XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 26.08.2017 16:30 Avala - Zmaj 2:3
2 03.09.2017 16:30 Sinđelić - Avala 2:1
3 09.09.2017 16:00 Avala - PKB (PS) 0:0
4 16.09.2017 16:00 Borac (O) - Avala 1:0
5 23.09.2017 15:30 Avala - Heroj Polet 1:1
6 01.10.2017 15:30 Šumadinac - Avala 1:1
7 07.10.2017 14:30 Avala - Poštar Zvezdara 0:1
8 15.10.2017 11:00 13. Maj - Avala 1:0
9 21.10.2017 13:30 Avala - Komgrap 1:4
10 28.10.2017 13:30 Studenski Grad - Avala 6:0
11 04.11.2017 13:30 Avala - Institut 1:2
12 12.11.2017 13:00 Dunav - Avala 2:1
13 18.11.2017 13:00 Avala - Borac (P) 1:3
14 11.03.2018 14:30 Zmaj - Avala 3:0
15 18.03.2018 14:30 Avala - Sinđelić 1:3
16 29.03.2018 16:00 PKB (PS) - Avala 2:2
17 01.04.2018 15:30 Avala - Borac (O) 0:1
18 08.04.2018 16:00 Heroj Polet - Avala 1:1
19 15.04.2018 16:00 Avala - Šumadinac 1:0
20 22.04.2018 16:00 Poštar Zvezdara - Avala 0:0
21 29.04.2018 16:30 Avala - 13. Maj 1:2
22 06.05.2018 16:30 Komgrap - Avala 6:0
23 13.05.2018 16:30 Avala - Studenski Grad 1:1
24 20.05.2018 16:30 Institut - Avala 6:0
25 26.05.2018 17:00 Avala - Dunav 3:7
26 02.06.2018 17:00 Borac (P) - Avala 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Studenski Grad 26 18 4 4 58
2 Komgrap 26 17 6 3 57
3 Zmaj 26 15 6 5 51
4 Dunav 26 14 6 6 48
5 Borac (P) 26 12 9 5 45
6 Poštar Zvezdara 26 10 10 6 40
7 Sinđelić 26 10 4 12 34
8 Institut 26 7 11 8 32
9 Šumadinac 26 7 8 11 29
10 Borac (O) 26 8 5 13 29
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" PKB (PS) 26 8 5 13 29
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "A" 13. Maj 26 7 5 14 26
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" Heroj Polet 26 1 8 17 11
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" Avala 26 1 7 18 10
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu