28.08
17:30
Radnik
Spartak ŽK
1
2
|
28.08.2021 17:30 | Radnik | 1 : 2 | Spartak ŽK | |||||
28.08
15:25
Novi Pazar
Metalac
2
0
|
28.08.2021 15:25 | Novi Pazar | 2 : 0 | Metalac |
28.08
17:00
RadniÄki (SM)
IMT
1
2
|
28.08.2021 17:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 2 | IMT | |||||
28.08
17:00
Mladost GAT
Timok 1919
2
1
|
28.08.2021 17:00 | Mladost GAT | 2 : 1 | Timok 1919 | |||||
28.08
17:00
ŽelezniÄar
OFK BaÄka
1
2
|
28.08.2021 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | OFK BaÄka | |||||
28.08
20:00
Rad
OFK Žarkovo
1
1
|
28.08.2021 20:00 | Rad | 1 : 1 | OFK Žarkovo |
28.08
16:30
Jedinstvo (SP)
OFK BeÄej 1918
0
3
|
28.08.2021 16:30 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | OFK BeÄej 1918 | |||||
28.08
16:30
OFK Kikinda
OFK Stari Grad
0
3
|
28.08.2021 16:30 | OFK Kikinda | 0 : 3 | OFK Stari Grad | |||||
28.08
16:30
Hajduk 1912
Dinamo 1945
0
1
|
28.08.2021 16:30 | Hajduk 1912 | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
28.08
16:30
Omladinac
Tisa
4
2
|
28.08.2021 16:30 | Omladinac | 4 : 2 | Tisa | |||||
28.08
16:30
1. Maj Ruma
RadniÄki (Zr)
3
0
|
28.08.2021 16:30 | 1. Maj Ruma | 3 : 0 | RadniÄki (Zr) | |||||
28.08
16:30
RadniÄki 1912
OFK VrŔac
0
1
|
28.08.2021 16:30 | RadniÄki 1912 | 0 : 1 | OFK VrÅ”ac | |||||
28.08
16:30
Tekstilac
Feniks 1995
0
1
|
28.08.2021 16:30 | Tekstilac | 0 : 1 | Feniks 1995 |
28.08
16:30
TrepÄa
Sloga (P)
0
2
|
28.08.2021 16:30 | TrepÄa | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
28.08
16:30
Sloga (BB)
Borac 1926
2
1
|
28.08.2021 16:30 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Borac 1926 | |||||
28.08
16:30
Takovo
Real
2
0
|
28.08.2021 16:30 | Takovo | 2 : 0 | Real | |||||
28.08
19:00
GFK Sloboda
Sloga (K)
2
1
|
28.08.2021 19:00 | GFK Sloboda | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
28.08
16:30
BuduÄnost (A)
Smederevo 1924
1
1
|
28.08.2021 16:30 | BuduÄnost (A) | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
28.08
16:30
Jedinstvo
RSK
3
0
|
28.08.2021 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | RSK |
28.08
11:00
Teleoptik
BASK
2
1
|
28.08.2021 11:00 | Teleoptik | 2 : 1 | BASK | |||||
28.08
16:30
OFK Beograd
RadniÄki (NB)
1
0
|
28.08.2021 16:30 | OFK Beograd | 1 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
28.08
16:30
RadniÄki (O)
Zvezdara
0
1
|
28.08.2021 16:30 | RadniÄki (O) | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
28.08
16:30
BSK BorÄa
Studentski grad
3
0
|
28.08.2021 16:30 | BSK BorÄa | 3 : 0 | Studentski grad | |||||
28.08
16:30
Zemun
LeŔtane
1
0
|
28.08.2021 16:30 | Zemun | 1 : 0 | LeŔtane |
28.08
16:30
PÄinja
MeŔevo
1
1
|
28.08.2021 16:30 | PÄinja | 1 : 1 | MeÅ”evo | |||||
28.08
16:30
GFK DuboÄica
RadniÄki (S)
3
3
|
28.08.2021 16:30 | GFK DuboÄica | 3 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
28.08
16:30
GFK Jagodina
RadniÄki (P)
0
1
|
28.08.2021 16:30 | GFK Jagodina | 0 : 1 | RadniÄki (P) | |||||
28.08
16:30
Jedinstvo (P)
OFK Brzi Brod
2
1
|
28.08.2021 16:30 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | OFK Brzi Brod |
28.08
16:30
BAK
Borac
1
1
|
28.08.2021 16:30 | BAK | 1 : 1 | Borac | |||||
28.08
16:30
Jedinstvo (V)
Crvena zvezda (VS)
4
2
|
28.08.2021 16:30 | Jedinstvo (V) | 4 : 2 | Crvena zvezda (VS) | |||||
28.08
16:30
Sloboda
Jedinstvo (BK)
0
0
|
28.08.2021 16:30 | Sloboda | 0 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
28.08
16:30
Begej
Kozara
2
0
|
28.08.2021 16:30 | Begej | 2 : 0 | Kozara | |||||
28.08
16:30
Naftagas
Crvena zvezda (RS)
2
1
|
28.08.2021 16:30 | Naftagas | 2 : 1 | Crvena zvezda (RS) |
28.08
16:30
RadniÄki (Å )
Sloboda
0
1
|
28.08.2021 16:30 | RadniÄki (Å ) | 0 : 1 | Sloboda | |||||
28.08
16:30
Sloga (T)
Cement
2
2
|
28.08.2021 16:30 | Sloga (T) | 2 : 2 | Cement | |||||
28.08
16:30
Veternik
RadniÄki (NP)
2
1
|
28.08.2021 16:30 | Veternik | 2 : 1 | RadniÄki (NP) |
28.08
16:30
OFK Mladost APA
Mladost (BP)
1
2
|
28.08.2021 16:30 | OFK Mladost APA | 1 : 2 | Mladost (BP) | |||||
28.08
16:30
Krila Krajine
Hercegovac
3
0
|
28.08.2021 16:30 | Krila Krajine | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
28.08
16:30
BajŔa
NjegoÅ”
2
2
|
28.08.2021 16:30 | BajŔa | 2 : 2 | NjegoŔ | |||||
28.08
16:30
Sloga
Preporod
1
1
|
28.08.2021 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Preporod |
28.08
10:00
SinÄeliÄ
Lokomotiva
1
0
|
28.08.2021 10:00 | SinÄeliÄ | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
28.08
11:00
GSP Polet DorÄol
Napredak
0
1
|
28.08.2021 11:00 | GSP Polet DorÄol | 0 : 1 | Napredak | |||||
28.08
16:30
SremÄica
Zvezda
2
2
|
28.08.2021 16:30 | SremÄica | 2 : 2 | Zvezda |
28.08
16:30
Mokra Gora
Gruža
2
2
|
28.08.2021 16:30 | Mokra Gora | 2 : 2 | Gruža | |||||
28.08
16:30
Sloboda
Å umadija (T)
2
0
|
28.08.2021 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Å umadija (T) |
28.08
16:30
RadniÄki (V)
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
1
|
28.08.2021 16:30 | RadniÄki (V) | 1 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
28.08
16:30
Ribnica
Mladost
0
1
|
28.08.2021 16:30 | Ribnica | 0 : 1 | Mladost | |||||
28.08
16:30
Strmovo 1968
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
3
|
28.08.2021 16:30 | Strmovo 1968 | 1 : 3 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
28.08
16:30
VGSK
Sloboda
6
2
|
28.08.2021 16:30 | VGSK | 6 : 2 | Sloboda | |||||
28.08
16:30
Sloga 33
KaraÄorÄe
1
0
|
28.08.2021 16:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | KaraÄorÄe |
28.08
16:30
OFK SinÄeliÄ
Aluminijum
8
0
|
28.08.2021 16:30 | OFK SinÄeliÄ | 8 : 0 | Aluminijum |
28.08
16:30
Pusta Reka
ŽitoraÄa
0
2
|
28.08.2021 16:30 | Pusta Reka | 0 : 2 | ŽitoraÄa |
28.08
16:30
Jedinstvo 1936
Blagotin
4
1
|
28.08.2021 16:30 | Jedinstvo 1936 | 4 : 1 | Blagotin | |||||
28.08
16:30
Trstenik PPT
KuŔiljevo
4
0
|
28.08.2021 16:30 | Trstenik PPT | 4 : 0 | KuŔiljevo | |||||
28.08
16:30
Sloga (D)
Orlovi
0
1
|
28.08.2021 16:30 | Sloga (D) | 0 : 1 | Orlovi |
28.08
16:30
Brodoremont
OFK Knjaz
2
2
|
28.08.2021 16:30 | Brodoremont | 2 : 2 | OFK Knjaz | |||||
28.08
16:30
BSK
Zvezda
3
1
|
28.08.2021 16:30 | BSK | 3 : 1 | Zvezda | |||||
28.08
16:30
Balkanski
Rajko MitiÄ
4
1
|
28.08.2021 16:30 | Balkanski | 4 : 1 | Rajko MitiÄ | |||||
28.08
16:30
Ozren
Dunav
0
3
|
28.08.2021 16:30 | Ozren | 0 : 3 | Dunav |
28.08
16:30
Bratstvo 2019
RadniÄki (S)
10
0
|
28.08.2021 16:30 | Bratstvo 2019 | 10 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
28.08
16:30
Kordun
ŽAK
1
0
|
28.08.2021 16:30 | Kordun | 1 : 0 | ŽAK | |||||
28.08
16:30
Polet
Crvenka
2
1
|
28.08.2021 16:30 | Polet | 2 : 1 | Crvenka |
28.08
17:00
OFK Futog
TSK
2
0
|
28.08.2021 17:00 | OFK Futog | 2 : 0 | TSK | |||||
28.08
17:00
Borac
Crvena Zvezda
0
2
|
28.08.2021 17:00 | Borac | 0 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
28.08
17:00
Å ajkaÅ” 1908
ŽSK
6
0
|
28.08.2021 17:00 | ŠajkaŔ 1908 | 6 : 0 | ŽSK |
28.08
16:30
RadniÄki (K)
HajduÄica
4
1
|
28.08.2021 16:30 | RadniÄki (K) | 4 : 1 | HajduÄica |
28.08
16:30
FruŔkogorac
Ljukovo
1
1
|
28.08.2021 16:30 | FruŔkogorac | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
28.08
16:30
ŽelezniÄar
Hajduk
2
0
|
28.08.2021 16:30 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Hajduk |
28.08
16:30
OFK Vrbas
Srbobran
2
1
|
28.08.2021 16:30 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Srbobran | |||||
28.08
16:30
ObiliÄ (NK)
Sutjeska
3
2
|
28.08.2021 16:30 | ObiliÄ (NK) | 3 : 2 | Sutjeska | |||||
28.08
16:30
TornjoÅ”
Jadran
1
2
|
28.08.2021 16:30 | TornjoÅ” | 1 : 2 | Jadran | |||||
28.08
16:30
Napredak
RadniÄki 1905
1
1
|
28.08.2021 16:30 | Napredak | 1 : 1 | RadniÄki 1905 |
28.08
16:30
Mladost 1948
SASK
3
2
|
28.08.2021 16:30 | Mladost 1948 | 3 : 2 | SASK | |||||
28.08
16:30
PetliÄ SD 026
Podunavac
1
1
|
28.08.2021 16:30 | PetliÄ SD 026 | 1 : 1 | Podunavac |
28.08
17:00
Zlot
Rudna Glava
4
3
|
28.08.2021 17:00 | Zlot | 4 : 3 | Rudna Glava |
28.08
17:00
Jedinstvo (G)
VuÄje
3
0
|
28.08.2021 17:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | VuÄje |
28.08
16:30
Palilula
Toplica
3
2
|
28.08.2021 16:30 | Palilula | 3 : 2 | Toplica | |||||
28.08
16:30
Moravac
Zemljoradnik
3
0
|
28.08.2021 16:30 | Moravac | 3 : 0 | Zemljoradnik |
28.08
17:00
Hajduk
RadniÄki 1946
1
3
|
28.08.2021 17:00 | Hajduk | 1 : 3 | RadniÄki 1946 |
28.08
17:00
Krajina
ŽAK
0
4
|
28.08.2021 17:00 | Krajina | 0 : 4 | ŽAK |
28.08
16:30
Mladi Borac
Moravac 2015
4
0
|
28.08.2021 16:30 | Mladi Borac | 4 : 0 | Moravac 2015 | |||||
28.08
16:30
Rudar (St)
Rudar (SR)
2
1
|
28.08.2021 16:30 | Rudar (St) | 2 : 1 | Rudar (SR) |
28.08
17:00
Omladinac (Å )
Borac (K)
3
1
|
28.08.2021 17:00 | Omladinac (Å ) | 3 : 1 | Borac (K) |
28.08
16:30
Dimitrije TucoviÄ
Strelac
0
0
|
28.08.2021 16:30 | Dimitrije TucoviÄ | 0 : 0 | Strelac |
28.08
10:30
Rakovica
PKB Kovilovo
2
0
|
28.08.2021 10:30 | Rakovica | 2 : 0 | PKB Kovilovo |
28.08
17:00
Borac (D)
Bratstvo 1975
0
3
|
28.08.2021 17:00 | Borac (D) | 0 : 3 | Bratstvo 1975 | |||||
28.08
17:00
Å umadija 1934
Pobeda 1926
1
0
|
28.08.2021 17:00 | Å umadija 1934 | 1 : 0 | Pobeda 1926 |
28.08
17:30
OFK BrÄanac
Žabari
2
0
|
28.08.2021 17:30 | OFK BrÄanac | 2 : 0 | Žabari | |||||
28.08
17:30
OFK JabuÄje
KaÄer
1
0
|
28.08.2021 17:30 | OFK JabuÄje | 1 : 0 | KaÄer | |||||
28.08
17:30
Radnik
Mladost (D)
1
1
|
28.08.2021 17:30 | Radnik | 1 : 1 | Mladost (D) |
28.08
16:30
RadniÄki 2020
Crvena zastava
4
0
|
28.08.2021 16:30 | RadniÄki 2020 | 4 : 0 | Crvena zastava |
28.08
17:00
Spartak 1976
Slatina
1
1
|
28.08.2021 17:00 | Spartak 1976 | 1 : 1 | Slatina |
28.08
17:00
Rakova
Mladost
0
1
|
28.08.2021 17:00 | Rakova | 0 : 1 | Mladost |
28.08
17:00
KoŔtampolje
Proleter
0
1
|
28.08.2021 17:00 | KoŔtampolje | 0 : 1 | Proleter | |||||
28.08
17:00
Mladost (V)
OFK Ras
2
0
|
28.08.2021 17:00 | Mladost (V) | 2 : 0 | OFK Ras |
28.08
16:30
14. Oktobar
Župski biseri
4
1
|
28.08.2021 16:30 | 14. Oktobar | 4 : 1 | Župski biseri | |||||
28.08
16:30
Ribnik
Vinogradar
1
5
|
28.08.2021 16:30 | Ribnik | 1 : 5 | Vinogradar | |||||
28.08
16:30
Jezero 2017
Mladost
3
0
|
28.08.2021 16:30 | Jezero 2017 | 3 : 0 | Mladost |
28.08
16:30
Proleter (M)
Omladinac 1927
1
0
|
28.08.2021 16:30 | Proleter (M) | 1 : 0 | Omladinac 1927 |
28.08
17:30
Crvena Jabuka
Polet (T)
1
1
|
28.08.2021 17:30 | Crvena Jabuka | 1 : 1 | Polet (T) |
28.08
16:30
Zadrugar
TamiÅ”
10
0
|
28.08.2021 16:30 | Zadrugar | 10 : 0 | TamiÅ” |
28.08
17:30
Å umadija
JaŔunja
3
2
|
28.08.2021 17:30 | Šumadija | 3 : 2 | JaŔunja | |||||
28.08
17:30
Marjan MB
RadniÄki (P)
1
0
|
28.08.2021 17:30 | Marjan MB | 1 : 0 | RadniÄki (P) |
28.08
16:30
Pobednik
Borac
1
0
|
28.08.2021 16:30 | Pobednik | 1 : 0 | Borac |
28.08
17:00
Å umadija
Pomoravlje
3
3
|
28.08.2021 17:00 | Å umadija | 3 : 3 | Pomoravlje |
28.08
18:00
KFK Ravna gora
Mladi proleter
2
1
|
28.08.2021 18:00 | KFK Ravna gora | 2 : 1 | Mladi proleter |
28.08
17:00
Stanovo 1941
DobraÄa
5
0
|
28.08.2021 17:00 | Stanovo 1941 | 5 : 0 | DobraÄa |
28.08
17:00
GFK StreliŔte
Trnava
2
3
|
28.08.2021 17:00 | GFK StreliŔte | 2 : 3 | Trnava | |||||
28.08
17:00
Kupinovac
Morava
1
2
|
28.08.2021 17:00 | Kupinovac | 1 : 2 | Morava |
28.08
16:30
Soko
MagliÄ
3
1
|
28.08.2021 16:30 | Soko | 3 : 1 | MagliÄ |
28.08
17:00
Milicionar
Mladi borac
4
3
|
28.08.2021 17:00 | Milicionar | 4 : 3 | Mladi borac |
28.08
17:00
Mlada krila
Jedinstvo (D)
4
0
|
28.08.2021 17:00 | Mlada krila | 4 : 0 | Jedinstvo (D) |
28.08
ÄaÄak 94
Planinac
1
0
|
28.08.2021 | ÄaÄak 94 | 1 : 0 | Planinac | |||||
28.08
Morava
Gladijator
2
2
|
28.08.2021 | Morava | 2 : 2 | Gladijator | |||||
28.08
00:00
GauÄosi
Vujan
0
3
|
28.08.2021 00:00 | GauÄosi | 0 : 3 | Vujan | |||||
28.08
Gavrilo Princip
Prijatelji
|
28.08.2021 | Gavrilo Princip | : | Prijatelji | |||||
28.08
00:00
Remont
BuduÄnost
4
0
|
28.08.2021 00:00 | Remont | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
28.08
MrŔinci
Malba
3
1
|
28.08.2021 | MrŔinci | 3 : 1 | Malba | |||||
28.08
Lugovi
Tigrovi Mija Gold
2
2
|
28.08.2021 | Lugovi | 2 : 2 | Tigrovi Mija Gold |
28.08
17:00
Polet (V)
Batovac
1
5
|
28.08.2021 17:00 | Polet (V) | 1 : 5 | Batovac |
28.08
17:00
TrgovaÄki
Soko
3
0
|
28.08.2021 17:00 | TrgovaÄki | 3 : 0 | Soko | |||||
28.08
17:00
Jasenovac
Sloga 1945
2
1
|
28.08.2021 17:00 | Jasenovac | 2 : 1 | Sloga 1945 |
28.08
16:30
OFK BaÄinci
Srem
2
1
|
28.08.2021 16:30 | OFK BaÄinci | 2 : 1 | Srem |
28.08
17:30
SFU GraniÄar 024
Solid
0
2
|
28.08.2021 17:30 | SFU GraniÄar 024 | 0 : 2 | Solid |
28.08
16:30
Zmajevac
Dedina
0
5
|
28.08.2021 16:30 | Zmajevac | 0 : 5 | Dedina | |||||
28.08
16:30
Pepeljevac 1947
Borac
1
3
|
28.08.2021 16:30 | Pepeljevac 1947 | 1 : 3 | Borac |
28.08
17:00
Titel
MiletiÄ
0
4
|
28.08.2021 17:00 | Titel | 0 : 4 | MiletiÄ |
28.08
16:30
Mladost 1977
Omladinac (V)
4
1
|
28.08.2021 16:30 | Mladost 1977 | 4 : 1 | Omladinac (V) | |||||
28.08
16:30
Bresno Polje
Stara ÄarÅ”ija
0
2
|
28.08.2021 16:30 | Bresno Polje | 0 : 2 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
28.08
16:30
Mladost (MD)
Beli Orlovi
2
2
|
28.08.2021 16:30 | Mladost (MD) | 2 : 2 | Beli Orlovi |
28.08
21:00
Velež
Leotar
2
1
|
28.08.2021 21:00 | Velež | 2 : 1 | Leotar | |||||
28.08
19:00
Tuzla City
Rudar Prijedor
3
2
|
28.08.2021 19:00 | Tuzla City | 3 : 2 | Rudar Prijedor |
28.08
17:30
LjubiÄ
Sloga
0
1
|
28.08.2021 17:30 | LjubiÄ | 0 : 1 | Sloga | |||||
28.08
17:30
Podrinje
Omarska
0
1
|
28.08.2021 17:30 | Podrinje | 0 : 1 | Omarska | |||||
28.08
17:30
ŽeljezniÄar Sport Team
Zvijezda 09
1
1
|
28.08.2021 17:30 | ŽeljezniÄar Sport Team | 1 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
28.08
17:30
Borac
Sloboda
0
0
|
28.08.2021 17:30 | Borac | 0 : 0 | Sloboda | |||||
28.08
17:30
ModriÄa
Tekstilac
1
1
|
28.08.2021 17:30 | ModriÄa | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
28.08
17:30
BuduÄnost
Krupa
1
4
|
28.08.2021 17:30 | BuduÄnost | 1 : 4 | Krupa | |||||
28.08
17:30
Slavija
Kozara
1
0
|
28.08.2021 17:30 | Slavija | 1 : 0 | Kozara |
28.08
17:00
Simm Bau
Zvijezda
1
1
|
28.08.2021 17:00 | Simm Bau | 1 : 1 | Zvijezda | |||||
28.08
17:00
Rudar
BuduÄnost
2
2
|
28.08.2021 17:00 | Rudar | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
28.08
17:00
Igman
Bratstvo
3
1
|
28.08.2021 17:00 | Igman | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
28.08
17:00
OraŔje
GOÅ K
1
1
|
28.08.2021 17:00 | OraŔje | 1 : 1 | GOŠK | |||||
28.08
17:00
Jedinstvo
Travnik
2
1
|
28.08.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Travnik | |||||
28.08
17:00
Tomislav
Goražde
0
4
|
28.08.2021 17:00 | Tomislav | 0 : 4 | Goražde | |||||
28.08
17:00
Radnik
Mladost
3
0
|
28.08.2021 17:00 | Radnik | 3 : 0 | Mladost |
28.08
18:00
Jezero
Podgorica
1
2
|
28.08.2021 18:00 | Jezero | 1 : 2 | Podgorica | |||||
28.08
19:00
Iskra
OFK Petrovac
4
1
|
28.08.2021 19:00 | Iskra | 4 : 1 | OFK Petrovac |
28.08
10:00
Karioke
Iskra 2
3
0
|
28.08.2021 10:00 | Karioke | 3 : 0 | Iskra 2 |
28.08
13:30
Manchester City
Arsenal
5
0
|
28.08.2021 13:30 | Manchester City | 5 : 0 | Arsenal | |||||
28.08
16:00
Aston Villa
Brentford
1
1
|
28.08.2021 16:00 | Aston Villa | 1 : 1 | Brentford | |||||
28.08
16:00
Brighton & Hove Albion
Everton
0
2
|
28.08.2021 16:00 | Brighton & Hove Albion | 0 : 2 | Everton | |||||
28.08
16:00
Newcastle United
Southampton
2
2
|
28.08.2021 16:00 | Newcastle United | 2 : 2 | Southampton | |||||
28.08
16:00
Norwich City
Leicester City
1
2
|
28.08.2021 16:00 | Norwich City | 1 : 2 | Leicester City | |||||
28.08
16:00
West Ham United
Crystal Palace
2
2
|
28.08.2021 16:00 | West Ham United | 2 : 2 | Crystal Palace | |||||
28.08
18:30
Liverpool
Chelsea
1
1
|
28.08.2021 18:30 | Liverpool | 1 : 1 | Chelsea |
28.08
13:30
Cardiff City
Bristol City
1
2
|
28.08.2021 13:30 | Cardiff City | 1 : 2 | Bristol City | |||||
28.08
13:30
Derby County
Nottingham Forest
1
1
|
28.08.2021 13:30 | Derby County | 1 : 1 | Nottingham Forest | |||||
28.08
16:00
Barnsley
Birmingham City
1
1
|
28.08.2021 16:00 | Barnsley | 1 : 1 | Birmingham City | |||||
28.08
16:00
Fulham
Stoke City
3
0
|
28.08.2021 16:00 | Fulham | 3 : 0 | Stoke City | |||||
28.08
16:00
Huddersfield Town
Reading
4
0
|
28.08.2021 16:00 | Huddersfield Town | 4 : 0 | Reading | |||||
28.08
16:00
Hull City
AFC Bournemouth
0
0
|
28.08.2021 16:00 | Hull City | 0 : 0 | AFC Bournemouth | |||||
28.08
16:00
Luton Town
Sheffield United
0
0
|
28.08.2021 16:00 | Luton Town | 0 : 0 | Sheffield United | |||||
28.08
16:00
Middlesbrough
Blackburn Rovers
1
1
|
28.08.2021 16:00 | Middlesbrough | 1 : 1 | Blackburn Rovers | |||||
28.08
16:00
Millwall
Blackpool
2
1
|
28.08.2021 16:00 | Millwall | 2 : 1 | Blackpool | |||||
28.08
16:00
Preston North End
Swansea City
3
1
|
28.08.2021 16:00 | Preston North End | 3 : 1 | Swansea City | |||||
28.08
16:00
Queens Park Rangers
Coventry City
2
0
|
28.08.2021 16:00 | Queens Park Rangers | 2 : 0 | Coventry City | |||||
28.08
21:00
Peterborough United
West Bromwich Albion
0
1
|
28.08.2021 21:00 | Peterborough United | 0 : 1 | West Bromwich Albion |
28.08
17:00
Celta Vigo
Athletic Bilbao
0
1
|
28.08.2021 17:00 | Celta Vigo | 0 : 1 | Athletic Bilbao | |||||
28.08
19:30
Real Sociedad
Levante
1
0
|
28.08.2021 19:30 | Real Sociedad | 1 : 0 | Levante | |||||
28.08
19:30
Elche
Sevilla
1
1
|
28.08.2021 19:30 | Elche | 1 : 1 | Sevilla | |||||
28.08
22:00
Real Betis
Real Madrid
0
1
|
28.08.2021 22:00 | Real Betis | 0 : 1 | Real Madrid |
28.08
15:30
Stuttgart
Freiburg
2
3
|
28.08.2021 15:30 | Stuttgart | 2 : 3 | Freiburg | |||||
28.08
15:30
Mainz 05
Greuther FĆ¼rth
3
0
|
28.08.2021 15:30 | Mainz 05 | 3 : 0 | Greuther FĆ¼rth | |||||
28.08
15:30
Augsburg
Bayer 04 Leverkusen
1
4
|
28.08.2021 15:30 | Augsburg | 1 : 4 | Bayer 04 Leverkusen | |||||
28.08
15:30
Arminia
Eintracht
1
1
|
28.08.2021 15:30 | Arminia | 1 : 1 | Eintracht | |||||
28.08
15:30
Kƶln
Bochum
2
1
|
28.08.2021 15:30 | Kƶln | 2 : 1 | Bochum | |||||
28.08
18:30
Bayern
Hertha BSC
5
0
|
28.08.2021 18:30 | Bayern | 5 : 0 | Hertha BSC |
28.08
18:30
Atalanta
Bologna
0
0
|
28.08.2021 18:30 | Atalanta | 0 : 0 | Bologna | |||||
28.08
18:30
Lazio
Spezia
6
1
|
28.08.2021 18:30 | Lazio | 6 : 1 | Spezia | |||||
28.08
20:45
Fiorentina
Torino
2
1
|
28.08.2021 20:45 | Fiorentina | 2 : 1 | Torino | |||||
28.08
20:45
Juventus
Empoli
0
1
|
28.08.2021 20:45 | Juventus | 0 : 1 | Empoli |
28.08
17:00
Nice
Bordeaux
4
0
|
28.08.2021 17:00 | Nice | 4 : 0 | Bordeaux | |||||
28.08
21:00
Olympique Marseille
Saint-Ćtienne
3
1
|
28.08.2021 21:00 | Olympique Marseille | 3 : 1 | Saint-Ćtienne |
28.08
TimoÄanin
GFK Jagodina
6
0
|
28.08.2021 | TimoÄanin | 6 : 0 | GFK Jagodina |
28.08
BuduÄnost
Dinamo
6
0
|
28.08.2021 | BuduÄnost | 6 : 0 | Dinamo | |||||
28.08
OFK TopliÄanin
Kopernikus ŽeležniÄar
1
1
|
28.08.2021 | OFK TopliÄanin | 1 : 1 | Kopernikus ŽeležniÄar |
28.08
11:00
Index
RFK Novi Sad 1921
1
2
|
28.08.2021 11:00 | Index | 1 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
28.08
10:00
Mladost (NS)
Vojvodina
0
3
|
28.08.2021 10:00 | Mladost (NS) | 0 : 3 | Vojvodina |
28.08
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (NP)
5
0
|
28.08.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | RadniÄki (NP) |
28.08
17:30
Zvezdara
IMT 2
1
1
|
28.08.2021 17:30 | Zvezdara | 1 : 1 | IMT 2 | |||||
28.08
00:00
IM Rakovica
Kolubara
4
3
|
28.08.2021 00:00 | IM Rakovica | 4 : 3 | Kolubara | |||||
28.08
OFK Žarkovo
Lokomotiva
0
1
|
28.08.2021 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
28.08
BASK
BSK BorÄa
4
1
|
28.08.2021 | BASK | 4 : 1 | BSK BorÄa | |||||
28.08
Ada
SinÄeliÄ
3
1
|
28.08.2021 | Ada | 3 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
28.08
011
Bežanija
1
1
|
28.08.2021 | 011 | 1 : 1 | Bežanija | |||||
28.08
Brodarac 2
Internacional
2
4
|
28.08.2021 | Brodarac 2 | 2 : 4 | Internacional | |||||
28.08
RadniÄki
Studentski Grad
8
0
|
28.08.2021 | RadniÄki | 8 : 0 | Studentski Grad |
28.08
10:00
OFK AranÄelovac 1979
Grizzly ML
1
3
|
28.08.2021 10:00 | OFK AranÄelovac 1979 | 1 : 3 | Grizzly ML | |||||
28.08
10:00
RadniÄki 1923
KoriÄani
4
0
|
28.08.2021 10:00 | RadniÄki 1923 | 4 : 0 | KoriÄani | |||||
28.08
10:00
SuŔica
Napredak
6
0
|
28.08.2021 10:00 | SuŔica | 6 : 0 | Napredak | |||||
28.08
10:00
Mladi radnik (R)
Smederevo 1924
|
28.08.2021 10:00 | Mladi radnik (R) | : | Smederevo 1924 | |||||
28.08
10:00
Å umadija (A)
Sloga (B)
7
0
|
28.08.2021 10:00 | Å umadija (A) | 7 : 0 | Sloga (B) | |||||
28.08
10:00
KaraÄorÄe
Borac 1932
9
0
|
28.08.2021 10:00 | KaraÄorÄe | 9 : 0 | Borac 1932 | |||||
28.08
10:00
RSK
Å umadija (T)
1
7
|
28.08.2021 10:00 | RSK | 1 : 7 | Å umadija (T) |
28.08
12:00
OFK Kikinda
OFK BeÄej 1918
2
1
|
28.08.2021 12:00 | OFK Kikinda | 2 : 1 | OFK BeÄej 1918 | |||||
28.08
12:00
RadniÄki (K)
Feniks 1995
5
0
|
28.08.2021 12:00 | RadniÄki (K) | 5 : 0 | Feniks 1995 | |||||
28.08
00:00
Jedinstvo (SP)
Sofeks
6
0
|
28.08.2021 00:00 | Jedinstvo (SP) | 6 : 0 | Sofeks | |||||
28.08
10:00
Borac (Å )
1. Maj
10
2
|
28.08.2021 10:00 | Borac (Å ) | 10 : 2 | 1. Maj |
28.08
10:00
ÄukariÄki
IMT
1
1
|
28.08.2021 10:00 | ÄukariÄki | 1 : 1 | IMT | |||||
28.08
17:00
MaÄva
OFK Beograd
0
2
|
28.08.2021 17:00 | MaÄva | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
28.08
18:00
Crvena zvezda
Zemun
3
2
|
28.08.2021 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Zemun | |||||
28.08
20:00
RFK GrafiÄar
Rad
2
1
|
28.08.2021 20:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 1 | Rad |
28.08
10:00
Brodarac
RadniÄki (NB)
2
3
|
28.08.2021 10:00 | Brodarac | 2 : 3 | RadniÄki (NB) | |||||
28.08
17:00
Partizan
Rad
3
0
|
28.08.2021 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Rad |
28.08
OFK RadniÄki
TimoÄanin
0
3
|
28.08.2021 | OFK RadniÄki | 0 : 3 | TimoÄanin | |||||
28.08
Trayal
RadniÄki 2
1
1
|
28.08.2021 | Trayal | 1 : 1 | RadniÄki 2 | |||||
28.08
SFS Borac
Radnik
1
7
|
28.08.2021 | SFS Borac | 1 : 7 | Radnik | |||||
28.08
Mineralac
Vlasina
1
3
|
28.08.2021 | Mineralac | 1 : 3 | Vlasina |
28.08
10:00
Prof. Bolesnikov
RadniÄki 1912
0
0
|
28.08.2021 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 0 | RadniÄki 1912 | |||||
28.08
13:00
Index
RFK NS 1921
1
2
|
28.08.2021 13:00 | Index | 1 : 2 | RFK NS 1921 | |||||
28.08
00:00
TSC
Vojvodina
6
1
|
28.08.2021 00:00 | TSC | 6 : 1 | Vojvodina |
28.08
10:00
OFK Beograd
Kolubara
2
1
|
28.08.2021 10:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Kolubara | |||||
28.08
17:00
OLE
RFK GrafiÄar
5
0
|
28.08.2021 17:00 | OLE | 5 : 0 | RFK GrafiÄar | |||||
28.08
16:30
Rakovica
Lokomotiva
2
2
|
28.08.2021 16:30 | Rakovica | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
28.08
09:00
Voždovac
011
0
3
|
28.08.2021 09:00 | Voždovac | 0 : 3 | 011 |
28.08
00:00
OFK Kikinda
Borac (Å )
1
1
|
28.08.2021 00:00 | OFK Kikinda | 1 : 1 | Borac (Å ) | |||||
28.08
16:30
Petrika
Mladost (L)
0
10
|
28.08.2021 16:30 | Petrika | 0 : 10 | Mladost (L) |
28.08
10:00
RadniÄki (Å )
GFK Sloven
2
4
|
28.08.2021 10:00 | RadniÄki (Å ) | 2 : 4 | GFK Sloven | |||||
28.08
17:30
ODR
Dunav
7
0
|
28.08.2021 17:30 | ODR | 7 : 0 | Dunav | |||||
28.08
00:00
Jedinstvo (SP)
Cement
1
2
|
28.08.2021 00:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 2 | Cement |
28.08
12:00
MaÄva 1929
OFK Senjak
3
0
|
28.08.2021 12:00 | MaÄva 1929 | 3 : 0 | OFK Senjak | |||||
28.08
11:00
RaÄevac
Strmovo 1986
6
0
|
28.08.2021 11:00 | RaÄevac | 6 : 0 | Strmovo 1986 | |||||
28.08
13:00
MaÄva (Å )
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
6
|
28.08.2021 13:00 | MaÄva (Å ) | 0 : 6 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
28.08
11:00
DIF
BuduÄnost
|
28.08.2021 11:00 | DIF | : | BuduÄnost | |||||
28.08
10:00
RadniÄki (O)
Lestane
3
0
|
28.08.2021 10:00 | RadniÄki (O) | 3 : 0 | Lestane | |||||
28.08
09:00
BSK 1925
Beograd
2
1
|
28.08.2021 09:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Beograd | |||||
28.08
00:00
Bežanija
Zvezdara
4
0
|
28.08.2021 00:00 | Bežanija | 4 : 0 | Zvezdara | |||||
28.08
00:00
BASK
OFK Balkan
6
0
|
28.08.2021 00:00 | BASK | 6 : 0 | OFK Balkan | |||||
28.08
09:00
OFK Žarkovo
VinÄa
3
0
|
28.08.2021 09:00 | OFK Žarkovo | 3 : 0 | VinÄa | |||||
28.08
10:00
Prva Iskra
Palilulac
2
2
|
28.08.2021 10:00 | Prva Iskra | 2 : 2 | Palilulac |
28.08
17:00
Lider MGM
Trstenik PPT
3
0
|
28.08.2021 17:00 | Lider MGM | 3 : 0 | Trstenik PPT | |||||
28.08
11:00
Hajduk Veljko
Finale 2013
3
5
|
28.08.2021 11:00 | Hajduk Veljko | 3 : 5 | Finale 2013 | |||||
28.08
14:00
Kopernikus ŽeležniÄar
Trio
3
3
|
28.08.2021 14:00 | Kopernikus ŽeležniÄar | 3 : 3 | Trio | |||||
28.08
11:00
SFK Morava
Sloga (L)
1
1
|
28.08.2021 11:00 | SFK Morava | 1 : 1 | Sloga (L) |
28.08
10:00
Crvena zvezda
Zemun
2
1
|
28.08.2021 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Zemun | |||||
28.08
12:30
ÄukariÄki
Ada
6
0
|
28.08.2021 12:30 | ÄukariÄki | 6 : 0 | Ada | |||||
28.08
17:00
Kiker
Teleoptik
4
2
|
28.08.2021 17:00 | Kiker | 4 : 2 | Teleoptik |
28.08
00:00
OFK Beograd
Brodarac
1
4
|
28.08.2021 00:00 | OFK Beograd | 1 : 4 | Brodarac | |||||
28.08
00:00
Rad
011
2
1
|
28.08.2021 00:00 | Rad | 2 : 1 | 011 | |||||
28.08
00:00
IMT
Teleoptik
0
6
|
28.08.2021 00:00 | IMT | 0 : 6 | Teleoptik | |||||
28.08
00:00
OLE
Voždovac
2
4
|
28.08.2021 00:00 | OLE | 2 : 4 | Voždovac | |||||
28.08
00:00
SinÄeliÄ
Zemun
0
2
|
28.08.2021 00:00 | SinÄeliÄ | 0 : 2 | Zemun | |||||
28.08
00:00
Lokomotiva
Crvena zvezda
0
9
|
28.08.2021 00:00 | Lokomotiva | 0 : 9 | Crvena zvezda | |||||
28.08
00:00
Partizan
RadniÄki (NB)
2
0
|
28.08.2021 00:00 | Partizan | 2 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
28.08
00:00
ADA
RFK GrafiÄar
0
4
|
28.08.2021 00:00 | ADA | 0 : 4 | RFK GrafiÄar | |||||
28.08
Milutinac
ÄukariÄki
0
2
|
28.08.2021 | Milutinac | 0 : 2 | ÄukariÄki |
28.08
00:00
Vlasina
Trio
10
1
|
28.08.2021 00:00 | Vlasina | 10 : 1 | Trio | |||||
28.08
Napredak
Timok 1919
0
1
|
28.08.2021 | Napredak | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
28.08
Lider MGM
Trayal Knez Lazar
4
0
|
28.08.2021 | Lider MGM | 4 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
28.08
Real
Car Konstantin
6
0
|
28.08.2021 | Real | 6 : 0 | Car Konstantin |
28.08
10:00
TSC
RFK NS 1921
15
0
|
28.08.2021 10:00 | TSC | 15 : 0 | RFK NS 1921 | |||||
28.08
14:00
Hajduk 1912
Arena Su
2
9
|
28.08.2021 14:00 | Hajduk 1912 | 2 : 9 | Arena Su | |||||
28.08
10:00
Petar PuaÄa
Kabel
0
6
|
28.08.2021 10:00 | Petar PuaÄa | 0 : 6 | Kabel | |||||
28.08
10:00
OFK BaÄka
CFK
2
1
|
28.08.2021 10:00 | OFK BaÄka | 2 : 1 | CFK |
28.08
12:00
GFK Sloven
OFK VrŔac
1
5
|
28.08.2021 12:00 | GFK Sloven | 1 : 5 | OFK VrŔac |
28.08
18:00
011
Brodarac
0
1
|
28.08.2021 18:00 | 011 | 0 : 1 | Brodarac | |||||
28.08
08:30
RFK GrafiÄar
Teleoptik
2
1
|
28.08.2021 08:30 | RFK GrafiÄar | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
28.08
14:30
OLE
OFK Beograd
3
1
|
28.08.2021 14:30 | OLE | 3 : 1 | OFK Beograd | |||||
28.08
11:00
Voždovac
Zemun
2
3
|
28.08.2021 11:00 | Voždovac | 2 : 3 | Zemun |
28.08
10:00
MaÄva 1929
Senjak
0
4
|
28.08.2021 10:00 | MaÄva 1929 | 0 : 4 | Senjak | |||||
28.08
10:00
Sun Rise
RadniÄki (V)
4
0
|
28.08.2021 10:00 | Sun Rise | 4 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
28.08
10:00
Respekt
RaÄevac
1
3
|
28.08.2021 10:00 | Respekt | 1 : 3 | RaÄevac | |||||
28.08
10:00
Savacium
Drina
10
1
|
28.08.2021 10:00 | Savacium | 10 : 1 | Drina | |||||
28.08
10:00
MaÄva (Å )
Loznica
5
0
|
28.08.2021 10:00 | MaÄva (Å ) | 5 : 0 | Loznica |
28.08
Radnik
BuduÄnost
0
8
|
28.08.2021 | Radnik | 0 : 8 | BuduÄnost | |||||
28.08
OFK BuduÄnost 2020
GFK DuboÄica
0
3
|
28.08.2021 | OFK BuduÄnost 2020 | 0 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
28.08
Real NiÅ”
SFK Morava
7
0
|
28.08.2021 | Real NiÅ” | 7 : 0 | SFK Morava | |||||
28.08
Kopernikus ŽelezniÄar 2
Lugina
7
0
|
28.08.2021 | Kopernikus ŽelezniÄar 2 | 7 : 0 | Lugina | |||||
28.08
VuÄje
OFK Kosanica
0
6
|
28.08.2021 | VuÄje | 0 : 6 | OFK Kosanica | |||||
28.08
Trnovac
Äekmin
6
5
|
28.08.2021 | Trnovac | 6 : 5 | Äekmin | |||||
28.08
OFK TopliÄanin
BSK
3
0
|
28.08.2021 | OFK TopliÄanin | 3 : 0 | BSK | |||||
28.08
Mineralac
Filip FilipoviÄ
1
3
|
28.08.2021 | Mineralac | 1 : 3 | Filip FilipoviÄ |
28.08
00:00
TimoÄanin
Vukovi
5
0
|
28.08.2021 00:00 | TimoÄanin | 5 : 0 | Vukovi | |||||
28.08
00:00
RadniÄki (S)
Duel Juniors 2
6
3
|
28.08.2021 00:00 | RadniÄki (S) | 6 : 3 | Duel Juniors 2 | |||||
28.08
00:00
Finale 2013
OFK Bratstvo
6
3
|
28.08.2021 00:00 | Finale 2013 | 6 : 3 | OFK Bratstvo | |||||
28.08
00:00
Župa
GFK Jagodina 2
2
2
|
28.08.2021 00:00 | Župa | 2 : 2 | GFK Jagodina 2 | |||||
28.08
00:00
Trstenik PTT
MeŔevo
3
4
|
28.08.2021 00:00 | Trstenik PTT | 3 : 4 | MeŔevo | |||||
28.08
00:00
Morava 1918
Car Lazar 2015
4
1
|
28.08.2021 00:00 | Morava 1918 | 4 : 1 | Car Lazar 2015 | |||||
28.08
00:00
Junior
Jedinstvo
6
1
|
28.08.2021 00:00 | Junior | 6 : 1 | Jedinstvo |
28.08
00:00
Jagodina
RadniÄki 2012
0
14
|
28.08.2021 00:00 | Jagodina | 0 : 14 | RadniÄki 2012 | |||||
28.08
00:00
VuÄice
Dinamo
3
0
|
28.08.2021 00:00 | VuÄice | 3 : 0 | Dinamo | |||||
28.08
00:00
Ozren
Kolibri
0
3
|
28.08.2021 00:00 | Ozren | 0 : 3 | Kolibri | |||||
28.08
00:00
Napredak junior 2018
Jedinstvo 2014
0
0
|
28.08.2021 00:00 | Napredak junior 2018 | 0 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
28.08
00:00
LevaÄ
MaŔinac
0
12
|
28.08.2021 00:00 | LevaÄ | 0 : 12 | MaÅ”inac | |||||
28.08
00:00
Rosulja 2014
Fudbol per femra
1
6
|
28.08.2021 00:00 | Rosulja 2014 | 1 : 6 | Fudbol per femra |
28.08
16:30
Loznica
Plana
8
0
|
28.08.2021 16:30 | Loznica | 8 : 0 | Plana | |||||
28.08
16:30
Kraljica Marija
Jedinstvo
0
2
|
28.08.2021 16:30 | Kraljica Marija | 0 : 2 | Jedinstvo |
28.08
00:00
OFK ParaÄin
Nacional
1
2
|
28.08.2021 00:00 | OFK ParaÄin | 1 : 2 | Nacional | |||||
28.08
00:00
Lider MGM
Trajal - Prosoker
5
1
|
28.08.2021 00:00 | Lider MGM | 5 : 1 | Trajal - Prosoker | |||||
28.08
00:00
Vlasina
Trio
2
1
|
28.08.2021 00:00 | Vlasina | 2 : 1 | Trio | |||||
28.08
00:00
Napredak
Timok 1919
0
3
|
28.08.2021 00:00 | Napredak | 0 : 3 | Timok 1919 | |||||
28.08
00:00
Real NiÅ”
RadniÄki 2
12
0
|
28.08.2021 00:00 | Real NiÅ” | 12 : 0 | RadniÄki 2 | |||||
28.08
00:00
RadniÄki
RadniÄki
2
9
|
28.08.2021 00:00 | RadniÄki | 2 : 9 | RadniÄki | |||||
28.08
00:00
GFK Jagodina
OFK Å ampion
5
0
|
28.08.2021 00:00 | GFK Jagodina | 5 : 0 | OFK Å ampion | |||||
28.08
00:00
Duel Juniors
Kopernikus ŽelezniÄar
0
0
|
28.08.2021 00:00 | Duel Juniors | 0 : 0 | Kopernikus ŽelezniÄar |
28.08
12:00
Junior
OFK ParaÄin
2
2
|
28.08.2021 12:00 | Junior | 2 : 2 | OFK ParaÄin | |||||
28.08
13:00
Župa
GFK Jagodina
4
5
|
28.08.2021 13:00 | Župa | 4 : 5 | GFK Jagodina |
28.08
00:00
Kopernikus ŽelezniÄar 2
Lugina
1
4
|
28.08.2021 00:00 | Kopernikus ŽelezniÄar 2 | 1 : 4 | Lugina | |||||
28.08
00:00
Radnik
BuduÄnost
1
5
|
28.08.2021 00:00 | Radnik | 1 : 5 | BuduÄnost | |||||
28.08
00:00
VuÄje
OFK Kosanica
1
5
|
28.08.2021 00:00 | VuÄje | 1 : 5 | OFK Kosanica | |||||
28.08
00:00
Trnovac
Sloga
8
3
|
28.08.2021 00:00 | Trnovac | 8 : 3 | Sloga | |||||
28.08
00:00
OFK BuduÄnost 2020
GFK DuboÄica
4
0
|
28.08.2021 00:00 | OFK BuduÄnost 2020 | 4 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
28.08
00:00
Mineralac
Filip FilipoviÄ
1
2
|
28.08.2021 00:00 | Mineralac | 1 : 2 | Filip FilipoviÄ | |||||
28.08
00:00
OFK TopliÄanin
BSK
7
0
|
28.08.2021 00:00 | OFK TopliÄanin | 7 : 0 | BSK |
28.08
21:00
Tatran
Motor Zaporozhye
22
27
|
28.08.2021 21:00 | Tatran | 22 : 27 | Motor Zaporozhye |
28.08
16:00
Borac
Mira
48
23
|
28.08.2021 16:00 | Borac | 48 : 23 | Mira | |||||
28.08
18:30
Jagodina
Naisa
27
23
|
28.08.2021 18:30 | Jagodina | 27 : 23 | Naisa |