11.09
16:00
Vojvodina
Metalac
2
2
|
11.09.2021 16:00 | Vojvodina | 2 : 2 | Metalac | |||||
11.09
16:00
Radnički 1923
Partizan
1
3
|
11.09.2021 16:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Partizan | |||||
11.09
20:00
Crvena zvezda
Proleter
3
0
|
11.09.2021 20:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Proleter |
11.09
16:00
OFK Kikinda
Jedinstvo (SP)
2
0
|
11.09.2021 16:00 | OFK Kikinda | 2 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
11.09
16:00
Hajduk 1912
Borac (Š)
0
1
|
11.09.2021 16:00 | Hajduk 1912 | 0 : 1 | Borac (Š) | |||||
11.09
16:00
Omladinac
OFK Stari Grad
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | OFK Stari Grad | |||||
11.09
16:00
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
0
0
|
11.09.2021 16:00 | 1. Maj Ruma | 0 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
11.09
16:00
Radnički 1912
Tisa
2
2
|
11.09.2021 16:00 | Radnički 1912 | 2 : 2 | Tisa | |||||
11.09
16:00
Tekstilac
Radnički (Zr)
4
0
|
11.09.2021 16:00 | Tekstilac | 4 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
11.09
16:00
Feniks 1995
OFK Vršac
2
0
|
11.09.2021 16:00 | Feniks 1995 | 2 : 0 | OFK Vršac |
11.09
16:00
Sloga (BB)
Sloga (P)
0
1
|
11.09.2021 16:00 | Sloga (BB) | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
11.09
16:00
Takovo
Borac 1926
2
0
|
11.09.2021 16:00 | Takovo | 2 : 0 | Borac 1926 | |||||
11.09
16:00
Budućnost (A)
Real
0
0
|
11.09.2021 16:00 | Budućnost (A) | 0 : 0 | Real | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo
Smederevo 1924
3
1
|
11.09.2021 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Smederevo 1924 |
11.09
16:00
OFK Beograd
Teleoptik
4
0
|
11.09.2021 16:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | Teleoptik | |||||
11.09
16:00
Zemun
Radnički (NB)
0
1
|
11.09.2021 16:00 | Zemun | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
11.09
16:00
BSK Borča
Jedinstvo
3
0
|
11.09.2021 16:00 | BSK Borča | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Radnički (O)
Studentski grad
1
2
|
11.09.2021 16:00 | Radnički (O) | 1 : 2 | Studentski grad |
11.09
16:00
GFK Dubočica
Pčinja
2
1
|
11.09.2021 16:00 | GFK Dubočica | 2 : 1 | Pčinja | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo (P)
Sloga (L)
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Sloga (L) |
11.09
16:00
Jedinstvo (V)
Borac
3
4
|
11.09.2021 16:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 4 | Borac | |||||
11.09
16:00
Sloboda
Crvena zvezda (VS)
3
1
|
11.09.2021 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
11.09
16:00
Begej
Sloga
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Begej | 1 : 1 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Naftagas
Jedinstvo (BK)
4
1
|
11.09.2021 16:00 | Naftagas | 4 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
11.09
16:00
Proleter
Polet
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Polet |
11.09
16:00
Radnički (Š)
Budućnost
4
1
|
11.09.2021 16:00 | Radnički (Š) | 4 : 1 | Budućnost | |||||
11.09
16:00
Sloga (T)
Jedinstvo
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Sloga (T) | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.09
16:00
Veternik
Mladost
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Veternik | 1 : 1 | Mladost | |||||
11.09
16:00
RFK Novi Sad 1921
Sloga (E)
1
0
|
11.09.2021 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Sloga (E) |
11.09
16:00
OFK Mladost APA
Bačka (P)
2
1
|
11.09.2021 16:00 | OFK Mladost APA | 2 : 1 | Bačka (P) | |||||
11.09
16:00
Krila Krajine
Bačka 1901
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | Bačka 1901 | |||||
11.09
16:00
Bajša
ČSK Pivara
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Bajša | 3 : 0 | ČSK Pivara | |||||
11.09
16:00
Sloga
Hercegovac
0
1
|
11.09.2021 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Hercegovac |
11.09
10:00
Sinđelić
BSK 1925
0
0
|
11.09.2021 10:00 | Sinđelić | 0 : 0 | BSK 1925 | |||||
11.09
16:00
Vinča
Lokomotiva
4
0
|
11.09.2021 16:00 | Vinča | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
11.09
16:00
Sremčica
Napredak
2
2
|
11.09.2021 16:00 | Sremčica | 2 : 2 | Napredak | |||||
11.09
16:00
Zvezda
Torlak
0
0
|
11.09.2021 16:00 | Zvezda | 0 : 0 | Torlak |
11.09
16:00
Mokra Gora
Karađorđe
2
3
|
11.09.2021 16:00 | Mokra Gora | 2 : 3 | Karađorđe | |||||
11.09
16:00
Sloboda
Šumadija 1903
1
5
|
11.09.2021 16:00 | Sloboda | 1 : 5 | Šumadija 1903 | |||||
11.09
16:00
Tutin
Goč
5
0
|
11.09.2021 16:00 | Tutin | 5 : 0 | Goč |
11.09
16:00
Ribnica
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Ribnica | 2 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
11.09
16:00
Strmovo 1968
Cer
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Strmovo 1968 | 1 : 1 | Cer | |||||
11.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Železničar
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Železničar |
11.09
16:00
VGSK
Šumadija
4
0
|
11.09.2021 16:00 | VGSK | 4 : 0 | Šumadija |
11.09
16:00
Pusta Reka
Svetlost
0
0
|
11.09.2021 16:00 | Pusta Reka | 0 : 0 | Svetlost |
11.09
16:00
Sloga (D)
Kušiljevo
1
2
|
11.09.2021 16:00 | Sloga (D) | 1 : 2 | Kušiljevo | |||||
11.09
16:00
Orlovi
Juhor
5
0
|
11.09.2021 16:00 | Orlovi | 5 : 0 | Juhor |
11.09
16:00
Brodoremont
Tanasko Rajić
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Brodoremont | 1 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
11.09
16:00
BSK
OFK 019
1
0
|
11.09.2021 16:00 | BSK | 1 : 0 | OFK 019 | |||||
11.09
16:00
Bor 1919
OFK Knjaz
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Bor 1919 | 3 : 0 | OFK Knjaz | |||||
11.09
16:00
Balkanski
Zvezda
12
0
|
11.09.2021 16:00 | Balkanski | 12 : 0 | Zvezda | |||||
11.09
16:00
Ozren
Đerdap
4
1
|
11.09.2021 16:00 | Ozren | 4 : 1 | Đerdap | |||||
11.09
16:00
Dunav
Rajko Mitić
6
3
|
11.09.2021 16:00 | Dunav | 6 : 3 | Rajko Mitić |
11.09
16:00
Polet
Lipar
4
0
|
11.09.2021 16:00 | Polet | 4 : 0 | Lipar | |||||
11.09
16:00
Borac (BG)
Radnički 1918
2
0
|
11.09.2021 16:00 | Borac (BG) | 2 : 0 | Radnički 1918 |
11.09
16:30
OFK Futog
Fruškogorac
1
1
|
11.09.2021 16:30 | OFK Futog | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
11.09
16:30
Borac
TSK
4
5
|
11.09.2021 16:30 | Borac | 4 : 5 | TSK | |||||
11.09
16:30
Šajkaš 1908
Slavija
2
0
|
11.09.2021 16:30 | Šajkaš 1908 | 2 : 0 | Slavija | |||||
11.09
16:30
Omladinac
Jugović
1
2
|
11.09.2021 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Jugović |
11.09
16:00
Radnički (K)
Jugoslavija
5
1
|
11.09.2021 16:00 | Radnički (K) | 5 : 1 | Jugoslavija |
11.09
16:00
Partizan
Sremac (D)
4
2
|
11.09.2021 16:00 | Partizan | 4 : 2 | Sremac (D) | |||||
11.09
16:00
Železničar
Borac (K)
8
0
|
11.09.2021 16:00 | Železničar | 8 : 0 | Borac (K) |
11.09
16:00
OFK Vrbas
Budućnost
2
1
|
11.09.2021 16:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Budućnost | |||||
11.09
16:00
Obilić (NK)
Srbobran
0
6
|
11.09.2021 16:00 | Obilić (NK) | 0 : 6 | Srbobran | |||||
11.09
16:00
Tornjoš
AFK
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Tornjoš | 1 : 1 | AFK | |||||
11.09
16:00
Napredak
Proleter
0
0
|
11.09.2021 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Proleter | |||||
11.09
16:00
Radnički 1905
Sloga
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Radnički 1905 | 2 : 1 | Sloga |
11.09
16:00
Petlić SD 026
Sloga
0
5
|
11.09.2021 16:00 | Petlić SD 026 | 0 : 5 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Jasenica 2017
Podunavac
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Jasenica 2017 | 2 : 1 | Podunavac |
11.09
16:00
Zlot
Branik
2
4
|
11.09.2021 16:00 | Zlot | 2 : 4 | Branik | |||||
11.09
16:00
BSK
Šarbanovac
5
4
|
11.09.2021 16:00 | BSK | 5 : 4 | Šarbanovac |
11.09
16:30
Jedinstvo (G)
Donja Lomnica
0
2
|
11.09.2021 16:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 2 | Donja Lomnica | |||||
11.09
16:30
Budućnost
Jedinstvo (Š)
6
2
|
11.09.2021 16:30 | Budućnost | 6 : 2 | Jedinstvo (Š) |
11.09
16:00
Borac
Radnički 1924
3
4
|
11.09.2021 16:00 | Borac | 3 : 4 | Radnički 1924 | |||||
11.09
16:00
Palilula
Naisus 1977
5
2
|
11.09.2021 16:00 | Palilula | 5 : 2 | Naisus 1977 |
11.09
16:30
Hajduk
Sloga
5
5
|
11.09.2021 16:30 | Hajduk | 5 : 5 | Sloga |
11.09
16:00
Trudbenik
Mladost (T)
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
11.09
16:00
Gornji Stepoš
Temnić 1924
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Gornji Stepoš | 2 : 1 | Temnić 1924 | |||||
11.09
16:00
Jastrebac (VŠ)
Sloga (D)
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Jastrebac (VŠ) | 1 : 1 | Sloga (D) |
11.09
16:30
Napredak
Polet
1
1
|
11.09.2021 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Polet | |||||
11.09
16:30
Krajina
Banat
1
2
|
11.09.2021 16:30 | Krajina | 1 : 2 | Banat |
11.09
16:00
Mladi Borac
Partizan (M)
4
1
|
11.09.2021 16:00 | Mladi Borac | 4 : 1 | Partizan (M) | |||||
11.09
16:00
Rudar (St)
Mladost
3
1
|
11.09.2021 16:00 | Rudar (St) | 3 : 1 | Mladost | |||||
11.09
16:00
Rudar (SR)
Moravac 2015
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Rudar (SR) | 3 : 0 | Moravac 2015 |
11.09
16:30
Omladinac (Š)
Budućnost (V)
6
1
|
11.09.2021 16:30 | Omladinac (Š) | 6 : 1 | Budućnost (V) |
11.09
16:00
Senjak
Napredak
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Senjak | 1 : 1 | Napredak | |||||
11.09
16:00
Vladimir Durković
Gnjilan
1
4
|
11.09.2021 16:00 | Vladimir Durković | 1 : 4 | Gnjilan | |||||
11.09
16:00
Sloboda
Spartak
3
1
|
11.09.2021 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Spartak |
11.09
16:00
Dimitrije Tucović
Radnički (R)
1
2
|
11.09.2021 16:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 2 | Radnički (R) |
11.09
16:00
Borac (O)
Posavac Tišma
1
0
|
11.09.2021 16:00 | Borac (O) | 1 : 0 | Posavac Tišma |
11.09
16:00
Borac (D)
Slavija
0
2
|
11.09.2021 16:00 | Borac (D) | 0 : 2 | Slavija | |||||
11.09
16:00
Šumadija 1934
Bratstvo 1975
3
2
|
11.09.2021 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 2 | Bratstvo 1975 |
11.09
16:30
OFK Jabučje
Proleter
3
1
|
11.09.2021 16:30 | OFK Jabučje | 3 : 1 | Proleter | |||||
11.09
16:30
Radnik
Kačer
1
1
|
11.09.2021 16:30 | Radnik | 1 : 1 | Kačer |
11.09
16:00
Radnički 2020
Omladinac
1
0
|
11.09.2021 16:00 | Radnički 2020 | 1 : 0 | Omladinac |
11.09
16:30
Spartak 1976
Ovčar
1
0
|
11.09.2021 16:30 | Spartak 1976 | 1 : 0 | Ovčar | |||||
11.09
16:30
Slatina
Jedinstvo
4
0
|
11.09.2021 16:30 | Slatina | 4 : 0 | Jedinstvo |
11.09
16:30
Rakova
Ozrem
0
5
|
11.09.2021 16:30 | Rakova | 0 : 5 | Ozrem |
11.09
16:30
Rudar
Budućnost
0
1
|
11.09.2021 16:30 | Rudar | 0 : 1 | Budućnost |
11.09
16:30
Rampa
Sloga
3
1
|
11.09.2021 16:30 | Rampa | 3 : 1 | Sloga |
11.09
16:00
Jezero 2017
Varvarin
7
1
|
11.09.2021 16:00 | Jezero 2017 | 7 : 1 | Varvarin | |||||
11.09
16:00
Poljoprivrednik
Garevina
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Garevina | |||||
11.09
16:00
Polet 57
Stari Trstenik
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Polet 57 | 3 : 0 | Stari Trstenik | |||||
11.09
16:00
Borac
Velika Drenova
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Borac | 3 : 0 | Velika Drenova |
11.09
16:00
Proleter (M)
Mladost (V)
0
0
|
11.09.2021 16:00 | Proleter (M) | 0 : 0 | Mladost (V) |
11.09
16:30
Crvena Jabuka
Omladinac (K)
3
1
|
11.09.2021 16:30 | Crvena Jabuka | 3 : 1 | Omladinac (K) |
11.09
16:30
Navalin
Lemind 1953
2
1
|
11.09.2021 16:30 | Navalin | 2 : 1 | Lemind 1953 | |||||
11.09
16:30
Marjan MB
Jašunja
5
2
|
11.09.2021 16:30 | Marjan MB | 5 : 2 | Jašunja |
11.09
16:30
Pobednik
Rojkovac
1
1
|
11.09.2021 16:30 | Pobednik | 1 : 1 | Rojkovac |
11.09
16:30
Šumadija
Beljanica
3
2
|
11.09.2021 16:30 | Šumadija | 3 : 2 | Beljanica |
11.09
10:30
Dedinje
Sinđelić 2012
4
1
|
11.09.2021 10:30 | Dedinje | 4 : 1 | Sinđelić 2012 |
11.09
18:00
KFK Ravna gora
Palilulac
1
0
|
11.09.2021 18:00 | KFK Ravna gora | 1 : 0 | Palilulac |
11.09
16:00
Stanovo 1941
Divostin
0
3
|
11.09.2021 16:00 | Stanovo 1941 | 0 : 3 | Divostin |
11.09
16:30
Mladost (R)
Jedinstvo
1
2
|
11.09.2021 16:30 | Mladost (R) | 1 : 2 | Jedinstvo |
11.09
16:30
Mladost (D)
Ursule
7
0
|
11.09.2021 16:30 | Mladost (D) | 7 : 0 | Ursule |
11.09
16:00
Milicionar
Omladinac
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Milicionar | 2 : 1 | Omladinac |
11.09
16:30
Mlada krila
Granit
0
2
|
11.09.2021 16:30 | Mlada krila | 0 : 2 | Granit |
11.09
16:00
Jevremovac
Mrovska
7
1
|
11.09.2021 16:00 | Jevremovac | 7 : 1 | Mrovska | |||||
11.09
16:00
Dumača
Vojvoda Stepa Stepanović
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Dumača | 1 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović |
11.09
00:00
Morava
Planinac
0
0
|
11.09.2021 00:00 | Morava | 0 : 0 | Planinac | |||||
11.09
Gaučosi
Čačak 94
0
9
|
11.09.2021 | Gaučosi | 0 : 9 | Čačak 94 | |||||
11.09
00:00
Gavrilo Princip
Gladijator
1
3
|
11.09.2021 00:00 | Gavrilo Princip | 1 : 3 | Gladijator | |||||
11.09
Remont
Vujan
0
3
|
11.09.2021 | Remont | 0 : 3 | Vujan | |||||
11.09
Mršinci
Prijatelji
|
11.09.2021 | Mršinci | : | Prijatelji | |||||
11.09
Lugovi
Budućnost
4
0
|
11.09.2021 | Lugovi | 4 : 0 | Budućnost | |||||
11.09
00:00
Tigrovi Mija Gold
Malba
2
1
|
11.09.2021 00:00 | Tigrovi Mija Gold | 2 : 1 | Malba |
11.09
16:30
Polet (V)
Mlava (B)
4
1
|
11.09.2021 16:30 | Polet (V) | 4 : 1 | Mlava (B) |
11.09
16:30
Jasenovac
Trgovački
2
3
|
11.09.2021 16:30 | Jasenovac | 2 : 3 | Trgovački |
11.09
16:00
Padež
Sloga
6
1
|
11.09.2021 16:00 | Padež | 6 : 1 | Sloga | |||||
11.09
16:00
Budućnost
Nišavac
0
5
|
11.09.2021 16:00 | Budućnost | 0 : 5 | Nišavac |
11.09
16:00
Škriljac
OFK Sloga
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Škriljac | 3 : 0 | OFK Sloga | |||||
11.09
16:00
Polet
Ratar
6
1
|
11.09.2021 16:00 | Polet | 6 : 1 | Ratar |
11.09
17:00
Bjelica
Vrelo
2
0
|
11.09.2021 17:00 | Bjelica | 2 : 0 | Vrelo |
11.09
16:00
Horgoš 1911
Jadran
3
1
|
11.09.2021 16:00 | Horgoš 1911 | 3 : 1 | Jadran |
11.09
16:00
OFK Bačinci
LSK Laćarak
0
2
|
11.09.2021 16:00 | OFK Bačinci | 0 : 2 | LSK Laćarak |
11.09
16:00
Lunjevica
Brezak
0
4
|
11.09.2021 16:00 | Lunjevica | 0 : 4 | Brezak |
11.09
16:30
SFU Graničar 024
Udarnik Višnjevac
0
3
|
11.09.2021 16:30 | SFU Graničar 024 | 0 : 3 | Udarnik Višnjevac |
11.09
16:00
Sloga (M)
Graničar
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Sloga (M) | 2 : 1 | Graničar |
11.09
16:30
Rtanj
Mladost
3
0
|
11.09.2021 16:30 | Rtanj | 3 : 0 | Mladost |
11.09
16:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Mladost
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | 2 : 1 | Mladost | |||||
11.09
16:00
Sloboda
Eđšeg
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Eđšeg |
11.09
16:00
Zmajevac
Makrešane
3
1
|
11.09.2021 16:00 | Zmajevac | 3 : 1 | Makrešane | |||||
11.09
16:00
Pepeljevac 1947
Dedina
2
5
|
11.09.2021 16:00 | Pepeljevac 1947 | 2 : 5 | Dedina |
11.09
16:30
Miletić
Proleter
2
2
|
11.09.2021 16:30 | Miletić | 2 : 2 | Proleter |
11.09
16:30
Morava (M)
Milakovac 2018
3
0
|
11.09.2021 16:30 | Morava (M) | 3 : 0 | Milakovac 2018 |
11.09
16:30
Budućnost
Bogutovačka Banja
4
1
|
11.09.2021 16:30 | Budućnost | 4 : 1 | Bogutovačka Banja |
11.09
16:00
Bresno Polje
Ratajac
1
2
|
11.09.2021 16:00 | Bresno Polje | 1 : 2 | Ratajac | |||||
11.09
16:00
Mladost (MD)
Gradac
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Mladost (MD) | 3 : 0 | Gradac | |||||
11.09
16:00
Beli Orlovi
Stara Čaršija
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Stara Čaršija |
11.09
16:00
Borac 1950
Radnik
9
2
|
11.09.2021 16:00 | Borac 1950 | 9 : 2 | Radnik | |||||
11.09
16:00
Napredak (St)
Mladost
3
4
|
11.09.2021 16:00 | Napredak (St) | 3 : 4 | Mladost |
11.09
16:00
Voja Gačić
Budućnost
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Voja Gačić | 2 : 1 | Budućnost |
11.09
16:30
Petka
OFK Radnički
0
3
|
11.09.2021 16:30 | Petka | 0 : 3 | OFK Radnički | |||||
11.09
16:30
Mladost
Mladi borac
0
3
|
11.09.2021 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Mladi borac |
11.09
16:30
OFK Borac
Šumadinac
5
1
|
11.09.2021 16:30 | OFK Borac | 5 : 1 | Šumadinac |
11.09
16:00
Tamnava
Rudar 1945
0
6
|
11.09.2021 16:00 | Tamnava | 0 : 6 | Rudar 1945 |
11.09
Atletiko
Mladost (DL)
3
1
|
11.09.2021 | Atletiko | 3 : 1 | Mladost (DL) | |||||
11.09
ŠFU Derbi 2016
Napredak
5
2
|
11.09.2021 | ŠFU Derbi 2016 | 5 : 2 | Napredak |
11.09
16:30
Polet (SD)
Homoljac
0
0
|
11.09.2021 16:30 | Polet (SD) | 0 : 0 | Homoljac | |||||
11.09
16:30
Selište
Laznica
4
3
|
11.09.2021 16:30 | Selište | 4 : 3 | Laznica |
11.09
16:00
Naša Krajina
Solunac
3
0
|
11.09.2021 16:00 | Naša Krajina | 3 : 0 | Solunac | |||||
11.09
16:00
Vojvodina
Rapid
6
0
|
11.09.2021 16:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Rapid |
11.09
16:30
Budućnost MI
Šumadinac
1
0
|
11.09.2021 16:30 | Budućnost MI | 1 : 0 | Šumadinac |
11.09
16:00
Borac (VG)
Hajduk
0
3
|
11.09.2021 16:00 | Borac (VG) | 0 : 3 | Hajduk | |||||
11.09
16:00
Vinogradar
Pobeda
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Pobeda |
11.09
16:00
Roma - Odžino selo
Napredak
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Roma - Odžino selo | 2 : 1 | Napredak |
11.09
11:00
Rudar 1947
Omladinac
3
0
|
11.09.2021 11:00 | Rudar 1947 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
11.09
16:30
Sloga
Burovac
3
0
|
11.09.2021 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Burovac |
11.09
16:30
Sloga 1952
Napredak
4
0
|
11.09.2021 16:30 | Sloga 1952 | 4 : 0 | Napredak | |||||
11.09
16:30
Zabrđe 1936
BSK
0
0
|
11.09.2021 16:30 | Zabrđe 1936 | 0 : 0 | BSK | |||||
11.09
16:30
Radnički
Petar Dobrnjac
3
1
|
11.09.2021 16:30 | Radnički | 3 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
11.09
16:30
Radnik
Jedinstvo
1
1
|
11.09.2021 16:30 | Radnik | 1 : 1 | Jedinstvo |
11.09
16:00
Krajišnici
Vuk
2
2
|
11.09.2021 16:00 | Krajišnici | 2 : 2 | Vuk |
11.09
16:30
Leotar
Zrinjski
0
1
|
11.09.2021 16:30 | Leotar | 0 : 1 | Zrinjski | |||||
11.09
19:00
Radnik
Tuzla City
1
3
|
11.09.2021 19:00 | Radnik | 1 : 3 | Tuzla City | |||||
11.09
21:00
Sloboda
Borac
1
1
|
11.09.2021 21:00 | Sloboda | 1 : 1 | Borac |
11.09
16:30
Ljubić
Drina
3
1
|
11.09.2021 16:30 | Ljubić | 3 : 1 | Drina | |||||
11.09
16:30
Podrinje
Sutjeska
2
1
|
11.09.2021 16:30 | Podrinje | 2 : 1 | Sutjeska | |||||
11.09
16:30
Borac
Omarska
3
2
|
11.09.2021 16:30 | Borac | 3 : 2 | Omarska | |||||
11.09
16:30
Modriča
Zvijezda 09
0
1
|
11.09.2021 16:30 | Modriča | 0 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
11.09
16:30
Budućnost
Sloboda
1
4
|
11.09.2021 16:30 | Budućnost | 1 : 4 | Sloboda | |||||
11.09
16:30
Slavija
Tekstilac
2
1
|
11.09.2021 16:30 | Slavija | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
11.09
16:30
Kozara
Krupa
1
3
|
11.09.2021 16:30 | Kozara | 1 : 3 | Krupa |
11.09
16:30
Rudar
Zvijezda
1
0
|
11.09.2021 16:30 | Rudar | 1 : 0 | Zvijezda | |||||
11.09
16:30
Igman
Simm Bau
2
1
|
11.09.2021 16:30 | Igman | 2 : 1 | Simm Bau | |||||
11.09
16:30
Orašje
Budućnost
2
2
|
11.09.2021 16:30 | Orašje | 2 : 2 | Budućnost | |||||
11.09
16:30
Jedinstvo
Bratstvo
0
3
|
11.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Bratstvo | |||||
11.09
16:30
Tomislav
GOŠK
0
1
|
11.09.2021 16:30 | Tomislav | 0 : 1 | GOŠK | |||||
11.09
16:30
Radnik
Travnik
0
0
|
11.09.2021 16:30 | Radnik | 0 : 0 | Travnik | |||||
11.09
16:30
Gradina
Mladost
4
3
|
11.09.2021 16:30 | Gradina | 4 : 3 | Mladost |
11.09
18:00
Sutjeska
Budućnost
1
0
|
11.09.2021 18:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Budućnost | |||||
11.09
19:00
OFK Petrovac
Dečić
3
2
|
11.09.2021 19:00 | OFK Petrovac | 3 : 2 | Dečić | |||||
11.09
20:00
Mornar
Iskra
0
1
|
11.09.2021 20:00 | Mornar | 0 : 1 | Iskra | |||||
11.09
20:00
Podgorica
Rudar
0
1
|
11.09.2021 20:00 | Podgorica | 0 : 1 | Rudar | |||||
11.09
19:00
Zeta
Jezero
1
2
|
11.09.2021 19:00 | Zeta | 1 : 2 | Jezero |
11.09
13:30
Crystal Palace
Tottenham Hotspur
3
0
|
11.09.2021 13:30 | Crystal Palace | 3 : 0 | Tottenham Hotspur | |||||
11.09
16:00
Arsenal
Norwich City
1
0
|
11.09.2021 16:00 | Arsenal | 1 : 0 | Norwich City | |||||
11.09
16:00
Brentford
Brighton & Hove Albion
0
1
|
11.09.2021 16:00 | Brentford | 0 : 1 | Brighton & Hove Albion | |||||
11.09
16:00
Leicester City
Manchester City
0
1
|
11.09.2021 16:00 | Leicester City | 0 : 1 | Manchester City | |||||
11.09
16:00
Manchester United
Newcastle United
4
1
|
11.09.2021 16:00 | Manchester United | 4 : 1 | Newcastle United | |||||
11.09
16:00
Southampton
West Ham United
0
0
|
11.09.2021 16:00 | Southampton | 0 : 0 | West Ham United | |||||
11.09
16:00
Watford
Wolverhampton Wanderers
0
2
|
11.09.2021 16:00 | Watford | 0 : 2 | Wolverhampton Wanderers | |||||
11.09
18:30
Chelsea
Aston Villa
3
0
|
11.09.2021 18:30 | Chelsea | 3 : 0 | Aston Villa |
11.09
16:00
Reading
Queens Park Rangers
3
3
|
11.09.2021 16:00 | Reading | 3 : 3 | Queens Park Rangers | |||||
11.09
16:00
Blackburn Rovers
Luton Town
2
2
|
11.09.2021 16:00 | Blackburn Rovers | 2 : 2 | Luton Town | |||||
11.09
16:00
West Bromwich Albion
Millwall
1
1
|
11.09.2021 16:00 | West Bromwich Albion | 1 : 1 | Millwall | |||||
11.09
16:00
AFC Bournemouth
Barnsley
3
0
|
11.09.2021 16:00 | AFC Bournemouth | 3 : 0 | Barnsley | |||||
11.09
16:00
Coventry City
Middlesbrough
2
0
|
11.09.2021 16:00 | Coventry City | 2 : 0 | Middlesbrough | |||||
11.09
16:00
Stoke City
Huddersfield Town
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Stoke City | 2 : 1 | Huddersfield Town | |||||
11.09
16:00
Sheffield United
Peterborough United
6
2
|
11.09.2021 16:00 | Sheffield United | 6 : 2 | Peterborough United | |||||
11.09
16:00
Swansea City
Hull City
0
0
|
11.09.2021 16:00 | Swansea City | 0 : 0 | Hull City | |||||
11.09
16:00
Blackpool
Fulham
1
0
|
11.09.2021 16:00 | Blackpool | 1 : 0 | Fulham | |||||
11.09
16:00
Bristol City
Preston North End
0
0
|
11.09.2021 16:00 | Bristol City | 0 : 0 | Preston North End |
11.09
21:00
Athletic Bilbao
Mallorca
2
0
|
11.09.2021 21:00 | Athletic Bilbao | 2 : 0 | Mallorca | |||||
11.09
18:30
Levante
Rayo Vallecano
1
1
|
11.09.2021 18:30 | Levante | 1 : 1 | Rayo Vallecano |
11.09
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Borussia Dortmund
3
4
|
11.09.2021 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 3 : 4 | Borussia Dortmund | |||||
11.09
15:30
Union Berlin
Augsburg
0
0
|
11.09.2021 15:30 | Union Berlin | 0 : 0 | Augsburg | |||||
11.09
15:30
Freiburg
Köln
1
1
|
11.09.2021 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Köln | |||||
11.09
15:30
Hoffenheim
Mainz 05
0
2
|
11.09.2021 15:30 | Hoffenheim | 0 : 2 | Mainz 05 | |||||
11.09
15:30
Greuther Fürth
Wolfsburg
0
2
|
11.09.2021 15:30 | Greuther Fürth | 0 : 2 | Wolfsburg | |||||
11.09
18:30
RB Leipzig
Bayern
1
4
|
11.09.2021 18:30 | RB Leipzig | 1 : 4 | Bayern |
11.09
20:45
Atalanta
Fiorentina
1
2
|
11.09.2021 20:45 | Atalanta | 1 : 2 | Fiorentina | |||||
11.09
15:00
Empoli
Venezia
1
2
|
11.09.2021 15:00 | Empoli | 1 : 2 | Venezia | |||||
11.09
18:00
Napoli
Juventus
2
1
|
11.09.2021 18:00 | Napoli | 2 : 1 | Juventus |
11.09
21:00
Monaco
Olympique Marseille
0
2
|
11.09.2021 21:00 | Monaco | 0 : 2 | Olympique Marseille | |||||
11.09
17:00
PSG
Clermont
4
0
|
11.09.2021 17:00 | PSG | 4 : 0 | Clermont |
11.09
16:00
Napredak Junior 2018
Levač
2
1
|
11.09.2021 16:00 | Napredak Junior 2018 | 2 : 1 | Levač | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo 2014
Mačva
1
2
|
11.09.2021 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 2 | Mačva |
11.09
16:00
Kraljica Marija
Jedinstvo (Ub)
2
4
|
11.09.2021 16:00 | Kraljica Marija | 2 : 4 | Jedinstvo (Ub) | |||||
11.09
16:00
Loznica
ŽGFK Borac
0
1
|
11.09.2021 16:00 | Loznica | 0 : 1 | ŽGFK Borac |
11.09
OFK Slatina
Radnički (S)
3
1
|
11.09.2021 | OFK Slatina | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
11.09
Timok 1919
Bor 1919
4
0
|
11.09.2021 | Timok 1919 | 4 : 0 | Bor 1919 |
11.09
Radnički (P)
Budućnost
0
4
|
11.09.2021 | Radnički (P) | 0 : 4 | Budućnost | |||||
11.09
Radnik
Dinamo
1
2
|
11.09.2021 | Radnik | 1 : 2 | Dinamo | |||||
11.09
Radnički (N)
Kopernikus Želežničar
2
1
|
11.09.2021 | Radnički (N) | 2 : 1 | Kopernikus Želežničar | |||||
11.09
OFK Radnički
Real
4
3
|
11.09.2021 | OFK Radnički | 4 : 3 | Real |
11.09
10:00
Tisa Njerš
Hajduk 1912
4
2
|
11.09.2021 10:00 | Tisa Njerš | 4 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
11.09
10:00
Index
Radnički 1912
2
1
|
11.09.2021 10:00 | Index | 2 : 1 | Radnički 1912 |
11.09
10:00
Železničar
Petrika
2
1
|
11.09.2021 10:00 | Železničar | 2 : 1 | Petrika |
11.09
17:00
Bežanija
Studentski Grad
1
1
|
11.09.2021 17:00 | Bežanija | 1 : 1 | Studentski Grad | |||||
11.09
11:00
Lokomotiva
011
1
1
|
11.09.2021 11:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | 011 | |||||
11.09
09:30
Kolubara
Ada
1
1
|
11.09.2021 09:30 | Kolubara | 1 : 1 | Ada | |||||
11.09
10:00
IMT 2
BASK
0
3
|
11.09.2021 10:00 | IMT 2 | 0 : 3 | BASK |
11.09
10:00
Radnički 1923
Grizzly ML
3
1
|
11.09.2021 10:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Grizzly ML | |||||
11.09
10:00
Sušica
OFK Aranđelovac 1979
7
0
|
11.09.2021 10:00 | Sušica | 7 : 0 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
11.09
10:00
Mladi radnik (R)
Korićani
|
11.09.2021 10:00 | Mladi radnik (R) | : | Korićani | |||||
11.09
10:00
Šumadija (A)
Napredak
4
1
|
11.09.2021 10:00 | Šumadija (A) | 4 : 1 | Napredak | |||||
11.09
10:00
RSK
Sloga (B)
4
3
|
11.09.2021 10:00 | RSK | 4 : 3 | Sloga (B) | |||||
11.09
10:00
Šumadija (T)
Borac 1932
6
1
|
11.09.2021 10:00 | Šumadija (T) | 6 : 1 | Borac 1932 |
11.09
10:00
Borac (Š)
Feniks 1995
4
1
|
11.09.2021 10:00 | Borac (Š) | 4 : 1 | Feniks 1995 |
11.09
00:00
Prva Iskra
Budućnost
4
0
|
11.09.2021 00:00 | Prva Iskra | 4 : 0 | Budućnost | |||||
11.09
00:00
Beograd Karaburma
Siti Sport Klub
2
0
|
11.09.2021 00:00 | Beograd Karaburma | 2 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
11.09
00:00
OFK Balkan
Radnički
4
0
|
11.09.2021 00:00 | OFK Balkan | 4 : 0 | Radnički | |||||
11.09
00:00
Rojkovac
BSK 1925
1
3
|
11.09.2021 00:00 | Rojkovac | 1 : 3 | BSK 1925 | |||||
11.09
00:00
DIF
Dunav (VS)
|
11.09.2021 00:00 | DIF | : | Dunav (VS) |
11.09
Mladost
Dolovo
2
2
|
11.09.2021 | Mladost | 2 : 2 | Dolovo | |||||
11.09
Borac
Strela
5
1
|
11.09.2021 | Borac | 5 : 1 | Strela | |||||
11.09
Partizan
Jedinstvo
2
6
|
11.09.2021 | Partizan | 2 : 6 | Jedinstvo |
11.09
Radnički
Jedinstvo Stević
4
2
|
11.09.2021 | Radnički | 4 : 2 | Jedinstvo Stević |
11.09
00:00
Crvena zvezda
Heroj Polet
|
11.09.2021 00:00 | Crvena zvezda | : | Heroj Polet | |||||
11.09
00:00
Dunav
Radnicki
|
11.09.2021 00:00 | Dunav | : | Radnicki |
11.09
Kabel
Borac
11
2
|
11.09.2021 | Kabel | 11 : 2 | Borac | |||||
11.09
Jedinstvo
Bačka
|
11.09.2021 | Jedinstvo | : | Bačka | |||||
11.09
TSK
Proleter
0
4
|
11.09.2021 | TSK | 0 : 4 | Proleter | |||||
11.09
Armija SK
Petrika
1
14
|
11.09.2021 | Armija SK | 1 : 14 | Petrika |
11.09
11:00
Voždovac
IMT
2
3
|
11.09.2021 11:00 | Voždovac | 2 : 3 | IMT | |||||
11.09
13:15
Rad
Crvena zvezda
2
5
|
11.09.2021 13:15 | Rad | 2 : 5 | Crvena zvezda | |||||
11.09
11:00
TSC
RFK Grafičar
2
0
|
11.09.2021 11:00 | TSC | 2 : 0 | RFK Grafičar | |||||
11.09
11:00
Brodarac
Mačva
2
0
|
11.09.2021 11:00 | Brodarac | 2 : 0 | Mačva | |||||
11.09
10:00
Partizan
Vojvodina
4
3
|
11.09.2021 10:00 | Partizan | 4 : 3 | Vojvodina |
11.09
12:30
Zemun
Brodarac
4
1
|
11.09.2021 12:30 | Zemun | 4 : 1 | Brodarac | |||||
11.09
11:30
Radnički (NB)
OLE
1
0
|
11.09.2021 11:30 | Radnički (NB) | 1 : 0 | OLE |
11.09
00:00
Kovačevac
OFK Beograd 2
2
2
|
11.09.2021 00:00 | Kovačevac | 2 : 2 | OFK Beograd 2 | |||||
11.09
00:00
Radnički (NB) 2
Boleč
6
0
|
11.09.2021 00:00 | Radnički (NB) 2 | 6 : 0 | Boleč | |||||
11.09
00:00
Sinđelić 2
Vinča
5
0
|
11.09.2021 00:00 | Sinđelić 2 | 5 : 0 | Vinča | |||||
11.09
00:00
Borac
Zmaj 1953
1
4
|
11.09.2021 00:00 | Borac | 1 : 4 | Zmaj 1953 |
11.09
Trayal
OFK Radnički
0
2
|
11.09.2021 | Trayal | 0 : 2 | OFK Radnički | |||||
11.09
Kopernikus Želežničar
Real Niš
2
1
|
11.09.2021 | Kopernikus Želežničar | 2 : 1 | Real Niš | |||||
11.09
Timok 1919
Radnik
3
0
|
11.09.2021 | Timok 1919 | 3 : 0 | Radnik | |||||
11.09
Mineralac
Dinamo
7
2
|
11.09.2021 | Mineralac | 7 : 2 | Dinamo |
11.09
12:00
Tisa Njerš
Hajduk 1912
2
3
|
11.09.2021 12:00 | Tisa Njerš | 2 : 3 | Hajduk 1912 | |||||
11.09
12:00
Index
Radnički 1912
0
3
|
11.09.2021 12:00 | Index | 0 : 3 | Radnički 1912 | |||||
11.09
09:00
TSC
RFK NS 1921
6
0
|
11.09.2021 09:00 | TSC | 6 : 0 | RFK NS 1921 | |||||
11.09
12:00
Vojvodina
Kabel
9
0
|
11.09.2021 12:00 | Vojvodina | 9 : 0 | Kabel |
11.09
12:00
Železničar
Petrika
0
0
|
11.09.2021 12:00 | Železničar | 0 : 0 | Petrika | |||||
11.09
12:00
Proleter 2006
Radnički (SM)
2
4
|
11.09.2021 12:00 | Proleter 2006 | 2 : 4 | Radnički (SM) |
11.09
13:00
OLE
OFK Beograd
0
1
|
11.09.2021 13:00 | OLE | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
11.09
08:30
Rakovica
IMT
1
2
|
11.09.2021 08:30 | Rakovica | 1 : 2 | IMT | |||||
11.09
11:30
BSK Borča
Lokomotiva
3
0
|
11.09.2021 11:30 | BSK Borča | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
11.09
10:00
Internacional
011
2
0
|
11.09.2021 10:00 | Internacional | 2 : 0 | 011 |
11.09
13:00
Voja Gačić
GFK Sloven
3
3
|
11.09.2021 13:00 | Voja Gačić | 3 : 3 | GFK Sloven | |||||
11.09
12:00
ODR
Radnički (Š)
2
0
|
11.09.2021 12:00 | ODR | 2 : 0 | Radnički (Š) | |||||
11.09
12:00
Jedinstvo (SP)
Podunavac
0
0
|
11.09.2021 12:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | Podunavac | |||||
11.09
10:00
Cement
Dunav
3
1
|
11.09.2021 10:00 | Cement | 3 : 1 | Dunav |
11.09
11:00
Rađevac
Vrelo Sport
5
1
|
11.09.2021 11:00 | Rađevac | 5 : 1 | Vrelo Sport | |||||
11.09
10:00
Mačva (Š)
OFK Senjak
1
5
|
11.09.2021 10:00 | Mačva (Š) | 1 : 5 | OFK Senjak | |||||
11.09
10:00
Budućnost Krušik 2014
Strmovo 1986
6
0
|
11.09.2021 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 6 : 0 | Strmovo 1986 |
11.09
00:00
Radnički (O)
Budućnost
|
11.09.2021 00:00 | Radnički (O) | : | Budućnost | |||||
11.09
00:00
BSK 1925
DIF
4
2
|
11.09.2021 00:00 | BSK 1925 | 4 : 2 | DIF | |||||
11.09
00:00
Bežanija
Lestane
3
0
|
11.09.2021 00:00 | Bežanija | 3 : 0 | Lestane | |||||
11.09
00:00
BASK
Beograd
5
1
|
11.09.2021 00:00 | BASK | 5 : 1 | Beograd | |||||
11.09
11:00
OFK Žarkovo
Zvezdara
4
0
|
11.09.2021 11:00 | OFK Žarkovo | 4 : 0 | Zvezdara | |||||
11.09
16:00
Prva Iskra
OFK Balkan
3
1
|
11.09.2021 16:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | OFK Balkan | |||||
11.09
00:00
Palilulac
Vinča
3
0
|
11.09.2021 00:00 | Palilulac | 3 : 0 | Vinča |
11.09
Ševac
Partizan
3
5
|
11.09.2021 | Ševac | 3 : 5 | Partizan | |||||
11.09
Banat
Proleter
1
5
|
11.09.2021 | Banat | 1 : 5 | Proleter | |||||
11.09
Hajdučica
Banat
3
0
|
11.09.2021 | Hajdučica | 3 : 0 | Banat | |||||
11.09
Invictus 2020
Budućnost
3
0
|
11.09.2021 | Invictus 2020 | 3 : 0 | Budućnost | |||||
11.09
Sloga
Crvena zvezda
8
2
|
11.09.2021 | Sloga | 8 : 2 | Crvena zvezda |
11.09
Proleter
Glogonj
0
4
|
11.09.2021 | Proleter | 0 : 4 | Glogonj | |||||
11.09
Borac
Omladinac
4
1
|
11.09.2021 | Borac | 4 : 1 | Omladinac | |||||
11.09
Tempo
Sloga
1
3
|
11.09.2021 | Tempo | 1 : 3 | Sloga | |||||
11.09
Mladost
Spartak 1911
4
1
|
11.09.2021 | Mladost | 4 : 1 | Spartak 1911 |
11.09
11:00
OFK Borac
Kolubara
0
9
|
11.09.2021 11:00 | OFK Borac | 0 : 9 | Kolubara |
11.09
Palanka
Podunavac
|
11.09.2021 | Palanka | : | Podunavac | |||||
11.09
10:00
Sloboda
Sloga
|
11.09.2021 10:00 | Sloboda | : | Sloga | |||||
11.09
Železničar
Polet
|
11.09.2021 | Železničar | : | Polet | |||||
11.09
10:00
Bresje Superior
Jedinstvo
|
11.09.2021 10:00 | Bresje Superior | : | Jedinstvo |
11.09
10:00
Rvati
Obrenovac 1905
3
3
|
11.09.2021 10:00 | Rvati | 3 : 3 | Obrenovac 1905 | |||||
11.09
10:00
Rojkovac
Omladinac
1
6
|
11.09.2021 10:00 | Rojkovac | 1 : 6 | Omladinac |
11.09
RFK Novi Sad 1921
Kabel
|
11.09.2021 | RFK Novi Sad 1921 | : | Kabel | |||||
11.09
Fruškogorac
Mladost GAT
1
2
|
