Stajićevo 2017
9
0
|
07.11.2021 13:00 | Vojvodina | 9 : 0 | Stajićevo 2017 |
07.11
00:00
Sloga
Vinča
1
5
|
07.11.2021 00:00 | Sloga | 1 : 5 | Vinča | |||||
07.11
00:00
Zvezda B
Zemun
0
3
|
07.11.2021 00:00 | Zvezda B | 0 : 3 | Zemun |
07.11
10:00
Obilić
Subotica
2
0
|
07.11.2021 10:00 | Obilić | 2 : 0 | Subotica |
07.11
10:00
Ribnica
OFK Divci
5
1
|
07.11.2021 10:00 | Ribnica | 5 : 1 | OFK Divci | |||||
07.11
10:00
Budućnost Krušik 014
Radnički (V)
0
7
|
07.11.2021 10:00 | Budućnost Krušik 014 | 0 : 7 | Radnički (V) | |||||
07.11
10:00
Zadrugar
POFK Železničar
7
1
|
07.11.2021 10:00 | Zadrugar | 7 : 1 | POFK Železničar | |||||
07.11
10:00
OFK Senjak
Pambukovica
2
0
|
07.11.2021 10:00 | OFK Senjak | 2 : 0 | Pambukovica | |||||
07.11
10:00
OFK Osečina
Jedinstvo (Ub)
1
5
|
07.11.2021 10:00 | OFK Osečina | 1 : 5 | Jedinstvo (Ub) | |||||
07.11
10:00
Tešnjar Stari Grad
Vojvode
3
0
|
07.11.2021 10:00 | Tešnjar Stari Grad | 3 : 0 | Vojvode |
07.11
00:00
Palilulac
Banja
9
1
|
07.11.2021 00:00 | Palilulac | 9 : 1 | Banja | |||||
07.11
00:00
OFK Crvenka
PKB
2
3
|
07.11.2021 00:00 | OFK Crvenka | 2 : 3 | PKB | |||||
07.11
00:00
Zvezdara
DIV
3
1
|
07.11.2021 00:00 | Zvezdara | 3 : 1 | DIV | |||||
07.11
00:00
RFK Grafičar
BSK Borča
2
4
|
07.11.2021 00:00 | RFK Grafičar | 2 : 4 | BSK Borča | |||||
07.11
00:00
Trudbenik
Balkan Mirijevo
2
0
|
07.11.2021 00:00 | Trudbenik | 2 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
07.11
00:00
Beograd 1929
Milano Stars
1
4
|
07.11.2021 00:00 | Beograd 1929 | 1 : 4 | Milano Stars |
07.11
12:00
OFK Knez Lazar
Radnički (S)
3
0
|
07.11.2021 12:00 | OFK Knez Lazar | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
07.11
13:00
OFK Paraćin
Župa
1
7
|
07.11.2021 13:00 | OFK Paraćin | 1 : 7 | Župa | |||||
07.11
13:00
GFK Jagodina
Timočanin
0
1
|
07.11.2021 13:00 | GFK Jagodina | 0 : 1 | Timočanin | |||||
07.11
14:00
Junior
Trstenik PPT
1
4
|
07.11.2021 14:00 | Junior | 1 : 4 | Trstenik PPT |
07.11
11:00
GFK Sloboda
Polimlje
2
0
|
07.11.2021 11:00 | GFK Sloboda | 2 : 0 | Polimlje |
07.11
12:00
Mega Mozzart
Budućnost VOLI
87
81
|
07.11.2021 12:00 | Mega Mozzart | 87 : 81 | Budućnost VOLI | |||||
07.11
18:45
Zadar
Crvena zvezda MTS
73
83
|
07.11.2021 18:45 | Zadar | 73 : 83 | Crvena zvezda MTS |
07.11
16:30
Star
Klik
79
97
|
07.11.2021 16:30 | Star | 79 : 97 | Klik | |||||
07.11
14:30
Borac
Radnik
88
76
|
07.11.2021 14:30 | Borac | 88 : 76 | Radnik | |||||
07.11
15:30
Konstantin
Hercegovac
80
88
|
07.11.2021 15:30 | Konstantin | 80 : 88 | Hercegovac |
07.11
20:30
Beovuk 72
Mladost
66
83
|
07.11.2021 20:30 | Beovuk 72 | 66 : 83 | Mladost | |||||
07.11
13:00
Žitko Basket
Napredak Junior
75
72
|
07.11.2021 13:00 | Žitko Basket | 75 : 72 | Napredak Junior |
07.11
19:00
Vizura
Beko
55
99
|
07.11.2021 19:00 | Vizura | 55 : 99 | Beko |
07.11
14:30
Mileševac
Loznica
96
94
|
07.11.2021 14:30 | Mileševac | 96 : 94 | Loznica |
07.11
20:30
OKK Junior
Knjaževac 1950
71
73
|
07.11.2021 20:30 | OKK Junior | 71 : 73 | Knjaževac 1950 |
07.11
18:30
Ratnici Target Sport
Rtanj
90
76
|
07.11.2021 18:30 | Ratnici Target Sport | 90 : 76 | Rtanj |
07.11
17:30
Sloven
Sveti Đorđe
69
83
|
07.11.2021 17:30 | Sloven | 69 : 83 | Sveti Đorđe | |||||
07.11
19:00
Hajduk
Joker
68
88
|
07.11.2021 19:00 | Hajduk | 68 : 88 | Joker |
07.11
19:00
Stara Pazova
Velika Kikinda
90
67
|
07.11.2021 19:00 | Stara Pazova | 90 : 67 | Velika Kikinda |
07.11
16:45
Borča
Surčin
60
65
|
07.11.2021 16:45 | Borča | 60 : 65 | Surčin | |||||
07.11
21:00
ABBA
Eko Sport
58
79
|
07.11.2021 21:00 | ABBA | 58 : 79 | Eko Sport | |||||
07.11
17:20
Cerak
Real
66
91
|
07.11.2021 17:20 | Cerak | 66 : 91 | Real |
07.11
18:45
Mladost 2009
Veba Basket
58
72
|
07.11.2021 18:45 | Mladost 2009 | 58 : 72 | Veba Basket |
07.11
17:00
Apač
Osečina
64
58
|
07.11.2021 17:00 | Apač | 64 : 58 | Osečina | |||||
07.11
18:00
Mix
MVP 3x3
76
82
|
07.11.2021 18:00 | Mix | 76 : 82 | MVP 3x3 |
07.11
18:00
Babajić
Student 014
64
86
|
07.11.2021 18:00 | Babajić | 64 : 86 | Student 014 |
07.11
16:00
Apatin
I Came To Play
76
62
|
07.11.2021 16:00 | Apatin | 76 : 62 | I Came To Play | |||||
07.11
14:30
Sivac
Marina
53
74
|
07.11.2021 14:30 | Sivac | 53 : 74 | Marina |
07.11
12:30
Veternik 1998
Proleter
60
54
|
07.11.2021 12:30 | Veternik 1998 | 60 : 54 | Proleter |
07.11
16:00
Agrobanat
Jedinstvo
73
86
|
07.11.2021 16:00 | Agrobanat | 73 : 86 | Jedinstvo | |||||
07.11
17:00
Radnički
Dinamo
83
51
|
07.11.2021 17:00 | Radnički | 83 : 51 | Dinamo |
07.11
17:30
Trijumf
Pusta Reka
56
73
|
07.11.2021 17:30 | Trijumf | 56 : 73 | Pusta Reka | |||||
07.11
16:00
Hisar
Svrljig
80
63
|
07.11.2021 16:00 | Hisar | 80 : 63 | Svrljig | |||||
07.11
15:30
Jastreb
Kuršumlija
69
67
|
07.11.2021 15:30 | Jastreb | 69 : 67 | Kuršumlija |
07.11
17:30
Stari Ras
Zicer
78
60
|
07.11.2021 17:30 | Stari Ras | 78 : 60 | Zicer |
07.11
16:00
Zvečan
Play Off
63
28
|
07.11.2021 16:00 | Zvečan | 63 : 28 | Play Off |
07.11
15:30
Palanka 2021
Hisar
52
50
|
07.11.2021 15:30 | Palanka 2021 | 52 : 50 | Hisar | |||||
07.11
17:00
Radnički SPD 2
Bagdala
65
62
|
07.11.2021 17:00 | Radnički SPD 2 | 65 : 62 | Bagdala |
07.11
17:00
Karađorđevo
Vojvodina 021- 2
57
122
|
07.11.2021 17:00 | Karađorđevo | 57 : 122 | Vojvodina 021- 2 | |||||
07.11
14:45
Borča
Mondo Basket
74
70
|
07.11.2021 14:45 | Borča | 74 : 70 | Mondo Basket |
07.11
18:00
Jedinstvo
Srem
41
69
|
07.11.2021 18:00 | Jedinstvo | 41 : 69 | Srem | |||||
07.11
12:00
Sivac
Titel
56
46
|
07.11.2021 12:00 | Sivac | 56 : 46 | Titel | |||||
07.11
15:00
Girl Basket
Radnički
61
72
|
07.11.2021 15:00 | Girl Basket | 61 : 72 | Radnički |
07.11
18:00
Duga
Proleter 023
82
60
|
07.11.2021 18:00 | Duga | 82 : 60 | Proleter 023 |
07.11
16:30
K
Rudar 1903
67
74
|
07.11.2021 16:30 | K | 67 : 74 | Rudar 1903 | |||||
07.11
17:30
Sloga
Radnički
62
56
|
07.11.2021 17:30 | Sloga | 62 : 56 | Radnički | |||||
07.11
18:00
Gimnazijalac
Ljubovija
70
63
|
07.11.2021 18:00 | Gimnazijalac | 70 : 63 | Ljubovija |
07.11
17:00
Mega Mozzart
Radnički 1950
95
66
|
07.11.2021 17:00 | Mega Mozzart | 95 : 66 | Radnički 1950 | |||||
07.11
15:30
Dynamic VIP PAY
Novi Pazar
92
64
|
07.11.2021 15:30 | Dynamic VIP PAY | 92 : 64 | Novi Pazar | |||||
07.11
14:00
Borac
Actavis Academy
103
54
|
07.11.2021 14:00 | Borac | 103 : 54 | Actavis Academy | |||||
07.11
15:30
Partizan NIS
Star
87
74
|
07.11.2021 15:30 | Partizan NIS | 87 : 74 | Star | |||||
07.11
12:30
Konstantin
Sloboda
56
82
|
07.11.2021 12:30 | Konstantin | 56 : 82 | Sloboda | |||||
07.11
15:30
Vojvodina
Crvena zvezda mts
69
108
|
07.11.2021 15:30 | Vojvodina | 69 : 108 | Crvena zvezda mts |
07.11
17:00
Radivoj Korać
Crvena zvezda MTS
58
86
|
07.11.2021 17:00 | Radivoj Korać | 58 : 86 | Crvena zvezda MTS | |||||
07.11
16:20
Ras
Kraljevo
65
49
|
07.11.2021 16:20 | Ras | 65 : 49 | Kraljevo | |||||
07.11
12:00
Sistem 2000
Srbobran
66
82
|
07.11.2021 12:00 | Sistem 2000 | 66 : 82 | Srbobran |
07.11
18:00
Radnički 2
Mladi radnik 2
3
0
|
07.11.2021 18:00 | Radnički 2 | 3 : 0 | Mladi radnik 2 | |||||
07.11
16:30
Partizan 2
Sloga 2015
3
0
|
07.11.2021 16:30 | Partizan 2 | 3 : 0 | Sloga 2015 | |||||
07.11
18:00
Lucky Star
Rudar
3
0
|
07.11.2021 18:00 | Lucky Star | 3 : 0 | Rudar |
07.11
18:00
Mladost
Srem Iton
0
3
|
07.11.2021 18:00 | Mladost | 0 : 3 | Srem Iton | |||||
07.11
19:00
Vest
Hajduk
3
0
|
07.11.2021 19:00 | Vest | 3 : 0 | Hajduk |
07.11
14:00
Volejbor-tim
Pin
3
1
|
07.11.2021 14:00 | Volejbor-tim | 3 : 1 | Pin |
07.11
16:00
Borac (P)
VA 014
0
3
|
07.11.2021 16:00 | Borac (P) | 0 : 3 | VA 014 |
07.11
17:00
Užice
Loznica
3
0
|
07.11.2021 17:00 | Užice | 3 : 0 | Loznica | |||||
07.11
20:00
Banat
MOK Topličanin 97
1
3
|
07.11.2021 20:00 | Banat | 1 : 3 | MOK Topličanin 97 | |||||
07.11
19:00
Šumadija
Kulpin
3
1
|
07.11.2021 19:00 | Šumadija | 3 : 1 | Kulpin |
07.11
17:00
Topličanin
Student
0
3
|
07.11.2021 17:00 | Topličanin | 0 : 3 | Student | |||||
07.11
18:00
Majdanpek FBC
Jagodina
3
0
|
07.11.2021 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Jagodina | |||||
07.11
17:00
Panda
Radan
3
0
|
07.11.2021 17:00 | Panda | 3 : 0 | Radan | |||||
07.11
18:00
Kuršumlija
Desetka
1
3
|
07.11.2021 18:00 | Kuršumlija | 1 : 3 | Desetka |
07.11
13:00
Ruma
Mladost 1979
0
3
|
07.11.2021 13:00 | Ruma | 0 : 3 | Mladost 1979 | |||||
07.11
13:30
Odbojka 013
Novi Sad 2
3
0
|
07.11.2021 13:30 | Odbojka 013 | 3 : 0 | Novi Sad 2 |
07.11
00:00
Sportisimo
Trstenik
0
3
|
07.11.2021 00:00 | Sportisimo | 0 : 3 | Trstenik |
07.11
16:00
Volley stars
Bagljaš 023
2
3
|
07.11.2021 16:00 | Volley stars | 2 : 3 | Bagljaš 023 | |||||
07.11
12:00
Klek Srbijašume 2
Bavanište
3
0
|
07.11.2021 12:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Bavanište |
07.11
18:00
Srem
Partizan Soccerbet
1
3
|
07.11.2021 18:00 | Srem | 1 : 3 | Partizan Soccerbet | |||||
07.11
18:00
Ub
Crvena zvezda
0
3
|
07.11.2021 18:00 | Ub | 0 : 3 | Crvena zvezda |
07.11
19:00
Leskovac 98
Panonija
3
1
|
07.11.2021 19:00 | Leskovac 98 | 3 : 1 | Panonija |
07.11
18:30
Sinđelić
Apatin
29
14
|
07.11.2021 18:30 | Sinđelić | 29 : 14 | Apatin |
07.11
18:00
Arilje
Šamot 65 2
23
41
|
07.11.2021 18:00 | Arilje | 23 : 41 | Šamot 65 2 | |||||
07.11
17:30
Metalac
Loznica
28
29
|
07.11.2021 17:30 | Metalac | 28 : 29 | Loznica | |||||
07.11
13:00
Ub 2
Užice
34
31
|
07.11.2021 13:00 | Ub 2 | 34 : 31 | Užice |
07.11
20:00
ORK Bor
Majdanpek
36
31
|
07.11.2021 20:00 | ORK Bor | 36 : 31 | Majdanpek | |||||
07.11
18:00
Mladi radnik
Sloga
38
30
|
07.11.2021 18:00 | Mladi radnik | 38 : 30 | Sloga | |||||
07.11
18:30
Zaječar 1949
Udarnik
27
13
|
07.11.2021 18:30 | Zaječar 1949 | 27 : 13 | Udarnik |
07.11
17:00
Niška Banja
Progres
48
27
|
07.11.2021 17:00 | Niška Banja | 48 : 27 | Progres | |||||
07.11
17:00
Mladost
Rtanj
28
31
|
07.11.2021 17:00 | Mladost | 28 : 31 | Rtanj |
07.11
18:30
Rakovica
Mladenovac
34
30
|
07.11.2021 18:30 | Rakovica | 34 : 30 | Mladenovac |
07.11
17:00
Zrenjanin
Budućnost
22
29
|
07.11.2021 17:00 | Zrenjanin | 22 : 29 | Budućnost | |||||
07.11
19:00
ŽSK 1955
Metalac
34
25
|
07.11.2021 19:00 | ŽSK 1955 | 34 : 25 | Metalac |
07.11
15:30
Umčari
Kolubara 2
26
19
|
07.11.2021 15:30 | Umčari | 26 : 19 | Kolubara 2 |
07.11
18:00
Vladimirovac
Jedinstvo
25
37
|
07.11.2021 18:00 | Vladimirovac | 25 : 37 | Jedinstvo |
07.11
14:30
Grafičar
Sombor
31
37
|
07.11.2021 14:30 | Grafičar | 31 : 37 | Sombor | |||||
07.11
13:30
Borac
Obilić
28
21
|
07.11.2021 13:30 | Borac | 28 : 21 | Obilić |
07.11
15:30
Ruma
Spartak
25
20
|
07.11.2021 15:30 | Ruma | 25 : 20 | Spartak | |||||
07.11
13:30
Jadran
Mladost
27
32
|
07.11.2021 13:30 | Jadran | 27 : 32 | Mladost | |||||
07.11
18:00
Krule
Ravangrad
33
29
|
07.11.2021 18:00 | Krule | 33 : 29 | Ravangrad |
07.11
15:30
Košutnjak
Medicinar 2
23
35
|
07.11.2021 15:30 | Košutnjak | 23 : 35 | Medicinar 2 | |||||
07.11
