XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 416 utakmica za dan
Subota, 4 Septembar 2021

Fudbal

04.09.2021 16:00 Sloga : Stolice
04.09.2021 16:00 Granit 3 : 0 Jadar
04.09.2021 16:00 Paskovac 4 : 0 Krajišnici
04.09.2021 16:00 Vuk : Mladost (B)
04.09.2021 16:00 Gradilište : Mladost
04.09.2021 16:00 14. Oktobar 0 : 3 Hajduk
04.09.2021 16:00 Borac 3 : 0 Jadar 07
04.09.2021 16:30 OFK Bečej 1918 1 : 0 Feniks 1995
04.09.2021 16:30 OFK Vršac 0 : 0 Tekstilac
04.09.2021 16:30 Radnički (Zr) 1 : 2 Radnički 1912
04.09.2021 16:30 Dinamo 1945 0 : 1 Omladinac
04.09.2021 16:30 OFK Stari Grad 1 : 2 Hajduk 1912
04.09.2021 16:30 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Borac (S)
04.09.2021 16:30 Trepča 1 : 2 Sloga (BB)
04.09.2021 10:00 BASK 5 : 1 Zvezdara
04.09.2021 16:30 Ušće Novi Beograd 2 : 2 Radnički (O)
04.09.2021 16:30 Leštane 1 : 2 BSK Borča
04.09.2021 16:30 Radnički (NB) 2 : 3 Borac
04.09.2021 11:00 Prva iskra 1 : 1 OFK Beograd
04.09.2021 16:30 Meševo 1 : 1 OFK Brzi Brod
04.09.2021 16:30 Sloga (L) 0 : 4 Timočanin
04.09.2021 16:30 Radnički (P) 4 : 1 Rembas
04.09.2021 16:30 Pčinja 0 : 1 Budućnost (P)
04.09.2021 16:30 Kozara 1 : 1 Naftagas
04.09.2021 16:30 Jedinstvo (BK) 3 : 1 Begej
04.09.2021 16:30 Sloga 2 : 2 Sloboda
04.09.2021 16:30 Crvena zvezda (VS) 0 : 1 Omladinac FAM
04.09.2021 16:30 BAK 2 : 2 Jedinstvo (V)
04.09.2021 16:30 Sloga (E) 1 : 0 Donji Srem
04.09.2021 16:30 Radnički (NP) 3 : 1 Index
04.09.2021 16:30 Cement 2 : 0 Veternik
04.09.2021 16:30 Mladost 0 : 4 Sloga (T)
04.09.2021 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Dunav
04.09.2021 16:30 Senta 1 : 1 Preporod
04.09.2021 16:30 ČSK Pivara 0 : 1 Krila Krajine
04.09.2021 16:30 Bačka 1901 2 : 1 SU Stanišić 1920
04.09.2021 16:30 Napredak 1 : 1 Vinča
04.09.2021 16:30 Lokomotiva 0 : 3 GSP Polet Dorćol
04.09.2021 16:30 OFK Mladenovac 1 : 0 Poštar Zvezdara
04.09.2021 15:00 Parmenac 1 : 2 FAP
04.09.2021 15:00 Cer 1 : 0 Borac
04.09.2021 16:30 OFK Niš 1 : 1 Morava
04.09.2021 16:30 OFK Sinđelić 5 : 1 Mladost (B)
04.09.2021 16:30 Nebeski Andjeli 3 : 3 Radan
04.09.2021 16:30 SFK Morava 3 : 2 Plantaža
04.09.2021 16:30 Orlovi 4 : 1 Župa
04.09.2021 16:30 Morava 1918 2 : 0 Trstenik PPT
04.09.2021 16:30 Blagotin 5 : 1 Levač
04.09.2021 16:30 Dunav 2 : 0 Jedinstvo (P)
04.09.2021 16:30 Đerdap 2 : 0 Balkanski
04.09.2021 16:30 OFK Knjaz 2 : 0 BSK
04.09.2021 16:30 Lužnica 0 : 1 OFK Slatina
04.09.2021 16:30 Radnički (S) 0 : 7 Borac (BG)
04.09.2021 16:30 Crvenka 0 : 2 Rusin
04.09.2021 16:30 Vojvodina 0 : 3 Polet
04.09.2021 16:30 ŽAK 4 : 1 Budućnost (P)
04.09.2021 16:30 Bratstvo 2019 4 : 1 Naša Zvezda
04.09.2021 17:00 Crvena Zvezda 0 : 3 Šajkaš 1908
04.09.2021 17:00 Slavija 2 : 0 Borac
04.09.2021 16:30 Jedinstvo Stević 1 : 0 Dolina
04.09.2021 16:30 Partizan (U) 2 : 1 Crvena zvezda
04.09.2021 16:30 Podrinje 2 : 0 Sloga
04.09.2021 16:30 GFK Sloven 2 : 0 Fruškogorac
04.09.2021 16:30 Radnički 1905 0 : 1 OFK Vrbas
04.09.2021 16:30 Sloga 3 : 1 Napredak
04.09.2021 16:30 Proleter 6 : 1 Bačka
04.09.2021 16:30 Jadran 4 : 4 Iskra
04.09.2021 16:30 AFK 2 : 0 Obilić (NK)
04.09.2021 16:30 Srbobran 1 : 0 Budućnost
04.09.2021 16:30 Jasenica 2017 0 : 1 Bačinac
04.09.2021 16:30 Šarbanovac 4 : 0 Polet
04.09.2021 16:30 Poreč 0 : 0 Polom
04.09.2021 17:00 Jedinstvo (Š) 0 : 3 Zloćudovo
04.09.2021 16:30 Svrljig 2 : 0 Jastrebac
04.09.2021 16:30 Taskovići 3 : 0 Pobeda
04.09.2021 16:30 Rtanj 3 : 0 Omladinac
04.09.2021 16:30 Rudar Vrška Čuka : OFK Rtanj
04.09.2021 16:00 Čitluk 3 : 1 Mačkovac
04.09.2021 16:30 Budućnost 3 : 1 Krajina
04.09.2021 16:30 Delija 4 : 1 Rusanda
04.09.2021 16:30 Radnički 2 : 4 Napredak
04.09.2021 16:30 Rudar (SR) 2 : 2 Kolare
04.09.2021 16:30 Partizan (G) 2 : 1 Morava
04.09.2021 16:30 Zvižd 4 : 2 Železničar
04.09.2021 16:30 Žitkovica 2017 1 : 0 Sloga (L)
04.09.2021 16:30 Sloboda 1 : 1 Željuša
04.09.2021 16:30 Napredak 3 : 0 Dragoš
04.09.2021 16:30 Strelac 1 : 1 OFK Budućnost
04.09.2021 16:30 Šumadija 0 : 4 Dimitrije Tucović
04.09.2021 16:30 Barajevo 5 : 0 Beljina
04.09.2021 10:00 Turbina 5 : 0 Budućnost (Z)
04.09.2021 16:30 Borac (O) 3 : 1 Siti Sport Klub
04.09.2021 16:30 Milutinac 1 : 2 Umka
04.09.2021 17:00 Bratstvo 1975 1 : 0 Šumadinac
04.09.2021 17:00 Sloga (D) 4 : 0 Jedinstvo
04.09.2021 17:00 Kolonija 0 : 2 Maršić
04.09.2021 16:30 Spartak 1924 1 : 3 Radnik
04.09.2021 17:00 Slatina 2 : 0 Dragačevo
04.09.2021 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Spartak 1976
04.09.2021 17:00 Rudar 3 : 2 Novi Pazar 1928
04.09.2021 16:30 Rajac 1 : 0 Popadić
04.09.2021 16:00 Župski biseri 2 : 3 Borac
04.09.2021 16:00 Garevina 2 : 1 Kamenorezac 76
04.09.2021 16:00 Varvarin 7 : 0 Ribnik
04.09.2021 16:30 Rudar 0 : 1 Krušedol
04.09.2021 17:00 Radnički (P) 1 : 0 Gradac
04.09.2021 17:00 Radnik Sušica 1 : 2 Marjan MB
04.09.2021 17:00 Rudar 1973 3 : 3 Šumadija
04.09.2021 17:00 Todorovce : Lemind 1953
04.09.2021 16:00 Sinđelić 1 : 1 Jelav
04.09.2021 16:30 OFK Zabrežje 4 : 0 Jedinstvo
04.09.2021 16:30 Planinac 1 : 0 Šumadija
04.09.2021 16:30 Beljanica 2 : 1 Sloga
04.09.2021 10:30 Miljakovac 1 : 0 13. maj
04.09.2021 16:30 Minel 4 : 1 Bratstvo
04.09.2021 17:00 Mladost (P) 0 : 2 Partizan
04.09.2021 16:30 Mladost (D) 3 : 2 Bratstvo
04.09.2021 16:30 Tvrđava 5 : 0 Orlovi
04.09.2021 16:30 Standard 2021 1 : 2 Sloga 1948
04.09.2021 16:30 Jedinstvo (NB) 6 : 2 1. Oktobar
04.09.2021 Planinac 1 : 2 Tigrovi Mija Gold
04.09.2021 Malba 2 : 4 Lugovi
04.09.2021 Budućnost : Mršinci
04.09.2021 11:00 Prijatelji 0 : 3 Remont
04.09.2021 Vujan 3 : 2 Gavrilo Princip
04.09.2021 00:00 Gladijator 4 : 2 Gaučosi
04.09.2021 17:00 Čačak 94 10 : 0 Morava
04.09.2021 16:30 OFK Braničevo 2 : 2 Stig 1955
04.09.2021 16:30 Mladost (K) 0 : 4 Jedinstvo (S)
04.09.2021 16:30 Bata Bulić 2 : 1 Mlava (ML)
04.09.2021 16:30 Trgovački 6 : 1 Manastirica
04.09.2021 16:30 Nišavac 1 : 1 Padež
04.09.2021 16:30 Mladost (MS) 2 : 5 Mladost (PR)
04.09.2021 16:30 Borac 1 : 1 Rongo Siti
04.09.2021 16:30 Potisje 4 : 0 Čoka
04.09.2021 17:00 Vinogradar 3 : 0 SFU Graničar 024
04.09.2021 16:30 Sloga (M) 3 : 3 Banat (D)
04.09.2021 17:00 Mladost 3 : 0 Jedinstvo
04.09.2021 17:00 Sloboda 2013 0 : 3 Slemen
04.09.2021 17:00 Železničar 0 : 0 Vinogradar
04.09.2021 17:00 Borba 4 : 1 Šumadija
04.09.2021 17:00 Milakovac 2018 2 : 0 Stubal
04.09.2021 17:00 Mladi radnik 1925 2 : 1 Biljanovac
04.09.2021 17:00 BSK 2014 0 : 4 Budućnost
04.09.2021 17:00 Bogutovačka Banja 1 : 1 Partizan (V)
04.09.2021 16:00 Stara Čaršija 2 : 5 Mladost (MD)
04.09.2021 16:00 Gradac 5 : 2 Bresno Polje
04.09.2021 16:00 Ratajac 4 : 2 Obilić
04.09.2021 16:00 Šampion 2013 1 : 1 Parcane
04.09.2021 16:00 OFK Orašje 1960 0 : 0 Velika Morava
04.09.2021 00:00 Mladost 1977 3 : 0 Borjak 2013
04.09.2021 16:30 Sport 1 : 3 Jedinstvo (R)
04.09.2021 16:30 Popovac 1 : 1 Borac 1950
04.09.2021 16:30 Radnik 2 : 1 Polet
04.09.2021 16:30 Mladi borac 0 : 4 Petka
04.09.2021 16:30 Sloboda 1 : 1 BSK
04.09.2021 16:30 Mladi radnik 2 : 1 Proleter
04.09.2021 16:30 Strmovo 0 : 4 Šumadinac
04.09.2021 16:30 Rudar 1945 1 : 4 OFK Stublenica
04.09.2021 16:30 Kalenić 3 : 0 Brgule
04.09.2021 17:00 Moravac 3 : 0 Gornje Sinkovce
04.09.2021 17:00 Mladost (DL) 3 : 1 Mladost (DB)
04.09.2021 16:30 Laznica 1 : 3 Borac (V)
04.09.2021 16:30 Osanica 2 : 1 Zvezda
04.09.2021 16:30 Vrelo 1 : 5 Polet (SD)
04.09.2021 16:30 Homoljac 2 : 0 Sloga (J)
04.09.2021 17:00 Srem 4 : 1 Sloga
04.09.2021 17:00 Drina 2 : 0 Kozara
04.09.2021 16:30 Krupa 5 : 0 Slavija
04.09.2021 17:00 Tekstilac 1 : 0 Budućnost
04.09.2021 17:00 Sloboda 2 : 0 Modriča
04.09.2021 17:00 Zvijezda 09 1 : 0 Borac
04.09.2021 17:00 Sloga 4 : 0 Podrinje
04.09.2021 19:30 Sutjeska 3 : 1 Ljubić
04.09.2021 18:00 Srbija 4 : 1 Luksemburg
04.09.2021 18:00 Irska 1 : 1 Azerbejdžan
04.09.2021 16:30 Mašinac 4 : 0 ŽFU Zvezda B 2018
04.09.2021 15:00 Sloga 6 : 4 TSC
04.09.2021 16:30 Spartak 14 : 0 Požarevac
04.09.2021 15:00 Radnički 2012 23 : 0 SUŽF Stol
04.09.2021 15:00 Vučice 1 : 7 Majdanpek
04.09.2021 00:00 Dunav 1 : 10 Crvena zvezda
04.09.2021 00:00 Radnicki : Heroj Polet
04.09.2021 GFK Jagodina 7 : 0 OFK Slatina
04.09.2021 Napredak 10 : 1 Morava 1918
04.09.2021 Jedinstvo 3 : 1 Timok 1919
04.09.2021 Bor 1919 5 : 1 Radnički (S)
04.09.2021 Real 2 : 1 Radnički (N)
04.09.2021 Kopernikus Želežničar 2 : 0 Radnik
04.09.2021 GFK Dubočica 1 : 5 Budućnost
04.09.2021 10:00 Spartak ŽK 3 : 1 Vojvodina
04.09.2021 10:00 Kabel 3 : 0 Mladost (NS)
04.09.2021 10:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 2 Proleter
04.09.2021 20:00 Ada 3 : 1 Lokomotiva
04.09.2021 09:00 011 3 : 4 BSK Borča
04.09.2021 12:30 Brodarac 2 3 : 0 Sinđelić
04.09.2021 10:00 Grizzly ML 3 : 2 Šumadija (T)
04.09.2021 10:00 Borac 1932 : RSK
04.09.2021 10:00 Sloga (B) 1 : 1 Karađorđe
04.09.2021 10:00 Smederevo 1924 4 : 0 Šumadija (A)
04.09.2021 11:00 Napredak 5 : 1 Mladi radnik (R)
04.09.2021 10:00 Korićani 0 : 1 Sušica
04.09.2021 10:00 OFK Aranđelovac 1979 0 : 2 Radnički 1923
04.09.2021 10:00 Sofeks 1 : 1 Borac (Š)
04.09.2021 10:00 Feniks 1995 3 : 2 Jedinstvo (SP)
04.09.2021 15:00 Hajduk 3 : 0 OFK Kikinda
04.09.2021 00:00 Prva Iskra : Rojkovac
04.09.2021 00:00 Torlak : GSP Polet
04.09.2021 00:00 BSK 1925 : Siti Sport Klub
04.09.2021 00:00 Radnički (O) : Budućnost
04.09.2021 00:00 Jedinstvo : Beograd
04.09.2021 Jedinstvo 4 : 0 Borac
04.09.2021 Strela 0 : 7 Mladost
04.09.2021 Dolovo 3 : 0 Vulturul
04.09.2021 Mladost : Omladinac 1927
04.09.2021 Jugoslavija : Radnički
04.09.2021 00:00 Jedinstvo Stević 1 : 6 Voja Gačić
04.09.2021 15:00 Brodarac 7 : 4 Studentski grad
04.09.2021 RFK Grafičar 6 : 1 Voždovac
04.09.2021 00:00 Borac 0 : 7 Rakovica
04.09.2021 00:00 BASK 4 : 2 Sinđelić
04.09.2021 00:00 Vinča 2 : 1 Radnički (NB)
04.09.2021 00:00 Boleč : Kovačevac
04.09.2021 00:00 OFK Beograd : OFK Mladenovac
04.09.2021 12:30 Zemun 1 : 5 RFK Grafičar
04.09.2021 10:00 Bresje Superior : Palanka
04.09.2021 Jedinstvo : Železničar
04.09.2021 Polet : Sloboda
04.09.2021 Sloga : Podunavac
04.09.2021 Radnik 3 : 1 GFK Dubočica
04.09.2021 Radnički (P) 10 : 2 SFS Borac
04.09.2021 Radnički 2 0 : 1 Kopernikus Želežničar
04.09.2021 OFK Radnički 0 : 3 GFK Jagodina
04.09.2021 12:00 Spartak ŽK 1 : 3 Vojvodina
04.09.2021 12:00 Kabel 0 : 3 TSC
