XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 04.10.2014 19:00 Mega Leks - MZT Skopje 103:95
2 08.10.2014 18:00 Levski Sofija - Mega Leks 98:89
3 13.10.2014 20:30 Mega Leks - Cibona 78:74
4 19.10.2014 21:00 Crvena zvezda Telekom - Mega Leks 93:77
5 25.10.2014 21:00 Mega Leks - Union Olimpija 85:66
6 03.11.2014 20:30 Mega Leks - Zadar 91:84
7 08.11.2014 19:00 Budućnost VOLI - Mega Leks 88:80
8 16.11.2014 17:00 Mega Leks - Szolnoki Olaj 80:85
9 22.11.2014 17:00 Krka - Mega Leks 72:80
10 01.12.2014 18:00 Mega Leks - Cedevita 55:81
11 07.12.2014 19:00 Partizan NIS - Mega Leks 89:80
12 13.12.2014 21:00 Mega Leks - Metalac Farmakom 99:82
13 20.12.2014 17:00 Igokea - Mega Leks 70:63
14 25.12.2014 20:00 MZT Skopje - Mega Leks 84:79
15 28.12.2014 19:00 Mega Leks - Levski Sofija 89:68
16 05.01.2015 20:30 Cibona - Mega Leks 84:80
17 11.01.2015 19:00 Mega Leks - Crvena zvezda Telekom 75:77
18 17.01.2015 17:00 Union Olimpija - Mega Leks 85:75
19 26.01.2015 20:30 Zadar - Mega Leks 74:73
20 31.01.2015 19:00 Mega Leks - Budućnost VOLI 96:84
21 07.02.2015 18:00 Szolnoki Olaj - Mega Leks 88:77
22 14.02.2015 19:00 Mega Leks - Krka 81:67
23 27.02.2015 18:00 Cedevita - Mega Leks 103:107
24 09.03.2015 20:30 Mega Leks - Partizan NIS 73:75
25 14.03.2015 21:00 Metalac Farmakom - Mega Leks 86:83
26 21.03.2015 21:00 Mega Leks - Igokea 100:96
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda Telekom 26 24 2 50
2 Doigravanje (Play Off) Budućnost VOLI 26 19 7 45
3 Doigravanje (Play Off) Cedevita 26 18 8 44
4 Doigravanje (Play Off) Partizan NIS 26 18 8 44
5 Union Olimpija 26 15 11 41
6 Metalac Farmakom 26 13 13 39
7 Szolnoki Olaj 26 12 14 38
8 Zadar 26 12 14 38
9 Krka 26 12 14 38
10 Mega Leks 26 11 15 37
11 Cibona 26 10 16 36
12 Igokea 26 9 17 35
13 MZT Skopje 26 7 19 33
14 Levski Sofija 26 2 24 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu