XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 65 utakmica za dan
Subota, 11 Januar 2020

Fudbal

11.01.2020 16:00 Chelsea 3 : 0 Burnley
11.01.2020 13:30 Crystal Palace 1 : 1 Arsenal
11.01.2020 16:00 Everton 1 : 0 Brighton
11.01.2020 16:00 Leicester City 1 : 2 Southampton
11.01.2020 16:00 Manchester United 4 : 0 Norwich City
11.01.2020 18:30 Tottenham 0 : 1 Liverpool
11.01.2020 16:00 Wolverhampton 1 : 1 Newcastle United
11.01.2020 15:00 Cagliari 0 : 2 Milan
11.01.2020 20:45 Internazionale 1 : 1 Atalanta
11.01.2020 18:00 Lazio 1 : 0 Napoli
11.01.2020 20:00 Toulouse 2 : 5 Brest
11.01.2020 20:00 Amiens SC 1 : 2 Montpellier
11.01.2020 17:30 Bordeaux 1 : 2 Olympique Lyonnais
11.01.2020 20:00 Angers 1 : 1 Nice
11.01.2020 00:00 Rennes : Olympique Marseille
11.01.2020 20:00 Nîmes 2 : 0 Reims
11.01.2020 20:00 Metz 1 : 0 Strasbourg

Košarka

11.01.2020 19:30 Kolubara LA 2003 91 : 60 Tamiš
11.01.2020 18:00 Vršac 66 : 68 OKK Beograd
11.01.2020 18:00 Zlatibor 118 : 108 Vojvodina
11.01.2020 20:00 Dunav 80 : 77 Metalac
11.01.2020 19:00 Jedinstvo 1950 67 : 88 Lovćen 1947 Bemax
11.01.2020 17:00 Mladost 2014 : Šabac
11.01.2020 17:00 Mix : Železničar
11.01.2020 17:00 Student 014 : Radnički (V)
11.01.2020 17:00 Osečina : M015
11.01.2020 17:00 Sloga : Mileševac
11.01.2020 17:00 Mladost : Play off
11.01.2020 17:00 Morava : Ivanjica
11.01.2020 21:00 Mornar 99 : 84 Koper Primorska
11.01.2020 19:00 Partizan NIS 96 : 95 Cedevita Olimpija
11.01.2020 17:00 Krka 73 : 72 Budućnost VOLI
11.01.2020 Radnički (B) : Duga
11.01.2020 Srbobran : Spartak
11.01.2020 Vršac : Ljubovija
11.01.2020 Mileševka : Karaburma
11.01.2020 Radnički 2016 : Art Basket
11.01.2020 Mladost Veternik NS Basket 07 : Partizan NIS
11.01.2020 Radnički 1950 : Sloga
11.01.2020 Sloboda : Konstantin
11.01.2020 Crvena zvezda M:TS : Vizura Shark
11.01.2020 Star : Borac
11.01.2020 Dynamic VIP PAY : Mega Bemax
11.01.2020 Art Basket : Ivanjica
11.01.2020 Partizan 1953 : Radivoj Korać
11.01.2020 Duga : Radnički
11.01.2020 Novosadska ŽKA : Gimnazijalac Tigar
11.01.2020 Crvena zvezda Kombank : Paraćin

Odbojka

11.01.2020 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 2 Radnički
1/2 Finala
11.01.2020 19:00 Železničar 2 : 3 Jedinstvo (SP)
11.01.2020 19:00 TENT 0 : 3 Ub
11.01.2020 Carina 3 : 1 Sloga 2015 Jedinstvo
11.01.2020 Tvrđava L 0 : 3 Tehničar
11.01.2020 Mladi Radnik 3 : 0 VGSK
11.01.2020 Dunav 17 3 : 0 Rudar
11.01.2020 Šabac 015 3 : 0 Libero 015
11.01.2020 18:00 Trijumf 2013 : Eaton Srem Tempo 3
11.01.2020 17:00 Maks 2 : Sloga
11.01.2020 19:30 Maks 1 : Mladost

Rukomet

11.01.2020 16:00 Hrvatska 31 : 23 Belorusija
11.01.2020 18:15 Crna Gora 22 : 21 Srbija
11.01.2020 16:00 Letonija 24 : 32 Holandija
11.01.2020 18:15 Španija 33 : 26 Nemačka
11.01.2020 16:00 Mađarska 26 : 25 Rusija
11.01.2020 18:15 Danska 30 : 31 Island
Pedja 11 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja 11 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu