XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 RSK - Proleter 1976 0:0
2 27.08.2017 17:00 Proleter 1976 - Borac (Ž) 2:0
3 03.09.2017 16:30 Petar Dobrnjac - Proleter 1976 2:0
4 10.09.2017 16:30 Proleter 1976 - Gruža 0:0
5 17.09.2017 16:00 Udarnik - Proleter 1976 2:0
6 24.09.2017 16:00 Proleter 1976 - Homoljac 2:1
7 01.10.2017 15:30 Zvižd - Proleter 1976 2:4
8 08.10.2017 15:30 Proleter 1976 - Mladi radnik (R) 3:0
9 15.10.2017 14:30 Mladi borac - Proleter 1976 1:1
10 22.10.2017 14:30 Proleter 1976 - Sloga 33 0:0
11 29.10.2017 13:30 Šumadija - Proleter 1976 0:2
12 05.11.2017 13:30 Proleter 1976 - VGSK 2:0
13 11.11.2017 13:00 Rudar 2001 - Proleter 1976 0:2
14 19.11.2017 13:00 Napredak - Proleter 1976 2:1
15 26.11.2017 13:00 Proleter 1976 - Morava (VP) 3:0
16 18.03.2018 14:30 Proleter 1976 - RSK 3:0
17 01.04.2018 15:30 Borac (Ž) - Proleter 1976 1:1
18 04.04.2018 15:30 Proleter 1976 - Petar Dobrnjac 2:0
19 07.04.2018 15:30 Gruža - Proleter 1976 2:0
20 15.04.2018 15:30 Proleter 1976 - Udarnik 3:1
21 22.04.2018 16:00 Homoljac - Proleter 1976 0:1
22 29.04.2018 16:00 Proleter 1976 - Zvižd 1:0
23 02.05.2018 16:00 Mladi radnik (R) - Proleter 1976 0:2
24 06.05.2018 16:30 Proleter 1976 - Mladi borac 3:0
25 12.05.2018 16:30 Sloga 33 - Proleter 1976 3:3
26 20.05.2018 17:00 Proleter 1976 - Šumadija 3:0
27 26.05.2018 17:00 VGSK - Proleter 1976 3:2
28 30.05.2018 17:00 Proleter 1976 - Rudar 2001 3:1
29 03.06.2018 17:30 Proleter 1976 - Napredak 2:1
30 09.06.2018 17:30 Morava (VP) - Proleter 1976 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad RSK 30 21 3 6 66
2 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Proleter 1976 30 19 6 5 63
3 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Sloga 33 30 20 3 7 63
4 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Gruža 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Zvižd 30 14 2 14 44
6 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Udarnik 30 13 5 12 44
7 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Morava (VP) 30 13 4 13 43
8 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Napredak 30 12 7 11 43
9 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Homoljac 30 14 0 16 42
10 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska VGSK 30 11 7 12 40
11 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Petar Dobrnjac 30 12 3 15 39
12 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Mladi borac 30 10 5 15 35
13 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Šumadija 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Rudar 2001 (-1) 30 9 6 15 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mladi radnik (R) (-1) 30 10 2 18 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Borac (Ž) 30 2 4 24 10
Vova Vova i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 2 korisnika su tipovali utakmicu