XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 349 utakmica za dan
Subota, 28 Novembar 2020

Fudbal

28.11.2020 13:00 Mačva : Inđija
28.11.2020 13:00 Loznica : Dinamo
28.11.2020 13:00 Budućnost : OFK Žarkovo
28.11.2020 13:00 GFK Jagodina : Radnički 1923
28.11.2020 13:00 Železničar (P) : Kabel
28.11.2020 13:00 GFK Dubočica : Radnički (P)
28.11.2020 13:00 Sloboda : Zrinjski
28.11.2020 17:00 Borac : Široki Brijeg
28.11.2020 15:00 Velež : Sarajevo
28.11.2020 13:00 Olimpik : Tuzla City
28.11.2020 13:00 Mladost (NS) : 1. Maj Ruma
28.11.2020 13:00 Feniks 1995 : Tisa
28.11.2020 13:00 Radnički (Zr) : Dinamo 1945
28.11.2020 13:00 Bečej 1918 : Borac
28.11.2020 13:00 Radnički 1912 : Sloga (Č)
28.11.2020 13:00 Kozara : Dunav
28.11.2020 13:00 OFK Stari Grad : Bačka 1901
28.11.2020 13:00 Omladinac : OFK Vršac
28.11.2020 13:00 Radnički (NB) : Radnički (O)
28.11.2020 13:00 Stepojevac Vaga : Mladenovac
28.11.2020 13:00 OFK Beograd : GSP Polet Dorćol
28.11.2020 11:00 Teleoptik : TEK Sloga
28.11.2020 13:00 BSK Borča : Zvezdara
28.11.2020 13:00 Timok 1919 : Vlasina
28.11.2020 00:00 Jedinstvo (P) : SFS Borac
28.11.2020 13:00 Morava (VP) : Rudar (S)
28.11.2020 13:00 VGSK : OFK Aranđelovac 1979
28.11.2020 13:00 Zvižd : Pomoravlje
28.11.2020 13:00 Karađorđe : Sloboda
28.11.2020 13:00 Đerdap : Sloga (B)
28.11.2020 13:00 Krila Krajine : Obilić
28.11.2020 13:00 Njegoš : Tekstilac
28.11.2020 13:00 Bajša : ČSK Pivara
28.11.2020 13:00 Vojvodina (T) : Radnički (S)
28.11.2020 13:00 OFK Vrbas : Srbobran
28.11.2020 13:00 Crvenka : Vojvodina (BG)
28.11.2020 13:00 Naftagas : Jedinstvo (NB)
28.11.2020 13:00 Begej : ŽAK
28.11.2020 13:00 Sloga : Crvena zvezda
28.11.2020 13:00 Jedinstvo (V) : Banat
28.11.2020 13:00 OFK Kikinda 1909 : Budućnost
28.11.2020 13:00 Proleter : Jedinstvo (BK)
28.11.2020 13:00 Krajina : Mladost
28.11.2020 13:00 Sloga (T) : Budućnost
28.11.2020 13:00 Crvena Zvezda : Radnički
28.11.2020 13:00 Sloga (E) : Jugović
28.11.2020 13:00 Podrinje : Mladost
28.11.2020 13:00 Čitluk : Gradina
28.11.2020 13:00 Gornji Stepoš : Sloga (Ć)
28.11.2020 13:00 Mladi radnik 1925 : Ibar
28.11.2020 13:00 Rudar : Budućnost
28.11.2020 13:00 Strmovo 1968 : Pepeljevac
28.11.2020 13:00 Radnik : Tvrdojevac
28.11.2020 13:00 OFK Osečina : OFK Jabučje
28.11.2020 13:00 Gučevo 1929 : Sinđelić
28.11.2020 13:00 Cer (PE) : Sloga (LŠ)
28.11.2020 13:00 Bogutovačka Banja : Mladost 1925
28.11.2020 13:00 Sloga Obrva : Borac (A)
28.11.2020 13:00 Progorelica : Miločajac
28.11.2020 13:00 Mladost (G) : Zenit
28.11.2020 13:00 Kupinovac : Partizan
28.11.2020 13:00 Mladost (D) : Osaonica
28.11.2020 13:00 Crvena Jabuka : Polet (DL)
28.11.2020 13:00 Kalenić : Polet (T)
