10.03
15:00
OFK Juhor 2016
Juhor (G)
1
1
|
10.03.2021 15:00 | OFK Juhor 2016 | 1 : 1 | Juhor (G) | |||||
10.03
15:00
Napredak
Dragocvet
6
0
|
10.03.2021 15:00 | Napredak | 6 : 0 | Dragocvet |
10.03
17:00
Rudar
BuduÄnost
1
1
|
10.03.2021 17:00 | Rudar | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
10.03
17:00
Iskra
OFK Petrovac
0
0
|
10.03.2021 17:00 | Iskra | 0 : 0 | OFK Petrovac | |||||
10.03
17:00
Zeta
Podgorica
1
3
|
10.03.2021 17:00 | Zeta | 1 : 3 | Podgorica | |||||
10.03
17:00
DeÄiÄ
Sutjeska
2
1
|
10.03.2021 17:00 | DeÄiÄ | 2 : 1 | Sutjeska |
10.03
19:00
Manchester City
Southampton
5
2
|
10.03.2021 19:00 | Manchester City | 5 : 2 | Southampton |
10.03
20:00
Barnsley
Derby County
0
0
|
10.03.2021 20:00 | Barnsley | 0 : 0 | Derby County |
10.03
18:30
Arminia
Werder
0
2
|
10.03.2021 18:30 | Arminia | 0 : 2 | Werder |
10.03
21:00
Liverpool
RB Leipzig
2
0
|
10.03.2021 21:00 | Liverpool | 2 : 0 | RB Leipzig | |||||
10.03
21:00
PSG
Barcelona
1
1
|
10.03.2021 21:00 | PSG | 1 : 1 | Barcelona |
10.03
09:00
Studentski Grad
SinÄeliÄ
3
5
|
10.03.2021 09:00 | Studentski Grad | 3 : 5 | SinÄeliÄ | |||||
10.03
10:00
Kolubara
Torlak
6
0
|
10.03.2021 10:00 | Kolubara | 6 : 0 | Torlak | |||||
10.03
10:00
OFK Žarkovo
IMT 2
3
1
|
10.03.2021 10:00 | OFK Žarkovo | 3 : 1 | IMT 2 | |||||
10.03
10:00
BSK BorÄa
Železnik 1930
0
0
|
10.03.2021 10:00 | BSK BorÄa | 0 : 0 | Železnik 1930 | |||||
10.03
11:00
011
BASK
1
4
|
10.03.2021 11:00 | 011 | 1 : 4 | BASK | |||||
10.03
12:00
Zvezdara
RadniÄki (NB) 2
1
0
|
10.03.2021 12:00 | Zvezdara | 1 : 0 | RadniÄki (NB) 2 | |||||
10.03
13:00
Lokomotiva
Brodarac 2
0
1
|
10.03.2021 13:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Brodarac 2 | |||||
10.03
14:00
Bežanija
Zemun
0
3
|
10.03.2021 14:00 | Bežanija | 0 : 3 | Zemun |
10.03
12:30
ÄukariÄki
011
4
2
|
10.03.2021 12:30 | ÄukariÄki | 4 : 2 | 011 | |||||
10.03
12:00
Internacional
Teleoptik
2
3
|
10.03.2021 12:00 | Internacional | 2 : 3 | Teleoptik | |||||
10.03
12:30
OFK Beograd
Voždovac
1
2
|
10.03.2021 12:30 | OFK Beograd | 1 : 2 | Voždovac | |||||
10.03
15:00
Partizan
IMT
8
0
|
10.03.2021 15:00 | Partizan | 8 : 0 | IMT | |||||
10.03
11:00
Lokomotiva
BSK BorÄa
3
2
|
10.03.2021 11:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | BSK BorÄa | |||||
10.03
13:00
ADA
RadniÄki (NB)
1
3
|
10.03.2021 13:00 | ADA | 1 : 3 | RadniÄki (NB) | |||||
10.03
14:00
Brodarac
Crvena zvezda
2
2
|
10.03.2021 14:00 | Brodarac | 2 : 2 | Crvena zvezda |
10.03
20:30
Apatin
OKK Spartak
85
68
|
10.03.2021 20:30 | Apatin | 85 : 68 | OKK Spartak |
10.03
20:30
OseÄina
Mix
61
55
|
10.03.2021 20:30 | OseÄina | 61 : 55 | Mix |
10.03
18:00
Sloboda
RadniÄki SPD
85
77
|
10.03.2021 18:00 | Sloboda | 85 : 77 | RadniÄki SPD | |||||
10.03
19:00
Dunav
Vojvodina
72
94
|
10.03.2021 19:00 | Dunav | 72 : 94 | Vojvodina | |||||
10.03
18:00
Napredak
Dynamic
79
75
|
10.03.2021 18:00 | Napredak | 79 : 75 | Dynamic |
10.03
17:00
Mega Soccerbet
Partizan NIS
95
78
|
10.03.2021 17:00 | Mega Soccerbet | 95 : 78 | Partizan NIS |
10.03
14:00
Novosadska ŽKA
Ljubovija
74
52
|
10.03.2021 14:00 | Novosadska ŽKA | 74 : 52 | Ljubovija |
10.03
14:30
Pirot
MOK TopliÄanin 97
0
3
|
10.03.2021 14:30 | Pirot | 0 : 3 | MOK TopliÄanin 97 |
10.03
19:00
Ribnica
Mladi radnik
0
3
|
10.03.2021 19:00 | Ribnica | 0 : 3 | Mladi radnik | 1:2 |
10.03
20:00
Mladenovac
Užice
3
1
|
10.03.2021 20:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Užice | |||||
10.03
15:00
Banat
Kosovska Mitrovica
0
3
|
10.03.2021 15:00 | Banat | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica |
10.03
Jasenica (SP)
Sloga 2015 Jedinstvo
3
1
|
10.03.2021 | Jasenica (SP) | 3 : 1 | Sloga 2015 Jedinstvo |
10.03
17:00
RadniÄki (K)
Ivanjica
3
0
|
10.03.2021 17:00 | RadniÄki (K) | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
10.03
17:00
Panonija
AS Batajnica
1
3
|
10.03.2021 17:00 | Panonija | 1 : 3 | AS Batajnica |
10.03
19:00
Vranje 1957
KurŔumlija
25
33
|
10.03.2021 19:00 | Vranje 1957 | 25 : 33 | KurŔumlija |
10.03
19:00
Hercegovina
Banatski Karlovac
37
35
|
10.03.2021 19:00 | Hercegovina | 37 : 35 | Banatski Karlovac |
10.03
17:45
Crvena zvezda 2
Beograd
20
31
|
10.03.2021 17:45 | Crvena zvezda 2 | 20 : 31 | Beograd |
10.03
21:00
ŽSK 1955
Crepaja
30
30
|
10.03.2021 21:00 | ŽSK 1955 | 30 : 30 | Crepaja | |||||
10.03
18:00
BuduÄnost
Prigrevica
31
33
|
10.03.2021 18:00 | BuduÄnost | 31 : 33 | Prigrevica | |||||
10.03
20:00
Vojvoda Stepa
Slavija
28
24
|
10.03.2021 20:00 | Vojvoda Stepa | 28 : 24 | Slavija | |||||
10.03
20:00
Dalmatinac
Mladost
21
13
|
10.03.2021 20:00 | Dalmatinac | 21 : 13 | Mladost |
10.03
20:30
ŽelezniÄar 2
ObiliÄ
42
20
|
10.03.2021 20:30 | ŽelezniÄar 2 | 42 : 20 | ObiliÄ |
10.03
19:30
Crvena zvezda
PanÄevo
29
27
|
10.03.2021 19:30 | Crvena zvezda | 29 : 27 | PanÄevo | |||||
10.03
18:00
Sloga
ORK Beograd
25
27
|
10.03.2021 18:00 | Sloga | 25 : 27 | ORK Beograd | |||||
10.03
16:00
Beograd
Junior
24
19
|
10.03.2021 16:00 | Beograd | 24 : 19 | Junior | |||||
10.03
20:00
Kikinda
Petrovaradin
24
23
|
10.03.2021 20:00 | Kikinda | 24 : 23 | Petrovaradin | |||||
10.03
18:00
TopliÄanin
Srem
25
25
|
10.03.2021 18:00 | TopliÄanin | 25 : 25 | Srem |
10.03
19:00
KVK RadniÄki
Novi Beograd 11. april
8
7
|
10.03.2021 19:00 | KVK RadniÄki | 8 : 7 | Novi Beograd 11. april | |||||
10.03
20:00
BVK Crvena zvezda
Banjica
12
5
|
10.03.2021 20:00 | BVK Crvena zvezda | 12 : 5 | Banjica |
10.03
21:30
Viking
Dinamo
3
5
|
10.03.2021 21:30 | Viking | 3 : 5 | Dinamo |