XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 17:00 Čitluk - Poljoprivrednik 5:2
2 28.08.2010 17:00 FUD - Čitluk 6:1
3 04.09.2010 17:00 Čitluk - Mladost 0:1
4 08.09.2010 12:00 Dedina - Čitluk 2:0
5 11.09.2010 17:00 Čitluk - Bošnjane 6:3
6 18.09.2010 17:00 Sloga - Čitluk 0:1
7 25.09.2010 17:00 Čitluk - Sloga 3:1
8 02.10.2010 17:00 Temnić - Čitluk 3:3
9 09.10.2010 17:00 Čitluk - Mladost 2:1
10 16.10.2010 Čitluk - Velika Drenova 2:2
11 23.10.2010 Jasika - Čitluk 3:2
12 30.10.2010 Čitluk - Blagotin 3:2
13 06.11.2010 Naupare - Čitluk 3:2
14 13.11.2010 17:00 Čitluk - Jedinstvo 1936 2:2
15 20.11.2010 17:00 Trudbenik - Čitluk 4:2
16 19.03.2011 17:00 Poljoprivrednik - Čitluk 8:2
17 26.03.2011 Čitluk - FUD 1:1
18 02.04.2011 Mladost - Čitluk 4:1
19 09.04.2011 Čitluk - Dedina 2:4
20 16.04.2011 Bošnjane - Čitluk 3:0
21 23.04.2011 Čitluk - Sloga 2:2
22 30.04.2011 16:00 Sloga - Čitluk 5:0
23 07.05.2011 16:00 Čitluk - Temnić 3:0
24 12.05.2011 16:00 Mladost - Čitluk 2:0
25 14.05.2011 16:00 Velika Drenova - Čitluk 5:0
26 21.05.2011 16:00 Čitluk - Jasika 3:0
27 26.05.2011 16:00 Blagotin - Čitluk 9:2
28 29.05.2011 16:00 Čitluk - Naupare 3:1
29 05.06.2011 16:00 Jedinstvo 1936 - Čitluk 3:1
30 11.06.2011 16:00 Čitluk - Trudbenik 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona FUD 30 18 8 4 62
2 Poljoprivrednik 30 18 0 12 54
3 Sloga 30 16 5 9 53
4 Trudbenik 30 15 5 10 50
5 Mladost 30 14 5 11 47
6 Velika Drenova 30 13 8 9 47
7 Jasika 30 14 3 13 45
8 Bošnjane 30 13 5 12 44
9 Naupare 30 13 3 14 42
10 Blagotin 30 12 4 14 40
11 Jedinstvo 1936 30 12 4 14 40
12 Dedina 30 12 3 15 39
13 Beleška: Opštinska liga Varvarin Temnić 30 12 1 17 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Kruševac Čitluk 30 10 5 15 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Mladost 30 8 3 19 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Sloga 30 7 4 19 25
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu