08.11
13:00
Dunav
Bečej 1918
0
0
|
08.11.2020 13:00 | Dunav | 0 : 0 | Bečej 1918 | |||||
08.11
13:00
Borac
Mladost (NS)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Borac | 0 : 1 | Mladost (NS) |
08.11
13:00
Budućnost (A)
Jedinstvo
0
3
|
08.11.2020 13:00 | Budućnost (A) | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.11
13:00
Jošanica
Smederevo 1924
0
2
|
08.11.2020 13:00 | Jošanica | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
08.11
13:00
Sušica
Tutin
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Sušica | 2 : 1 | Tutin |
08.11
13:30
Zvezdara
BASK
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Zvezdara | 0 : 0 | BASK | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Radnički (NB)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Radnički (NB) |
08.11
13:30
Vlasina
Rembas
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Vlasina | 1 : 1 | Rembas | |||||
08.11
13:30
Župa
Radan
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Župa | 1 : 0 | Radan | |||||
08.11
11:00
Car Konstantin
Mladost
3
1
|
08.11.2020 11:00 | Car Konstantin | 3 : 1 | Mladost | |||||
08.11
13:30
Budućnost (P)
Trstenik PPT
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Budućnost (P) | 0 : 0 | Trstenik PPT | |||||
08.11
13:30
SFS Borac
Pčinja
3
1
|
08.11.2020 13:30 | SFS Borac | 3 : 1 | Pčinja | |||||
08.11
11:00
Radnički (S)
Timok 1919
2
1
|
08.11.2020 11:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Timok 1919 |
08.11
13:00
Vodojaža
Šumadija 1903
1
2
|
08.11.2020 13:00 | Vodojaža | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
08.11
13:00
Radnik
OFK Ras
5
1
|
08.11.2020 13:00 | Radnik | 5 : 1 | OFK Ras | |||||
08.11
11:00
Proleter
Šumadija (T)
3
3
|
08.11.2020 11:00 | Proleter | 3 : 3 | Šumadija (T) | |||||
08.11
13:00
Real
Novi Pazar 1928
6
2
|
08.11.2020 13:00 | Real | 6 : 2 | Novi Pazar 1928 | |||||
08.11
13:00
Polet
Budućnost
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Polet | 2 : 1 | Budućnost |
08.11
13:00
OFK Napredak
Đerdap
0
3
|
08.11.2020 13:00 | OFK Napredak | 0 : 3 | Đerdap | |||||
08.11
13:00
OFK Mihajlovac
Karađorđe
3
1
|
08.11.2020 13:00 | OFK Mihajlovac | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
08.11
13:00
Borac 1932
Zvižd
2
0
|
08.11.2020 13:00 | Borac 1932 | 2 : 0 | Zvižd | |||||
08.11
13:00
Sloboda
Sloga (M)
5
1
|
08.11.2020 13:00 | Sloboda | 5 : 1 | Sloga (M) | |||||
08.11
13:00
Pomoravlje
VGSK
5
2
|
08.11.2020 13:00 | Pomoravlje | 5 : 2 | VGSK | |||||
08.11
13:00
Jasenica 2017
Morava (VP)
1
0
|
08.11.2020 13:00 | Jasenica 2017 | 1 : 0 | Morava (VP) | |||||
08.11
13:00
RSK
Petar Dobrnjac
2
1
|
08.11.2020 13:00 | RSK | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
08.11
13:00
OFK Aranđelovac 1979
Rudar (S)
4
2
|
08.11.2020 13:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 4 : 2 | Rudar (S) |
08.11
13:00
Prijevor
Sloga (BB)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Prijevor | 0 : 1 | Sloga (BB) | |||||
08.11
13:00
Polet (T)
FAP
2
2
|
08.11.2020 13:00 | Polet (T) | 2 : 2 | FAP | |||||
08.11
11:00
Rampa
Zlatar
0
3
|
08.11.2020 11:00 | Rampa | 0 : 3 | Zlatar |
08.11
13:00
Drina
Rubribreza
5
0
|
08.11.2020 13:00 | Drina | 5 : 0 | Rubribreza | |||||
08.11
13:00
Zadrugar
Radnički (K)
4
1
|
08.11.2020 13:00 | Zadrugar | 4 : 1 | Radnički (K) | |||||
08.11
13:00
Borac (L)
Radnički (V)
1
1
|
08.11.2020 13:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Radnički (V) | |||||
08.11
13:00
Sloga (B)
Rađevac
1
1
|
08.11.2020 13:00 | Sloga (B) | 1 : 1 | Rađevac | |||||
08.11
13:00
Spartak 1924
Ribnica
0
6
|
08.11.2020 13:00 | Spartak 1924 | 0 : 6 | Ribnica | |||||
08.11
13:00
Mladost (P)
Vrelo Sport
1
0
|
08.11.2020 13:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Vrelo Sport |
08.11
13:00
Vojvodina (BG)
Bajša
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Vojvodina (BG) | 0 : 1 | Bajša | |||||
08.11
13:00
Tavankut
Mladost (T)
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Tavankut | 2 : 1 | Mladost (T) |
08.11
13:00
Mladost
Omladinac FAM
4
0
|
08.11.2020 13:00 | Mladost | 4 : 0 | Omladinac FAM | |||||
08.11
13:00
Borac
Begej
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Borac | 0 : 1 | Begej | |||||
08.11
13:00
Banat
Radnički (K)
2
2
|
08.11.2020 13:00 | Banat | 2 : 2 | Radnički (K) | |||||
08.11
13:00
Crvena zvezda
Naftagas
3
3
|
08.11.2020 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Naftagas | |||||
08.11
13:00
ŽAK
Radnički (S)
3
0
|
08.11.2020 13:00 | ŽAK | 3 : 0 | Radnički (S) |
08.11
13:00
Podunavac
Sremac Vojka
3
1
|
08.11.2020 13:00 | Podunavac | 3 : 1 | Sremac Vojka | |||||
08.11
13:00
Jugović
Crvena Zvezda
0
4
|
08.11.2020 13:00 | Jugović | 0 : 4 | Crvena Zvezda | |||||
08.11
13:00
Sloboda
Borac
2
0
|
08.11.2020 13:00 | Sloboda | 2 : 0 | Borac | |||||
08.11
13:00
Jadran
Budućnost
1
2
|
08.11.2020 13:00 | Jadran | 1 : 2 | Budućnost |
08.11
13:30
Moravac 2015
OFK Lugomir
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Moravac 2015 | 1 : 2 | OFK Lugomir | |||||
08.11
13:30
Bošnjane
Sloga (M)
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Bošnjane | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
08.11
13:30
Temnić 1924
Juhor
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Temnić 1924 | 3 : 2 | Juhor | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo (M)
Jastrebac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 0 | Jastrebac |
08.11
13:30
Rajko Mitić
Tanasko Rajić
0
3
|
08.11.2020 13:30 | Rajko Mitić | 0 : 3 | Tanasko Rajić | |||||
08.11
13:30
Hajduk Veljko
OFK 019
6
1
|
08.11.2020 13:30 | Hajduk Veljko | 6 : 1 | OFK 019 | |||||
08.11
13:30
OFK Slatina
Balkanski
6
2
|
08.11.2020 13:30 | OFK Slatina | 6 : 2 | Balkanski |
08.11
13:30
Orljane
Naša krila 1936
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Orljane | 1 : 3 | Naša krila 1936 | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo (GM)
Zemljoradnik
4
3
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo (GM) | 4 : 3 | Zemljoradnik | |||||
08.11
13:30
Bukovik
OFK Napredak 1929
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Bukovik | 1 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
08.11
13:30
Rudar
OFK Niš
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Rudar | 1 : 0 | OFK Niš | |||||
08.11
13:30
Pukovac
OFK Brzi Brod
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Pukovac | 1 : 1 | OFK Brzi Brod |
08.11
13:30
Alakince
Svetlost
5
3
|
08.11.2020 13:30 | Alakince | 5 : 3 | Svetlost | |||||
08.11
13:30
Žitorađa
Nebeski Andjeli
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Žitorađa | 2 : 1 | Nebeski Andjeli |
08.11
13:30
Poštar Zvezdara
Šumadija
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 2 | Šumadija | |||||
08.11
13:30
Kosmaj
Budućnost (Z)
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Kosmaj | 2 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
08.11
10:00
Torlak
Dunav
1
0
|
08.11.2020 10:00 | Torlak | 1 : 0 | Dunav | |||||
08.11
13:30
BSK 1926
Milutinac
0
0
|
08.11.2020 13:30 | BSK 1926 | 0 : 0 | Milutinac | |||||
08.11
13:30
Mladost (C)
Prva iskra
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (C) | 0 : 2 | Prva iskra |
08.11
13:30
Šljivar
Sloga
7
2
|
08.11.2020 13:30 | Šljivar | 7 : 2 | Sloga | |||||
08.11
13:30
Rudar (P)
Osnić
6
1
|
08.11.2020 13:30 | Rudar (P) | 6 : 1 | Osnić | |||||
08.11
13:30
OFK Rtanj
Rtanj
2
1
|
08.11.2020 13:30 | OFK Rtanj | 2 : 1 | Rtanj | |||||
08.11
13:30
Omladinac
Ozren
2
3
|
08.11.2020 13:30 | Omladinac | 2 : 3 | Ozren | |||||
08.11
13:30
Graničar
Trebič
2
3
|
08.11.2020 13:30 | Graničar | 2 : 3 | Trebič |
08.11
13:30
Mačkovac
Sloga (L)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Mačkovac | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
08.11
13:30
Sloga (Ć)
Čitluk
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Sloga (Ć) | 3 : 2 | Čitluk | |||||
08.11
13:30
Donji Kopaonik
Vinogradar
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Donji Kopaonik | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
08.11
13:30
Kupci
Mladost (DK)
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Kupci | 4 : 2 | Mladost (DK) | |||||
08.11
13:30
Gradina
13. April
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Gradina | 2 : 1 | 13. April | |||||
08.11
13:30
Trudbenik
Mladost (T)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Trudbenik | 1 : 0 | Mladost (T) |
08.11
13:30
Borac (K)
Sremac
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Borac (K) | 1 : 0 | Sremac | |||||
08.11
13:30
Ljukovo
Partizan
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Ljukovo | 2 : 1 | Partizan | |||||
08.11
13:30
Hajduk (V)
Radnički
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Hajduk (V) | 1 : 2 | Radnički | |||||
08.11
13:30
Borac (M)
Sloga
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Borac (M) | 3 : 0 | Sloga | |||||
08.11
13:30
PSK
Napredak
0
2
|
08.11.2020 13:30 | PSK | 0 : 2 | Napredak | |||||
08.11
13:30
Mitros
BSK
4
1
|
08.11.2020 13:30 | Mitros | 4 : 1 | BSK |
08.11
13:30
Stari Tamiš
Budućnost (A)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Stari Tamiš | 1 : 0 | Budućnost (A) | |||||
08.11
13:30
Sloga (BNS)
Dolina
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | Dolina | |||||
08.11
13:30
Potporanj
Strela
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Potporanj | 3 : 1 | Strela | |||||
08.11
13:30
Polet (Id)
Radnički (B)
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Polet (Id) | 3 : 0 | Radnički (B) | |||||
08.11
13:30
Partizan (G)
Crvena zvezda
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Partizan (G) | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
08.11
13:30
Spartak 1911
Hajdučica
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Spartak 1911 | 0 : 1 | Hajdučica | |||||
08.11
13:30
Banat (I)
Partizan (U)
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Banat (I) | 2 : 2 | Partizan (U) |
08.11
13:00
Zadrugar
ŽAK
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Zadrugar | 2 : 1 | ŽAK | |||||
08.11
13:00
SU Stanišić 1920
Budućnost (P)
2
1
|
08.11.2020 13:00 | SU Stanišić 1920 | 2 : 1 | Budućnost (P) | |||||
08.11
13:00
Radnički 1918
Kordun
2
2
|
08.11.2020 13:00 | Radnički 1918 | 2 : 2 | Kordun | |||||
08.11
13:00
BSK
Borac 46
0
1
|
08.11.2020 13:00 | BSK | 0 : 1 | Borac 46 | |||||
08.11
13:00
Budućnost (M)
Rusin
2
0
|
08.11.2020 13:00 | Budućnost (M) | 2 : 0 | Rusin | |||||
08.11
13:00
Slavija
Borac (BG)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Slavija | 0 : 1 | Borac (BG) | |||||
08.11
13:00
Kulpin
Maglić
3
1
|
08.11.2020 13:00 | Kulpin | 3 : 1 | Maglić |
08.11
13:00
Budućnost
Radnički 1905
4
0
|
08.11.2020 13:00 | Budućnost | 4 : 0 | Radnički 1905 | |||||
08.11
13:00
Obilić
Proleter (RS)
2
6
|
08.11.2020 13:00 | Obilić | 2 : 6 | Proleter (RS) | |||||
08.11
13:00
Preporod
Đurđin
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Preporod | 3 : 0 | Đurđin | |||||
08.11
13:00
Eđšeg
Sutjeska
2
3
|
08.11.2020 13:00 | Eđšeg | 2 : 3 | Sutjeska | |||||
08.11
13:00
Proleter (Nj)
AFK
2
2
|
08.11.2020 13:00 | Proleter (Nj) | 2 : 2 | AFK |
08.11
13:30
Mladost (BD)
MSK
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (BD) | 2 : 0 | MSK | |||||
08.11
13:30
2. Oktobar
Delija
1
1
|
08.11.2020 13:30 | 2. Oktobar | 1 : 1 | Delija | |||||
08.11
13:30
Vojvodina (NM)
OFK Klek
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Vojvodina (NM) | 2 : 1 | OFK Klek | |||||
08.11
13:30
Borac
Rusanda
7
0
|
08.11.2020 13:30 | Borac | 7 : 0 | Rusanda | |||||
08.11
13:30
Tamiš
Lehel
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Tamiš | 3 : 1 | Lehel | |||||
08.11
13:30
Polet
Crvena zvezda
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Polet | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
08.11
13:30
Radnički 1911
Potisje
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Radnički 1911 | 1 : 0 | Potisje |
08.11
Sloga (M)
Polet
0
2
|
08.11.2020 | Sloga (M) | 0 : 2 | Polet | |||||
08.11
Crvena zvezda
Budućnost
1
2
|
08.11.2020 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Budućnost | |||||
08.11
Sloga (L)
Obilić
1
3
|
08.11.2020 | Sloga (L) | 1 : 3 | Obilić | |||||
08.11
Mladi radnik 1940
Radnik (SP)
3
2
|
08.11.2020 | Mladi radnik 1940 | 3 : 2 | Radnik (SP) | |||||
08.11
00:00
Mladi borac
SASK
6
1
|
08.11.2020 00:00 | Mladi borac | 6 : 1 | SASK | |||||
08.11
Bačinac
Železničar Kusadak
2
0
|
08.11.2020 | Bačinac | 2 : 0 | Železničar Kusadak | |||||
08.11
Osipaonica
Bresje Superior
5
2
|
08.11.2020 | Osipaonica | 5 : 2 | Bresje Superior |
08.11
13:30
Prvi srpski ustanak
Sloga (Z)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 1 | Sloga (Z) | |||||
08.11
13:30
Šumadinac (S)
Lokomotiva
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Šumadinac (S) | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
08.11
13:30
Partizan (BB)
Marjan (K)
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Partizan (BB) | 3 : 2 | Marjan (K) | |||||
08.11
13:30
Vinča
Plaskovac
6
1
|
08.11.2020 13:30 | Vinča | 6 : 1 | Plaskovac | |||||
08.11
13:30
Grizli ML
ŽSK
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Grizli ML | 3 : 0 | ŽSK | |||||
08.11
13:30
Partizan 1945
Omladinac
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Partizan 1945 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
08.11
13:30
Šumadinac 1913
Trnava
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Šumadinac 1913 | 2 : 1 | Trnava | |||||
08.11
13:30
BSK
Jasenica (B)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | BSK | 2 : 1 | Jasenica (B) |
08.11
10:30
DIF
Sinđelić 2012
0
3
|
08.11.2020 10:30 | DIF | 0 : 3 | Sinđelić 2012 | |||||
08.11
13:30
Balkan Mirijevo
Rakovica
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 1 | Rakovica | |||||
08.11
13:30
Posavac Tišma
Borac (O)
2
5
|
08.11.2020 13:30 | Posavac Tišma | 2 : 5 | Borac (O) | |||||
08.11
13:30
Heroj Polet
PKB (PS)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Heroj Polet | 1 : 2 | PKB (PS) | |||||
08.11
13:30
Umka
Hajduk
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Umka | 0 : 0 | Hajduk | |||||
08.11
13:30
PKB Kovilovo
Institut
1
0
|
08.11.2020 13:30 | PKB Kovilovo | 1 : 0 | Institut | |||||
08.11
13:30
Šumadinac
Borac (P)
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Šumadinac | 0 : 0 | Borac (P) |
08.11
13:30
OFK Budućnost
Mladost
4
2
|
08.11.2020 13:30 | OFK Budućnost | 4 : 2 | Mladost | |||||
08.11
13:30
OFK Zabrežje
Duboko
1
2
|
08.11.2020 13:30 | OFK Zabrežje | 1 : 2 | Duboko | |||||
08.11
13:30
OFK Borac
Lisović 1977
2
1
|
08.11.2020 13:30 | OFK Borac | 2 : 1 | Lisović 1977 | |||||
08.11
13:30
Zvezda
Rojkovac
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Zvezda | 1 : 1 | Rojkovac | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Polet
4
0
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Polet | |||||
08.11
13:30
Omladinac
Radnički
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Omladinac | 1 : 0 | Radnički | |||||
08.11
13:30
Strelac
Vranić
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Strelac | 2 : 1 | Vranić |
08.11
13:30
Boleč
Šumadija 1962
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Boleč | 2 : 2 | Šumadija 1962 | |||||
08.11
13:30
Kosmajac
Dunavac
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Kosmajac | 0 : 2 | Dunavac | |||||
08.11
13:30
Pudarci
Zuce 2019
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Pudarci | 1 : 1 | Zuce 2019 | |||||
08.11
13:30
Velika Krsna
Ivanča
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Velika Krsna | 2 : 2 | Ivanča | |||||
08.11
10:00
Kaluđerica 1969
Rabrovac
6
0
|
08.11.2020 10:00 | Kaluđerica 1969 | 6 : 0 | Rabrovac |
08.11
13:30
Petrovaradin
ŽSK
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Petrovaradin | 3 : 1 | ŽSK | |||||
08.11
13:30
Bačka 1923
Fruškogorac
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Bačka 1923 | 0 : 0 | Fruškogorac | |||||
08.11
13:30
Tatra
Veternik
0
4
|
08.11.2020 13:30 | Tatra | 0 : 4 | Veternik | |||||
08.11
13:30
Bačka (B)
Šajkaš 1908
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Bačka (B) | 1 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
08.11
13:30
Hajduk
TSK
0
5
|
08.11.2020 13:30 | Hajduk | 0 : 5 | TSK | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Susek
11
0
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 11 : 0 | Susek |
08.11
13:30
Radnički
Poreč
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Radnički | 2 : 1 | Poreč | |||||
08.11
11:00
Ključ
Rudna Glava
0
2
|
08.11.2020 11:00 | Ključ | 0 : 2 | Rudna Glava | |||||
08.11
13:30
Mladost
Nemetali
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Nemetali | |||||
08.11
13:30
Blizna
Sloga
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Blizna | 1 : 0 | Sloga |
08.11
13:00
Kutlovo
Maršić
2
0
|
08.11.2020 13:00 | Kutlovo | 2 : 0 | Maršić | |||||
08.11
13:00
Jedinstvo
Kolonija
2
0
|
08.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Kolonija | |||||
08.11
13:00
Zastava
21. oktobar
4
1
|
08.11.2020 13:00 | Zastava | 4 : 1 | 21. oktobar | |||||
08.11
13:00
Šumadinac KG
Mladost (P)
3
1
|
08.11.2020 13:00 | Šumadinac KG | 3 : 1 | Mladost (P) | |||||
08.11
13:00
Pobeda 1926
Sloboda (G)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Pobeda 1926 | 0 : 1 | Sloboda (G) | |||||
08.11
13:00
Srbija
Slavija
0
3
|
08.11.2020 13:00 | Srbija | 0 : 3 | Slavija |
08.11
13:30
Mladost (L)
Crvena zastava
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Crvena zastava | |||||
08.11
13:30
Čegar 2013
Čegar 1946
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Čegar 2013 | 1 : 3 | Čegar 1946 | |||||
08.11
13:30
Aluminjum
Morava
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Aluminjum | 1 : 3 | Morava | |||||
08.11
13:30
Palilulac
Omladinac
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Palilulac | 0 : 1 | Omladinac | |||||
08.11
13:30
Planinac 1933
Sloboda
0
4
|
08.11.2020 13:30 | Planinac 1933 | 0 : 4 | Sloboda | |||||
08.11
13:30
Vulkan 1963
Mladost (DK)
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Vulkan 1963 | 3 : 0 | Mladost (DK) | |||||
08.11
13:30
Radnički 1936
Stevan Nešticki
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Radnički 1936 | 2 : 0 | Stevan Nešticki |
08.11
13:30
Mlava (ML)
Napredak 1936
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Mlava (ML) | 0 : 1 | Napredak 1936 | |||||
08.11
13:30
Borac (K)
Sirakovo
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Borac (K) | 3 : 0 | Sirakovo | |||||
08.11
13:30
Rudar (Kr)
Sloga (L)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Rudar (Kr) | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
08.11
13:30
Mladost (B)
Rudar 2001
1
4
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (B) | 1 : 4 | Rudar 2001 | |||||
08.11
13:30
Integral
Napredak Simićevo
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Integral | 1 : 3 | Napredak Simićevo | |||||
08.11
13:30
Vihor
Omladinac (Š)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Vihor | 1 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
08.11
13:30
Manastirica
Budućnost (V)
1
4
|
08.11.2020 13:30 | Manastirica | 1 : 4 | Budućnost (V) |
08.11
13:00
Doljevac
Mladost
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Doljevac | 3 : 0 | Mladost | |||||
08.11
11:00
Palilula
Borac
0
2
|
08.11.2020 11:00 | Palilula | 0 : 2 | Borac | |||||
08.11
13:00
Radnički 1924
Radnički 1947
1
2
|
08.11.2020 13:00 | Radnički 1924 | 1 : 2 | Radnički 1947 | |||||
08.11
13:00
Sloga
Moravac (Č)
4
1
|
08.11.2020 13:00 | Sloga | 4 : 1 | Moravac (Č) | |||||
08.11
13:00
Pobeda
Taskovići
1
1
|
08.11.2020 13:00 | Pobeda | 1 : 1 | Taskovići | |||||
08.11
13:00
Elid
OFK Rutevac 1908
5
1
|
08.11.2020 13:00 | Elid | 5 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
08.11
13:00
Moravac (ZT)
Svrljig
0
3
|
08.11.2020 13:00 | Moravac (ZT) | 0 : 3 | Svrljig |
08.11
13:30
Budućnost
Mladi radnik 1925
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Budućnost | 1 : 0 | Mladi radnik 1925 | |||||
08.11
13:30
Gruža
Popovići Vrnjci
1
4
|
08.11.2020 13:30 | Gruža | 1 : 4 | Popovići Vrnjci | |||||
08.11
13:30
Ibar
Tavnik
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Ibar | 0 : 0 | Tavnik | |||||
08.11
13:30
Ribnica
Jedinstvo 2017
0
4
|
08.11.2020 13:30 | Ribnica | 0 : 4 | Jedinstvo 2017 | |||||
08.11
13:30
Kraljevo Hajduk
Napredak
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Kraljevo Hajduk | 4 : 2 | Napredak |
08.11
13:30
Dragocvet
Juhor (G)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Dragocvet | 1 : 2 | Juhor (G) | |||||
08.11
13:30
OFK Juhor 2016
Mladost (J)
2
0
|
08.11.2020 13:30 | OFK Juhor 2016 | 2 : 0 | Mladost (J) | |||||
08.11
13:30
Napredak
Sloga
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Napredak | 2 : 1 | Sloga | |||||
08.11
13:30
Orlovi
Budućnost (Đ)
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Orlovi | 3 : 2 | Budućnost (Đ) | |||||
08.11
13:30
Partizan
Mladost (K)
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Partizan | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
08.11
13:30
Kolare
Resavac
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Kolare | 3 : 1 | Resavac | |||||
08.11
13:30
Morava (R)
Budućnost (M)
0
4
|
08.11.2020 13:30 | Morava (R) | 0 : 4 | Budućnost (M) |
08.11
13:30
Kolubara 2
Radnik (Ub)
0
3
|
08.11.2020 13:30 | Kolubara 2 | 0 : 3 | Radnik (Ub) | |||||
08.11
13:30
OFK Senjak
Iskra
0
2
|
08.11.2020 13:30 | OFK Senjak | 0 : 2 | Iskra | |||||
08.11
13:30
Dimitrije Tucović
ZSK
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | ZSK | |||||
08.11
13:30
Tvrdojevac
Banjani
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Tvrdojevac | 1 : 0 | Banjani | |||||
08.11
13:30
Pambukovica
Strmovo 1968
0
3
|
08.11.2020 13:30 | Pambukovica | 0 : 3 | Strmovo 1968 | |||||
08.11
13:30
Trlić
OFK Brđanac
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Trlić | 1 : 1 | OFK Brđanac |
08.11
13:30
Umac
Vučje
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Umac | 2 : 2 | Vučje | |||||
08.11
13:30
Bobište
OFK Brza
4
0
|
08.11.2020 13:30 | Bobište | 4 : 0 | OFK Brza | |||||
08.11
11:00
Bratstvo
Polet
1
1
|
08.11.2020 11:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Polet | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Donja Lomnica
0
3
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Donja Lomnica | |||||
08.11
13:30
Kumarevo 65
Progres
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Kumarevo 65 | 2 : 0 | Progres | |||||
08.11
13:30
Zloćudovo
Gradac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Zloćudovo | 3 : 0 | Gradac |
08.11
13:30
Moravac
BSK
3
4
|
08.11.2020 13:30 | Moravac | 3 : 4 | BSK | |||||
08.11
13:30
Plantaža
Sloga
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Plantaža | 2 : 1 | Sloga | |||||
08.11
13:30
Real
Mladost 1959
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Real | 3 : 2 | Mladost 1959 | |||||
08.11
13:30
OFK Morava
Mladi borac
4
3
|
08.11.2020 13:30 | OFK Morava | 4 : 3 | Mladi borac | |||||
08.11
13:30
Šumadija
Železničar
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Šumadija | 3 : 2 | Železničar | |||||
08.11
13:30
Milanovo
Sloboda
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Milanovo | 3 : 1 | Sloboda |
08.11
13:30
Dragoš
Gnjilan
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Dragoš | 0 : 2 | Gnjilan | |||||
08.11
13:30
Mladost
Vladimir Durković
2
4
|
08.11.2020 13:30 | Mladost | 2 : 4 | Vladimir Durković |
08.11
13:30
Karađorđe
Podrinje
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Karađorđe | 4 : 2 | Podrinje | |||||
08.11
13:30
Sloga (KR)
Jedinstvo
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Sloga (KR) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.11
09:45
Vidojevica
Cer (PE)
0
5
|
08.11.2020 09:45 | Vidojevica | 0 : 5 | Cer (PE) | |||||
08.11
13:30
Cer (JL)
Gučevo 1929
4
1
|
08.11.2020 13:30 | Cer (JL) | 4 : 1 | Gučevo 1929 | |||||
08.11
13:30
Mladi borac
Hajduk Stanko
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Mladi borac | 0 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
08.11
13:30
Sloga (LŠ)
Rudar
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Sloga (LŠ) | 1 : 1 | Rudar | |||||
08.11
13:30
Majur
Milan Orlić
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Majur | 1 : 0 | Milan Orlić | |||||
08.11
13:30
Duško
Drina
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Duško | 1 : 3 | Drina |
08.11
13:30
Trnovac
Lugina
5
1
|
08.11.2020 13:30 | Trnovac | 5 : 1 | Lugina | |||||
08.11
13:30
Pavlovac
Mladost (S)
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Pavlovac | 3 : 2 | Mladost (S) | |||||
08.11
13:30
Vihor
Mladost (B)
5
2
|
08.11.2020 13:30 | Vihor | 5 : 2 | Mladost (B) | |||||
08.11
13:30
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
1
1
|
08.11.2020 13:30 | FSU Južna pruga | 1 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
08.11
13:30
Mineralac
Čelik
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Mineralac | 1 : 1 | Čelik |
08.11
Omladinac
Dunđerski
|
08.11.2020 | Omladinac | : | Dunđerski | |||||
08.11
Kaćuša
NS Tatko
|
08.11.2020 | Kaćuša | : | NS Tatko | |||||
08.11
Spartak
Jastrebac
|
08.11.2020 | Spartak | : | Jastrebac | |||||
08.11
Partizanski put
Jastreb
|
08.11.2020 | Partizanski put | : | Jastreb | |||||
08.11
Polet
Mladost 1982
|
08.11.2020 | Polet | : | Mladost 1982 | |||||
08.11
Kosovac
Real
|
08.11.2020 | Kosovac | : | Real | |||||
08.11
Borac
Jug Bogdan
|
08.11.2020 | Borac | : | Jug Bogdan | |||||
08.11
Pobeda
Akademija 10
|
08.11.2020 | Pobeda | : | Akademija 10 |
08.11
13:30
Vinogradar
Garevina
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Vinogradar | 0 : 1 | Garevina | |||||
08.11
13:30
Polet 57
Jezero
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Polet 57 | 2 : 0 | Jezero | |||||
08.11
13:30
14. Oktobar
Borac
2
2
|
08.11.2020 13:30 | 14. Oktobar | 2 : 2 | Borac | |||||
08.11
13:30
Omladinac (U)
Stari Trstenik
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Omladinac (U) | 0 : 2 | Stari Trstenik | |||||
08.11
13:30
Velika Drenova
Beli Orlovi
2
3
|
08.11.2020 13:30 | Velika Drenova | 2 : 3 | Beli Orlovi |
08.11
13:30
Polet
Ševac
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Polet | 1 : 3 | Ševac | |||||
08.11
13:30
Partizan (K)
Graničar
4
0
|
08.11.2020 13:30 | Partizan (K) | 4 : 0 | Graničar | |||||
08.11
13:30
Vulturul
Borac (VS)
5
2
|
08.11.2020 13:30 | Vulturul | 5 : 2 | Borac (VS) | |||||
08.11
13:30
Karaš (J)
Ratar
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Karaš (J) | 1 : 1 | Ratar | |||||
08.11
13:30
Borac (VG)
Banat (D)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Borac (VG) | 1 : 2 | Banat (D) | |||||
08.11
13:30
Omladinac
Dunav
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Omladinac | 2 : 1 | Dunav |
08.11
13:30
Radnički
ČSK
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Radnički | 2 : 0 | ČSK | |||||
08.11
13:30
Dunav
Hrtkovci
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Dunav | 1 : 3 | Hrtkovci | |||||
08.11
13:30
Mladost
Šumar
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Šumar | |||||
08.11
13:30
Sremac
Graničar
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Sremac | 2 : 1 | Graničar | |||||
08.11
13:30
Kameni
Srem
1
4
|
08.11.2020 13:30 | Kameni | 1 : 4 | Srem | |||||
08.11
13:30
OFK Brestač
Jedinstvo
1
0
|
08.11.2020 13:30 | OFK Brestač | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.11
13:30
Napredak
Krušedol
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Napredak | 3 : 1 | Krušedol | |||||
08.11
13:30
Fruškogorac
Polet
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Fruškogorac | 1 : 2 | Polet |
08.11
10:00
Fruška Gora
Graničar 1924
3
2
|
08.11.2020 10:00 | Fruška Gora | 3 : 2 | Graničar 1924 | |||||
08.11
13:30
Graničar (K)
Trgovački
4
0
|
08.11.2020 13:30 | Graničar (K) | 4 : 0 | Trgovački | |||||
08.11
13:30
Sremac (J)
Sloboda
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Sremac (J) | 0 : 2 | Sloboda | |||||
08.11
13:30
Sremac (B)
Sloga
|
08.11.2020 13:30 | Sremac (B) | : | Sloga | |||||
08.11
13:30
Fruškogorac
Obilić 1993
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Fruškogorac | 2 : 1 | Obilić 1993 | |||||
08.11
13:30
Zmaj
OFK Bikić
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Zmaj | 3 : 1 | OFK Bikić | |||||
08.11
13:30
OFK Zeka Buljubaša
Erdevik 2017
5
0
|
08.11.2020 13:30 | OFK Zeka Buljubaša | 5 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Jednota
6
1
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Jednota |
08.11
13:30
Mladost (R)
Gorski Car
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Gorski Car | |||||
08.11
13:30
Budućnost
Vrbica
1
6
|
08.11.2020 13:30 | Budućnost | 1 : 6 | Vrbica | |||||
08.11
10:00
Mladost (J)
B 2000
3
2
|
08.11.2020 10:00 | Mladost (J) | 3 : 2 | B 2000 | |||||
08.11
13:30
Radoje Domanović
Brezovac
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Radoje Domanović | 2 : 0 | Brezovac | |||||
08.11
10:00
Mladi rudar
Šamot
4
1
|
08.11.2020 10:00 | Mladi rudar | 4 : 1 | Šamot | |||||
08.11
13:30
Kopljari
Trešnjevica
1
5
|
08.11.2020 13:30 | Kopljari | 1 : 5 | Trešnjevica |
08.11
10:00
Mladi radnik (D)
Badnjevac
0
5
|
08.11.2020 10:00 | Mladi radnik (D) | 0 : 5 | Badnjevac | |||||
08.11
11:00
Karađorđe (V)
Šumadija (S)
0
0
|
08.11.2020 11:00 | Karađorđe (V) | 0 : 0 | Šumadija (S) | |||||
08.11
13:30
BSK
Napredak (MK)
3
0
|
08.11.2020 13:30 | BSK | 3 : 0 | Napredak (MK) | |||||
08.11
11:00
Čestin
Omladinac-Šumadinac (V)
2
2
|
08.11.2020 11:00 | Čestin | 2 : 2 | Omladinac-Šumadinac (V) | |||||
08.11
13:30
Mladost (R)
Sloga (Z)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (R) | 2 : 1 | Sloga (Z) |
08.11
13:00
Bratstvo 2019
OFK Odžaci
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Bratstvo 2019 | 3 : 0 | OFK Odžaci | |||||
08.11
13:00
Lipar
Aleksa Šantić
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Lipar | 2 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
08.11
13:00
Terekveš
Kula
1
0
|
08.11.2020 13:00 | Terekveš | 1 : 0 | Kula | |||||
08.11
13:00
Omladinac
Mladost
8
0
|
08.11.2020 13:00 | Omladinac | 8 : 0 | Mladost | |||||
08.11
13:00
Hajduk
Jedinstvo
4
1
|
08.11.2020 13:00 | Hajduk | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.11
13:00
Dunav
Dinamo 1923
3
1
|
08.11.2020 13:00 | Dunav | 3 : 1 | Dinamo 1923 |
08.11
10:00
OFK Hajduk
Borac (NS)
1
4
|
08.11.2020 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 4 | Borac (NS) | |||||
08.11
13:30
Proleter
Sloga
7
1
|
08.11.2020 13:30 | Proleter | 7 : 1 | Sloga | |||||
08.11
13:30
Borac (R)
Slanobarac
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Borac (R) | 2 : 1 | Slanobarac | |||||
08.11
13:30
Dinamo
Moskva
4
0
|
08.11.2020 13:30 | Dinamo | 4 : 0 | Moskva | |||||
08.11
13:30
Vinogradar
Čenej
6
1
|
08.11.2020 13:30 | Vinogradar | 6 : 1 | Čenej |
08.11
13:30
Pek
Batovac
0
5
|
08.11.2020 13:30 | Pek | 0 : 5 | Batovac | |||||
08.11
13:30
Baštovan 2015
Napredak (P)
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Baštovan 2015 | 4 : 2 | Napredak (P) | |||||
08.11
13:30
Ljubičevo
Barič
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Ljubičevo | 3 : 0 | Barič | |||||
08.11
13:30
Borac 2016
BSK 1931
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Borac 2016 | 1 : 3 | BSK 1931 | |||||
08.11
13:30
Polet (V)
Stig 1955
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Polet (V) | 4 : 2 | Stig 1955 | |||||
08.11
13:30
Sloga (M)
Mladi Borac
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Sloga (M) | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
08.11
13:30
Mlava (B)
Napredak (B)
4
3
|
08.11.2020 13:30 | Mlava (B) | 4 : 3 | Napredak (B) |
08.11
17:00
Šećeranac Ada
Busije
6
2
|
08.11.2020 17:00 | Šećeranac Ada | 6 : 2 | Busije | |||||
08.11
13:30
Zmaj 1953
Rekreativo 011
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
08.11
09:30
Dedinje
BUSK
0
2
|
08.11.2020 09:30 | Dedinje | 0 : 2 | BUSK | |||||
08.11
10:00
Bežanija
Novi Beograd
3
1
|
08.11.2020 10:00 | Bežanija | 3 : 1 | Novi Beograd | |||||
08.11
11:00
13. maj
Železnik 1930
2
0
|
08.11.2020 11:00 | 13. maj | 2 : 0 | Železnik 1930 |
08.11
10:00
Siti Sport Klub
Lepušnica
5
1
|
08.11.2020 10:00 | Siti Sport Klub | 5 : 1 | Lepušnica | |||||
08.11
11:00
Mladi proleter
Boka Seniors
6
3
|
08.11.2020 11:00 | Mladi proleter | 6 : 3 | Boka Seniors | |||||
08.11
13:30
Sveti Stefan
Avala 1939
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Sveti Stefan | 3 : 1 | Avala 1939 | |||||
08.11
13:30
Pinosava
Pionir
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Pinosava | 2 : 2 | Pionir | |||||
08.11
13:30
Resnik
Palilulac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Resnik | 3 : 0 | Palilulac | |||||
08.11
13:30
OFK Crvenka
Minel
2
5
|
08.11.2020 13:30 | OFK Crvenka | 2 : 5 | Minel |
08.11
13:30
Jedinstvo (D)
Sloga Obrva
4
1
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | Sloga Obrva | |||||
08.11
13:30
Mineral 2015
Mladost 1981
6
1
|
08.11.2020 13:30 | Mineral 2015 | 6 : 1 | Mladost 1981 | |||||
08.11
11:00
Miločajac
Jedinstvo (G)
3
1
|
08.11.2020 11:00 | Miločajac | 3 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
08.11
13:30
Borac (A)
Bogutovačka Banja
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Borac (A) | 0 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
08.11
13:30
Braća Vuković
Stubal
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Braća Vuković | 1 : 0 | Stubal | |||||
08.11
13:30
Borac (V)
Lazac
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Borac (V) | 0 : 1 | Lazac | |||||
08.11
13:30
Mladost 1925
Zvezda
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Mladost 1925 | 3 : 1 | Zvezda |
08.11
13:30
Zadrugar 1947
Jasenovac
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Zadrugar 1947 | 0 : 0 | Jasenovac | |||||
08.11
13:30
Mladost (R)
Udarnik (S)
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (R) | 4 : 2 | Udarnik (S) | |||||
08.11
13:30
Krilaš
Pobeda 1953
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Krilaš | 4 : 2 | Pobeda 1953 | |||||
08.11
13:30
Borac (V)
Rade Milošević
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Borac (V) | 3 : 2 | Rade Milošević | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo (K)
Zabrđe 1936
2
6
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 6 | Zabrđe 1936 | |||||
08.11
13:30
Sloga 1945
Bata Bulić
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Sloga 1945 | 2 : 1 | Bata Bulić |
08.11
13:30
Rudar (P)
Pomoravlje
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Rudar (P) | 1 : 2 | Pomoravlje | |||||
08.11
13:30
Jasenovo
OFK Batinac
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Jasenovo | 0 : 2 | OFK Batinac | |||||
08.11
13:30
Napredak (St)
Rudar (S)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Napredak (St) | 1 : 2 | Rudar (S) | |||||
08.11
13:30
Radnički
Sinđelić
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Radnički | 2 : 0 | Sinđelić |
08.11
13:30
Jedinstvo
Kupinovac
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Kupinovac | |||||
08.11
13:30
Osaonica
GFK Tabane
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Osaonica | 4 : 2 | GFK Tabane | |||||
08.11
13:30
Crni Vrh
Bratstvo
0
5
|
08.11.2020 13:30 | Crni Vrh | 0 : 5 | Bratstvo | |||||
08.11
13:30
Partizan
Vinorača
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Partizan | 1 : 0 | Vinorača | |||||
08.11
13:30
Sloboda
Šantarovac
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Sloboda | 2 : 1 | Šantarovac |
08.11
13:30
Partizan
Ljubinić
9
0
|
08.11.2020 13:30 | Partizan | 9 : 0 | Ljubinić | |||||
08.11
13:30
Borac
Skela
5
2
|
08.11.2020 13:30 | Borac | 5 : 2 | Skela | |||||
08.11
13:30
OFK Urovci
Proleter
2
1
|
08.11.2020 13:30 | OFK Urovci | 2 : 1 | Proleter | |||||
08.11
13:30
Munja
Belo Polje
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Munja | 0 : 2 | Belo Polje | |||||
08.11
13:30
Sloga
Rvati
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Rvati |
08.11
13:30
Kolubara (J)
OFK Paljuvi
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Kolubara (J) | 0 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
08.11
13:30
Mladost (V)
Zvizdar 2012
5
0
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (V) | 5 : 0 | Zvizdar 2012 | |||||
08.11
11:00
Omladinac (K)
Rudar 1945
4
0
|
08.11.2020 11:00 | Omladinac (K) | 4 : 0 | Rudar 1945 | |||||
08.11
11:00
Proleter (B)
Kalenić
2
0
|
08.11.2020 11:00 | Proleter (B) | 2 : 0 | Kalenić | |||||
08.11
13:30
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
1
1
|
08.11.2020 13:30 | OFK Stublenica | 1 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
08.11
13:30
Šarbane
Joševa
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Šarbane | 0 : 2 | Joševa | |||||
08.11
13:30
Polet (T)
Polet (DL)
5
3
|
08.11.2020 13:30 | Polet (T) | 5 : 3 | Polet (DL) |
08.11
13:30
Napredak (Č)
Napredak (BT)
5
1
|
08.11.2020 13:30 | Napredak (Č) | 5 : 1 | Napredak (BT) |
08.11
11:00
Stari drugari
Lukavac
7
0
|
08.11.2020 11:00 | Stari drugari | 7 : 0 | Lukavac | |||||
08.11
11:00
Toplica
Mali korak
3
0
|
08.11.2020 11:00 | Toplica | 3 : 0 | Mali korak | |||||
08.11
11:00
Dračić 2018
Tešnjar
2
3
|
08.11.2020 11:00 | Dračić 2018 | 2 : 3 | Tešnjar | |||||
08.11
11:00
Komanice
Mladost (L)
0
0
|
08.11.2020 11:00 | Komanice | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
08.11
11:00
Jadar 2013
Junior Novo Naselje
2
0
|
08.11.2020 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
08.11
11:00
Rakac Stave
Žabari
0
3
|
08.11.2020 11:00 | Rakac Stave | 0 : 3 | Žabari | |||||
08.11
11:00
Polet
Rajac
3
4
|
08.11.2020 11:00 | Polet | 3 : 4 | Rajac | |||||
08.11
11:00
Milenko Pavlović
Popadić
2
1
|
08.11.2020 11:00 | Milenko Pavlović | 2 : 1 | Popadić |
08.11
13:30
Vukašinovac
Tempo
5
0
|
08.11.2020 13:30 | Vukašinovac | 5 : 0 | Tempo | |||||
08.11
10:00
Jedinstvo
Rutevac
6
1
|
08.11.2020 10:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Rutevac | |||||
08.11
10:00
Polet (R)
Crvena zvezda
4
2
|
08.11.2020 10:00 | Polet (R) | 4 : 2 | Crvena zvezda |
08.11
13:00
Jedinstvo
Graničar
6
0
|
08.11.2020 13:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Graničar | |||||
08.11
13:00
Šampion
Horgoš 1911
1
1
|
08.11.2020 13:00 | Šampion | 1 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
08.11
13:00
Tisa
Jadran
0
5
|
08.11.2020 13:00 | Tisa | 0 : 5 | Jadran | |||||
08.11
13:00
Bačka
Hajduk
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Bačka | 2 : 1 | Hajduk | |||||
08.11
13:00
Tromedja
Potisje
1
9
|
08.11.2020 13:00 | Tromedja | 1 : 9 | Potisje | |||||
08.11
13:00
Čoka
Slavija
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Čoka | 0 : 1 | Slavija |
08.11
14:00
Mladost (Z)
Bobovik
2
2
|
08.11.2020 14:00 | Mladost (Z) | 2 : 2 | Bobovik | |||||
08.11
14:00
Jedinstvo 2014
Sparta
4
6
|
08.11.2020 14:00 | Jedinstvo 2014 | 4 : 6 | Sparta | |||||
08.11
14:00
Verko
Mladost 2013
4
1
|
08.11.2020 14:00 | Verko | 4 : 1 | Mladost 2013 | |||||
08.11
11:00
Hajduk
Belpos
4
4
|
08.11.2020 11:00 | Hajduk | 4 : 4 | Belpos | |||||
08.11
11:00
Sloga 1949
Skupljen 2013
3
0
|
08.11.2020 11:00 | Sloga 1949 | 3 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
08.11
11:00
Torpedo
Polet
0
2
|
08.11.2020 11:00 | Torpedo | 0 : 2 | Polet |
08.11
13:30
Jedinstvo
Sloboda 2013
1
5
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 1 : 5 | Sloboda 2013 | |||||
08.11
13:30
Slemen
Rtanj
7
2
|
08.11.2020 13:30 | Slemen | 7 : 2 | Rtanj | |||||
08.11
13:30
Sloga
Mladost
5
0
|
08.11.2020 13:30 | Sloga | 5 : 0 | Mladost |
08.11
13:30
Omladinac 1927
Pobeda
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Omladinac 1927 | 2 : 2 | Pobeda | |||||
08.11
13:30
Unirea
Glogonj
0
2
|
08.11.2020 13:30 | Unirea | 0 : 2 | Glogonj |
08.11
13:30
Gladijator
Planinac
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Gladijator | 2 : 2 | Planinac | |||||
08.11
13:30
OFK Remont 1959
Gavrilo Princip
4
3
|
08.11.2020 13:30 | OFK Remont 1959 | 4 : 3 | Gavrilo Princip | |||||
08.11
13:30
Čačak 94
Prijatelji
1
6
|
08.11.2020 13:30 | Čačak 94 | 1 : 6 | Prijatelji | |||||
08.11
13:30
Mršinci
Kej
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Mršinci | 0 : 1 | Kej | |||||
08.11
13:30
Malba
Vujan
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Malba | 3 : 2 | Vujan | |||||
08.11
13:30
Budućnost
Lugovi
2
5
|
08.11.2020 13:30 | Budućnost | 2 : 5 | Lugovi |
08.11
13:30
Hajduk 1950
OFK Mala Bosna 2015
4
0
|
08.11.2020 13:30 | Hajduk 1950 | 4 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
08.11
13:30
Bikovo
Čantavir
3
3
|
08.11.2020 13:30 | Bikovo | 3 : 3 | Čantavir | |||||
08.11
13:30
Elektrovojvodina
Solid
5
0
|
08.11.2020 13:30 | Elektrovojvodina | 5 : 0 | Solid | |||||
08.11
13:30
Lokomotiva
Vinogradar
1
4
|
08.11.2020 13:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | Vinogradar |
08.11
13:30
Neštin
Orlovi (BP)
4
2
|
08.11.2020 13:30 | Neštin | 4 : 2 | Orlovi (BP) | |||||
08.11
13:30
Proleter
Bačka 1945
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Proleter | 1 : 1 | Bačka 1945 | |||||
08.11
13:30
Slavija
Soko
0
3
|
08.11.2020 13:30 | Slavija | 0 : 3 | Soko | |||||
08.11
13:30
Naša Zvezda
Bačka (D)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Bačka (D) | |||||
08.11
13:30
Mladost (MB)
Krivanj
1
5
|
08.11.2020 13:30 | Mladost (MB) | 1 : 5 | Krivanj | |||||
08.11
13:30
Borac (V)
Bački Hajduk
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Borac (V) | 1 : 3 | Bački Hajduk |
08.11
13:30
Radnički
Petrovac 74
4
1
|
08.11.2020 13:30 | Radnički | 4 : 1 | Petrovac 74 | |||||
08.11
13:30
Šipurske livade
Mrovska
0
0
|
08.11.2020 13:30 | Šipurske livade | 0 : 0 | Mrovska | |||||
08.11
13:30
Jevremovac
Vojvoda Stepa Stepanović
4
1
|
08.11.2020 13:30 | Jevremovac | 4 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
08.11
13:30
PSK
OFK Varna
3
4
|
08.11.2020 13:30 | PSK | 3 : 4 | OFK Varna | |||||
08.11
13:30
Pričinović
Vlašić
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Pričinović | 3 : 1 | Vlašić | |||||
08.11
13:30
OFK Jelen
Rankovac
3
2
|
08.11.2020 13:30 | OFK Jelen | 3 : 2 | Rankovac | |||||
08.11
13:30
Trešnjevka
OFK Letnjikovac 1983
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Trešnjevka | 3 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 |
08.11
13:30
Velika Reka
Mladost
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Velika Reka | 0 : 1 | Mladost | |||||
08.11
13:30
7. Juli
TE Gučevo
6
2
|
08.11.2020 13:30 | 7. Juli | 6 : 2 | TE Gučevo | |||||
08.11
13:30
Jelav
Antimon
0
3
|
08.11.2020 13:30 | Jelav | 0 : 3 | Antimon | |||||
08.11
13:30
Jadar 1961
Borac
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Jadar 1961 | 1 : 0 | Borac | |||||
08.11
13:30
Prva Iskra
Sloga
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Prva Iskra | 0 : 1 | Sloga | |||||
08.11
13:30
Hajduk
Jedinstvo (MZ)
2
5
|
08.11.2020 13:30 | Hajduk | 2 : 5 | Jedinstvo (MZ) |
08.11
13:30
Mladost
Omladinac (BO)
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Omladinac (BO) | |||||
08.11
13:30
Omladinac 2013 (SL)
Torpedo 1924
1
1
|
08.11.2020 13:30 | Omladinac 2013 (SL) | 1 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
08.11
13:30
Lipolist
Budućnost (DO)
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Lipolist | 3 : 2 | Budućnost (DO) | |||||
08.11
13:30
Napredak
Budućnost (ZM)
1
2
|
08.11.2020 13:30 | Napredak | 1 : 2 | Budućnost (ZM) | |||||
08.11
13:30
Petlovača
Partizan
4
1
|
08.11.2020 13:30 | Petlovača | 4 : 1 | Partizan | |||||
08.11
13:30
Zadrugar Milkivit
Sunrise Šabac
3
4
|
08.11.2020 13:30 | Zadrugar Milkivit | 3 : 4 | Sunrise Šabac | |||||
08.11
13:30
Gorki
Sloboda
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Gorki | 2 : 1 | Sloboda |
08.11
13:00
Slavija
Mladost (R)
0
3
|
08.11.2020 13:00 | Slavija | 0 : 3 | Mladost (R) | |||||
08.11
13:00
Tomislavci
Jedinstvo
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Tomislavci | 0 : 1 | Jedinstvo |
08.11
10:00
Rad 1974
Jugovići 1976
2
3
|
08.11.2020 10:00 | Rad 1974 | 2 : 3 | Jugovići 1976 | |||||
08.11
10:00
Balajnac
Lepaja 2018
1
0
|
08.11.2020 10:00 | Balajnac | 1 : 0 | Lepaja 2018 |
08.11
13:30
Polet
Naupare
1
3
|
08.11.2020 13:30 | Polet | 1 : 3 | Naupare | |||||
08.11
13:30
Bukovica
Konjuh
5
0
|
08.11.2020 13:30 | Bukovica | 5 : 0 | Konjuh | |||||
08.11
11:00
Mudrakovac
Pepeljevac 1947
1
2
|
08.11.2020 11:00 | Mudrakovac | 1 : 2 | Pepeljevac 1947 | |||||
08.11
13:30
Parunovac
Rasina
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Parunovac | 3 : 1 | Rasina |
08.11
14:00
Knežica
Zaplanjac
0
3
|
08.11.2020 14:00 | Knežica | 0 : 3 | Zaplanjac |
08.11
13:30
OFK Mladost
Gročanski fudbalski klub
2
1
|
08.11.2020 13:30 | OFK Mladost | 2 : 1 | Gročanski fudbalski klub | |||||
08.11
13:30
Umčari
Hajduk
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Umčari | 2 : 2 | Hajduk |
08.11
13:30
BSK 2014
Šumadija
0
3
|
08.11.2020 13:30 | BSK 2014 | 0 : 3 | Šumadija | |||||
08.11
11:00
Biljanovac
Morava
0
0
|
08.11.2020 11:00 | Biljanovac | 0 : 0 | Morava | |||||
08.11
13:30
Magnohrom
Zgodačica
6
5
|
08.11.2020 13:30 | Magnohrom | 6 : 5 | Zgodačica | |||||
08.11
11:00
Omladinac
Partizan
2
0
|
08.11.2020 11:00 | Omladinac | 2 : 0 | Partizan |
08.11
13:30
Planinac
Sloga (K)
4
1
|
08.11.2020 13:30 | Planinac | 4 : 1 | Sloga (K) | |||||
08.11
13:30
Polet
27. Oktobar
7
1
|
08.11.2020 13:30 | Polet | 7 : 1 | 27. Oktobar | |||||
08.11
13:30
Car Uroš
Vojvodina
3
4
|
08.11.2020 13:30 | Car Uroš | 3 : 4 | Vojvodina | |||||
08.11
13:30
Sloga (S)
Donji Petrovci
2
2
|
08.11.2020 13:30 | Sloga (S) | 2 : 2 | Donji Petrovci | |||||
08.11
13:30
Borac (S)
Borac (J)
0
3
|
08.11.2020 13:30 | Borac (S) | 0 : 3 | Borac (J) | |||||
08.11
13:30
Graničar
Fruškogorac
4
3
|
08.11.2020 13:30 | Graničar | 4 : 3 | Fruškogorac |
08.11
11:00
Sovljak
Jedinstvo (M)
0
0
|
08.11.2020 11:00 | Sovljak | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
08.11
11:00
Brgule
Vrelo
5
0
|
08.11.2020 11:00 | Brgule | 5 : 0 | Vrelo | |||||
08.11
11:00
Dokmir
Vukona
4
0
|
08.11.2020 11:00 | Dokmir | 4 : 0 | Vukona | |||||
08.11
11:00
Murgaš 2012
Sloga (V)
4
3
|
08.11.2020 11:00 | Murgaš 2012 | 4 : 3 | Sloga (V) | |||||
08.11
11:00
Budućnost 1995
Tamnava
4
0
|
08.11.2020 11:00 | Budućnost 1995 | 4 : 0 | Tamnava |
08.11
13:30
Oniks
Mladi radnik
0
6
|
08.11.2020 13:30 | Oniks | 0 : 6 | Mladi radnik | |||||
08.11
13:30
Trnava
Napredak
4
0
|
08.11.2020 13:30 | Trnava | 4 : 0 | Napredak | |||||
08.11
13:30
Dražmirovac
Omladinac
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Dražmirovac | 0 : 1 | Omladinac | |||||
08.11
13:30
Belica
Domaćin
3
4
|
08.11.2020 13:30 | Belica | 3 : 4 | Domaćin |
08.11
10:00
Radnik (S)
Jedinstvo (S)
2
3
|
08.11.2020 10:00 | Radnik (S) | 2 : 3 | Jedinstvo (S) | |||||
08.11
10:00
BSK 1924
Stig (C)
2
5
|
08.11.2020 10:00 | BSK 1924 | 2 : 5 | Stig (C) | |||||
08.11
10:00
Stig (MC)
Napredak 1927
1
1
|
08.11.2020 10:00 | Stig (MC) | 1 : 1 | Napredak 1927 |
08.11
10:30
Jašunja
Mladost
2
0
|
08.11.2020 10:30 | Jašunja | 2 : 0 | Mladost | |||||
08.11
11:00
Rudar 1973
Radnik 2013
5
1
|
08.11.2020 11:00 | Rudar 1973 | 5 : 1 | Radnik 2013 |
08.11
13:00
Jovanovac
Bukorovac
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Jovanovac | 3 : 0 | Bukorovac | |||||
08.11
11:00
Kragujevac
Hajduk 1936
4
2
|
08.11.2020 11:00 | Kragujevac | 4 : 2 | Hajduk 1936 | |||||
08.11
13:00
Kremenac
Stanovo 1941
0
2
|
08.11.2020 13:00 | Kremenac | 0 : 2 | Stanovo 1941 |
08.11
13:00
Napredak 1934
Metalac
0
0
|
08.11.2020 13:00 | Napredak 1934 | 0 : 0 | Metalac | |||||
08.11
13:00
Vojvoda Milenko
Sloga (D)
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Vojvoda Milenko | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
08.11
13:00
Beli Orao
Pobeda
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Beli Orao | 2 : 1 | Pobeda |
08.11
14:00
OFK Povlen
Ribnikar
3
0
|
08.11.2020 14:00 | OFK Povlen | 3 : 0 | Ribnikar | |||||
08.11
11:00
Omladinac
Sloga Gorić
2
1
|
08.11.2020 11:00 | Omladinac | 2 : 1 | Sloga Gorić | |||||
08.11
11:00
Beloševac
Kotešica
2
0
|
08.11.2020 11:00 | Beloševac | 2 : 0 | Kotešica | |||||
08.11
14:00
Zadrugar
Bujačić
1
8
|
08.11.2020 14:00 | Zadrugar | 1 : 8 | Bujačić |
08.11
10:00
Best Sige
Osanica
1
2
|
08.11.2020 10:00 | Best Sige | 1 : 2 | Osanica |
08.11
11:00
Nepričava
Sloga
0
2
|
08.11.2020 11:00 | Nepričava | 0 : 2 | Sloga | |||||
08.11
13:30
Kačer
Stepanje
4
0
|
08.11.2020 13:30 | Kačer | 4 : 0 | Stepanje |
08.11
13:00
Dunavac 1929
Ram
5
0
|
08.11.2020 13:00 | Dunavac 1929 | 5 : 0 | Ram | |||||
08.11
13:00
Mirko Tomić
Stiški Kurjak
5
1
|
08.11.2020 13:00 | Mirko Tomić | 5 : 1 | Stiški Kurjak |
08.11
13:30
Napredak
Resava
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Napredak | 2 : 1 | Resava |
08.11
13:00
Žika Marković Uča
Polet
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Žika Marković Uča | 2 : 1 | Polet | |||||
08.11
13:00
Mladost
OFK Braničevo
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Mladost | 0 : 1 | OFK Braničevo |
08.11
11:00
Misača
Ranilović 1970
2
2
|
08.11.2020 11:00 | Misača | 2 : 2 | Ranilović 1970 | |||||
08.11
11:00
Prvi srpski Ustanak II
Tulež
3
5
|
08.11.2020 11:00 | Prvi srpski Ustanak II | 3 : 5 | Tulež |
08.11
13:30
Kupinovo
Mladost 1935
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Kupinovo | 2 : 1 | Mladost 1935 | |||||
08.11
13:30
Hajduk 1932
Sloven
10
1
|
08.11.2020 13:30 | Hajduk 1932 | 10 : 1 | Sloven | |||||
08.11
13:30
Vitez
Lovac
0
6
|
08.11.2020 13:30 | Vitez | 0 : 6 | Lovac |
08.11
15:00
OFK Petrovac
Rudar
1
1
|
08.11.2020 15:00 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Rudar | |||||
08.11
20:00
OFK Titograd
Budućnost
0
4
|
08.11.2020 20:00 | OFK Titograd | 0 : 4 | Budućnost | |||||
08.11
17:00
Podgorica
Iskra
1
1
|
08.11.2020 17:00 | Podgorica | 1 : 1 | Iskra | |||||
08.11
15:00
Sutjeska
Jezero
0
1
|
08.11.2020 15:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Jezero | |||||
08.11
18:00
Dečić
Zeta
0
0
|
08.11.2020 18:00 | Dečić | 0 : 0 | Zeta |
08.11
13:30
Kom
Jedinstvo
1
0
|
08.11.2020 13:30 | Kom | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.11
17:00
Grbalj
Arsenal
2
1
|
08.11.2020 17:00 | Grbalj | 2 : 1 | Arsenal | |||||
08.11
17:00
Berane
Igalo
0
0
|
08.11.2020 17:00 | Berane | 0 : 0 | Igalo | |||||
08.11
17:00
Bokelj
Ibar
1
1
|
08.11.2020 17:00 | Bokelj | 1 : 1 | Ibar | |||||
08.11
13:30
Mornar
Drezga
2
0
|
08.11.2020 13:30 | Mornar | 2 : 0 | Drezga |
08.11
20:15
Arsenal
Aston Villa
0
3
|
08.11.2020 20:15 | Arsenal | 0 : 3 | Aston Villa | |||||
08.11
15:00
Leicester City
Wolverhampton
1
0
|
08.11.2020 15:00 | Leicester City | 1 : 0 | Wolverhampton | |||||
08.11
17:30
Manchester City
Liverpool
1
1
|
08.11.2020 17:30 | Manchester City | 1 : 1 | Liverpool | |||||
08.11
13:00
West Bromwich Albion
Tottenham Hotspur
0
1
|
08.11.2020 13:00 | West Bromwich Albion | 0 : 1 | Tottenham Hotspur |
08.11
14:00
Getafe
Villarreal
1
3
|
08.11.2020 14:00 | Getafe | 1 : 3 | Villarreal | |||||
08.11
18:30
Levante
Deportivo Alavés
1
1
|
08.11.2020 18:30 | Levante | 1 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
08.11
16:15
Real Sociedad
Granada
2
0
|
08.11.2020 16:15 | Real Sociedad | 2 : 0 | Granada | |||||
08.11
21:00
Valencia
Real Madrid
4
1
|
08.11.2020 21:00 | Valencia | 4 : 1 | Real Madrid | |||||
08.11
18:30
Real Valladolid
Athletic Club
2
1
|
08.11.2020 18:30 | Real Valladolid | 2 : 1 | Athletic Club |
08.11
18:00
Bayer 04
Borussia M'gladbach
4
3
|
08.11.2020 18:00 | Bayer 04 | 4 : 3 | Borussia M'gladbach | |||||
08.11
15:30
Wolfsburg
Hoffenheim
2
1
|
08.11.2020 15:30 | Wolfsburg | 2 : 1 | Hoffenheim |
08.11
13:00
Brest
Lille
3
2
|
08.11.2020 13:00 | Brest | 3 : 2 | Lille | |||||
08.11
15:00
Lens
Reims
4
4
|
08.11.2020 15:00 | Lens | 4 : 4 | Reims | |||||
08.11
15:00
Lorient
Nantes
0
2
|
08.11.2020 15:00 | Lorient | 0 : 2 | Nantes | |||||
08.11
15:00
Metz
Dijon
1
1
|
08.11.2020 15:00 | Metz | 1 : 1 | Dijon | |||||
08.11
17:00
Nice
Monaco
1
2
|
08.11.2020 17:00 | Nice | 1 : 2 | Monaco | |||||
08.11
15:00
Nîmes
Angers SCO
1
5
|
08.11.2020 15:00 | Nîmes | 1 : 5 | Angers SCO | |||||
08.11
21:00
Olympique Lyonnais
Saint-Etienne
2
1
|
08.11.2020 21:00 | Olympique Lyonnais | 2 : 1 | Saint-Etienne |
08.11
15:00
Atalanta
Internazionale
1
1
|
08.11.2020 15:00 | Atalanta | 1 : 1 | Internazionale | |||||
08.11
18:00
Bologna
Napoli
0
1
|
08.11.2020 18:00 | Bologna | 0 : 1 | Napoli | |||||
08.11
15:00
Genoa
Roma
1
3
|
08.11.2020 15:00 | Genoa | 1 : 3 | Roma | |||||
08.11
12:30
Lazio
Juventus
1
1
|
08.11.2020 12:30 | Lazio | 1 : 1 | Juventus | |||||
08.11
20:45
Milan
Hellas Verona
2
2
|
08.11.2020 20:45 | Milan | 2 : 2 | Hellas Verona | |||||
08.11
15:00
Torino
Crotone
0
0
|
08.11.2020 15:00 | Torino | 0 : 0 | Crotone |
08.11
19:00
Crvena zvezda
Inđija
3
2
|
08.11.2020 19:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Inđija |
08.11
13:00
Radnički (SM)
GFK Dubočica
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Radnički (SM) | 3 : 0 | GFK Dubočica | |||||
08.11
13:00
Radnički (P)
Budućnost
2
2
|
08.11.2020 13:00 | Radnički (P) | 2 : 2 | Budućnost | |||||
08.11
13:00
Kabel
Trayal
1
1
|
08.11.2020 13:00 | Kabel | 1 : 1 | Trayal | |||||
08.11
13:00
OFK Žarkovo
Loznica
2
0
|
08.11.2020 13:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Loznica |
08.11
13:00
Požarevac
Mašinac Trejs
0
4
|
08.11.2020 13:00 | Požarevac | 0 : 4 | Mašinac Trejs | |||||
08.11
15:00
Kolubara
Spartak
1
12
|
08.11.2020 15:00 | Kolubara | 1 : 12 | Spartak | |||||
08.11
14:00
TSC
Crvena zvezda
1
3
|
08.11.2020 14:00 | TSC | 1 : 3 | Crvena zvezda |
08.11
13:30
Jedinstvo
Borac
2
3
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Borac | |||||
08.11
13:30
Slatke male
Šabac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Slatke male | 3 : 0 | Šabac | |||||
08.11
13:30
Požega
Karađorđe
0
7
|
08.11.2020 13:30 | Požega | 0 : 7 | Karađorđe | |||||
08.11
13:30
Kraljica Marija
Una Fortuna
2
1
|
08.11.2020 13:30 | Kraljica Marija | 2 : 1 | Una Fortuna |
08.11
11:00
RFK Grafičar
Mladost (L)
2
3
|
08.11.2020 11:00 | RFK Grafičar | 2 : 3 | Mladost (L) | |||||
08.11
14:00
Radnički (N)
Voždovac
1
1
|
08.11.2020 14:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | Voždovac | |||||
08.11
11:00
Vojvodina
Internacional
3
0
|
08.11.2020 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Internacional | |||||
08.11
11:00
Partizan
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
08.11.2020 11:00 | Partizan | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
08.11
11:30
OFK Beograd
TSC
3
0
|
08.11.2020 11:30 | OFK Beograd | 3 : 0 | TSC | |||||
08.11
11:00
Brodarac
Napredak
2
0
|
08.11.2020 11:00 | Brodarac | 2 : 0 | Napredak |
08.11
09:00
Radnički (NP)
Omladinac
0
2
|
08.11.2020 09:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | Omladinac | |||||
08.11
10:00
Jedinstvo (V)
Radnički (Zr)
1
1
|
08.11.2020 10:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
08.11
10:00
Podrinje
GFK Sloven
1
3
|
08.11.2020 10:00 | Podrinje | 1 : 3 | GFK Sloven |
08.11
10:00
Radnički 1912
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
08.11.2020 10:00 | Radnički 1912 | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
08.11
10:00
Hajduk 1912
Proleter (NS)
2
1
|
08.11.2020 10:00 | Hajduk 1912 | 2 : 1 | Proleter (NS) | |||||
08.11
10:00
OFK Bačka
Kabel
4
0
|
08.11.2020 10:00 | OFK Bačka | 4 : 0 | Kabel |
08.11
13:00
BIP
Morava (VP)
3
0
|
08.11.2020 13:00 | BIP | 3 : 0 | Morava (VP) | |||||
08.11
13:00
Borac 1926
Sloga (K)
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Borac 1926 | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
08.11
13:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | GFK Sloboda | |||||
08.11
13:00
Loznica
Novi Pazar
4
2
|
08.11.2020 13:00 | Loznica | 4 : 2 | Novi Pazar | |||||
08.11
13:00
Javor Matis
Mačva
1
8
|
08.11.2020 13:00 | Javor Matis | 1 : 8 | Mačva | |||||
08.11
13:00
Radnički (V)
Metalac
2
3
|
08.11.2020 13:00 | Radnički (V) | 2 : 3 | Metalac | |||||
08.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
Sloboda
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 0 | Sloboda |
08.11
11:00
Jedinstvo (P)
OFK Lugomir
5
2
|
08.11.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 2 | OFK Lugomir | |||||
08.11
10:00
OFK Radnički
GFK Dubočica
3
0
|
08.11.2020 10:00 | OFK Radnički | 3 : 0 | GFK Dubočica | |||||
08.11
12:30
Bor 1919
Radnik
5
2
|
08.11.2020 12:30 | Bor 1919 | 5 : 2 | Radnik | |||||
08.11
11:00
OFK Topličanin
Radnički (S)
8
0
|
08.11.2020 11:00 | OFK Topličanin | 8 : 0 | Radnički (S) |
08.11
13:00
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
1
3
|
08.11.2020 13:00 | Smederevo 1924 | 1 : 3 | Mladi radnik 1926 |
08.11
09:30
IMT 2
Sinđelić
4
1
|
08.11.2020 09:30 | IMT 2 | 4 : 1 | Sinđelić | |||||
08.11
11:00
BSK 1925
Železnik 1930
0
0
|
08.11.2020 11:00 | BSK 1925 | 0 : 0 | Železnik 1930 | |||||
08.11
14:00
Torlak
DIF
2
1
|
08.11.2020 14:00 | Torlak | 2 : 1 | DIF |
08.11
10:00
GSP Polet Dorćol
Poštar 1930
0
1
|
08.11.2020 10:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | Poštar 1930 | |||||
08.11
19:00
Ada
Jedinstvo
4
1
|
08.11.2020 19:00 | Ada | 4 : 1 | Jedinstvo |
08.11
10:00
Zvezdara
Rojkovac
2
3
|
08.11.2020 10:00 | Zvezdara | 2 : 3 | Rojkovac |
08.11
14:00
Radnički 1923
Jošanica
3
0
|
08.11.2020 14:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Jošanica | |||||
08.11
10:00
Korićani
Zlatibor
2
2
|
08.11.2020 10:00 | Korićani | 2 : 2 | Zlatibor | |||||
08.11
14:00
Takovo
Sušica
3
2
|
08.11.2020 14:00 | Takovo | 3 : 2 | Sušica |
08.11
12:00
Rad
Brodarac
8
1
|
08.11.2020 12:00 | Rad | 8 : 1 | Brodarac | |||||
08.11
08:00
OFK Žarkovo
Voždovac
0
3
|
08.11.2020 08:00 | OFK Žarkovo | 0 : 3 | Voždovac |
08.11
13:30
Mačva
Spartak ŽK
0
1
|
08.11.2020 13:30 | Mačva | 0 : 1 | Spartak ŽK | |||||
08.11
13:30
Radnički (N)
OFK Vršac
3
2
|
08.11.2020 13:30 | Radnički (N) | 3 : 2 | OFK Vršac | |||||
08.11
15:00
Zemun
Real Niš
6
1
|
08.11.2020 15:00 | Zemun | 6 : 1 | Real Niš | |||||
08.11
13:00
Vojvodina
Internacional
4
0
|
08.11.2020 13:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Internacional | |||||
08.11
13:30
Partizan
Apolon 4
6
0
|
08.11.2020 13:30 | Partizan | 6 : 0 | Apolon 4 | |||||
08.11
14:00
Brodarac
Napredak
1
1
|
08.11.2020 14:00 | Brodarac | 1 : 1 | Napredak |
08.11
09:00
Kolubara
IMT
1
5
|
08.11.2020 09:00 | Kolubara | 1 : 5 | IMT | |||||
08.11
09:30
Radnički (NB)
BSK 1925
2
0
|
08.11.2020 09:30 | Radnički (NB) | 2 : 0 | BSK 1925 |
08.11
12:00
Radnički (NP)
Omladinac
0
1
|
08.11.2020 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 1 | Omladinac | |||||
08.11
12:00
OFK Vršac
Radnički (Zr)
1
7
|
08.11.2020 12:00 | OFK Vršac | 1 : 7 | Radnički (Zr) | |||||
08.11
12:00
Podrinje
Proleter 2006
7
2
|
08.11.2020 12:00 | Podrinje | 7 : 2 | Proleter 2006 |
08.11
12:00
Petrika
Kikinda 1909
3
1
|
08.11.2020 12:00 | Petrika | 3 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
08.11
12:00
Radnički 1912
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
08.11.2020 12:00 | Radnički 1912 | 1 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
08.11
12:00
Hajduk 1912
Proleter (NS)
0
2
|
08.11.2020 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 2 | Proleter (NS) | |||||
08.11
12:00
OFK Bačka
Kabel
0
0
|
08.11.2020 12:00 | OFK Bačka | 0 : 0 | Kabel |
08.11
13:00
Borac 1926
Mladi radnik 1926
8
0
|
08.11.2020 13:00 | Borac 1926 | 8 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
08.11
13:00
Radnički 1923
Budućnost Krušik 2014
4
0
|
08.11.2020 13:00 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
08.11
13:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
2
0
|
08.11.2020 13:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | GFK Sloboda | |||||
08.11
13:00
Loznica
Novi Pazar
0
2
|
08.11.2020 13:00 | Loznica | 0 : 2 | Novi Pazar | |||||
08.11
13:00
Javor Matis
Savacijum
2
1
|
08.11.2020 13:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Savacijum | |||||
08.11
13:00
Radnički (V)
Metalac
1
9
|
08.11.2020 13:00 | Radnički (V) | 1 : 9 | Metalac | |||||
08.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
OPK Rudar 1933
3
1
|
08.11.2020 13:00 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 1 | OPK Rudar 1933 |
08.11
11:00
GFK Jagodina
Radnički (P)
10
1
|
08.11.2020 11:00 | GFK Jagodina | 10 : 1 | Radnički (P) | |||||
08.11
12:00
OFK Radnički
Real
4
1
|
08.11.2020 12:00 | OFK Radnički | 4 : 1 | Real | |||||
08.11
10:30
Timočanin
Trayal
0
3
|
08.11.2020 10:30 | Timočanin | 0 : 3 | Trayal | |||||
08.11
12:30
Kopernikus Želežničar
SFS Borac
4
1
|
08.11.2020 12:30 | Kopernikus Želežničar | 4 : 1 | SFS Borac |
08.11
10:00
Palilulac
OFK Mladenovac
2
4
|
08.11.2020 10:00 | Palilulac | 2 : 4 | OFK Mladenovac | |||||
08.11
18:00
RFK Grafičar
Vinča
5
0
|
08.11.2020 18:00 | RFK Grafičar | 5 : 0 | Vinča |
08.11
09:00
Preporod
Bačka 1901
0
8
|
08.11.2020 09:00 | Preporod | 0 : 8 | Bačka 1901 |
08.11
10:00
Iskra
Tsc 1913
1
1
|
08.11.2020 10:00 | Iskra | 1 : 1 | Tsc 1913 | |||||
08.11
10:00
Proleter (RS)
Njegoš
1
3
|
08.11.2020 10:00 | Proleter (RS) | 1 : 3 | Njegoš | |||||
08.11
10:00
Vojvodina
Proleter (NJ)
5
1
|
08.11.2020 10:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Proleter (NJ) | |||||
08.11
10:00
Đurđin
Bačka
1
3
|
08.11.2020 10:00 | Đurđin | 1 : 3 | Bačka |
08.11
10:00
Ribnica
Železničar
3
0
|
08.11.2020 10:00 | Ribnica | 3 : 0 | Železničar | |||||
08.11
11:00
Mačva 1929
Mačva
0
1
|
08.11.2020 11:00 | Mačva 1929 | 0 : 1 | Mačva |
08.11
12:00
Čukarički
Partizan
6
1
|
08.11.2020 12:00 | Čukarički | 6 : 1 | Partizan | |||||
08.11
10:00
Rad
Crvena zvezda
1
5
|
08.11.2020 10:00 | Rad | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
08.11
11:30
BSK Borča
Radnički (NB)
0
3
|
08.11.2020 11:30 | BSK Borča | 0 : 3 | Radnički (NB) |
08.11
11:00
Šumadija 1903
Apolon 2018
1
1
|
08.11.2020 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Apolon 2018 |
08.11
10:00
Arena Su
Kabel
0
2
|
08.11.2020 10:00 | Arena Su | 0 : 2 | Kabel | |||||
08.11
10:00
Bečej 1918
ODR
2
5
|
08.11.2020 10:00 | Bečej 1918 | 2 : 5 | ODR |
08.11
10:00
Železničar
One team
2
5
|
08.11.2020 10:00 | Železničar | 2 : 5 | One team |
08.11
14:00
Petrika
Petar Puača
2
1
|
08.11.2020 14:00 | Petrika | 2 : 1 | Petar Puača | |||||
08.11
13:00
Index
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
08.11.2020 13:00 | Index | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
08.11
12:00
Prof. Bolesnikov
Radnički (Š)
2
1
|
08.11.2020 12:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 1 | Radnički (Š) |
08.11
10:00
Radnički
Zadrugar
4
1
|
08.11.2020 10:00 | Radnički | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
08.11
10:00
Mačva
Sunrise Šabac
2
1
|
08.11.2020 10:00 | Mačva | 2 : 1 | Sunrise Šabac | |||||
08.11
09:00
Mačva 1929
Savacium
0
3
|
08.11.2020 09:00 | Mačva 1929 | 0 : 3 | Savacium | |||||
08.11
10:00
Loznica
Fenix
1
0
|
08.11.2020 10:00 | Loznica | 1 : 0 | Fenix |
08.11
09:00
Sušica
Morava (VP)
|
08.11.2020 09:00 | Sušica | : | Morava (VP) | |||||
08.11
10:30
Arsenal
Aranđelovac
|
08.11.2020 10:30 | Arsenal | : | Aranđelovac | |||||
08.11
11:00
Apolon I
Vodojaža
|
08.11.2020 11:00 | Apolon I | : | Vodojaža | |||||
08.11
09:30
Karadjordje (T)
Radnički 1923
|
08.11.2020 09:30 | Karadjordje (T) | : | Radnički 1923 | |||||
08.11
10:00
Apolon II
Gruža
3
0
|
08.11.2020 10:00 | Apolon II | 3 : 0 | Gruža |
08.11
15:00
Grafičar
Brodarac
3
0
|
08.11.2020 15:00 | Grafičar | 3 : 0 | Brodarac | |||||
08.11
10:00
Čukarički
Teleoptik
6
0
|
08.11.2020 10:00 | Čukarički | 6 : 0 | Teleoptik |
08.11
12:00
OLE
Jedinstvo
4
0
|
08.11.2020 12:00 | OLE | 4 : 0 | Jedinstvo |
08.11
09:00
Srbobran
Njegoš
3
0
|
08.11.2020 09:00 | Srbobran | 3 : 0 | Njegoš |
08.11
09:00
Partizan
IMT
2
1
|
08.11.2020 09:00 | Partizan | 2 : 1 | IMT | |||||
08.11
09:30
BSK Borča
ŠF Čanković
2
1
|
08.11.2020 09:30 | BSK Borča | 2 : 1 | ŠF Čanković |
08.11
13:30
Karađorđe
Radnički 1923
0
4
|
08.11.2020 13:30 | Karađorđe | 0 : 4 | Radnički 1923 | |||||
08.11
13:30
Jedinstvo
Plana
3
1
|
08.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Plana | |||||
08.11
13:30
Šampion
Požarevac
3
0
|
08.11.2020 13:30 | Šampion | 3 : 0 | Požarevac | |||||
08.11
13:30
Požega
Loznica
0
4
|
08.11.2020 13:30 | Požega | 0 : 4 | Loznica | |||||
08.11
13:30
Kraljica Marija
Mačva
0
9
|
08.11.2020 13:30 | Kraljica Marija | 0 : 9 | Mačva |
08.11
12:00
Vojvodina
Voja Gačić
5
1
|
08.11.2020 12:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Voja Gačić | |||||
08.11
11:00
Moskva
TSC
2
4
|
08.11.2020 11:00 | Moskva | 2 : 4 | TSC | |||||
08.11
12:00
Voša AS
Lehel 2019
1
1
|
08.11.2020 12:00 | Voša AS | 1 : 1 | Lehel 2019 | |||||
08.11
11:00
Spartak d.o.o.
Nova Kolonija
7
1
|
08.11.2020 11:00 | Spartak d.o.o. | 7 : 1 | Nova Kolonija |
08.11
11:00
Kolubara
Rad
1
0
|
08.11.2020 11:00 | Kolubara | 1 : 0 | Rad |
08.11
15:30
Akademija fudbala
Kolubara 1
0
3
|
08.11.2020 15:30 | Akademija fudbala | 0 : 3 | Kolubara 1 |
08.11
10:00
Spartak ŽK '08
Subotica
4
1
|
08.11.2020 10:00 | Spartak ŽK '08 | 4 : 1 | Subotica | |||||
08.11
10:00
Bajša
Spartak ŽK '09
1
6
|
08.11.2020 10:00 | Bajša | 1 : 6 | Spartak ŽK '09 |
08.11
10:00
Tešnjar
Radnički (V)
0
4
|
08.11.2020 10:00 | Tešnjar | 0 : 4 | Radnički (V) | |||||
08.11
10:00
Jedinstvo
OFK Osečina
10
1
|
08.11.2020 10:00 | Jedinstvo | 10 : 1 | OFK Osečina | |||||
08.11
10:00
Vojvode
OFK Senjak
0
9
|
08.11.2020 10:00 | Vojvode | 0 : 9 | OFK Senjak | |||||
08.11
10:00
Vrelo sport
Omladinac
0
8
|
08.11.2020 10:00 | Vrelo sport | 0 : 8 | Omladinac | |||||
08.11
10:00
Železničar
Budućnost Krušik 014
6
1
|
08.11.2020 10:00 | Železničar | 6 : 1 | Budućnost Krušik 014 |
08.11
10:00
OFK Atletiko
Mladost
5
1
|
08.11.2020 10:00 | OFK Atletiko | 5 : 1 | Mladost | |||||
08.11
10:00
Fenix 2
Mačva 1
3
4
|
08.11.2020 10:00 | Fenix 2 | 3 : 4 | Mačva 1 | |||||
08.11
13:00
Mačva 1929
OFK Majur
4
3
|
08.11.2020 13:00 | Mačva 1929 | 4 : 3 | OFK Majur |
08.11
21:00
Split
Cibona
77
74
|
08.11.2020 21:00 | Split | 77 : 74 | Cibona |
08.11
19:00
I Came To Play
Hajduk
89
90
|
08.11.2020 19:00 | I Came To Play | 89 : 90 | Hajduk |
08.11
20:00
Stara Pazova
Nova Pazova
91
94
|
08.11.2020 20:00 | Stara Pazova | 91 : 94 | Nova Pazova |
08.11
15:00
Smederevo 1953
Radnički 1950
75
82
|
08.11.2020 15:00 | Smederevo 1953 | 75 : 82 | Radnički 1950 |
08.11
18:30
Čačak 94
Ivanjica
92
72
|
08.11.2020 18:30 | Čačak 94 | 92 : 72 | Ivanjica |
08.11
17:00
Borča
Barajevo
86
67
|
08.11.2020 17:00 | Borča | 86 : 67 | Barajevo |
08.11
20:30
Barajevo Bambi
ABBA
58
85
|
08.11.2020 20:30 | Barajevo Bambi | 58 : 85 | ABBA | |||||
08.11
18:45
Flash
Čubura
92
81
|
08.11.2020 18:45 | Flash | 92 : 81 | Čubura |
08.11
16:00
Spartak
Karađorđevo
65
52
|
08.11.2020 16:00 | Spartak | 65 : 52 | Karađorđevo |
08.11
18:00
Železničar
Mladost 2014
98
70
|
08.11.2020 18:00 | Železničar | 98 : 70 | Mladost 2014 | |||||
08.11
12:30
Apač
Student 014
76
73
|
08.11.2020 12:30 | Apač | 76 : 73 | Student 014 |
08.11
16:00
Play off
Morava
57
99
|
08.11.2020 16:00 | Play off | 57 : 99 | Morava |
08.11
16:00
Šumadija 2017
Sloga (B)
87
60
|
08.11.2020 16:00 | Šumadija 2017 | 87 : 60 | Sloga (B) | |||||
08.11
15:00
Zicer 2014
Paraćin
70
73
|
08.11.2020 15:00 | Zicer 2014 | 70 : 73 | Paraćin |
08.11
12:30
Bane
Polet
54
67
|
08.11.2020 12:30 | Bane | 54 : 67 | Polet | |||||
08.11
17:00
Goč
Trepča
78
81
|
08.11.2020 17:00 | Goč | 78 : 81 | Trepča |
08.11
13:00
Jastreb
Hajduk Veljko
70
57
|
08.11.2020 13:00 | Jastreb | 70 : 57 | Hajduk Veljko | |||||
08.11
14:00
Hisar
OKK Sokobanja
78
70
|
08.11.2020 14:00 | Hisar | 78 : 70 | OKK Sokobanja | |||||
08.11
20:00
Pusta Reka
Kuršumlija
63
68
|
08.11.2020 20:00 | Pusta Reka | 63 : 68 | Kuršumlija | |||||
08.11
16:45
Ratnici
Radan
94
62
|
08.11.2020 16:45 | Ratnici | 94 : 62 | Radan |
08.11
18:30
Radnički (B)
Srem
66
37
|
08.11.2020 18:30 | Radnički (B) | 66 : 37 | Srem |
08.11
16:00
Sloga
Jedinstvo
53
59
|
08.11.2020 16:00 | Sloga | 53 : 59 | Jedinstvo |
08.11
16:30
Konstantin
Sloga Elite
97
60
|
08.11.2020 16:30 | Konstantin | 97 : 60 | Sloga Elite | |||||
08.11
17:30
Star
Mega Soccerbet
63
87
|
08.11.2020 17:30 | Star | 63 : 87 | Mega Soccerbet | |||||
08.11
14:00
Crvena zvezda MTS
Borac
94
46
|
08.11.2020 14:00 | Crvena zvezda MTS | 94 : 46 | Borac |
08.11
13:00
Napredak 037
Tutin 020
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Tutin 020 |
08.11
15:30
Desetka
Vranje
3
0
|
08.11.2020 15:30 | Desetka | 3 : 0 | Vranje |
08.11
16:45
Lucky Star
Crnjanski
3
0
|
08.11.2020 16:45 | Lucky Star | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
08.11
13:00
Radnički (K) 2
As
3
1
|
08.11.2020 13:00 | Radnički (K) 2 | 3 : 1 | As | |||||
08.11
19:00
Karađorđe 2
Sloga 2015
0
3
|
08.11.2020 19:00 | Karađorđe 2 | 0 : 3 | Sloga 2015 | |||||
08.11
13:00
Mladi radnik 2
Fortuna Plus
3
0
|
08.11.2020 13:00 | Mladi radnik 2 | 3 : 0 | Fortuna Plus | |||||
08.11
18:00
Rudar
Roda
3
1
|
08.11.2020 18:00 | Rudar | 3 : 1 | Roda |
08.11
16:00
Kikinda
Srem Iton
3
1
|
08.11.2020 16:00 | Kikinda | 3 : 1 | Srem Iton |
08.11
18:00
Topličanin
Futog
2
3
|
08.11.2020 18:00 | Topličanin | 2 : 3 | Futog | |||||
08.11
17:30
Kosovska Mitrovica
Bavanište
3
1
|
08.11.2020 17:30 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | Bavanište | |||||
08.11
17:00
Toplički Vitezovi
Loznica
2
3
|
08.11.2020 17:00 | Toplički Vitezovi | 2 : 3 | Loznica |
08.11
12:00
Stampedo
Knjaževac
3
0
|
08.11.2020 12:00 | Stampedo | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
08.11
15:00
Topličanin
Leskovac 98
0
3
|
08.11.2020 15:00 | Topličanin | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
08.11
17:00
Pusta Reka
Student
0
3
|
08.11.2020 17:00 | Pusta Reka | 0 : 3 | Student | |||||
08.11
19:00
Desetka
Kuršumlija
3
0
|
08.11.2020 19:00 | Desetka | 3 : 0 | Kuršumlija |
08.11
15:45
Sloboda S
Sokolica
3
0
|
08.11.2020 15:45 | Sloboda S | 3 : 0 | Sokolica |
08.11
15:00
Ribnica
Šumadija
3
0
|
08.11.2020 15:00 | Ribnica | 3 : 0 | Šumadija | |||||
08.11
16:00
Mladi radnik
Sloga 2016
3
0
|
08.11.2020 16:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Sloga 2016 | |||||
08.11
18:00
Srbijanka 014 - 2
Lazarevac
2
3
|
08.11.2020 18:00 | Srbijanka 014 - 2 | 2 : 3 | Lazarevac |
08.11
17:00
Srem 2
Partizan
3
0
|
08.11.2020 17:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Partizan | |||||
08.11
17:45
Star
Lavice 07
3
2
|
08.11.2020 17:45 | Star | 3 : 2 | Lavice 07 |
08.11
20:30
Roda
Spartak
3
1
|
08.11.2020 20:30 | Roda | 3 : 1 | Spartak |
08.11
19:00
Mačva
Jedinstvo
28
22
|
08.11.2020 19:00 | Mačva | 28 : 22 | Jedinstvo | |||||
08.11
21:00
Voždovac 2012
Kolubara
29
29
|
08.11.2020 21:00 | Voždovac 2012 | 29 : 29 | Kolubara |
08.11
18:30
Metalac
Zlatar
32
29
|
08.11.2020 18:30 | Metalac | 32 : 29 | Zlatar | |||||
08.11
19:00
Hajduk Veljko
Mokra Gora
29
29
|
08.11.2020 19:00 | Hajduk Veljko | 29 : 29 | Mokra Gora | |||||
08.11
19:00
Jagodina
Žitorađa
33
24
|
08.11.2020 19:00 | Jagodina | 33 : 24 | Žitorađa |
08.11
17:30
RSU Akademija Lečić
Sinđelić
27
34
|
08.11.2020 17:30 | RSU Akademija Lečić | 27 : 34 | Sinđelić | |||||
08.11
20:00
Loznica
Radnički (O)
34
28
|
08.11.2020 20:00 | Loznica | 34 : 28 | Radnički (O) |
08.11
18:30
Majdanpek
ORK Bor
29
32
|
08.11.2020 18:30 | Majdanpek | 29 : 32 | ORK Bor |
08.11
19:00
Vlasotince
Železničar 1949 - 2
38
32
|
08.11.2020 19:00 | Vlasotince | 38 : 32 | Železničar 1949 - 2 |
08.11
18:00
Osipaonica
Jedinstvo 1974
23
41
|
08.11.2020 18:00 | Osipaonica | 23 : 41 | Jedinstvo 1974 | |||||
08.11
17:00
Palanka
Smederevo 2
33
31
|
08.11.2020 17:00 | Palanka | 33 : 31 | Smederevo 2 | |||||
08.11
14:00
Rudar 2
Šamot 65 2
26
35
|
08.11.2020 14:00 | Rudar 2 | 26 : 35 | Šamot 65 2 | |||||
08.11
16:00
Udarnik
Lokomotiva
36
52
|
08.11.2020 16:00 | Udarnik | 36 : 52 | Lokomotiva |
08.11
16:00
Sloga
Trepča
23
27
|
08.11.2020 16:00 | Sloga | 23 : 27 | Trepča | |||||
08.11
18:00
Beli anđeo
Omladinac
35
25
|
08.11.2020 18:00 | Beli anđeo | 35 : 25 | Omladinac |
08.11
12:00
Sombor
Radnički
19
31
|
08.11.2020 12:00 | Sombor | 19 : 31 | Radnički | |||||
08.11
19:30
Dalmatinac
ŽSK 1955
25
23
|
08.11.2020 19:30 | Dalmatinac | 25 : 23 | ŽSK 1955 | |||||
08.11
19:00
Mladost
Prigrevica
23
20
|
08.11.2020 19:00 | Mladost | 23 : 20 | Prigrevica |
08.11
16:00
Ub 2
Umčari
37
31
|
08.11.2020 16:00 | Ub 2 | 37 : 31 | Umčari |
08.11
14:30
Borac
Sivac 69/2
23
18
|
08.11.2020 14:30 | Borac | 23 : 18 | Sivac 69/2 |
08.11
16:00
Radnički
Unirea
51
29
|
08.11.2020 16:00 | Radnički | 51 : 29 | Unirea |
08.11
17:00
Titel
Putinci
35
19
|
08.11.2020 17:00 | Titel | 35 : 19 | Putinci |
08.11
18:00
Ruma - 14 ALL
Laki
29
17
|
08.11.2020 18:00 | Ruma - 14 ALL | 29 : 17 | Laki | |||||
08.11
17:00
Temerin
Ravangrad
37
30
|
08.11.2020 17:00 | Temerin | 37 : 30 | Ravangrad | |||||
08.11
17:00
Jadran Lider
Mladost (SC)
29
32
|
08.11.2020 17:00 | Jadran Lider | 29 : 32 | Mladost (SC) |
08.11
17:00
Kosmaj
Medicinar 2
32
25
|
08.11.2020 17:00 | Kosmaj | 32 : 25 | Medicinar 2 | |||||
08.11
16:00
Loznica grad
SU Hazena
20
34
|
08.11.2020 16:00 | Loznica grad | 20 : 34 | SU Hazena | |||||
08.11
15:30
Radnički BG
Studentski Grad
32
27
|
08.11.2020 15:30 | Radnički BG | 32 : 27 | Studentski Grad |
08.11
13:30
Vranje
Aleksinac
28
12
|
08.11.2020 13:30 | Vranje | 28 : 12 | Aleksinac | |||||
08.11
11:00
Morava
Munje
43
15
|
08.11.2020 11:00 | Morava | 43 : 15 | Munje |
08.11
17:00
Remesiana
Đerdap
27
20
|
08.11.2020 17:00 | Remesiana | 27 : 20 | Đerdap |
08.11
13:00
Udarnik
Rudar
22
23
|
08.11.2020 13:00 | Udarnik | 22 : 23 | Rudar |
08.11
15:30
SPD Radnički - 2
Sedmerac
49
13
|
08.11.2020 15:30 | SPD Radnički - 2 | 49 : 13 | Sedmerac |
08.11
17:30
Obilić
Apatin
26
21
|
08.11.2020 17:30 | Obilić | 26 : 21 | Apatin |
08.11
18:00
SPD Radnički
Medicinar
35
25
|
08.11.2020 18:00 | SPD Radnički | 35 : 25 | Medicinar | |||||
08.11
19:00
Bor RTB
Zaječar 1949
33
21
|
08.11.2020 19:00 | Bor RTB | 33 : 21 | Zaječar 1949 |
08.11
19:00
Crvena zvezda
Kikinda
29
28
|
08.11.2020 19:00 | Crvena zvezda | 29 : 28 | Kikinda | |||||
08.11
21:00
Sloga
Topličanin
28
23
|
08.11.2020 21:00 | Sloga | 28 : 23 | Topličanin | |||||
08.11
19:00
Pančevo
Srem
35
28
|
08.11.2020 19:00 | Pančevo | 35 : 28 | Srem |
08.11
17:45
Dorćol
Banja Luka
14
4
|
08.11.2020 17:45 | Dorćol | 14 : 4 | Banja Luka | |||||
08.11
10:30
Singidunum
Sava
16
7
|
08.11.2020 10:30 | Singidunum | 16 : 7 | Sava |
08.11
21:00
Hajduk
Leteći Bajmočani
6
2
|
08.11.2020 21:00 | Hajduk | 6 : 2 | Leteći Bajmočani |
08.11
16:15
Intelektualac
Borac
2
5
|
08.11.2020 16:15 | Intelektualac | 2 : 5 | Borac | |||||
08.11
14:00
Hram
Student
2
8
|
08.11.2020 14:00 | Hram | 2 : 8 | Student |
08.11
14:00
Flash
Zlatibor
0
8
|
08.11.2020 14:00 | Flash | 0 : 8 | Zlatibor | |||||
08.11
20:00
Kareli
Zenon
9
1
|
08.11.2020 20:00 | Kareli | 9 : 1 | Zenon |
08.11
18:30
As
Niš 92
5
2
|
08.11.2020 18:30 | As | 5 : 2 | Niš 92 |
08.11
17:00
Leskovac
Tisa
9
1
|
08.11.2020 17:00 | Leskovac | 9 : 1 | Tisa |
08.11
14:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
12
20
|
08.11.2020 14:00 | Partizan 1953 | 12 : 20 | Crvena zvezda | 0:1 |
08.11
00:00
Dinamo 1954
Rad Mozzart
0
25
|
08.11.2020 00:00 | Dinamo 1954 | 0 : 25 | Rad Mozzart | |||||
08.11
15:00
Vojvodina
Partizan
10
51
|
08.11.2020 15:00 | Vojvodina | 10 : 51 | Partizan |
08.11
14:00
Banat Bulls
Novi Sad Wild Dogs
59
42
|
08.11.2020 14:00 | Banat Bulls | 59 : 42 | Novi Sad Wild Dogs |
08.11
14:00
Belgrade Gladiators
Mammoths Kikinda
57
49
|
08.11.2020 14:00 | Belgrade Gladiators | 57 : 49 | Mammoths Kikinda | |||||
08.11
14:30
Indians Inđija
Bečej Vidre
35
0
|
08.11.2020 14:30 | Indians Inđija | 35 : 0 | Bečej Vidre |
08.11
12:00
Indians
Black Hornets
28
33
|
08.11.2020 12:00 | Indians | 28 : 33 | Black Hornets |