XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 30.09.2017 20:00 Viking - Ekonomist 3:5
2 08.10.2017 18:00 Ekonomist - Put-inženjering 9:4
3 16.10.2017 19:00 Metalac Kolorado - Ekonomist 5:4
4 22.10.2017 18:00 Ekonomist - Vranje 3:4
5 30.10.2017 19:30 Požarevac - Ekonomist 5:7
6 08.11.2017 20:00 Forum - Ekonomist 4:3
7 12.11.2017 18:00 Ekonomist - Ivanjica 3:4
8 18.11.2017 21:00 Vinter sport - Ekonomist 4:1
9 27.11.2017 17:30 Ekonomist - Sopot 2:4
10 04.12.2017 19:00 SAS - Ekonomist 2:1
11 11.12.2017 18:30 Ekonomist - Srpska 4:3
12 19.02.2018 18:15 Ekonomist - Viking 5:0
13 24.02.2018 20:30 Put-inženjering - Ekonomist 2:6
14 04.03.2018 18:15 Ekonomist - Metalac Kolorado 3:1
15 10.03.2018 19:00 Vranje - Ekonomist 5:1
16 19.03.2018 18:15 Ekonomist - Požarevac 6:5
17 26.03.2018 18:15 Ekonomist - Forum 3:1
18 01.04.2018 19:00 Ivanjica - Ekonomist 8:1
19 06.04.2018 18:15 Ekonomist - Vinter sport 2:0
20 15.04.2018 20:00 Sopot - Ekonomist 1:2
21 22.04.2018 18:15 Ekonomist - SAS 3:5
22 30.04.2018 20:30 Srpska - Ekonomist 3:7
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Futsal liga Ivanjica 22 17 1 4 52
2 Doigravanje (Play Off) Vranje 22 13 4 5 43
3 Doigravanje (Play Off) Vinter sport 22 13 1 8 40
4 Ekonomist 22 12 0 10 36
5 Požarevac 22 11 2 9 35
6 SAS 22 11 1 10 34
7 Srpska 22 10 3 9 33
8 Sopot 22 10 2 10 32
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Futsal liga Vojvodine Metalac Kolorado 22 9 4 9 31
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća Futsal liga Zapad Forum 22 9 3 10 30
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća Futsal liga Istok Put-inženjering 22 4 3 15 15
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Futsal liga Vojvodine Viking 22 1 0 21 3
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu