20.09
16:00
Petnjica
Ibar
1
5
|
20.09.2021 16:00 | Petnjica | 1 : 5 | Ibar | |||||
20.09
16:00
Gusinje
Pljevlja 97
1
0
|
20.09.2021 16:00 | Gusinje | 1 : 0 | Pljevlja 97 |
20.09
21:00
Barcelona
Granada
1
1
|
20.09.2021 21:00 | Barcelona | 1 : 1 | Granada |
20.09
20:45
Udinese
Napoli
0
4
|
20.09.2021 20:45 | Udinese | 0 : 4 | Napoli |
20.09
11:00
Trayal
OFK Slatina
8
0
|
20.09.2021 11:00 | Trayal | 8 : 0 | OFK Slatina | |||||
20.09
16:00
Bor 1919
Morava 1918
4
1
|
20.09.2021 16:00 | Bor 1919 | 4 : 1 | Morava 1918 | |||||
20.09
16:00
Radnički (S)
Timok 1919
0
2
|
20.09.2021 16:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Timok 1919 |
20.09
15:30
BASK
IM Rakovica
8
0
|
20.09.2021 15:30 | BASK | 8 : 0 | IM Rakovica | |||||
20.09
11:00
011
Kolubara
3
1
|
20.09.2021 11:00 | 011 | 3 : 1 | Kolubara | |||||
20.09
12:30
Brodarac 2
Lokomotiva
1
0
|
20.09.2021 12:30 | Brodarac 2 | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
20.09
13:00
Studentski Grad
Sinđelić
2
2
|
20.09.2021 13:00 | Studentski Grad | 2 : 2 | Sinđelić |
20.09
17:00
Crvena zvezda
Radnički (N)
5
1
|
20.09.2021 17:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Radnički (N) |
20.09
16:00
Sloga (BB)
Budućnost
2
1
|
20.09.2021 16:00 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Budućnost |
20.09
17:00
Hajduk
Rekreativo
0
3
|
20.09.2021 17:00 | Hajduk | 0 : 3 | Rekreativo | |||||
20.09
17:00
Radnički (O)
Taurunum
5
0
|
20.09.2021 17:00 | Radnički (O) | 5 : 0 | Taurunum | |||||
20.09
17:00
Policajac
Sveti Stefan
4
3
|
20.09.2021 17:00 | Policajac | 4 : 3 | Sveti Stefan | |||||
20.09
17:00
Kosovo i Metohija
PKB
2
4
|
20.09.2021 17:00 | Kosovo i Metohija | 2 : 4 | PKB | |||||
20.09
17:00
Brodarac
Mladenovac
7
3
|
20.09.2021 17:00 | Brodarac | 7 : 3 | Mladenovac |
20.09
17:00
Borac
Dorćol
0
3
|
20.09.2021 17:00 | Borac | 0 : 3 | Dorćol | |||||
20.09
17:00
Boleč
Duga
3
0
|
20.09.2021 17:00 | Boleč | 3 : 0 | Duga | |||||
20.09
18:00
Šećeranac
Adanex
3
0
|
20.09.2021 18:00 | Šećeranac | 3 : 0 | Adanex | |||||
20.09
17:00
Resnik
Bubamara 2010
1
1
|
20.09.2021 17:00 | Resnik | 1 : 1 | Bubamara 2010 | |||||
20.09
17:00
TENT 1994
Železnik
2
5
|
20.09.2021 17:00 | TENT 1994 | 2 : 5 | Železnik |
20.09
17:00
13. Maj
Sinđelić (BG)
3
1
|
20.09.2021 17:00 | 13. Maj | 3 : 1 | Sinđelić (BG) | |||||
20.09
17:00
Torlak
Minel
2
2
|
20.09.2021 17:00 | Torlak | 2 : 2 | Minel | |||||
20.09
17:00
Leštane
Plavi 2000
0
0
|
20.09.2021 17:00 | Leštane | 0 : 0 | Plavi 2000 | |||||
20.09
18:00
BSV
TEK Sloga
5
2
|
20.09.2021 18:00 | BSV | 5 : 2 | TEK Sloga | |||||
20.09
17:00
Sremčica
Budućnost
1
0
|
20.09.2021 17:00 | Sremčica | 1 : 0 | Budućnost | |||||
20.09
17:00
Dunavac
GSP Polet
1
0
|
20.09.2021 17:00 | Dunavac | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
20.09
17:30
Slavija
Sinđelić (U))
3
3
|
20.09.2021 17:30 | Slavija | 3 : 3 | Sinđelić (U)) |
20.09
17:00
Soccer
Brodarac Ultra
2
2
|
20.09.2021 17:00 | Soccer | 2 : 2 | Brodarac Ultra | |||||
20.09
17:00
Kaluđerica
Batajnica
2
1
|
20.09.2021 17:00 | Kaluđerica | 2 : 1 | Batajnica | |||||
20.09
17:00
Kvantum sport
Palilulac
0
0
|
20.09.2021 17:00 | Kvantum sport | 0 : 0 | Palilulac | |||||
20.09
17:00
Pola pola
Old Tajmeri
6
3
|
20.09.2021 17:00 | Pola pola | 6 : 3 | Old Tajmeri | |||||
20.09
17:00
Vrčin
Banja
4
2
|
20.09.2021 17:00 | Vrčin | 4 : 2 | Banja |
20.09
17:00
Obrenovac
Veterani 78
7
4
|
20.09.2021 17:00 | Obrenovac | 7 : 4 | Veterani 78 | |||||
20.09
17:00
Div
Lavirint Company
1
4
|
20.09.2021 17:00 | Div | 1 : 4 | Lavirint Company | |||||
20.09
17:30
Peks
Rušanj
0
5
|
20.09.2021 17:30 | Peks | 0 : 5 | Rušanj | |||||
20.09
17:00
Beljina
Lokomotiva
6
0
|
20.09.2021 17:00 | Beljina | 6 : 0 | Lokomotiva | |||||
20.09
17:00
Krajišnik
Umka
0
2
|
20.09.2021 17:00 | Krajišnik | 0 : 2 | Umka | |||||
20.09
17:00
Republički organi
Rakovica
1
10
|
20.09.2021 17:00 | Republički organi | 1 : 10 | Rakovica | |||||
20.09
17:00
Posavina
Strelac
1
4
|
20.09.2021 17:00 | Posavina | 1 : 4 | Strelac |
20.09
17:00
Borac
Radnički
4
1
|
20.09.2021 17:00 | Borac | 4 : 1 | Radnički | |||||
20.09
17:00
Železničar
Dunav Osiguranje
1
3
|
20.09.2021 17:00 | Železničar | 1 : 3 | Dunav Osiguranje | |||||
20.09
17:00
Mladi radnik
Omladinac
1
0
|
20.09.2021 17:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Omladinac |
20.09
17:00
Podunavac
Mihajlovac
6
3
|
20.09.2021 17:00 | Podunavac | 6 : 3 | Mihajlovac | |||||
20.09
17:00
Drugari
Drugovac
3
2
|
20.09.2021 17:00 | Drugari | 3 : 2 | Drugovac |