11.09.2021 | Fruškogorac | 1 : 2 | Mladost GAT |
11.09
13:00
Napredak
Ada
1
0
|
11.09.2021 13:00 | Napredak | 1 : 0 | Ada | |||||
11.09
20:00
Zemun
Čukarički
0
4
|
11.09.2021 20:00 | Zemun | 0 : 4 | Čukarički | |||||
11.09
11:00
Rad
Crvena zvezda
1
5
|
11.09.2021 11:00 | Rad | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
11.09
16:00
Radnički (N)
RFK Grafičar
1
3
|
11.09.2021 16:00 | Radnički (N) | 1 : 3 | RFK Grafičar | |||||
11.09
15:00
Teleoptik
Mladost (L)
2
1
|
11.09.2021 15:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
11.09
11:00
Sloga (P)
Spartak ŽK
1
2
|
11.09.2021 11:00 | Sloga (P) | 1 : 2 | Spartak ŽK | |||||
11.09
12:30
Partizan
Vojvodina
3
4
|
11.09.2021 12:30 | Partizan | 3 : 4 | Vojvodina |
11.09
11:00
Crvena zvezda
Milutinac
15
0
|
11.09.2021 11:00 | Crvena zvezda | 15 : 0 | Milutinac | |||||
11.09
10:00
Zemun
ADA
6
0
|
11.09.2021 10:00 | Zemun | 6 : 0 | ADA | |||||
11.09
09:00
Voždovac
Partizan
1
4
|
11.09.2021 09:00 | Voždovac | 1 : 4 | Partizan |
11.09
15:30
Rad 2
Kolubara
2
2
|
11.09.2021 15:30 | Rad 2 | 2 : 2 | Kolubara | |||||
11.09
09:00
Radnički (NB) 2
Rakovica
1
0
|
11.09.2021 09:00 | Radnički (NB) 2 | 1 : 0 | Rakovica | |||||
11.09
09:00
BSK Borča
BSK 1925
0
1
|
11.09.2021 09:00 | BSK Borča | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
11.09
14:45
Sinđelić 2
Zemun 2
1
3
|
11.09.2021 14:45 | Sinđelić 2 | 1 : 3 | Zemun 2 | |||||
11.09
10:00
Šumadinac
RFK Grafičar
1
5
|
11.09.2021 10:00 | Šumadinac | 1 : 5 | RFK Grafičar |
11.09
00:00
Šumadija 1962
Sremčica
0
3
|
11.09.2021 00:00 | Šumadija 1962 | 0 : 3 | Sremčica | |||||
11.09
00:00
Rad 3
Mladenovac
5
1
|
11.09.2021 00:00 | Rad 3 | 5 : 1 | Mladenovac | |||||
11.09
00:00
Borac
Crvena zvezda
2
2
|
11.09.2021 00:00 | Borac | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
11.09
00:00
Resnik
Zemun 3
8
3
|
11.09.2021 00:00 | Resnik | 8 : 3 | Zemun 3 |
11.09
13:00
Šumadija 1903
Rudar (KM)
2
1
|
11.09.2021 13:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Rudar (KM) |
11.09
Duel Juniors
Vlasina
11
1
|
11.09.2021 | Duel Juniors | 11 : 1 | Vlasina | |||||
11.09
SFS Borac
Šampion 2014
2
2
|
11.09.2021 | SFS Borac | 2 : 2 | Šampion 2014 | |||||
11.09
Lider MGM
Timok 1919
4
1
|
11.09.2021 | Lider MGM | 4 : 1 | Timok 1919 | |||||
11.09
Real
OFK Radnički
2
2
|
11.09.2021 | Real | 2 : 2 | OFK Radnički | |||||
11.09
Car Konstantin
Trayal Knez Lazar
2
2
|
11.09.2021 | Car Konstantin | 2 : 2 | Trayal Knez Lazar |
11.09
14:00
TSC
OFK Kikinda 1909
5
1
|
11.09.2021 14:00 | TSC | 5 : 1 | OFK Kikinda 1909 | |||||
11.09
10:00
Petar Puača
Krila Krajine
1
0
|
11.09.2021 10:00 | Petar Puača | 1 : 0 | Krila Krajine | |||||
11.09
11:00
Spartak ŽK
Kabel
5
0
|
11.09.2021 11:00 | Spartak ŽK | 5 : 0 | Kabel | |||||
11.09
10:00
CFK
Radnički 1912
4
3
|
11.09.2021 10:00 | CFK | 4 : 3 | Radnički 1912 |
11.09
10:00
Derby 2015
Jedinstvo (SP)
4
0
|
11.09.2021 10:00 | Derby 2015 | 4 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
11.09
12:00
GFK Sloven
Petrika
3
0
|
11.09.2021 12:00 | GFK Sloven | 3 : 0 | Petrika | |||||
11.09
10:00
ODR
Radnički (SM)
3
2
|
11.09.2021 10:00 | ODR | 3 : 2 | Radnički (SM) |
11.09
15:00
RFK Grafičar
Brodarac
2
0
|
11.09.2021 15:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | Brodarac | |||||
11.09
10:00
OLE
011
0
1
|
11.09.2021 10:00 | OLE | 0 : 1 | 011 | |||||
11.09
17:30
Rad
Teleoptik
0
1
|
11.09.2021 17:30 | Rad | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
11.09
11:00
Voždovac
OFK Beograd
1
1
|
11.09.2021 11:00 | Voždovac | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
11.09
09:00
Crvena zvezda
Zemun
4
1
|
11.09.2021 09:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Zemun | |||||
11.09
10:00
Čukarički
Radnički (NB)
2
2
|
11.09.2021 10:00 | Čukarički | 2 : 2 | Radnički (NB) |
11.09
10:00
Senjak
Sun Rise
0
1
|
11.09.2021 10:00 | Senjak | 0 : 1 | Sun Rise | |||||
11.09
10:00
Respekt
Mačva 1929
5
0
|
11.09.2021 10:00 | Respekt | 5 : 0 | Mačva 1929 | |||||
11.09
10:00
Savacium
Fenix
3
0
|
11.09.2021 10:00 | Savacium | 3 : 0 | Fenix | |||||
11.09
12:30
Mačva (Š)
Drina
9
2
|
11.09.2021 12:30 | Mačva (Š) | 9 : 2 | Drina | |||||
11.09
11:00
Loznica
Jedinstvo (Ub)
7
2
|
11.09.2021 11:00 | Loznica | 7 : 2 | Jedinstvo (Ub) |
11.09
10:00
Petlić SD 2006
Plana
3
2
|
11.09.2021 10:00 | Petlić SD 2006 | 3 : 2 | Plana |
11.09
OFK Budućnost 2020
Budućnost
0
6
|
11.09.2021 | OFK Budućnost 2020 | 0 : 6 | Budućnost | |||||
11.09
Dinamo
Radnik
4
1
|
11.09.2021 | Dinamo | 4 : 1 | Radnik | |||||
11.09
Real Niš
GFK Dubočica
4
0
|
11.09.2021 | Real Niš | 4 : 0 | GFK Dubočica | |||||
11.09
Filip Filipović
BSK
12
0
|
11.09.2021 | Filip Filipović | 12 : 0 | BSK | |||||
11.09
Vučje
SFK Morava
3
2
|
11.09.2021 | Vučje | 3 : 2 | SFK Morava | |||||
11.09
Trnovac
Lugina
4
1
|
11.09.2021 | Trnovac | 4 : 1 | Lugina | |||||
11.09
OFK Topličanin
OFK Kosanica
2
4
|
11.09.2021 | OFK Topličanin | 2 : 4 | OFK Kosanica | |||||
11.09
Mineralac
Čekmin
5
2
|
11.09.2021 | Mineralac | 5 : 2 | Čekmin |
11.09
00:00
Karioke
Rakovica
0
0
|
11.09.2021 00:00 | Karioke | 0 : 0 | Rakovica | |||||
11.09
00:00
Kolubara
Sinđelić
2
0
|
11.09.2021 00:00 | Kolubara | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
11.09
00:00
Balkan
BSK 1925
5
1
|
11.09.2021 00:00 | Balkan | 5 : 1 | BSK 1925 | |||||
11.09
00:00
Radnički (O)
Lokomotiva
4
0
|
11.09.2021 00:00 | Radnički (O) | 4 : 0 | Lokomotiva |
11.09
00:00
Radnički (S)
Vukovi
12
2
|
11.09.2021 00:00 | Radnički (S) | 12 : 2 | Vukovi | |||||
11.09
00:00
Finale 2013
Timočanin
2
3
|
11.09.2021 00:00 | Finale 2013 | 2 : 3 | Timočanin | |||||
11.09
00:00
Župa
Duel Juniors 2
6
3
|
11.09.2021 00:00 | Župa | 6 : 3 | Duel Juniors 2 | |||||
11.09
00:00
Trstenik PTT
OFK Bratstvo
3
0
|
11.09.2021 00:00 | Trstenik PTT | 3 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
11.09
00:00
Morava 1918
GFK Jagodina 2
4
2
|
11.09.2021 00:00 | Morava 1918 | 4 : 2 | GFK Jagodina 2 | |||||
11.09
00:00
Junior
Meševo
2
5
|
11.09.2021 00:00 | Junior | 2 : 5 | Meševo | |||||
11.09
00:00
Jedinstvo
Car Lazar 2015
3
5
|
11.09.2021 00:00 | Jedinstvo | 3 : 5 | Car Lazar 2015 |
11.09
10:00
AFK
Radnički 1905
4
1
|
11.09.2021 10:00 | AFK | 4 : 1 | Radnički 1905 |
11.09
11:00
Crvena Zastava
Radnički
1
8
|
11.09.2021 11:00 | Crvena Zastava | 1 : 8 | Radnički | |||||
11.09
10:00
Jedinstvo
Budućnost
1
5
|
11.09.2021 10:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Budućnost | |||||
11.09
10:00
Posavina
Zabrezje
5
2
|
11.09.2021 10:00 | Posavina | 5 : 2 | Zabrezje |
11.09
16:00
Borac
Ratar
1
4
|
11.09.2021 16:00 | Borac | 1 : 4 | Ratar | |||||
11.09
17:00
Karaš
Polet
1
3
|
11.09.2021 17:00 | Karaš | 1 : 3 | Polet | |||||
11.09
OFK Plandište
Potporanj
1
4
|
11.09.2021 | OFK Plandište | 1 : 4 | Potporanj | |||||
11.09
00:00
BAK
Partizan
3
3
|
11.09.2021 00:00 | BAK | 3 : 3 | Partizan |
11.09
Stari Tamiš
Jugoslavija
0
3
|
11.09.2021 | Stari Tamiš | 0 : 3 | Jugoslavija | |||||
11.09
Pobeda
Dolina
1
2
|
11.09.2021 | Pobeda | 1 : 2 | Dolina | |||||
11.09
BSK
Sloga
3
0
|
11.09.2021 | BSK | 3 : 0 | Sloga | |||||
11.09
Borac
Polet
6
3
|
11.09.2021 | Borac | 6 : 3 | Polet |
11.09
Radnički
Dinamo 1945
2
5
|
11.09.2021 | Radnički | 2 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
11.09
00:00
Mundial
Voja Gačić
2
3
|
11.09.2021 00:00 | Mundial | 2 : 3 | Voja Gačić | |||||
11.09
Borac
OFK Vršac
1
2
|
11.09.2021 | Borac | 1 : 2 | OFK Vršac |
11.09
00:00
Budućnost
PFK Žarkovo 2000
0
7
|
11.09.2021 00:00 | Budućnost | 0 : 7 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
11.09
00:00
Omladinac
DIF
2
2
|
11.09.2021 00:00 | Omladinac | 2 : 2 | DIF | |||||
11.09
00:00
Srem
Bežanija
2
8
|
11.09.2021 00:00 | Srem | 2 : 8 | Bežanija |
11.09
00:00
Torlak
Boleč
12
0
|
11.09.2021 00:00 | Torlak | 12 : 0 | Boleč | |||||
11.09
00:00
OFK Mladenovac
OLE
5
1
|
11.09.2021 00:00 | OFK Mladenovac | 5 : 1 | OLE | |||||
11.09
00:00
OFK Crvenka
Hajduk
5
5
|
11.09.2021 00:00 | OFK Crvenka | 5 : 5 | Hajduk |
11.09
OFK Ras
Koštam Polje
2
1
|
11.09.2021 | OFK Ras | 2 : 1 | Koštam Polje | |||||
11.09
Pazar Juniors
Tutin
7
0
|
11.09.2021 | Pazar Juniors | 7 : 0 | Tutin | |||||
11.09
OFK National AG
Jedinstvo 2017
2
5
|
11.09.2021 | OFK National AG | 2 : 5 | Jedinstvo 2017 | |||||
11.09
Sport Klub 99
OFK Vlada Dimitrijević
7
3
|
11.09.2021 | Sport Klub 99 | 7 : 3 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
11.09
AL AHLI
Jošanica
2
0
|
11.09.2021 | AL AHLI | 2 : 0 | Jošanica |
11.09
10:00
Sloga
Polet
4
0
|
11.09.2021 10:00 | Sloga | 4 : 0 | Polet | |||||
11.09
10:00
Radnik
Proleter
7
0
|
11.09.2021 10:00 | Radnik | 7 : 0 | Proleter | |||||
11.09
10:00
Karađorđe
Goč
3
0
|
11.09.2021 10:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Goč | |||||
11.09
10:00
Kiker
Vrnjci
4
0
|
11.09.2021 10:00 | Kiker | 4 : 0 | Vrnjci |
11.09
09:00
Pobeda
Marjan
|
11.09.2021 09:00 | Pobeda | : | Marjan | |||||
11.09
09:00
Morava
Šumadija 1903
5
3
|
11.09.2021 09:00 | Morava | 5 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
11.09
09:00
Sloga 1924
Slavija
|
11.09.2021 09:00 | Sloga 1924 | : | Slavija | |||||
11.09
09:00
Radnički 1923
Vašarište
1
3
|
11.09.2021 09:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Vašarište | |||||
11.09
09:00
Karađorđe
Sušica
1
8
|
11.09.2021 09:00 | Karađorđe | 1 : 8 | Sušica |
11.09
00:00
Rakovica
OFK Crvenka
3
3
|
11.09.2021 00:00 | Rakovica | 3 : 3 | OFK Crvenka | |||||
11.09
00:00
Bežanija
Partizan
2
4
|
11.09.2021 00:00 | Bežanija | 2 : 4 | Partizan | |||||
11.09
00:00
DIF
Crvena zvezda
|
11.09.2021 00:00 | DIF | : | Crvena zvezda | |||||
11.09
00:00
Rad
Zemun
5
0
|
11.09.2021 00:00 | Rad | 5 : 0 | Zemun | |||||
11.09
00:00
Čukarički
OFK Beograd
6
0
|
11.09.2021 00:00 | Čukarički | 6 : 0 | OFK Beograd |
11.09
00:00
Banja
Rad
3
9
|
11.09.2021 00:00 | Banja | 3 : 9 | Rad | |||||
11.09
00:00
Borac (O)
Prva Iskra
1
0
|
11.09.2021 00:00 | Borac (O) | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
11.09
00:00
Lokomotiva
Vranić
|
11.09.2021 00:00 | Lokomotiva | : | Vranić | |||||
11.09
00:00
OFK Žarkovo
PFK Žarkovo 2000
5
0
|
11.09.2021 00:00 | OFK Žarkovo | 5 : 0 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
11.09
00:00
Borac (L)
Kolubara
0
3
|
11.09.2021 00:00 | Borac (L) | 0 : 3 | Kolubara |
11.09
00:00
Trudbenik
Vrčin
2
2
|
11.09.2021 00:00 | Trudbenik | 2 : 2 | Vrčin | |||||
11.09
00:00
Obilić 1924
Palilulac
2
7
|
11.09.2021 00:00 | Obilić 1924 | 2 : 7 | Palilulac | |||||
11.09
00:00
Dunavac
PKB
6
0
|
11.09.2021 00:00 | Dunavac | 6 : 0 | PKB | |||||
11.09
00:00
Leštane
OFK Prima Fortuna
4
0
|
11.09.2021 00:00 | Leštane | 4 : 0 | OFK Prima Fortuna | |||||
11.09
00:00
Zvezdara
IMT
0
6
|
11.09.2021 00:00 | Zvezdara | 0 : 6 | IMT | |||||
11.09
00:00
Institut
Sinđelić
3
2
|
11.09.2021 00:00 | Institut | 3 : 2 | Sinđelić |
11.09
00:00
Jagodina
Lavice Dubočica
1
3
|
11.09.2021 00:00 | Jagodina | 1 : 3 | Lavice Dubočica | |||||
11.09
00:00
Ozren
Radnički 2012
0
11
|
11.09.2021 00:00 | Ozren | 0 : 11 | Radnički 2012 | |||||
11.09
00:00
Napredak junior 2018
Dinamo
2
3
|
11.09.2021 00:00 | Napredak junior 2018 | 2 : 3 | Dinamo | |||||
11.09
00:00
Levač
Jedinstvo 2014
0
2
|
11.09.2021 00:00 | Levač | 0 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
11.09
00:00
Rosulja 2014
Majdanpek
3
0
|
11.09.2021 00:00 | Rosulja 2014 | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
11.09
00:00
Fudbol per femra
Mašinac
2
1
|
11.09.2021 00:00 | Fudbol per femra | 2 : 1 | Mašinac |
11.09
16:00
Požarevac
Požega
1
1
|
11.09.2021 16:00 | Požarevac | 1 : 1 | Požega | |||||
11.09
16:00
Mačva
ŽGFK Borac
4
0
|
11.09.2021 16:00 | Mačva | 4 : 0 | ŽGFK Borac | |||||
11.09
16:00
Loznica
Karađorđe
8
0
|
11.09.2021 16:00 | Loznica | 8 : 0 | Karađorđe | |||||
11.09
16:00
Jedinstvo
Plana
4
0
|
11.09.2021 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Plana |
11.09
14:00
Prave Dame
Ruma
2
0
|
11.09.2021 14:00 | Prave Dame | 2 : 0 | Ruma | |||||
11.09
11:00
Polet
TSC
2
5
|
11.09.2021 11:00 | Polet | 2 : 5 | TSC | |||||
11.09
16:00
Lehel 2019
Moskva
6
2
|
11.09.2021 16:00 | Lehel 2019 | 6 : 2 | Moskva | |||||
11.09
12:00
Voša AS
Spartak
0
3
|
11.09.2021 12:00 | Voša AS | 0 : 3 | Spartak |
11.09
16:30
Stajićevo 2017
Voja Gačić
1
10
|
11.09.2021 16:30 | Stajićevo 2017 | 1 : 10 | Voja Gačić |
11.09
09:30
Tisa Njerš
Arena SU
0
2
|
11.09.2021 09:30 | Tisa Njerš | 0 : 2 | Arena SU | |||||
11.09
10:00
SuTeam Akademija
Spartak ŽK '10
3
0
|
11.09.2021 10:00 | SuTeam Akademija | 3 : 0 | Spartak ŽK '10 |
11.09
12:30
Šumadinac
IMT
6
2
|
11.09.2021 12:30 | Šumadinac | 6 : 2 | IMT | |||||
11.09
17:00
Borac
Jedinstvo
0
4
|
11.09.2021 17:00 | Borac | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
11.09
09:00
Budućnost
Čanković
4
0
|
11.09.2021 09:00 | Budućnost | 4 : 0 | Čanković | |||||
11.09
14:30
Srem
Bežanija
0
5
|
11.09.2021 14:30 | Srem | 0 : 5 | Bežanija | |||||
11.09
17:30
Milutinac
Zemun
2
2
|
11.09.2021 17:30 | Milutinac | 2 : 2 | Zemun |
11.09
14:00
Lazarevac
Mladost (C)
2
1
|
11.09.2021 14:00 | Lazarevac | 2 : 1 | Mladost (C) | |||||
11.09
10:00
Borac (L)
Radnički (R)
4
0
|
11.09.2021 10:00 | Borac (L) | 4 : 0 | Radnički (R) |
11.09
10:00
Sunrise Šabac 1
Fenix 1
5
0
|
11.09.2021 10:00 | Sunrise Šabac 1 | 5 : 0 | Fenix 1 |
11.09
Sport Club 99
Pazar Juniors
0
2
|
11.09.2021 | Sport Club 99 | 0 : 2 | Pazar Juniors | |||||
11.09
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1
5
|
11.09.2021 | AF AS Novi Pazar | 1 : 5 | Novi Pazar | |||||
11.09
Kosmet
Jedinstvo 2017
6
2
|
11.09.2021 | Kosmet | 6 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
11.09
OFK National
Bane 1931
0
7
|
11.09.2021 | OFK National | 0 : 7 | Bane 1931 |
11.09
Novi Pazar
Sport Club 99
1
1
|
11.09.2021 | Novi Pazar | 1 : 1 | Sport Club 99 | |||||
11.09
Rudar
OFK Vlada Dimitrijević
2
4
|
11.09.2021 | Rudar | 2 : 4 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
11.09
00:00
Pazar Juniors B
OFK National
7
0
|
11.09.2021 00:00 | Pazar Juniors B | 7 : 0 | OFK National | |||||
11.09
OFK Ras
AL AHLI
0
3
|
11.09.2021 | OFK Ras | 0 : 3 | AL AHLI |
11.09
00:00
Beograd 1929
Sopot
3
1
|
11.09.2021 00:00 | Beograd 1929 | 3 : 1 | Sopot | |||||
11.09
00:00
OFK Prima Fortuna
Obilic 1924
2
6
|
11.09.2021 00:00 | OFK Prima Fortuna | 2 : 6 | Obilic 1924 |
11.09
00:00
Komgrap
OFK Žarkovo
0
10
|
11.09.2021 00:00 | Komgrap | 0 : 10 | OFK Žarkovo | |||||
11.09
00:00
DIF
Kolubara
3
6
|
11.09.2021 00:00 | DIF | 3 : 6 | Kolubara | |||||
11.09
00:00
Akademija fudbala
Lokomotiva
0
1
|
11.09.2021 00:00 | Akademija fudbala | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.09
00:00
GSP Polet
Velika Moštanica
1
0
|
11.09.2021 00:00 | GSP Polet | 1 : 0 | Velika Moštanica | |||||
11.09
00:00
Seceranac Ada
Žarkovo 2000
0
13
|
11.09.2021 00:00 | Seceranac Ada | 0 : 13 | Žarkovo 2000 |
11.09
00:00
Palilulac
Balkan Mirijevo
4
2
|
11.09.2021 00:00 | Palilulac | 4 : 2 | Balkan Mirijevo | |||||
11.09
00:00
BSK Borča
Milano Stars
3
6
|
11.09.2021 00:00 | BSK Borča | 3 : 6 | Milano Stars | |||||
11.09
00:00
DIV
Beograd 1929
1
4
|
11.09.2021 00:00 | DIV | 1 : 4 | Beograd 1929 | |||||
11.09
00:00
PKB
Trudbenik
1
5
|
11.09.2021 00:00 | PKB | 1 : 5 | Trudbenik | |||||
11.09
00:00
Banja
RFK Grafičar
0
16
|
11.09.2021 00:00 | Banja | 0 : 16 | RFK Grafičar | |||||
11.09
00:00
OFK Crvenka
Zvezdara
2
1
|
11.09.2021 00:00 | OFK Crvenka | 2 : 1 | Zvezdara |
11.09
14:00
RSK
SFU Gornjak
6
0
|
11.09.2021 14:00 | RSK | 6 : 0 | SFU Gornjak | |||||
11.09
10:00
Mladi Radnik 1926
OPK Rudar 1933
3
1
|
11.09.2021 10:00 | Mladi Radnik 1926 | 3 : 1 | OPK Rudar 1933 |
11.09
10:00
Omladinac
Radnički
0
8
|
11.09.2021 10:00 | Omladinac | 0 : 8 | Radnički | |||||
11.09
11:00
Rvati
Zabrežje
0
1
|
11.09.2021 11:00 | Rvati | 0 : 1 | Zabrežje | |||||
11.09
09:00
Budućnost
Posavina
2
2
|
11.09.2021 09:00 | Budućnost | 2 : 2 | Posavina |
11.09
00:00
Radnički 2
Trajal - Prosoker
4
1
|
11.09.2021 00:00 | Radnički 2 | 4 : 1 | Trajal - Prosoker | |||||
11.09
00:00
Duel Juniors
Vlasina
7
1
|
11.09.2021 00:00 | Duel Juniors | 7 : 1 | Vlasina | |||||
11.09
00:00
OFK Paraćin
OFK Šampion
3
2
|
11.09.2021 00:00 | OFK Paraćin | 3 : 2 | OFK Šampion | |||||
11.09
00:00
Lider MGM
Timok 1919
1
4
|
11.09.2021 00:00 | Lider MGM | 1 : 4 | Timok 1919 | |||||
11.09
00:00
Real Niš
Nacional
3
2
|
11.09.2021 00:00 | Real Niš | 3 : 2 | Nacional | |||||
11.09
00:00
Radnički
Trio
6
2
|
11.09.2021 00:00 | Radnički | 6 : 2 | Trio | |||||
11.09
00:00
Napredak
Kopernikus Železničar
1
5
|
11.09.2021 00:00 | Napredak | 1 : 5 | Kopernikus Železničar | |||||
11.09
00:00
GFK Jagodina
Radnički
1
1
|
11.09.2021 00:00 | GFK Jagodina | 1 : 1 | Radnički |
11.09
12:00
Morava 1918
GFK Jagodina
5
4
|
11.09.2021 12:00 | Morava 1918 | 5 : 4 | GFK Jagodina | |||||
11.09
12:00
Junior
OFK Knez Lazar
8
2
|
11.09.2021 12:00 | Junior | 8 : 2 | OFK Knez Lazar |
11.09
00:00
Trnovac
Lugina
3
4
|
11.09.2021 00:00 | Trnovac | 3 : 4 | Lugina | |||||
11.09
00:00
Radnik
Dinamo
3
1
|
11.09.2021 00:00 | Radnik | 3 : 1 | Dinamo | |||||
11.09
00:00
OFK Budućnost 2020
Budućnost
0
8
|
11.09.2021 00:00 | OFK Budućnost 2020 | 0 : 8 | Budućnost | |||||
11.09
00:00
Mineralac
Sloga
6
2
|
11.09.2021 00:00 | Mineralac | 6 : 2 | Sloga | |||||
11.09
00:00
Filip Filipović
BSK
10
0
|
11.09.2021 00:00 | Filip Filipović | 10 : 0 | BSK | |||||
11.09
00:00
Real Niš 2
GFK Dubočica
4
3
|
11.09.2021 00:00 | Real Niš 2 | 4 : 3 | GFK Dubočica | |||||
11.09
00:00
OFK Topličanin
OFK Kosanica
3
0
|
11.09.2021 00:00 | OFK Topličanin | 3 : 0 | OFK Kosanica |
11.09
18:00
Mladost (NP)
Naisa
31
30
|
11.09.2021 18:00 | Mladost (NP) | 31 : 30 | Naisa | |||||
11.09
19:00
Bor RTB
Medicinar
20
25
|
11.09.2021 19:00 | Bor RTB | 20 : 25 | Medicinar | |||||
11.09
16:00
Beograd
Jagodina
23
43
|
11.09.2021 16:00 | Beograd | 23 : 43 | Jagodina | |||||
11.09
18:30
Crvena zvezda
SPD Radnički
30
32
|
11.09.2021 18:30 | Crvena zvezda | 30 : 32 | SPD Radnički | |||||
11.09
18:00
Bekament BB
Vojvodina
36
23
|
11.09.2021 18:00 | Bekament BB | 36 : 23 | Vojvodina |
11.09
15:30
ŽAVK Mladost
Vojvodina
11
8
|
11.09.2021 15:30 | ŽAVK Mladost | 11 : 8 | Vojvodina | |||||
11.09
09:00
Universiade Team of Great Britain
ŽAVK Mladost
10
15
|
11.09.2021 09:00 | Universiade Team of Great Britain | 10 : 15 | ŽAVK Mladost | |||||
11.09
10:30
Crvena zvezda
Olympia Košice
16
11
|
11.09.2021 10:30 | Crvena zvezda | 16 : 11 | Olympia Košice | |||||
11.09
12:00
Jadran
WPA Bucuresti
11
14
|
11.09.2021 12:00 | Jadran | 11 : 14 | WPA Bucuresti | |||||
11.09
13:30
Senteš
Taš 2000
29
4
|
11.09.2021 13:30 | Senteš | 29 : 4 | Taš 2000 | |||||
11.09
18:00
Universiade Team of Great Britain
Senteš
4
17
|
11.09.2021 18:00 | Universiade Team of Great Britain | 4 : 17 | Senteš | |||||
11.09
19:30
Crvena zvezda
Jadran
13
9
|
11.09.2021 19:30 | Crvena zvezda | 13 : 9 | Jadran | |||||
11.09
21:00
Vojvodina
WPA Bucuresti
15
14
|
11.09.2021 21:00 | Vojvodina | 15 : 14 | WPA Bucuresti |
11.09
00:00
Južna regija
Car Dušan Silni
18
0
|
11.09.2021 00:00 | Južna regija | 18 : 0 | Car Dušan Silni |
11.09
16:00
Jagodina Black Hornets
Kragujevac Wild Boars
8
23
|
11.09.2021 16:00 | Jagodina Black Hornets | 8 : 23 | Kragujevac Wild Boars |