XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 767 utakmica za dan
Nedelja, 11 Oktobar 2020

Fudbal

11.10.2020 15:00 Dinamo 3 : 1 Železničar (P)
11.10.2020 15:00 Sloga (K) 1 : 0 Budućnost
11.10.2020 15:00 Radnički (SM) 1 : 2 Trayal
11.10.2020 15:00 Zvijezda 09 2 : 1 Tekstilac
11.10.2020 15:00 Vojvodina 1928 0 : 0 Radnički 1912
11.10.2020 15:00 Dunav 1 : 4 Tisa
11.10.2020 15:00 Bane 1931 1 : 1 Šumadija (A)
11.10.2020 14:00 BASK 1 : 1 BSK 1925
11.10.2020 14:00 Zvezdara 2 : 2 Radnički (NB)
11.10.2020 15:00 Vlasina 2 : 1 Timočanin
11.10.2020 15:00 Radan 3 : 1 Mladost
11.10.2020 15:00 Rembas 2 : 1 Jedinstvo (P)
11.10.2020 15:00 Župa 6 : 1 Kablovi
11.10.2020 11:00 Car Konstantin 1 : 1 Pčinja
11.10.2020 15:00 Budućnost (P) 2 : 0 OFK Sinđelić
11.10.2020 11:00 SFS Borac 1 : 2 Radnički (S)
11.10.2020 15:00 OFK Ras 1 : 4 Šumadija (T)
11.10.2020 15:00 Vodojaža 2 : 0 Novi Pazar 1928
11.10.2020 15:00 Radnik 0 : 1 Korićani
11.10.2020 11:00 Proleter 1 : 1 Mokra Gora
11.10.2020 15:00 Real 3 : 0 Goč
11.10.2020 15:00 Apolon 2018 0 : 0 Polet
11.10.2020 15:00 Jasenica 2017 0 : 1 OFK Napredak
11.10.2020 15:00 RSK 2 : 0 Pomoravlje
11.10.2020 15:00 OFK Aranđelovac 1979 3 : 0 Sloboda
11.10.2020 15:00 Rudar (S) 3 : 0 Sloga (B)
11.10.2020 15:00 Petar Dobrnjac 3 : 3 Borac 1932
11.10.2020 15:00 Sloga (M) 1 : 3 Karađorđe
11.10.2020 15:00 Borac (Ž) 3 : 3 Zvižd
11.10.2020 15:00 Polet (T) 3 : 1 Polet (Lj)
11.10.2020 11:00 Rampa 2 : 2 Omladinac
11.10.2020 15:00 Jasen 4 : 0 Parmenac
11.10.2020 15:00 Sloboda (Č) 3 : 4 Sevojno
11.10.2020 15:00 OFK Divci 3 : 0 Rubribreza
11.10.2020 15:00 Radnički Stobex 1 : 4 Radnički (V)
11.10.2020 15:00 Zadrugar 0 : 2 Rađevac
11.10.2020 15:00 Borac (L) 0 : 0 Vrelo Sport
11.10.2020 15:00 Sloga (B) 7 : 0 Spartak 1924
11.10.2020 15:00 Vojvodina (BG) 0 : 0 Mladost (T)
11.10.2020 15:00 Tavankut 2 : 2 Mladost APA
11.10.2020 15:00 Mladost 6 : 2 Radnički (K)
11.10.2020 15:00 Borac 3 : 0 ŽAK
11.10.2020 15:00 Banat 1 : 0 Crvena zvezda
11.10.2020 15:00 Podunavac 0 : 0 Index
11.10.2020 15:00 Sremac Vojka 2 : 1 Crvena Zvezda
11.10.2020 15:00 Jugović 1 : 4 Budućnost
11.10.2020 15:00 Sloboda 2 : 0 Jadran
11.10.2020 15:00 OFK Lugomir 1 : 0 Sloga (M)
11.10.2020 15:00 Moravac 2015 1 : 4 Sloga (D)
11.10.2020 15:00 Bošnjane 1 : 2 Jastrebac
11.10.2020 15:00 Temnić 1924 1 : 0 Jedinstvo (M)
11.10.2020 13:00 Tanasko Rajić 4 : 0 Branik
11.10.2020 15:00 Rajko Mitić 4 : 2 OFK 019
11.10.2020 15:00 Hajduk Veljko 2 : 1 OFK Slatina
11.10.2020 15:00 Zemljoradnik 2 : 1 OFK Niš
11.10.2020 15:00 Orljane 0 : 2 Morava
11.10.2020 15:00 Jedinstvo (GM) 1 : 1 OFK Brzi Brod
11.10.2020 15:00 Bukovik 2 : 0 Malošište
11.10.2020 15:00 Rudar 2 : 0 Moravica
11.10.2020 15:00 Delijski Vis 2 : 0 Naisus 1977
11.10.2020 15:00 Dobrič 1 : 1 Gracko
11.10.2020 15:00 Jedinstvo (GS) 0 : 0 Svetlost
11.10.2020 15:00 Vranjska Banja 0 : 0 Jablanica
11.10.2020 15:00 Alakince 5 : 1 Jedinstvo (G)
11.10.2020 14:00 Vrčin 0 : 4 Komgrap
11.10.2020 10:00 Borac (L) 4 : 1 Budućnost (Z)
11.10.2020 14:00 Srem 1 : 1 Milutinac
11.10.2020 14:00 Poštar Zvezdara 0 : 2 Prva iskra
11.10.2020 14:00 Kosmaj 2 : 0 Mladost (C)
11.10.2020 10:00 Torlak 5 : 2 BSK 1926
11.10.2020 14:30 Sloga 0 : 5 Midžor
11.10.2020 14:30 Kosovo 2 : 0 Osnić
11.10.2020 14:30 Šljivar 1 : 1 Ozren
11.10.2020 14:30 Rudar (P) 1 : 2 Trebič
11.10.2020 14:30 OFK Rtanj 3 : 0 Graničar
11.10.2020 15:00 Mačkovac 2 : 1 Čitluk
11.10.2020 15:00 Sloga (D) 2 : 0 Vinogradar
11.10.2020 15:00 Sloga (L) 3 : 0 Mladost (DK)
11.10.2020 15:00 Sloga (Ć) 0 : 2 Mladost (T)
11.10.2020 15:00 Kupci 2 : 2 Žabare
11.10.2020 15:00 Gradina 3 : 1 Sebečevac
11.10.2020 15:00 Trudbenik 12 : 0 Ribnik
11.10.2020 15:00 Radnički 5 : 0 LSK
11.10.2020 15:00 Borac (K) 3 : 2 Sloga
11.10.2020 15:00 Hajduk (B) 1 : 1 Napredak
11.10.2020 15:00 Ljukovo 4 : 1 BSK
11.10.2020 15:00 Hajduk (V) 0 : 3 Donji Srem 2015
11.10.2020 15:00 Borac (M) 1 : 0 Železničar
11.10.2020 15:00 PSK 3 : 1 Rudar
11.10.2020 15:00 Mitros 1 : 1 GFK Sloven
11.10.2020 15:00 Dolina 5 : 1 Jugoslavija
11.10.2020 15:00 Budućnost (A) 4 : 0 Strela
11.10.2020 15:00 Stari Tamiš 0 : 2 Crvena zvezda
11.10.2020 15:00 Sloga (BNS) 1 : 4 Hajdučica
11.10.2020 15:00 Potporanj 1 : 0 Partizan (U)
11.10.2020 15:00 Polet (Id) 4 : 1 Banat (I)
11.10.2020 15:00 Partizan (G) 6 : 3 Spartak 1911
11.10.2020 15:00 ŽAK 4 : 0 Polet
11.10.2020 15:00 Slavija 2 : 0 Budućnost (M)
11.10.2020 15:00 Kulpin 1 : 1 Tvrđava
11.10.2020 15:00 Maglić 1 : 3 BSK
11.10.2020 15:00 Omladinac 0 : 2 Stanišić 1920
11.10.2020 15:00 Rusin 4 : 2 Zadrugar
11.10.2020 15:00 Budućnost (G) 1 : 3 Budućnost (P)
11.10.2020 15:00 Borac 46 2 : 1 Kordun
11.10.2020 15:00 Budućnost 1 : 1 Senta
11.10.2020 15:00 Obilić 1 : 1 Sutjeska
11.10.2020 15:00 Preporod 3 : 0 Sloga
11.10.2020 15:00 Eđšeg 0 : 1 Proleter (Nj)
11.10.2020 14:30 OFK Klek 2 : 1 MSK
11.10.2020 14:30 Mladost (BD) 9 : 0 Lehel
11.10.2020 14:30 2. Oktobar 0 : 3 Crvena zvezda
11.10.2020 14:30 Vojvodina (NM) 1 : 3 Mladost (L)
11.10.2020 14:30 Borac 1 : 1 Potisje
11.10.2020 14:30 Tamiš 1 : 0 Vojvodina (B)
11.10.2020 14:30 Polet 3 : 0 ASK
11.10.2020 14:30 Jedinstvo 2 : 5 Radnički 1911
11.10.2020 Pobeda 0 : 2 Polet
11.10.2020 Cerovac 2013 0 : 0 Budućnost
11.10.2020 Sloga (M) 1 : 2 Obilić
11.10.2020 Podunavac 1 : 1 Radnik (SP)
11.10.2020 Crvena zvezda 1 : 3 Železničar Kusadak
11.10.2020 Sloga (L) 6 : 0 Bresje Superior
11.10.2020 Mladi radnik 1940 0 : 3 Osipaonica
11.10.2020 Mladi borac 2 : 0 Bačinac
11.10.2020 15:00 Prvi srpski ustanak 3 : 0 Marjan (K)
11.10.2020 15:00 Lokomotiva 4 : 0 Plaskovac
11.10.2020 15:00 Sloga (Z) 2 : 1 ŽSK
11.10.2020 15:00 Šumadinac (S) 3 : 2 Omladinac
11.10.2020 15:00 Partizan (BB) 2 : 1 Trnava
11.10.2020 15:00 Vinča 3 : 4 Jasenica (B)
11.10.2020 15:00 Grizli ML 1 : 0 Banja 1957
11.10.2020 15:00 Partizan 1945 1 : 2 Borac (P)
11.10.2020 15:00 Šumadinac 1913 1 : 1 BSK
11.10.2020 14:00 DIF 1 : 1 Hajduk
11.10.2020 14:00 Balkan Mirijevo 4 : 1 Institut
11.10.2020 14:00 Posavac Tišma : Postar 1930
11.10.2020 14:00 Heroj Polet 4 : 0 Borac (P)
11.10.2020 14:00 Umka 4 : 0 Šumadinac
11.10.2020 14:00 PKB Kovilovo 2 : 0 011
11.10.2020 14:00 Duboko 2 : 2 Mladi borac
11.10.2020 14:00 OFK Budućnost 8 : 3 Polet
11.10.2020 14:00 OFK Zabrežje 1 : 1 Radnički
11.10.2020 14:00 OFK Borac 2 : 2 Vranić
11.10.2020 14:00 Zvezda 3 : 1 Strelac
11.10.2020 14:00 Jedinstvo 0 : 3 Omladinac
11.10.2020 14:00 Šumadija 1962 1 : 1 Šepšin
11.10.2020 14:00 SUF Kovačevac 1956 0 : 5 Zuce 2019
11.10.2020 14:00 Boleč 6 : 1 Ivanča
11.10.2020 14:00 Kosmajac 0 : 1 Rabrovac
11.10.2020 14:00 Zaklopača 0 : 4 Kaluđerica 1969
11.10.2020 14:00 Pudarci 0 : 0 Velika Krsna
11.10.2020 15:00 Fruškogorac 2 : 3 Titel
11.10.2020 15:00 ŽSK 1 : 0 OFK Sirig
11.10.2020 15:00 Petrovaradin 0 : 3 Veternik
11.10.2020 15:00 Bačka 1923 4 : 0 Šajkaš 1908
11.10.2020 15:00 Tatra 0 : 1 Jedinstvo
11.10.2020 15:00 Bačka (B) 1 : 0 Hajduk
11.10.2020 15:00 Urovica 5 : 3 Poreč
11.10.2020 15:00 Radnički 2 : 6 Nemetali
11.10.2020 11:00 Ključ 0 : 1 Polet
11.10.2020 15:00 Blizna 2 : 3 Brestovac
11.10.2020 15:00 Šumadija 1934 2 : 1 Maršić
11.10.2020 15:00 Kutlovo 2 : 1 21. oktobar
11.10.2020 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Mladost (P)
11.10.2020 15:00 Sloga Lužnice 2016 3 : 4 Slavija
11.10.2020 15:00 Šumadinac KG 0 : 0 Pobeda 1926
11.10.2020 15:00 Mladost (L) 0 : 0 Morava
11.10.2020 15:00 Čegar 1946 0 : 2 Omladinac
11.10.2020 15:00 Crvena zastava 2 : 2 Sloboda
11.10.2020 15:00 Čegar 2013 2 : 2 Mladost (DK)
11.10.2020 15:00 Aluminjum 0 : 0 Stevan Nešticki
11.10.2020 15:00 Palilulac 1 : 1 Radnički 1936
11.10.2020 15:00 Planinac 1933 2 : 5 Vulkan 1963
11.10.2020 15:00 Sloga (L) 2 : 2 Napredak 1936
11.10.2020 15:00 Sirakovo 3 : 3 Obilić
11.10.2020 15:00 Mlava (ML) 1 : 3 Rudar 2001
11.10.2020 15:00 Borac (K) 1 : 0 Napredak Simićevo
11.10.2020 15:00 Rudar (Kr) 0 : 3 Omladinac (Š)
11.10.2020 15:00 Mladost (B) 1 : 3 Budućnost (V)
11.10.2020 15:00 Integral 4 : 0 Manastirica
11.10.2020 15:00 Radnički 1947 1 : 3 Mladost
11.10.2020 15:00 Borac 4 : 2 Moravac
11.10.2020 11:00 Palilula 0 : 3 Rudar
11.10.2020 15:00 Radnički 1924 1 : 0 Taskovići
11.10.2020 15:00 Sloga 2 : 5 OFK Rutevac 1908
11.10.2020 15:00 Rasovača 3 : 3 Svrljig
11.10.2020 15:00 Jastrebac 3 : 0 Moravac
11.10.2020 15:00 Pobeda 0 : 1 Elid
11.10.2020 15:30 Granit 1 : 1 Mataruge
11.10.2020 15:30 Jovo Kursula 2 : 0 Popovići Vrnjci
11.10.2020 15:30 Budućnost 3 : 0 Jedinstvo 2017
11.10.2020 15:30 Gruža 2 : 2 Kraljevo Hajduk
11.10.2020 15:30 Ibar 3 : 1 Ribnica
11.10.2020 15:00 Sloga 2 : 2 Juhor (G)
11.10.2020 15:00 Mladost (J) 1 : 0 Rudar
11.10.2020 15:00 Dragocvet 5 : 3 Javor
11.10.2020 15:00 OFK Juhor 2016 1 : 1 Budućnost (Đ)
11.10.2020 15:00 Napredak 3 : 0 Mladost (K)
11.10.2020 15:00 OFK Bratstvo 1 : 3 Budućnost (M)
11.10.2020 15:00 Orlovi 3 : 0 Morava (R)
11.10.2020 15:00 Partizan 4 : 4 Kolare
11.10.2020 15:00 Joks Junajted 2 : 0 Iskra
11.10.2020 15:00 Kolubara 2 1 : 2 Strmovo 1968
11.10.2020 15:00 OFK Senjak 7 : 3 OFK Brđanac
11.10.2020 15:00 Dimitrije Tucović 5 : 0 Trlić
11.10.2020 15:00 Tvrdojevac 2 : 0 Pambukovica
11.10.2020 15:00 Polet 1 : 3 Vučje
11.10.2020 15:00 OFK Brza 1 : 0 Donja Lomnica
11.10.2020 15:00 Umac 2 : 0 Progres
11.10.2020 15:00 Bobište 5 : 1 Gradac
11.10.2020 11:00 Bratstvo 3 : 1 Zloćudovo
11.10.2020 15:00 Mladost 1959 2 : 0 BSK
11.10.2020 15:00 Sloga 4 : 2 Mladi borac
11.10.2020 15:00 Moravac 2 : 2 Železničar
11.10.2020 15:00 Plantaža 3 : 1 Sloboda
11.10.2020 15:00 Real 2 : 3 Milanovo
11.10.2020 15:00 OFK Morava 4 : 0 Šumadija
11.10.2020 15:00 Dragačevo 4 : 1 Prilike
11.10.2020 15:00 Morava 3 : 2 Jedinstvo
11.10.2020 15:00 Spartak 0 : 3 Slatina
11.10.2020 15:00 Ozremica 2 : 1 Rakova
11.10.2020 15:00 Voćar 1 : 0 Ovčar
11.10.2020 15:00 Jedinstvo (K) 4 : 1 Mladost (P)
11.10.2020 15:00 Backovac Junajted 0 : 1 Donja Vrbava
11.10.2020 15:00 Orlovac 1 : 1 Ozrem PMH
11.10.2020 15:00 Rudar 2 : 1 Zadrugar
11.10.2020 15:00 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Napredak
11.10.2020 15:00 Spartak 1 : 0 Željuša
11.10.2020 15:00 Pobeda 2 : 2 Gnjilan
11.10.2020 15:00 Sloga 1 : 1 Dragoš
11.10.2020 15:00 Karađorđe 1 : 4 Cer (PE)
11.10.2020 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Gučevo 1929
11.10.2020 15:00 Podrinje 4 : 1 Hajduk Stanko
11.10.2020 15:00 Sloga (KR) 1 : 2 Rudar
11.10.2020 11:00 Vidojevica 3 : 1 Mladost
11.10.2020 15:00 Cer (JL) 3 : 0 Milan Orlić
11.10.2020 15:00 Mladi borac 0 : 1 Drina
11.10.2020 15:00 Sloga (LŠ) 3 : 0 Duško
11.10.2020 14:30 Lugina 1 : 1 Mladost (B)
11.10.2020 14:30 Levosoje 2 : 2 BSK Bujanovac
11.10.2020 14:30 Trnovac 7 : 4 Čelik
11.10.2020 14:30 Pavlovac 1 : 1 Mineralac
11.10.2020 14:30 Vihor 3 : 2 FSU Južna pruga
11.10.2020 15:30 Zvečan 7 : 1 OFK Dif
11.10.2020 15:00 Borac : Garevina
11.10.2020 15:00 Vinogradar 2 : 0 Stari Trstenik
11.10.2020 15:00 Polet 57 2 : 0 Gradac
11.10.2020 15:00 14. Oktobar 3 : 2 Beli Orlovi
11.10.2020 15:00 Župski biseri 3 : 2 Kamenorezac 76
11.10.2020 15:00 Omladinac (U) 3 : 1 Omladinac (P)
11.10.2020 15:00 Polet 5 : 1 Graničar
11.10.2020 15:00 Ševac 0 : 0 Ratar
11.10.2020 15:00 Karaš (K) 0 : 2 Banat (D)
11.10.2020 15:00 Partizan (K) 3 : 1 Dunav
11.10.2020 15:00 Vulturul 4 : 0 Omladinac
11.10.2020 15:00 Karaš (J) 1 : 3 Borac (VG)
11.10.2020 15:00 Omladinac (D) 12 : 0 Borac (P)
11.10.2020 15:00 Jedinstvo (D) 0 : 2 Proleter
11.10.2020 15:00 Kolonija 1 : 3 Mladost (V)
11.10.2020 15:00 BSK Bavanište 4 : 2 Dolovo
11.10.2020 15:00 Šumar 2 : 1 ČSK
11.10.2020 15:00 Hrtkovci 0 : 2 Graničar
11.10.2020 15:00 Radnički 4 : 0 Srem
11.10.2020 15:00 Dunav 1 : 3 Jedinstvo
11.10.2020 15:00 Mladost 2 : 6 Krušedol
11.10.2020 15:00 Sremac 4 : 2 Polet
11.10.2020 15:00 Kameni 0 : 2 Fruškogorac
11.10.2020 15:00 OFK Brestač 0 : 0 Napredak
11.10.2020 15:00 Sloboda 2 : 1 Graničar 1924
11.10.2020 15:00 Trgovački 3 : 1 Sloga
11.10.2020 10:00 Obilić 1993 1 : 0 Fruška Gora
11.10.2020 15:00 Graničar (K) 1 : 1 OFK Bikić
11.10.2020 15:00 Sremac (J) 1 : 1 Erdevik 2017
11.10.2020 15:00 Sremac (B) 6 : 0 Jednota
11.10.2020 15:00 Fruškogorac 1 : 1 Jedinstvo
11.10.2020 15:00 Zmaj 1 : 0 OFK Zeka Buljubaša
11.10.2020 00:00 Mladost 5 : 1 Jedinstvo 2014
11.10.2020 00:00 OFK Stajićevo 1 : 4 Bilećanin
11.10.2020 00:00 Zlatica 0 : 7 OFK Gradnulica
11.10.2020 15:00 ŽFK Banat Bagljaš 1 : 1 Zadrugar
11.10.2020 00:00 Naftagas 4 : 1 Tisa 1933
11.10.2020 15:00 Mladost (R) 2 : 4 B 2000
11.10.2020 15:00 Vrbica 4 : 1 Brezovac
11.10.2020 10:00 Gorski Car 2 : 1 Borac
11.10.2020 15:00 Budućnost 1 : 2 Šamot
11.10.2020 11:00 Mladost (J) 4 : 1 Trešnjevica
11.10.2020 15:00 Radoje Domanović 0 : 0 Kopljari
11.10.2020 15:00 Mladi radnik (D) 0 : 0 Jedinstvo (O)
11.10.2020 15:00 Šumadija (S) 2 : 0 Napredak (MK)
11.10.2020 15:00 Badnjevac 4 : 0 Omladinac-Šumadinac (V)
11.10.2020 11:00 Karađorđe (V) 3 : 2 Kruševica 1980
11.10.2020 15:00 BSK 4 : 0 Mladost (R)
11.10.2020 11:00 Čestin 3 : 3 Karađorđe 2013 (Viš)
11.10.2020 15:00 OFK Odžaci 0 : 3 Kula
11.10.2020 15:00 Polet 3 : 0 Mladost
11.10.2020 15:00 Bratstvo 2019 7 : 2 Jedinstvo
11.10.2020 15:00 Lipar 6 : 0 Dinamo 1923
11.10.2020 15:00 Terekveš 3 : 0 Dunav
11.10.2020 15:00 Omladinac 3 : 0 Hajduk
11.10.2020 10:00 OFK Hajduk 4 : 9 Slanobarac
11.10.2020 15:00 Sloga 0 : 3 Obilić
11.10.2020 15:00 Proleter 3 : 1 Čenej
11.10.2020 15:00 Borac (P) 1 : 0 Hajduk (G)
11.10.2020 15:00 Dinamo 2 : 1 Vinogradar
11.10.2020 15:00 Košutnjak 5 : 1 Dobrača
11.10.2020 15:00 Partizan 3 : 6 Bratstvo 1975
11.10.2020 15:00 Ćava 1 : 0 OFK Žeželj
11.10.2020 15:00 Divostin 5 : 0 Jadran
11.10.2020 15:00 Batovac 5 : 4 Barič
11.10.2020 15:00 Dizel 0 : 1 BSK 1931
11.10.2020 15:00 Pek 1 : 3 Stig 1955
11.10.2020 15:00 Baštovan 2015 1 : 0 Mladi Borac
11.10.2020 15:00 Ljubičevo 2 : 1 Napredak (B)
11.10.2020 15:00 Borac 2016 2 : 2 Mlava (B)
11.10.2020 15:00 Polet (V) 2 : 1 Sloga (M)
11.10.2020 10:00 Rekreativo 011 2 : 3 Velika Moštanica
11.10.2020 14:00 Busije 0 : 0 BUSK
11.10.2020 14:00 Zmaj 1953 0 : 1 13. maj
11.10.2020 12:00 Dedinje 0 : 0 Bežanija
11.10.2020 14:00 Avala 1939 4 : 0 Lepušnica
11.10.2020 11:00 Mladi proleter 2 : 4 Minel
11.10.2020 14:00 Sveti Stefan 3 : 1 OFK Crvenka
11.10.2020 14:00 Pinosava 0 : 1 Resnik
11.10.2020 14:00 OFK Boždarevac 1 : 1 Rušanj
11.10.2020 14:00 Veliki Borak 0 : 1 Beljina
11.10.2020 15:30 Jedinstvo (D) 1 : 0 Stubal
11.10.2020 15:30 Mineral 2015 1 : 1 Lazac
11.10.2020 11:00 Miločajac 0 : 2 Zvezda
11.10.2020 15:30 Borac (A) 1 : 1 Mladost 1925
11.10.2020 15:30 Braća Vuković 0 : 1 Borac (V)
11.10.2020 15:00 Zadrugar 1947 0 : 0 Pobeda 1953
11.10.2020 15:00 Udarnik (S) 0 : 1 Rade Milošević
11.10.2020 15:00 Mladost (R) 3 : 2 Bata Bulić
11.10.2020 15:00 Krilaš 3 : 0 Borac (VL)
11.10.2020 15:00 Borac (V) 3 : 3 Sloga 1952
11.10.2020 15:00 Jedinstvo (K) 0 : 1 Polet S.D.
11.10.2020 15:00 Sloga 1945 0 : 1 Radnički (K)
11.10.2020 15:00 Rudar (P) 7 : 0 Mladost (S)
11.10.2020 15:00 15. Avgust 1950 0 : 1 OFK Batinac
11.10.2020 15:00 Pomoravlje 1 : 1 Rudar (S)
11.10.2020 11:00 Jasenovo 1 : 4 Radnički
11.10.2020 15:00 Mladi borac 3 : 1 GFK Tabane
11.10.2020 15:00 Mladost (T) 2 : 0 Vinorača
11.10.2020 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Šantarovac
11.10.2020 15:00 Osaonica 3 : 1 Zenit
11.10.2020 15:00 Crni Vrh 0 : 3 Ursule
11.10.2020 15:00 Partizan 10 : 2 OFK Blagotin
11.10.2020 15:00 Proleter 1 : 2 Ljubinić
11.10.2020 15:00 Skela 2 : 4 Belo Polje
11.10.2020 15:00 Partizan 4 : 0 Rvati
11.10.2020 15:00 Borac 1 : 4 Pobednik
11.10.2020 15:00 OFK Urovci 0 : 5 Krtinska
11.10.2020 15:00 Kolubara 0 : 0 Čučuge
11.10.2020 15:00 Zvizdar 0 : 1 Rudar
11.10.2020 15:00 OFK Paljuvi 3 : 0 Kalenić
11.10.2020 15:00 Mladost 6 : 2 Crvena Jabuka
11.10.2020 11:00 Omladinac 0 : 1 Polet (DL)
11.10.2020 11:00 Proleter 3 : 4 Polet (T)
11.10.2020 15:00 OFK Stublenica 0 : 1 Šarbane
11.10.2020 14:30 Napredak (BT) 1 : 1 Napredak (Č)
11.10.2020 14:30 Omladinac 3 : 2 Proleter
11.10.2020 14:30 Terekves 5 : 4 Roham
11.10.2020 11:00 Stari drugari 1 : 2 Tešnjar
11.10.2020 11:00 Mali korak 4 : 2 Mladost (L)
11.10.2020 11:00 Toplica 2 : 4 Žabari
11.10.2020 11:00 Dračić 2018 1 : 1 Rajac
11.10.2020 11:00 Komanice 0 : 4 Popadić
11.10.2020 11:00 Jadar 2013 1 : 0 Milenko Pavlović
11.10.2020 11:00 Rakac Stave 2 : 4 Polet
11.10.2020 15:00 Todorovce 4 : 0 Lemind 1953
11.10.2020 15:00 Navalin 1 : 1 Mladost (B)
11.10.2020 15:00 Sušica 2012 0 : 1 Veliko Trnjane
11.10.2020 15:00 Sloga 1948 1 : 1 Jasenovik 2018
11.10.2020 15:00 Rujnik 1 : 5 Mezgraja
11.10.2020 15:00 Proleter 0 : 5 Radnički 2020
11.10.2020 15:00 Supovac 3 : 1 Spartak
11.10.2020 15:00 Rutevac 0 : 2 Crvena zvezda
11.10.2020 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Napredak 2012
11.10.2020 11:00 Polet (R) 2 : 0 Škriljac
11.10.2020 15:00 Jadran 4 : 0 Graničar
11.10.2020 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Potisje
11.10.2020 15:00 Šampion 1 : 1 Slavija
11.10.2020 15:00 Tisa 2 : 0 Čoka
11.10.2020 15:00 Bačka 8 : 2 Tromedja
11.10.2020 15:00 Omladinac 4 : 3 Vučak
11.10.2020 15:00 Petrijevac 3 : 0 Kolarac
11.10.2020 15:00 Skobalj 0 : 2 Proleter 1947
11.10.2020 15:00 Vrbovac 11 : 0 OFK Slavija
11.10.2020 15:00 Jezava 4 : 1 Stari Hrast 2018
11.10.2020 11:00 Mladost (Z) 2 : 0 Mladost 2013
11.10.2020 15:00 Sparta 1 : 2 Belpos
11.10.2020 15:00 Bobovik 10 : 0 Skupljen 2013
11.10.2020 11:00 Jedinstvo 2014 0 : 4 Polet
11.10.2020 15:00 Verko 3 : 1 Torpedo
11.10.2020 11:00 Hajduk 0 : 2 Sloga 1949
11.10.2020 14:30 Jedinstvo 4 : 2 Sloga
11.10.2020 14:30 Slemen 1 : 4 Palilulac
11.10.2020 15:00 Mundial 3 : 2 Tempo
11.10.2020 15:00 Omladinac 1927 4 : 2 Unirea
11.10.2020 15:00 Gavrilo Princip 0 : 8 Kej
11.10.2020 15:00 Planinac 3 : 3 Vujan
11.10.2020 15:00 OFK Remont 1959 2 : 2 Lugovi
11.10.2020 15:00 Čačak 94 0 : 0 Budućnost
11.10.2020 15:00 Mršinci 4 : 0 Malba
11.10.2020 15:00 Lokomotiva 1 : 2 Temac
11.10.2020 15:00 Veliki Suvodol 0 : 3 Borac
11.10.2020 15:30 Lokomotiva 4 : 3 Bikovo
11.10.2020 15:30 Vinogradar 3 : 2 Palić
11.10.2020 15:30 Solid 0 : 1 Hajduk 1950
11.10.2020 15:30 Čantavir 6 : 1 Udarnik Višnjevac
11.10.2020 15:30 Žednik 2 : 3 OFK Mala Bosna 2015
11.10.2020 15:00 Bačka 1945 3 : 1 Bačka (D)
11.10.2020 15:00 Neštin 4 : 1 Krivanj
11.10.2020 15:00 Proleter 0 : 2 Bački Hajduk
11.10.2020 15:00 Slavija 0 : 4 Borac (V)
11.10.2020 15:00 Naša Zvezda 4 : 1 Mladost (MB)
11.10.2020 15:00 Radnički 5 : 0 Dobrava
11.10.2020 15:00 Mrovska 3 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
11.10.2020 15:00 Petrovac 74 0 : 1 OFK Varna
11.10.2020 15:00 Šipurske livade 4 : 3 Vlašić
11.10.2020 15:00 Cerić 0 : 4 Rankovac
11.10.2020 15:00 PSK 0 : 1 Trešnjevka
11.10.2020 15:00 Pričinović 3 : 2 OFK Jelen
11.10.2020 14:30 Brezak 11 : 0 Šilopaj
11.10.2020 14:30 Semedraž 0 : 2 Velereč 94
11.10.2020 14:30 Jablanica 1 : 4 Šumadija
11.10.2020 14:30 Omladinac 0 : 1 Majdan
11.10.2020 14:30 Takovski Ustanak 1 : 6 Lunjevica
11.10.2020 15:00 Velika Reka 4 : 3 Antimon
11.10.2020 15:00 TE Gučevo 0 : 0 Borac
11.10.2020 15:00 Mladost 1 : 4 Sloga
11.10.2020 15:00 7. Juli 0 : 7 Jedinstvo (MZ)
11.10.2020 15:00 Jelav 5 : 0 Azbukovica
11.10.2020 15:00 Jadar 1961 0 : 3 Jedinstvo (ZA)
11.10.2020 15:00 Hajduk 2 : 0 Studenac
11.10.2020 15:00 Egeta 4 : 2 Pontes
11.10.2020 15:00 Mala Vrbica 1 : 0 Omladinac
11.10.2020 15:00 Kladušnica 0 : 3 Lokomotiva
11.10.2020 15:00 Koča Anđelković 0 : 4 Rtkovo
11.10.2020 15:00 Gorušica 7 : 0 Sloga
11.10.2020 15:00 Brezova 4 : 1 Bratstvo
11.10.2020 15:00 Bjelica 3 : 6 Jelica
11.10.2020 15:00 Radnički 2 : 0 Vrelo
11.10.2020 15:00 Mladost 2 : 2 Budućnost (DO)
11.10.2020 15:00 Torpedo 1924 0 : 5 Budućnost (ZM)
11.10.2020 15:00 Omladinac (BO) 2 : 0 Partizan
11.10.2020 15:00 Omladinac 2013 (SL) 2 : 1 Milicionar
11.10.2020 15:00 Lipolist 2 : 0 Šabac Sunrise
11.10.2020 15:00 Napredak 5 : 1 Sloboda
11.10.2020 15:00 Petlovača 3 : 2 Gorki
11.10.2020 15:00 Premijer 1 : 0 Zadrugar Milkivit
11.10.2020 12:30 Dobrinjac 0 : 8 Plavi Tok
11.10.2020 12:30 Trešnjica 2 : 1 Gorobilje
11.10.2020 15:30 Knjaz 2 : 2 Glumač
11.10.2020 15:30 Blagaja 2 : 5 Duškovci
11.10.2020 15:00 Mladost Radost 10 : 0 Pobeda
11.10.2020 15:00 Slavija 3 : 1 Sloboda
11.10.2020 15:00 Mladost (R) 0 : 6 Jedinstvo
11.10.2020 Bukovac 6 : 0 Šumadija
11.10.2020 Budućnost 1948 1 : 1 Glavaš
11.10.2020 Beli Orlovi 1 : 2 Udarnik
11.10.2020 00:00 Omladinac 1 : 2 Karadjordje
11.10.2020 Mladost : Jedinstvo
11.10.2020 10:00 Sloga 1980 0 : 2 Jastrebac 1979
11.10.2020 10:00 Balajnac 3 : 0 Padina 1989
11.10.2020 15:00 OFK Tamnič 1 : 0 OFK Sikole
11.10.2020 15:00 Rečka 1 : 7 Miloševo
11.10.2020 11:00 Konjuh 1 : 6 Naupare
11.10.2020 15:00 Kapidžija 0 : 0 Gaglovo
11.10.2020 15:00 Polet 4 : 2 Makrešane
11.10.2020 15:00 Globoder 1 : 0 Pepeljevac 1947
11.10.2020 15:00 Bukovica 7 : 4 Čarapan
11.10.2020 11:00 Mudrakovac 1 : 1 Modrica
11.10.2020 15:00 KSK Konak 1926 1 : 1 Sloga
11.10.2020 15:00 Proleter 3 : 0 Borac
11.10.2020 15:30 Šumadija 2 : 0 Zgodačica
11.10.2020 11:00 Stara Čaršija 3 : 1 Koštam Polje
11.10.2020 15:30 BSK 2014 1 : 4 Studen Vitez
11.10.2020 11:00 Biljanovac 1 : 0 Partizan
11.10.2020 15:30 Magnohrom 2 : 4 Omladinac
11.10.2020 11:00 Jedinstvo 5 : 2 OFK Takovo
11.10.2020 11:00 Gunjevac 5 : 1 Vukona
11.10.2020 11:00 Sovljak 5 : 1 Sloga
11.10.2020 11:00 Dokmir 1 : 1 Murgaš
11.10.2020 15:30 Donja Mutnica 1 : 1 Mladost
11.10.2020 15:30 ISK Izvor 4 : 4 Radnik
11.10.2020 15:30 Omladinac 7 : 0 Železničar
11.10.2020 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Razvitak
11.10.2020 15:30 Omladinski 4 : 0 Heroj
11.10.2020 10:00 Potočac 1 : 0 Moravac
11.10.2020 15:00 Telečka 1 : 0 Jedinstvo Lemeš
11.10.2020 15:00 Dinamo (S) 5 : 0 Panonija
11.10.2020 14:30 Oniks : Napredak
11.10.2020 14:30 OFK Dragoševac 2 : 3 Omladinac
11.10.2020 14:30 Mladi radnik 0 : 0 Domaćin
11.10.2020 14:30 Dobra Voda 2 : 0 Mladost
11.10.2020 11:00 Radnik (S) 1 : 4 Crni Vitez
11.10.2020 11:00 BSK 1924 2 : 0 Stig (MC)
11.10.2020 11:00 Jedinstvo (S) 4 : 0 Napredak 1927
11.10.2020 15:00 Vinogradar 3 : 0 Hajduk
11.10.2020 15:00 Pobeda 0 : 0 Vitorul
11.10.2020 15:00 Proleter 3 : 2 OFK Radnički
11.10.2020 15:00 Sloga 6 : 0 Sloboda
11.10.2020 15:00 Vreoci 3 : 2 Dimitrije Tucović
11.10.2020 15:00 Bistrica 0 : 1 OFK Borac
11.10.2020 15:00 OFK Polet 3 : 0 Mladi radnik
11.10.2020 15:00 20. Oktobar 0 : 6 Mladost
11.10.2020 10:00 Maskar 1 : 4 Kalipolje
11.10.2020 10:00 Jarmenovci 12 : 0 Krćevac 04
11.10.2020 10:30 Jašunja 1 : 1 Rudar 1973
11.10.2020 10:00 Napredak 4 : 0 Radnik 2013
11.10.2020 11:00 Mladost 0 : 0 ŠFU Derbi 2016
11.10.2020 11:00 Jovanovac 2 : 1 Kremenac
11.10.2020 15:00 Stanovo 1941 4 : 1 Kragujevac
11.10.2020 15:00 Hajduk 1936 0 : 0 Bukorovac
11.10.2020 15:00 Metalac 0 : 1 Pobeda
11.10.2020 15:00 Zemljoradnik 1932 4 : 0 Sloga 1936
11.10.2020 15:00 Napredak 1934 5 : 1 Proleter 1932
11.10.2020 15:00 Sloga 1932 5 : 3 Mip Majdan
11.10.2020 15:00 Moravac 1933 1 : 11 Morava 1932
11.10.2020 14:30 Ribnikar 1 : 3 Kotešica
11.10.2020 14:30 Mladost 0 : 0 Bujačić
11.10.2020 14:30 OFK Povlen 3 : 0 Zadrugar
11.10.2020 11:00 Omladinac 3 : 2 Beloševac
11.10.2020 15:00 Borac (VR) 0 : 3 Srem (SR)
11.10.2020 15:00 Sloga 2 : 1 Borac (R)
11.10.2020 15:00 OFK Bosut 0 : 0 Poletarac
11.10.2020 15:00 Planinac 1 : 3 Srem (SM)
11.10.2020 11:00 Sava 2 : 6 Dobrava Žabar 2020
11.10.2020 11:00 Miloš Pocerac 4 : 0 Rudar
11.10.2020 11:00 Galeb 1984 0 : 1 Korman
11.10.2020 11:00 Mladost Svileuva 1 : 1 Borac BTG
11.10.2020 11:00 Maovi MH 4 : 2 Jedinstvo
11.10.2020 11:00 Pocerina 1 : 3 Dumača
11.10.2020 11:00 Zablaće 2 : 3 Metlić
11.10.2020 11:00 Mladost 2 : 1 Bojić
11.10.2020 11:00 Sloga 2 : 1 Napredak
11.10.2020 11:00 POFK Letnjikovac 1 : 6 Džemerovac 2020
11.10.2020 15:00 Budućnost 1 : 3 BSK
11.10.2020 15:00 Proleter 0 : 2 Polet
11.10.2020 15:00 Mladost 0 : 0 Jedinstvo
11.10.2020 11:00 Sloga 18 : 1 Proleter
11.10.2020 15:00 Babajić 9 : 1 Izviđač
11.10.2020 11:00 Nepričava 0 : 5 Kačer
11.10.2020 15:00 Jadar 3 : 3 Mladost (L)
11.10.2020 15:00 Mladost (B) 5 : 1 Granit
11.10.2020 15:00 Sloga 0 : 2 Paskovac
11.10.2020 15:00 Ram 2 : 1 Sloga-Top
11.10.2020 15:00 Radnički (P) 2 : 1 Kumane
11.10.2020 15:00 Dunavac 1929 0 : 3 Mirko Tomić
11.10.2020 15:00 Vinogradar 5 : 5 Resava
11.10.2020 11:00 Stojan Lazarac 5 : 1 Mladost
11.10.2020 11:00 Napredak (U) 0 : 4 OFK Napredak 1933
11.10.2020 11:00 Bair 4 : 2 Radnik
11.10.2020 15:00 Vratare 5 : 3 Polet
11.10.2020 15:00 Kruševica 3 : 1 Mladost 2015
11.10.2020 15:00 Dvorane 3 : 1 Grkljane
11.10.2020 11:00 Dedina 2 : 1 Padež
11.10.2020 15:00 OFK Vinci : Polet
11.10.2020 15:00 OFK Braničevo 5 : 0 Mrčkovac
11.10.2020 15:00 Žika Marković Uča 2 : 1 Mladost
11.10.2020 11:00 Misača 3 : 5 Tulež
11.10.2020 11:00 Prvi srpski Ustanak II 2 : 4 Ranilović 1970
11.10.2020 14:30 Lipar 1 : 5 PSS-192
11.10.2020 15:00 Jedinstvo 0 : 0 Igalo
11.10.2020 15:00 Arsenal 1 : 1 Ibar
11.10.2020 15:00 Kom 4 : 0 Drezga
11.10.2020 15:00 Grbalj 2 : 3 Mornar
11.10.2020 15:00 Berane 1 : 1 Bokelj
11.10.2020 15:00 Lokomotiva : Jerma
11.10.2020 15:00 Veliki Suvodol : Pobeda
11.10.2020 15:00 Zemun 1 : 2 Sloga
11.10.2020 15:00 Vojvodina 1 : 2 Radnički 1923
11.10.2020 18:00 Kolubara 1 : 2 Požarevac
11.10.2020 13:00 Radnički 2012 0 : 1 Mačva
11.10.2020 14:00 Majdanpek 2 : 0 Heroj Polet
11.10.2020 15:30 Jedinstvo 2014 4 : 1 Loznica
11.10.2020 14:00 ŽGFK Lavice Dubočica 9 : 3 Rad
11.10.2020 12:00 Voša AS 6 : 2 Voja Gačić
11.10.2020 15:30 Banat 7 : 2 Nova Kolonija
11.10.2020 11:00 Proleter 2 : 0 Stajićevo 2017
11.10.2020 14:30 Karađorđe 2 : 0 Borac
11.10.2020 14:30 Šabac 3 : 0 Una Fortuna
11.10.2020 11:00 Jedinstvo 3 : 2 Kraljica Marija
11.10.2020 10:00 Partizan 6 : 2 Radnički (NB)
11.10.2020 11:00 OFK Beograd 1 : 2 Vojvodina
11.10.2020 12:00 Brodarac 1 : 1 Radnički 1923
11.10.2020 11:00 Napredak 4 : 3 Radnički (N)
11.10.2020 11:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 5 Crvena zvezda
11.10.2020 10:00 Dinamo 1945 3 : 0 Podrinje
11.10.2020 10:00 Inđija 0 : 0 GFK Sloven
11.10.2020 10:00 Omladinac 3 : 0 Radnički (Zr)
11.10.2020 10:00 Petrika 1 : 1 Hajduk 1912
11.10.2020 10:00 Tekstilac 2 : 5 Petar Puača
11.10.2020 14:30 RFK Novi Sad 1921 3 : 1 Bačka 1901
11.10.2020 10:00 Proleter (NS) 4 : 0 Kabel
11.10.2020 15:00 Šumadija (A) 1 : 3 Morava (VP)
11.10.2020 15:00 Sloga (K) 2 : 2 Budućnost Krušik 2014
11.10.2020 15:00 BIP 2 : 1 GFK Sloboda
11.10.2020 15:00 Borac 1926 0 : 3 Novi Pazar
11.10.2020 15:00 Sloga (P) 1 : 1 Sloboda (Č)
11.10.2020 15:00 Loznica 2 : 0 Jedinstvo (Ub)
11.10.2020 15:00 Javor Matis 3 : 3 Radnički (V)
11.10.2020 15:30 Kopernikus Želežničar 0 : 0 Dinamo
11.10.2020 12:00 Bor 1919 4 : 2 OFK Sinđelić
11.10.2020 10:00 Radnički (P) 2 : 1 OFK Topličanin
11.10.2020 10:00 Lokomotiva 3 : 0 Zemun
11.10.2020 13:30 Radnički (NB) 2 : 4 IMT
11.10.2020 14:30 Brodarac 4 : 0 BSK 1925
11.10.2020 10:00 Siti Sport Klub 0 : 2 Budućnost
11.10.2020 11:00 Mladenovac 2 : 2 Ada
11.10.2020 11:00 Radnički 1923 1 : 1 Takovo
11.10.2020 14:00 Jedinstvo Putevi 3 : 1 Sušica
11.10.2020 20:00 011 2 : 2 Sinđelić
11.10.2020 10:30 Rad 5 : 0 OFK Žarkovo
11.10.2020 13:30 Internacional 2 : 0 RFK Grafičar
11.10.2020 12:30 Partizan 3 : 0 Mačva
11.10.2020 13:30 Napredak 5 : 2 Radnički (N)
11.10.2020 15:00 OFK Vršac 1 : 1 Mladost (L)
11.10.2020 09:00 BSK Borča 1 : 2 Lokomotiva
11.10.2020 12:00 Dinamo 1945 7 : 1 Podrinje
11.10.2020 12:00 Inđija 1 : 1 Proleter 2006
11.10.2020 12:00 Omladinac 1 : 4 Radnički (Zr)
11.10.2020 12:00 Petrika 5 : 0 Hajduk 1912
11.10.2020 12:00 Kikinda 1909 2 : 1 Petar Puača
11.10.2020 12:00 Proleter (NS) 6 : 4 Kabel
11.10.2020 15:00 Šumadija (A) 1 : 3 Smederevo 1924
11.10.2020 15:00 Mladi radnik 1926 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
11.10.2020 15:00 Borac 1926 0 : 0 Novi Pazar
11.10.2020 15:00 Radnički 1923 2 : 0 Metalac
11.10.2020 15:00 Sloga (P) 3 : 0 OPK Rudar 1933
11.10.2020 15:00 Loznica 4 : 2 Jedinstvo (Ub)
11.10.2020 15:00 Javor Matis 3 : 3 Radnički (V)
11.10.2020 10:00 GFK Jagodina 2 : 0 Timok 1919
11.10.2020 00:00 GFK Dubočica 5 : 1 Dinamo
11.10.2020 10:00 Zvezdara 1 : 1 Balkan
11.10.2020 10:00 Radnički (R) 2 : 3 Vinča
11.10.2020 08:15 RFK Grafičar 1 : 0 BASK
11.10.2020 12:00 Mladost 0 : 0 RFK Novi Sad 1921
11.10.2020 10:00 Bajša 16 : 2 Preporod
11.10.2020 Partizan : 011
11.10.2020 OLE : Lokomotiva
11.10.2020 Internacional : ADA
11.10.2020 11:00 AF AS Novi Pazar : Pazar Juniors
11.10.2020 11:00 Šumadija 1903 4 : 2 Bane 1931
11.10.2020 11:00 Apolon 4 3 : 1 Kosmet
11.10.2020 11:00 Jedinstvo 2017 1 : 5 Sloga (K)
11.10.2020 11:00 Apolon 7 : 0 Kiker
11.10.2020 11:00 Novi Pazar 1 : 2 Radnički 1923
11.10.2020 11:00 Rudar 2 : 2 Bubamara
11.10.2020 10:00 Spartak ŽK 2 : 1 Radnički 1912
11.10.2020 10:00 Kabel 1 : 0 CFK
11.10.2020 10:00 Železničar 1 : 2 OFK Vršac
11.10.2020 10:00 One team 9 : 0 Proleter 2006
11.10.2020 10:00 Kikinda 1909 6 : 2 Akademija Bambi
11.10.2020 14:00 Petrika 1 : 0 Inđija
11.10.2020 11:00 Mladost 3 : 1 Omladinac 2014
11.10.2020 12:00 Rađevac 3 : 1 Drina
11.10.2020 10:00 Mačva 1929 0 : 6 Loznica
11.10.2020 11:00 Turbina 1 : 3 TEK Sloga
11.10.2020 13:00 Borac 1 : 5 Kolubara
11.10.2020 10:00 OFK Budućnost 8 : 0 Radnički
11.10.2020 10:00 Radnički 1905 0 : 7 CFK
11.10.2020 12:30 Čantavir 4 : 3 Tavankut
11.10.2020 11:00 AF AS Novi Pazar 1 : 0 Novi Pazar
11.10.2020 11:30 Sport Klub 99 5 : 2 Koštam Polje
11.10.2020 11:00 Rudar 4 : 4 Novi Pazar B
11.10.2020 11:00 Pazar Juniors 5 : 0 Tutin
11.10.2020 11:30 OFK Ras 3 : 1 Granit
11.10.2020 17:00 Brodarac 3 : 1 Radnički (O)
11.10.2020 10:30 Radnički (NB) 1 : 1 Teleoptik
11.10.2020 12:00 BASK : Bežanija
11.10.2020 14:30 Požarevac 1 : 6 Radnički 1923
11.10.2020 15:00 Vojvodina 12 : 0 Nova Kolonija
11.10.2020 11:00 Moskva 1 : 2 Bačka
11.10.2020 11:00 Spartak 22 : 0 Spartak d.o.o.
11.10.2020 10:00 Šumadinac 2 : 5 Budućnost
11.10.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 5 Bežanija
11.10.2020 10:00 Sinđelić 1 : 5 Milutinac
11.10.2020 14:30 GSP Polet : Srem
11.10.2020 09:30 Tisa Njerš 1 : 4 Arena SU
11.10.2020 10:00 OFK Senjak : Radnički (V)
11.10.2020 10:00 OFK Osečina 0 : 10 Omladinac
11.10.2020 10:00 Tešnjar 2 : 1 Budućnost Krušik 014
11.10.2020 10:00 Jedinstvo 5 : 0 Železničar