XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.10.2008 Borac - Radnički Invest Inž. 88:79
2 04.10.2008 Sloga - Borac 72:83
3 11.10.2008 Borac - Vizura 89:67
4 18.10.2008 Tamiš Petrohemija - Borac 81:86
5 25.10.2008 Borac - Zdravlje Actavis 78:66
6 31.10.2008 Mega Hypo Leasing - Borac 80:82
7 07.11.2008 Borac - Novi Sad 76:71
8 12.11.2008 Mašinac - Borac 66:80
9 15.11.2008 Borac - Metalac 82:61
10 22.11.2008 Ergonom - Borac 88:83
11 28.11.2008 Borac - Napredak Rubin 70:61
12 07.12.2008 Lions - Borac 55:61
13 13.12.2008 Borac - Radnički 034 Group 89:92
14 19.12.2008 Radnički Invest Inž. - Borac 83:75
15 28.12.2008 Borac - Sloga 92:89
16 10.01.2009 Vizura - Borac 78:74
17 17.01.2009 Borac - Tamiš Petrohemija 73:61
18 25.01.2009 Zdravlje Actavis - Borac 82:81
19 31.01.2009 Borac - Mega Hypo Leasing 88:72
20 07.02.2009 Novi Sad - Borac 76:67
21 13.02.2009 Borac - Mašinac 68:64
22 24.02.2009 Metalac - Borac 79:65
23 28.02.2009 Borac - Ergonom 78:66
24 07.03.2009 Napredak Rubin - Borac 76:65
25 14.03.2009 Borac - Lions 71:65
26 21.03.2009 Radnički 034 Group - Borac 71:85
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Lions 26 22 4 48
2 Borac 26 18 8 44
3 Metalac 26 17 9 43
4 Napredak Rubin 26 15 11 41
5 Mega Hypo Leasing 26 15 11 41
6 Radnički 034 Group 26 13 13 39
7 Ergonom 26 12 14 38
8 Novi Sad 26 12 14 38
9 Radnički Invest Inž. 26 12 14 38
10 Sloga 26 11 15 37
11 Mašinac 26 10 16 36
12 Tamiš Petrohemija 26 10 16 36
13 Vizura 26 9 17 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva B liga Zdravlje Actavis 26 6 20 32
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu