24.05
10:00
BSK Borča
Brodarac 2
3
0
|
24.05.2021 10:00 | BSK Borča | 3 : 0 | Brodarac 2 | |||||
24.05
12:00
Sinđelić
IMT 2
2
0
|
24.05.2021 12:00 | Sinđelić | 2 : 0 | IMT 2 | |||||
24.05
12:30
Zemun
011
2
1
|
24.05.2021 12:30 | Zemun | 2 : 1 | 011 | |||||
24.05
15:30
DIF
Torlak
2
1
|
24.05.2021 15:30 | DIF | 2 : 1 | Torlak |
24.05
17:30
Mladost
Rubibreza
2
1
|
24.05.2021 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Rubibreza |
24.05
10:00
BASK
Poštar 1930
6
0
|
24.05.2021 10:00 | BASK | 6 : 0 | Poštar 1930 |
24.05
16:00
Ribnica
Mačva
0
1
|
24.05.2021 16:00 | Ribnica | 0 : 1 | Mačva |
24.05
10:00
Akademija Bambi
Proleter 2006
1
0
|
24.05.2021 10:00 | Akademija Bambi | 1 : 0 | Proleter 2006 |
24.05
15:00
OLE
Rakovica
5
0
|
24.05.2021 15:00 | OLE | 5 : 0 | Rakovica |
24.05
18:00
Karioke
Bežanija
2
1
|
24.05.2021 18:00 | Karioke | 2 : 1 | Bežanija |
24.05
18:00
Crvena zvezda
Radnički
1
2
|
24.05.2021 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Radnički | |||||
24.05
18:00
Selevac
Železničar
|
24.05.2021 18:00 | Selevac | : | Železničar | |||||
24.05
18:00
Osipaonica
Medicinar
0
3
|
24.05.2021 18:00 | Osipaonica | 0 : 3 | Medicinar | |||||
24.05
18:00
Sloboda
Smederevo
0
3
|
24.05.2021 18:00 | Sloboda | 0 : 3 | Smederevo | |||||
24.05
18:00
Vučak
Kolonija
1
1
|
24.05.2021 18:00 | Vučak | 1 : 1 | Kolonija |
24.05
18:00
Mladi radnik
Dunav Osiguranje
|
24.05.2021 18:00 | Mladi radnik | : | Dunav Osiguranje | |||||
24.05
18:00
BSK
Mihajlovac
4
1
|
24.05.2021 18:00 | BSK | 4 : 1 | Mihajlovac | |||||
24.05
18:00
Drugovac
Podunavac
3
4
|
24.05.2021 18:00 | Drugovac | 3 : 4 | Podunavac | |||||
24.05
18:00
Borac
Drugari
6
3
|
24.05.2021 18:00 | Borac | 6 : 3 | Drugari |
24.05
18:00
Taurunum
Plavi 2000
2
4
|
24.05.2021 18:00 | Taurunum | 2 : 4 | Plavi 2000 | |||||
24.05
18:00
Dunav
Mladenovac
3
0
|
24.05.2021 18:00 | Dunav | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
24.05
17:15
Brodarac
Beograd
1
0
|
24.05.2021 17:15 | Brodarac | 1 : 0 | Beograd | |||||
24.05
17:30
BUSK
Policajac
1
1
|
24.05.2021 17:30 | BUSK | 1 : 1 | Policajac | |||||
24.05
17:30
Srem
Sveti Stefan
1
3
|
24.05.2021 17:30 | Srem | 1 : 3 | Sveti Stefan | |||||
24.05
18:00
Resnik
PKB
4
4
|
24.05.2021 18:00 | Resnik | 4 : 4 | PKB |
24.05
18:00
Rekreativo
Hajduk
2
2
|
24.05.2021 18:00 | Rekreativo | 2 : 2 | Hajduk | |||||
24.05
18:00
Boleč
Kovilovo
3
0
|
24.05.2021 18:00 | Boleč | 3 : 0 | Kovilovo | |||||
24.05
18:00
Borac
Duga
3
1
|
24.05.2021 18:00 | Borac | 3 : 1 | Duga | |||||
24.05
18:00
Jedinstvo
TENT 1994
3
1
|
24.05.2021 18:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | TENT 1994 | |||||
24.05
18:00
Budućnost
Bubamara 2010
4
2
|
24.05.2021 18:00 | Budućnost | 4 : 2 | Bubamara 2010 | |||||
24.05
18:00
Šećeranac
Belo Polje
3
1
|
24.05.2021 18:00 | Šećeranac | 3 : 1 | Belo Polje | |||||
24.05
18:00
Adanex
GSP Polet
4
0
|
24.05.2021 18:00 | Adanex | 4 : 0 | GSP Polet |
24.05
18:00
Sremčica
Dunavac
2
0
|
24.05.2021 18:00 | Sremčica | 2 : 0 | Dunavac | |||||
24.05
18:00
Leštane
Železnik
1
3
|
24.05.2021 18:00 | Leštane | 1 : 3 | Železnik | |||||
24.05
18:00
Rušanj
Sinđelić (U)
2
6
|
24.05.2021 18:00 | Rušanj | 2 : 6 | Sinđelić (U) | |||||
24.05
18:00
Torlak
TEK Sloga
4
1
|
24.05.2021 18:00 | Torlak | 4 : 1 | TEK Sloga |
24.05
18:00
Crvenka
Vrčin
1
3
|
24.05.2021 18:00 | Crvenka | 1 : 3 | Vrčin | |||||
24.05
18:00
Banja
Kaučosi
0
2
|
24.05.2021 18:00 | Banja | 0 : 2 | Kaučosi | |||||
24.05
18:00
Palilulac
Batajnica
2
5
|
24.05.2021 18:00 | Palilulac | 2 : 5 | Batajnica | |||||
24.05
18:00
13. Maj
Pola pola
4
2
|
24.05.2021 18:00 | 13. Maj | 4 : 2 | Pola pola | |||||
24.05
18:00
Soccer
Radnički PDM
0
1
|
24.05.2021 18:00 | Soccer | 0 : 1 | Radnički PDM |
24.05
17:30
Rakovica
Lavirint Company
1
3
|
24.05.2021 17:30 | Rakovica | 1 : 3 | Lavirint Company | |||||
24.05
18:00
Posavina
Peks
7
2
|
24.05.2021 18:00 | Posavina | 7 : 2 | Peks | |||||
24.05
17:30
Obrenovac
Republički organi
4
3
|
24.05.2021 17:30 | Obrenovac | 4 : 3 | Republički organi | |||||
24.05
18:00
Krajišnik
Strelac
6
5
|
24.05.2021 18:00 | Krajišnik | 6 : 5 | Strelac | |||||
24.05
18:00
Veterani 78
Lokomotiva
4
5
|
24.05.2021 18:00 | Veterani 78 | 4 : 5 | Lokomotiva | |||||
24.05
18:00
Beljina
Umka
7
3
|
24.05.2021 18:00 | Beljina | 7 : 3 | Umka |
24.05
20:30
Budućnost VOLI
Crvena zvezda MTS
81
80
|
24.05.2021 20:30 | Budućnost VOLI | 81 : 80 | Crvena zvezda MTS | 2:2 |
24.05
12:00
Igokea
Sloboda
87
62
|
24.05.2021 12:00 | Igokea | 87 : 62 | Sloboda | |||||
24.05
16:00
Budućnost VOLI
Mega Soccerbet
83
92
|
24.05.2021 16:00 | Budućnost VOLI | 83 : 92 | Mega Soccerbet |
24.05
21:00
Metaloplastika 2
Metalac
37
30
|
24.05.2021 21:00 | Metaloplastika 2 | 37 : 30 | Metalac | |||||
24.05
20:00
Loznica
Beograd
29
27
|
24.05.2021 20:00 | Loznica | 29 : 27 | Beograd |
24.05
16:30
Jagodina 2
Borsko jezero
34
33
|
24.05.2021 16:30 | Jagodina 2 | 34 : 33 | Borsko jezero |
24.05
19:30
Bele crkve
BSK
8
2
|
24.05.2021 19:30 | Bele crkve | 8 : 2 | BSK | |||||
24.05
21:00
Progres
Prokuplje
5
0
|
24.05.2021 21:00 | Progres | 5 : 0 | Prokuplje | |||||
24.05
20:00
Rosulja
Akademac
4
6
|
24.05.2021 20:00 | Rosulja | 4 : 6 | Akademac | |||||
24.05
19:00
Pirgos
Gvozdeni puk
6
3
|
24.05.2021 19:00 | Pirgos | 6 : 3 | Gvozdeni puk |
24.05
21:00
Brđanka
Babušnica 2011
9
2
|
24.05.2021 21:00 | Brđanka | 9 : 2 | Babušnica 2011 |