19:00
ORK Loznica
Metalac 2015
20
33
|
07.11.2021 19:00 | ORK Loznica | 20 : 33 | Metalac 2015 |
07.11
15:00
Nemanjić
Požarevac
27
33
|
07.11.2021 15:00 | Nemanjić | 27 : 33 | Požarevac | |||||
07.11
18:00
Rudar
Hajduk Veljko
36
14
|
07.11.2021 18:00 | Rudar | 36 : 14 | Hajduk Veljko |
07.11
19:00
Gradnulica
Trijumf
30
25
|
07.11.2021 19:00 | Gradnulica | 30 : 25 | Trijumf | |||||
07.11
18:00
Apatin
Odžaci
37
23
|
07.11.2021 18:00 | Apatin | 37 : 23 | Odžaci |
07.11
19:00
Crvena zvezda
Naisa
30
37
|
07.11.2021 19:00 | Crvena zvezda | 30 : 37 | Naisa | |||||
07.11
18:00
SPD Radnički
Bor RTB
38
27
|
07.11.2021 18:00 | SPD Radnički | 38 : 27 | Bor RTB | |||||
07.11
19:00
Železničar
Medicinar
32
30
|
07.11.2021 19:00 | Železničar | 32 : 30 | Medicinar |
07.11
17:00
Prijepolje
Mladi radnik
27
32
|
07.11.2021 17:00 | Prijepolje | 27 : 32 | Mladi radnik | |||||
07.11
19:00
Petrovaradin
Radnički BG
28
34
|
07.11.2021 19:00 | Petrovaradin | 28 : 34 | Radnički BG |
07.11
19:40
Zemun
Proleter
9
9
|
07.11.2021 19:40 | Zemun | 9 : 9 | Proleter |
07.11
18:00
Stari Grad
Mladost
13
12
|
07.11.2021 18:00 | Stari Grad | 13 : 12 | Mladost |
07.11
16:30
Dorćol
Spartak Prozivka
12
10
|
07.11.2021 16:30 | Dorćol | 12 : 10 | Spartak Prozivka |
07.11
11:00
Vojvodina
Vračar
17
2
|
07.11.2021 11:00 | Vojvodina | 17 : 2 | Vračar | |||||
07.11
09:30
Šabac
Senta Jordo
5
11
|
07.11.2021 09:30 | Šabac | 5 : 11 | Senta Jordo | |||||
07.11
19:00
Vračar
Taš 2000
7
10
|
07.11.2021 19:00 | Vračar | 7 : 10 | Taš 2000 | |||||
07.11
17:30
Šabac
Vojvodina
6
20
|
07.11.2021 17:30 | Šabac | 6 : 20 | Vojvodina |
07.11
10:00
Crvena zvezda
Palilula
24
1
|
07.11.2021 10:00 | Crvena zvezda | 24 : 1 | Palilula | |||||
07.11
11:30
Spartak
Valis
15
9
|
07.11.2021 11:30 | Spartak | 15 : 9 | Valis | |||||
07.11
18:45
Spartak
Palilula
14
7
|
07.11.2021 18:45 | Spartak | 14 : 7 | Palilula | |||||
07.11
20:00
Partizan
Crvena zvezda
6
14
|
07.11.2021 20:00 | Partizan | 6 : 14 | Crvena zvezda |
07.11
20:00
Spartak
Hajduk
14
4
|
07.11.2021 20:00 | Spartak | 14 : 4 | Hajduk |
07.11
21:00
Prokuplje
Lindoret
5
3
|
07.11.2021 21:00 | Prokuplje | 5 : 3 | Lindoret |
07.11
20:00
Miners
Timok 2013
4
9
|
07.11.2021 20:00 | Miners | 4 : 9 | Timok 2013 |
07.11
14:00
Crvena zvezda
Locomotive
118
0
|
07.11.2021 14:00 | Crvena zvezda | 118 : 0 | Locomotive |
07.11
14:00
Rad Mozzart
Partizan
14
27
|
07.11.2021 14:00 | Rad Mozzart | 14 : 27 | Partizan |
07.11
16:15
Crvena zvezda
Sisak
3
4
|
07.11.2021 16:15 | Crvena zvezda | 3 : 4 | Sisak | |||||
07.11
15:45
Zagreb
Vojvodina
4
3
|
07.11.2021 15:45 | Zagreb | 4 : 3 | Vojvodina |
07.11
15:00
Vukovi
Partizan
7
13
|
07.11.2021 15:00 | Vukovi | 7 : 13 | Partizan |