XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.10.2017 18:00 Smederevo - Futog 3:0
2 21.10.2017 17:00 Futog - Roda 0:3
3 28.10.2017 19:00 Valjevo - Futog 3:0
4 04.11.2017 17:00 Futog - Omladinac 0:3
5 12.11.2017 12:30 Futog - Gimnazijalac 0:3
6 18.11.2017 17:00 Futog - Jedinstvo (U) 0:3
7 25.11.2017 20:00 Beograd - Futog 3:0
8 02.12.2017 17:00 Futog - Vranje 0:3
9 10.12.2017 18:00 Ub - Futog 3:0
10 16.12.2017 17:00 Futog - Takovo-Zvezda Helios 0:3
11 23.12.2017 18:30 FOK - Futog 3:1
12 21.01.2018 17:00 Futog - Smederevo 1:3
13 27.01.2018 21:00 Roda - Futog 3:2
14 04.02.2018 18:30 Futog - Valjevo 1:3
15 10.02.2018 18:30 Omladinac - Futog 3:0
16 18.02.2018 19:30 Gimnazijalac - Futog 3:0
17 24.02.2018 19:00 Jedinstvo (U) - Futog 3:0
18 10.03.2018 17:00 Futog - Beograd 0:3
19 17.03.2018 18:00 Vranje - Futog 3:0
20 24.03.2018 17:00 Futog - Ub 0:3
21 31.03.2018 20:00 Takovo-Zvezda Helios - Futog 3:0
22 05.04.2018 19:00 Futog - FOK 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Ub 22 18 4 55
2 Takovo-Zvezda Helios 22 16 6 48
3 Beograd 22 16 6 48
4 FOK 22 16 6 45
5 Omladinac 22 13 9 37
6 Smederevo 22 12 10 34
7 Jedinstvo (U) 22 11 11 33
8 Valjevo 22 11 11 33
9 Vranje 22 8 14 31
10 Roda 22 8 14 22
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Gimnazijalac 22 3 19 9
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Futog 22 0 22 1
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu