XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2015 17:00 Milutinac - Brodarac 2:2
2 29.08.2015 16:30 Brodarac - Sindjelić 2012 2:0
3 06.09.2015 16:30 Banja - Brodarac 1:1
4 12.09.2015 14:30 Brodarac - Policajac 2:1
5 20.09.2015 16:00 Komgrap - Brodarac 1:1
6 27.09.2015 15:30 Borac - Brodarac 2:2
7 03.10.2015 15:00 Brodarac - Dunav 2:1
8 11.10.2015 14:30 PKB Kovilovo - Brodarac 0:1
9 17.10.2015 15:00 Brodarac - 13. maj 0:1
10 25.10.2015 13:30 Pionir - Brodarac 1:3
11 31.10.2015 13:30 Brodarac - Poštar Zvezdara 1:0
12 07.11.2015 13:30 Zmaj 1953 - Brodarac 0:1
13 15.11.2015 10:00 Brodarac - Institut 3:0
14 12.03.2016 14:30 Brodarac - Milutinac 3:1
15 20.03.2016 14:30 Sindjelić 2012 - Brodarac 1:4
16 27.03.2016 15:00 Brodarac - Banja 3:0
17 02.04.2016 15:30 Policajac - Brodarac 1:2
18 10.04.2016 12:30 Brodarac - Komgrap 2:2
19 17.04.2016 13:00 Brodarac - Borac 2:0
20 24.04.2016 16:00 Dunav - Brodarac 2:1
21 29.04.2016 16:30 Brodarac - PKB Kovilovo 6:2
22 08.05.2016 11:00 13. maj - Brodarac 0:4
23 14.05.2016 11:00 Brodarac - Pionir 20:0
24 21.05.2016 11:00 Poštar Zvezdara - Brodarac 1:2
25 29.05.2016 17:00 Brodarac - Zmaj 1953 5:2
26 04.06.2016 17:00 Institut - Brodarac 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Milutinac 26 20 3 3 63
2 Brodarac 26 19 5 2 62
3 Borac 26 13 6 7 45
4 Poštar Zvezdara 26 11 9 6 42
5 Komgrap 26 11 8 7 41
6 Dunav 26 11 5 10 38
7 Banja 26 9 9 8 36
8 Sindjelić 2012 26 8 9 9 33
9 13. maj 26 7 8 11 29
10 Institut 26 5 14 7 29
11 Policajac 26 7 5 14 26
12 PKB Kovilovo 26 6 7 13 25
13 Zmaj 1953 26 4 6 16 18
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" Pionir (-5) 26 3 2 21 6
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu