15.08
18:30
Čukarički
Radnički (N)
0
0
|
15.08.2021 18:30 | Čukarički | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
15.08
19:00
Voždovac
Novi Pazar
3
2
|
15.08.2021 19:00 | Voždovac | 3 : 2 | Novi Pazar |
15.08
17:30
IMT
Zlatibor
0
0
|
15.08.2021 17:30 | IMT | 0 : 0 | Zlatibor | |||||
15.08
17:30
Kabel
OFK Žarkovo
0
3
|
15.08.2021 17:30 | Kabel | 0 : 3 | OFK Žarkovo |
15.08
17:00
Borac (Š)
OFK Bečej 1918
1
3
|
15.08.2021 17:00 | Borac (Š) | 1 : 3 | OFK Bečej 1918 | |||||
15.08
17:00
Borac (S)
Dinamo 1945
3
1
|
15.08.2021 17:00 | Borac (S) | 3 : 1 | Dinamo 1945 |
15.08
17:30
Sušica
Sloga (K)
1
0
|
15.08.2021 17:30 | Sušica | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
15.08
17:30
Rađevac
Jedinstvo
1
0
|
15.08.2021 17:30 | Rađevac | 1 : 0 | Jedinstvo |
15.08
10:00
Borac
Studentski grad
1
2
|
15.08.2021 10:00 | Borac | 1 : 2 | Studentski grad |
15.08
17:30
Budućnost (P)
Hajduk Veljko
3
0
|
15.08.2021 17:30 | Budućnost (P) | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
15.08
17:30
Rembas
OFK Brzi Brod
0
1
|
15.08.2021 17:30 | Rembas | 0 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
15.08
17:30
Timočanin
Jedinstvo (P)
2
3
|
15.08.2021 17:30 | Timočanin | 2 : 3 | Jedinstvo (P) |
15.08
17:00
Omladinac FAM
Kozara
1
0
|
15.08.2021 17:00 | Omladinac FAM | 1 : 0 | Kozara | |||||
15.08
17:00
Mladost
Vojvodina 1928
2
1
|
15.08.2021 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Vojvodina 1928 |
15.08
17:00
Sloboda
Budućnost
4
2
|
15.08.2021 17:00 | Sloboda | 4 : 2 | Budućnost | |||||
15.08
17:00
Hajduk
Jedinstvo
1
0
|
15.08.2021 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.08
17:00
Podunavac
Cement
1
1
|
15.08.2021 17:00 | Podunavac | 1 : 1 | Cement | |||||
15.08
17:00
Dunav
Radnički (NP)
2
1
|
15.08.2021 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Radnički (NP) | |||||
15.08
10:00
Index
Donji Srem 2015
1
3
|
15.08.2021 10:00 | Index | 1 : 3 | Donji Srem 2015 |
15.08
17:00
Mladost (T)
Senta
1
1
|
15.08.2021 17:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Senta | |||||
15.08
17:00
Bačka (P)
Mladost (BP)
2
1
|
15.08.2021 17:00 | Bačka (P) | 2 : 1 | Mladost (BP) | |||||
15.08
17:00
Tavankut
Bačka 1901
0
3
|
15.08.2021 17:00 | Tavankut | 0 : 3 | Bačka 1901 | |||||
15.08
17:00
Vojvodina (BG)
Hercegovac
3
0
|
15.08.2021 17:00 | Vojvodina (BG) | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
15.08
17:00
Stanišić
Njegoš
4
0
|
15.08.2021 17:00 | Stanišić | 4 : 0 | Njegoš |
15.08
11:00
PKB
Crvena zvezda (MML)
1
0
|
15.08.2021 11:00 | PKB | 1 : 0 | Crvena zvezda (MML) | |||||
15.08
17:00
Zuce 2019
BSK 1925
1
1
|
15.08.2021 17:00 | Zuce 2019 | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
15.08
17:00
Poštar Zvezdara
Lokomotiva
1
3
|
15.08.2021 17:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
15.08
17:00
Kosmaj
Napredak
0
0
|
15.08.2021 17:00 | Kosmaj | 0 : 0 | Napredak | |||||
15.08
17:00
Vinča
Sremčica
1
1
|
15.08.2021 17:00 | Vinča | 1 : 1 | Sremčica |
15.08
17:00
Budućnost (M)
Radnički (S)
6
0
|
15.08.2021 17:00 | Budućnost (M) | 6 : 0 | Radnički (S) | |||||
15.08
17:00
Naša Zvezda
Lipar
4
1
|
15.08.2021 17:00 | Naša Zvezda | 4 : 1 | Lipar | |||||
15.08
17:00
Kordun
Vojvodina
2
2
|
15.08.2021 17:00 | Kordun | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
15.08
17:00
Budućnost (P)
Crvenka
5
2
|
15.08.2021 17:00 | Budućnost (P) | 5 : 2 | Crvenka | |||||
15.08
17:00
Budućnost (G)
Radnički 1918
1
3
|
15.08.2021 17:00 | Budućnost (G) | 1 : 3 | Radnički 1918 | |||||
15.08
17:00
Rusin
Borac 46
2
1
|
15.08.2021 17:00 | Rusin | 2 : 1 | Borac 46 |
15.08
17:30
Dinamo
Bačka 1923
0
3
|
15.08.2021 17:30 | Dinamo | 0 : 3 | Bačka 1923 | |||||
15.08
17:30
Fruškogorac
TSK
2
0
|
15.08.2021 17:30 | Fruškogorac | 2 : 0 | TSK | |||||
15.08
17:30
Petrovaradin
Tatra
2
2
|
15.08.2021 17:30 | Petrovaradin | 2 : 2 | Tatra |
15.08
17:00
Vulturul
Spartak 1911
1
0
|
15.08.2021 17:00 | Vulturul | 1 : 0 | Spartak 1911 | |||||
15.08
17:00
Crvena zvezda
Jugoslavija
2
1
|
15.08.2021 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Jugoslavija | |||||
15.08
17:00
Dolina
Potporanj
1
1
|
15.08.2021 17:00 | Dolina | 1 : 1 | Potporanj | |||||
15.08
17:00
Dolovo
Hajdučica
3
3
|
15.08.2021 17:00 | Dolovo | 3 : 3 | Hajdučica | |||||
15.08
17:00
Budućnost (A)
Sloga (BNS)
0
0
|
15.08.2021 17:00 | Budućnost (A) | 0 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
15.08
17:00
Radnički (K)
Stari Tamiš
7
3
|
15.08.2021 17:00 | Radnički (K) | 7 : 3 | Stari Tamiš |
15.08
17:00
GFK Sloven
Sremac (D)
4
0
|
15.08.2021 17:00 | GFK Sloven | 4 : 0 | Sremac (D) | |||||
15.08
17:00
Borac (M)
Ljukovo
3
1
|
15.08.2021 17:00 | Borac (M) | 3 : 1 | Ljukovo | |||||
15.08
17:00
Fruškogorac
Borac (K)
3
3
|
15.08.2021 17:00 | Fruškogorac | 3 : 3 | Borac (K) | |||||
15.08
17:00
Radnički
Jadran
1
4
|
15.08.2021 17:00 | Radnički | 1 : 4 | Jadran | |||||
15.08
17:00
Sloga
Hajduk
1
1
|
15.08.2021 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Hajduk | |||||
15.08
17:00
Napredak
Sremac (Deč)
2
0
|
15.08.2021 17:00 | Napredak | 2 : 0 | Sremac (Deč) |
15.08
17:00
Budućnost
Jadran
2
1
|
15.08.2021 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Jadran | |||||
15.08
17:00
Iskra
Sloga
5
2
|
15.08.2021 17:00 | Iskra | 5 : 2 | Sloga | |||||
15.08
17:00
Đurđin
Radnički 1905
2
1
|
15.08.2021 17:00 | Đurđin | 2 : 1 | Radnički 1905 | |||||
15.08
17:00
Bačka
Napredak
1
3
|
15.08.2021 17:00 | Bačka | 1 : 3 | Napredak |
15.08
17:30
Sloga (L)
Vinogradar
2
3
|
15.08.2021 17:30 | Sloga (L) | 2 : 3 | Vinogradar | |||||
15.08
17:30
FUD
Bošnjane
1
0
|
15.08.2021 17:30 | FUD | 1 : 0 | Bošnjane | |||||
15.08
17:30
Jastrebac (VŠ)
Gornji Stepoš
2
1
|
15.08.2021 17:30 | Jastrebac (VŠ) | 2 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
15.08
17:30
Sloga (D)
Kupci
1
3
|
15.08.2021 17:30 | Sloga (D) | 1 : 3 | Kupci | |||||
15.08
17:30
13. April
Mačkovac
1
2
|
15.08.2021 17:30 | 13. April | 1 : 2 | Mačkovac | |||||
15.08
17:30
Sebečevac
Trudbenik
3
1
|
15.08.2021 17:30 | Sebečevac | 3 : 1 | Trudbenik | |||||
15.08
17:30
Sloga (Ć)
Parunovac
10
0
|
15.08.2021 17:30 | Sloga (Ć) | 10 : 0 | Parunovac | |||||
15.08
17:30
Temnić 1924
Mladost (T)
1
2
|
15.08.2021 17:30 | Temnić 1924 | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
15.08
17:30
Čitluk
Rubin
2
4
|
15.08.2021 17:30 | Čitluk | 2 : 4 | Rubin |
15.08
17:30
Polet
ASK
1
0
|
15.08.2021 17:30 | Polet | 1 : 0 | ASK | |||||
15.08
17:30
Mladost (L)
Delija
4
2
|
15.08.2021 17:30 | Mladost (L) | 4 : 2 | Delija | |||||
15.08
17:30
Napredak
Borac
3
1
|
15.08.2021 17:30 | Napredak | 3 : 1 | Borac | |||||
15.08
17:30
Mladost (BD)
Banat
1
0
|
15.08.2021 17:30 | Mladost (BD) | 1 : 0 | Banat | |||||
15.08
17:30
Rusanda
Budućnost
0
1
|
15.08.2021 17:30 | Rusanda | 0 : 1 | Budućnost | |||||
15.08
17:30
Vojvodina (B)
ŽAK
1
3
|
15.08.2021 17:30 | Vojvodina (B) | 1 : 3 | ŽAK | |||||
15.08
17:30
ŽFK Banat
Krajina
4
0
|
15.08.2021 17:30 | ŽFK Banat | 4 : 0 | Krajina |
15.08
17:00
Rudar (St)
Napredak
1
0
|
15.08.2021 17:00 | Rudar (St) | 1 : 0 | Napredak | |||||
15.08
17:00
Moravac 2015
OFK Juhor 2016
3
2
|
15.08.2021 17:00 | Moravac 2015 | 3 : 2 | OFK Juhor 2016 | |||||
15.08
17:00
Mladost
Morava
4
1
|
15.08.2021 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Morava | |||||
15.08
17:00
Partizan (M)
Sloga
3
0
|
15.08.2021 17:00 | Partizan (M) | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.08
17:00
Budućnost (M)
Dragocvet
3
2
|
15.08.2021 17:00 | Budućnost (M) | 3 : 2 | Dragocvet | |||||
15.08
17:00
Budućnost (Đ)
Juhor (G)
1
3
|
15.08.2021 17:00 | Budućnost (Đ) | 1 : 3 | Juhor (G) |
15.08
17:30
14. Oktobar
Vinogradar
1
2
|
15.08.2021 17:30 | 14. Oktobar | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
15.08
17:30
Donji Kopaonik
Mladost
2
0
|
15.08.2021 17:30 | Donji Kopaonik | 2 : 0 | Mladost | |||||
15.08
17:30
Omladinac
Velika Drenova
4
0
|
15.08.2021 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | Velika Drenova | |||||
15.08
17:30
Kamenorezac 76
Borac
0
1
|
15.08.2021 17:30 | Kamenorezac 76 | 0 : 1 | Borac |
15.08
17:30
Kapidžija
Gaglovo
0
2
|
15.08.2021 17:30 | Kapidžija | 0 : 2 | Gaglovo | |||||
15.08
17:30
Rasina
Makrešane
4
1
|
15.08.2021 17:30 | Rasina | 4 : 1 | Makrešane | |||||
15.08
17:30
Žabare
Konjuh
5
0
|
15.08.2021 17:30 | Žabare | 5 : 0 | Konjuh | |||||
15.08
11:00
Polet
Dedina
3
1
|
15.08.2021 11:00 | Polet | 3 : 1 | Dedina | |||||
15.08
11:00
Modrica
Mudrakovac
4
0
|
15.08.2021 11:00 | Modrica | 4 : 0 | Mudrakovac | |||||
15.08
17:30
Padež
Bukovica
7
0
|
15.08.2021 17:30 | Padež | 7 : 0 | Bukovica |
15.08
17:30
Hajduk (G)
Obilić
3
0
|
15.08.2021 17:30 | Hajduk (G) | 3 : 0 | Obilić | |||||
15.08
17:30
Proleter
Titel
4
1
|
15.08.2021 17:30 | Proleter | 4 : 1 | Titel | |||||
15.08
17:30
Bačka
Železničar
5
0
|
15.08.2021 17:30 | Bačka | 5 : 0 | Železničar | |||||
15.08
17:30
Čenej
OFK Sirig
0
3
|
15.08.2021 17:30 | Čenej | 0 : 3 | OFK Sirig | |||||
15.08
17:30
Vinogradar
Susek
0
6
|
15.08.2021 17:30 | Vinogradar | 0 : 6 | Susek | |||||
15.08
17:30
Sloga
OFK Hajduk
2
1
|
15.08.2021 17:30 | Sloga | 2 : 1 | OFK Hajduk | |||||
15.08
17:30
Borac
Moskva
2
1
|
15.08.2021 17:30 | Borac | 2 : 1 | Moskva |
15.08
11:00
Mladost 1977
Šampion 2013
7
0
|
15.08.2021 11:00 | Mladost 1977 | 7 : 0 | Šampion 2013 | |||||
15.08
11:00
Borjak 2013
Ratajac
0
1
|
15.08.2021 11:00 | Borjak 2013 | 0 : 1 | Ratajac | |||||
15.08
11:00
Velika Morava
Gradac
3
1
|
15.08.2021 11:00 | Velika Morava | 3 : 1 | Gradac |
15.08
21:00
Velež
Sloboda
0
2
|
15.08.2021 21:00 | Velež | 0 : 2 | Sloboda | |||||
15.08
19:00
Sarajevo
Radnik
2
1
|
15.08.2021 19:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Radnik |
15.08
20:00
Rudar
Sutjeska
0
1
|
15.08.2021 20:00 | Rudar | 0 : 1 | Sutjeska |
15.08
17:30
Igalo
Mladost
1
2
|
15.08.2021 17:30 | Igalo | 1 : 2 | Mladost | |||||
15.08
20:00
OFK Titograd
Bokelj
0
3
|
15.08.2021 20:00 | OFK Titograd | 0 : 3 | Bokelj | |||||
15.08
20:00
Arsenal
Jedinstvo
2
1
|
15.08.2021 20:00 | Arsenal | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.08
20:00
Kom
Grbalj
2
0
|
15.08.2021 20:00 | Kom | 2 : 0 | Grbalj | |||||
15.08
20:00
Berane
Cetinje
1
0
|
15.08.2021 20:00 | Berane | 1 : 0 | Cetinje |
15.08
15:00
Newcastle United
West Ham United
2
4
|
15.08.2021 15:00 | Newcastle United | 2 : 4 | West Ham United | |||||
15.08
17:30
Tottenham Hotspur
Manchester City
1
0
|
15.08.2021 17:30 | Tottenham Hotspur | 1 : 0 | Manchester City |
15.08
17:30
Celta Vigo
Atletico Madrid
1
2
|
15.08.2021 17:30 | Celta Vigo | 1 : 2 | Atletico Madrid | |||||
15.08
20:00
Barcelona
Real Sociedad
4
2
|
15.08.2021 20:00 | Barcelona | 4 : 2 | Real Sociedad | |||||
15.08
22:15
Sevilla
Rayo Vallecano
3
0
|
15.08.2021 22:15 | Sevilla | 3 : 0 | Rayo Vallecano |
15.08
15:30
Mainz 05
RB Leipzig
1
0
|
15.08.2021 15:30 | Mainz 05 | 1 : 0 | RB Leipzig | |||||
15.08
17:30
Köln
Hertha BSC
3
1
|
15.08.2021 17:30 | Köln | 3 : 1 | Hertha BSC |
15.08
13:00
Angers
Olympique Lyonnais
3
0
|
15.08.2021 13:00 | Angers | 3 : 0 | Olympique Lyonnais | |||||
15.08
15:00
Brest
Rennes
1
1
|
15.08.2021 15:00 | Brest | 1 : 1 | Rennes | |||||
15.08
15:00
Clermont
Troyes
2
0
|
15.08.2021 15:00 | Clermont | 2 : 0 | Troyes | |||||
15.08
15:00
Nantes
Metz
2
0
|
15.08.2021 15:00 | Nantes | 2 : 0 | Metz | |||||
15.08
15:00
Reims
Montpellier
3
3
|
15.08.2021 15:00 | Reims | 3 : 3 | Montpellier | |||||
15.08
17:00
Lens
Saint-Étienne
2
2
|
15.08.2021 17:00 | Lens | 2 : 2 | Saint-Étienne | |||||
15.08
20:45
Olympique Marseille
Bordeaux
2
2
|
15.08.2021 20:45 | Olympique Marseille | 2 : 2 | Bordeaux |
15.08
10:00
Partizan
Brodarac
2
0
|
15.08.2021 10:00 | Partizan | 2 : 0 | Brodarac | |||||
15.08
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
2
1
|
15.08.2021 11:00 | Vojvodina | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
15.08
13:00
Mladost (L)
Zemun
0
2
|
15.08.2021 13:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | Zemun | |||||
15.08
17:00
Mačva
Rad
2
1
|
15.08.2021 17:00 | Mačva | 2 : 1 | Rad | |||||
15.08
17:30
Radnički 1923
Voždovac
2
1
|
15.08.2021 17:30 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Voždovac | |||||
15.08
18:00
RFK Grafičar
IMT
3
0
|
15.08.2021 18:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | IMT |
15.08
17:00
Sloga (P)
Napredak
3
0
|
15.08.2021 17:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | Napredak | |||||
15.08
17:00
Partizan
Brodarac
3
0
|
15.08.2021 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Brodarac | |||||
15.08
11:00
Vojvodina
Teleoptik
4
1
|
15.08.2021 11:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Teleoptik | |||||
15.08
15:00
Mladost (L)
Zemun
0
0
|
15.08.2021 15:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Zemun | |||||
15.08
10:00
Crvena zvezda
Čukarički
2
5
|
15.08.2021 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 5 | Čukarički |
15.08
16:00
Košutnjak
Banjčani 2019
24
7
|
15.08.2021 16:00 | Košutnjak | 24 : 7 | Banjčani 2019 |