28.11.2020 13:00 Rudar : Šarbane
28.11.2020 13:00 Rajac : Stari drugari
28.11.2020 13:00 Junior Novo Naselje : Milenko Pavlović
28.11.2020 13:00 Vučak : Badljevica
28.11.2020 13:00 Landol : Omladinac
28.11.2020 13:00 Kolarac : Petlić SD 026
28.11.2020 13:00 Petrijevac : Vožd 2020
28.11.2020 13:00 Zeppelin 026 : Skobalj
28.11.2020 13:00 Stari Hrast 2018 : Vrbovac
28.11.2020 13:00 Jezava : Godomin
28.11.2020 13:00 Azbukovica : Velika Reka
28.11.2020 13:00 Šabac Sunrise : Mladost
28.11.2020 13:00 Milicionar : Sloboda
28.11.2020 13:00 Budućnost (DO) : Premijer
28.11.2020 13:00 Selište : Vukovac 98
28.11.2020 13:00 Mladost (K) : Zvezda
28.11.2020 13:00 Laznica : Bliznak-Medveđica
28.11.2020 13:00 Vrelo 1971 : Sloga (J)
28.11.2020 17:00 Olympique Marseille : Nantes
28.11.2020 21:00 PSG : Bordeaux
28.11.2020 15:30 Borussia Dortmund : Köln
28.11.2020 15:30 RB Leipzig : Arminia
28.11.2020 18:30 Borussia M'gladbach : Schalke 04
28.11.2020 15:30 Union Berlin : Eintracht Frankfurt
28.11.2020 15:30 Augsburg : Freiburg
28.11.2020 15:30 Stuttgart : Bayern
28.11.2020 13:30 Brighton : Liverpool
28.11.2020 18:30 Everton : Leeds United
28.11.2020 16:00 Manchester City : Burnley
28.11.2020 21:00 West Bromwich Albion : Sheffield United
28.11.2020 20:45 Atalanta : Hellas Verona
28.11.2020 18:00 Benevento : Juventus
28.11.2020 15:00 Sassuolo : Internazionale
28.11.2020 11:00 TSC : Radnički (NB)
28.11.2020 13:00 Napredak : RFK Novi Sad 1921
28.11.2020 11:00 Brodarac : Internacional
28.11.2020 13:30 Čukarički : Spartak ŽK
28.11.2020 13:00 Crvena zvezda : RFK Grafičar
28.11.2020 10:00 GFK Sloven : Index
28.11.2020 11:00 Studentski Grad : Partizan
28.11.2020 13:00 TSC : Mačva
28.11.2020 11:00 Napredak : Apolon 4
28.11.2020 13:30 Brodarac : Internacional
28.11.2020 11:00 Čukarički : Spartak ŽK
28.11.2020 Kabel : Sofeks
28.11.2020 Proleter : Jedinstvo (R)
28.11.2020 Mladost (BJ) : Tatra
28.11.2020 Banat : Vojvodina
28.11.2020 Banat : Bačka
28.11.2020 Lehel 2019 : Polet
28.11.2020 TSC : Spartak d.o.o.
28.11.2020 Voja Gačić : Spartak
28.11.2020 Stajićevo 2017 : Voša AS
28.11.2020 Vojvodina : Moskva
28.11.2020 10:00 OFK Ras 5 : 4 Bane 1931 - 2
28.11.2020 10:00 OFK National : AF Popović
28.11.2020 10:00 Bane 1931 : Pazar Juniors B
28.11.2020 10:00 Jošanica : Jedinstvo 2017
28.11.2020 10:30 OFK Vlada Dimitrijević 8 : 1 Tutin
28.11.2020 10:00 AF AS Novi Pazar : Kosmet
28.11.2020 10:00 Sport Club 99 : Pazar Juniors '01
28.11.2020 Mladost : Mladi borac
28.11.2020 Fenix 1 : OFK Majur
28.11.2020 Mačva 1 : Mačva 1929
28.11.2020 Šabac Sunrise 1 : Šabac Sunrise 2
28.11.2020 POFK Čivija : Mačva 2
28.11.2020 OFK Atletiko : Fenix 2
28.11.2020 POFK Savacium : Tika taka

Košarka

28.11.2020 Radnički (K) : Kolubara LA 2003
28.11.2020 19:00 Sloga : Vojvodina
28.11.2020 OKK Novi Pazar : Metalac
28.11.2020 Mladost : Sloboda
28.11.2020 16:00 Proleter : Vrbas
28.11.2020 17:30 Star : Borac
28.11.2020 Bor RTB : Zdravlje Leskovac
28.11.2020 Železničar : Napredak Junior
28.11.2020 Konstantin : Klik
28.11.2020 Mladost : Fair Play
28.11.2020 13:15 Actavis Academy : OKK Junior
28.11.2020 Mladost Vesna : Tim 7
28.11.2020 14:00 Panteri : Dimitrovgrad
28.11.2020 12:30 Marinos : Topličanin
28.11.2020 Rudar 1903 : Tim 7
28.11.2020 17:00 Podrinje : Topola
28.11.2020 19:00 Hajduk : Srem
28.11.2020 17:30 Futog : Joker
28.11.2020 19:00 Dunav 2014 : Jedinstvo
28.11.2020 Dinamo : Nova Pazova
28.11.2020 18:00 Hercegovac : Velika Kikinda
28.11.2020 Smederevo 1953 : Požarevac
28.11.2020 17:00 Sloga Elite : Plana
28.11.2020 18:00 Zekas 75 : Svilajnac
28.11.2020 19:00 Jagodina : Radnički 1950
28.11.2020 17:30 Čačak 94 : M015
28.11.2020 00:00 Radnički : Borča
28.11.2020 00:00 Mladenovac : Barajevo
28.11.2020 00:00 Torlak : Rivers BM
28.11.2020 Žarkovo : Zemun
28.11.2020 Vizura : Beko
28.11.2020 18:00 Morava : Sevojno
28.11.2020 AS Basket : Zvezdara
28.11.2020 IBC : Flash
28.11.2020 Surčin : Čubura
28.11.2020 ABBA : Ras
28.11.2020 Kuršumlija : Jastreb
28.11.2020 Knjaževac : Radan
28.11.2020 OKK Sokobanja : Ratnici
28.11.2020 Hajduk Veljko : Pusta Reka
28.11.2020 Hisar : Trijumf
28.11.2020 Akademik : Bagljaš
28.11.2020 Beočin : OKK Spartak
28.11.2020 Senta : Marina
28.11.2020 Sivac : Roling
28.11.2020 Karađorđevo : Petrovgrad
28.11.2020 Proleter : Sport's World
28.11.2020 Basketball Stars : Apatin
28.11.2020 Spartak : Srbobran
28.11.2020 Jadran : Vojka
28.11.2020 Ru koš : Šimanovci
28.11.2020 Sloven : Pink
28.11.2020 Agrobanat : Jedinstvo
28.11.2020 Virtus Basket : Neolit
28.11.2020 BNS : Opovo 99
28.11.2020 19:00 Sloga (PM) : Paraćin
28.11.2020 14:00 Ćuprija : Sloga (D)
28.11.2020 Radivoj Korać : Kraljevo
28.11.2020 Vojvodina 021 : Student
28.11.2020 17:00 Vrbas Medela : Art Basket
28.11.2020 Spartak : Partizan 1953
28.11.2020 17:00 Novosadska ŽKA : Crvena zvezda Kombank
28.11.2020 14:30 SPD Radnički : Duga
28.11.2020 15:00 Vršac : Topolčanka
28.11.2020 15:00 Sistem 2000 : Srem
28.11.2020 15:00 Gimnazijalac : Radnički (B)
28.11.2020 15:00 Sloga : Srbobran
28.11.2020 18:00 Ljubovija : Proleter
28.11.2020 16:30 Mileševka : Karaburma
28.11.2020 Karađorđevo : Vojvodina 021- 2
28.11.2020 Sivac : Ras
28.11.2020 Čelarevo : Stara Pazova
28.11.2020 Jedinstvo : Duga 2
28.11.2020 Delfin : SO ŽKK
28.11.2020 Sloga : Proleter
28.11.2020 Lim : Play Off
28.11.2020 12:30 Konstantin : Marinos
28.11.2020 17:30 Star : SPD Radnički
28.11.2020 17:00 Sloga : I Come To Play Budućnost
28.11.2020 14:00 Borac : Partizan NIS
28.11.2020 18:20 Ras : Art Basket

Odbojka

28.11.2020 Novi Pazar : Vojvodina NS Seme
28.11.2020 Ribnica : Spartak (S)
28.11.2020 Borac (S) : Niš
28.11.2020 Radnički : Crvena zvezda
28.11.2020 Mladi radnik : Partizan Soccer
28.11.2020 Borac (P) : Metalac Takovo
28.11.2020 Jedinstvo (SP) : Železničar
28.11.2020 VGSK : Novi Sad Maneks
28.11.2020 VA 014 Bauwesen : Dubočica
28.11.2020 Karađorđe : Smederevo Carina
28.11.2020 Spartak (LJ) : Klek Srbijašume
28.11.2020 Bečej : Mladenovac
28.11.2020 Užice : Loznica
28.11.2020 Bavanište : Toplički Vitezovi
28.11.2020 Futog : Šumadija
28.11.2020 Vojvodina NS Seme2 : Banat
28.11.2020 Topličanin : Kosovska Mitrovica
28.11.2020 Antena : Napredak 037
28.11.2020 FAP Livnica : Kosovska Mitrovica 2
28.11.2020 Ribnica 2 : Gračac
28.11.2020 Tutin 020 : Partizan
28.11.2020 Rudar : Tehničar
28.11.2020 16:45 As : Rudar
28.11.2020 Srem Iton : Stražilovo
28.11.2020 Mladost (BP) : Sombor
28.11.2020 Dunav Volley : Partizan
28.11.2020 Proleter : Kikinda
28.11.2020 Kulpin : Vest
28.11.2020 Mladost (NP) : Vojvodina NS Seme 3
28.11.2020 Maglić 1953 : Stražilovo
28.11.2020 Vrbas : Botafogo
28.11.2020 Mladost (T) : Klek Srbijašume 2
28.11.2020 Dunav Voley 2 : Sloven
28.11.2020 Hajduk : Novi Sad 2
28.11.2020 Mladost : Surdulica
28.11.2020 MOK Topličanin 97 - 2 : Jablanica
28.11.2020 Radan : Dubočica - 2
28.11.2020 Crvena zvezda : Klek
28.11.2020 Partizan Soccer : Ub
28.11.2020 Spartak (S) : Jedinstvo (SP)
28.11.2020 Beograd : TENT
28.11.2020 Omladinac : Jedinstvo
28.11.2020 Takovo Zvezda Helios : Radnički Blasters
28.11.2020 Spartak : Srbijanka 014
28.11.2020 Inđija : Vranje
28.11.2020 Novi Sad : Smederevo
28.11.2020 Sterija : Roda
28.11.2020 Radnički (K) : FOK
28.11.2020 Ruma : Valjevo
28.11.2020 Ivanjica : Panonija
28.11.2020 Gimnazijalac : Smeč 5
28.11.2020 AS Batajnica : Zaječar
28.11.2020 Zlatibor : Crno Bele 011
28.11.2020 Lavice 07 : Štrand Volej
28.11.2020 Partizan : Volley Stars
28.11.2020 Slavija : Futog
28.11.2020 Odbojka 013 : Star
28.11.2020 Futog West : Srem 2
28.11.2020 NS Volej Team : Bagljaš 023
28.11.2020 Viner : Volejbor-Tim
28.11.2020 Hajduk Veljko : Zaječar 2
28.11.2020 Pirot : Knjaževac 2
28.11.2020 Ozren : Timok
28.11.2020 Mladost : SK Volej
28.11.2020 Elan Volej : Blok aut
28.11.2020 Novi Sad 2 : Merkur
28.11.2020 Volejstars : Grbić
28.11.2020 Maks : Mladost
28.11.2020 Mladost 1979 : Dunav
28.11.2020 Beočin : Dunav Volej
28.11.2020 Win Volley : Apatin
28.11.2020 Spartak 2 : Vrbas
28.11.2020 Subotica : Goks IN
28.11.2020 KI 0230 : Banat
28.11.2020 Kikinda : Krajišnik
28.11.2020 Hercegovina : Proleter
28.11.2020 Topličanin 2002 : Surdulica
28.11.2020 ŽOK Topličanin : Vlasina - 2
28.11.2020 Radan : Morava

Rukomet

28.11.2020 18:00 Spartak : Crvenka
28.11.2020 18:00 Dubočica 54 : Kikinda Grindex
28.11.2020 19:00 Partizan : Proleter
28.11.2020 19:00 Dinamo : Vojvodina
28.11.2020 19:00 Šamot 65 : Radnički
28.11.2020 19:00 Rudar : Obilić
28.11.2020 20:00 Novi Pazar : Crvena zvezda
28.11.2020 18:30 Železničar 1949 : Metaloplastika
28.11.2020 13:00 Smederevo : Jedinstvo
28.11.2020 19:00 Morava : Voždovac 2012
28.11.2020 19:30 Vrbas Petrol : Mačva
28.11.2020 19:00 Jugović : Kolubara
28.11.2020 16:30 Inđija : Ub
28.11.2020 17:30 Lavovi BP : Sivac 69
28.11.2020 18:00 Hajduk Veljko : Zlatar
28.11.2020 18:00 Kuršumlija : Priboj
28.11.2020 17:00 Vranje 1957 : Metalac
28.11.2020 19:30 Žitorađa : Mokra Gora
28.11.2020 17:00 Knjaz 1957 : Borsko jezero
28.11.2020 18:00 Zaječar 1949 : Majdanpek
28.11.2020 09:30 Železničar 1949 - 2 : Nišava
28.11.2020 18:00 Arilje : Omladinac
28.11.2020 16:00 Medicinar 2 : SU Hazena
28.11.2020 16:00 Vranje : Vlasotince
28.11.2020 12:30 Naisa 2 : Osice
28.11.2020 19:00 Rtanj : Đerdap
28.11.2020 17:00 Bor - RTB 2 : Remesiana
28.11.2020 14:00 Nemanjić : Radnički
28.11.2020 13:30 Pazar 2003 : Metalac AD

Vaterpolo

28.11.2020 Stari Grad : Banjica
28.11.2020 Valjevo : Nais
28.11.2020 Novi Beograd 11. april : Valis
28.11.2020 NBG Vukovi : Vojvodina

Futsal

28.11.2020 Kalča : FON
28.11.2020 Ekonomac : Crvena zvezda
28.11.2020 Vinter sport : Konjarnik
28.11.2020 Zemun Samo pravo : Novi Pazar
28.11.2020 Vranje : Nova Pazova
28.11.2020 Gvozdeni puk : BSK
28.11.2020 Pirgos : Akademac
28.11.2020 Rosulja : Prokuplje
28.11.2020 Progres : Timok
28.11.2020 Aleksinac 2015 : Pirot
28.11.2020 Radnički 2010 : Bele crkve
28.11.2020 Zenon : Bezbednost 192
28.11.2020 Bajina Bašta : Zlatibor
28.11.2020 PP 192 : Braća Nedić
28.11.2020 Kareli : Flash
28.11.2020 OŠ Karađorđe 2015 : MB Namenska
28.11.2020 Olimp : Aranđelovac
28.11.2020 Karanovac : Euro-lider
28.11.2020 Temnić : Čaršija
28.11.2020 Miners : Brđanka
28.11.2020 Babušnica 2011 : Ozren
28.11.2020 Dolap : Lindoret
28.11.2020 Niš 92 : Zadrugar 2017
28.11.2020 As : Radnik