04.09.2021 12:00 RFK NS 1921 3 : 5 Proleter (NS)
04.09.2021 Kolubara : Studentski grad
04.09.2021 10:00 Sinđelić 2 : 0 Internacional
04.09.2021 12:00 011 4 : 1 BSK Borča
04.09.2021 11:00 Lokomotiva 0 : 3 Voždovac
04.09.2021 00:00 RFK Grafičar 2 : 1 Rakovica
04.09.2021 09:00 IMT 2 : 5 OLE
04.09.2021 13:30 OFK Beograd 1 : 2 Radničkin(NB)
04.09.2021 15:30 OFK Jugović 1 : 3 Petrika
04.09.2021 13:00 Derby 2015 4 : 2 Arena Su
04.09.2021 10:00 Dunav 0 : 6 Jedinstvo (SP)
04.09.2021 15:00 Podunavac 1 : 1 ODR
04.09.2021 10:00 Radnički (Š) 7 : 0 Voja Gačić
04.09.2021 12:00 OFK Senjak 7 : 0 Rađevac
04.09.2021 13:00 Vrelo Sport 2 : 9 Mačva 1929
04.09.2021 00:00 Budućnost 0 : 4 Palilulac
04.09.2021 17:00 Vinča 1 : 3 Prva Iskra
04.09.2021 09:00 Balkan 0 : 2 Žarkovo
04.09.2021 00:00 Zvezdara 0 : 4 BASK
04.09.2021 13:00 Beograd 3 : 2 Bežanija
04.09.2021 Lestane : BSK 1925
04.09.2021 00:00 DIF 2 : 1 Radnički (O)
04.09.2021 Trio 3 : 0 SFK Morava
04.09.2021 Meševo - Knez Lazar 3 : 0 Kopernikus Želežničar
04.09.2021 Finale 2013 4 : 1 Vučje
04.09.2021 Trstenik PPT 0 : 1 Hajduk Veljko
04.09.2021 Radnički (S) 3 : 3 Lider MGM
04.09.2021 Župa 3 : 0 Đerdap
04.09.2021 Sloga : Ševac
04.09.2021 Crvena zvezda 4 : 3 Invictus 2020
04.09.2021 Budućnost : Hajdučica
04.09.2021 Banat 2 : 4 Banat
04.09.2021 Proleter 2 : 3 Partizan
04.09.2021 Mladost 3 : 0 Proleter
04.09.2021 Spartak 1911 : Tempo
04.09.2021 Sloga 3 : 1 Borac
04.09.2021 Omladinac 1 : 6 Glogonj
04.09.2021 00:00 OFK Beograd 1 : 1 Rad
04.09.2021 00:00 IMT 2 : 3 Brodarac
04.09.2021 00:00 OLE 0 : 3 011
04.09.2021 00:00 Sinđelić 1 : 1 Teleoptik
04.09.2021 00:00 Lokomotiva 1 : 3 Voždovac
04.09.2021 00:00 Partizan 4 : 1 Zemun
04.09.2021 00:00 ADA 0 : 1 Crvena zvezda
04.09.2021 00:00 Milutinac 0 : 6 Radnički (NB)
04.09.2021 00:00 Čukarički 4 : 1 RFK Grafičar
04.09.2021 13:00 RFK Grafičar 7 : 0 Sinđelić
04.09.2021 11:00 BSK 1925 3 : 0 Radnički (NB)
04.09.2021 08:30 Rakovica 1 : 3 Rad
04.09.2021 12:00 Kolubara 1 : 3 OFK Beograd
04.09.2021 00:00 Resnik : Šumadija 1962
04.09.2021 00:00 Zemun : Dunavac
04.09.2021 00:00 OFK Beograd 7 : 0 Borac
04.09.2021 00:00 Crvena zvezda 0 : 3 Rad
04.09.2021 00:00 Mladenovac : Sremčica
04.09.2021 Trio 0 : 4 Car Konstantin
04.09.2021 Trayal Knez Lazar 0 : 8 Real
04.09.2021 00:00 Timok 1919 1 : 2 SFS Borac
04.09.2021 Šampion 2014 3 : 0 Napredak
04.09.2021 Kopernikus Železničar 4 : 1 GFK Jagodina
04.09.2021 Radnički (N) 3 : 0 Duel Juniors
04.09.2021 00:00 Vlasina 2 : 2 Radnički (P)
04.09.2021 10:00 Radnički 1912 3 : 0 OFK Bačka
04.09.2021 10:00 Krila Krajine 5 : 0 Hajduk 1912
04.09.2021 10:00 Radnički (SM) 2 : 1 Radnički (Š)
04.09.2021 10:00 OFK Vršac 4 : 1 Železničar
04.09.2021 10:00 Inđija 1 : 4 GFK Sloven
04.09.2021 00:00 Brodarac 2 : 0 Čukarički
04.09.2021 00:00 Radnički (NB) 1 : 6 Crvena zvezda
04.09.2021 00:00 Zemun 1 : 2 Partizan
04.09.2021 00:00 Ada 1 : 5 Voždovac
04.09.2021 OFK Beograd 1 : 1 Rad
04.09.2021 00:00 Teleoptik 6 : 0 OLE
04.09.2021 00:00 011 1 : 2 RFK Grafičar
04.09.2021 11:00 Loznica 0 : 2 Senjak
04.09.2021 10:00 Jedinstvo (Ub) 0 : 9 Mačva (Š)
04.09.2021 10:00 Drina 3 : 2 Omladinac 2014
04.09.2021 10:00 Fenix 4 : 0 Budućnost Krušik 2014
04.09.2021 10:00 Rađevac 10 : 0 Ribnica
04.09.2021 10:00 Radnički (V) 2 : 2 Respekt
04.09.2021 10:00 Mačva 1929 0 : 4 Sun Rise
04.09.2021 Budućnost 2 : 4 Filip Filipović
04.09.2021 BSK 0 : 7 Mineralac
04.09.2021 Čekmin 4 : 0 OFK Topličanin
04.09.2021 OFK Kosanica 3 : 0 Trnovac
04.09.2021 Lugina 6 : 0 Vučje
04.09.2021 SFK Morava 0 : 10 Kopernikus Železničar 2
04.09.2021 GFK Dubočica 2 : 1 Dinamo
04.09.2021 Radnik 4 : 0 OFK Budućnost 2020
04.09.2021 00:00 Lokomotiva 5 : 0 Balkan
04.09.2021 00:00 BSK 1925 0 : 7 Kolubara
04.09.2021 00:00 Sinđelić 7 : 1 Karioke
04.09.2021 00:00 Rakovica : Studentski grad
04.09.2021 00:00 IMT 3 : 1 BSK
04.09.2021 00:00 Vukovi : Jedinstvo
04.09.2021 00:00 Car Lazar 2015 5 : 9 Junior
04.09.2021 00:00 Meševo 2 : 2 Morava 1918
04.09.2021 00:00 GFK Jagodina 2 0 : 3 Trstenik PTT
04.09.2021 00:00 OFK Bratstvo : Župa
04.09.2021 00:00 Duel Juniors 2 4 : 3 Finale 2013
04.09.2021 00:00 Timočanin 4 : 0 Radnički (S)
04.09.2021 10:00 Tisa Njerš 1 : 3 AFK
04.09.2021 11:00 Arena Su 3 : 0 Bajša
04.09.2021 BAK : Borac
04.09.2021 Partizan 11 : 0 OFK Plandište
04.09.2021 Potporanj : Karaš
04.09.2021 16:00 Polet 10 : 0 Ratar
04.09.2021 Polet : BSK
04.09.2021 Sloga 1 : 2 Pobeda
04.09.2021 Dolina : Stari Tamiš
04.09.2021 Jugoslavija : Unirea
04.09.2021 OFK Vršac : Mundial
04.09.2021 00:00 Voja Gačić 1 : 0 Radnički
04.09.2021 16:00 Dinamo 1945 2 : 2 Proleter
04.09.2021 00:00 Obrenovac 1905 3 : 5 Srem
04.09.2021 00:00 Bežanija 4 : 1 Omladinac
04.09.2021 00:00 DIF 1 : 6 Budućnost
04.09.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Resnik
04.09.2021 00:00 Crvenka 2 : 6 Kosmaj
04.09.2021 00:00 Vinča 0 : 3 Mladenovac
04.09.2021 00:00 Beograd 1929 : Torlak
04.09.2021 00:00 Boleč : Palilulac
04.09.2021 00:00 Čukarički 4 : 3 Rakovica
04.09.2021 00:00 OFK Beograd 0 : 3 Rad
04.09.2021 00:00 Zemun 5 : 4 DIF
04.09.2021 00:00 RFK Grafičar : IMT
04.09.2021 00:00 Partizan : Ada
04.09.2021 00:00 BSK Borča 1 : 2 OFK Crvenka
04.09.2021 00:00 Borac (L) : Banja
04.09.2021 00:00 Kolubara 10 : 1 Jedinstvo
04.09.2021 00:00 Železnik 1930 : Žarkovo
04.09.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Lokomotiva
04.09.2021 00:00 Vranić : Borac (O)
04.09.2021 00:00 Prva Iskra 2 : 6 Rad
04.09.2021 00:00 Institut MK : Trudbenik
04.09.2021 00:00 Sinđelić 7 : 4 Zvezdara
04.09.2021 00:00 Bežanija : Leštane
04.09.2021 00:00 Prima Fortuna 2 : 6 Dunavac
04.09.2021 00:00 PKB 0 : 5 Obilić 1924
04.09.2021 00:00 Ole : Vrčin
04.09.2021 00:00 Čukarički 5 : 0 Brodarac
04.09.2021 00:00 Crvena zvezda 7 : 0 Petlic
04.09.2021 00:00 Voždovac 2 : 0 Sinđelić
04.09.2021 00:00 Mungosi MK 1 : 3 Ole
04.09.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : OFK Beograd
04.09.2021 00:00 RFK Grafičar 6 : 0 Radnički
04.09.2021 00:00 Radnički : Partizan
04.09.2021 00:00 Dušanovac : Lokomotiva
04.09.2021 00:00 Olimpik 0 : 2 Rad
04.09.2021 00:00 Teleoptik 1 : 0 011
04.09.2021 Lavice Dubočica 4 : 1 Fudbol per femra
04.09.2021 Mašinac 9 : 1 Rosulja 2014
04.09.2021 Majdanpek 0 : 3 Levač
04.09.2021 Jedinstvo 2014 : SUZF Stol
04.09.2021 Kolibri 1 : 3 Napredak junior 2018
04.09.2021 Dinamo 3 : 0 Ozren
04.09.2021 Radnički 2012 1 : 0 Vučice
04.09.2021 Morava 3 : 3 Jagodina
04.09.2021 16:30 Plana 1 : 4 Kraljica Marija
04.09.2021 16:30 Savac 1 : 19 Loznica
04.09.2021 16:30 Karađorđe 1 : 3 Mačva
04.09.2021 16:30 ŽGFK Borac 2 : 0 Požarevac
04.09.2021 16:30 Požega 0 : 3 Radnički 1923
04.09.2021 Dušanovac : Kolubara
04.09.2021 00:00 RFK Grafičar 6 : 1 Obrenovac 1905
04.09.2021 Radnički (NB) : Partizan
04.09.2021 00:00 Teleoptik 8 : 0 Brodarac
04.09.2021 00:00 Voždovac 1 : 0 Zemun
04.09.2021 Rad : Žarkovo 2000
04.09.2021 Olimpik : Kampione
04.09.2021 Čukarički : OFK Beograd
04.09.2021 00:00 OLE 3 : 3 011
04.09.2021 00:00 Radnički (O) 0 : 4 Crvena zvezda
04.09.2021 GSP Polet : T6 Nika
04.09.2021 00:00 Sinđelić 0 : 0 BSK Borča
04.09.2021 09:30 Subotica 1 : 4 SuTeam ŠS
04.09.2021 09:00 Arena SU 0 : 2 TSC '10
04.09.2021 13:00 Sinđelić 5 : 1 Srem
04.09.2021 10:00 Ušće Novi Beograd 1 : 9 Borac (L)
04.09.2021 10:00 Mladost (C) 3 : 0 Kolubara 2

Ragbi 13

04.09.2021 12:00 Južna regija 50 : 18 Radnički (NB)
0:1
93' Utakmica završena
4:1
92' Utakmica završena
0:1
88' Gol (Pepeljevac)
Boksa je tipovao utakmicu
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Boksa je tipovao utakmicu
Boksa i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Boksa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu