02.06
17:30
Meševo
Timočanin
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Žitorađa
Dunav
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
GFK Jagodina
OFK Sinđelić
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Radnički (P)
SFS Borac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Pčinja
Đerdap
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Vlasina
Jedinstvo 1936
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Trayal
Budućnost (P)
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Polet (Lj)
Borac 1926
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Tutin
Vrelo Sport
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Loznica
Omladinac (Z)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Real
Takovo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jošanica
Sloga 33
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zlatibor
OFK Mihajlovac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
FAP
Mladi radnik 1926
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Hercegovac
OFK Vrbas
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Bačka 1901
Đurđin
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Bajša
Sloga
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Vojvodina (BG)
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (BP)
Preporod
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Mladost APA
Mladost (T)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Ravangrad 2018
Hajduk
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Obilić
Radnički 1905
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Napredak
Polet
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zastava 1973
Budućnost
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Polimlje
Polet (T)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Savinac 1933
Jedinstvo (K)
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Zlatar
Sloboda (Č)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Budućnost (A)
Sevojno
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Obilić
Šumadija (A)
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Gracko
Radan
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Svetlost
OFK Kosanica
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
SFK Morava
SU Dinamo Jug
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Topličanin
Jedinstvo (GS)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga
Pusta Reka
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mineralac
Mladost 1959
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jablanica
Nebeski Andjeli
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Gračanica
Plantaža
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jastrebac
Jedinstvo (B)
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Morava
Naša krila 1936
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Pukovac
Jedinstvo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Svrljig
Orljane
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Niš
Palilulac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (M)
Bukovik
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zemljoradnik
Car Konstantin
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Radnički 2020
OFK Napredak 1929
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (B)
OFK Brzi Brod
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
OFK Zlot
Balkanski
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Rtanj
Timok 1919
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Brodoremont
Jedinstvo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Lužnica
Hajduk Veljko
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Branik
OFK Slatina
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Tanasko Rajić
Rajko Mitić
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Bor 1919
OFK Knjaz
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Mladost
Kušiljevo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga
Morava 1918
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Vinogradar
Temnić 1924
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Orlovi
Mladi borac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Lugomir
Trstenik PPT
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Juhor
Levač
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Rembas
Blagotin
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:00
OFK Mladenovac
Hajduk
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
KFK Ravna gora Barajevo
OFK Budućnost
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Komgrap
BSK Borča
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Crvena zvezda
Boleč
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Umka
Balkan Mirijevo
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
OFK Žarkovo
Kaluđerica 1969
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Zuce 2019
BSK 1926
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Šušnjar 1977
Napredak
|
02.06.2024 17:00 |
|
02.06
17:30
Lipar
ŽAK
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Kulpin
Radnički 1918
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Budućnost (G)
BSK
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Polet
Krila Krajine
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Budućnost (P)
Soko
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Kula
Crvenka
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
ČSK Pivara
Budućnost (M)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borac 46
Rusin
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Jedinstvo Stević
Budućnost (BB)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Hajdučica
Vulturul
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Dolovo
Radnički (B)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Dolina
Spartak 1911
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga (P)
Ševac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Potporanj
Crvena zvezda
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Glogonj
Sloga (BNS)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Budućnost (A)
Unirea
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Napredak (Č)
Radnički 1911
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Banat (Č)
OFK Stajićevo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Vojvodina
Polet
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
2. Oktobar
Jedinstvo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost
Bilećanin
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
MSK
ŽFK Banat
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Delija
Crvena zvezda
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Polet (NK)
Radnički (I)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Napredak
Šumar
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Srem
Graničar (K)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Partizan
Sremac (V)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Budućnost
Sremac (D)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Fruškogorac
Sloga (V)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Hajduk (V)
Podrinje
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
LSK
Krušedol
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Sloga (D)
Rubin
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Dedina
Gornji Stepoš
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga (L)
Sloga (Ć)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jastrebac
Borac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Gradina
Čitluk
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Kopaonik 1931
Polet 57
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Trudbenik
FUD
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Parunovac
Mačkovac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Bošnjane
13. April
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Lokomotiva
Vinča
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Banja
Omladinac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Marjan
BSK
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Kopljari
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Saranovo 1936
Plaskovac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladi rudar
Šumadija
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Trnava
Šumadinac (S)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
ŽSK
OFK Aranđelovac 1979
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
18:00
Napredak
Rudar (P)
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Budućnost (Đ)
Sinđelić
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
GFK Tabane
Kolare
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Mladost
Donja Mutnica
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Dragocvet
Moravac 2015
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Rudar (SR)
Morava
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Budućnost (M)
Jedinstvo
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Vinogradar
Partizan
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Borac 1950
Kolonija
|
02.06.2024 18:00 |
|
02.06
17:00
Napredak
Žabari
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Iskra
ZSK
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Dimitrije Tucović
Trlić
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Toplica
Junior Novo Naselje
|
02.06.2024 17:00 |
|
02.06
17:30
Radnik
Osipaonica
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Lunjevac
Borac 1932
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost
Pobeda
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Crvena zvezda
SASK
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Železničar Kusadak
Udarnik
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Podunavac
Mladi radnik 1940
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga (L)
Omladinac
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Prilike
Slatina
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Lugovi
Morava
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jedinstvo (P)
Ozrem PMH
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Kej
Spartak 1976
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Ozremica
Devići
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Rudar
Prijevor
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga
Mladost
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Železničar
Zvižd
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Polet (SD)
Rudar Kostolac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
BSK 1931
Sloga 1945
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Vojvoda Milenko
Integral
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Napredak (S)
Sirakovo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jasenovac
Pomoravlje 1946
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Batovac
Krilaš
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
OFK Mladost
Pudarci
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Dunavac
Omladinac
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Mali Požarevac
Šumadija 1962
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Zaklopača
Velika Krsna
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Vrčin
Rabrovac
|
02.06.2024 | : |
02.06
17:30
Rudar (P)
Midžor
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
FSU Kraljevica
Omladinac
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Sloga 1948
Vulkan 1963
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga (DT)
Proleter
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Rudar
Mladost
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Novoselac
Stevan Nešticki
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Aluminijum
Planinac 1933
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Morava 2022
Jedinstvo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Omladinac
Sloboda
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Rad 1974
Jastrebac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Malošište
Moravac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Naisus 1977
Radnički 1924
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Baličevac
Arbanasce
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Taskovići
Polet (R)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga 1980
Mekiš
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga (K)
Polet (V)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Rudar 2016
Borac
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Progres
Čekmin
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga
Milanovo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Polet
Jedinstvo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Gradac
Bobište
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
11:00
Donja Lomnica
Mladost
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zloćudovo
Železničar
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Morava
Moravac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Vučje
Lemind 1953
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Milan Orlić
Vojvoda Stepa Stepanović
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Antimon
Jedinstvo (Z)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jedinstvo (Š)
Vidojevica
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladi Borac
Duško
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Podrinje
Stojan Lazarac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Karađorđe
Mladost
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
16:00
Bakionica
Glumač
|
02.06.2024 16:00 |
|
|||||||
02.06
16:00
Polet
Sloga
|
02.06.2024 16:00 |
|
|||||||
02.06
16:00
Jasen
Crnokosa
|
02.06.2024 16:00 |
|
|||||||
02.06
16:00
Tara
Kotroman
|
02.06.2024 16:00 |
|
|||||||
02.06
16:00
Lazarica
Rampa
|
02.06.2024 16:00 |
|
|||||||
02.06
16:00
Omladinac
Višesava
|
02.06.2024 16:00 |
|
|||||||
02.06
16:00
Prvi partizan
Ježevica
|
02.06.2024 16:00 |
|
02.06
17:30
Zadrugar
Željuša
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zvezda
Mladost
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga
Pobeda
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Gnjilan
Spartak
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
16:30
Vihor
Lugina
|
02.06.2024 16:30 |
|
|||||||
02.06
16:30
Mladost (B)
FSU Južna pruga
|
02.06.2024 16:30 |
|
|||||||
02.06
16:30
Čelik
OFK Alakince
|
02.06.2024 16:30 |
|
|||||||
02.06
16:30
OFK AS
Mladost (S)
|
02.06.2024 16:30 |
|
|||||||
02.06
16:30
Levosoje
Torpedo 1973
|
02.06.2024 16:30 |
|
|||||||
02.06
16:30
BSK Bujanovac
Trnovac
|
02.06.2024 16:30 |
|
02.06
18:00
Biljanovac
Mlada krila
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Popovići Vrnjci
Ribnica
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Omladinac
Bogutovačka Banja
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Jedinstvo (G)
Jovo Kursula
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Gruža
Jedinstvo 2017
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Tavnik
Stubal
|
02.06.2024 18:00 |
|
02.06
17:30
Jadran
Sloga 1934
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Žeželj
Bratstvo 1975
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borba
Seljak
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Slavija
Ćava
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
21. oktobar
Šumadinac KG
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Apolon 4
Borac
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Banat (VŠ)
Dunav
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Polet
Vojvodina (S)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Banatul
Ratar
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Omladinac
Partizan (U)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Banat (D)
Karaš (K)
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Bačka (D)
OFK Stari Grad
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Krivanj
Vojvodina
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Neštin
Naša Zvezda
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Slavija (P)
Bački Hajduk
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Vinogradar
OFK Orašje 1960
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Kamenorezac 76
Beli Orlovi
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (DK)
Poljoprivrednik
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Garevina
Jezero 2017
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (T)
Mladost 1977
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Ribnik
Stari Trstenik
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Velika Drenova
Donji Kopaonik
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borac
Omladinac
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Mladost
Aleksa Šantić
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Dinamo 1923
Jedinstvo Lemeš
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Terekveš
Kordun
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zadrugar
Borac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Odžaci
Radnički
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Polet (S)
Polet
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
OFK Mladost
BSK Bavanište
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borac
Proleter
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Tempo
Stari Tamiš
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jugoslavija
Partizan
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Voja Gačić
Omladinac
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Kameni
Fruškogorac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Brestač
Polet
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Hajduk 1932
Rudar
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Planinac
ČSK Čortanovci
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Hrtkovci
Mladost
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Napredak
Car Uroš
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Graničar
Ljukovo
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
11:00
Polet
Pobednik
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borac
Munja
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Belo Polje
Jedinstvo
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
18:00
Bratstvo
Osaonica
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Vinorača
Šumadinac
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Jedinstvo
GFK Strelište
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Partizan
Mladi radnik
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Sloboda
Mladost (K)
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
OFK Dragoševac
Mladost (G)
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Ursule
Omladinac
|
02.06.2024 18:00 |
|
02.06
17:30
Naftagas
Jedinstvo 2014
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (BB)
Krajina
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (L)
Lehel
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borac
OFK Gradnulica
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Potisje
Tamiš
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
ASK
OFK Klek
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zadrugar
KSK Konak 1926
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
OFK Paljuvi
Šarbane
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Kolubara (LP)
Polet (DL)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Polet (T)
OFK Stublenica
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Trnjaci 2021
Tulari
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Brezovica
Sloga (V)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Crvena Jabuka
Jedinstvo (M)
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:00
Milenko Pavlović
Stari drugari
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Rakac Stave
Rajac
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Polet
Kolubara 2
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Popadić
Beloševac
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Mali korak
Babajić
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Kotešica
Jadar 2013
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Tešnjar
OFK Povlen
|
02.06.2024 11:00 |
|
02.06
17:30
Dizel
Morava 1932
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Žitkovica 2017
Sloga (L)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladi Borac
Stig 1955
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga TOP
Polet (V)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Beli Orao
Napredak 1934
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Napredak (B)
Zemljoradnik 1932
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borac (K)
Kumane
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Homoljac
Soko
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Radnički (K)
Rade Milošević
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zadrugar 1947
Pobeda 1953
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mlava (ML)
Borac (V)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (K)
Crni Vitez 1924
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Polet 1930
Rudar (K)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jedinstvo (S)
BSK 1924
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
18:00
Borac (NS)
Tatra
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Titel
Stražilovo
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Borac (R)
Železničar NS
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Čenej
Obilić
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Slanobarac
Sofeks
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Dinamo
Vinogradar
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Petar Puača
Hajduk (G)
|
02.06.2024 18:00 |
|
02.06
17:30
Radnički
Šumadija
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost 1976
Veliko Trnjane
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Moravac Orion
Moravac (G)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Bratstvo
Sloboda
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
18:00
Heroj
Istok 63
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Beljanica
Radnički
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Napredak (S)
Sinđelić
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Mladost
Pomoravlje
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Dražmirovac
Šumadija
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
15. Avgust 1950
Omladinac
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
OFK Batinac
Resavski Despoti
|
02.06.2024 18:00 |
|
02.06
17:30
Mladost
Milicionar
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Drina
OFK Napredak
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Majur
Omladinac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Petlovača
Budućnost (PD)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Bair
Sloga
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zadrugar
Sloboda
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Budućnost 1929
POFK Metaloplastika 2006
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
7. Juli
Stolice
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Studenac
Luk
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jelav
Borac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Prva Iskra
Sloga
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sinđelić
Azbukovica
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Velika Reka
Mladost
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Rudar
Jadar 1961
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:00
Pinosava
FU Minel 1956
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Podunavac
Umčari
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Veliki Borak
Avala 1939
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
OFK Boždarevac
Šiljakovac
|
02.06.2024 17:00 |
|
02.06
17:30
Napredak
Graničar
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Zmaj
Trgovački
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
10:00
Fruška Gora
Borac (R)
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
17:30
Sloga 1919
Borac 1925
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Srem
BSK
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Bikić
Obilić 1993
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Hajduk 1950
Palić
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Bikovo
Prozivka
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Elektrovojvodina
Solid
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Lokomotiva
Kelebijska šuma
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mala Bosna 2015
Čantavir
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
11:00
Padež
Mladost
|
02.06.2024 11:00 |
|
02.06
17:30
Čegar 1946
Radnički 1936
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
11:00
Spartak
Jasenovik 2018
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
17:30
Standard 2021
Vrtište
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
11:00
OFK Budućnost 2020
Mezgraja
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
17:30
Moravac 1948
Mladost
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
11:00
Moravica
Mladost 1955
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Jastrebac 2022
OFK Sloga
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Gredetin
Ratar
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Kraljevo
Jedinstvo
|
02.06.2024 11:00 |
|
02.06
Šilopaj
Jablanica
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Majdan
Donja Vrbava
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Brezak
Backovac Junajted
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Omladinac
Velereč 94
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Takovski Ustanak
Napredak
|
02.06.2024 | : |
02.06
17:30
Makrešane
Gaglovo
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Naupare
BSK
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mudrakovac
Modrica
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Rasina
Kruševica
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Konjuh
Padež
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Šanac
Kapidžija
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Polet
Bukovica
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Šampion
Graničar
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Tromeđa
Horgoš 1911
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jadran
Tisa
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Hajduk
Potisje
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Malba
Mršinci
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Budućnost
Parmenac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Miokovci
Gaučosi
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Planinac
Morava
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Vis
Rozanci
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Popović
Nemenikuće
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Stojnik
SUVF OFK Đurinci
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Rogača
Vojvoda 2013
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (MI)
Mladost (G)
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
Dobrinjac
Trešnjica
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Duškovci
Pobeda
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Knjaz
Sečica
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Napredak
Plavi Tok
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Lauš
Avijatičar Vranjani
|
02.06.2024 | : |
02.06
17:30
OFK Sikole
OFK Tamnič
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Vidrovac
Mladost
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
10:00
Bečevica
Omladinac
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
10:00
Beli Orlovi
Kotlenik
|
02.06.2024 10:00 |
|
02.06
17:30
Dobrača
Partizan
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
OFK Bagremar
Šumadija
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Kragujevac
Azbest 1927
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borac 1935
Bukorovac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Kremenac
Sušica 1929
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Vodojaža
Arsenal 1930
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Napredak Mainić
Sloga 1924
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
17:30
Moravac 1933
Sloga 1932
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Dunav
Mip Majdan
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Pobeda
Sloga (D)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Margum
Vihor
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Dunavac
Sloga Vitez
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Metalac
Napredak
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Proleter 1932
Borac 012
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
11:00
Borac
Junkovac
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
ZT Gorovič
Donja Trnava
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Maskar
Vitlina 2023
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Jarmenovci
Krćevac 04
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Šumadinac
Šatornja
|
02.06.2024 11:00 |
|
02.06
17:30
Jedinstvo
Moravac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Razvitak
Popovac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
ISK Izvor
Sloboda
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Mladost (GM)
Železničar
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
11:00
Verko
Petrovac 74
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Torpedo
Belpos
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
11:00
Sloga 1949
Dobrava
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Jedinstvo 2014
Hajduk
|
02.06.2024 18:00 |
|
02.06
Borac
Sloga (Č)
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Sremac
Sloga (Z)
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Sloboda
OFK Sparta
|
02.06.2024 | : |
02.06
17:30
Jednota
Borac
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Graničar
Jedinstvo (LJ)
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Jedinstvo (M)
OFK Bingula
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
18:00
Borac
Mineral 2015
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Granit
Stara Čaršija
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Studen Vitez
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Lazac
Budućnost
|
02.06.2024 18:00 |
|
02.06
11:00
Stepanje
Kolubara
|
02.06.2024 11:00 |
|
02.06
18:00
Partizan
Milakovac 2018
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Morava
Mladi radnik 1925
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Zgodačica
Jedinstvo
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Lasta
Mladost 1981
|
02.06.2024 18:00 |
|
|||||||
02.06
18:00
Šumadija
Mladost 1925
|
02.06.2024 18:00 |
|
02.06
17:00
Mladost (VK)
Lukavac
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Dračić 2018
Mladost (D)
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Standard VA 2023
Sloga
|
02.06.2024 17:00 |
|
|||||||
02.06
17:00
Braća Nedić 1804
OFK Senjak
|
02.06.2024 17:00 |
|
02.06
17:30
Jedinstvo
Vojvodina
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Pobeda
Slavia
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Borac
Kolonija
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
Mladost
Hajduk
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Sloga (K)
Jadar 07
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
TE Gučevo
Paskovac
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Sloga (LŠ)
Crvena zvezda
|
02.06.2024 | : |
02.06
11:00
Mladost VPD
Jasika
|
02.06.2024 11:00 |
|
|||||||
02.06
17:30
Drugari
Žabare
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Doljane Meševo
Grkljane
|
02.06.2024 17:30 |
|
|||||||
02.06
17:30
Dvorane
Polet
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
Sloga
Borac
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Pobeda
Mladost 1936
|
02.06.2024 | : | |||||||
02.06
Šumadija
Napredak
|
02.06.2024 | : |
02.06
17:30
Omarska
Kozara
|
02.06.2024 17:30 |
|
02.06
11:00
Dokmir
Tvrdojevac
|
02.06.2024 11:00 |
|
02.06
Sloboda
Podunavac
|
02.06.2024 | : |
02.06
10:00
Sofeks
Vošini klinci
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
12:00
Podrinje
Sloboda
|
02.06.2024 12:00 |
|
|||||||
02.06
12:00
Petar Puača
ODR
|
02.06.2024 12:00 |
|
02.06
10:00
Obilić
Omladinac
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
10:00
OPK Rudar 1933
Batovac
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
10:00
Sloga 33
Đerdap
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
10:00
Zvižd
Pomoravlje 1946
|
02.06.2024 10:00 |
|
02.06
Šumadinac 1913
Smederevo 1924
|
02.06.2024 | : |
02.06
10:00
OFK Osečina
Vojvode
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
10:00
OFK Senjak
Radnički
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
10:00
Omladinac 2014
Železničar
|
02.06.2024 10:00 |
|
|||||||
02.06
10:00
Tešnjar Stari grad
Budućnost Krušik 014
|
02.06.2024 10:00 |
|